Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » motor (nastříkání)

vaskent (Člen)
05.02.2008 17:20:31
Offline

motor (nastříkání)

Zdravim vas všechny,.....tak to s počasim vypada že by se mohlo začit jezdit ne? no to mi ale ještě nehrozí, mam furt motyku rozebranou, ještě něco upravim než začnu ale nedostava se čas. Ale proč teda sem pišu, určitě ne proto abych tu vypravěl že je celkem slušný počasí to asi ste si všimly smile1 No takže by mě zajimalo jestli neznate někoho kdo by mi přestřikal motor? Asi to tu už bylo. A určitě se najdou i takoví kteří mi řeknou abych neotravoval s tim co tu bylo ale koho to otravuje tak snad nemusi ani reagovatsmokin Jo jsem z Jičína, opískovat to mi kdyžtak neděla problem pokud by bylo zapotřebí. Tak kdo by se tim zabejval nebo kdyby někdo znal někoho kdo se tim zabejva tak se mi ozvěte dík a už končim tohle psaní jistě plny nesmyslnych keců a chyb tak zatim

Editoval osiris (05.02.2008 17:22:57)

ydom (Člen)
05.02.2008 17:26:56
Offline

Re: motor (nastříkání)

to by mě taky zajímalo..páč až koupim 12ku tak s tím černým motorem budu muset taky něco udělat...musí se to pískovat?


Když nejezdím,tak tvořím...
vaskent (Člen)
05.02.2008 17:32:06
Offline

Re: motor (nastříkání)

no jak sem psal, nemusi když se to namočí do nějaky ty sračky jera to sežere, ale ten typek se mi do toho kuli žebrovani nechce pustit, že jako nevi co by to s tim udělao, že by to sežralo i to?idontknowidontknow
ale jeden kluk před nějakym časem mi řikal že barvu puvodni sundat prostě musiš, jinak se to bude loupat či co a podtim vyleze puvodni barva, a doporučil mi to opiskovat když budu mit přiležitost tak nevim

osiris (Člen)
05.02.2008 20:13:07
Offline

Re: motor (nastříkání)

...nemusíš ji sundávat (pokud drží), důležitý je ji všude dokonale zdrsnit a odmastit
...pokud máš možnost opískovat, je to ok, ale příjde s tím i riziko přilnavosti nový barvy, pod kterou bych volil přilnavostní základ, jestli nepoužiješ tzv. direct barvu která na problémovým povrchu drží bez toho základu
...je to nevděčná práce, takže se připrav na to, že když ti to bude dělat někdo kdo ví o čem je řeč tak si to nechá zaplatit
...použít se dá 2K akrylát i polyuretan

...zkušenosti jak se to postupem času chová by ti mohl napsat kuba


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vaskent (Člen)
06.02.2008 11:40:50
Offline

Re: motor (nastříkání)

osiris psal:

...nemusíš ji sundávat (pokud drží), důležitý je ji všude dokonale zdrsnit a odmastit
...pokud máš možnost opískovat, je to ok, ale příjde s tím i riziko přilnavosti nový barvy, pod kterou bych volil přilnavostní základ, jestli nepoužiješ tzv. direct barvu která na problémovým povrchu drží bez toho základu
...je to nevděčná práce, takže se připrav na to, že když ti to bude dělat někdo kdo ví o čem je řeč tak si to nechá zaplatit
...použít se dá 2K akrylát i polyuretan

...zkušenosti jak se to postupem času chová by ti mohl napsat kuba

jo tak aspon už nějaka rada, diky osigood no a s tim že si to někdo necha zaplatit mi je jasny, ale nevim jak bych to provaděl ja...Stara barva je na někerejch mistech pravě už trochu slouplá...nebo nevim jak se tam ty ďubky udělaly....ale i tak dik a možna se pokusim si to i sam stříknoutbigsmile

osiris (Člen)
06.02.2008 12:08:08
Offline

Re: motor (nastříkání)

...myslel jsem "pořádně" zaplatit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vaskent (Člen)
06.02.2008 13:41:20
Offline

Re: motor (nastříkání)

osiris psal:

...myslel jsem "pořádně" zaplatit smile1

a co je "pořadně"idontknow

Mour (Člen)
06.02.2008 14:06:50
Offline

Re: motor (nastříkání)

vaskent psal:
osiris psal:

...myslel jsem "pořádně" zaplatit smile1

a co je "pořadně"idontknow

...no jako že hodně bigsmile

vaskent (Člen)
06.02.2008 15:21:48
Offline

Re: motor (nastříkání)

Mour psal:
vaskent psal:
osiris psal:

...myslel jsem "pořádně" zaplatit smile1

a co je "pořadně"idontknow

...no jako že hodně bigsmile

no tak až tak blbej ještě nejsem, ale co je pro mě hodně tak pro třeba Baroše jsou drobný že jo bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr