Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Mate taky ten problem? ( startování )

sukinrr (Člen)
10.02.2008 22:43:38
Offline

Mate taky ten problem? ( startování )

Mam  Bandit 650 06 a jakmile stoji dyl jak tri mesice (takze po zime) tak ne a ne ho natocit. Vzdycky vymlatim baterku, tak potom nasleduje pripojeni pres startovaci kabely na auto, jeste chvily s tim tocim a pak uz naskoci. Znami tohle dal kdysi bandit 400, ale tohle je nova motorka tak to moc nechapu... Navic kdyz sem mel GS tak to sem i po cely zime tuk do starteru a uz bezelo...idontknow

Editoval inkvizitorr (11.02.2008 10:25:55)

PALOUS (Člen)
10.02.2008 23:06:09
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

sukinrr psal:

Mam  Bandit 650 06 a jakmile stoji dyl jak tri mesice (takze po zime) tak ne a ne ho natocit. Vzdycky vymlatim baterku, tak potom nasleduje pripojeni pres startovaci kabely na auto, jeste chvily s tim tocim a pak uz naskoci. Znami tohle dal kdysi bandit 400, ale tohle je nova motorka tak to moc nechapu... Navic kdyz sem mel GS tak to sem i po cely zime tuk do starteru a uz bezelo...idontknow

Co takhle to votočit bych žek na pribigsmileprostě zaplavit karbcegood


Jebat motorky :-)
Fik-B6S (Člen)
10.02.2008 23:09:17
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

PALOUS psal:

Co takhle to votočit bych žek na pribigsmileprostě zaplavit karbcegood

ročník 06 nemá kohout...
já sem nestartoval max měsíc nebo měsíc a půl a vždycky na druhý pokus blafnul...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
PALOUS (Člen)
10.02.2008 23:12:17
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Fik-B6S psal:
PALOUS psal:

Co takhle to votočit bych žek na pribigsmileprostě zaplavit karbcegood

ročník 06 nemá kohout...
já sem nestartoval max měsíc nebo měsíc a půl a vždycky na druhý pokus blafnul...

Ahasurprisedtak jedině prodat nebo jezdit častějcbigsmile


Jebat motorky :-)
Fik-B6S (Člen)
10.02.2008 23:18:11
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

PALOUS psal:

Ahasurprisedtak jedině prodat nebo jezdit častějcbigsmile

Osobně jsme pro tu trohou možnost...
ale abych se přiznal tak teď mi bandit stojí druhý měsíc tak že jsem zvědav jestli chytne v pohodě naštěstí mám kousek vedle trošku těžší kalibr (Baterka z Tatry)redfacebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenek 1 (Člen)
11.02.2008 10:24:17
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

tak to jednou za štrnáct dní nakopni a je togoodjá to tak dělám,sitič bez plynu a už to bublá,jinak bych nespalbigsmile


když to jede,je to OK
bluemanik (Člen)
11.02.2008 11:31:26
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

To znám, ale prý pomůže ohřát válce a to okolo fénem...nezkoušel jsem, ale třeba na tom něco je.

Kelly01 (Člen)
11.02.2008 11:48:17
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

neřešit,,
přádnou baterku a ono to vždycky chytne..
pak to nechat mlátit a zvonit 10 minut na ty válce co uznaj za vhodný se protáhnout..
A zbytek? ten se vždycky přidásmile1

A v nejhorším nejpozději po 2-3 km jízdy je zas celá parta pohromaděgood


God Save The Queen!
Fik-B6S (Člen)
11.02.2008 11:49:21
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

bluemanik psal:

To znám, ale prý pomůže ohřát válce a to okolo fénem...nezkoušel jsem, ale třeba na tom něco je.

tomuhle bych moc nevěřil než zahřeješ takový kus kovu to by jsi tam strávil hodně dlouho to už je lepší pomoct tomu teplem do sání...
ale v tom problém není spíš v tom že nemá polohu PRI tak jediný způsob jak zaplavit karbce je točit motorem pro vytvoření podtlaku...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
gore (Člen)
11.02.2008 12:06:46
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

bluemanik psal:

To znám, ale prý pomůže ohřát válce a to okolo fénem...nezkoušel jsem, ale třeba na tom něco je.

..a taky pomaha horkej cajbigsmilecoolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
mr.BSE (Člen)
11.02.2008 12:47:40
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

...PRI
...cekam tak 2min
...plnej sytic
...tocim
...nic
...PRI
...cekam tak 2min
...plnej sytic
...tocim
...nic
...tocim
...nic
...tocim
...blaf
...nic
...tocim
...blaf
...tocim
...blaf blaf
...tocim
...3 valce blafaj
...vyhrano - obliknout se + špinka + 7km v pohodicce=zahratogood


smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fik-B6S (Člen)
11.02.2008 12:53:45
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

mr.BSE: Návod krásnej ale 06tka nemám kohoutsmile1


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
mr.BSE (Člen)
11.02.2008 13:54:29
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

bigsmile ja vim, cetl sem to nahore good

psal sem jak to probihalo u me po 4mesicnim stanismile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sukinrr (Člen)
11.02.2008 15:26:43
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Taky sem si myslel ze to je tim posranym kohoutem, proste musim tocit dlouho nez to natahne benzin a na to proste ta baterka co tam je nestaci...sick

sonyk (Člen)
11.02.2008 15:55:54
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

zlaty bandasky s kohoutemsmile1

doufam ze 2003 ho jeste ma teda smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fik-B6S (Člen)
11.02.2008 16:05:40
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

sukinrr psal:

Taky sem si myslel ze to je tim posranym kohoutem, proste musim tocit dlouho nez to natahne benzin a na to proste ta baterka co tam je nestaci...sick

možná by se ten podtlakový ventil dal nějak obejít aleteď mě nic nenapadá neměl jsme to ještě rozhozené tak nevím...
když stojí třeba jen týden tak to chytne hned ne?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
maňas (Člen)
11.02.2008 16:46:08
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

sonyk psal:

zlaty bandasky s kohoutemsmile1

doufam ze 2003 ho jeste ma teda smile1

to rozhodopádně,že mábigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mi (Člen)
11.02.2008 17:57:45
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

stálo mi to měsíc mislim bandoura a točil a točil ale nechyt protože batka v pussy skusil sem batku ze simačebigsmile a nicidontknow no koupil novou a pogoda. ale kdyš máš 06 to je ta batka skoro nová teda esi je rok 08idontknow řek bych že to bude rozbytýsmile1


svět je cirkusovej stan
Banditatom (Člen)
11.02.2008 18:12:09
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Fik-B6S psal:
sukinrr psal:

Taky sem si myslel ze to je tim posranym kohoutem, proste musim tocit dlouho nez to natahne benzin a na to proste ta baterka co tam je nestaci...sick

možná by se ten podtlakový ventil dal nějak obejít aleteď mě nic nenapadá neměl jsme to ještě rozhozené tak nevím...
když stojí třeba jen týden tak to chytne hned ne?

no vobejít to jde ale zaléží jak máš výkonný plíceidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
11.02.2008 18:21:13
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

mi psal:

stálo mi to měsíc mislim bandoura a točil a točil ale nechyt protože batka v pussy skusil sem batku ze simačebigsmile a nicidontknow no koupil novou a pogoda. ale kdyš máš 06 to je ta batka skoro nová teda esi je rok 08idontknow řek bych že to bude rozbytýsmile1

Baterkou to není hold tam není Poloha pro plnění karburatoru tak že to musí točit aby to natáhlo dost benzínu...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
11.02.2008 18:23:59
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

nebo tahat benzín přes podtlak jak víno z demižonubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakin (Člen)
11.02.2008 18:41:42
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

souhlasím s Mr. BSE a Kellym - já dycky nachystal auto nebo aspoň baterku z auta taky a po dl jak 2 měsíčním stáním sem prostě točil a točil až to pomalu naskákalo tak aby to hrčelo asúpoň na dva a postupně se to přidávalo .................... podle mě nic divnýho na Banditovi .... a to ani nemluvím vo kamošovým SV 650 z roku 2000 - to po zinmě bez nastartovanýho auta s kabela nikdo nenatočí! :)) Jo moje "nová" jebka je jiný kafe - na první votočení chytne - po chvíli scípne a na po druhé už to valí pohoda ....

sukinrr (Člen)
11.02.2008 19:24:23
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

no udelate to jen kdyz stoji dyl jak dva mesice coz je jedine po zime tak holt sem pro priste poucenej ze musim kazdejch 14 dni protocit motor v garazi garaze nebo na kazdy jaro vzit startovaci kabely a hura na to, ale rikam na takhle novy motorce me to prekvapilo. Myslel sem ze tohle budou mit rakosaci vychytany.

zdenek 1 (Člen)
11.02.2008 20:38:21
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Kakin psal:

souhlasím s Mr. BSE a Kellym - já dycky nachystal auto nebo aspoň baterku z auta taky a po dl jak 2 měsíčním stáním sem prostě točil a točil až to pomalu naskákalo tak aby to hrčelo asúpoň na dva a postupně se to přidávalo .................... podle mě nic divnýho na Banditovi .... a to ani nemluvím vo kamošovým SV 650 z roku 2000 - to po zinmě bez nastartovanýho auta s kabela nikdo nenatočí! :)) Jo moje "nová" jebka je jiný kafe - na první votočení chytne - po chvíli scípne a na po druhé už to valí pohoda ....

no ale pozor na startér,ať pak to nemusíš startovat klikou ručněbigsmile


když to jede,je to OK
Progear 650 (Člen)
11.02.2008 20:54:30
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

ja problem nemám, ani po dýl jak měsíci. Párkrát vezmu za heft a pak startuju... a pohoda...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
mr.BSE (Člen)
11.02.2008 21:41:16
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Progear 650 psal:

ja problem nemám, ani po dýl jak měsíci. Párkrát vezmu za heft a pak startuju... a pohoda...good

kdyz vemu za heft jednou,tak tocim 3x dyl...
kdyz za nej vemu vic, tak tlacim ...

sytic 100%
plyn 0%

a goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
11.02.2008 21:43:25
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

prvne heft... párkrát.... pak sytič 100%... takhle sem to myslel... ja netlačim...bigsmile radsi startuju...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
roman.v (Člen)
11.02.2008 22:36:38
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

sukinrr psal:

Mam  Bandit 650 06 a jakmile stoji dyl jak tri mesice (takze po zime) tak ne a ne ho natocit. Vzdycky vymlatim baterku, tak potom nasleduje pripojeni pres startovaci kabely na auto, jeste chvily s tim tocim a pak uz naskoci. Znami tohle dal kdysi bandit 400, ale tohle je nova motorka tak to moc nechapu... Navic kdyz sem mel GS tak to sem i po cely zime tuk do starteru a uz bezelo...idontknow

Snad mě tu neukamenujete, ale osvědčený systém je tento - vyndat vzduchovej filtr, zapojit zpátky nádrž a na sání vzduchu stříkat Konkor. Chytá na první otočení, pak už to jede na benzín z nádrže. Nechám to malou chvilku ohřát, zhasnu, namontuju zpátky a normálně nastartuju.good

Asi jsem si naběh...


Don´t worry, be Bandit!
Zdenek (Člen)
11.02.2008 23:16:28
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

To Roman,,to je návod na startování Bo737goodbigsmile

mr.BSE (Člen)
11.02.2008 23:16:45
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

roman.v psal:

Snad mě tu neukamenujete, ale osvědčený systém je tento - vyndat vzduchovej filtr, zapojit zpátky nádrž a na sání vzduchu stříkat Konkor. Chytá na první otočení, pak už to jede na benzín z nádrže. Nechám to malou chvilku ohřát, zhasnu, namontuju zpátky a normálně nastartuju.good

Asi jsem si naběh...

ty voe, pevny nervy masgoodgood

to je omrd z onanie.... jako vim, ze nadrz je dole za minutu,ale stejne... radsi kabelygood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
tomasNJ (Člen)
11.02.2008 23:22:22
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

není lepší mít palivové čerpadlo v nádrži?bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
11.02.2008 23:59:25
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

...bzzzzzzzzz a jedem ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
12.02.2008 00:23:03
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

roman.v psal:

Snad mě tu neukamenujete, ale osvědčený systém je tento - vyndat vzduchovej filtr, zapojit zpátky nádrž a na sání vzduchu stříkat Konkor. Chytá na první otočení, pak už to jede na benzín z nádrže. Nechám to malou chvilku ohřát, zhasnu, namontuju zpátky a normálně nastartuju.good

takhle sem loni napodzim v mostě viděl startovat nechutně, ale kurva nechutně vytuněnou fábii upravenou na vokruh, sundal přední karbonovou haubnu a točil a vždycky když tam mechána do sání střík nějakej sprej, tak to blaflo no a napopátý to naskočilosurprisedsurprisedsurprised ale u běžný motorky takovouhle vonániji s timidontknow


doba je temná...
tomasNJ (Člen)
12.02.2008 00:34:30
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

os:  tak tak... :o) ani sytičbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Radek-Ban (Člen)
12.02.2008 07:51:22
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

PALOUS psal:
sukinrr psal:

Mam  Bandit 650 06 a jakmile stoji dyl jak tri mesice (takze po zime) tak ne a ne ho natocit. Vzdycky vymlatim baterku, tak potom nasleduje pripojeni pres startovaci kabely na auto, jeste chvily s tim tocim a pak uz naskoci. Znami tohle dal kdysi bandit 400, ale tohle je nova motorka tak to moc nechapu... Navic kdyz sem mel GS tak to sem i po cely zime tuk do starteru a uz bezelo...idontknow

Co takhle to votočit bych žek na pribigsmileprostě zaplavit karbcegood

idontknowtak ja tam ten kohout kuli tobě dambigsmile jinak mam stejnej problém ne že bych vytřiskal baterku ale nastartovat to nechcesmile2


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
roman.v (Člen)
12.02.2008 08:25:32
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

inkvizitorr psal:
roman.v psal:

Snad mě tu neukamenujete, ale osvědčený systém je tento - vyndat vzduchovej filtr, zapojit zpátky nádrž a na sání vzduchu stříkat Konkor. Chytá na první otočení, pak už to jede na benzín z nádrže. Nechám to malou chvilku ohřát, zhasnu, namontuju zpátky a normálně nastartuju.good

takhle sem loni napodzim v mostě viděl startovat nechutně, ale kurva nechutně vytuněnou fábii upravenou na vokruh, sundal přední karbonovou haubnu a točil a vždycky když tam mechána do sání střík nějakej sprej, tak to blaflo no a napopátý to naskočilosurprisedsurprisedsurprised ale u běžný motorky takovouhle vonániji s timidontknow

No vopruz to je, ale v prosinci, kdy to vypadalo, že za 5 minut začne sněžit a já  potřeboval motku odvézt do garáže, tak jsem to měl za 10 minut hotovýsmile1 Ale byl to fakt fofrbigsmile


Don´t worry, be Bandit!
jirka silver (Člen)
12.02.2008 09:43:05
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Sonyk 2003 kohout má asi Tě oslepil ten chromgood
V neděli jsem jí natočil vpohodě.


Najdete nás na každém kilometru
Filous (Člen)
12.02.2008 09:50:49
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

inkvizitorr psal:
roman.v psal:

Snad mě tu neukamenujete, ale osvědčený systém je tento - vyndat vzduchovej filtr, zapojit zpátky nádrž a na sání vzduchu stříkat Konkor. Chytá na první otočení, pak už to jede na benzín z nádrže. Nechám to malou chvilku ohřát, zhasnu, namontuju zpátky a normálně nastartuju.good

takhle sem loni napodzim v mostě viděl startovat nechutně, ale kurva nechutně vytuněnou fábii upravenou na vokruh, sundal přední karbonovou haubnu a točil a vždycky když tam mechána do sání střík nějakej sprej, tak to blaflo no a napopátý to naskočilosurprisedsurprisedsurprised ale u běžný motorky takovouhle vonániji s timidontknow

...to byl ale startovací sprej, né konkor, tydle natuněný motory ekstra špatně chytaj, dokuť nejsou rospálený jag pjetník...ale motoru to nijag nepřidá...fčera mi Aleš ukazoval koncentrát ňákýho anabolika do benzínu za 120,- Kč/litr, míchaj se 3 litry na 10 litrů benzínu, a prej to funguje jag sviň...myslim, že by sme to taky nutně potřebovali, víš na co, viť?surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
12.02.2008 09:53:44
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Filous psal:
inkvizitorr psal:
roman.v psal:

Snad mě tu neukamenujete, ale osvědčený systém je tento - vyndat vzduchovej filtr, zapojit zpátky nádrž a na sání vzduchu stříkat Konkor. Chytá na první otočení, pak už to jede na benzín z nádrže. Nechám to malou chvilku ohřát, zhasnu, namontuju zpátky a normálně nastartuju.good

takhle sem loni napodzim v mostě viděl startovat nechutně, ale kurva nechutně vytuněnou fábii upravenou na vokruh, sundal přední karbonovou haubnu a točil a vždycky když tam mechána do sání střík nějakej sprej, tak to blaflo no a napopátý to naskočilosurprisedsurprisedsurprised ale u běžný motorky takovouhle vonániji s timidontknow

...to byl ale startovací sprej, né konkor, tydle natuněný motory ekstra špatně chytaj, dokuť nejsou rospálený jag pjetník...ale motoru to nijag nepřidá...fčera mi Aleš ukazoval koncentrát ňákýho anabolika do benzínu za 120,- Kč/litr, míchaj se 3 litry na 10 litrů benzínu, a prej to funguje jag sviň...myslim, že by sme to taky nutně potřebovali, víš na co, viť?surprisedbigsmile

ale no tag ouplně nablblej nebudu abych si myslel že vokruhovku za tři mega startujou konkoremsurprisedidontknowbigsmile myslim, že anabolika stopro potřebujem goodbigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
12.02.2008 09:58:25
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

inkvizitorr psal:
Filous psal:
inkvizitorr psal:


takhle sem loni napodzim v mostě viděl startovat nechutně, ale kurva nechutně vytuněnou fábii upravenou na vokruh, sundal přední karbonovou haubnu a točil a vždycky když tam mechána do sání střík nějakej sprej, tak to blaflo no a napopátý to naskočilosurprisedsurprisedsurprised ale u běžný motorky takovouhle vonániji s timidontknow

...to byl ale startovací sprej, né konkor, tydle natuněný motory ekstra špatně chytaj, dokuť nejsou rospálený jag pjetník...ale motoru to nijag nepřidá...fčera mi Aleš ukazoval koncentrát ňákýho anabolika do benzínu za 120,- Kč/litr, míchaj se 3 litry na 10 litrů benzínu, a prej to funguje jag sviň...myslim, že by sme to taky nutně potřebovali, víš na co, viť?surprisedbigsmile

ale no tag ouplně nablblej nebudu abych si myslel že vokruhovku za tři mega startujou konkoremsurprisedidontknowbigsmile myslim, že anabolika stopro potřebujem goodbigsmile

...no já vim, že nejsi blbej, jen sem zas po ránu chytrejbigsmile ...skusim to ňák pořešit, je to ouskej profil, snat závodníkum do tý doby bude zas něco přebejvatidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
12.02.2008 10:30:52
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

jirka silver psal:

Sonyk 2003 kohout má asi Tě oslepil ten chromgood
V neděli jsem jí natočil vpohodě.

jj leskla se pekne. uz se tesim az ti dam penize a povezu si ji domu smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Sowela (Nový člen)
12.02.2008 12:03:11
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

Nazdarek. Po zimě mám menší problém nastartovat Suzuki Bandit 250. Vypadá to že už tam jsou špatné svíčky a tak bych potřebovala poradit jestli někdo neví jaké tam mám teď koupit? Ty staré jsou z nějaké Kawasaki ale byla bych teda radši kdybych si tam mohla dát nějaké, které budiou spíš do suzuki. Ani v přímo v Suzuki mi nebyli schopni poradit jaké tam mám dátsmile2. Nenašel by se někdo kdo by mi mohl nějak poradit? díky

Ondráš (Člen)
12.02.2008 12:21:10
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

No... pokud to přes zimu stálo, tak se neboj to se startem trochu potrápit. Třeba si to vzpomene. Jinak se podívej do uživatelů. Pár lidí s 250kou tu je, tak se zkus obrátit přímo na ně.

To mam dneska nějakou pomáhací náladu...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
12.02.2008 12:29:59
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

A nebo ještě jinak. Zajdi do nějaké Mototechny nebo obchodu, kde svíčky prodávaj. Oni mrknou do katalogu a určitě ti něco vyskladní.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
12.02.2008 14:09:22
Offline

Re: Mate taky ten problem? ( startování )

GOOGLE:

Spark plug      Type NGK CR8E / ND U24ESR-N   
                     Gap 0.7-0.8 mm   

viz. http://www1.synapse.ne.jp/s-hara/bandit/ban-sdatae.html


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr