Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Padáky GSF650 K7

Vaklaf (Člen)
15.02.2008 16:04:32
Offline

Padáky GSF650 K7

Prosím o radu, myslíte, že tyhle padáky jdou i na bandita "vodníka" ?? V tom kšeftě tvrdí že jo, ale moc se mi to nezdá. headshake

Nemáte s nima někdo zkušenosti?? Předem díky.

http://www.yacomi.cz/padaci-ram-p-910.html

ross (Člen)
15.02.2008 16:55:40
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Pokud vidím dobře, tak jsou přes objímku - to bude nějakej uni


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kožak (Člen)
15.02.2008 19:32:26
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Asi ti tam nepůjdou..seš širší než vzducháč. Co tyhle ? Ale sou dost drahý  http://www.azmoto.cz/1331/tn_539.html


MRDAT!!!
Fik-B6S (Člen)
15.02.2008 20:26:39
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Zkus sehnat přímo na tvůj rok už padaky z ročníku 04 na 06 nepasovaly byly tam upravy rámu a kdo ví jaké upravy dělali při změně motoru...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
albert (Člen)
15.02.2008 21:02:58
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

podla predajcu tam nesadia ziadne zo vzduchaca....vlani vraj este ziadny druhovyrobca nevyrabal padaky na vodnika, tak mi objednali original suzuki, ale tomu zodpovedala aj cena ....

VikecB12 (Člen)
15.02.2008 21:14:49
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

a budou to Givi s nálepkou SUZUKI a dvojnásobnou cenou. A to se vyplatígoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
harris (Člen)
15.02.2008 21:25:54
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Vaklaf psal:

Prosím o radu, myslíte, že tyhle padáky jdou i na bandita "vodníka" ?? V tom kšeftě tvrdí že jo, ale moc se mi to nezdá. headshake

Nemáte s nima někdo zkušenosti?? Předem díky.

http://www.yacomi.cz/padaci-ram-p-910.html

tyhle padáky na vodníka určitě nepůjdou, a ty od Kožaka taky ne!! Zavazí tam hadice z chladičebad


změna je život... měním čtyři za dva
Kožak (Člen)
18.02.2008 14:00:11
Offline

Re: Padáky GSF650 K7


MRDAT!!!
Vaklaf (Člen)
21.02.2008 20:41:40
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Všem díky moc za rady!! good

Willy (Člen)
25.04.2013 14:58:58
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Lidi prosim pomoct. Nemyslim si že sem úplně technickej antitalent ale koupil sem padáky hříbky, s tím že jdou na mojí 650S r.v. 2006. Jsou to klasický s šroubovým trnem. Za boha nemůžu přijít na to kam je uchytit smile2. Prostě na tom rámu nějak nemůžu najít to správný místo a už si začínám myslet že tam nepudou. Máte někdo nějaký hříbky na tomhle stroji a jak sou chycený??? Můžete někdo poskytnout detailní fotku uložení? Ještě sem asi hodim fotku těch koupenejch a když tam nepudou tak budou zároveň na prodej.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
Willy (Člen)
25.04.2013 15:32:13
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Tak tady je fotka, materiál je dural.

http://gun.wz.cz/2013/04/Padaky.html#foto12

Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
hlemejzd999 (Člen)
25.04.2013 15:35:44
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Willy psal:

Lidi prosim pomoct. Nemyslim si že sem úplně technickej antitalent ale koupil sem padáky hříbky, s tím že jdou na mojí 650S r.v. 2006. Jsou to klasický s šroubovým trnem. Za boha nemůžu přijít na to kam je uchytit smile2. Prostě na tom rámu nějak nemůžu najít to správný místo a už si začínám myslet že tam nepudou. Máte někdo nějaký hříbky na tomhle stroji a jak sou chycený??? Můžete někdo poskytnout detailní fotku uložení? Ještě sem asi hodim fotku těch koupenejch a když tam nepudou tak budou zároveň na prodej.

tak to si asi v piči
citace : „     Filous (Člen)
06.01.2011 20:32:21
Offline    

   
Re: padací hřiby 650

...Thor má recht, jeho model nemá držáky motoru šroubovaný, ale vařený, je to výrobně jednodušší a levnější...hele Thore, možná bych moch mít v dílně eště jedny v regále...sou chycený k rámu přes vobjímku...nejni to konstrukčně uplně ideální, ale esi chceš hřiby, tag nic jinýho nevymyslíš...dyštag se mi po neděli připomeň...určitě by byli lacnější nešs psals...
“ konec citace

leda todle ? 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1218_montani_sada-kluzaky.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Willy (Člen)
25.04.2013 15:51:53
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Hledal sem hledal ale nenašel, to vyhledávání funguje taky nějak divně, pokud tam nezadáš přesný heslo tak to nenajde.
Jina sem teda v piči, kdyby se někomu tohle hodilo tak dejte vědět.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
osiris (Člen)
25.04.2013 18:44:00
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

hlemejzd999 psal:
Willy psal:

Lidi prosim pomoct. Nemyslim si že sem úplně technickej antitalent ale koupil sem padáky hříbky, s tím že jdou na mojí 650S r.v. 2006. Jsou to klasický s šroubovým trnem. Za boha nemůžu přijít na to kam je uchytit smile2. Prostě na tom rámu nějak nemůžu najít to správný místo a už si začínám myslet že tam nepudou. Máte někdo nějaký hříbky na tomhle stroji a jak sou chycený??? Můžete někdo poskytnout detailní fotku uložení? Ještě sem asi hodim fotku těch koupenejch a když tam nepudou tak budou zároveň na prodej.

tak to si asi v piči
citace : „     Filous (Člen)
06.01.2011 20:32:21
Offline    

   
Re: padací hřiby 650

...Thor má recht, jeho model nemá držáky motoru šroubovaný, ale vařený, je to výrobně jednodušší a levnější...hele Thore, možná bych moch mít v dílně eště jedny v regále...sou chycený k rámu přes vobjímku...nejni to konstrukčně uplně ideální, ale esi chceš hřiby, tag nic jinýho nevymyslíš...dyštag se mi po neděli připomeň...určitě by byli lacnější nešs psals...
“ konec citace

leda todle ? 
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … luzaky.jpg

...jeden o voze a druhej o koze idontknow (jak myslíš že je motor chycenej v rámu? přivařenej?)
...tyhle hříbky našroubuješ místo šroubu kde je motor přišroubovanej k rámu, ovšem tenhle tvůj model pokud je na fotce kompletní, je bez vzpěry a nic moc při případným pádu nevydrží


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
25.04.2013 19:13:07
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

osiris psal:
hlemejzd999 psal:
Willy psal:

Lidi prosim pomoct. Nemyslim si že sem úplně technickej antitalent ale koupil sem padáky hříbky, s tím že jdou na mojí 650S r.v. 2006. Jsou to klasický s šroubovým trnem. Za boha nemůžu přijít na to kam je uchytit smile2. Prostě na tom rámu nějak nemůžu najít to správný místo a už si začínám myslet že tam nepudou. Máte někdo nějaký hříbky na tomhle stroji a jak sou chycený??? Můžete někdo poskytnout detailní fotku uložení? Ještě sem asi hodim fotku těch koupenejch a když tam nepudou tak budou zároveň na prodej.

tak to si asi v piči
citace : „     Filous (Člen)
06.01.2011 20:32:21
Offline    

   
Re: padací hřiby 650

...Thor má recht, jeho model nemá držáky motoru šroubovaný, ale vařený, je to výrobně jednodušší a levnější...hele Thore, možná bych moch mít v dílně eště jedny v regále...sou chycený k rámu přes vobjímku...nejni to konstrukčně uplně ideální, ale esi chceš hřiby, tag nic jinýho nevymyslíš...dyštag se mi po neděli připomeň...určitě by byli lacnější nešs psals...
“ konec citace

leda todle ? 
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … luzaky.jpg

...jeden o voze a druhej o koze idontknow (jak myslíš že je motor chycenej v rámu? přivařenej?)
...tyhle hříbky našroubuješ místo šroubu kde je motor přišroubovanej k rámu, ovšem tenhle tvůj model pokud je na fotce kompletní, je bez vzpěry a nic moc při případným pádu nevydrží

no já sem si rikal , ze drzaky tam nejaky mit musi , ale kdyz jsem narazil na ten prispevek s Thorem , tak sem znejistel bigsmile no a pak sem dal fotku toho hribku se šroubem , tak tam proste diru na sroub mit musi , to da rozum bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Willy (Člen)
25.04.2013 19:24:45
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Držáky na silentblok motoru jsou na rám přivařený ne šroubovaný. Rozpěra rámu tam samozřejmě je. Jediná možnost by byla ty šrouby od hříbků zaměnit se šroubama který prochází právě silentblokem a to nevim jestli je to pravý vořechový.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
bolek009 (Člen)
25.04.2013 19:33:10
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Je docela rozdíl mezi K6 a K7.
Motor K7 je trochu mokrej.


GSF1250SA K7
osiris (Člen)
25.04.2013 19:44:34
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Willy psal:

Držáky na silentblok motoru jsou na rám přivařený ne šroubovaný. Rozpěra rámu tam samozřejmě je. Jediná možnost by byla ty šrouby od hříbků zaměnit se šroubama který prochází právě silentblokem a to nevim jestli je to pravý vořechový.

...ti to píšu ...a vořechový to je, ale ty nemáš ten model hříbků kterej má ještě vzpěru (plotnu přes trubku rámu)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
25.04.2013 19:54:34
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

At nezakladam nove vlakno...
Osi mas nejakou zkusenost nebo nevis o nekom kdo pouziva(pouzil) padaci hribky od pptunningu na karose?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
25.04.2013 21:11:27
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

...tomáši to nevím, nevím ani že je ppčko dělá; co vím, tak rdmoto už od třetí evoluce fungujou a vozí je už spousta lidí


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
25.04.2013 21:23:22
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

osiris psal:

...tomáši to nevím, nevím ani že je ppčko dělá; co vím, tak rdmoto už od třetí evoluce fungujou a vozí je už spousta lidí

Omlouvam se spatne jsem napsalredface myslel jsem rdmoto...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Willy (Člen)
25.04.2013 23:01:16
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Bolku jasně že je mezi nima rozdíl a taky vim jakej, ale původně jsem nenašel to pravý vlákno a nový sem zakládat nechtěl.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
bolek009 (Člen)
26.04.2013 11:56:29
Offline

Re: Padáky GSF650 K7

Omlouvám se za vystřelenou kulku.


GSF1250SA K7

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr