Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motoškola...

Žirafa (Člen)
17.02.2008 20:19:50
Offline

Motoškola...

Tak mám letos v plánu přejít z baťůžku na samostatného jedince...
Máte někdo tip na nějakou dobrou, levnou nebo tak něco, autoškolu v Praze? Počítám s tím že pod 6.000,- se asi nedostanu...idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
bobule (Člen)
17.02.2008 20:35:25
Offline

Re: Motoškola...

já to tam dělal a spokojenostgood

http://www.wyrwolova.cz/cz/strana_1.html

ceny taky slušnýgood

ještě mam kartičku na 5% slevu, tak se za nějakou stelu domluvímegoodsmokin


to jebu
Žirafa (Člen)
17.02.2008 20:46:09
Offline

Re: Motoškola...

Vypadá to dobře, i to mám kousek od práce...
Tak kdyžtak vyměním basu za slevu :o) akorát momentálně Stellu nemáme, máme Staráč 12tku, tak když si počkáš... Já taky počkám ještě trošku na počasí...good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
bobule (Člen)
17.02.2008 20:47:43
Offline

Re: Motoškola...

na beer počkám stoprobigsmilegood

pak dej vědětgood


to jebu
PALOUS (Člen)
17.02.2008 20:58:32
Offline

Re: Motoškola...

bobule psal:

na beer počkám stoprobigsmilegood

pak dej vědětgood

Tak si děláš kozy nééébigsmile5% z nějakejch 6ti.tis je 5% kulový a ty chudáka žirafku ještě budeš vydírat?fuckcoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
17.02.2008 21:00:24
Offline

Re: Motoškola...

PALOUS psal:
bobule psal:

na beer počkám stoprobigsmilegood

pak dej vědětgood

Tak si děláš kozy nééébigsmile5% z nějakejch 6ti.tis je 5% kulový a ty chudáka žirafku ještě budeš vydírat?fuckcoolsmokinsmokinsmokin

máš recht, f tom případě chci basy dvěbigsmile


to jebu
Žirafa (Člen)
17.02.2008 21:46:00
Offline

Re: Motoškola...

PALOUS psal:

Tak si děláš kozy nééébigsmile5% z nějakejch 6ti.tis je 5% kulový a ty chudáka žirafku ještě budeš vydírat?fuckcoolsmokinsmokinsmokin

Hale... že ty chceš taky basu bigsmile
5% z 6ti tisíc je víc než basa i se zálohama... takže v poho good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
PALOUS (Člen)
17.02.2008 21:53:00
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
PALOUS psal:

Tak si děláš kozy nééébigsmile5% z nějakejch 6ti.tis je 5% kulový a ty chudáka žirafku ještě budeš vydírat?fuckcoolsmokinsmokinsmokin

Hale... že ty chceš taky basu bigsmile
5% z 6ti tisíc je víc než basa i se zálohama... takže v poho good

nic mu nedávej určitě chce mět dobrej pocit norekbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
17.02.2008 21:55:08
Offline

Re: Motoškola...

ty vole to je draha uz ta autoskola dit ja delal auto s a do 25kw za 7000. prechod nad 25kW za 2000. to je fuj. chtel sem mlady udelat do 50ccm na skutra ale to to seru to ty prachy narvu radsi jinam.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bobule (Člen)
17.02.2008 21:55:44
Offline

Re: Motoškola...

PALOUS psal:
Peťa psal:
PALOUS psal:

Tak si děláš kozy nééébigsmile5% z nějakejch 6ti.tis je 5% kulový a ty chudáka žirafku ještě budeš vydírat?fuckcoolsmokinsmokinsmokin

Hale... že ty chceš taky basu bigsmile
5% z 6ti tisíc je víc než basa i se zálohama... takže v poho good

nic mu nedávej určitě chce mět dobrej pocit norekbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin

neserfuckassbigsmile

dobrej pocit budu mít až si tu dvandu naleju do hlavybeerbigsmilesmokin


to jebu
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 07:01:15
Offline

Re: Motoškola...

sonyk psal:

ty vole to je draha uz ta autoskola dit ja delal auto s a do 25kw za 7000. prechod nad 25kW za 2000. to je fuj. chtel sem mlady udelat do 50ccm na skutra ale to to seru to ty prachy narvu radsi jinam.

Hele jestli má mladá na auto tak má skůtra do 45 km/h automaticky aspoň tak pravý vyhláška.
Jinak 6000 za velkou moto je docela dost.Mladá loni platila 3800 rovnou za velkou bez omezení,ale nejsme Praha tak máme jiný ceny smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
18.02.2008 07:15:56
Offline

Re: Motoškola...

Ach jo ta Praha...

http://mujweb.cz/Obchod/mikaska/ceny.html

Já si dělal rozšíření za 1000,-.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Žirafa (Člen)
18.02.2008 07:29:43
Offline

Re: Motoškola...

No právě, že je to Praha tak je to drahý... Na druhou stranu dojíždět do Kladna nebo Berouna kvůli autoškole mi příjde jako blbost, protože to bych mohla jen o víkendech a dělala bych to docela dlouho, navíc se potřebuju naučit jezdit v tom šílenym Pražskym blázinci, a to se jinde těžko naučim... Holt si musim připlatit no...bad
Asi zdražim pivo smile1


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 07:52:45
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:

No právě, že je to Praha tak je to drahý... Na druhou stranu dojíždět do Kladna nebo Berouna kvůli autoškole mi příjde jako blbost, protože to bych mohla jen o víkendech a dělala bych to docela dlouho, navíc se potřebuju naučit jezdit v tom šílenym Pražskym blázinci, a to se jinde těžko naučim... Holt si musim připlatit no...bad
Asi zdražim pivo smile1

Máš pravdu.V Pražským blázinci se naučíš hodně good A jestli děláš rovnou na velkou a vlastně jen rozšíření z auta tak to jde.Je to holt Praha.Když budeš někam dojíždět 20 km tak jsi na tom ve vysledku stejně jak za těch 6000.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
18.02.2008 08:31:57
Offline

Re: Motoškola...

http://www.lezakova-autoskola.cz/cenik_sluzeb.html
tady to delal ja rozsireni z A1 na A nad 25kW...


Vzdy muze byt hur :-)
Žirafa (Člen)
18.02.2008 08:46:52
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

Máš pravdu.V Pražským blázinci se naučíš hodně good A jestli děláš rovnou na velkou a vlastně jen rozšíření z auta tak to jde.Je to holt Praha.Když budeš někam dojíždět 20 km tak jsi na tom ve vysledku stejně jak za těch 6000.

Tak tak, kort když pak přes Prahu budu jezdit běžně...
A jak tak koukám co poslal Ton@l tak v Přerově mají ceny taky tak... Takže to neni tak strašný... Hlavně když bude řidičák good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 08:51:01
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

Máš pravdu.V Pražským blázinci se naučíš hodně good A jestli děláš rovnou na velkou a vlastně jen rozšíření z auta tak to jde.Je to holt Praha.Když budeš někam dojíždět 20 km tak jsi na tom ve vysledku stejně jak za těch 6000.

Tak tak, kort když pak přes Prahu budu jezdit běžně...
A jak tak koukám co poslal Ton@l tak v Přerově mají ceny taky tak... Takže to neni tak strašný... Hlavně když bude řidičák good

..asi tak.Pak ještě někomu zabavit moto, pokud nebude vlastní ,jako to dělá mladá mě a můžeš vesele jezdit bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
18.02.2008 09:16:11
Offline

Re: Motoškola...

Jo jo, taky už jsem Ondráše ukecávala ať mi Banditku půjčí good
Ale chci si půjčit penízky na vlastní,páč jezdit na 12ce hned na začátek... mám z ní docela respekt... a hlavně je dost těžká, tak aby mě nezlomila bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 09:19:12
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:

Jo jo, taky už jsem Ondráše ukecávala ať mi Banditku půjčí good
Ale chci si půjčit penízky na vlastní,páč jezdit na 12ce hned na začátek... mám z ní docela respekt... a hlavně je dost těžká, tak aby mě nezlomila bigsmile

...šestka ti stačit bude teda aspoň na rok určitěbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
18.02.2008 09:41:29
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

...šestka ti stačit bude teda aspoň na rok určitěbigsmilebigsmile

Jo jo, taky si myslím... i když jsem chtěla 400 ale když se na to blbě shánějí náhradní díly a jsou drahý... tak asi bude ta 6 no... uvidíme...cool


Jaký si to uděláš, takový to máš...
sonyk (Člen)
18.02.2008 09:44:07
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

ty vole to je draha uz ta autoskola dit ja delal auto s a do 25kw za 7000. prechod nad 25kW za 2000. to je fuj. chtel sem mlady udelat do 50ccm na skutra ale to to seru to ty prachy narvu radsi jinam.

Hele jestli má mladá na auto tak má skůtra do 45 km/h automaticky aspoň tak pravý vyhláška.
Jinak 6000 za velkou moto je docela dost.Mladá loni platila 3800 rovnou za velkou bez omezení,ale nejsme Praha tak máme jiný ceny smile1smile1

pockej to bejvalo driv bne?, ted uz to neni je ji 22. v ridicaku ma jen B.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 10:17:37
Offline

Re: Motoškola...

sonyk psal:
K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

ty vole to je draha uz ta autoskola dit ja delal auto s a do 25kw za 7000. prechod nad 25kW za 2000. to je fuj. chtel sem mlady udelat do 50ccm na skutra ale to to seru to ty prachy narvu radsi jinam.

Hele jestli má mladá na auto tak má skůtra do 45 km/h automaticky aspoň tak pravý vyhláška.
Jinak 6000 za velkou moto je docela dost.Mladá loni platila 3800 rovnou za velkou bez omezení,ale nejsme Praha tak máme jiný ceny smile1smile1

pockej to bejvalo driv bne?, ted uz to neni je ji 22. v ridicaku ma jen B.

..tak to je sice pravda,ale platí to i když to v řidičáku nemá napsaný. tady to máš napsanýsmile1
http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 10:20:03
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:
K.a.s.y.m. psal:


Hele jestli má mladá na auto tak má skůtra do 45 km/h automaticky aspoň tak pravý vyhláška.
Jinak 6000 za velkou moto je docela dost.Mladá loni platila 3800 rovnou za velkou bez omezení,ale nejsme Praha tak máme jiný ceny smile1smile1

pockej to bejvalo driv bne?, ted uz to neni je ji 22. v ridicaku ma jen B.

..tak to je sice pravda,ale platí to i když to v řidičáku nemá napsaný. tady to máš napsanýsmile1
http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni.html

tak nic tady to neni,ale platí to.se klidně zeptej v autoškole nebo na Dopravce na řidičákách.předtím jsem to našel na www.novapravidla.cz


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 10:35:44
Offline

Re: Motoškola...

zbytečně zmatkuju je to tam hele:
(4) Řidičské oprávnění skupiny B opravňuje k řízení
a) motorových vozidel, s výjimkou vozidel uvedených v odstavcích 2, 3 a motocyklu o výkonu nad 25 kW nebo s poměrem výkon/hmotnost přesahujícím 0,16 kW/kg nebo motocyklu s postranním vozíkem a s poměrem výkonu/hmotnost přesahujícím 0,16 kW/kg, jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení, kromě místa řidiče; k tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 750 kg,
jestli to chápu dobře tak může řídit vše co je pod 11 kW a 125 ccm tedy vozidlo AM
i mi to na dopravce potrvdili.
více na: http://www.autoskol.cz/phprs/view.php?c … 2006051902  strana 47


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
18.02.2008 12:32:40
Offline

Re: Motoškola...

toz parada diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 12:41:07
Offline

Re: Motoškola...

sonyk psal:

toz parada diky

Není zač...pořid jí otevřenýho skůtra a může vesele jezdit
P.S. mám jednoho na prodejsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
18.02.2008 12:48:47
Offline

Re: Motoškola...

hh to jo kdo by to furt sbiral ze zeme smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 12:57:56
Offline

Re: Motoškola...

sonyk psal:

hh to jo kdo by to furt sbiral ze zeme smile1

..každej jsme nějak začínali a tohle je malá 50-ka s 60kg smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
18.02.2008 13:30:58
Offline

Re: Motoškola...

jj nosmile1 uvidime vse je jen na ni. az prijedu dom oznamim ji tu skvelou novinu ze ridicak na skutra ma smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 13:34:15
Offline

Re: Motoškola...

sonyk psal:

jj nosmile1 uvidime vse je jen na ni. az prijedu dom oznamim ji tu skvelou novinu ze ridicak na skutra ma smile1

mladá z toho byla tenkrát taky nadšená.Já už byl nadšenej mín z toho když si měsíc co tohle zjistila dala příhlášku na velkou moto.Ted se o motorku pereme a na další nenísmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
18.02.2008 13:37:46
Offline

Re: Motoškola...

to u me nehrozi bandourek je na ni moc velkej ale mit gs tak mam asi smulu. pac si neuvarim a nevyzehlim smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 13:39:54
Offline

Re: Motoškola...

sonyk psal:

to u me nehrozi bandourek je na ni moc velkej ale mit gs tak mam asi smulu. pac si neuvarim a nevyzehlim smile1

..tak dobrá rada...nenechávej ji svézt samotnou jinak neuvidíš ani bandaskusmile1vlastní zkušenost bigsmilebigsmileJenže já mám smůlu v tom ,že je Janina velká jak já (186 cm)


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
18.02.2008 13:44:07
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

já mám smůlu v tom ,že je Janina velká jak já (186 cm)

Hale, to je velká jak já, a to jsem myslela že takovejch žiraf moc neni  bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 13:46:22
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

já mám smůlu v tom ,že je Janina velká jak já (186 cm)

Hale, to je velká jak já, a to jsem myslela že takovejch žiraf moc neni  bigsmile

koukni mi do profilu je tam vyfocená s moto na benzině v davli.Je velká o něco malinko víc jak já.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
18.02.2008 13:49:48
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

zbytečně zmatkuju je to tam hele:
jestli to chápu dobře tak může řídit vše co je pod 11 kW a 125 ccm tedy vozidlo AM
i mi to na dopravce potrvdili.
více na: http://www.autoskol.cz/phprs/view.php?c … 2006051902  strana 47

tak to je zajimave, takze s B muze clovek ridit AM nebo i neco silnejsiho??? Ja mel A1 a ta byla do 11kW a 125ccm... tak ted co musi mit ten skutr v papirech aby to clovek mohl ridit... dle mne konstrukci rychlost do 45km/hidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Ondráš (Člen)
18.02.2008 13:52:49
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

já mám smůlu v tom ,že je Janina velká jak já (186 cm)

Hale, to je velká jak já, a to jsem myslela že takovejch žiraf moc neni  bigsmile

koukni mi do profilu je tam vyfocená s moto na benzině v davli.Je velká o něco malinko víc jak já.bigsmilebigsmile

To je přesně kolik?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 13:52:56
Offline

Re: Motoškola...

Ton@l psal:
K.a.s.y.m. psal:

zbytečně zmatkuju je to tam hele:
jestli to chápu dobře tak může řídit vše co je pod 11 kW a 125 ccm tedy vozidlo AM
i mi to na dopravce potrvdili.
více na: http://www.autoskol.cz/phprs/view.php?c … 2006051902  strana 47

tak to je zajimave, takze s B muze clovek ridit AM nebo i neco silnejsiho??? Ja mel A1 a ta byla do 11kW a 125ccm... tak ted co musi mit ten skutr v papirech aby to clovek mohl ridit... dle mne konstrukci rychlost do 45km/hidontknow

Jo pochopil jsi to správně s "B" můžeš řídit motocykl s obsahem max. 50ccm a rychlostí max. 45 km/h.Prostě jako bejvalo dřív.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 13:54:09
Offline

Re: Motoškola...

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:


Hale, to je velká jak já, a to jsem myslela že takovejch žiraf moc neni  bigsmile

koukni mi do profilu je tam vyfocená s moto na benzině v davli.Je velká o něco malinko víc jak já.bigsmilebigsmile

To je přesně kolik?smile1

asi 2 cm.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
18.02.2008 13:58:00
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

koukni mi do profilu je tam vyfocená s moto na benzině v davli.Je velká o něco malinko víc jak já.bigsmilebigsmile

No jo, tak to se budeme muset seznámitgood Jinak já jsem asi o 13cm vyšší než Ondráš, takže to máte ještě v klidu bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 14:01:31
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

koukni mi do profilu je tam vyfocená s moto na benzině v davli.Je velká o něco malinko víc jak já.bigsmilebigsmile

No jo, tak to se budeme muset seznámitgood Jinak já jsem asi o 13cm vyšší než Ondráš, takže to máte ještě v klidu bigsmile

...bude příležitost.Bandit pičo sraz si ujít nenechám určitě a Janina dělá v Praze tak taky nebude problém se případně vidět a vyrazit na nějakou akci smile1bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
18.02.2008 14:08:13
Offline

Re: Motoškola...

No my chodíme na akci skoro každý pátek, nebo každej druhej, tak se někdy přidejte good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 14:11:13
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:

No my chodíme na akci skoro každý pátek, nebo každej druhej, tak se někdy přidejte good

jo jsem tady čet:)no v pátek chodíme s tou naší bandou u nás,ale příležitost se určitě najde.Pak nevím jak bych jel připitej dom a střizlivej se mi bejt nechce.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
18.02.2008 14:42:59
Offline

Re: Motoškola...

se nekde musis vychrapat, ne? bigsmile sedet u caje je fakt napussy


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2008 15:01:43
Offline

Re: Motoškola...

Progear 650 psal:

se nekde musis vychrapat, ne? bigsmile sedet u caje je fakt napussy

To je no.to se případně nějak pořešísmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
roman.v (Člen)
20.02.2008 20:35:32
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:

Tak mám letos v plánu přejít z baťůžku na samostatného jedince...
Máte někdo tip na nějakou dobrou, levnou nebo tak něco, autoškolu v Praze? Počítám s tím že pod 6.000,- se asi nedostanu...idontknow

Autoškola Dejvice, naučí tě nejvíce - slogan dobrej, škola taky. Zkoušky v poho. Pokud teda nejsi rus, bo tam jednoho vyhodil od techniky asi 3x...Asi mu nesed...Ale jinak dobrá škola, Aleš co dělá motorky je v poho.


Don´t worry, be Bandit!
Žirafa (Člen)
21.02.2008 07:19:36
Offline

Re: Motoškola...

roman.v psal:

Autoškola Dejvice, naučí tě nejvíce - slogan dobrej, škola taky. Zkoušky v poho. Pokud teda nejsi rus, bo tam jednoho vyhodil od techniky asi 3x...Asi mu nesed...Ale jinak dobrá škola, Aleš co dělá motorky je v poho.

A nějakej kontakt by nebylgood Pokud teda nemají ceny nějaké zázračné tak asi půjdu do té co mi poradil Bobule...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
roman.v (Člen)
21.02.2008 22:07:02
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
roman.v psal:

Autoškola Dejvice, naučí tě nejvíce - slogan dobrej, škola taky. Zkoušky v poho. Pokud teda nejsi rus, bo tam jednoho vyhodil od techniky asi 3x...Asi mu nesed...Ale jinak dobrá škola, Aleš co dělá motorky je v poho.

A nějakej kontakt by nebylgood Pokud teda nemají ceny nějaké zázračné tak asi půjdu do té co mi poradil Bobule...

autoskoladejvice.cz, ceny mají asi podobný...Myslím, že jsem platil 6+poplatky za zkoušku, celkem to vyšlo se vším na 7


Don´t worry, be Bandit!
Žirafa (Člen)
22.02.2008 07:53:25
Offline

Re: Motoškola...

roman.v psal:

autoskoladejvice.cz, ceny mají asi podobný...Myslím, že jsem platil 6+poplatky za zkoušku, celkem to vyšlo se vším na 7

Děkuji good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
olda (Člen)
24.02.2008 22:16:41
Offline

Re: Motoškola...

Ještě, že mě přišla velká motorka jen na 175,-


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Žirafa (Člen)
25.02.2008 08:02:34
Offline

Re: Motoškola...

olda psal:

Ještě, že mě přišla velká motorka jen na 175,-

No tak mi to taky zařiď a zavalím tě pivama...good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 09:30:53
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
olda psal:

Ještě, že mě přišla velká motorka jen na 175,-

No tak mi to taky zařiď a zavalím tě pivama...good

tohle už jde blbě jedině by jsi měla známího co děla učitele a vlastní autoškolu pak se cena dá dost upravit...a i tak to bude dneska dražší protože tam musíš mít toho komisaře....mi co jsem stihli udělat noty ještě před tou revolucí s pravidlama na autoškolu jsem tam toho komisaře mit nemuseli závěrečky se dělali většinou jen s učitelem..proto mě autoškola stála 2 nádrže benzínu na jawě 350 protože tatík v tý době učil autoškolubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.02.2008 10:11:07
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

tohle už jde blbě jedině by jsi měla známího co děla učitele a vlastní autoškolu pak se cena dá dost upravit...a i tak to bude dneska dražší protože tam musíš mít toho komisaře....mi co jsem stihli udělat noty ještě před tou revolucí s pravidlama na autoškolu jsem tam toho komisaře mit nemuseli závěrečky se dělali většinou jen s učitelem..proto mě autoškola stála 2 nádrže benzínu na jawě 350 protože tatík v tý době učil autoškolubigsmilebigsmile

No jo, já jsem takhle měla řidičák na auto, že jsem ho měla za polovinu, byl to táty známej, ale bohužel na moto nedělá...bad


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 10:21:42
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

tohle už jde blbě jedině by jsi měla známího co děla učitele a vlastní autoškolu pak se cena dá dost upravit...a i tak to bude dneska dražší protože tam musíš mít toho komisaře....mi co jsem stihli udělat noty ještě před tou revolucí s pravidlama na autoškolu jsem tam toho komisaře mit nemuseli závěrečky se dělali většinou jen s učitelem..proto mě autoškola stála 2 nádrže benzínu na jawě 350 protože tatík v tý době učil autoškolubigsmilebigsmile

No jo, já jsem takhle měla řidičák na auto, že jsem ho měla za polovinu, byl to táty známej, ale bohužel na moto nedělá...bad

tak to už máš holt smůlusmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
25.02.2008 10:23:23
Offline

Re: Motoškola...

K.a.s.y.m. psal:

tak to už máš holt smůlusmile2

JJ zas na druhou stranu sehnat prachy na řidičák není takový problém jako sehnat motorku...idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 10:31:34
Offline

Re: Motoškola...

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak to už máš holt smůlusmile2

JJ zas na druhou stranu sehnat prachy na řidičák není takový problém jako sehnat motorku...idontknow

to je fakt ,ale jak se říká každá koruna dobrá hlavně na tomhle když je to jen kartička a stojí tolik penězsmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr