Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » předělávka z N na S

Líky (Člen)
18.02.2008 22:12:33
Offline

předělávka z N na S

Ahoj chlapi,prosím Vás mohl byste mi nikdo poradit,jestli jde z bandita 600N rok výroby 2004 překapotovat na S.a kolik bych si měl v řádech připravit peněz.Děkuju moc.PS:začínám tak se moc nevyznám


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
XJelen (Člen)
18.02.2008 22:20:25
Offline

Re: předělávka z N na S

No vzhledem k tomu že jenom za "kukadla brůka" dáš pomalu sedmičku tak bych to viděl na Prodat N - koupit Ssurprised


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
18.02.2008 22:39:47
Offline

Re: předělávka z N na S

Jo to předělávání je na pussy,moc by se ti to nevyplatilo.Pokud seš s motorkou spokojenej a nechceš ju dávat pryč,tak bych viděl jako nejlepší řešení nějakej pěknej Givi štítekgood za dlomek ceny toho předělávání.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
19.02.2008 08:03:56
Offline

Re: předělávka z N na S

...a nebo se domluf s někym gdo má Sko a touží po Nku a vyhandlujte to...myslim, že najdeš lidi kerý by do toho šli...tady furt něgdo schání díly na Nko a pag rosprodává kapotu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Líky (Člen)
19.02.2008 09:20:16
Offline

Re: předělávka z N na S

já právě schánim S ale 25 kW a něják se mi to nedaří a teď jsem narazil na N tak jsem právě myslel že bych ho předělal.


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
Ton@l (Člen)
19.02.2008 09:45:48
Offline

Re: předělávka z N na S

Líky psal:

já právě schánim S ale 25 kW a něják se mi to nedaří a teď jsem narazil na N tak jsem právě myslel že bych ho předělal.

no kdyby si predelaval starsi N na S tak to zas takovej problem neni, prosel jsem si opacnym postupem... zbylo mi svetlo, prava kapota, leseni by se muselo porovnat, ale ty chces stejne neco novejsiho... tam jsou myslim jiny budiky atd. tak to nema smysl... kup to nko a dej si tam nejakej stitek a bude, stejne n je hezci a pozdeji i lip prodejnygood


Vzdy muze byt hur :-)
sonyk (Člen)
19.02.2008 10:11:57
Offline

Re: předělávka z N na S

jasna ser na S jedine N smile1

Skari prominou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Americkej (Člen)
19.02.2008 10:34:09
Offline

Re: předělávka z N na S

tááák, však tady se dozvíš, co se Ti má líbit a co máš chtít bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
sonyk (Člen)
19.02.2008 11:08:58
Offline

Re: předělávka z N na S

jako prestavba z S na N ok to neni tak nakladny ale z N na S a kort model 2004 si myslim ze je fakt zbytecnost. smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
hans (Člen)
19.02.2008 11:16:13
Offline

Re: předělávka z N na S

mě nějak furt přijde jako hovadina shánět mašinu s 25 kw.....badbad  to jsem se radši krapet rozjezdil na všech těch jawách, pak dodělal v 21 velký papíry a hotovo....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
sonyk (Člen)
19.02.2008 11:26:33
Offline

Re: předělávka z N na S

jo jenze to se cekalo 3 roky. nekde sem cetl ze se to ma posunout az od 21 let.

celi me to prijde jako omezovani svobody nebo tak neco v 18 uz ses plnoletej tak je to tvuj boj jestli se zabijes na 25kW nebo 80kW

ale asi to ma neco do sebe. ale 24 to uz je moc


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
hans (Člen)
19.02.2008 11:35:35
Offline

Re: předělávka z N na S

teď když už ty papíry mám, tak ať si vymejšlej co chtěj bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Honza-B6 (Člen)
19.02.2008 11:36:13
Offline

Re: předělávka z N na S

sonyk psal:

jo jenze to se cekalo 3 roky. nekde sem cetl ze se to ma posunout az od 21 let.

celi me to prijde jako omezovani svobody nebo tak neco v 18 uz ses plnoletej tak je to tvuj boj jestli se zabijes na 25kW nebo 80kW

ale asi to ma neco do sebe. ale 24 to uz je moc

Je to nekonečné téma.... Kluk,kterej má papíry B od 18ti let na auto,které má jeho tatík se 150kw,ve kterém muže svest další 4lidi  a vsechny je rozšlupat..tak proč by nemohl řídit motorku,na ktere se vymlatí pří "nejlepším" sámheadshake...nebo v dodavce,do ktere se jich narve 8 a jedou na disko.... Hmmbad...no nic...

sonyk (Člen)
19.02.2008 11:41:26
Offline

Re: předělávka z N na S

jj vekem se nic nezmeni je to o kazdem z nas.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
19.02.2008 12:22:15
Offline

Re: předělávka z N na S

Já bych to dal tak od 35 let a ti co nemají 35, tak nemohou jezdit víc jak 25 kW i když papíry majígood

Eremi (Člen)
19.02.2008 12:37:39
Offline

Re: předělávka z N na S

ono je něco jinýho mít 150 koní v autě a na motorce, na motorce je pravděpodobnost nehody mnohonásobně vyšší a je dobře, že silnou motorku může řídit člověk až od 21 let a ne 18 letej frajírek, co si právě potřebuje honit triko před blonďatou bárbínou ze třídy a nekoupí si ani pořádný hadry. Tím nechci říct, že mezi 18 letejma nejsou rozumní, kteří motku bez problémů zvládnou a mezi staršíma nejsou taky vypatlanci, ale ten věk by měl být zárukou toho, že je ten člověk už trošku vyspělejší.


S úsměvem jde všechno líp :o)
škardík (Člen)
19.02.2008 12:43:54
Offline

Re: předělávka z N na S

Ty wee já nevim. Mě neomezená od 17 utekla asi vo půl roku a jako fakt sem záviděl kámošům co vyměnili simáče za XTčka apod. Navíc kolik mě to stálo penězsick Ale zas sem pak byl strašně šťastnej když jsem uháněl domů na 3apůli. A ta má nějaký koně...


viz avatar:)
luig (Člen)
19.02.2008 12:51:38
Offline

Re: předělávka z N na S

Barynek vždycky říká "S jako Scheisse". Tak bych to nechal na Nkubigsmile


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2008 12:54:31
Offline

Re: předělávka z N na S

No vy eNkaři...nevíte co je dobrý...já se za to v klídku schovám a nefouká na mě...nemusím se držet řidítek jak klíště  když překročím 140 smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
19.02.2008 13:06:49
Offline

Re: předělávka z N na S

K.a.s.y.m. psal:

No vy eNkaři...nevíte co je dobrý...já se za to v klídku schovám a nefouká na mě...nemusím se držet řidítek jak klíště  když překročím 140 smile1

...no jo, na to sou, ale jiný motyky - takový ty bakelitový.bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2008 13:10:09
Offline

Re: předělávka z N na S

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

No vy eNkaři...nevíte co je dobrý...já se za to v klídku schovám a nefouká na mě...nemusím se držet řidítek jak klíště  když překročím 140 smile1

...no jo, na to sou, ale jiný motyky - takový ty bakelitový.bigsmile

Trabíka jsem taky jeden čas měl a taky jezdil do zatáček po dvou,ale to není onobigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza-B6 (Člen)
19.02.2008 13:38:47
Offline

Re: předělávka z N na S

Eremi psal:

ono je něco jinýho mít 150 koní v autě a na motorce, na motorce je pravděpodobnost nehody mnohonásobně vyšší a je dobře, že silnou motorku může řídit člověk až od 21 let a ne 18 letej frajírek, co si právě potřebuje honit triko před blonďatou bárbínou ze třídy a nekoupí si ani pořádný hadry. Tím nechci říct, že mezi 18 letejma nejsou rozumní, kteří motku bez problémů zvládnou a mezi staršíma nejsou taky vypatlanci, ale ten věk by měl být zárukou toho, že je ten člověk už trošku vyspělejší.

...jj to máš pravdu...ale stejně tak si to triko muže honit v tatovo Bawu... když už bych měl dělat papíry na motorku v 18ti,tak bych tam šoupnul i psychotesty..at řeknou,jestli na to máš nebo ne(blbej nápad,já vím,ale když už rozdíly,tak pořádný). Kdybych nikdy neřídil auto a vlez do RS Otavky s 133kw,tak mi to utrhne prdel...a pravděpodobnost,že se něco stane??? kuwa...asi by se stalo. Takže každej 18ti letej muže řidit max 50kw v aute!!! A je to... a vjednadvaceti by mi dali noty třeba už i na Fabiisurprised.... 
Taky si myslim,že je to rozdělený dobře,ale...ale...

sonyk (Člen)
19.02.2008 13:50:10
Offline

Re: předělávka z N na S

K.a.s.y.m. psal:

No vy eNkaři...nevíte co je dobrý...já se za to v klídku schovám a nefouká na mě...nemusím se držet řidítek jak klíště  když překročím 140 smile1

vo tom to je aby na me nefoukalo vod toho je auto ne. kdyz uz motorka tak se vsim vsudy, cili vitr jak svina, mouchy vsude, vobcas vcelka maja a nejakej motejl. no co vic si prat smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
19.02.2008 13:53:12
Offline

Re: předělávka z N na S

Jediný,čeho se tim docílilo je to,že v inzerátech vidíš litrový mašiny s 25Kw-aby se líp prodaly..
Každej to pochopitelně odškrtí anebo to je na plným a jen číslo v papíru...
25Kw hornet taky jede 140-a to je na zabití dostačující..
A ty Jawy apod..nooo-tvrdý pnoje,mizernej podvozek,brzdy-riziko bych řek ještě větší..idontknow
Psychotesty jak někdo zmínil by možná byly dobrou alternativougood
Zároveň podotýkám,že ti největší vypatlanci mívají zpravidla taky největší kliku..a to jak v autech, tak na motorkách.


PURE NAKED BIKE!
jardagsf (Člen)
19.02.2008 14:14:19
Offline

Re: předělávka z N na S

Eremi psal:

ono je něco jinýho mít 150 koní v autě a na motorce, na motorce je pravděpodobnost nehody mnohonásobně vyšší a je dobře, že silnou motorku může řídit člověk až od 21 let a ne 18 letej frajírek, co si právě potřebuje honit triko před blonďatou bárbínou ze třídy a nekoupí si ani pořádný hadry. Tím nechci říct, že mezi 18 letejma nejsou rozumní, kteří motku bez problémů zvládnou a mezi staršíma nejsou taky vypatlanci, ale ten věk by měl být zárukou toho, že je ten člověk už trošku vyspělejší.

ANO TATI bigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
killerrebel (Člen)
19.02.2008 14:52:22
Offline

Re: předělávka z N na S

Honza-B6 psal:
Eremi psal:

ono je něco jinýho mít 150 koní v autě a na motorce, na motorce je pravděpodobnost nehody mnohonásobně vyšší a je dobře, že silnou motorku může řídit člověk až od 21 let a ne 18 letej frajírek, co si právě potřebuje honit triko před blonďatou bárbínou ze třídy a nekoupí si ani pořádný hadry. Tím nechci říct, že mezi 18 letejma nejsou rozumní, kteří motku bez problémů zvládnou a mezi staršíma nejsou taky vypatlanci, ale ten věk by měl být zárukou toho, že je ten člověk už trošku vyspělejší.

...jj to máš pravdu...ale stejně tak si to triko muže honit v tatovo Bawu... když už bych měl dělat papíry na motorku v 18ti,tak bych tam šoupnul i psychotesty..at řeknou,jestli na to máš nebo ne(blbej nápad,já vím,ale když už rozdíly,tak pořádný). Kdybych nikdy neřídil auto a vlez do RS Otavky s 133kw,tak mi to utrhne prdel...a pravděpodobnost,že se něco stane??? kuwa...asi by se stalo. Takže každej 18ti letej muže řidit max 50kw v aute!!! A je to... a vjednadvaceti by mi dali noty třeba už i na Fabiisurprised.... 
Taky si myslim,že je to rozdělený dobře,ale...ale...

no ja si stejně myslím že je to jen na člověku, protože i v jednadvaceti se lidi chovaj jak puboši, no ne?? Jako ja s tím odstupnovaním souhlasím ale kdyby to pak rozšíření nestalo tolik penez :( ja zatim jezdim poctive se škrcenou, i když bych to nejraději šupnul na plno ale ještě si tu chvíli počkam a pak to odškrtím ale zase dam nehorazne peníze za rozšíření :( to mě nejvíc sere že když jde člověk na to poctivě postupně tak to je spoustu peněz.

Eremi (Člen)
19.02.2008 14:55:29
Offline

Re: předělávka z N na S

jardagsf psal:
Eremi psal:

ono je něco jinýho mít 150 koní v autě a na motorce, na motorce je pravděpodobnost nehody mnohonásobně vyšší a je dobře, že silnou motorku může řídit člověk až od 21 let a ne 18 letej frajírek, co si právě potřebuje honit triko před blonďatou bárbínou ze třídy a nekoupí si ani pořádný hadry. Tím nechci říct, že mezi 18 letejma nejsou rozumní, kteří motku bez problémů zvládnou a mezi staršíma nejsou taky vypatlanci, ale ten věk by měl být zárukou toho, že je ten člověk už trošku vyspělejší.

ANO TATI bigsmilebigsmilebigsmile

neserfuckcoolbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2008 15:12:07
Offline

Re: předělávka z N na S

killerrebel psal:
Honza-B6 psal:
Eremi psal:

ono je něco jinýho mít 150 koní v autě a na motorce, na motorce je pravděpodobnost nehody mnohonásobně vyšší a je dobře, že silnou motorku může řídit člověk až od 21 let a ne 18 letej frajírek, co si právě potřebuje honit triko před blonďatou bárbínou ze třídy a nekoupí si ani pořádný hadry. Tím nechci říct, že mezi 18 letejma nejsou rozumní, kteří motku bez problémů zvládnou a mezi staršíma nejsou taky vypatlanci, ale ten věk by měl být zárukou toho, že je ten člověk už trošku vyspělejší.

...jj to máš pravdu...ale stejně tak si to triko muže honit v tatovo Bawu... když už bych měl dělat papíry na motorku v 18ti,tak bych tam šoupnul i psychotesty..at řeknou,jestli na to máš nebo ne(blbej nápad,já vím,ale když už rozdíly,tak pořádný). Kdybych nikdy neřídil auto a vlez do RS Otavky s 133kw,tak mi to utrhne prdel...a pravděpodobnost,že se něco stane??? kuwa...asi by se stalo. Takže každej 18ti letej muže řidit max 50kw v aute!!! A je to... a vjednadvaceti by mi dali noty třeba už i na Fabiisurprised.... 
Taky si myslim,že je to rozdělený dobře,ale...ale...

no ja si stejně myslím že je to jen na člověku, protože i v jednadvaceti se lidi chovaj jak puboši, no ne?? Jako ja s tím odstupnovaním souhlasím ale kdyby to pak rozšíření nestalo tolik penez :( ja zatim jezdim poctive se škrcenou, i když bych to nejraději šupnul na plno ale ještě si tu chvíli počkam a pak to odškrtím ale zase dam nehorazne peníze za rozšíření :( to mě nejvíc sere že když jde člověk na to poctivě postupně tak to je spoustu peněz.

to je taky hlavní účel proč to udělali....myslíš si že jim vadí nějakej mrtvejidontknowidontknowjedině v případě,že neplatí daně.
Bavil jsem se s klukem který prodával v motoshopu yamahy a ten mi říkal,že skoro 50% lidí co si kupuje motorky kolem litru tak papiry nema a ani neplánuje je dělat.Takže jak říkáš minulo se to účinkem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Eremi (Člen)
19.02.2008 15:32:51
Offline

Re: předělávka z N na S

ach jo, tak k tomuhle už snad ani není co dodat....


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
19.02.2008 15:38:10
Offline

Re: předělávka z N na S

Kdyby se mi to chtělo číst tak se vyjádřímevil


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2008 15:44:05
Offline

Re: předělávka z N na S

..tak čekám kdy náš moderizátor utne,že nemluvíme k tématusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
19.02.2008 17:01:28
Offline

Re: předělávka z N na S

ste si mohli zalozit vlákno...smile1 je to o každém jedinci, nejde to škatulkovat, každej je jinej, to je můj názor....headshake


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
GSX 750 (Nový člen)
19.02.2008 17:49:47
Offline

Re: předělávka z N na S

Pošli mi email na jspurny@centrum.cz a ja ti pošlu fotku kapotáže kterou sháníš dám ti jí komplet za tvé přední světlo mám S a chci Ngood

zdenek 1 (Člen)
19.02.2008 20:34:53
Offline

Re: předělávka z N na S

jedině Skobigsmilegood ocasanismile1


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
19.02.2008 20:42:01
Offline

Re: předělávka z N na S

GSX 750 psal:

Pošli mi email na jspurny@centrum.cz a ja ti pošlu fotku kapotáže kterou sháníš dám ti jí komplet za tvé přední světlo mám S a chci Ngood

Tak to si ještě vyměňte horní brejle a budíky,jinak to budete mít zbastlený vobásmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr