Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Technická

LukinB6 (Člen)
21.02.2008 15:44:36
Offline

Technická

Nazdar pánové. Letos na jaře mě čeká první technická a chtěl bych se zeptat. Na co se mám podívat, případně poštelovat či pořešit, když to nechci dávat do servisu na přípravu na technickou. Nebo to nemám řešit a prostě tam s tím jet? S autem jezdím vždy na přípravu. Díky. Banditpussy


GSX1250FA
K.a.s.y.m. (Člen)
21.02.2008 15:47:58
Offline

Re: Technická

gumy s dobrým vzorkem,lekárničku,náhradní žárovky,zkusit jestli všechno svítí a bliká a troubí....to je asi všechno.pokud máš ladák tak můžou prudit za něj,ale to se stává vyjmečně.
Já jsem prošel na slickách a s jiným rozměrem než má být a s laďákem bez problémů.Asi záleží kam jezdíš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
21.02.2008 15:51:05
Offline

Re: Technická

Jj-záleží kam jezdíš a na koho narazíš...
Tady u nás je jedna taková provařená a taky hodně oblíbená..bigsmile ..STK a tam rovnou přichází se známkou..goodsmile1


PURE NAKED BIKE!
Drak (Člen)
21.02.2008 16:04:36
Offline

Re: Technická

U mě ještě kontroloval zda mám blinkry s homologací. Pneu si nevšímal. Myslím, že technická na moto a auto se nedá srovnávat bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Fik-B6S (Člen)
21.02.2008 17:18:41
Offline

Re: Technická

Když jsme byl předloni s byvalou mašinou tak mí říkal že mají normálně právo jízdy ale že nedavno sebou švihnul na svoji tak že to dneska vynechá...bigsmile
jinak lekarna žárovky nařadí jestli sviti bliká troubí a jestli aspoň na místě brzdí a nevalí z ní olej...
na pneu se ani nekouksmile1


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
ydom (Člen)
21.02.2008 17:47:59
Offline

Re: Technická

Fik-B6S psal:

Když jsme byl předloni s byvalou mašinou tak mí říkal že mají normálně právo jízdy ale že nedavno sebou švihnul na svoji tak že to dneska vynechá...bigsmile
jinak lekarna žárovky nařadí jestli sviti bliká troubí a jestli aspoň na místě brzdí a nevalí z ní olej...
na pneu se ani nekouksmile1

právo jízdyidontknowbad to by mě teda sralo...


Když nejezdím,tak tvořím...
Fik-B6S (Člen)
21.02.2008 18:19:59
Offline

Re: Technická

Tak motorku není schopen zkontrolovat na valcích jestli to dostatečně brzdí ale taky jsme docela koukal a sralo mě to jak mi to řek by mi ji položil tak z nich asi nevytřískám ani korunu...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenek 1 (Člen)
21.02.2008 19:01:23
Offline

Re: Technická

Fik-B6S psal:

Tak motorku není schopen zkontrolovat na valcích jestli to dostatečně brzdí ale taky jsme docela koukal a sralo mě to jak mi to řek by mi ji položil tak z nich asi nevytřískám ani korunu...

no sněho bys asi  možná něco vytřískal (aspoň teda já) duši a zubybigsmile


když to jede,je to OK
Fik-B6S (Člen)
21.02.2008 20:09:24
Offline

Re: Technická

zdenek 1 psal:
Fik-B6S psal:

Tak motorku není schopen zkontrolovat na valcích jestli to dostatečně brzdí ale taky jsme docela koukal a sralo mě to jak mi to řek by mi ji položil tak z nich asi nevytřískám ani korunu...

no sněho bys asi  možná něco vytřískal (aspoň teda já) duši a zubybigsmile

Kdyby je měl zlatý tak by to možná na nějakou tu opravičku dalo...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
LukinB6 (Člen)
21.02.2008 21:47:10
Offline

Re: Technická

Pánové moc děkuji, u mě vše pracuje jak má a i vše mám originál včetně výfuku a rozměrů pneumatik. Pojedu tam rovnou. A určitě bych jim motorku nesvěřil bez podepsaného papíru o náhradě škody. Radši bych jel na jiné STK - třeba to provařené. Banditpussy


GSX1250FA
Wencl (Člen)
21.02.2008 22:28:37
Offline

Re: Technická

Jaj, ogaři, už to STK není, co to bývalo, dneska je to samá kamera, tajnej a tak. Už to není, že šup komenského do techničáku a šolichovka. Dneska sů všeci zalepení, od nového roku zavřeli už 8 stanic. A s tím právem jízdy...na to právo má, ale když s tím švihne a nemá pojistku proti blbosti, tak nevím, nevím, jedině ho umlátit a prodat orgány na černém trhu...good

hans (Člen)
22.02.2008 15:43:30
Offline

Re: Technická

dneska jsem si technika dovez do garáže, kouk mi na čísla a na rozměry gum. ani světlo, blinkry, nic vidět nechtěl....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Americkej (Člen)
22.02.2008 16:39:58
Offline

Re: Technická

jedno je jistý, že nikdo kromě mě nemá žádnou šanci si sedat na mojí motorku bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Wencl (Člen)
22.02.2008 17:08:19
Offline

Re: Technická

Americkej psal:

jedno je jistý, že nikdo kromě mě nemá žádnou šanci si sedat na mojí motorku bigsmile

Abys nedopadl jak já...prej, že jestli chci STK, tak ať mu to nakopnu a nekecám...idontknow

Banditatom (Člen)
22.02.2008 17:09:59
Offline

Re: Technická

no mě ty potvory něchtěli pustit kvuli nehomologovanejm blinkrům a když jsem začal pruditbigsmile tak "pane pojďte dovnitř vyzkoušíme brzdy na válcích" to jsem se potom smál zase jábigsmile brzdy10000000000%good

právo jízdysurprised ať se naučí jezdit a né padatheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
22.02.2008 17:45:04
Offline

Re: Technická

Wencl psal:
Americkej psal:

jedno je jistý, že nikdo kromě mě nemá žádnou šanci si sedat na mojí motorku bigsmile

Abys nedopadl jak já...prej, že jestli chci STK, tak ať mu to nakopnu a nekecám...idontknow

tak ho pošlu doprdele a jedu jinam, STK-ček je všude jak sraček...já mám v havarijce výslovně uvedeno, že se vztahuje pouze na mě.Jestli je to v nějakým zákoně, drbu na to zrovna takcool


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Nosorozec (Člen)
22.02.2008 17:56:17
Offline

Re: Technická

Já když jsem byl na jaře tak mi kontroloval jen gumy ty jako docela dost a cisla, ale zase jedna žárovka v blinkru špatná a jedna žárovka v zadnim světle kouk na to a řek doma si to opravde a ještě jsem s nim docela pokecal byl to totiž taky motorkář!!good ono fakt hodně záleží kam člověk jede a hlavně kdo tam zrovna je!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
vOjTaB6 (Člen)
22.02.2008 18:16:39
Offline

Re: Technická

Jako že by mi někdo na STK jezdil na MOJÍ motorce???surprised Ani pussy "Pane, jestli na to máte válce, tak prosim, ale s kontrolovanejma autama se taky neflákáte po městě. Že mi jinak technickou nedáte? Tak to pardon, to teda jedu někam, kde jsou na zkoušení motorek vybavení" to by byla moje reakce...
...nebo se vám snad stalo, že by s vaší plechovkou nějakej technik jezdil po okolí? headshakesurprised


Bandit rulezz!!!
osiris (Člen)
22.02.2008 19:17:19
Offline

Re: Technická

...neblbněte, je to myšlený tak, že na ní max. ujede kolečko kolem vás na dvorku bigsmile, žádnej výlet do provozu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Georges (Člen)
22.02.2008 19:45:16
Offline

Re: Technická

někteří z vás co tu napsali by si měli jit naliskat, akorát ukazují jak jsou vědomostně omezení...
osi má pravdu!

Kelly01 (Člen)
22.02.2008 20:03:43
Offline

Re: Technická

Osi mele z toluenuidontknow

Prostě se náhodou trefilsmile2


God Save The Queen!
Americkej (Člen)
22.02.2008 21:02:05
Offline

Re: Technická

houno, to je myšlený tak, že na ní prostě nesedne a fertik-ani na dvorku, ani v divokých snech fuck smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
22.02.2008 21:02:07
Offline

Re: Technická

...blbost, určitě to psal nějakej hekr surprised depa bych se trefil na písmenka smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
23.02.2008 11:39:39
Offline

Re: Technická

prijel sem , frajer mrknul na gumy a povida jinej rozmer pane. povidam njn sem to takhle koupil a az je sjedu vymenin za origo a von nic. omrk svetla, celkovej stav, vejfuk nechal bejt , zkontroloval cisla atd a bylo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
LukinB6 (Člen)
23.02.2008 13:14:06
Offline

Re: Technická

No vono s tím jde lehnout i na tom dvorku při kolečku kolem mě. Jdyž s tím seknu já tak mě to nasere a řerknu si jsem debil a zaplatím si opravu, ale kdyby mi to měl poškodit někdo jiný to bych byl zlej. Pak sem hodím odkaz jak to dopadlo a třeba i doporučím STK a nebo taky ne. Banditpussy


GSX1250FA
Georges (Člen)
23.02.2008 14:24:52
Offline

Re: Technická

kdyby někdo nervomocí chtěl vědět co vše se má kontrolovat tak to sem hodím seznam....

taxik (Nový člen)
26.02.2008 17:06:43
Offline

Re: Technická

Ja byl dneska ve Starym Hradisti u Pardubic. Zkontroloval cisla, zeptal se jestli mi to sviti, troubi a brzdi. Jestli mam vybavu a spravny rozmer pneu (to pneu si jako jedine zkontroloval). Kouknul na stitek na ladaku. Vsechno jsem mu odkyval. Pochvalil motorku, nalepil stitek a bylo hotovo.

ross (Člen)
26.02.2008 18:54:36
Offline

Re: Technická

když to položí při kolečku na dvoře, tak se jedině zaraduju a nechám ty moje kosmeťáky opravit z jeho pojistkysmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr