Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Technik na STK

DODY (Člen)
21.02.2008 20:20:02
Offline

Technik na STK

Už se to nakouslo vedle,ale kontrolní votázka:Může technik při STK jezdit  na mašině?idontknowV zákoně o STK jsem to nenašel,je tam jen,že řidič přistaví vozidlo na halu a řídí se instrukcema technika atd....Chci konkretní zákon,né zase "já myslím"bigsmilebigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
PALOUS (Člen)
21.02.2008 20:27:16
Offline

Re: Technik na STK

DODY psal:

Už se to nakouslo vedle,ale kontrolní votázka:Může technik při STK jezdit  na mašině?idontknowV zákoně o STK jsem to nenašel,je tam jen,že řidič přistaví vozidlo na halu a řídí se instrukcema technika atd....Chci konkretní zákon,né zase "já myslím"bigsmilebigsmile

To jako na mojí bejvalý?surprisedbych mu ruce zpřeráželbigsmilevosobně bych mu to nedovolil jedině ať mě ukáže pojistku na blbostbigsmile


Jebat motorky :-)
DODY (Člen)
21.02.2008 20:30:34
Offline

Re: Technik na STK

To Palous: Nééé Tvoje jeste nebyla,jen jsem se nudil a studoval ten posr.. zákon a nic tam néní


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
GSF josef (Člen)
21.02.2008 20:31:52
Offline

Re: Technik na STK

kurna DODY, ty se furt nudis .... bigsmile
uz mas nalestenyho klokana na nedeli ?

DODY (Člen)
21.02.2008 20:35:09
Offline

Re: Technik na STK

To Josef:Si piš woe,nalestěný Creptusy bigsmileA voba(to tady nemužu psátbigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
GSF josef (Člen)
21.02.2008 20:37:56
Offline

Re: Technik na STK

to si lestil cely odpoledne ne ! bigsmileidontknow

bery (Člen)
22.02.2008 10:01:19
Offline

Re: Technik na STK

někde v tisku bylo že nesmí


momentalně zavostalej
zdenek 1 (Člen)
22.02.2008 10:25:28
Offline

Re: Technik na STK

já nechápu , proč by to měl dělat, na tom jezdit???co by na te mašině kurva zjistil,že to slabě brzdí,to by ti řekl že ti tu technicku nedá,protože se mu ZDÁ že to třeba slabě brzdí nebo že se to třepe nobo co???to by ti musel nějak přece dokázat třeba nějak na válcích a ne že se projede a bude mít jen nějaký pocit , že se mu tam něco nezdá?! já bych mu dal! byl jsem ve středu na stk z motorkou co jsem koupil robě,a kontrola homologace blinkry,zrcátek ,číslo rámu,stav km.,gumy, žárovky,průsak oleje(tlumiče+motor),lékarnička,žárovky,světla, tlakson,a hotove!!nic víc , nic míň. kde by natom chtěl jezdit,normálně v provozu?já přece nejsem povinný někomu motorku pučovat?! sickno né,no anobigsmile


když to jede,je to OK
SLUGI (Člen)
22.02.2008 10:27:18
Offline

Re: Technik na STK

... i kdyby bylo psaný že může tak bych ho na to teda nepustil idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Shaft (Člen)
22.02.2008 10:32:37
Offline

Re: Technik na STK

když jsem měl menší motorky a že jich nebylo málo, vždycky se na nich technik svezl, zkoušel brzdy a tak, jednou mi dokonce prošlápnul zadní brzdu na simákojsick, ale technickou mi dal. Podle mě na to právo mají, protože jejich povinností je zkontrolovat také brzdy a to asi na stojánku nejdebad....teď otázka co by se stalo, kdyby náhodou opravdu lehnul, ovšem myslím, že jsou proti tomuhle pjištění, pak ještě musíš bejt pojištěnej ty, aby mu zaplatila pojišťovna nemocnici....evilsmokin


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
sonyk (Člen)
22.02.2008 10:40:56
Offline

Re: Technik na STK

motorku nedavat z ruky. na STK nemuze jezdit. Nic tim nezjisti. A kdyby chtel tak at ti da na ruku penize za ktery si koupis tu samou nebo novou a je to. uvidis jak nebude chtit jezdit. privezu motyku frajer si sedne zmackne brzdu zaperuje. nastartuje. rozvisit/ dalkovy. troubi blika, brzdvoy svit , gumy ok, nazdarek bazarek


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
22.02.2008 10:44:44
Offline

Re: Technik na STK

...jak by mi řek, že se chce svíst, vokamžitě bych se votočil a jel jinam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
22.02.2008 10:45:24
Offline

Re: Technik na STK

resi se na STK nejak brutalne rozmer pneu mam na zadku 160/60 a ma tam byt 150/70???help


Vzdy muze byt hur :-)
zdenek 1 (Člen)
22.02.2008 10:50:16
Offline

Re: Technik na STK

Ton@l psal:

resi se na STK nejak brutalne rozmer pneu mam na zadku 160/60 a ma tam byt 150/70???help

já si myslím že asi jo,protože rozměr pneu je ve velkým techničaku který on má v ruce


když to jede,je to OK
Filous (Člen)
22.02.2008 10:50:27
Offline

Re: Technik na STK

Ton@l psal:

resi se na STK nejak brutalne rozmer pneu mam na zadku 160/60 a ma tam byt 150/70???help

...záleží na jakýho technika narazíš, ale je to důvot pro to, aby tě vyhodil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
22.02.2008 10:53:31
Offline

Re: Technik na STK

Filous psal:
Ton@l psal:

resi se na STK nejak brutalne rozmer pneu mam na zadku 160/60 a ma tam byt 150/70???help

...záleží na jakýho technika narazíš, ale je to důvot pro to, aby tě vyhodil...

tak to doufam ze nenarazim na nejakyho volaidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2008 10:53:55
Offline

Re: Technik na STK

Filous psal:
Ton@l psal:

resi se na STK nejak brutalne rozmer pneu mam na zadku 160/60 a ma tam byt 150/70???help

...záleží na jakýho technika narazíš, ale je to důvot pro to, aby tě vyhodil...

Přesně tak.....já to řešil tak,že než jsem to zaplatil tak jsem se ho na ferovku zeptal jestli je velkej problém když mám jinej rozměr.řek ,že ne a šel to okouknout.jak viděl ,že to má vzorek tak to neřešil a nalepil známku,ale vyhodit mě moh kdyby chtěl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Georges (Člen)
22.02.2008 10:55:30
Offline

Re: Technik na STK

Ač to bude pro některé velkým překvapením, technik na STK má právo na zkušební jízdu !!! ,to že tak nedělá je jen z jijich vlastní vůle, obavy nebo jak to chcete nazvat, jelikož vstupuje do hry jejich vlastní ohrožení... nebudem si nic nalhávat, né každej má mašinu v cajku...

Fik-B6S (Člen)
22.02.2008 11:41:42
Offline

Re: Technik na STK

Georges psal:

Ač to bude pro některé velkým překvapením, technik na STK má právo na zkušební jízdu !!! ,to že tak nedělá je jen z jijich vlastní vůle, obavy nebo jak to chcete nazvat, jelikož vstupuje do hry jejich vlastní ohrožení... nebudem si nic nalhávat, né každej má mašinu v cajku...

Z čeho jsi čerpal já prošel dva zákony věnující se STK a nic jsem tam nenašel
• Vyhláška č. 302/2001 Sb. o technických prohlídkách a měření emisí vozidel, ve znění vyhlášky MD č. 99/2003 Sb.
• Vyhláška č. 341/2002 Sb. o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, ve znění vyhlášky č. 100/2003 Sb.
je v ních napsáno čím a čeho se kontrola provádí ale o právu projížďky jsme nenašel ani čárku...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Shaft (Člen)
22.02.2008 12:04:22
Offline

Re: Technik na STK

jak by si teda zkontroloval brzdy??? na stojánku zjistíšpussy.....myslím, že na projížďku právo má!!sick


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Fik-B6S (Člen)
22.02.2008 12:10:40
Offline

Re: Technik na STK

mě to taky říkal že má právo ale pokud mi neukáže kde je to psáno tak ho řpíště pošlu doprdele...
jestli to vyzkouší na místě jako znamemu že na ni sedul zabrzdil a zkusil jestli to stojí tak to mi nevadí ale aby se někde vozil tak to mě docela nasral ale tehdy mi to jen říkal že na to má právo ale jezdit nechtěl...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2008 12:10:52
Offline

Re: Technik na STK

Shaft psal:

jak by si teda zkontroloval brzdy??? na stojánku zjistíšpussy.....myslím, že na projížďku právo má!!sick

Možná jste si toho nevšimli,ale na technický mají válcovou zkušebnu na brzdy...je jen lenost techniku že na brzdě na auta nezkouší i motorky protože to jde,ale musí u toho být dva.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fik-B6S (Člen)
22.02.2008 12:13:20
Offline

Re: Technik na STK

K.a.s.y.m. psal:
Shaft psal:

jak by si teda zkontroloval brzdy??? na stojánku zjistíšpussy.....myslím, že na projížďku právo má!!sick

Možná jste si toho nevšimli,ale na technický mají válcovou zkušebnu na brzdy...je jen lenost techniku že na brzdě na auta nezkouší i motorky protože to jde,ale musí u toho být dva.

a ty sis nevšiml toho jaký je na tom válci schod nevím nevím jestli tam byndit vejde na tož motka s kapotou nebo klínem pod motor...
někteří technici jsou tak šikovní že by sebou mrdli i na těch valcích...smile2smile2bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Šum (Člen)
22.02.2008 12:14:19
Offline

Re: Technik na STK

Na technickej sem uz parkrat s masinou byl (i 350 Jawkou bigsmile ) a nikdy na ni snad ani nesedli. Co se tyka brzd snad kontrolujou jenom sirku oblozeni. Nejsem si jist ale motorka by mela projit technickou aniz by sla nastartovat. Ja ji nikdy pri STK nestartoval (vzdycky sem na ni prijed tak bylo jasny ze jezdismile1)

sonyk (Člen)
22.02.2008 12:15:07
Offline

Re: Technik na STK

Známej z Německa pracující zde ma hondu nějakyho chopera 6valec atd nevim proste samej chrom a tak , byly mse na technicky a frajer mu povida tam to pucte ja to projedu. Tak kamos cumel a pak povida si asi delate srandu ne? Ukazte mi 300 000Kč napisete mi papir jako zalohu a pak se svezte. Technik zmlknul vokouk stav, pneu, svetla atd, vyzkosuel pervovani. nalepil znamku podekoval potrasl rukou a bylo.

Nikdy po me jezdit nechteli. Kdyby si mel problemy zajed na pribram pokud to nemas daleko a zajedem tam spolu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2008 12:16:09
Offline

Re: Technik na STK

proto píšu ,že jsou k tomu potřeba dva a taky to že se tam mžná nevejde...proto to nedělají smile1...tak jako tak mě na motorce nikdo nikdy na technický nejezdil.maximálně to chtěli po mě abych se projel po dvoře a ukázal jim ,že to brzdí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Shaft (Člen)
22.02.2008 12:19:11
Offline

Re: Technik na STK

Fik-B6S psal:

mě to taky říkal že má právo ale pokud mi neukáže kde je to psáno tak ho řpíště pošlu doprdele...
jestli to vyzkouší na místě jako znamemu že na ni sedul zabrzdil a zkusil jestli to stojí tak to mi nevadí ale aby se někde vozil tak to mě docela nasral ale tehdy mi to jen říkal že na to má právo ale jezdit nechtěl...

jasný, já bych taky nechtěl, mi na tom vozil....ale byl jsem hodněkrát na TK a vždycky se svezli...jenže to byly starý mrdky:), teď bych je nenechal, asi fakt záleží koho chytnešsmokin


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
osiris (Člen)
22.02.2008 12:43:46
Offline

Re: Technik na STK

...samej cimprlich bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honza-B6 (Člen)
22.02.2008 12:51:25
Offline

Re: Technik na STK

sonyk psal:

Známej z Německa pracující zde ma hondu nějakyho chopera 6valec atd nevim proste samej chrom a tak , byly mse na technicky a frajer mu povida tam to pucte ja to projedu. Tak kamos cumel a pak povida si asi delate srandu ne? Ukazte mi 300 000Kč napisete mi papir jako zalohu a pak se svezte. Technik zmlknul vokouk stav, pneu, svetla atd, vyzkosuel pervovani. nalepil znamku podekoval potrasl rukou a bylo.

Nikdy po me jezdit nechteli. Kdyby si mel problemy zajed na pribram pokud to nemas daleko a zajedem tam spolu

..tak tak ..Příbram je jasnábigsmile..jedu na evidenčku..která stojí tam 250Kč..technická platila do 09/08...tak si říkam...přidám pade a mam technickou. značka hozená v autě,kterým jel kamarád,--přišel k tomu, kouknul na tacháč,zeptal se jestli lékarna a žárovky--povídám: TO MÁMcool... sVĚTLO SVÍTÍ,TROUBÍ,BRZDOVÉ SVĚTLO TAKY...JE TO OKgood... A VEVNITŘ MI POVÍDÁ...:TA ZADNÍ GUMA JE SKORO MRTVÁ CO? KOUKAL JSem A ŘÍKAM...NO...DOMA UŽ MAM JINOU... hEZKÁ MOTORKA....JÁ MAM DOMA B 650 ještě vzduch...  Nalepil známku u auta a jel sem pryč.... aspon v něčem je Pb dobrá(nic proti Příbramákům,ale ....) 
bigsmile

sonyk (Člen)
22.02.2008 12:53:45
Offline

Re: Technik na STK

jj to je clovek co ma tky bandoura vcera mi delal evidenci. fajn chlap znam ho uz kdyz sem kupoval prvni motku smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
22.02.2008 12:58:21
Offline

Re: Technik na STK

sonyk psal:

jj to je clovek co ma tky bandoura vcera mi delal evidenci. fajn chlap znam ho uz kdyz sem kupoval prvni motku smile1

...no jasný...pokaždý,když jsem jel na evidenci(s motkama co mám v profilu),tak tam byl a byl naprosto nejvíc v pohoděgood... nechtěl svest,nechtěl startovat...pohodář...smokinsmile1

Georges (Člen)
22.02.2008 13:03:37
Offline

Re: Technik na STK

to sem hodim jak to je...ale chvílu to potrvá
jinak na těch "hlubokých" válcích se normálně brzdí lambo, ferari a jiný extrémně nízký auta bez ujmy, takže obavy typu motka z kapotou nevleze jsou uplně zbytečný...jo a tím že na to hopne a zabrzdí nezkouší jen brzdy, ale vůle v celé přední nápravě ;-)

Banditatom (Člen)
22.02.2008 17:12:16
Offline

Re: Technik na STK

mě říct že si to chce projetsurprised tak mu zlámu ruce a zamotám do mašličky hrocha zásadně nepučujubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuřan (Člen)
22.02.2008 20:46:26
Offline

Re: Technik na STK

Jo jo mě taky řikal v Písku, že má právo se svést. Řikám tak jeď a on měl asi větší strach než já tak odmít. Stěma válcema, no chtěl bych vidět toho barce co by tu motku udržel. Můj otec má trabuko a když byl na válcích a dupl na brzdu tak ho to hodilo za válce.bigsmile No   nevim co váží rosčílenej trabant, ale rozhodně víc než motka a taky míň brzdí bigsmile Tak doufám že ty válce nebudou skoušet na mí motce protože si strašně nabijou držkybigsmilegood

Fulltank (Člen)
22.02.2008 21:49:39
Offline

Re: Technik na STK

Kuřan psal:

Jo jo mě taky řikal v Písku, že má právo se svést. Řikám tak jeď a on měl asi větší strach než já tak odmít. Stěma válcema, no chtěl bych vidět toho barce co by tu motku udržel. Můj otec má trabuko a když byl na válcích a dupl na brzdu tak ho to hodilo za válce.bigsmile No   nevim co váží rosčílenej trabant, ale rozhodně víc než motka a taky míň brzdí bigsmile Tak doufám že ty válce nebudou skoušet na mí motce protože si strašně nabijou držkybigsmilegood

kdyz se dava motyka na valce tak je uchycena v takovym jakoby ramu, ne? idontknow nebo aspon prikurtovana...

Jerry (Člen)
22.02.2008 21:52:54
Offline

Re: Technik na STK

A nebo taky není.bigsmile


A kurva...
luboss (Člen)
22.02.2008 22:28:14
Offline

Re: Technik na STK

onehdá se chtěl svézt i pak VB na mým chrochtlu fichtlej plechynson cupé bigsmile musel jsem mu potupně držet čepici u služebního žíga


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
DODY (Člen)
23.02.2008 11:02:45
Offline

Re: Technik na STK

Georges psal:

to sem hodim jak to je...ale chvílu to potrvá
jinak na těch "hlubokých" válcích se normálně brzdí lambo, ferari a jiný extrémně nízký auta bez ujmy, takže obavy typu motka z kapotou nevleze jsou uplně zbytečný...jo a tím že na to hopne a zabrzdí nezkouší jen brzdy, ale vůle v celé přední nápravě ;-)

Tak už si našel příslušný zákon,asi ne žéé?idontknow


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Georges (Člen)
23.02.2008 14:26:57
Offline

Re: Technik na STK

DODY psal:
Georges psal:

to sem hodim jak to je...ale chvílu to potrvá
jinak na těch "hlubokých" válcích se normálně brzdí lambo, ferari a jiný extrémně nízký auta bez ujmy, takže obavy typu motka z kapotou nevleze jsou uplně zbytečný...jo a tím že na to hopne a zabrzdí nezkouší jen brzdy, ale vůle v celé přední nápravě ;-)

Tak už si našel příslušný zákon,asi ne žéé?idontknow

pracuju na tom, zatím mám seznam kontrolovaných částí...

Fik-B6S (Člen)
23.02.2008 15:45:11
Offline

Re: Technik na STK

Georges psal:

pracuju na tom, zatím mám seznam kontrolovaných částí...

Já to taky zkoušel dohledat ale narazil jsem jen na dva zákony (vyhlášky) o technických ale nenašeil jsme to v nich jen to co se testuje a čím se to testuje...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
maňas (Člen)
23.02.2008 18:39:49
Offline

Re: Technik na STK

po hlášce,tak já to projedu,sem konstatoval,ano ale půjčím jen proti papíru,že se zaručíte uhradit škodu,kdyby náhodou. A pak nějak najednou nechtělheadshake


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
DODY (Člen)
23.02.2008 21:38:03
Offline

Re: Technik na STK

Georges psal:

Ač to bude pro některé velkým překvapením, technik na STK má právo na zkušební jízdu !!! ,to že tak nedělá je jen z jijich vlastní vůle, obavy nebo jak to chcete nazvat, jelikož vstupuje do hry jejich vlastní ohrožení... nebudem si nic nalhávat, né každej má mašinu v cajku...

Ta že,nechceš se opravit??


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Eros (Nový člen)
24.02.2008 15:56:06
Offline

Re: Technik na STK

Ahoj Kluci!!!
Chci se Vás zeptat na jednu zásadní věc, která se týká kw!Mám bandita 600 ale on má 57kw a já to mám napsané i v TP ale jelikož mi je 19let,tak to potřebuji dát na 25kw!!Prosím, kdo z vás s tímto měl zkušenosti, tak mi prosím poraďte jak na to!!Budu čekat!!smile2Díky,já už chci totiž moc jezdit!

Eros (Nový člen)
24.02.2008 16:09:58
Offline

Re: Technik na STK

Kluci,kdyžtak mi napište na mail co s tím mám dělat!!Díky díky díky!!Erossmile1

Kelly01 (Člen)
24.02.2008 16:19:28
Offline

Re: Technik na STK

To škrkni a napiš vedle potřebných 25,neidontknow

Jo,ale musí to podepsat rodičesmile2


God Save The Queen!
Hachlblaubachtr (Člen)
24.02.2008 23:09:20
Offline

Re: Technik na STK

To je teda kravina nemůže a nesmí co je tohle za píčovinusurprisedAsi návrat k socíku kdy si mohli dělat co chtěli....v případě mobilizace přistavte váš motocykl tam a tam pro potřeby armádyidontknowfucknenechte si lidi srát na hlavu na některejch technickejch začínaj dost vysírat a jdou po kravinách do kterejch jim nic není.Stalo se mi to poslal jse ho do pussy a udělal si ji jinde.

Filous (Člen)
25.02.2008 08:04:53
Offline

Re: Technik na STK

Ramazzotti:
...připraf si cca 10.000,- vočí, s nima utikej do nejbližší Suzuki, tomu hodnýmu pánovi je tam předej se slovy: "chci to uškrtit na 25kW", von ti to stáhne, vystaví ti papír s kerym dojdeš za technikem na doprafce a ten ti to přepíše...nic složitýho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eros (Nový člen)
25.02.2008 12:14:30
Offline

Re: Technik na STK

Hele Filousi, to myslíš vážně že 10. 000kč s sebou!!Kurva já ty prachy neseru!Hele a jde to taky udělat tak, že bych si zajela do yamahy za nějakým borcem, kterýmu dám menší úplatu ať mi to podškrábne, že to je uškrcený a pak valila na dopravku(tam mám známýho policajta), ten mi to přepíše a je to!Co myslíš, jde to tak udělat!Jako nebudu dávat 10. 000kč že se tam cosi uškrtí nevím,cosi s tryskama. Prostě to chci nějak obejít!No ale pokud ne, tak musím zapracovat na sobě, koupit tričko s výstřihem a udělat to po svém!!!!bigsmilesmile1   smokin a budu jezdit!!

Kelly01 (Člen)
25.02.2008 12:29:38
Offline

Re: Technik na STK

ty mu dášsurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2008 12:40:16
Offline

Re: Technik na STK

kde ,že to jezdíš ,že by Kelly oblík uniformubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
25.02.2008 13:03:39
Offline

Re: Technik na STK

myslim ze policajt to nepotvrzuje. ale nejaky technik po obdrzeni prislusneho dokladu od authorizovaneho servisu. myslim ze to prdel neni.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
25.02.2008 13:07:22
Offline

Re: Technik na STK

Eros psal:

Hele Filousi, to myslíš vážně že 10. 000kč s sebou!!Kurva já ty prachy neseru!Hele a jde to taky udělat tak, že bych si zajela do yamahy za nějakým borcem, kterýmu dám menší úplatu ať mi to podškrábne, že to je uškrcený a pak valila na dopravku(tam mám známýho policajta), ten mi to přepíše a je to!Co myslíš, jde to tak udělat!Jako nebudu dávat 10. 000kč že se tam cosi uškrtí nevím,cosi s tryskama. Prostě to chci nějak obejít!No ale pokud ne, tak musím zapracovat na sobě, koupit tričko s výstřihem a udělat to po svém!!!!bigsmilesmile1   smokin a budu jezdit!!

...myslim to sakra vážně...jedno šoupátko stojí cca 2.300,- vočí a máš tam štyry...tryskama nic neuškrtíš...a v Jamaze ti těško něco potškrábnou, dyš máš Suzuki a ten doklat vo uškrcení potvrzuje importér Suzuki na základě informace vot autorizovanýho servisu Suzuki a v dnešní dobje pochybuju, že najdeš servisáka, kerej si to lajzne udělat jen na základě tvjech vnad...navíc von ani nemůže, páč dyš ty šoupátka nevobjedná, tag je logicky ani nemoch namontovat a dyš je vobjedná, tag je musí ...tagže výstřich nic neřeší, myslim, že ani dyš tam přídeš s kozama venku, tag ti to nebude nic platnýsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eros (Nový člen)
25.02.2008 13:54:42
Offline

Re: Technik na STK

No uvidíme, nějak se to udělat musí!Zkusím to vyřešit v našem klubu co s tím!Tam už to kdosi jednou dělal.No nic,dám vědět jak se to vyvíjí!Ale myslím, že to tak složitý nebude. Každopádně to někomu dám at mi to tam vyřeší, co už

Filous (Člen)
25.02.2008 14:14:29
Offline

Re: Technik na STK

...muj táta dycky řikal:"myslet znamená hovno vjedět"bigsmile ...ale držim palce...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
25.02.2008 14:20:18
Offline

Re: Technik na STK

Tady je videt nekdo kdo je hodne najivni. asi za nej vsecko vzdycky nekdo delal atd. to nedopadne dobre


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenek (Člen)
25.02.2008 14:56:56
Offline

Re: Technik na STK

Před mnoha a mnoha lety za mnou přišla žena s holejma kozama já to podepsal a dopadlo to tak že máme hodně dětí a teď už i vnoučat,proto nic už nepodepisuju,jak psal Filda a Sonyk,,to nedopadne dobře.Zdenek.smile2bigsmilebigsmile

sonyk (Člen)
25.02.2008 15:01:26
Offline

Re: Technik na STK

ja to teda myslel jinak smile1 jakoze s takovouhle je to zrali na darcovstvi organu a tak pac tatinek to za me vyridi a tak


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Antihero (Člen)
25.02.2008 16:52:00
Offline

Re: Technik na STK

idontknow

a to jako proč?

...Když můžeš od 18 řídit Porsche u ktrýho nikoho nezajímá kolik má koní, tak proč by někdo kdo v 19ti sedne na sestku Bandita měl být hned dárcesurprised


There's a pie in the sky when you die.
Fik-B6S (Člen)
25.02.2008 16:53:43
Offline

Re: Technik na STK

Antihero psal:

idontknow

a to jako proč?

...Když můžeš od 18 řídit Porsche u ktrýho nikoho nezajímá kolik má koní, tak proč by někdo kdo v 19ti sedne na sestku Bandita měl být hned dárcesurprised

Protože to poršo ho ochrání za to na mašině je rychlost nárazu 50km/h smrtelnásmile2smile2


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Georges (Člen)
25.02.2008 16:58:17
Offline

Re: Technik na STK

DODY psal:
Georges psal:

Ač to bude pro některé velkým překvapením, technik na STK má právo na zkušební jízdu !!! ,to že tak nedělá je jen z jijich vlastní vůle, obavy nebo jak to chcete nazvat, jelikož vstupuje do hry jejich vlastní ohrožení... nebudem si nic nalhávat, né každej má mašinu v cajku...

Ta že,nechceš se opravit??

ROZHODNĚ NECHCI !!!          viz níže...kategorie "L" jsou motorky cool

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Georges/technik.JPG


todle je jen výřez, pro šťouraly je to komplet tady: ftp://silver.amnet.cz/fotkydiskuze/Geor … adavky.doc
Bylo pro mě zajimavím zjištěním co všechno mají za povinost kontrolovat...tím chci říct, že než někdo začne kdákat něco o buzeraci na STK, měl by si prvně zjistit jak to je, příkladem buť přesně stanovená frekvence u směrovek - viz LED blinkry bez odporů že evil

osi a inkviz: omlouvám se za případný velikosti souborů, nic jinýho mě momentálně nenapadlo jak to zpracovat...kdyžtak to upravte aby to šlapalo... kujuuuu smile1

Antihero (Člen)
25.02.2008 17:13:07
Offline

Re: Technik na STK

Fik-B6S psal:
Antihero psal:

idontknow

a to jako proč?

...Když můžeš od 18 řídit Porsche u ktrýho nikoho nezajímá kolik má koní, tak proč by někdo kdo v 19ti sedne na sestku Bandita měl být hned dárcesurprised

Protože to poršo ho ochrání za to na mašině je rychlost nárazu 50km/h smrtelnásmile2smile2

Hmm, ale 50 jede i malej skůtr a na kole z kopca to taky uděláš.idontknow

...já tady nijak nevobhajuju nějaký vojebávání, ale přijde mi blbost každýho mlaďasa hned považovat za dárce.


There's a pie in the sky when you die.
sonyk (Člen)
25.02.2008 17:14:59
Offline

Re: Technik na STK

ses tylem jakym se chova si to muzem dovolit rict. nerikam ze kazdej ale ten tady urco jo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fik-B6S (Člen)
25.02.2008 17:30:48
Offline

Re: Technik na STK

Antihero psal:
Fik-B6S psal:
Antihero psal:

idontknow

a to jako proč?

...Když můžeš od 18 řídit Porsche u ktrýho nikoho nezajímá kolik má koní, tak proč by někdo kdo v 19ti sedne na sestku Bandita měl být hned dárcesurprised

Protože to poršo ho ochrání za to na mašině je rychlost nárazu 50km/h smrtelnásmile2smile2

Hmm, ale 50 jede i malej skůtr a na kole z kopca to taky uděláš.idontknow

...já tady nijak nevobhajuju nějaký vojebávání, ale přijde mi blbost každýho mlaďasa hned považovat za dárce.

Jede ale podle zkona by nemělbad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Miras (Člen)
25.02.2008 19:41:18
Offline

Re: Technik na STK

Takže ji chlapci mohou na STK tlačit, tak to jsem rád že to tak je. Ještě na XJ se mi tenkrát projeli a pak už jsem to jen odmítal - procházelo to - ale je mi jasný že utíkat tam kluci nebudou good
Narovinu nemám STK rád. Jedná se o zkorumpvaný firmy kde funguje težkej klientelismus. Zažil jsem obdobu estékáček i v jiných zemích a ty auta i když starý vypadají na silnicích potom jinak. U nás je to fakt výsměch fuck

Georges (Člen)
25.02.2008 19:57:00
Offline

Re: Technik na STK

Miras psal:

Takže ji chlapci mohou na STK tlačit, tak to jsem rád že to tak je. Ještě na XJ se mi tenkrát projeli a pak už jsem to jen odmítal - procházelo to - ale je mi jasný že utíkat tam kluci nebudou good
Narovinu nemám STK rád. Jedná se o zkorumpvaný firmy kde funguje težkej klientelismus. Zažil jsem obdobu estékáček i v jiných zemích a ty auta i když starý vypadají na silnicích potom jinak. U nás je to fakt výsměch fuck

tak specielně pro tebe je tam ten odkaz na FTP, protože je vidět že potřebuješ víc informací než je zveřejněný...otevři, pochopíš... ;-)

Georges (Člen)
25.02.2008 20:04:09
Offline

Re: Technik na STK

Georges psal:
Miras psal:

Takže ji chlapci mohou na STK tlačit, tak to jsem rád že to tak je. Ještě na XJ se mi tenkrát projeli a pak už jsem to jen odmítal - procházelo to - ale je mi jasný že utíkat tam kluci nebudou good
Narovinu nemám STK rád. Jedná se o zkorumpvaný firmy kde funguje težkej klientelismus. Zažil jsem obdobu estékáček i v jiných zemích a ty auta i když starý vypadají na silnicích potom jinak. U nás je to fakt výsměch fuck

tak specielně pro tebe je tam ten odkaz na FTP, protože je vidět že potřebuješ víc informací než je zveřejněný...otevři, pochopíš... ;-)

doplnění: strana 10 smokin

Fik-B6S (Člen)
25.02.2008 20:28:47
Offline

Re: Technik na STK

Georges psal:

ROZHODNĚ NECHCI !!!          viz níže...kategorie "L" jsou motorky cool
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … echnik.JPG
todle je jen výřez, pro šťouraly je to komplet tady: ftp://silver.amnet.cz/fotkydiskuze/Geor … adavky.doc
Bylo pro mě zajimavím zjištěním co všechno mají za povinost kontrolovat...tím chci říct, že než někdo začne kdákat něco o buzeraci na STK, měl by si prvně zjistit jak to je, příkladem buť přesně stanovená frekvence u směrovek - viz LED blinkry bez odporů že evil

osi a inkviz: omlouvám se za případný velikosti souborů, nic jinýho mě momentálně nenapadlo jak to zpracovat...kdyžtak to upravte aby to šlapalo... kujuuuu smile1

Konečně je v tom jasno jen by mě zajímalo kde jsi to sakra vyhrabal já nic nemohl najít...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
DODY (Člen)
25.02.2008 20:55:18
Offline

Re: Technik na STK

Hmm,podle této vyhlášky musí být uzavřený areál a musí být suchobigsmilebigsmile A kontrolovat při brždění zda nevybočuje? bigsmile Si vyhlášku napíše kdejakej zástupce starosty a u soudu to je potom úplně jinak.Tak že co není v zákoně nám může.....assass


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
DODY (Člen)
25.02.2008 21:11:55
Offline

Re: Technik na STK

novela 102/95Sb., o schval. techn. způsob. ...
Platnost od: 01.02.1998 do: 27.08.2001bigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2008 07:34:51
Offline

Re: Technik na STK

...tak už je vidím jak běhají okolo STK s helmou na hlavě a zkoušejí brzdy bigsmilebigsmile jinak jak jsem to pročítal asi to bude staršího data co? už pár let platí ,že helmu musí mít i řidič vozidlo s konstrukční rychlostí do 40km/h což tady zmíněno není,ale to je detail.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
maňas (Člen)
26.02.2008 16:01:32
Offline

Re: Technik na STK

tak už ho vidím jak tlačí 240 bandasku po parkovišti,na to si rád počkám bigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr