Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tomy (Člen)
21.02.2008 22:53:29
Offline

Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

V létě se chystám na motorce na skoro měsíční cestu do Porgugalska.Zajímalo by mě,jestli se teď vyplatí koupit Euro,které je za nějakých cca 25-26 Korun.Nebo se vyplatí ještě počkat s tím,že by kurz Eura vůči koruně mohl jít ještě dolů.Nejsem žádný odborník.Jen by mě zajímaly vaše názory.Díkes Tomy

Tom-DK (Člen)
21.02.2008 23:00:05
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

platit kartou berou je skoro všude.

Dado (Člen)
22.02.2008 08:47:04
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

na euro se vys.., kup cisternu naturálugoodbigsmilebigsmileta bude v létě cenná


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Eremi (Člen)
22.02.2008 09:54:31
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tomy psal:

V létě se chystám na motorce na skoro měsíční cestu do Porgugalska.Zajímalo by mě,jestli se teď vyplatí koupit Euro,které je za nějakých cca 25-26 Korun.Nebo se vyplatí ještě počkat s tím,že by kurz Eura vůči koruně mohl jít ještě dolů.Nejsem žádný odborník.Jen by mě zajímaly vaše názory.Díkes Tomy

vogo ty jsi snad spadl z jinýho světa!!! Na tohle mám pouze tři teorie:
a) nejsi zaměstnanej u české, ale bangladéšské armády, že řešíš padesátník na euru půl roku dopředu, ještě se zeptej, jestli se nevyplatí koupit cisternu benálu, protože ten půjde taky pěkně nahoru a takovou PAVku nikdo nemá
b) v armádě máte zakázáno sledovat jakýkoliv zprávy a čtete jen časopis Mladý průzkumník, protože kdyby sisi někdy přečet ekonomiku v jakýchkoliv novinách tak se talkhle debilně nebudeš ptát
c) jsi fakt vůl
Panebože už se zamysli než sem vlepíš takovou pussyvinu, dyť si pak z tebe každej dělá prdel a jsi za trotla. Taky se tady všech lidí neptám, jestli si myslej, že je lepší si vytírat prdel pravou nebo levou!!!


S úsměvem jde všechno líp :o)
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2008 09:56:41
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Eremi psal:
Tomy psal:

V létě se chystám na motorce na skoro měsíční cestu do Porgugalska.Zajímalo by mě,jestli se teď vyplatí koupit Euro,které je za nějakých cca 25-26 Korun.Nebo se vyplatí ještě počkat s tím,že by kurz Eura vůči koruně mohl jít ještě dolů.Nejsem žádný odborník.Jen by mě zajímaly vaše názory.Díkes Tomy

vogo ty jsi snad spadl z jinýho světa!!! Na tohle mám pouze tři teorie:
a) nejsi zaměstnanej u české, ale bangladéšské armády, že řešíš padesátník na euru půl roku dopředu, ještě se zeptej, jestli se nevyplatí koupit cisternu benálu, protože ten půjde taky pěkně nahoru a takovou PAVku nikdo nemá
b) v armádě máte zakázáno sledovat jakýkoliv zprávy a čtete jen časopis Mladý průzkumník, protože kdyby sisi někdy přečet ekonomiku v jakýchkoliv novinách tak se talkhle debilně nebudeš ptát
c) jsi fakt vůl
Panebože už se zamysli než sem vlepíš takovou pussyvinu, dyť si pak z tebe každej dělá prdel a jsi za trotla. Taky se tady všech lidí neptám, jestli si myslej, že je lepší si vytírat prdel pravou nebo levou!!!

....a jakou si jí vytíráš?bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tajnej (Člen)
22.02.2008 10:47:14
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Minulej tejden v Hospodářkách psali, že Portugalsko má dost silný hospodářský problémy a Měnová Unie ho zřejmě do června dotlačí k tomu, aby nejmíň na 2 roky zavedli zpět Escudo. Pak si znovu budou muset absolvovat to schvalovací kolečko s deficitem státního rozpočtu, kontrolou HDP a dalšíma pussyvinama a když se to zlepší, budou moct znovu zavést Euro. Takže bejt tebou bych byl opatrnej, v létě to tam s placenim asi bude dost zajímavý.

gore (Člen)
22.02.2008 11:42:06
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

..no ty kraaaavo bigsmilebigsmileidontknowheadshakeheadshake coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
osiris (Člen)
22.02.2008 12:36:17
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

...zkus to papírem cool eremi smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
22.02.2008 13:18:45
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

osiris psal:

...zkus to papírem cool eremi smile1

Nebo vydrolitbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
jardagsf (Člen)
22.02.2008 13:47:38
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

prosim vas a ten rapir do levy nebo do pravy??idontknowidontknow
a ted nebo az v leteheadshakeheadshake
bigsmilebigsmileboze jardo kam zas to vlezls


MOTO KOZZI GRISO
Americkej (Člen)
22.02.2008 13:57:04
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

hlavně do tý samý, kterou vytíráš, bo obráceně bys byl děsně zas.anej bigsmile Jardo dnes kam to zas vlezoucí bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
huskyb12 (Administrator)
22.02.2008 14:31:26
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

putovní trofej imbecila Bandit page o5 pevně svírá Tomy :)))


ale di, Ty brepto ...
Mirek D (Člen)
22.02.2008 14:34:19
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

evil

huskyb12 psal:

putovní trofej imbecila Bandit page o5 pevně svírá Tomy :)))

Popátý? To se už titul přiděluje nafurt.... .  smokin


Autobus je taky Suzuki... .
mr.BSE (Člen)
22.02.2008 14:54:59
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Mirek D psal:

evil

huskyb12 psal:

putovní trofej imbecila Bandit page o5 pevně svírá Tomy :)))

Popátý? To se už titul přiděluje nafurt.... .  smokin

o5=o[pět]smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
misi (Člen)
22.02.2008 15:05:33
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

mr.BSE psal:
Mirek D psal:

evil

huskyb12 psal:

putovní trofej imbecila Bandit page o5 pevně svírá Tomy :)))

Popátý? To se už titul přiděluje nafurt.... .  smokin

o5=o[pět]smile1

myslím že v téhle disciplíně ted zabodoval mirek ... bigsmile


Blu one.... old one
VikecB12 (Člen)
22.02.2008 15:11:29
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tommy:No pokud se nechystáš koupi na cestu 20 000€ček,tak je to celkem jedno kdy je koupíš. Nějaký razantní změny myslím že nenastanou.

Ostatní:To že je Tommy v armádě už víme fšichni,tak si myslím že je zbytečný to ke každýmu jeho dotazu nebo příspěvku psát a vomýlat furt dokola....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2008 15:23:20
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

co je na tom špatnýho,že je v armáděidontknowidontknow to má jako znamenat ,že je to pakoheadshakeheadshaketo nechápu...myslím,že k profi armádě chodí většinou lidi kteří vědí do čeho jdou a co od toho mají čekat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Eremi (Člen)
22.02.2008 15:42:14
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

VikecB12 psal:

Tommy:No pokud se nechystáš koupi na cestu 20 000€ček,tak je to celkem jedno kdy je koupíš. Nějaký razantní změny myslím že nenastanou.

Ostatní:To že je Tommy v armádě už víme fšichni,tak si myslím že je zbytečný to ke každýmu jeho dotazu nebo příspěvku psát a vomýlat furt dokola....

jestli ti to ještě nedošlo, tak nikdo neřeší, jestli je v armádě nebo zedník, ale ty totálně debilní dotazy. Dost lidí se pokoušel k jeho příspěvkům nevyjadřovat nebo vyjadřovat slušně, ale čeho je moc je moc!!!


S úsměvem jde všechno líp :o)
hans (Člen)
22.02.2008 15:49:31
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

jardagsf psal:

prosim vas a ten rapir do levy nebo do pravy??idontknowidontknow
a ted nebo az v leteheadshakeheadshake
bigsmilebigsmileboze jardo kam zas to vlezls

až si budeš utírat prdel rapírem, tak dej vědět....né že bych byl ňákej úchyl, ale tohle bych rád viděl bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2008 15:51:23
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

hans psal:
jardagsf psal:

prosim vas a ten rapir do levy nebo do pravy??idontknowidontknow
a ted nebo az v leteheadshakeheadshake
bigsmilebigsmileboze jardo kam zas to vlezls

až si budeš utírat prdel rapírem, tak dej vědět....né že bych byl ňákej úchyl, ale tohle bych rád viděl bigsmile

..ty krávo to je překlep sem si ani nevším....tak u toho bych chtěl bejt taky bigsmilebigsmilebude lehce pořezanej v lepším případě oholenejbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
22.02.2008 15:53:20
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

hele Tomy, mam kámoše co jede taky v létě do Portugalska a schání parťáka. ale nevim jak za to taháš, bo von má autobus, tak nevim esli bys mu stačil. jo a ojra měnil teď


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
22.02.2008 15:57:37
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

vorel psal:

hele Tomy, mam kámoše co jede taky v létě do Portugalska a schání parťáka. ale nevim jak za to taháš, bo von má autobus, tak nevim esli bys mu stačil. jo a ojra měnil teď

Taky vo jednom vímgoodesi von to není ten samejsurprised


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
22.02.2008 17:42:00
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

vikecoj: kus pravdy na tom je good s armádou to nemá co dělat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Šulaiz (Člen)
22.02.2008 17:47:25
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

kup těť a hodně to se vyplatí já mám doma eště dolar za 42badbadf cizině jedině kartousurprised


s chutí do toho půl je hotovo
milda (Člen)
22.02.2008 22:32:24
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

PALOUS psal:
osiris psal:

...zkus to papírem cool eremi smile1

Nebo vydrolitbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin

Vem to Wapembigsmilebigsmile A na plný bomby.bigsmilebigsmile


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
Tomy (Člen)
23.02.2008 00:36:20
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

vorel psal:

hele Tomy, mam kámoše co jede taky v létě do Portugalska a schání parťáka. ale nevim jak za to taháš, bo von má autobus, tak nevim esli bys mu stačil. jo a ojra měnil teď

Kdyžtak,ať mi napíše do mailu,díkes...

Tomy (Člen)
23.02.2008 00:38:48
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Šulaiz psal:

kup těť a hodně to se vyplatí já mám doma eště dolar za 42badbadf cizině jedině kartousurprised

Na malých samoobslužných pumpách se nedá platit všemi platebními kartami a určitě je dobré mít sebou i hotovost.

Ondráš (Člen)
23.02.2008 08:51:28
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tomy psal:
Šulaiz psal:

kup těť a hodně to se vyplatí já mám doma eště dolar za 42badbadf cizině jedině kartousurprised

Na malých samoobslužných pumpách se nedá platit všemi platebními kartami a určitě je dobré mít sebou i hotovost.

Tak já nevim, no...  Neříkám jezdit bez peněz, ale když teda máš kartu, máš prchy, tak bych možná obětoval párkrát těch 60 (nebo kolik) kč co by mě stál ten výběr z bankomatu, než furt sledovat jestli jsem těch 1000 euro někde nepotratil a když nedej satan potratil, tak bych byl v prdeli...

Kam to pojedeš, že by na dojezd rezervy (řekněme 40 km) od sebe nebyly benzínky, kde by brali tvojí kartu...surprised Si chtěl jet na západ a ne na východ, ne? Nebo myslš, že tam je méně pump než u nás?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
23.02.2008 09:18:20
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tomy psal:
vorel psal:

hele Tomy, mam kámoše co jede taky v létě do Portugalska a schání parťáka. ale nevim jak za to taháš, bo von má autobus, tak nevim esli bys mu stačil. jo a ojra měnil teď

Kdyžtak,ať mi napíše do mailu,díkes...

Se dneska s pánem drafců prafděpodobně nachmatámgoodtak mu to připomenu aby náhodou jako že sklerózabigsmilegoodgoodgood


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
23.02.2008 11:04:34
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

ondrášoj: já bych byl teda schopnej ztratit kartu zrovna tak jako těch 1000 euro, ty ne? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
23.02.2008 11:06:57
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

pamatuju dolar za 55.....


God Save The Queen!
bobule (Člen)
23.02.2008 13:25:25
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Kelly01 psal:

pamatuju dolar za 55.....

a taky prezidenta Masaryka a Žižku s dvouma vočimasmokin

to že si přestárlej terminátor už všichni vímeevilbigsmile


to jebu
Baltazar (Člen)
23.02.2008 16:32:03
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Já se teda jako pravou ,protože tu druhou mám levoubigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
23.02.2008 16:35:56
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Jinak určo letos do Porugal pofrčím good peníze sebou asik 100 ojro bo na všechno karta, ale nevím jestli by jsi mi stačil???Poletím jako dost rychlegood


The father of the little princess of the dawn
Ondráš (Člen)
24.02.2008 00:12:56
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

osiris psal:

ondrášoj: já bych byl teda schopnej ztratit kartu zrovna tak jako těch 1000 euro, ty ne? bigsmile

Já taky, proto bych jí dal Petře.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
24.02.2008 00:13:56
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

bobule psal:
Kelly01 psal:

pamatuju dolar za 55.....

a taky prezidenta Masaryka a Žižku s dvouma vočimasmokin

to že si přestárlej terminátor už všichni vímeevilbigsmile

To bys mu ubíral... Ten pamatuje Mrtvý moře, když ještě bylo marod.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomy (Člen)
24.02.2008 01:02:54
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Ondráš psal:
Tomy psal:
Šulaiz psal:

kup těť a hodně to se vyplatí já mám doma eště dolar za 42badbadf cizině jedině kartousurprised

Na malých samoobslužných pumpách se nedá platit všemi platebními kartami a určitě je dobré mít sebou i hotovost.

Tak já nevim, no...  Neříkám jezdit bez peněz, ale když teda máš kartu, máš prchy, tak bych možná obětoval párkrát těch 60 (nebo kolik) kč co by mě stál ten výběr z bankomatu, než furt sledovat jestli jsem těch 1000 euro někde nepotratil a když nedej satan potratil, tak bych byl v prdeli...

Kam to pojedeš, že by na dojezd rezervy (řekněme 40 km) od sebe nebyly benzínky, kde by brali tvojí kartu...surprised Si chtěl jet na západ a ne na východ, ne? Nebo myslš, že tam je méně pump než u nás?surprised

S tou sítí čerpaček při vedlejších silnicích je to v některých západních a jihozápadních zemích horší než u nás,přesnějí řečeno je jich dost,ale většina menších samoobslužných nebere třeba dost rozšířenou Visa kartu,takže je lepší mít sebou rozměněné bankovky.Uvidím ještě jak to udělám.

Tomy (Člen)
24.02.2008 01:06:19
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Baltazar psal:

Jinak určo letos do Porugal pofrčím good peníze sebou asik 100 ojro bo na všechno karta, ale nevím jestli by jsi mi stačil???Poletím jako dost rychlegood

Na kdy plánuješ odjezd a jak dlouho celkovou cestu?Co je to dost rychle?Já pojedu na dovolenou a ne na závody,to můžu jet závodit na Masyrykáč,až položej novej koberecsmile1

tomB12 (Člen)
24.02.2008 01:16:07
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tomy psal:
Ondráš psal:
Tomy psal:


Na malých samoobslužných pumpách se nedá platit všemi platebními kartami a určitě je dobré mít sebou i hotovost.

Tak já nevim, no...  Neříkám jezdit bez peněz, ale když teda máš kartu, máš prchy, tak bych možná obětoval párkrát těch 60 (nebo kolik) kč co by mě stál ten výběr z bankomatu, než furt sledovat jestli jsem těch 1000 euro někde nepotratil a když nedej satan potratil, tak bych byl v prdeli...

Kam to pojedeš, že by na dojezd rezervy (řekněme 40 km) od sebe nebyly benzínky, kde by brali tvojí kartu...surprised Si chtěl jet na západ a ne na východ, ne? Nebo myslš, že tam je méně pump než u nás?surprised

S tou sítí čerpaček při vedlejších silnicích je to v některých západních a jihozápadních zemích horší než u nás,přesnějí řečeno je jich dost,ale většina menších samoobslužných nebere třeba dost rozšířenou Visa kartu,takže je lepší mít sebou rozměněné bankovky.Uvidím ještě jak to udělám.

Tak pro případ že by nebrali Visufuckvytáhneš ze šrajtofle MasterCard idontknowa ass na ně.

Baltazar (Člen)
24.02.2008 07:23:19
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Tomy psal:
Baltazar psal:

Jinak určo letos do Porugal pofrčím good peníze sebou asik 100 ojro bo na všechno karta, ale nevím jestli by jsi mi stačil???Poletím jako dost rychlegood

Na kdy plánuješ odjezd a jak dlouho celkovou cestu?Co je to dost rychle?Já pojedu na dovolenou a ne na závody,to můžu jet závodit na Masyrykáč,až položej novej koberecsmile1

No poletím tam v červnu mám to inklusívebigsmile


The father of the little princess of the dawn
maňas (Člen)
24.02.2008 07:59:08
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

PALOUS psal:
osiris psal:

...zkus to papírem cool eremi smile1

Nebo vydrolitbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin

to je zvěřinec goodbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
24.02.2008 08:04:13
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

Ondráš psal:
bobule psal:
Kelly01 psal:

pamatuju dolar za 55.....

a taky prezidenta Masaryka a Žižku s dvouma vočimasmokin

to že si přestárlej terminátor už všichni vímeevilbigsmile

To bys mu ubíral... Ten pamatuje Mrtvý moře, když ještě bylo marod.bigsmile

goodgoodgoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Petr J. (Člen)
24.02.2008 11:31:47
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

WOGO, člověk je chvíli pryč a tady se dějou takovýhle věci.....bigsmile

holt ještě větší blbec, než jsme doufali....bigsmile

Kuba B12 (Člen)
24.02.2008 22:34:12
Offline

Re: Koupit Euro teď nebo ještě počkat?

já se jen bavimbigsmilebigsmilebigsmile


honda je honda

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr