Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Obyčejné názory na koupi moto

Pepee (Člen)
24.02.2008 11:04:30
Offline

Obyčejné názory na koupi moto

help čawes lidičky smile1 Docela bych potřeboval pomoc - názory, zkušenosti a podobně...

Chci koupit b12 s, ale nějak pořádně nevim, kde by to bylo nejlepší smile1
Jsem pořád student, tak ty peníze spíš leasing, nebo splátky...

Jinak poraďte, řekněte názor a nějakejma zkušenostma přispějte - KDE a PROČ tam koupit motorku ? bigsmile

jinak, pokud to bude praha, budu jen radši ;-) nebo pokud víte o někom spolehlivém, kdo prodává motorku, tak si to taky rád poslechnu smile1

Díkes za info a vzkaz těm co se budou smát - Nejsem milionář, že bych si mohl každej rok kupovat new motorku, tak chci mít jistotu, že když do nějaké půjdu, tak bude ok...


Shánim GSF 1200 S tak aspoň z 2001... Dobrej stav, nebouraná a ideálně neježděná :-D
Pokud o něčem budete vědět, tak mi řekněte... (spíš na leas, nebo splátky...)
Marcus_86 (Člen)
24.02.2008 11:19:29
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

S si nekupuj .. standartne jak by rekl Datel .. je to motorka s hlavou brouka ... jinak 2001 si nekupuj ty motory pry zerou olej :) spatne vrtani, ci co ... Ja mam 01 N a nebere mi to olej vubec, tak nevim. Ono nezalezi na tom kde kupujes ... muzes pro to jet treba pres celou republiku ... a muze se ti to pak mnohonasobne vratit ...

ydom (Člen)
24.02.2008 14:23:41
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Marcus_86 psal:

S si nekupuj .. standartne jak by rekl Datel .. je to motorka s hlavou brouka ... jinak 2001 si nekupuj ty motory pry zerou olej :) spatne vrtani, ci co ... Ja mam 01 N a nebere mi to olej vubec, tak nevim. Ono nezalezi na tom kde kupujes ... muzes pro to jet treba pres celou republiku ... a muze se ti to pak mnohonasobne vratit ...

to jo  no..cokoliv co jsem kupoval, tak jsem kupoval přes celou republiku..vono čim to je dál tím je to lepší...nebo prostě na tej moravě su prostě lepší cenybigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
Pepee (Člen)
24.02.2008 14:37:12
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Marcus_86 psal:

S si nekupuj .. standartne jak by rekl Datel .. je to motorka s hlavou brouka ... jinak 2001 si nekupuj ty motory pry zerou olej :) spatne vrtani, ci co ... Ja mam 01 N a nebere mi to olej vubec, tak nevim. Ono nezalezi na tom kde kupujes ... muzes pro to jet treba pres celou republiku ... a muze se ti to pak mnohonasobne vratit ...

Tak přes celou republiku mi nedělá problém tam dojed... Třebas bych vzal kámoše, co by mě tam hodil - 1 mašina tam a 2 zpátky... Hele, s tima 2001 to myslíš fakt ? surprised tak to sem netušil, si budu pamatovat... díkes good

Sko si chci koupit tak trošku kuli mladej smile1 ale víš jak... starší Ska se mi nelíběj, ty novější už jdou... Ale stejně by to mohlo bejt ještě lepší bigsmile


Shánim GSF 1200 S tak aspoň z 2001... Dobrej stav, nebouraná a ideálně neježděná :-D
Pokud o něčem budete vědět, tak mi řekněte... (spíš na leas, nebo splátky...)
bobule (Člen)
24.02.2008 14:57:05
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

http://www.tipmoto.com/hledat.php?fid=& … i=vlozenid  hledej šmudlogood, je asi jedno kde si to koupíš, hlavně si sebou vem někoho kdo tomu rozumí aby ti to prolezgood


to jebu
Pepee (Člen)
24.02.2008 15:49:48
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

bobule psal:

http://www.tipmoto.com/hledat.php?fid=&keywords=&keywordsloc=nazev&kategorie=Suzuki&zarazeni=silni%E8n%ED+cestovn%ED&kraj=&objemod=1150&objemdo=1200&vykonod=&vykondo=&nova=Ne&dovoz=&leasing=Ano&dph=&stk=&rvod=2001&rvdo=&cenaod=&cenado=&vlozeno=&media=&razeni=vlozenid  hledej šmudlogood, je asi jedno kde si to koupíš, hlavně si sebou vem někoho kdo tomu rozumí aby ti to prolezgood

Díkes, zrovna sem nemyslel najít v různých bazarech motorky, ale spíš poradit konkrétněji :smile1 ale i přes to mnohokrát díkes ;-)


Shánim GSF 1200 S tak aspoň z 2001... Dobrej stav, nebouraná a ideálně neježděná :-D
Pokud o něčem budete vědět, tak mi řekněte... (spíš na leas, nebo splátky...)
Antihero (Člen)
24.02.2008 17:46:40
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

...a co víc konkrétně?
...jak ti psal Bobule, pokud tomu nerozumíš, je nejlepší vzít někoho znalýho s sebou aby to vomrknul.
...pokud na to nemáš moc peněz, bude to buď starší nebo buchlý a opravený-v tom případě záleží na tom jak je to opravený.
...Hledat nepadenou 2006 za 80000 asi nemá smysl, tak si nastav kritéria a pak hledej v jejich mezích.Tím se ti výběr zůží.


There's a pie in the sky when you die.
Marcus_86 (Člen)
24.02.2008 17:59:27
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

jo je to pravda. Pry zerou ... me zatim nic ...

Ondráš (Člen)
25.02.2008 08:41:59
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Pepee psal:
Marcus_86 psal:

S si nekupuj .. standartne jak by rekl Datel .. je to motorka s hlavou brouka ... jinak 2001 si nekupuj ty motory pry zerou olej :) spatne vrtani, ci co ... Ja mam 01 N a nebere mi to olej vubec, tak nevim. Ono nezalezi na tom kde kupujes ... muzes pro to jet treba pres celou republiku ... a muze se ti to pak mnohonasobne vratit ...

Tak přes celou republiku mi nedělá problém tam dojed... Třebas bych vzal kámoše, co by mě tam hodil - 1 mašina tam a 2 zpátky... Hele, s tima 2001 to myslíš fakt ? surprised tak to sem netušil, si budu pamatovat... díkes good

Sko si chci koupit tak trošku kuli mladej smile1 ale víš jak... starší Ska se mi nelíběj, ty novější už jdou... Ale stejně by to mohlo bejt ještě lepší bigsmile

U některých verzí z roku 2001 se vyskytovala ovalita válců (nebo pístů, teď nevimhelp). Prostě to na sebe nesedělo, ale myslím, že to neni celej ročník....

S kvůli mladé? Proč? Je vyšší než ty a foukalo by na ní?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pepee (Člen)
25.02.2008 09:33:42
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Ondráš psal:
Pepee psal:
Marcus_86 psal:

S si nekupuj .. standartne jak by rekl Datel .. je to motorka s hlavou brouka ... jinak 2001 si nekupuj ty motory pry zerou olej :) spatne vrtani, ci co ... Ja mam 01 N a nebere mi to olej vubec, tak nevim. Ono nezalezi na tom kde kupujes ... muzes pro to jet treba pres celou republiku ... a muze se ti to pak mnohonasobne vratit ...

Tak přes celou republiku mi nedělá problém tam dojed... Třebas bych vzal kámoše, co by mě tam hodil - 1 mašina tam a 2 zpátky... Hele, s tima 2001 to myslíš fakt ? surprised tak to sem netušil, si budu pamatovat... díkes good

Sko si chci koupit tak trošku kuli mladej smile1 ale víš jak... starší Ska se mi nelíběj, ty novější už jdou... Ale stejně by to mohlo bejt ještě lepší bigsmile

U některých verzí z roku 2001 se vyskytovala ovalita válců (nebo pístů, teď nevimhelp). Prostě to na sebe nesedělo, ale myslím, že to neni celej ročník....

S kvůli mladé? Proč? Je vyšší než ty a foukalo by na ní?bigsmile

Bohužel, kdyby aspoň tohle byl důvod *161* ale ten důvod je, že se jí líbí... resp. já myslel, že se jí líbí naháč a ono ne, ono se jí líbí Sko idontknow


Shánim GSF 1200 S tak aspoň z 2001... Dobrej stav, nebouraná a ideálně neježděná :-D
Pokud o něčem budete vědět, tak mi řekněte... (spíš na leas, nebo splátky...)
Tom-DK (Člen)
25.02.2008 10:44:37
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

kup si co se líbí tobě popřípadě vyměň mladou bigsmile

VikecB12 (Člen)
25.02.2008 13:33:55
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Tipuju to tak že budeš jeden s těch co přijdou do motobazaru a budou kupovat 7 roků starou mašinu se "zaručenejma" 25000km na tacháku a to si myslím nebudeš mít problém sehnat v práglubigsmilebigsmilebigsmile Na to kolik má motorka najeto se vyser,rozhoduje stavgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
25.02.2008 18:04:52
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Tak, tak... Když se člověk o B12 dobře stará, tak motor vydrží v pohodě 100 tis.
A jak bylo řečeno, tachometr není vždycky ten správný ukazatel počtu kilometrů.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pepee (Člen)
25.02.2008 19:25:42
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Tom-DK psal:

kup si co se líbí tobě popřípadě vyměň mladou bigsmile

Mno co se mě líbí... Tak to je těžké bigsmile vše má pro a proti smile1 jinak, líběj se mi nahé holky, nahé motorky.... je to kouzlo nahoty smile1 Mladou neplánuju v nejbližší době měnit headshake má své přednosti good

VikecB12 psal:

Tipuju to tak že budeš jeden s těch co přijdou do motobazaru a budou kupovat 7 roků starou mašinu se "zaručenejma" 25000km na tacháku a to si myslím nebudeš mít problém sehnat v práglu bigsmilebigsmilebigsmile Na to kolik má motorka najeto se vyser,rozhoduje stavgood

Tak to ne... to se pleteš smile1 to bych se tady na foru neprosil o help ,ale rovnou bych si vybiral... Co se okolo ujetejch km točí je mi jedno... Může to mít necelejch 1000 km a hodněkrát zničená, taky může to mít 100 000km a víc a bejt v cajku a opečovávaná cool bohužel co do technickýho stavu (jakéhokoliv vozidla) nějak moc nevidim... Njn jsem jen obyčejnej programátor a každej je nějakej smokin jinak, to stáří motorky je jedna z důležitejch věcí si myslim... smile1

Ondráš psal:

Tak, tak... Když se člověk o B12 dobře stará, tak motor vydrží v pohodě 100 tis.
A jak bylo řečeno, tachometr není vždycky ten správný ukazatel počtu kilometrů.

Jasný, díkes, jak sem psal nahoře - kolik to má nerozhoduje smile1 záleží na stavu... btw. 100t km je střízlivej odhad života motoru, nebo jen tak výstřel do vzduchu ? smile1

Díkes za rady beer


Shánim GSF 1200 S tak aspoň z 2001... Dobrej stav, nebouraná a ideálně neježděná :-D
Pokud o něčem budete vědět, tak mi řekněte... (spíš na leas, nebo splátky...)
Kelly01 (Člen)
25.02.2008 20:51:15
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

100000 je zajetá motorka..
u těchhle motorů je reál nad 250000km...


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
25.02.2008 21:04:30
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Ale praxe bývá trochu jiná,většinou si ho Buchláky vemou podstatně dřív co Kelly?evilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
25.02.2008 21:22:01
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Buchláky si vzaly jen jednusmile2 zdraví,2x, sviněfuck

Motorku si vzal Kocůrovec,ale obelstili jsme smrt a pořád jezdígood

Další si vzal KM,ale taky jsme tý krávě s kosou ukázalismile1

No a teď jsme kmotřičku přechcali potřetíevil

Bohužel mám zatím na 215000km spotřebu 3 bandaskysmile2


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
25.02.2008 22:45:46
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

šak sou to stejně spotřební motorky,kroutí se a nebrzdí,tak co s nimabigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Polo (Člen)
26.02.2008 09:02:39
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Kelly01 psal:

Buchláky si vzaly jen jednusmile2 zdraví,2x, sviněfuck

Motorku si vzal Kocůrovec,ale obelstili jsme smrt a pořád jezdígood

Další si vzal KM,ale taky jsme tý krávě s kosou ukázalismile1

No a teď jsme kmotřičku přechcali potřetíevil

Bohužel mám zatím na 215000km spotřebu 3 bandaskysmile2

Zas je sympatický, že si věrnej značce bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
huskyb12 (Administrator)
26.02.2008 09:18:10
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

nejde vo věrnost, Kelly už hovno vidí a taky senilita je dost pokročilá - změna bajku je u něj nemyslitelná :)))


ale di, Ty brepto ...
misi (Člen)
26.02.2008 13:15:42
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Pepee psal:
Ondráš psal:
Pepee psal:


Tak přes celou republiku mi nedělá problém tam dojed... Třebas bych vzal kámoše, co by mě tam hodil - 1 mašina tam a 2 zpátky... Hele, s tima 2001 to myslíš fakt ? surprised tak to sem netušil, si budu pamatovat... díkes good

Sko si chci koupit tak trošku kuli mladej smile1 ale víš jak... starší Ska se mi nelíběj, ty novější už jdou... Ale stejně by to mohlo bejt ještě lepší bigsmile

U některých verzí z roku 2001 se vyskytovala ovalita válců (nebo pístů, teď nevimhelp). Prostě to na sebe nesedělo, ale myslím, že to neni celej ročník....

S kvůli mladé? Proč? Je vyšší než ty a foukalo by na ní?bigsmile

Bohužel, kdyby aspoň tohle byl důvod *161* ale ten důvod je, že se jí líbí... resp. já myslel, že se jí líbí naháč a ono ne, ono se jí líbí Sko idontknow

kua co ti do toho kecá woe.... stejně jí vyměníš dřív než mašinu ... bigsmile


Blu one.... old one
Pepee (Člen)
27.02.2008 00:10:28
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Tak to tady pročítám a nějak nevim nevim idontknow ale nemyslim si, že bych jí měnil dřív jak mašinu headshake i když, člověk nikdy neví bigsmile jinak díkes za rady good a nedíkes za odrazování od Bčka bad pač nahej se mi líbí... ono i tej "polokapotě" přijdu na chuť... snad...
Uvidim, projdu se po výstavě, která je za pár, prohlédnu si to všechno, zasnim se, jak bych to chtěl, prodám mladou a koupim novou smile1 bigsmile tak a pak jen najdu jinou koalu na mašinu a jsem happy good

Myslíte, že mi to projde ? smile1


Shánim GSF 1200 S tak aspoň z 2001... Dobrej stav, nebouraná a ideálně neježděná :-D
Pokud o něčem budete vědět, tak mi řekněte... (spíš na leas, nebo splátky...)
svatej (Člen)
27.02.2008 00:23:23
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

huskyb12 psal:

nejde vo věrnost, Kelly už hovno vidí a taky senilita je dost pokročilá - změna bajku je u něj nemyslitelná :)))

Pravdu mas,moudry pane.bigsmilebigsmile
Kelly: Kelly,kdy to povesis na hrebicek,motorky?!bigsmilebigsmile Ja vim,ze je to pussy.


Amen. . .
Filous (Člen)
27.02.2008 08:09:35
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

svatej psal:
huskyb12 psal:

nejde vo věrnost, Kelly už hovno vidí a taky senilita je dost pokročilá - změna bajku je u něj nemyslitelná :)))

Pravdu mas,moudry pane.bigsmilebigsmile
Kelly: Kelly,kdy to povesis na hrebicek,motorky?!bigsmilebigsmile Ja vim,ze je to pussy.

...si přectafte, že by stařec koupil něco jinýho, dojel k Trampoj nebo kam se to jezděj morafci prsitbigsmile, sežral klobásu, votočil se a chtěl vodject a teť najednou Bandaska nigde a stojí tam uplně cizí motorka a von si prostě ani za boha nefspomene, že uš vlastně na Bandasce nejezdísurprisedbigsmile ...ne ne, von prostě ze zdravotních důvodů nemůže měnit nejen značku, ale ani typ, to vo vjernosti nejni, to je prostě nutnostbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
27.02.2008 08:11:09
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Filous psal:
svatej psal:
huskyb12 psal:

nejde vo věrnost, Kelly už hovno vidí a taky senilita je dost pokročilá - změna bajku je u něj nemyslitelná :)))

Pravdu mas,moudry pane.bigsmilebigsmile
Kelly: Kelly,kdy to povesis na hrebicek,motorky?!bigsmilebigsmile Ja vim,ze je to pussy.

...si přectafte, že by stařec koupil něco jinýho, dojel k Trampoj nebo kam se to jezděj morafci prsitbigsmile, sežral klobásu, votočil se a chtěl vodject a teť najednou Bandaska nigde a stojí tam uplně cizí motorka a von si prostě ani za boha nefspomene, že uš vlastně na Bandasce nejezdísurprisedbigsmile ...ne ne, von prostě ze zdravotních důvodů nemůže měnit nejen značku, ale ani typ, to vo vjernosti nejni, to je prostě nutnostbigsmilebigsmilebigsmile

...sem slyšel, že už měl tenhleten problém loni, jak měnil barvu idontknowbigsmile

huskyb12 (Administrator)
27.02.2008 08:17:05
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Mour: ale ale, že by další pohádka ? sem s ní příteli :)))


ale di, Ty brepto ...
Mour (Člen)
27.02.2008 08:41:42
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Houska: ..ne ne, to si jen tady roby v konzumě povídaly. bigsmile

huskyb12 (Administrator)
27.02.2008 17:08:03
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Mour: A ták, já tam nechodim, chodí roba, bo mi pomáhá :)))


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
27.02.2008 18:12:47
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Filous psal:
svatej psal:
huskyb12 psal:

nejde vo věrnost, Kelly už hovno vidí a taky senilita je dost pokročilá - změna bajku je u něj nemyslitelná :)))

Pravdu mas,moudry pane.bigsmilebigsmile
Kelly: Kelly,kdy to povesis na hrebicek,motorky?!bigsmilebigsmile Ja vim,ze je to pussy.

...si přectafte, že by stařec koupil něco jinýho, dojel k Trampoj nebo kam se to jezděj morafci prsitbigsmile, sežral klobásu, votočil se a chtěl vodject a teť najednou Bandaska nigde a stojí tam uplně cizí motorka a von si prostě ani za boha nefspomene, že uš vlastně na Bandasce nejezdísurprisedbigsmile ...ne ne, von prostě ze zdravotních důvodů nemůže měnit nejen značku, ale ani typ, to vo vjernosti nejni, to je prostě nutnostbigsmilebigsmilebigsmile

Tak proto tak rád fspomíná na starýho bandita,a vyhýbá se masofkám,von by už svůj bajk mezi vostatníma nenašelbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
27.02.2008 20:17:40
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

Safra,to je zas témasurprised


God Save The Queen!
maňas (Člen)
27.02.2008 21:17:32
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

VikecB12 psal:
Filous psal:
svatej psal:


Pravdu mas,moudry pane.bigsmilebigsmile
Kelly: Kelly,kdy to povesis na hrebicek,motorky?!bigsmilebigsmile Ja vim,ze je to pussy.

...si přectafte, že by stařec koupil něco jinýho, dojel k Trampoj nebo kam se to jezděj morafci prsitbigsmile, sežral klobásu, votočil se a chtěl vodject a teť najednou Bandaska nigde a stojí tam uplně cizí motorka a von si prostě ani za boha nefspomene, že uš vlastně na Bandasce nejezdísurprisedbigsmile ...ne ne, von prostě ze zdravotních důvodů nemůže měnit nejen značku, ale ani typ, to vo vjernosti nejni, to je prostě nutnostbigsmilebigsmilebigsmile

Tak proto tak rád fspomíná na starýho bandita,a vyhýbá se masofkám,von by už svůj bajk mezi vostatníma nenašelbigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
27.02.2008 22:07:34
Offline

Re: Obyčejné názory na koupi moto

...ale houno, slyší furt dobře a v pískacím přívěsku mění baterie preventivně po tejdnu :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr