Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » KN filtr

luktomas (Člen)
26.02.2008 18:47:59
Offline

KN filtr

Zdarec vyměnil jsem laďák za origo koncovku na B12 a mám tam K N filtr musím nechatt seřídit karburace?Ještě nemůžou se potpálit ventily???idontknowDík za každou radu neradu.

K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2008 19:59:13
Offline

Re: KN filtr

luktomas psal:

Zdarec vyměnil jsem laďák za origo koncovku na B12 a mám tam K N filtr musím nechatt seřídit karburace?Ještě nemůžou se potpálit ventily???idontknowDík za každou radu neradu.

extremně chudou směsí by jsi mohl propálit písty to ale tady nehrozí tak jako tak ti tam půjdu víc vzduchu tak by to určitě neuškodilo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenek 1 (Člen)
26.02.2008 20:25:37
Offline

Re: KN filtr

taky jsem tam dal domácí laďáček,ale nepoznal jsem žádnou změnu(kromě toho zvuku) tak taky nevím, jestli tam dát ten jinší filtr nebo přeštelovat karbce????
mám stím vůbec něco dělat,když to fachčí dobře??helphelphelp


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
26.02.2008 20:45:42
Offline

Re: KN filtr

...zdenku, nedělej s tím nic (chová-li se to ok), máš šestku a tam ten výkon nepocejtíš nějak razantně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
26.02.2008 20:52:24
Offline

Re: KN filtr

Akorát pokud ho nebudeš co 3 tisíce čistit tak to poznáš...

Vyhozený prachy,psychická masáž,efekt(pokud nedojde ke změně trysek a jehel) 0,-

Rád se vrátíš k origu..


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2008 21:07:05
Offline

Re: KN filtr

Kelly01 psal:

Akorát pokud ho nebudeš co 3 tisíce čistit tak to poznáš...

Vyhozený prachy,psychická masáž,efekt(pokud nedojde ke změně trysek a jehel) 0,-

Rád se vrátíš k origu..

jj pokud nedoladíš karbce k tomu KN tak to ztrácí smysl kupovat.....a bez toho ten motor mívá díru na prudký přidání...vlastní zkušenost......v případě jen výfuku bych ,ale karbce neřešil...tam rozdíl nepoznáš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenek 1 (Člen)
26.02.2008 21:14:32
Offline

Re: KN filtr

no já měl jen obavu jestli ten motor netrpí když tam hodím jen ten otevřený výfuk a nic víc? je tam v tom vata a mám ho jen 35cm. dlouhý jinak je vlastně průchozí,ale ten zvuk kuva to je peklobigsmile


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2008 21:22:18
Offline

Re: KN filtr

zdenek 1 psal:

no já měl jen obavu jestli ten motor netrpí když tam hodím jen ten otevřený výfuk a nic víc? je tam v tom vata a mám ho jen 35cm. dlouhý jinak je vlastně průchozí,ale ten zvuk kuva to je peklobigsmile

když se koukneš do mího profilu tak je tam starej Shark...dílku nevím ale vnitřní pruměr je 45 mm a je to průchozí vlastně až na ventily......tak žádný starostí a užívej si zvukubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenek 1 (Člen)
26.02.2008 21:27:04
Offline

Re: KN filtr

K.a.s.y.m. psal:
zdenek 1 psal:

no já měl jen obavu jestli ten motor netrpí když tam hodím jen ten otevřený výfuk a nic víc? je tam v tom vata a mám ho jen 35cm. dlouhý jinak je vlastně průchozí,ale ten zvuk kuva to je peklobigsmile

když se koukneš do mího profilu tak je tam starej Shark...dílku nevím ale vnitřní pruměr je 45 mm a je to průchozí vlastně až na ventily......tak žádný starostí a užívej si zvukubigsmilebigsmile

kurňáááá krasavecgood


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2008 21:30:05
Offline

Re: KN filtr

zdenek 1 psal:
K.a.s.y.m. psal:
zdenek 1 psal:

no já měl jen obavu jestli ten motor netrpí když tam hodím jen ten otevřený výfuk a nic víc? je tam v tom vata a mám ho jen 35cm. dlouhý jinak je vlastně průchozí,ale ten zvuk kuva to je peklobigsmile

když se koukneš do mího profilu tak je tam starej Shark...dílku nevím ale vnitřní pruměr je 45 mm a je to průchozí vlastně až na ventily......tak žádný starostí a užívej si zvukubigsmilebigsmile

kurňáááá krasavecgood

Díííííííííksmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
26.02.2008 21:50:13
Offline

Re: KN filtr

Ahoj taky sem to řešil ,ale jak už psali klucí bez dalšího seřízení to neni dobrý, zvíšení výkonu minimální a hlavně velká díra mezi 4-5 tis. ot a to mě štvalo tak že sem káenko pověsil na hřebík bigsmile


MRDAT!!!
Peka (Člen)
27.02.2008 10:18:51
Offline

Re: KN filtr

ja jsem to tam dal ted KN a nejakou diru nepozoruju, Ja to tam daval jen kvuli udrzbe a zaruce na 1mil kilometru goodgood nejake kone uz s B12 neresim


B12 neni uz je autobus :)
zdenek 1 (Člen)
27.02.2008 10:21:11
Offline

Re: KN filtr

no já zase díry pozoruju......ty na cestěbigsmile


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr