Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nemá někdo technický list?

Líky (Člen)
06.03.2008 13:13:45
Offline

Nemá někdo technický list?

Ahoj potřebuju zas pomoct,mám motorku na přihlášení a chtěj po mě zatížení na nápravy že to tam musí vyplnit.Nemá prosim vás někdo nějakej technickej list v kterym to je?Stačilo by mi to naskenovat ale potřebujou vidět že to je potrvzený ze suzuki.Díky moc...


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 13:24:34
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

hehe pokud ti nekdo nenapise do 17 tak an to doma mrknu a naskaneuju


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Antihero (Člen)
06.03.2008 14:12:45
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

...ty vole, ty český úřady to je fakt sick. Zatížení na nápravu je snad důležitý u náklaďáku a ne u mašinyheadshake


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
06.03.2008 14:26:46
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

Líky psal:

Ahoj potřebuju zas pomoct,mám motorku na přihlášení a chtěj po mě zatížení na nápravy že to tam musí vyplnit.Nemá prosim vás někdo nějakej technickej list v kterym to je?Stačilo by mi to naskenovat ale potřebujou vidět že to je potrvzený ze suzuki.Díky moc...

A to po tobě chcou kde? Na doprafce? Vždyť fšechny potřebný udaje dostanou v protokolu z STK kdyš se dělá dovozová technická.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Líky (Člen)
06.03.2008 16:16:24
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

chtěj to po mě na technický,tam mi řekli že to nemaj v počítači a že mi to buď pošlou do Prahy za 2500,- a nebo že si to mám sehnat.Já už jsem z toho zoufalej


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 16:35:20
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

Líky psal:

chtěj to po mě na technický,tam mi řekli že to nemaj v počítači a že mi to buď pošlou do Prahy za 2500,- a nebo že si to mám sehnat.Já už jsem z toho zoufalej

tak to dojdi na jinou STK


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Líky (Člen)
06.03.2008 17:10:07
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sonyk psal:
Líky psal:

chtěj to po mě na technický,tam mi řekli že to nemaj v počítači a že mi to buď pošlou do Prahy za 2500,- a nebo že si to mám sehnat.Já už jsem z toho zoufalej

tak to dojdi na jinou STK

Já bych na jinou došel,ale mám to zas přes kámoše,kterej tam tahá auta,tak nechci aby měl kvůli mě zle


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:13:51
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

du mrknout do TP


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Líky (Člen)
06.03.2008 17:16:33
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sonyk psal:

du mrknout do TP

Díky moc a nemáš od toho nějakej ten technickej list?Protože ten magor mi řek že mu ofocenej techničák nestačí ale stačil by mu ofocenej nějakej technickej list kde to bude.Existuje to vůbec?


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:20:31
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

jako ofocenej VTP mu nestaci jo? hele fakt jed na jinou technickou. Sou nejaky dementci a tim ze to vemes jinam kamosovi dovozci neublizis. Hodim ti sem nascenovanej VTP jinej papir nemam na stk sem s touhle moto jeste nebyl


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
06.03.2008 17:20:47
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

a nebude to treba v original manualu?idontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:24:29
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

mrknu se do nej ale pochybuju.

http://www.sonyk.ic.cz/tp.jpg


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:33:17
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

V : Návod k obsluze a udržbě sem nic nenašel. jedine v servisnim estli neco neni


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Líky (Člen)
06.03.2008 17:34:44
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sonyk psal:

V : Návod k obsluze a udržbě sem nic nenašel. jedine v servisnim estli neco neni

a servisní máš?


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:35:06
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

ten je tu na netu v download


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Líky (Člen)
06.03.2008 17:39:10
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sonyk psal:

ten je tu na netu v download

Hm tam to taky neni,ale dík alespoň za ten techničák.Zkusim to s nim a kdyžtak pudu někam jinam.Dík moc!!!!Fakt jste mi pomohligood


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:47:40
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

je to hovadina tohle by melo bejt v tp normalne i kdyz je to dovoz ne tam se dava taky tp a odhlaska? tak nevim co zkousej a nebo ti asi neco chybi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Líky (Člen)
06.03.2008 17:48:52
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sonyk psal:

je to hovadina tohle by melo bejt v tp normalne i kdyz je to dovoz ne tam se dava taky tp a odhlaska? tak nevim co zkousej a nebo ti asi neco chybi

Němci to tam nemaj a ani to neuváděj v TP.To je celej ten problém


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
sonyk (Člen)
06.03.2008 17:56:35
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

divne na auto mam z D a mam to tam napsane a nikdo nic nechtel u motorky nevim bracha ma taky z D a nikdo nic nechtel


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Líky (Člen)
06.03.2008 19:06:43
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sonyk psal:

divne na auto mam z D a mam to tam napsane a nikdo nic nechtel u motorky nevim bracha ma taky z D a nikdo nic nechtel

Každej koho sem se ptal tak mi řek že by technická si to měla zjistit sama.Tak jenom u nás jsou takový dementi,zejtra napíšu jak to dopadlo


Jediný zákon,který ctím,je láska!!!
Michal Dk (Člen)
06.03.2008 19:28:33
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

Když jsem přihlašoval B 12 byli na tom z Německa doplnky širší řidítka,mini blinkry a ještě pár drobností tehnik na STK říkal že jestli oni nebudou mít tyhle změny v technickým listu budou si je muset vyžádat a poptat se zdali můžou být.(nevím kde si je chtěl vyžádat asi Suzuki?)Že se případně prodlouží schvalovací řízení.Tak že oni musí mít technický list přihlašovanýho vozidla.Zatížení na nápravu mě tam zapsali bez řečí.Nakonec přihlášení bez problémů.

KOVAL (Člen)
06.03.2008 20:41:46
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

je vidět že víte o přihlašování motorek z dovozu pussy,tak proto tady řešíte pussyviny....
Prostě a jasně.
Chtěj po tobě ůdaje který nemaj v počítači pakliže nemaj ZTP-což je homologační list pro každej model motorky homologovanej oficiálně v čr. Ačkoliv třeba bandit je motorka která je homologovaná v čr tak to neznamená že každý bandit dovezený do čr ze zahraničí je totožný s tím který zde byl oficiálně schválen. Stačí pokud je z některé země označen jiným písmeným kódem třeba typ motoru a už správně nelze ztotožnit daný motocykl s tím schváleným ZTP.
To že ti někdo oskenuje ty potřebný ůdaje z dokladů už provozovanýho vozidla v čr vůbec nic neznamená protože podle zákona to nemá právní váhu i kdyby ty dvě motorky byly vyrobený ve stejnej den a jejich VIN se lišil jen o jedno číslo.Kdyby tohle šlo,tak by totiž nikdo neplatil ty protokoly v DEKRA ale porepublice by kolovaly kopie techničáků a všichni by se snima oháněli a chtěli to podle nich přihlásit a to jaksi nejde.
To co ti řekli že pošlou do Prahy je to,že pošlou do DEKRA protokol aby ten zmíněný akreditovaný ůstav potvrdil chybějící ůdaje který nemaj a že to odpovídá standartním schválením z té a té země.
Jinak to že třeba Bandit dovezenej z itálie je sice jakože stejnej dovezenej z francie ale třeba například ten z itálie lze ztotožnit s tim ZTP a ten z francie ne a musí to jít přes tu Dekru. Jen to prostě stojí o dvojku navíc.
Jinak jestli na tvojí stk jde konkrétně vo ůdaj hmotnosti na nápravy tak je technik pussyčus což nepředpokládám protože to by opsal z toho ZTP jinýho Bandita ze stejnýho roku,řek bych že tvůj problém bude v nějakém jiném technickém ůdaji kterej nelze ztotožnit s tím ZTP.
Jinak VŠECHNY stk mají v počítačích stejný databáze těch ZTP protokolů takže návštěva jiný stk neřeší častokrát problém.
Jiná věc je ta jestli se na tobě zmíněná stk nechystá malinko zahojit páč samozřejmně z těch 2500 co zaplatíš za tu Dekru navíc má slušnou provizi.Na slušný stk platím já za dovozovou prohlídku 700kč a pokud platím tu DEKRU tak ta stojí přesně 1900kč.
Takže pokud nechceš jet na jinou stk,tak zaplať a buď rád že ti tu motorku vůbec přihlásej.smile1

KOVAL (Člen)
06.03.2008 20:44:50
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

sem se kurvajs zas rozepsalsmile1

Filous (Člen)
06.03.2008 20:47:23
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

KOVAL psal:

sem se kurvajs zas rozepsalsmile1

...bigsmilebigsmilebigsmile...tobje vole ta céfka jednou prasknebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
06.03.2008 20:55:43
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

smile1woe nebooooojsmile1

KOVAL (Člen)
06.03.2008 20:59:06
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

jo a NEPOTŘEBOVAL jsem Dekru na B6S-96,B6N-98,B12N-97,B12N-01..
všechny šly legálně ztotožnit s tim ZTP..
ale nebyly z německa..

osiris (Člen)
06.03.2008 21:46:05
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

...vekru ale u 07 potřebuješ né? ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
06.03.2008 21:52:00
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

hele woe,radši Vekusmile1smile1

osiris (Člen)
06.03.2008 22:10:22
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

...co bys ďál ty krávo se čtrnácti vekama surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
06.03.2008 22:14:50
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

woe jak se čtrnácti?
už jich je víc...
přijeď se svýst,mám něco rychlýhosmile1

osiris (Člen)
06.03.2008 22:19:42
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

...počkej počkej, snads nepřehodnotil situaci a nezačals stavět panelák, když čtrnáct voken je málo bigsmile
...jasný šéfe vo víku to prubnem (červenej ďábel už zařval jó? smile1), taky sme se mohli dneska domluvit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
06.03.2008 22:46:59
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

né,voken woe..
ty vo koze já vo voze..smile1myslel sem něco jinšího
červenej ďábel eště nejel,řešim odvzdušnění spojky,taky dlouhá story..evil

osiris (Člen)
06.03.2008 22:56:21
Offline

Re: Nemá někdo technický list?

...ty woééééé bigsmile no přece vekra bigsmile http://www.vekra.cz/


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr