Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kožený kalhoty

Arinn (Člen)
11.03.2008 14:24:00
Offline

Kožený kalhoty

Chci si koupit kožený kalhoty (moje první) a chtěl bych se zeptat na rady. Jak mají být těsný a tak. A co když bude zima a chtěl bych pod ně ještě něco dat? A jestli máte nějaké konkrétní tipy, tak dík za odkazy.

ross (Člen)
11.03.2008 14:26:44
Offline

Re: Kožený kalhoty

Arinn psal:

Chci si koupit kožený kalhoty (moje první) a chtěl bych se zeptat na rady. Jak mají být těsný a tak. A co když bude zima a chtěl bych pod ně ještě něco dat? A jestli máte nějaké konkrétní tipy, tak dík za odkazy.

zajdi do kšeftu a zkoušej. Moc volný je ale mít nemůžeš, jinak když hodíš tlamu, ať je nemáš srolovaný u zadku.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
misi (Člen)
11.03.2008 14:30:22
Offline

Re: Kožený kalhoty

Arinn psal:

Chci si koupit kožený kalhoty (moje první) a chtěl bych se zeptat na rady. Jak mají být těsný a tak. A co když bude zima a chtěl bych pod ně ještě něco dat? A jestli máte nějaké konkrétní tipy, tak dík za odkazy.

V baru modrá ustřicej mají s tím chlapi zkušenosti, a vyplň si hned formulář. good


Blu one.... old one
Mour (Člen)
11.03.2008 14:35:49
Offline

Re: Kožený kalhoty

Arinn psal:

Chci si koupit kožený kalhoty (moje první) a chtěl bych se zeptat na rady. Jak mají být těsný a tak. A co když bude zima a chtěl bych pod ně ještě něco dat? A jestli máte nějaké konkrétní tipy, tak dík za odkazy.

...běž se poradit spíš do nějakého slušného kšeftu s motohadrama ...jinak gatě se kupukou dost těsné a pak se v nich dřepí v zimě u TV bigsmile

Loser (Administrator)
11.03.2008 14:38:35
Offline

Re: Kožený kalhoty

ser na kozeny gate ... to neni machrovina .... v kratasach budes vetsi borecbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Msudra (Člen)
11.03.2008 15:34:41
Offline

Re: Kožený kalhoty

cim uplejsi tim lepsi pak spadnes vobrátěj se ti chranice a jeste ti ublizej na to bacha.......bad


gdo maže,ten jede...:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr