Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nosič kufru, bandit 96-99

acer (Člen)
14.03.2008 13:09:05
Offline

nosič kufru, bandit 96-99

Zdarec, tak mám doma kufr i s plotnou a potřeboval bych k němu udělat držák na bandita   600, r.v.97, uchycuje se to k těm tenkým trubkám po boku pod podsedlovkou, z každé strany uchycení ve dvou bodech ...chci se zeptat jakým způsobem by to bylo nejlepší (nějaká objímka) tak aby to pevně drželo..je tam vcelku málo prostoru nahoře už zasahuje podsedlovka...tatík by mě ho vyrobil z nějakých trubek (ohnout, svařit)..uchycení plotny už by nebyl problém...popřípadně kde se dá za dobrý peníz koupit nějaký "origo" tak abych nemusel dávat i novou plotnu...v plotně mám 3 dlouhé oválné drážky na každé straně k uchycení šroubama...popř. zda někdo nemá nějakej nepotřebnej doma či plánek na jeho výrobu...díkes

sonyk (Člen)
14.03.2008 13:11:47
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

asejc by se hodilo foto smile1 toho co mas


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
acer (Člen)
14.03.2008 13:43:55
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

nevím jak přesně vložit photo....je to tady co vím takové složitější....jinak mě ještě napadlo jednodušší způsob a to ten co to uchytit pod zadní madla (držadla pro spolujezdce), tam je to taky ve dvou bodech...prostě dát tam silnou pásovinu, o něco delší pevnostní šroub...přichytit...a na konci "odborně" navařit další pásovinu, která pude rovně a pak se nakonec přichytí plotna ve dvou bodech zespodu....nechat nařezat laserem tloušťku i rozměry pásoviny no problemo...a pevně držet by to mělo, co myslíte?

K.a.s.y.m. (Člen)
14.03.2008 13:46:43
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

acer psal:

nevím jak přesně vložit photo....je to tady co vím takové složitější....jinak mě ještě napadlo jednodušší způsob a to ten co to uchytit pod zadní madla (držadla pro spolujezdce), tam je to taky ve dvou bodech...prostě dát tam silnou pásovinu, o něco delší pevnostní šroub...přichytit...a na konci "odborně" navařit další pásovinu, která pude rovně a pak se nakonec přichytí plotna ve dvou bodech zespodu....nechat nařezat laserem tloušťku i rozměry pásoviny no problemo...a pevně držet by to mělo, co myslíte?

pošli foto na mail vložím je.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
acer (Člen)
14.03.2008 14:00:13
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

máš to tam...díkes...

akorát problém by byl při uchycení na ty madla, že by to bylo pak horší pro spolujezdce, ten plech by tam určitým způsobem vadil a zase nějakej extra dlouhej šroub by se tam taky nemoh dát, aby tam bylo víc prostoru....

K.a.s.y.m. (Člen)
14.03.2008 14:02:04
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/XX.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/XX01.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/XX02.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/XX03.jpg



máš to tu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
14.03.2008 14:32:20
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

stejna plotna jako ma bratr na freewindu smile1 ted kdyz je foto ti lidi spis poradi smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
acer (Člen)
16.03.2008 12:53:34
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

sonyk psal:

stejna plotna jako ma bratr na freewindu smile1 ted kdyz je foto ti lidi spis poradi smile1

myslím, že lidi spíš neradí headshake foto nefoto...smile1

mi (Člen)
16.03.2008 13:03:02
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

koukni na www.miramoto.cz. tam to najdeš. taky sem to řešil a vyřešil sem to tak že sem koupil rv:02 tam je vše snaší atd.smile1


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
16.03.2008 14:23:10
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

Tak s toudle plotnou a tipuju že k ní máš aji ten levnej kufr "jakože givi" přeju supr cestování. Taky sem ho jednou měl,ještě na endůru,po pár vejletech plotna praslka,a potom když už sem měl plotnu origo givi,tak prozměnu praskl ten zobáček co drží kufr na plotně. Celej komplet je nasick Levně koupený,dvakrát placený.Jestli ti můžu poradit,tak si skoč třeba do Paola a tam si obědnej nosič kapa s plotnou a na to si cvakni ten kufr co máš.A aš se skurví,tak ti stejně nezbyde nic jinýho než si koupit kvalitní....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
16.03.2008 15:44:23
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

mě maká wingrack 2 na výbornou i s levnejma kuframa od Nayky surprisedgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
acer (Člen)
16.03.2008 17:24:01
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

VikecB12 psal:

Tak s toudle plotnou a tipuju že k ní máš aji ten levnej kufr "jakože givi" přeju supr cestování. Taky sem ho jednou měl,ještě na endůru,po pár vejletech plotna praslka,a potom když už sem měl plotnu origo givi,tak prozměnu praskl ten zobáček co drží kufr na plotně. Celej komplet je nasick Levně koupený,dvakrát placený.Jestli ti můžu poradit,tak si skoč třeba do Paola a tam si obědnej nosič kapa s plotnou a na to si cvakni ten kufr co máš.A aš se skurví,tak ti stejně nezbyde nic jinýho než si koupit kvalitní....

jj to máš asi pravdu, že je z těch levnějších, kámoš ho měl jednu sezonu na čtyřkolce a v pohodě...zatím žádný problém...teď kupuje nějaký přímo na čtyřkolu spojený zadní s bokem jakoby...větší objemová litráž....mě bude stačit, když to nějak uchytím a uvidím co to udělá, upevnil bych ho ve všech třech bodech k plotně na každé straně a dal tam oválné podložky přímo na plotnu....jen ten nosič kam upevnit a jak udělat.

asi bych to klidně zkusil upevnit pod ručky pro spolujezdce...nejjednodušší způsob....

Jarda bandit 12s (Člen)
16.03.2008 17:52:27
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

Koupil sem Kappu 52 i s montážní sadou za 6 500kč v ProfiBike Olomouc a sem spokojen akorát mě zarazilo ten nápis max.130km,ale mám vyzkoušeno 190km snad to předimenzovali v té fabrice


Když jede bajk je to cajk!!!
VikecB12 (Člen)
16.03.2008 21:11:07
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

maňas psal:

mě maká wingrack 2 na výbornou i s levnejma kuframa od Nayky surprisedgood

Nayky neberu jako levnej šmejd,mám na mysli ty napodobeniny givi 42L co se prodávají kolem 1300-1500kč.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
riki29 (Nový člen)
23.03.2008 07:28:08
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

ČAU BANDITI,PORAĎTE KDE SEHNAT KVALITNÍ KUFR S KOMPLET SADOU NA 600S R.V.2004headshake

Marcus_86 (Člen)
23.03.2008 10:52:30
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

Normálně vem špagát a přivaž si to na sedadlo spolujezdce a je ! Naďu ti klidne budu vozit já bigsmilebigsmilebigsmile

Bedřich (Člen)
24.03.2008 21:04:44
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

Řešení je víc. Origo sada na Bandasku, nebo origo trubkovej (fivestar).

na trubkáč je víc možností jak to tak přidělat.
1. to co mám já v profilu.
Chytá se na spešl háčky pod podsedadlákama (pod šrouby madel)



3.
Chytá se na šrouby co máš madla



u toho trubkáče nepotřebuješ tu hnusnou plotnu a kufr se dává přímo na ten nosič


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
24.03.2008 21:09:01
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

Tady máš pá odkazů...

http://cgi.ebay.de/Givi-Topcase-mit-Suz … 0235834640

http://cgi.ebay.de/GIVI-Topcase-Traeger … 0233710957

http://cgi.ebay.de/Suzuki-Bandit-Gepaec … 0234864265

Původně jsem to chtěl taky vyrobit, ale pak jsem koupil tyhle držáky na tři kufry za 1700 a hotovosmokin


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
LosBanditos (Člen)
25.03.2008 14:48:27
Offline

Re: nosič kufru, bandit 96-99

acer psal:

Zdarec, tak mám doma kufr i s plotnou a potřeboval bych k němu udělat držák na bandita   600, r.v.97, uchycuje se to k těm tenkým trubkám po boku pod podsedlovkou, z každé strany uchycení ve dvou bodech ...chci se zeptat jakým způsobem by to bylo nejlepší (nějaká objímka) tak aby to pevně drželo..je tam vcelku málo prostoru nahoře už zasahuje podsedlovka...tatík by mě ho vyrobil z nějakých trubek (ohnout, svařit)..uchycení plotny už by nebyl problém...popřípadně kde se dá za dobrý peníz koupit nějaký "origo" tak abych nemusel dávat i novou plotnu...v plotně mám 3 dlouhé oválné drážky na každé straně k uchycení šroubama...popř. zda někdo nemá nějakej nepotřebnej doma či plánek na jeho výrobu...díkes

Na to se vyser. Já to řešil taky a u givi to koupíš za 500kč

nebo v Yshopu se to dá taky objednat.


LosBanditos adios !

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr