Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Trička

MiraReich (Člen)
14.03.2008 16:42:04
Offline

Trička

Nazdar a že sem tak smělej ale nikde jsem to tu nenašel kde se dají sehnat Bandit trička?A nejlíp to Bandit pičo všiml jsem si že to má být na prodej na sraze alo to mám trošku z ruky tak tam nepojedu nešlo by to objednat nějak poštou nebo tak něco????Dík sem tady novej tak se nezlobte bigsmile

maňas (Člen)
14.03.2008 16:52:36
Offline

Re: Trička

kdyby si hledal,tak to najdeš,ale dobrá je pátek.
trička a podobný věci sou k dostání pouze na sraze,headshakepochybuji,že u Inkvize uspěješ přes poštu,jediným východiskem je kontaktovat někoho z tvého okolí,svěřit mu škváru a poprosit,ať ti jedno přiveze good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Tom-DK (Člen)
14.03.2008 17:01:01
Offline

Re: Trička

maňas psal:

kdyby si hledal,tak to najdeš,ale dobrá je pátek.
trička a podobný věci sou k dostání pouze na sraze,headshakepochybuji,že u Inkvize uspěješ přes poštu,jediným východiskem je kontaktovat někoho z tvého okolí,svěřit mu škváru a poprosit,ať ti jedno přiveze good

škváry tady máme dost a je v ní i jiný svinstvo. bigsmilebigsmilebigsmile

maňas (Člen)
14.03.2008 17:03:58
Offline

Re: Trička

Tom-DK psal:
maňas psal:

kdyby si hledal,tak to najdeš,ale dobrá je pátek.
trička a podobný věci sou k dostání pouze na sraze,headshakepochybuji,že u Inkvize uspěješ přes poštu,jediným východiskem je kontaktovat někoho z tvého okolí,svěřit mu škváru a poprosit,ať ti jedno přiveze good

škváry tady máme dost a je v ní i jiný svinstvo. bigsmilebigsmilebigsmile

tak moc zase nepotřebuju,stačí mi jeden dva vagóny bigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
inkvizitorr (Administrator)
14.03.2008 19:25:43
Offline

Re: Trička

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
14.03.2008 19:28:53
Offline

Re: Trička

...možná mňau ...tu menší hlavu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
14.03.2008 19:29:38
Online

Re: Trička

Já bych teda nejezdil Inkviz má plnej barák psů a něčím je krmit mušíbigsmile


The father of the little princess of the dawn
SLUGI (Člen)
14.03.2008 19:35:02
Offline

Re: Trička

... Inkviz nešlo by nahodit ňáký foto nebo vobrázek jak bude vypadat "nová edice" trik idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Martin B12 (Člen)
14.03.2008 19:51:07
Offline

Re: Trička

SLUGI psal:

... Inkviz nešlo by nahodit ňáký foto nebo vobrázek jak bude vypadat "nová edice" trik idontknow

pussy přes celý záda goodbigsmile


street triple picco
Newada (Člen)
14.03.2008 19:56:11
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Nazdar a že sem tak smělej ale nikde jsem to tu nenašel kde se dají sehnat Bandit trička?A nejlíp to Bandit pičo všiml jsem si že to má být na prodej na sraze alo to mám trošku z ruky tak tam nepojedu nešlo by to objednat nějak poštou nebo tak něco????Dík sem tady novej tak se nezlobte bigsmile

Už si někdy viděl Vjetnamce, že by něco poslali počtou. surprised Prostě rozbalej stánek a je to. good


jak dlouho ještě?
MiraReich (Člen)
14.03.2008 20:49:47
Offline

Re: Trička

inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

Newada (Člen)
14.03.2008 21:07:07
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

No tak holt někteří asijati sou asik na hlavu bigsmile


jak dlouho ještě?
fido (Člen)
14.03.2008 21:13:08
Offline

Re: Trička

nešťourej furtevil..kulturisto


bla...blabla...!
Newada (Člen)
14.03.2008 21:23:10
Offline

Re: Trička

fido psal:

nešťourej furtevil..kulturisto

no jo pohraničník, aby se nevozval, hele jen tak mimochodem, neviděl sem teď někdy tvou B6 v bazáru?


jak dlouho ještě?
fido (Člen)
14.03.2008 21:32:54
Offline

Re: Trička

Newada psal:
fido psal:

nešťourej furtevil..kulturisto

no jo pohraničník, aby se nevozval, hele jen tak mimochodem, neviděl sem teď někdy tvou B6 v bazáru?

..to sedí..smokin


tobě taky nic neunikne parťákugood


bla...blabla...!
inkvizitorr (Administrator)
14.03.2008 21:40:52
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

no tak to chápu, ject až z prostějova to je fakt nesmyslsmokin


doba je temná...
faitík (Člen)
14.03.2008 21:43:22
Offline

Re: Trička

inkvizitorr psal:
MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

no tak to chápu, ject až z prostějova to je fakt nesmyslsmokin

Máš recht, proto pojedu z Plzněgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
PALOUS (Člen)
14.03.2008 21:43:37
Offline

Re: Trička

inkvizitorr psal:
MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

no tak to chápu, ject až z prostějova to je fakt nesmyslsmokin

Taky to chápugoodale nechápu proč já jezdím na cígo vot krkonoš na slovačbigsmile


Jebat motorky :-)
LukinB6 (Člen)
14.03.2008 21:46:40
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

Vozit tričko Bandit na sobě znamená patřit a hlásit se do  jistého kolektivu. Si můžeš koupit originál Bandit tryko v Suzuki. Já si pro něj a zapařit jedu 250 km, nevadí mi to a těším se tam. Banditpussy


GSX1250FA
MiraReich (Člen)
14.03.2008 21:51:07
Offline

Re: Trička

inkvizitorr psal:
MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???:surprised::surprised::surprised: na co sis tu motorku teda koupil:idontknow: seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám :-D

No na to abych mohl nosit triko néééé :fuck: :ass:.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

no tak to chápu, ject až z prostějova to je fakt nesmysl:smokin:

Tak co to se nedá nějak domluvit??????Není nic jednoduššího si nechat nějaký spešl trika udělat Chtěl jsem to mít sebou na dovolené do portugalska.Jestli máš strach že na nějakej sraz nedojedu tak seš vedle dojedu ale ne na druhej konec republiky to snad chápeš né a nechtěěěě nasrat moraváka nebo tě tam pak ožeru a počky jak budeš trpět :-D:-D:-D:-D:-D:-D

MiraReich (Člen)
14.03.2008 21:53:44
Offline

Re: Trička

LukinB6 psal:
MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

Vozit tričko Bandit na sobě znamená patřit a hlásit se do  jistého kolektivu. Si můžeš koupit originál Bandit tryko v Suzuki. Já si pro něj a zapařit jedu 250 km, nevadí mi to a těším se tam. Banditpussy

Triko Bandit na sobě vozím už dávno smokin.A já myslel že to není o nějakým kolektivu ale o tom být hrdej a pišnej na svou mášu ...........

fido (Člen)
14.03.2008 21:55:16
Offline

Re: Trička

tramtaradá....oujééésmokin


bla...blabla...!
inkvizitorr (Administrator)
14.03.2008 21:57:49
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Tak co to se nedá nějak domluvit??????Není nic jednoduššího si nechat nějaký spešl trika udělat Chtěl jsem to mít sebou na dovolené do portugalska.Jestli máš strach že na nějakej sraz nedojedu tak seš vedle dojedu ale ne na druhej konec republiky to snad chápeš né a nechtěěěě nasrat moraváka nebo tě tam pak ožeru a počky jak budeš trpět bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak si ho nech udělatgoodgoodgood


doba je temná...
LukinB6 (Člen)
14.03.2008 21:59:49
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:
LukinB6 psal:
MiraReich psal:


No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

Vozit tričko Bandit na sobě znamená patřit a hlásit se do  jistého kolektivu. Si můžeš koupit originál Bandit tryko v Suzuki. Já si pro něj a zapařit jedu 250 km, nevadí mi to a těším se tam. Banditpussy

Triko Bandit na sobě vozím už dávno smokin.A já myslel že to není o nějakým kolektivu ale o tom být hrdej a pišnej na svou mášu ...........

Ale také je fajn sejít se s ostatními a pokecat, odreagovat se. Prostě vypnout ze všedních starostí. Já jsem také hrdej na svůj stroj a chci být i aktuálně oblečen, a když to musí být takhle tak to tak bude a já pojedu.


GSX1250FA
MiraReich (Člen)
14.03.2008 22:05:04
Offline

Re: Trička

inkvizitorr psal:
MiraReich psal:

Tak co to se nedá nějak domluvit??????Není nic jednoduššího si nechat nějaký spešl trika udělat Chtěl jsem to mít sebou na dovolené do portugalska.Jestli máš strach že na nějakej sraz nedojedu tak seš vedle dojedu ale ne na druhej konec republiky to snad chápeš né a nechtěěěě nasrat moraváka nebo tě tam pak ožeru a počky jak budeš trpět bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak si ho nech udělatgoodgoodgood

Jak je libo smokin

Antihero (Člen)
14.03.2008 22:08:41
Offline

Re: Trička

...a až si to triko budeš dělat, nezapomeň si zvopáknout vyjmenovaný slova po P.


pýcha
pytel
pysk
pyčo


There's a pie in the sky when you die.
inkvizitorr (Administrator)
14.03.2008 22:09:50
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Jak je libo smokin

tak teďs mě dostal moraváku neznalej češtiny, dva měsíce nebudu spát z toho že nepřijedeš na sraz pro triko bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
MiraReich (Člen)
14.03.2008 22:26:18
Offline

Re: Trička

coolass

osiris (Člen)
14.03.2008 22:51:30
Offline

Re: Trička

...byl sem tady

fantomas


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gore (Člen)
15.03.2008 00:14:14
Offline

Re: Trička

PALOUS psal:
inkvizitorr psal:
MiraReich psal:


No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

no tak to chápu, ject až z prostějova to je fakt nesmyslsmokin

Taky to chápugoodale nechápu proč já jezdím na cígo vot krkonoš na slovačbigsmile

...ja to mozna chapu idontknow nevim help nebo vim surprised asik jo good coolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
levap (Člen)
15.03.2008 00:56:30
Offline

Re: Trička

No tak ne jenom ze neni schopnej si zajed na sraz pro triko nejakech usmudlanejch 200 km (to jezdim v nedeli odpoledne pro zabavu 300 km) ale ani asi nevi co to je registrace !!!fuck


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
MiraReich (Člen)
15.03.2008 07:41:25
Offline

Re: Trička

Chlapy všem vám děkuju za vlídný přístup a hlavně ochotu.Tím ovšem nemyslím úplně všechny někteří chtěly pomoct.Ale to se hned tak nevidí.Je vidět že tyto stránky opravdu Fungují pro majitele a příznivce tohoto stroje.Děláte pro ně všechno.Tak arogantní přístup jsem už dlouho nezažil to se potom nedivím že spousta mojich kamošů a známech tady na to háže bobek.Tím jsem tady s tím zkončil a klidně mě vyřadtě ze seznamu žíly mi to rozhodně trhat nebude.Pokud by vás zajímalo jak by se k sobě měly chovat motorkáři tak skočte na www.motorkari-olomouc.cz a věřte budete se divit.Čao

bečka (Člen)
15.03.2008 08:12:13
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Chlapy všem vám děkuju za vlídný přístup a hlavně ochotu.Tím ovšem nemyslím úplně všechny někteří chtěly pomoct.Ale to se hned tak nevidí.Je vidět že tyto stránky opravdu Fungují pro majitele a příznivce tohoto stroje.Děláte pro ně všechno.Tak arogantní přístup jsem už dlouho nezažil to se potom nedivím že spousta mojich kamošů a známech tady na to háže bobek.Tím jsem tady s tím zkončil a klidně mě vyřadtě ze seznamu žíly mi to rozhodně trhat nebude.Pokud by vás zajímalo jak by se k sobě měly chovat motorkáři tak skočte na www.motorkari-olomouc.cz a věřte budete se divit.Čao

tak sem si to pročet a zjistil, že drzej si byl hlavně ty . idontknowsmile1

no jo, ja sem se dneska taky špatně vyspal smile2


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Radek-Ban (Člen)
15.03.2008 08:44:01
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Chlapy všem vám děkuju za vlídný přístup a hlavně ochotu.Tím ovšem nemyslím úplně všechny někteří chtěly pomoct.Ale to se hned tak nevidí.Je vidět že tyto stránky opravdu Fungují pro majitele a příznivce tohoto stroje.Děláte pro ně všechno.Tak arogantní přístup jsem už dlouho nezažil to se potom nedivím že spousta mojich kamošů a známech tady na to háže bobek.Tím jsem tady s tím zkončil a klidně mě vyřadtě ze seznamu žíly mi to rozhodně trhat nebude.Pokud by vás zajímalo jak by se k sobě měly chovat motorkáři tak skočte na www.motorkari-olomouc.cz a věřte budete se divit.Čao

surprised..jsi docela citlivka cosurprisednepřijde mě tak složitý si dojet pro pičotriko na sraz zajimalo by mě co u tebe znamená se projet 10 -20kilakúheadshake200snad neni problém goodgoodjinak bych ani motku nevyndalcoolevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
sonyk (Člen)
15.03.2008 08:47:47
Offline

Re: Trička

Srazek me nevyjde bohuzel, ale kdybych k tobe prijel osobne se ti ukazat slo by triko kupit nebo musim pockat na dalsi sraz? smile2 Dik za odpoved


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
15.03.2008 08:50:57
Offline

Re: Trička

Pro Inkvize smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
maňas (Člen)
15.03.2008 09:03:48
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

no tak to pak jo,já nevím mě to nepřišlo posledně tak daleko a to ta zlatá koruna od nás nebyla až tak za rohem.headshake


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
bobule (Člen)
15.03.2008 09:17:17
Offline

Re: Trička

já chci taky hadry na dobírku a samo že bez poštovnýhocool

takže vjetnamčíku neser a koukej poslatbigsmile


to jebu
XJelen (Člen)
15.03.2008 09:23:44
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

Chlapi, bude se udělovat i druhý místo? Jestli jo, tak to můžete nechat taky vyrobit ve stříbrný barvěgoodbigsmilebigsmilebigsmile

A aby neřek, že jsme arogantní, mohla by mu to (nemyslím to triko) nějaká delegace padlých na hlavu odvézt (pokud by se ho podařilo vystopovat teda) přímo ze srazu třeba v čele s betonářem headshakeidontknow


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
15.03.2008 09:24:20
Offline

Re: Trička

Kurňa panáčku,taky se budu na sraz štrachat přes pul vlasti,ale né jenom kvůli hadrům,ale kvůli tomu abych poznal lidi se kterejma trávím haldu společnýho času na netu a skoro nikoho z nich neznám,tak to chcu napravit.Projedu se,vožeru se a jako bonus si vot tam třeba dovezu nějakou hadru na sebegood Ale v Olomócu ste zřejmě vzornej oddíl,tipuju to na vejlety kolem komína s nezbytnou zastávkou(dostatečně dlouhou) na nejfrekventovanějších benzínkách ve městě jako správní okolokomínoví jezdcismile1 Ty vole,co blbneš,vždyť je to vot vás vrchem do Krkonoš kósek a ještě si dáš libový zatáčky cestógood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dado (Člen)
15.03.2008 09:24:39
Offline

Re: Trička

Hele já jsem úplnej liberál, ale klidně mě někdo opravte když to popletu. Koupil jsem si motorku, triko v příslušenství nebylo, pak jsem zjistil, že existujou  tato stránky ( uznávám že obráceně by to asi bylo lepší, měl bych plnotučnou). pussytrika jsem poprvý viděl na motocyklu 2006,bylo jich tam mraky.Ale všichni se znali, jak spolužáci ze základky.Triko není k motyce ale k těm lidem tady, a tak si myslím, že nebudou dávat triko kdejakýmu nezaregistrovanýmu tydýtovi jen proto že ho moc, moc chce. A jestli je problém si pro něj zajet na sraz,protože to máš daleko, ty jo, tak to  si pak vopravdu adept, kterýmu bych to triko nedal ani za zlatý teleidontknow ty wogo, zpátky do židle .


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
bečka (Člen)
15.03.2008 09:51:13
Offline

Re: Trička

Dado: přesně tak goodgood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
MiraReich (Člen)
15.03.2008 10:52:37
Offline

Re: Trička

Nevím co furt máte že nejsem registrovanej.Přihlášenej jsem co chcete víc?Jestli vám nejde na rozum že kvůly tomu speciálně nepojedu 600 km pro pomalejší 300 tam a 300 zpátky bigsmile,tak sorry ale to prostě neudělám až ta akce bude někde blíž proč ne ale toto fakt ne.Lidí znám až až kvůly tomu sem opravdu nechodím ...... Končím

mehari (Člen)
15.03.2008 11:04:16
Offline

Re: Trička

"kvůli"!bigsmiletak se to píše


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
yello (Člen)
15.03.2008 11:14:21
Offline

Re: Trička

A ja si myslim,ze si tady nekdo dela ass ...


...che palle !!!
Rendy (Člen)
15.03.2008 11:15:59
Offline

Re: Trička

...my to ale děláme a scházíme se kvůli lidem , kvůli nám , pokecat atd. ale to asi není nic pro tebe idontknowbadhelp


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
sonyk (Člen)
15.03.2008 11:23:42
Offline

Re: Trička

330 km tam a 330 zpatky jedu na sraz Freewindu a toho ani nemam. A kdyz to vyjde a sef da dovcu tak tejden pred pojedu i 200km na bandit sraz a 200 zpatky . motorka je dopravni prostredek nebo ne? ta 1000 za benzin a 500 za ubytko plus neco na utratu me uz nezabije smile1 Triko chci a chapu ze ho kluci davaj na srazu je to pru upevneni kolektivu atd coz je super. Doufam ze dostanu volno a ze bude pocasi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
LukinB6 (Člen)
15.03.2008 11:24:06
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Nevím co furt máte že nejsem registrovanej.Přihlášenej jsem co chcete víc?Jestli vám nejde na rozum že kvůly tomu speciálně nepojedu 600 km pro pomalejší 300 tam a 300 zpátky bigsmile,tak sorry ale to prostě neudělám až ta akce bude někde blíž proč ne ale toto fakt ne.Lidí znám až až kvůly tomu sem opravdu nechodím ...... Končím

Já jel na první sraz do Velkého Dřevíče. Jen tam a zpět 400 km, plus tajnej závod.
Druhej sraz ve Zlaté Koruně 540 km plus vyjížďka.
Jo a Jedovnice nepočítám, ty mám za rohem.
Teď Krkonoše a také neremcám.
Banditpussy


GSX1250FA
Dado (Člen)
15.03.2008 11:25:41
Offline

Re: Trička

Někdo má hol motorku na machrování po vesnici, asi tak,ne? Ale je fakt že to dost žere a gumy se tomu furt ojížděj, tož to pag jobigsmile, Jinak už si vyhrožoval že sem nepolezeš, já tě oplakal a ejhle už je tu zas.Že by to byl nekonečnej příběh????idontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Tom-DK (Člen)
15.03.2008 11:28:50
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

Nevím co furt máte že nejsem registrovanej.Přihlášenej jsem co chcete víc?Jestli vám nejde na rozum že kvůly tomu speciálně nepojedu 600 km pro pomalejší 300 tam a 300 zpátky bigsmile,tak sorry ale to prostě neudělám až ta akce bude někde blíž proč ne ale toto fakt ne.Lidí znám až až kvůly tomu sem opravdu nechodím ...... Končím

si asi budeš muset počkat až bude nějakej srazík bandit pussytam u vás v asii.když je pro tebe 200 km daleko. a asi jsi ještě hodně věci nepochopil. jsi li hrdý na svůj stroj tak si kup bandit triko u suzuki. chceš li píčokolekci přijed na sraz. bigsmilebigsmilebigsmile

Rendy (Člen)
15.03.2008 11:32:28
Offline

Re: Trička

...já nemám slov ....headshakehelp


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Cvrček (Člen)
15.03.2008 11:32:33
Offline

Re: Trička

sonyk psal:

330 km tam a 330 zpatky jedu na sraz Freewindu a toho ani nemam. A kdyz to vyjde a sef da dovcu tak tejden pred pojedu i 200km na bandit sraz a 200 zpatky . motorka je dopravni prostredek nebo ne? ta 1000 za benzin a 500 za ubytko plus neco na utratu me uz nezabije smile1 Triko chci a chapu ze ho kluci davaj na srazu je to pru upevneni kolektivu atd coz je super. Doufam ze dostanu volno a ze bude pocasi

má pravdu ten chlapec....a nejde jen o triko,ale o lidi...tady tuhle bezva partu Banditpussy chlápkůgood

MiraReich (Člen)
15.03.2008 11:52:27
Offline

Re: Trička

Cvrček psal:
sonyk psal:

330 km tam a 330 zpatky jedu na sraz Freewindu a toho ani nemam. A kdyz to vyjde a sef da dovcu tak tejden pred pojedu i 200km na bandit sraz a 200 zpatky . motorka je dopravni prostredek nebo ne? ta 1000 za benzin a 500 za ubytko plus neco na utratu me uz nezabije smile1 Triko chci a chapu ze ho kluci davaj na srazu je to pru upevneni kolektivu atd coz je super. Doufam ze dostanu volno a ze bude pocasi

má pravdu ten chlapec....a nejde jen o triko,ale o lidi...tady tuhle bezva partu Banditpussy chlápkůgood

Mě to jako bezva parta nepřijde když se slušně zeptám kde to můžu sehnat a že se mi nechce jet až tam a to je celý o co jde a dostanu odpověd ve stylu "tak proč sis to pičo kupoval když je ti to daleko?" no asi proto že mě nezajímá ten sraz ale oblečení s banditem nejde jen o to bandit pičo triko ale o veškerý oblečení stačilo to jen napsat jinak tím inkvizitorem třeba ve stylu "je mi líto ale toto se prodává jen na srazu a to bez výjimky" tak bych to pochopil a počkal si na něco co bude blíž a ne až kdesi na horách a ne tak jak to podal tím mě jen nas... A pro rýpaly urejpaný je toto opravdu můj poslední příspěvek.

Kelly01 (Člen)
15.03.2008 11:57:16
Offline

Re: Trička

Mám to do OL 20km a nějací Olomouc-bikers jsou mi u prdele..
Musím si vybrat který kolektiv je u mne prioritní a necpat se všudeidontknow
Když s někým kecám tak je mi jedno co má za barvy..
A pravidla která zde jsou mi připadají logická..

A pár čuráků co si nechaj udělat kopii(už to jede i u Yamahysmile1) kvůli lenosti mne nemůže rozházet..

Vidím to na 10-15 triček,a co bude poblíž tak tam pojedu a budu ortodoxní příznivecevil

No a v anketě to vypadá že o první flek bude ještě tuhý bojgood


God Save The Queen!
Radek-Ban (Člen)
15.03.2008 11:58:34
Offline

Re: Trička

surprisedzajimavý že se na tom všichni schodnou jen ty to nemůžeš pochopit kde se stala chybaidontknowevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
XJelen (Člen)
15.03.2008 12:00:20
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:

... A pro rýpaly urejpaný je toto opravdu můj poslední příspěvek.

Skutečně?bigsmile Nevěřím!bigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
15.03.2008 12:08:25
Offline

Re: Trička

...myslím, že chápavější odtuší, že tý arogance tu občas je ........ ;)
...ta podstata pak jde na druhou kolej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
15.03.2008 12:13:57
Offline

Re: Trička

Osiris
Teď ti může rozumět maximálně ten zm.d Havelsurprised


God Save The Queen!
ross (Člen)
15.03.2008 12:20:58
Offline

Re: Trička

Inkwiz - proč není dopussy sraz v Olomouci? Teď vám jeden kupec odpadlheadshakesick

bigsmilebigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kelly01 (Člen)
15.03.2008 12:24:14
Offline

Re: Trička


God Save The Queen!
Rendy (Člen)
15.03.2008 12:27:19
Offline

Re: Trička

...a kde se dá takové triko sehnat ???goodbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Radek-Ban (Člen)
15.03.2008 12:33:06
Offline

Re: Trička

co já tady ještě dělám bigsmilebigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Dado (Člen)
15.03.2008 12:35:09
Offline

Re: Trička

tak to je mazecgoodbigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Dado (Člen)
15.03.2008 12:35:43
Offline

Re: Trička

to je vidět jak sou hrdýbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Dado (Člen)
15.03.2008 12:37:37
Offline

Re: Trička

Kelly neprodali ale poslali na dobírku abys nemusel jezdit, semsiasiucvrkbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
inkvizitorr (Administrator)
15.03.2008 13:47:38
Offline

Re: Trička

Dado psal:

Hele já jsem úplnej liberál, ale klidně mě někdo opravte když to popletu. Koupil jsem si motorku, triko v příslušenství nebylo, pak jsem zjistil, že existujou  tato stránky ( uznávám že obráceně by to asi bylo lepší, měl bych plnotučnou). pussytrika jsem poprvý viděl na motocyklu 2006,bylo jich tam mraky.Ale všichni se znali, jak spolužáci ze základky.Triko není k motyce ale k těm lidem tady, a tak si myslím, že nebudou dávat triko kdejakýmu nezaregistrovanýmu tydýtovi jen proto že ho moc, moc chce. A jestli je problém si pro něj zajet na sraz,protože to máš daleko, ty jo, tak to  si pak vopravdu adept, kterýmu bych to triko nedal ani za zlatý teleidontknow ty wogo, zpátky do židle .

přesně jako by mi to z držky do klávesnice vypadlogoodgoodgood

sonyk: jasně, chodíš sem pravidelně, vyjímka se dá dycky nějak zařídit...

jinak já byl šťastnej že sem si moh ject pro bandit triko na sraz do itáliesurprised pořádnej kus cesty, tam fajn lidi, holt každej máme motorku asi kvůli něčemu jinýmuidontknow

Editoval inkvizitorr (15.03.2008 13:49:21)


doba je temná...
SLUGI (Člen)
15.03.2008 13:50:37
Offline

Re: Trička

... a ňákej ten vobrázek pro představu jak bude ta nová kolekce vypadat idontknowhelp


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
15.03.2008 14:05:52
Offline

Re: Trička

SLUGI psal:

... a ňákej ten vobrázek pro představu jak bude ta nová kolekce vypadat idontknowhelp

;)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/triko.JPG

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
15.03.2008 14:09:17
Offline

Re: Trička

... Osi a to je zepředu nebo zezadu idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
15.03.2008 15:40:40
Offline

Re: Trička

pussy
to je podšívkaidontknowsmile1


God Save The Queen!
Zdenák (Člen)
15.03.2008 16:59:47
Offline

Re: Trička

osiris psal:
SLUGI psal:

... a ňákej ten vobrázek pro představu jak bude ta nová kolekce vypadat idontknowhelp

;)
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /triko.JPG

A to budou jen bílý ??? bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
yello (Člen)
15.03.2008 17:26:37
Offline

Re: Trička

Zdenák psal:
osiris psal:
SLUGI psal:

... a ňákej ten vobrázek pro představu jak bude ta nová kolekce vypadat idontknowhelp

;)
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /triko.JPG

A to budou jen bílý ??? bigsmile

...jo,s neviditelnym potiskem,kerej uvidis jen pod UV zarifkou...cool


...che palle !!!
levap (Člen)
15.03.2008 18:01:36
Offline

Re: Trička

Ne, Ne, prej budou i cerne neco takoveho smile1bigsmile bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/levap/triko_cb.jpg

"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
osiris (Člen)
15.03.2008 18:45:16
Offline

Re: Trička

...s plochým švem cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Martin B12 (Člen)
15.03.2008 19:04:47
Offline

Re: Trička

blbci..smile1


street triple picco
pepann (Člen)
15.03.2008 20:49:34
Offline

Re: Trička

máte pěkný starostipussygood já starý kokot mam ruku v sádře přetrhaný vazy prej komplet na pul rokubad takže aspoň mužu bejt často tady na netubigsmilebigsmile jezděte opatrně(z motky to nemam!!!) bandit piča smokingood

Ondráš (Člen)
15.03.2008 20:56:34
Offline

Re: Trička

A ty mikiny? Jak budou vypadat?help
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
stoner (Člen)
15.03.2008 20:59:36
Offline

Re: Trička

Když se to tu tak pěkně rozjelo, chci se zeptat, jak zacházíte s nováčkama, který by přijeli na otočku se podívat a pokecat. Celý víkend bohužel neurvu.
Co představuje "registrace"? Na co se mám popř. připravit? smile1

PS Na triko se skoro bojím zeptat. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
15.03.2008 21:03:42
Offline

Re: Trička

ondrášoj: wole smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/mikina.JPG

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
15.03.2008 21:07:13
Offline

Re: Trička

stoner psal:

Když se to tu tak pěkně rozjelo, chci se zeptat, jak zacházíte s nováčkama, který by přijeli na otočku se podívat a pokecat. Celý víkend bohužel neurvu.
Co představuje "registrace"? Na co se mám popř. připravit? smile1

PS Na triko se skoro bojím zeptat. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...registraci máš skoro vyplněnou smile1 a přijeď jak je libo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
stoner (Člen)
15.03.2008 21:11:23
Offline

Re: Trička

osiris psal:
stoner psal:

Když se to tu tak pěkně rozjelo, chci se zeptat, jak zacházíte s nováčkama, který by přijeli na otočku se podívat a pokecat. Celý víkend bohužel neurvu.
Co představuje "registrace"? Na co se mám popř. připravit? smile1

PS Na triko se skoro bojím zeptat. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...registraci máš skoro vyplněnou smile1 a přijeď jak je libo

.... a já se "těšil" na nějaký rituál .... smile1smile1smile1

osiris (Člen)
15.03.2008 21:46:49
Offline

Re: Trička

...jj, mašinka a ukousnutí hlavy :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
WenzelB6 (Člen)
15.03.2008 23:28:31
Offline

Re: Trička

levap psal:

Ne, Ne, prej budou i cerne neco takoveho smile1bigsmile bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … iko_cb.jpg

headshake Inkviz psal že pussy bude přes celý záda, nnee žádná bavlněná náhražka

levap (Člen)
16.03.2008 01:45:03
Offline

Re: Trička

WenzelB6 psal:
levap psal:

Ne, Ne, prej budou i cerne neco takoveho smile1bigsmile bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … iko_cb.jpg

headshake Inkviz psal že pussy bude přes celý záda, nnee žádná bavlněná náhražka

JO JO, pravda nejak takhle prej to ma vypadat zezadu smile1 bigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/levap/triko_p.jpg

"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
Radek-Ban (Člen)
16.03.2008 04:07:28
Offline

Re: Trička

levap psal:
WenzelB6 psal:
levap psal:

Ne, Ne, prej budou i cerne neco takoveho smile1bigsmile bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … iko_cb.jpg

headshake Inkviz psal že pussy bude přes celý záda, nnee žádná bavlněná náhražka

JO JO, pravda nejak takhle prej to ma vypadat zezadu smile1 bigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … riko_p.jpg

Tak to budem opravdu za pořádnou pussyevilpussypussy


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Baltazar (Člen)
16.03.2008 06:49:02
Online

Re: Trička

levap psal:
WenzelB6 psal:
levap psal:

Ne, Ne, prej budou i cerne neco takoveho smile1bigsmile bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … iko_cb.jpg

headshake Inkviz psal že pussy bude přes celý záda, nnee žádná bavlněná náhražka

JO JO, pravda nejak takhle prej to ma vypadat zezadu smile1 bigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … riko_p.jpg

tohle bude jen pro pořádný ku..y na dobírku bigsmile
bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
mi (Člen)
16.03.2008 09:21:12
Offline

Re: Trička

surprisedbigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan
SLUGI (Člen)
16.03.2008 09:35:39
Offline

Re: Trička

levap psal:
WenzelB6 psal:
levap psal:

Ne, Ne, prej budou i cerne neco takoveho smile1bigsmile bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … iko_cb.jpg

headshake Inkviz psal že pussy bude přes celý záda, nnee žádná bavlněná náhražka

JO JO, pravda nejak takhle prej to ma vypadat zezadu smile1 bigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … riko_p.jpg

... zezadu idontknow
... a nemělo by toto bejt zepředu a zezadu ass ??


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
sonyk (Člen)
16.03.2008 10:19:17
Offline

Re: Trička

inkvizitorr psal:
Dado psal:

Hele já jsem úplnej liberál, ale klidně mě někdo opravte když to popletu. Koupil jsem si motorku, triko v příslušenství nebylo, pak jsem zjistil, že existujou  tato stránky ( uznávám že obráceně by to asi bylo lepší, měl bych plnotučnou). pussytrika jsem poprvý viděl na motocyklu 2006,bylo jich tam mraky.Ale všichni se znali, jak spolužáci ze základky.Triko není k motyce ale k těm lidem tady, a tak si myslím, že nebudou dávat triko kdejakýmu nezaregistrovanýmu tydýtovi jen proto že ho moc, moc chce. A jestli je problém si pro něj zajet na sraz,protože to máš daleko, ty jo, tak to  si pak vopravdu adept, kterýmu bych to triko nedal ani za zlatý teleidontknow ty wogo, zpátky do židle .

přesně jako by mi to z držky do klávesnice vypadlogoodgoodgood

sonyk: jasně, chodíš sem pravidelně, vyjímka se dá dycky nějak zařídit...

jinak já byl šťastnej že sem si moh ject pro bandit triko na sraz do itáliesurprised pořádnej kus cesty, tam fajn lidi, holt každej máme motorku asi kvůli něčemu jinýmuidontknow

Inkvi: no doufam ze da sef volno , vyrazil bych v patek po praci(17:00) a tahal to po dalnici az tam. a zvostal bych az do nedele asi. smile1 sice nikho prace neznam ale to se musi zmenit.Kdybych e nedostal nejak se domluvime, triko je vedlejsak da se bez nej zit ale bez fora suzukibandit.cz ne smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2008 10:50:04
Offline

Re: Trička

osiris psal:

...jj, mašinka a ukousnutí hlavy :))

to ukousnutí hlavy(ičky) bude prej od Mňaubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
16.03.2008 12:04:18
Offline

Re: Trička

...jj, když neukousne, tak aspoň štípne ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
17.03.2008 08:50:20
Offline

Re: Trička

Super! Já se bál, že bude s kapucou.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mirek D (Člen)
17.03.2008 09:22:01
Offline

Re: Trička

Proč není sraz v Olomouci? Sraz je jen tam, kde ho někdo uspořádá.... .
Pražec pořádá v Krkonoších, tak pojedeme do Krkonoš. good
Jedinej sraz na kterej jsem to měl blíž než 150 km byl ten, co jsem pořádal sám.... .

Dřevíč - 230
Pľzeň - 280
Gold Krone - 180

Bandita už nemám ale další si nenechám ujít... . smile1


Autobus je taky Suzuki... .
miaaow (Člen)
17.03.2008 09:46:52
Offline

Re: Trička

hovada bigsmilebigsmilebigsmile ze žraní nováčků jen k ukusování hlaviček... sick


Zkusit se má všechno!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2008 09:50:05
Offline

Re: Trička

miaaow psal:

hovada bigsmilebigsmilebigsmile ze žraní nováčků jen k ukusování hlaviček... sick

jen se nedělej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
muhy (Člen)
18.03.2008 00:31:41
Offline

Re: Trička

Jako sorry kurwa ale tohle se mi vubec nelibi bad Hned z prvniho Mirova prizpevku jsem pochopil ze se pta na tricko s Bandit nametem obecne... ja taky aniz bych vedel ze to mate pod svym copyrightem "BANDIT PICO!" nebo "BANDIT PYCO!" pouzivam uuplne bezne! idontknow Tez jsem zde zaregistrovanej, protoze proste vlastnim Bandit, dozvim se tu nejaky ty serepeticky kolem udrzby a jine a ne proto ze s vama jezdim na srazy. Ne ze bych nechtel, ale proste radsi si pokecam s bikerama z myho okoli, sednem kdykoli na masiny a pokecame kdekoli na svodidlech.. Slusne se zeptal a mel dostat slusnou odpoved a ne ten vas fuck sick sick A Kelly01 absolutne nechapu jak si kurwa muzes dovolit urazet lidi ktere jsi nikdy nepoznal!!! idontknow idontknow idontknow

muhy

bazik (Člen)
18.03.2008 03:27:02
Offline

Re: Trička

muhy psal:

Jako sorry kurwa ale tohle se mi vubec nelibi bad Hned z prvniho Mirova prizpevku jsem pochopil ze se pta na tricko s Bandit nametem obecne... ja taky aniz bych vedel ze to mate pod svym copyrightem "BANDIT PICO!" nebo "BANDIT PYCO!" pouzivam uuplne bezne! idontknow Tez jsem zde zaregistrovanej, protoze proste vlastnim Bandit, dozvim se tu nejaky ty serepeticky kolem udrzby a jine a ne proto ze s vama jezdim na srazy. Ne ze bych nechtel, ale proste radsi si pokecam s bikerama z myho okoli, sednem kdykoli na masiny a pokecame kdekoli na svodidlech.. Slusne se zeptal a mel dostat slusnou odpoved a ne ten vas fuck sick sick A Kelly01 absolutne nechapu jak si kurwa muzes dovolit urazet lidi ktere jsi nikdy nepoznal!!! idontknow idontknow idontknow

muhy

To není o copyraightu, ale takové jsou prostě pravidla. Když se to někomu nelíbí, tak má holt smůlu. Jinak slušnou odpověď dostal od maňase.

K.a.s.y.m. (Člen)
18.03.2008 07:15:35
Offline

Re: Trička

muhy psal:

Jako sorry kurwa ale tohle se mi vubec nelibi bad Hned z prvniho Mirova prizpevku jsem pochopil ze se pta na tricko s Bandit nametem obecne... ja taky aniz bych vedel ze to mate pod svym copyrightem "BANDIT PICO!" nebo "BANDIT PYCO!" pouzivam uuplne bezne! idontknow Tez jsem zde zaregistrovanej, protoze proste vlastnim Bandit, dozvim se tu nejaky ty serepeticky kolem udrzby a jine a ne proto ze s vama jezdim na srazy. Ne ze bych nechtel, ale proste radsi si pokecam s bikerama z myho okoli, sednem kdykoli na masiny a pokecame kdekoli na svodidlech.. Slusne se zeptal a mel dostat slusnou odpoved a ne ten vas fuck sick sick A Kelly01 absolutne nechapu jak si kurwa muzes dovolit urazet lidi ktere jsi nikdy nepoznal!!! idontknow idontknow idontknow muhy

Nechápu o co ti jde.....já nikoho z těch lidí až na vyjímku nikdy neviděl a taky mi žíly netrhá.U nás jezdím taky s bandou co známej a ,že se trika a mikiny nedají objednat.Když to triko za každou cenu chci tak si pro něj dojedu...kecám tady s těma lidma skoro rok a rád bych je i poznal osobně....to ,že se tam bude nechat koupit  triko beru jako plus.Prostě si to tak rozhodli a nic s tím neuděláš.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Tom-DK (Člen)
18.03.2008 07:38:06
Offline

Re: Trička

muhy psal:

Jako sorry kurwa ale tohle se mi vubec nelibi bad Hned z prvniho Mirova prizpevku jsem pochopil ze se pta na tricko s Bandit nametem obecne... ja taky aniz bych vedel ze to mate pod svym copyrightem "BANDIT PICO!" nebo "BANDIT PYCO!" pouzivam uuplne bezne! idontknow Tez jsem zde zaregistrovanej, protoze proste vlastnim Bandit, dozvim se tu nejaky ty serepeticky kolem udrzby a jine a ne proto ze s vama jezdim na srazy. Ne ze bych nechtel, ale proste radsi si pokecam s bikerama z myho okoli, sednem kdykoli na masiny a pokecame kdekoli na svodidlech.. Slusne se zeptal a mel dostat slusnou odpoved a ne ten vas fuck sick sick A Kelly01 absolutne nechapu jak si kurwa muzes dovolit urazet lidi ktere jsi nikdy nepoznal!!! idontknow idontknow idontknow
může si to dovolit, proč ne.gooda slušnou odpověd dostal to že se to pak zvrhne to je jíná. bandit pussy
muhy

Mour (Člen)
18.03.2008 07:40:49
Online

Re: Trička

bigsmilebigsmilebigsmile ...to je boj o triko goodbigsmile ...hele bojovníci, u nás v tom triku chodí doma i šestileté děcko goodbigsmilebigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr