Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Trička

inkvizitorr (Administrator)
18.03.2008 07:58:22
Offline

Re: Trička

muhy psal:

Jako sorry kurwa ale tohle se mi vubec nelibi bad Hned z prvniho Mirova prizpevku jsem pochopil ze se pta na tricko s Bandit nametem obecne... ja taky aniz bych vedel ze to mate pod svym copyrightem "BANDIT PICO!" nebo "BANDIT PYCO!" pouzivam uuplne bezne! idontknow Tez jsem zde zaregistrovanej, protoze proste vlastnim Bandit, dozvim se tu nejaky ty serepeticky kolem udrzby a jine a ne proto ze s vama jezdim na srazy. Ne ze bych nechtel, ale proste radsi si pokecam s bikerama z myho okoli, sednem kdykoli na masiny a pokecame kdekoli na svodidlech.. Slusne se zeptal a mel dostat slusnou odpoved a ne ten vas fuck sick sick A Kelly01 absolutne nechapu jak si kurwa muzes dovolit urazet lidi ktere jsi nikdy nepoznal!!! idontknow idontknow idontknow

hele muhy, myslim, že tvýmu kámošovi to tady docela pochopitelně vysvětlilo několik lidí. ber to tak, že už ten kult tady vokolo béčka a bandit pičo berem už trochu jako svoje barvy, prostě neni to jen tak něco a když něco chci, musim pro to něco udělat. banditstránky nejsou jako ofiko podopra každýmu pičusovi co si koupí tuhle motorku. vy máte svou partičku, tak si jezděte ve svejch trikách, pokud chcete něco od nás, přijeďte na sraz, určitě vás nikdo neukousne (mňau, pššt!!!!) a třeba pochopíte vobá vo čem je tady řeč...


doba je temná...
SLUGI (Člen)
18.03.2008 08:18:58
Offline

Re: Trička

... jak říkáš goodgood cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Baltazar (Člen)
18.03.2008 08:22:01
Offline

Re: Trička

Moure nedráždi je, evidentně mají trauma, že nemaj trikoidontknowbigsmile
Já ho mám a nenosím ho protože jsem z něj vyrost a mám se co???Mám se pos.at???
bigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
SLUGI (Člen)
18.03.2008 08:27:20
Offline

Re: Trička

Baltazar psal:

Moure nedráždi je, evidentně mají trauma, že nemaj trikoidontknowbigsmile
Já ho mám a nenosím ho protože jsem z něj vyrost a mám se co???Mám se pos.at???
bigsmilebigsmilebigsmile

... ho rozstříhej a udělej z něj nášivky na rifl.vestu smile1evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Vlastoš (Člen)
18.03.2008 08:36:16
Offline

Re: Trička

pepann psal:

máte pěkný starostipussygood já starý kokot mam ruku v sádře přetrhaný vazy prej komplet na pul rokubad takže aspoň mužu bejt často tady na netubigsmilebigsmile jezděte opatrně(z motky to nemam!!!) bandit piča smokingood

Čau pepanne,vítám tě v klubu-pravačku mám v sádře,natrženej sval!!Ještě že není sezona.Tak aŤ se hojíšgoodgood


Život není peříčko
Mour (Člen)
18.03.2008 08:54:23
Offline

Re: Trička

Baltazar psal:

Moure nedráždi je, evidentně mají trauma, že nemaj trikoidontknowbigsmile
Já ho mám a nenosím ho protože jsem z něj vyrost a mám se co???Mám se pos.at???
bigsmilebigsmilebigsmile

...za to může robka ...buď blbě pere, nebo dobře vaří idontknowbigsmile

Kelly01 (Člen)
18.03.2008 09:06:47
Offline

Re: Trička

Co tam zas bylo o mne?

Že je mi někdo u prdele když ho neznám je snad logický závěridontknow

Stejně je mi uprdele nějaká partička motorkářů z Nového Zélanduidontknow

Co je na tom nepochopitelnéhosurprised

A předpokládám že Argentinskému bikerovi jsem u prdele zase jásmile1

Holt dokud někoho neznám tak je mi to fakt uass


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
18.03.2008 09:12:05
Offline

Re: Trička

... teda vše beru, ale že i ti z Novýho Zélandu  idontknowidontknow   bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Baltazar (Člen)
18.03.2008 09:31:40
Offline

Re: Trička

Mour psal:
Baltazar psal:

Moure nedráždi je, evidentně mají trauma, že nemaj trikoidontknowbigsmile
Já ho mám a nenosím ho protože jsem z něj vyrost a mám se co???Mám se pos.at???
bigsmilebigsmilebigsmile

...za to může robka ...buď blbě pere, nebo dobře vaří idontknowbigsmile

Určitě blbě pere bigsmile


The father of the little princess of the dawn
misi (Člen)
18.03.2008 09:46:42
Offline

Re: Trička

MiraReich psal:
inkvizitorr psal:

jenom dovysvětlím, že prodávat jenom na sraze je záměr, kdo chce nosit pičotričko, měl by se přijít ukázat mezi pičolidi a argument že je to z ruky???surprisedsurprisedsurprised na co sis tu motorku teda koupilidontknow seber se a pro triko si přijeď,nikdo ti hlavu neukousne, teda doufám bigsmile

No na to abych mohl nosit triko néééé fuck ass.S banditama jezdím už kurwa dlouho a nezlob se ale kvůly triku přece nepojedu od Prostějova až do krkonoš na sraz bych musel byt na hlavu za to mi teda nestojí ......

proč ?  já jedu z Třince.. proč bys ty nemohl z prostějova .. máýš to kousek ...bigsmile


Blu one.... old one
Kelly01 (Člen)
18.03.2008 09:51:17
Offline

Re: Trička

Protože jezdí za město sedat na svodidla a skvěle pokecatsmile1

A moc to nestojíheadshake


God Save The Queen!
misi (Člen)
18.03.2008 09:55:43
Offline

Re: Trička

smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1bigsmilebigsmilebigsmile
masakr... :D


Blu one.... old one
misi (Člen)
18.03.2008 10:05:06
Offline

Re: Trička

Kelly01 psal:

Protože jezdí za město sedat na svodidla a skvěle pokecatsmile1

A moc to nestojíheadshake

Yeahhh :D ...TO STOJÍ ZA TO někdy bych chtěl patřit k tak sqělé bandě .... bigsmile motokulub olomouc... zuppa... bigsmile


Blu one.... old one
ross (Člen)
18.03.2008 10:11:19
Offline

Re: Trička

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
misi (Člen)
18.03.2008 10:29:38
Offline

Re: Trička

ross psal:

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy

mě vochcal motorku pes surprised

bigsmilebigsmilebigsmile


Blu one.... old one
ross (Člen)
18.03.2008 10:35:59
Offline

Re: Trička

misi psal:
ross psal:

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy

mě vochcal motorku pes surprised

bigsmilebigsmilebigsmile

neměls origo pussytriko, tak ti to vochcal


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kelly01 (Člen)
18.03.2008 10:43:07
Offline

Re: Trička

Mi to nedalo..
Ale když "supráka"
http://www.motorkari-olomouc.cz/forum/p … &u=241
podpoří "mazák"
http://www.motorkari-olomouc.cz/forum/p … &u=174
tak to už je napováženou,něco asi děláme blběsmile2
Vzhledem k tomu že jsou zjevně mladší než můj syn,omlouvat se-pokud to snad bláhově čekajísurprised nebudu a můžou mi oba políbitass
smokin
A du konečně něco produktivního dělatsmile1


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
18.03.2008 11:27:55
Offline

Re: Trička

> Kelly01 & ostatni mistni mazaci - se vsi uctou k vasim zaluham a znalostem, dovoluju si navrhuju take it easy...

je to evidentni generacni zalezitost, borec se na zacatku celkem slusne zeptal, v prvni runde mu bylo celkem slusne odpovezno, ale pak se to nejak zvrhlo..., proste tem mladejm chybi vojnabigsmile a socialni intelygence, no ne?

Ale uprimne receno, kdyz se nekdo dozvi, ze kdyz ho nekdo nezna tak je mu u prdele, nooo, nezni to moc jako srdecny pozvani na sraz, kterej ma navic trochu dal...

PS - shodou okolnosti to mam, ze se motyka ani neohreje, ale i kdyby to bylo dal tak bych prijel, bo tenhle zverinec musim videt na vlastni oci bigsmile

sonyk (Člen)
18.03.2008 11:33:35
Offline

Re: Trička

ross psal:
misi psal:
ross psal:

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy

mě vochcal motorku pes surprised

bigsmilebigsmilebigsmile

me na to chcat nebudete doufam. smile1
neměls origo pussytriko, tak ti to vochcal


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
inkvizitorr (Administrator)
18.03.2008 11:50:01
Offline

Re: Trička

Rumcajs psal:

> Kelly01 & ostatni mistni mazaci - se vsi uctou k vasim zaluham a znalostem, dovoluju si navrhuju take it easy...
je to evidentni generacni zalezitost, borec se na zacatku celkem slusne zeptal, v prvni runde mu bylo celkem slusne odpovezno, ale pak se to nejak zvrhlo..., proste tem mladejm chybi vojnabigsmile a socialni intelygence, no ne?

hele myslim, že si za to mistr světa z holomóca může sám, první fakující smajl a vystrčená prdel přišla myslim vod něj a celkem chápu při jeho postoji (nic pro to dělat nebudu, triko mi pošlete, na vás kašlu) že se s nim pak už stařec odmítá bavit a je mu u prdele. nepříde mi to ani moc divný, ale přesně jaks napsal, některí přídou pozdraví, chvíli tiše sledujou co a jak a najednou vedí, že sem patří, párkrát je někdo pošle do ass ale za chvíli sou součástí tady pičoklubu no a někteří přídou, pozdraví a fakujousmokin není se co divit, schovívavej bych k těmhle typům osobně taky nebyl, jak se totiž řiká: "von po tobě chlebem, ty po něm kamenem"bigsmilebigsmilebigsmile ouu jééééésmokinbeerbeerbeerbeerbeer


doba je temná...
Filous (Člen)
18.03.2008 12:06:04
Offline

Re: Trička

Mour psal:

bigsmilebigsmilebigsmile ...to je boj o triko goodbigsmile ...hele bojovníci, u nás v tom triku chodí doma i šestileté děcko goodbigsmilebigsmilebigsmile

...co by nechodila, dyš jezdí na akcegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rum-cajs (Člen)
18.03.2008 12:06:31
Offline

Re: Trička

to ze sem napsal??? no dys to rikas... fakt je, urcity typci zijou ve (virtualni) iluzi, ze 1) na webu je dostupny vsechno, 2) kdyz nekoho vyfakujou, tak jsou desny borci a kazdej je na ne kratkej. Ale ouvej kdyz se to zkusi na ne, ale to asi nezalezi na veku (fujtajxl, jeste abych zacal rikat, jooo za mejch mladejch casu...)

nojo, je to slozity, kazdopadne v tomhle pripade mladas taha za kratsi konec. Chce triko? chce, tak hold kdyz prodavajici rekne ze predtim musi odrikat basnicku o Banditovi (nebo dojet na sraz), tak bude muset. Nebo se vysrat na triko, coz zjevne v tuhle chvili udelal, snad ze by slo bez kilometrovy diskuze...

doprdele ono tam zase snezi!!!!!!!!!!!!!

Rum-cajs (Člen)
18.03.2008 12:08:43
Offline

Re: Trička

tyjo pozooor, ted sem si vsim, ze uz nejsem "novej clen"bigsmile

to jako cim to?? jako ze jsem pochvalil distribuci tricek, a sup...?

misi (Člen)
18.03.2008 12:27:20
Offline

Re: Trička

Rumcajs psal:

tyjo pozooor, ted sem si vsim, ze uz nejsem "novej clen"bigsmile

to jako cim to?? jako ze jsem pochvalil distribuci tricek, a sup...?

no ted už jsi uplná pussy bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

jo je to tím že jsi nás prokoukl a nezpanikařil ...smile1 jinak je to možná taky tím že jsi napsal určitý počet přízpěvků .....

A jinak s tebou docela i souhlasím, v dnešní virtuální době je každý zvyklý že se dá sehnat všechno ,na všechny způsoby a bez keců... kua ja tež tryko nemám  a nebečím tu ... počkám až budu ve správný čas na správném místě... ale to letos nebudu bo asi fakt valim do can.. .good


Blu one.... old one
Rum-cajs (Člen)
18.03.2008 12:36:29
Offline

Re: Trička

misi psal:
Rumcajs psal:

tyjo pozooor, ted sem si vsim, ze uz nejsem "novej clen"bigsmile

to jako cim to?? jako ze jsem pochvalil distribuci tricek, a sup...?

no ted už jsi uplná pussy bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

jo je to tím že jsi nás prokoukl a nezpanikařil ...smile1 jinak je to možná taky tím že jsi napsal určitý počet přízpěvků .....

A jinak s tebou docela i souhlasím, v dnešní virtuální době je každý zvyklý že se dá sehnat všechno ,na všechny způsoby a bez keců... kua ja tež tryko nemám  a nebečím tu ... počkám až budu ve správný čas na správném místě... ale to letos nebudu bo asi fakt valim do can.. .good

paraaada, konecne jsem pussy, deti, pojdte se podivaaat, tatinek je pussy

ba ne, je to squely, to je poprve v zivote, co jsem byl povysen za par kecu. Balim a jedu to navrhnout sefovi, jako ze by si moh vzit priklad...

svatej (Člen)
18.03.2008 12:57:19
Offline

Re: Trička

Kelly: ty taky neco delas?!surprised
Mour + Baltazar: jaky ste si to udelali,takovy to mate. Roba nepomuze,spatne pere a dobre vari.bigsmile


Amen. . .
huskyb12 (Administrator)
18.03.2008 18:14:18
Offline

Re: Trička

Rumcajs: jj máš recht a některý moderní holobrádci a moderní slečny takhle jednaj i vosobně ...
a člen seš páč si vyplkal víc než 10. příspěvků, takže hip hip pussy  :)))


ale di, Ty brepto ...
Dado (Člen)
18.03.2008 19:04:42
Offline

Re: Trička

Dyk má stařec pravdu,lidi jsou  buď s ním pojedu na dovolenou nebo neé. Jo a jsou takový o kterejch nevím co si myslet neboť používaj míň smilíků a na Ty se holt pojedu podívat na sraz abych to zjistil do který grupy patřej (dovolená jo, nebo nikdy) A jen pro jistotu,že to tu bylo řečeno jen asi stokrát. Kdo chce triko s Banditpyčem tak je k vyzvednutí na srazu a kdo chce obyč tak naj pěkný třeba v Hyperboudě, haukbigsmilebigsmilebigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Rum-cajs (Člen)
18.03.2008 20:03:30
Offline

Re: Trička

huskyb12 psal:

Rumcajs: jj máš recht a některý moderní holobrádci a moderní slečny takhle jednaj i vosobně ...
a člen seš páč si vyplkal víc než 10. příspěvků, takže hip hip pussy  :)))

no je teda nevym, neni to naky laciny, to pussyclenstvi??bigsmile

Ondráš (Člen)
18.03.2008 20:15:11
Offline

Re: Trička

Rumcajs psal:
huskyb12 psal:

Rumcajs: jj máš recht a některý moderní holobrádci a moderní slečny takhle jednaj i vosobně ...
a člen seš páč si vyplkal víc než 10. příspěvků, takže hip hip pussy  :)))

no je teda nevym, neni to naky laciny, to pussyclenstvi??bigsmile

Těš se na fláček a rumovou uličku s rumovou vílou.bigsmile To je teprve obřad přijímání.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
18.03.2008 20:24:23
Offline

Re: Trička

...a když přežije, tak nastoupí mňauka bigsmile

ps: marťas ty sis tím zavařila, viď  bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cvrček (Člen)
18.03.2008 23:55:09
Offline

Re: Trička

bigsmilebigsmilebigsmile.ti je zase prdelbigsmile

Ondráš (Člen)
19.03.2008 02:25:49
Offline

Re: Trička

Kelly01 psal:

Mi to nedalo..
Ale když "supráka"
http://www.motorkari-olomouc.cz/forum/p … &u=241
podpoří "mazák"
http://www.motorkari-olomouc.cz/forum/p … &u=174
tak to už je napováženou,něco asi děláme blběsmile2
Vzhledem k tomu že jsou zjevně mladší než můj syn,omlouvat se-pokud to snad bláhově čekajísurprised nebudu a můžou mi oba políbitass
smokin
A du konečně něco produktivního dělatsmile1

Já čet
povolání: svěrač
bigsmile
Bych už asi měl jít spát.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
19.03.2008 02:30:19
Offline

Re: Trička

misi psal:
ross psal:

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy

mě vochcal motorku pes surprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Když se podívám na obrázek u tvých příspěvků... Napadá mě celkem vytušitelná otázka... Opíchal si ho za to?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
misi (Člen)
19.03.2008 07:26:58
Offline

Re: Trička

Ondráš psal:
misi psal:
ross psal:

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy

mě vochcal motorku pes surprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Když se podívám na obrázek u tvých příspěvků... Napadá mě celkem vytušitelná otázka... Opíchal si ho za to?bigsmile

Ten pes to chtěl ... říkal mi to bigsmile


Blu one.... old one
Rum-cajs (Člen)
19.03.2008 09:21:01
Offline

Re: Trička

osiris psal:

...a když přežije, tak nastoupí mňauka bigsmile

ps: marťas ty sis tím zavařila, viď  bigsmile

tedy, rumovou ulicku si dovedu predstavit, rumovou vilu asi taky tusim (a radsi mlcim, abych do neceho neslapnulsmile1), ale mnauka???

jen mam trochu chmuru - budu tam se svou zakonitou, tak az vas uvidi, aby mi hned tu motyku nezakazalabigsmile

misi (Člen)
19.03.2008 09:31:39
Offline

Re: Trička

Rumcajs psal:
osiris psal:

...a když přežije, tak nastoupí mňauka bigsmile

ps: marťas ty sis tím zavařila, viď  bigsmile

tedy, rumovou ulicku si dovedu predstavit, rumovou vilu asi taky tusim (a radsi mlcim, abych do neceho neslapnulsmile1), ale mnauka???

jen mam trochu chmuru - budu tam se svou zakonitou, tak az vas uvidi, aby mi hned tu motyku nezakazalabigsmile

jen aby si nekoupila banďourabigsmile


Blu one.... old one
Šárka (Člen)
19.03.2008 10:06:10
Offline

Re: Trička

Ondráš psal:
Rumcajs psal:
huskyb12 psal:

Rumcajs: jj máš recht a některý moderní holobrádci a moderní slečny takhle jednaj i vosobně ...
a člen seš páč si vyplkal víc než 10. příspěvků, takže hip hip pussy  :)))

no je teda nevym, neni to naky laciny, to pussyclenstvi??bigsmile

Těš se na fláček a rumovou uličku s rumovou vílou.bigsmile To je teprve obřad přijímání.goodsmile1

to chceš to štěně předhorit hned Zrzuli?idontknowidontknowidontknow
myslim že ze začátku by měl pít rumíček s mín zkušenýmbigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Rum-cajs (Člen)
19.03.2008 10:18:21
Offline

Re: Trička

Šárka psal:
Ondráš psal:
Rumcajs psal:


no je teda nevym, neni to naky laciny, to pussyclenstvi??bigsmile

Těš se na fláček a rumovou uličku s rumovou vílou.bigsmile To je teprve obřad přijímání.goodsmile1

to chceš to štěně předhorit hned Zrzuli?idontknowidontknowidontknow
myslim že ze začátku by měl pít rumíček s mín zkušenýmbigsmile

jaky stene, kdo to rek smile1????
Jeste ze nepiju, nekourim, jezdim podle predpisu a jsem tichej introvert

Šárka (Člen)
19.03.2008 10:33:28
Offline

Re: Trička

to Rumcajs: to říká každej vždid i já nekouřim nepiju a jezdim opatrně


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Filous (Člen)
19.03.2008 11:04:18
Offline

Re: Trička

Šárka psal:

to Rumcajs: to říká každej vždid i já nekouřim nepiju a jezdim opatrně

...VŽDID???surprised ...tag to moje poklona, takový slovo sem nebyl schopnej vymyslet ani jásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Šárka (Člen)
19.03.2008 11:10:15
Offline

Re: Trička

to Filous: to ještě budež koukat jaký slova dokážu ze sebe dostat. Vyčkej času jako.... až se tu objeví název KRÁLOVNA  tak se přihlaš a pojed taky a to teprve uvidíš.... bigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
sonyk (Člen)
19.03.2008 11:18:39
Offline

Re: Trička

Šárka psal:

to Filous: to ještě budež koukat jaký slova dokážu ze sebe dostat. Vyčkej času jako.... až se tu objeví název KRÁLOVNA  tak se přihlaš a pojed taky a to teprve uvidíš.... bigsmile

kdyz sme u diskuze o trickach udelas nam miss mokre tricko? bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
pepann (Člen)
19.03.2008 11:31:09
Offline

Re: Trička

Vlastoš psal:
pepann psal:

máte pěkný starostipussygood já starý kokot mam ruku v sádře přetrhaný vazy prej komplet na pul rokubad takže aspoň mužu bejt často tady na netubigsmilebigsmile jezděte opatrně(z motky to nemam!!!) bandit piča smokingood

Čau pepanne,vítám tě v klubu-pravačku mám v sádře,natrženej sval!!Ještě že není sezona.Tak aŤ se hojíšgoodgood

to já se kokot nepral ale lez přes plotsickkokot !
no tak ad se nám to dobře hojígoodgood

osiris (Člen)
19.03.2008 11:41:51
Offline

Re: Trička

Filous psal:
Šárka psal:

to Rumcajs: to říká každej vždid i já nekouřim nepiju a jezdim opatrně

...VŽDID???surprised ...tag to moje poklona, takový slovo sem nebyl schopnej vymyslet ani jásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...nechtěl sem bejt netaktní, tag sem držel hubu, dyšs uš to ale nakous, tag sem při tom VŽDID taky vyprsk aš mi vylítla nudle bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
19.03.2008 12:13:14
Offline

Re: Trička

osiris psal:
Filous psal:
Šárka psal:

to Rumcajs: to říká každej vždid i já nekouřim nepiju a jezdim opatrně

...VŽDID???surprised ...tag to moje poklona, takový slovo sem nebyl schopnej vymyslet ani jásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...nechtěl sem bejt netaktní, tag sem držel hubu, dyšs uš to ale nakous, tag sem při tom VŽDID taky vyprsk aš mi vylítla nudle bigsmile bigsmile

..a vobtočila se ti kolem krku?
..jestli né,tak jsi jí měl kratší..bigsmilecool


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
19.03.2008 12:21:04
Offline

Re: Trička

Pšán psal:
osiris psal:
Filous psal:


...VŽDID???surprised ...tag to moje poklona, takový slovo sem nebyl schopnej vymyslet ani jásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...nechtěl sem bejt netaktní, tag sem držel hubu, dyšs uš to ale nakous, tag sem při tom VŽDID taky vyprsk aš mi vylítla nudle bigsmile bigsmile

..a vobtočila se ti kolem krku?
..jestli né,tak jsi jí měl kratší..bigsmilecool

´

..to znám, tam se píše ť surprisedhelpbigsmilebigsmile

svatej (Člen)
19.03.2008 16:30:23
Offline

Re: Trička

Mour psal:
Pšán psal:
osiris psal:


...nechtěl sem bejt netaktní, tag sem držel hubu, dyšs uš to ale nakous, tag sem při tom VŽDID taky vyprsk aš mi vylítla nudle bigsmile bigsmile

..a vobtočila se ti kolem krku?
..jestli né,tak jsi jí měl kratší..bigsmilecool

´
..to znám, tam se píše ť surprisedhelpbigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile ty wole,mazec.
More: nn,pise se tam fň


Amen. . .
Ondráš (Člen)
19.03.2008 17:25:06
Offline

Re: Trička

Rumcajs psal:
Šárka psal:
Ondráš psal:

Těš se na fláček a rumovou uličku s rumovou vílou.bigsmile To je teprve obřad přijímání.goodsmile1

to chceš to štěně předhorit hned Zrzuli?idontknowidontknowidontknow
myslim že ze začátku by měl pít rumíček s mín zkušenýmbigsmile

jaky stene, kdo to rek smile1????
Jeste ze nepiju, nekourim, jezdim podle predpisu a jsem tichej introvert

Lidi se mění...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rum-cajs (Člen)
19.03.2008 22:19:43
Offline

Re: Trička

2 Ondras cece ja nevim, s tim menenim, vono je to po 40ce spis k lepsimu... spis mi nekdo osvetlete jak je to s tou Zrzuli idontknow

osiris (Člen)
19.03.2008 22:29:30
Offline

Re: Trička

...normálně, zkrátka vytuhneš ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
20.03.2008 14:28:23
Offline

Re: Trička

no to bych taky rád věděl...co máte s tou Zrzulí idontknowsurprisedbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
K.a.s.y.m. (Člen)
20.03.2008 14:37:45
Offline

Re: Trička

Borák psal:

no to bych taky rád věděl...co máte s tou Zrzulí idontknowsurprisedbigsmile

asi neznají ženskou co vypije flašku rumu na posezenísurprised....taky nechápuheadshake...já s jednou takovou bydlím.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
20.03.2008 14:48:42
Offline

Re: Trička

osiris psal:
Filous psal:
Šárka psal:

to Rumcajs: to říká každej vždid i já nekouřim nepiju a jezdim opatrně

...VŽDID???surprised ...tag to moje poklona, takový slovo sem nebyl schopnej vymyslet ani jásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...nechtěl sem bejt netaktní, tag sem držel hubu, dyšs uš to ale nakous, tag sem při tom VŽDID taky vyprsk aš mi vylítla nudle bigsmile bigsmile

jako z nosu jo?surprised


bla...blabla...!
fido (Člen)
20.03.2008 15:06:25
Offline

Re: Trička

ross psal:

je fakt, že téma pussytriko se tady řeší po 150. I já jsem ze začátku chtěl hned pussytrikosurprised. Pamatuju si, že mi tenkrát chtěl Palous vochcat motorku když přijedu na sraz v jiným než origo trikubigsmilebigsmilebigsmile

Takže Holomóčáku kurva vydrž a už do toho nerejpussy

co si matně pamatujugoodna vochcávávání motyk je nejlepší Killerovic rodinasmokin


bla...blabla...!
Kim (Člen)
20.03.2008 17:35:53
Offline

Re: Trička

..jéje,zase trikabigsmile,já na pár srazech byl a stejně ho nemam,prostě mám ten pech
že tam nebyl obchodník s krámem.Vlastně jednou jo,to bych kecal,poslední mi vyfouk
Jerryfuckbigsmile
Béčko už nemám,ale takový jedno památeční,co ty na to Inkvizhelp
...samo že bych si pro něj přijel na sraz s Bumembigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Šárka (Člen)
21.03.2008 14:48:22
Offline

Re: Trička

tak mokré tričko nebude páč by ste nechtěli už vidět žádnou ženskou nahatou a ......nechte mi to moje VŽDID TAK KDYŽ MÁM PRST UŽ NA TOM PÍSMENKU TAK TO NEBUDU MĚNIT UŽ TED PÍŠU DOST POMALUsmile2


Obtížné neznamená nepřekonatelné
barynek (Člen)
23.03.2008 12:56:48
Offline

Re: Trička

Šárka psal:

tak mokré tričko nebude páč by ste nechtěli už vidět žádnou ženskou nahatou a ......nechte mi to moje VŽDID TAK KDYŽ MÁM PRST UŽ NA TOM PÍSMENKU TAK TO NEBUDU MĚNIT UŽ TED PÍŠU DOST POMALUsmile2

já se kouknu velmi rádbigsmile tak co takhle malá vyjímečka?bigsmile


Bandit 4EVER!!!
maňas (Člen)
23.03.2008 14:34:52
Offline

Re: Trička

ještě chvilku a změní se sraz v miss mokré trikobigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Banditatom (Člen)
23.03.2008 15:32:40
Offline

Re: Trička

maňas psal:

ještě chvilku a změní se sraz v miss mokré trikobigsmilebigsmilebigsmile

miss mokré BABDITpussy trikosurprised hmmmevil více než dobrý nápadgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MotoCharlie (Člen)
23.03.2008 23:28:11
Offline

Re: Trička

zdar lidi,kde a kdy má být ten sraz?Mám v plánu protáhnout bandasku,posehnat triko,poznat bandu atd.K těm různým názorům jen tohle-nemluvte zle o lidech které neznáte-cool


Každému co jeho jest
ross (Člen)
23.03.2008 23:36:57
Offline

Re: Trička

MotoCharlie psal:

zdar lidi,kde a kdy má být ten sraz?Mám v plánu protáhnout bandasku,posehnat triko,poznat bandu atd.K těm různým názorům jen tohle-nemluvte zle o lidech které neznáte-cool

hele ty lidumile, info o srazu je na hlavní stránce v plánovaných akcích


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
MotoCharlie (Člen)
24.03.2008 08:56:27
Offline

Re: Trička

Zdar lidi,rád dorazím se svou Barčou na ten srazík,ale nevím kde to je a bohužel jen na den,ale kdo ví třebas se mi tam zalíbí a zůstanu.Nikoho osobně kdo má bandasku neznám a po netu to také není ono,tak aspoň takhle.Tak zatím čaues plantážníci.cool


Každému co jeho jest
maňas (Člen)
24.03.2008 09:50:24
Offline

Re: Trička

MotoCharlie psal:

Zdar lidi,rád dorazím se svou Barčou na ten srazík,ale nevím kde to je a bohužel jen na den,ale kdo ví třebas se mi tam zalíbí a zůstanu.Nikoho osobně kdo má bandasku neznám a po netu to také není ono,tak aspoň takhle.Tak zatím čaues plantážníci.cool

lánov na mapě je kousek od vrchlabí a když ho projedeš celej tak není kam zabloudit

co se týče odsuzování kohokoli,není to o tom,prostě se vždycky někdo najde(před srazem) kdo chce triko a nechce se mu tam jezdit,ale prostě nedokáže pochopit,že pravidla jsou jasný a daný.smokin


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
MotoCharlie (Člen)
24.03.2008 11:41:40
Offline

Re: Trička

maňas psal:
MotoCharlie psal:

Zdar lidi,rád dorazím se svou Barčou na ten srazík,ale nevím kde to je a bohužel jen na den,ale kdo ví třebas se mi tam zalíbí a zůstanu.Nikoho osobně kdo má bandasku neznám a po netu to také není ono,tak aspoň takhle.Tak zatím čaues plantážníci.cool

lánov na mapě je kousek od vrchlabí a když ho projedeš celej tak není kam zabloudit

co se týče odsuzování kohokoli,není to o tom,prostě se vždycky někdo najde(před srazem) kdo chce triko a nechce se mu tam jezdit,ale prostě nedokáže pochopit,že pravidla jsou jasný a daný.smokin

Dobrá beru to a určo dorazím,jen bych rád věděl zda to není uzavřená akcička a zda můžu když tam nikoho neznám,ale rád poznám.Rád poznám nové lidi.Čaues cool


Každému co jeho jest
škardík (Člen)
24.03.2008 15:35:15
Offline

Re: Trička

Banditatom psal:
maňas psal:

ještě chvilku a změní se sraz v miss mokré trikobigsmilebigsmilebigsmile

miss mokré BABDITpussy trikosurprised hmmmevil více než dobrý nápadgoodbigsmile

Bych vynechal pár písmen a miss mokrá pussy je na světěbigsmile


viz avatar:)
svatej (Člen)
24.03.2008 17:03:09
Offline

Re: Trička

Škarďa: stejne zas uvidis kulovy,pac vytuhnes.bigsmile Si nepamatujes,jaks vytuh pred tim platnem na Kuno srazu?!bigsmilebigsmile


Amen. . .
Šárka (Člen)
25.03.2008 08:26:02
Offline

Re: Trička

Banditatom psal:
maňas psal:

ještě chvilku a změní se sraz v miss mokré trikobigsmilebigsmilebigsmile

miss mokré BABDITpussy trikosurprised hmmmevil více než dobrý nápadgoodbigsmile

tak když se zapojí i někteří klučíci.....good


Obtížné neznamená nepřekonatelné
ross (Člen)
25.03.2008 09:07:43
Offline

Re: Trička

MotoCharlie psal:
maňas psal:
MotoCharlie psal:

Zdar lidi,rád dorazím se svou Barčou na ten srazík,ale nevím kde to je a bohužel jen na den,ale kdo ví třebas se mi tam zalíbí a zůstanu.Nikoho osobně kdo má bandasku neznám a po netu to také není ono,tak aspoň takhle.Tak zatím čaues plantážníci.cool

lánov na mapě je kousek od vrchlabí a když ho projedeš celej tak není kam zabloudit

co se týče odsuzování kohokoli,není to o tom,prostě se vždycky někdo najde(před srazem) kdo chce triko a nechce se mu tam jezdit,ale prostě nedokáže pochopit,že pravidla jsou jasný a daný.smokin

Dobrá beru to a určo dorazím,jen bych rád věděl zda to není uzavřená akcička a zda můžu když tam nikoho neznám,ale rád poznám.Rád poznám nové lidi.Čaues cool

nebudeš sám, kdo tam jede poprvé


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jennys (Člen)
25.03.2008 14:48:27
Offline

Re: Trička

Šárka psal:

tak když se zapojí i někteří klučíci.....good

To bys asi nedalabigsmilebigsmilebigsmile

maňas (Člen)
25.03.2008 17:46:35
Offline

Re: Trička

jennys psal:
Šárka psal:

tak když se zapojí i někteří klučíci.....good

To bys asi nedalabigsmilebigsmilebigsmile

eště že klučíků je dost my starý a neforemný tam jedem za chlastembigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
25.03.2008 17:47:40
Offline

Re: Trička

ross psal:
MotoCharlie psal:
maňas psal:


lánov na mapě je kousek od vrchlabí a když ho projedeš celej tak není kam zabloudit

co se týče odsuzování kohokoli,není to o tom,prostě se vždycky někdo najde(před srazem) kdo chce triko a nechce se mu tam jezdit,ale prostě nedokáže pochopit,že pravidla jsou jasný a daný.smokin

Dobrá beru to a určo dorazím,jen bych rád věděl zda to není uzavřená akcička a zda můžu když tam nikoho neznám,ale rád poznám.Rád poznám nové lidi.Čaues cool

nebudeš sám, kdo tam jede poprvé

nikdo tě neukousne,teda snad bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
SLUGI (Člen)
25.03.2008 17:58:06
Offline

Re: Trička


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fik-B6S (Člen)
25.03.2008 18:00:14
Offline

Re: Trička

taky jsme na ně koukal ale radši si dojedu pro origogood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
25.03.2008 18:16:56
Offline

Re: Trička

JSME      headshake smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
25.03.2008 18:36:27
Offline

Re: Trička

Kelly01 psal:

Mi to nedalo..
Ale když "supráka"
http://www.motorkari-olomouc.cz/forum/p … &u=241
podpoří "mazák"
http://www.motorkari-olomouc.cz/forum/p … &u=174
tak to už je napováženou,něco asi děláme blběsmile2
Vzhledem k tomu že jsou zjevně mladší než můj syn,omlouvat se-pokud to snad bláhově čekajísurprised nebudu a můžou mi oba políbitass
smokin
A du konečně něco produktivního dělatsmile1

"Suprák a mazák,, celkem slušný vzali to soudruzi tak nějak po vojensku.Jesli pak vědí jakou má kadenci samopal vzor 24smile1

Fik-B6S (Člen)
25.03.2008 19:25:46
Offline

Re: Trička

osiris psal:

JSME      headshake smile1

jak mě na sraze uvidíš tak pochopíš že je mě trochu víc tak že můžu říkat jsmebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
25.03.2008 19:59:01
Offline

Re: Trička

...jo takhle to je :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
25.03.2008 21:53:43
Offline

Re: Trička

taky jedu poprve


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
stoner (Člen)
25.03.2008 22:03:07
Offline

Re: Trička

Bude tam vůbec někdo alespoň podruhé? bigsmile
Tedy kromě Osiho a vietnamce s trikama? bigsmilebigsmilebigsmile

Případně se hlásím do klubu těch co tam pojedou poprvně. good

maroAss (Nový člen)
25.03.2008 22:22:13
Offline

Re: Trička

Nechce se mi to cist cely, takze uz se da nekde koupit triko Bandit PICO?bigsmile


Život se dá prožít, proflákat nebo Bandit pičo!
osiris (Člen)
25.03.2008 22:24:51
Offline

Re: Trička

...na začátku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
25.03.2008 23:15:19
Offline

Re: Trička

osiris psal:

...na začátku smile1

bigsmilegoodgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
XJelen (Člen)
26.03.2008 00:25:02
Offline

Re: Trička

Bedřich psal:
osiris psal:

...na začátku smile1

bigsmilegoodgood

Ty vole další bigsmile hele nebude taky vod nichsurprisedbigsmile


Strýcfajtr !!!
čočkin (Člen)
26.03.2008 02:04:33
Offline

Re: Trička

beerZdravim vsechny, curwa ten konec debaty je fakt hustejgood, cetl jsem ji celou asi 2hodiny. Souhlasim s tim ze picotrikopussy je jen na srazu, taky se na nej chystam(poprvé) a budu to mit zhruba 230km, mozna i vic. To pak bude žížahelpbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerwine


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Šárka (Člen)
27.03.2008 10:21:12
Offline

Re: Trička

stoner psal:

Bude tam vůbec někdo alespoň podruhé? bigsmile
Tedy kromě Osiho a vietnamce s trikama? bigsmilebigsmilebigsmile

Případně se hlásím do klubu těch co tam pojedou poprvně. good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2008 10:27:11
Offline

Re: Trička

Šárka psal:
stoner psal:

Bude tam vůbec někdo alespoň podruhé? bigsmile
Tedy kromě Osiho a vietnamce s trikama? bigsmilebigsmilebigsmile

Případně se hlásím do klubu těch co tam pojedou poprvně. good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

aspoň někoho tam bude znát smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
27.03.2008 11:02:31
Offline

Re: Trička

Poprvé a prvni sraz vubec


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
stoner (Člen)
27.03.2008 13:01:33
Offline

Re: Trička

Šárka psal:
stoner psal:

Bude tam vůbec někdo alespoň podruhé? bigsmile
Tedy kromě Osiho a vietnamce s trikama? bigsmilebigsmilebigsmile

Případně se hlásím do klubu těch co tam pojedou poprvně. good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tak už se těším.. smile1
Jak tě poznám? Budeš mít v ruce noviny nebo pomeranč? bigsmilebigsmilebigsmile

Šárka (Člen)
27.03.2008 13:07:28
Offline

Re: Trička

stoner psal:
Šárka psal:
stoner psal:

Bude tam vůbec někdo alespoň podruhé? bigsmile
Tedy kromě Osiho a vietnamce s trikama? bigsmilebigsmilebigsmile

Případně se hlásím do klubu těch co tam pojedou poprvně. good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tak už se těším.. smile1
Jak tě poznám? Budeš mít v ruce noviny nebo pomeranč? bigsmilebigsmilebigsmile

poznáš mě tak že v ruce budu mít bud zelenou danielse nebo pivobeer


Obtížné neznamená nepřekonatelné
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2008 13:08:04
Offline

Re: Trička

stoner psal:
Šárka psal:
stoner psal:

Bude tam vůbec někdo alespoň podruhé? bigsmile
Tedy kromě Osiho a vietnamce s trikama? bigsmilebigsmilebigsmile

Případně se hlásím do klubu těch co tam pojedou poprvně. good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tak už se těším.. smile1
Jak tě poznám? Budeš mít v ruce noviny nebo pomeranč? bigsmilebigsmilebigsmile

ee bude mít čeunou pudelku bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
27.03.2008 13:30:19
Offline

Re: Trička

Šárka psal:
stoner psal:
Šárka psal:


bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tak už se těším.. smile1
Jak tě poznám? Budeš mít v ruce noviny nebo pomeranč? bigsmilebigsmilebigsmile

poznáš mě tak že v ruce budu mít bud zelenou danielse nebo pivobeer

To zní jako zajímavá kombinace...nebude ti po tý zelený sick lepší je rum bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
maňas (Člen)
27.03.2008 15:10:43
Offline

Re: Trička

Kukii psal:
Šárka psal:
stoner psal:


Tak už se těším.. smile1
Jak tě poznám? Budeš mít v ruce noviny nebo pomeranč? bigsmilebigsmilebigsmile

poznáš mě tak že v ruce budu mít bud zelenou danielse nebo pivobeer

To zní jako zajímavá kombinace...nebude ti po tý zelený sick lepší je rum bigsmile

rum není alkohol,jelikož je z brambor a tím pádem je zdravej bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
27.03.2008 15:35:07
Offline

Re: Trička

maňas psal:
Kukii psal:
Šárka psal:


poznáš mě tak že v ruce budu mít bud zelenou danielse nebo pivobeer

To zní jako zajímavá kombinace...nebude ti po tý zelený sick lepší je rum bigsmile

rum není alkohol,jelikož je z brambor a tím pádem je zdravej bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

a když si k němu čuchneš, tak si hned představíš vánocebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Dědek (Člen)
27.03.2008 15:36:23
Offline

Re: Trička

Kdy bude pšitel prodavat tryka na srazu

Šárka (Člen)
27.03.2008 15:41:55
Offline

Re: Trička

to Kasym: to s tou čeunou pudelkou si uhádgoodgoodgood

nene zelená.....


Obtížné neznamená nepřekonatelné
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2008 15:44:05
Offline

Re: Trička

Šárka psal:

to Kasym: to s tou čeunou pudelkou si uhádgoodgoodgood

nene zelená.....

Já vim cool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr