Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spoj výfuku- profukuje

Boris (Člen)
16.03.2008 17:08:24
Offline

Spoj výfuku- profukuje

Zdarec. Nahodil jsem laďák a na tom spoji s mezisvodem pod motorem mi to kolem té sponky v jednom místě  trochu prdí,dotáhnout už to nejde (nechci zase ulomit šroub :-( ), tak jestli  se na to mám vykašlat nebo to nečím utěsnit kolem toho mezisvodu nebo co...  Díky

Jarda bandit 12s (Člen)
16.03.2008 17:21:25
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

A jakou máš značku toho ladáku snad se mi to taky nestane s INDY výfukem


Když jede bajk je to cajk!!!
ABik (Člen)
16.03.2008 18:49:23
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

Pokud se s mezisvodem podaří vytrhnout a zničit i "drátěnka", která se v oněch místech vyskytuje, tak doporučuju navštívit prodejnu Suzuki a koupit origo novou. Cena lidová = 450,- Kč (nebo to bylo 750,-?).

Pajk (Člen)
16.03.2008 18:52:53
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

Hliníkovou vatu a nebo se dá koupit  v železářství šnůra která vydrží tu teplotu, dřív byla z azbestu a možná je furt. Pak už jenom povolit objímku dát kolem do kola správný množství a třeba šroubovákem ale hodně tupím natemovat, dotáhnout a hotovo.

Boris (Člen)
16.03.2008 19:16:42
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

Mám Tenax,a to rozšíření na konci toho mezisvodu je o kousek kratší,takže ta sponka je  tak napůl , zkusím nějakou tu vatu ,jsem si říkal nějaký tmel nebo tak neco

Boris (Člen)
16.03.2008 19:18:04
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

jo a ta "drátěnka " tam zůstala

Pajk (Člen)
16.03.2008 19:56:50
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

Tak jí tam nech, tím líp, možná bude chtít trochu zhustit aby se v tom hrdle udělalo místo pro ten přidanej material.

faitík (Člen)
16.03.2008 20:55:53
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

jestli ta skulinka je dost velká tak určitě azbestovou šňůru. mám ji osvědčenou z jawy 350. stojí pár korun a koupíš jí v každým kamnářství a železářství


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
martingsx (Člen)
16.03.2008 21:18:49
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

Já stejný problém řešil tenoučkým měděným páskem (asi 0,5mm), kterým jsem "obalil" trubku svodu, když jsem ji scpal do objímky. A POHODA.
Nacpat azbestovou šňůru do 0,5 mm díry mezi objímku a zasunutou trubku idontknow bylo dost obtížný. Navíc přístup na pussy

Boris (Člen)
17.03.2008 17:18:11
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

martingsx psal:

Já stejný problém řešil tenoučkým měděným páskem (asi 0,5mm), kterým jsem "obalil" trubku svodu, když jsem ji scpal do objímky. A POHODA.
Nacpat azbestovou šňůru do 0,5 mm díry mezi objímku a zasunutou trubku idontknow bylo dost obtížný. Navíc přístup na pussy

A kde se dá sehnat ten měděný pásek?

Fulltank (Člen)
17.03.2008 18:34:56
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

prodavaj hlnikovou samolepici pasku, omotas utahnes a hotovo good

Boris (Člen)
17.03.2008 18:54:40
Offline

Re: Spoj výfuku- profukuje

Tak jsem tam  nacpal azbestovou šňůru tu jsem našel doma a vypadá že to bude v pohodě,ale přístup opravdu na pussy ,hlavně kolem  toho vrchu tam to moc nešlo,ale zatím  o.k .Dík za  rady

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr