Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spešl padáky

Arinn (Člen)
19.03.2008 10:00:00
Offline

Spešl padáky

Vyplatí se koupit ty padáky i na osy kol a vejfuk? Viz stránky http://malyweb.cz/padaky/index.php?page=44. Přemýšlím o tym, jakou kombinaci padáků mám koupit, co všechnoidontknow. Nemám zatím žádný. A pokud je někdo máte, co na ně říkáte?help

Ton@l (Člen)
19.03.2008 10:20:51
Offline

Re: Spešl padáky

http://www.suzukibandit.cz/openforum/se … 1729016833
tady je toho o padacich napsano myslim dostgood


Vzdy muze byt hur :-)
SLUGI (Člen)
19.03.2008 10:34:06
Offline

Re: Spešl padáky

... přes padáky je tady Kelly good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
19.03.2008 10:41:04
Offline

Re: Spešl padáky

Běžte s Rutanem do prdelefucksick


God Save The Queen!
Ton@l (Člen)
19.03.2008 10:50:34
Offline

Re: Spešl padáky

SLUGI psal:

... přes padáky je tady Kelly good

ja to napsat nechtelbigsmile ale nutkani jsem melbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
SLUGI (Člen)
19.03.2008 11:12:21
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly01 psal:

Běžte s Rutanem do prdelefucksick

...jak říkáš goodevil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
19.03.2008 11:17:57
Offline

Re: Spešl padáky

...ale musím přiznat,že přemejšlím vo tomto

http://www.malyweb.cz/padaky/public/dsc … cdc126.jpg


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
19.03.2008 11:26:20
Offline

Re: Spešl padáky

hele krešnul někdo z vás bajk s těma padákama do osy př. kola??? viděl sem totiž několik takhle zbořenejch bajků a vždycky skončily ty padáky netknutý.... na rozdíl třeba od těch na hlavu válcůidontknow


doba je temná...
ABik (Člen)
19.03.2008 11:45:36
Offline

Re: Spešl padáky

inkvizitorr psal:

hele krešnul někdo z vás bajk s těma padákama do osy př. kola??? viděl sem totiž několik takhle zbořenejch bajků a vždycky skončily ty padáky netknutý.... na rozdíl třeba od těch na hlavu válcůidontknow

Myslím, že jednu okruhovou RSV 04 znám a zkusím se zeptat. Ale nevím jestli náhodou neletěla až do kačeru vzduchem idontknow

Filous (Člen)
19.03.2008 12:01:23
Offline

Re: Spešl padáky

inkvizitorr psal:

hele krešnul někdo z vás bajk s těma padákama do osy př. kola??? viděl sem totiž několik takhle zbořenejch bajků a vždycky skončily ty padáky netknutý.... na rozdíl třeba od těch na hlavu válcůidontknow

...krom motárdů sem taky na žádný padlý neviděl tydle padáky na přední ose chycený...na zatku je to jiný, sám sem příkladem...dybych měl při poslednim kreši na zadní kyfce špunty, kerý tam mam dneska, tag bych jí neměl podřenou...sice to bylo lechce, ale bylosmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
status_quol (Člen)
19.03.2008 14:14:21
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly tak když Rutanovy nemáš rád tak se rozepiš co nabízíš ty.. nějaký potřebuju koupit díky za nabídku

SLUGI (Člen)
19.03.2008 14:19:35
Offline

Re: Spešl padáky

status_quol psal:

Kelly tak když Rutanovy nemáš rád tak se rozepiš co nabízíš ty.. nějaký potřebuju koupit díky za nabídku

... musíš se nejprv pořádně zaregistrovat a stát se členem   bigsmile  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
status_quol (Člen)
19.03.2008 14:23:12
Offline

Re: Spešl padáky

SLUGI psal:
status_quol psal:

Kelly tak když Rutanovy nemáš rád tak se rozepiš co nabízíš ty.. nějaký potřebuju koupit díky za nabídku

... musíš se nejprv pořádně zaregistrovat a stát se členem   bigsmile  evil

to mi připadá jak amway taky si nesmíš nic koupit když neuděláš registraci a nepodstoupíš přijímací rituál... myslíš že pak ty padáky budou líp pasovat?

SLUGI (Člen)
19.03.2008 14:30:32
Offline

Re: Spešl padáky

... chytnul se
... bigsmile bigsmile cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
status_quol (Člen)
19.03.2008 14:32:31
Offline

Re: Spešl padáky

SLUGI psal:

... chytnul se
... bigsmile bigsmile cool

ok píšu ti bludišťáka smile1

SLUGI (Člen)
19.03.2008 14:33:20
Offline

Re: Spešl padáky

status_quol psal:
SLUGI psal:

... chytnul se
... bigsmile bigsmile cool

ok píšu ti bludišťáka smile1

... good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
19.03.2008 14:40:19
Offline

Re: Spešl padáky

Filous psal:
inkvizitorr psal:

hele krešnul někdo z vás bajk s těma padákama do osy př. kola??? viděl sem totiž několik takhle zbořenejch bajků a vždycky skončily ty padáky netknutý.... na rozdíl třeba od těch na hlavu válcůidontknow

...krom motárdů sem taky na žádný padlý neviděl tydle padáky na přední ose chycený...na zatku je to jiný, sám sem příkladem...dybych měl při poslednim kreši na zadní kyfce špunty, kerý tam mam dneska, tag bych jí neměl podřenou...sice to bylo lechce, ale bylosmile2

jo, na zadku to je jasný, loni napodzim sem v mostě vodrbal celou zadní kyvku, tam to má určitě smysl, ale na tom předku to většinou poberou řídítka a kapotáž a kdesi cosi řek bych... a hlavně se mi teda extra na tom předku nelíbějbad


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
19.03.2008 15:32:41
Offline

Re: Spešl padáky

status_quol
sice nevím kdo jsi(třeba sám Rutansmile1)
Ale můžu mít názor na lidi co se živí kopírováním čehokoli jakej chci,nejsem povinej se ti zpovídat a už vůbec ne cokoliv zajišťovat....


God Save The Queen!
ydom (Člen)
19.03.2008 15:56:10
Offline

Re: Spešl padáky

za sebe bych žádnej padák(hlavně špunt nedal)..ustřelí ti předek a místo modřiny vod kyvky na lejtku, mít lejtko nebudešbadpředstavit se daj i horší špuntový scénářebigsmilebad


Když nejezdím,tak tvořím...
status_quol (Člen)
19.03.2008 16:01:54
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly01 psal:

status_quol
sice nevím kdo jsi(třeba sám Rutansmile1)
Ale můžu mít názor na lidi co se živí kopírováním čehokoli jakej chci,nejsem povinej se ti zpovídat a už vůbec ne cokoliv zajišťovat....

povinnej nejsi vůbec nic a netušim proč se tak rozčiluješ, tvý názory ti nikdo ani nebere ani nevyvrací to co jsem napsal já bylo napsaný slušně z toho co píšete výš to vyznělo jako že ty padáky lidem prodáváš tak sem se úplně normálně zeptal v čem je teda problém myslel sem že to forum má bejt právě o tomhle

Kelly01 (Člen)
19.03.2008 16:09:19
Offline

Re: Spešl padáky

Prostě z lidí co se živí kopírováním je mi na blitísick

Kdo má svůj výrobek nebo přijde s novou službou tomu naopak fandímgood


God Save The Queen!
Monty Jack (Člen)
19.03.2008 16:09:41
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly01 psal:

status_quol
sice nevím kdo jsi(třeba sám Rutansmile1)
Ale můžu mít názor na lidi co se živí kopírováním čehokoli jakej chci,nejsem povinej se ti zpovídat a už vůbec ne cokoliv zajišťovat....

Když už tě ti plagiátoři tak žerou- odkaz na toho prodejce orginálu by nebyl ?( pokud je neprodáváš ty, jak jsem původně myslel) Já bych třeba zrovna slidery na hlavu válců chtěl.good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
status_quol (Člen)
19.03.2008 16:13:22
Offline

Re: Spešl padáky

no přesně o tomhle mluvim taky pročet sem tu už asi 6. vlákno o padácích a doslech sem se že trubkáče sou na nic z rd mota sou na nich a rutanovy to samý... ale ani jednou nezaznělo jaký sou teda dobrýuž mi začíná připadat že to je tajný a když se na to úplně normálně zeptám tak si ještě vyslechnu že mi neni nikdo nic povinnej prodávat nebo zajišťovat mi připadá jak za komunismu tehdá bylo zvykem bejt zavázanej když ti prodavačka něco prodala nebo zedník přišel něco udělat

sonyk (Člen)
19.03.2008 16:19:39
Offline

Re: Spešl padáky

www.malyweb.cz/padaky

Jinak spatne hledate je tu jedna diskuze kde se to resi co ocrani co neochrani, zase si nemyslete ze s padakama se hovno stane taky vam muze padak udelt i vic skody nez uzitku, lepsi s tim neplesknout a nebo s tim plesknout dobre.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
19.03.2008 16:22:12
Offline

Re: Spešl padáky

Třeba já mám tohle v černé ... a vážně se nebojím že bych s tím někde škrtnul good
http://www.givi.fr/caschi_borse_bauli_a … CO_ID=3843
(tím neříkám že to nejde ... jen vím jak jezdím smokin)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
status_quol (Člen)
19.03.2008 16:23:24
Offline

Re: Spešl padáky

sonyk psal:

www.malyweb.cz/padaky

Jinak spatne hledate je tu jedna diskuze kde se to resi co ocrani co neochrani, zase si nemyslete ze s padakama se hovno stane taky vam muze padak udelt i vic skody nez uzitku, lepsi s tim neplesknout a nebo s tim plesknout dobre.

tenhle odkaz je podle mě ale na Rutana... to jestli to ochrání nebo ne je věc druhá to sme neřešili

Monty Jack (Člen)
19.03.2008 16:24:10
Offline

Re: Spešl padáky

sonyk psal:

www.malyweb.cz/padaky

bigsmilebigsmilebigsmile

to tě Kelly nepochválí headshake


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
sonyk (Člen)
19.03.2008 16:35:29
Offline

Re: Spešl padáky

status_quol psal:
sonyk psal:

www.malyweb.cz/padaky

Jinak spatne hledate je tu jedna diskuze kde se to resi co ocrani co neochrani, zase si nemyslete ze s padakama se hovno stane taky vam muze padak udelt i vic skody nez uzitku, lepsi s tim neplesknout a nebo s tim plesknout dobre.

tenhle odkaz je podle mě ale na Rutana... to jestli to ochrání nebo ne je věc druhá to sme neřešili

jj ptaly ste se a original ne? "Když už tě ti plagiátoři tak žerou- odkaz na toho prodejce orginálu by nebyl ?" tak sem hodil origo jineho prodejce nevim. ale je jich dost staci dat do vjakehokoliv vyhledavace


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Lenka (Člen)
19.03.2008 16:54:56
Offline

Re: Spešl padáky

já nevim, co všichni máte proti Rutanovi...skvěle se s nim paří coolbigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
sonyk (Člen)
19.03.2008 17:20:53
Offline

Re: Spešl padáky

Lenka psal:

já nevim, co všichni máte proti Rutanovi...skvěle se s nim paří coolbigsmile

ja nic kdybych nekoupil novou motku urco sem kupoval u nej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
19.03.2008 17:33:25
Offline

Re: Spešl padáky

sonyk psal:
Lenka psal:

já nevim, co všichni máte proti Rutanovi...skvěle se s nim paří coolbigsmile

ja nic kdybych nekoupil novou motku urco sem kupoval u nej

já taky nic...neznam ho a at si vydělává na čem chce, když to umí... Každej dělá něco, někdo vozí motorky, někdo je opravuje, někdo na ně vyrábí díly... Někdo zas těží peníze z jinech organizací...a taky se tp může týkat motorek(třeba i rozbitejch)...

Loser (Administrator)
19.03.2008 17:53:38
Offline

Re: Spešl padáky

bez padaku je to aspon poradna frajerinagoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
19.03.2008 18:01:58
Offline

Re: Spešl padáky

Jediný kerý maj význam jsou na válcích..

Ostatní při větším nárazu udělají víc škody než užitku..


God Save The Queen!
osiris (Člen)
19.03.2008 18:05:40
Offline

Re: Spešl padáky

Monty Jack psal:

Třeba já mám tohle v černé ... a vážně se nebojím že bych s tím někde škrtnul good
http://www.givi.fr/caschi_borse_bauli_a … CO_ID=3843
(tím neříkám že to nejde ... jen vím jak jezdím smokin)

...zrovna tyhle jsou ale fakt dost škrtací, dávej pozor good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bates (Člen)
19.03.2008 18:37:37
Offline

Re: Spešl padáky

jakou škodu udělají?

maňas (Člen)
19.03.2008 19:03:21
Offline

Re: Spešl padáky

no taky sem si myslel,že trubkáče jsou nic moc,ale po tom co sem sebou říznul,sice mi deklík na motoru křupnul,ale stačilo zavařit a gut,jinak to zacránilo řadičku a podobný drobnostigood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
bates (Člen)
19.03.2008 19:20:35
Offline

Re: Spešl padáky

jaky horši scénáře má Ydom namysliidontknow

Miras (Člen)
19.03.2008 20:25:51
Offline

Re: Spešl padáky

Já jsem při kreši probrousil trubkáče skoro celý - nechtěl bych vidět výsledek kdyby tam nebyly. Nicméně jednalo se o padáky který tady nebyly doporučovány jako kvalitní surprised

ydom (Člen)
19.03.2008 20:28:25
Offline

Re: Spešl padáky

bates psal:

jaky horši scénáře má Ydom namysliidontknow

třeba...tě nakopne nerovnost hodíš kreš a místo toho, aby se ti motka svezla po zádech tě špunt na kyvce chytne za helmu a urve ti hlavucool.......třeba..


Když nejezdím,tak tvořím...
osiris (Člen)
19.03.2008 20:38:02
Offline

Re: Spešl padáky

...a nebo na tebe třeba spadne meteorit surprised smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
19.03.2008 20:48:56
Offline

Re: Spešl padáky

... jo, jo, padáky sou pěkná věc good
... ale když ti někdo nedá přednost a jebneš to přímo ...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/begby.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
19.03.2008 21:24:21
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly01 psal:

Jediný kerý maj význam jsou na válcích..

Ostatní při větším nárazu udělají víc škody než užitku..

...při dvou kreších mi lízátka na palici zachránili motor přet lišejem...a nechcu se prsit, ale myslim, že sem byl jednim z prvních v republice, gdo je měl na Bandasce...tenkrát se vo tom Rutanoj ani RD motu nezdálo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ydom (Člen)
19.03.2008 21:25:06
Offline

Re: Spešl padáky

osiris psal:

...a nebo na tebe třeba spadne meteorit surprised smile1

to je jak letět rojem...ustřelí ti předek,vomotá se to kolem dolního hřibu,to nakopne zadek a ani nestačíš uletět a máš ho v řitisurprised...cool...je to teorie,ale mit za sebou trubku čumící kolmo od motorky,tak bych měl všechny body.....bigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
Miras (Člen)
20.03.2008 07:06:39
Offline

Re: Spešl padáky

Motorka mi při kreši jela povšech možnejch i nemožnejch stranách, ale hlava zůstala netknutá. Řekl bych, že když jsou trubkový padáky na motoru jde pak kontakt se silnicí až na nádrž a rám. Samozřejmě netušim jestli je to dobře nebo ne.

Filous (Člen)
20.03.2008 08:13:09
Offline

Re: Spešl padáky

Miras psal:

Motorka mi při kreši jela povšech možnejch i nemožnejch stranách, ale hlava zůstala netknutá. Řekl bych, že když jsou trubkový padáky na motoru jde pak kontakt se silnicí až na nádrž a rám. Samozřejmě netušim jestli je to dobře nebo ne.

...určitě líp vopravíš nádrš neš ubroušený žebra nebo palici...samozřejmě, že se může lízátko drbnout za nějakou hranu a třeba se vytrhnout, ale eště sem to u nikoho neviděl, každej pád je jinej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
20.03.2008 09:10:56
Offline

Re: Spešl padáky

ja spadnul a zadny padaky jsem nemel az na zavazicka na riditka, ktery mi zachranili packu spojky...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tonal/crash.jpg

Editoval inkvizitorr (20.03.2008 09:20:44)


Vzdy muze byt hur :-)
Kelly01 (Člen)
20.03.2008 09:36:19
Offline

Re: Spešl padáky

mně jela naposledy hlavně po palici a nesklopitelné stupačce..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
20.03.2008 09:41:09
Offline

Re: Spešl padáky

jenom takovou připomínku, hříbkový padáky, si myslim, by měly bejt hlavně z měkýho materiálu (silon, pp) aby se při klouzání motorky rychle odbrušovaly aby nedocházelo k tomu, že jako na ocelovejch se na nich začne motorka točit a nadělá víc škody než užitku. další z věcí, že padáky (u eska tedy) by měly bejt zároveň s kapotáží a né vystrčený ven. maj ochránit hlavně rám a motor a né kapoty. ty sou tam od toho aby absorbovaly taky část energie při pádu. osobně tam nemam žádný a mam dobře pojištěno, což je u mě nutnostbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
20.03.2008 09:51:35
Offline

Re: Spešl padáky

Ty máš hlavně výhodu že je pořád v servisesmile1


God Save The Queen!
Martin B12 (Člen)
20.03.2008 12:08:10
Offline

Re: Spešl padáky

mě teda datlopadáky ještě na 6ce pomohli good/ jinak bych z toho slováče nedojel/smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MartysN6/krajnice1.jpg

street triple picco
rutan (Člen)
20.03.2008 21:01:00
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly - co máš se mnou za problém? Chápu, že se tu snažíš vydobýt si hlavní postavení jako dodavatel padáků, ale konkurenční boj, je konkurenční boj. A můj milý, JÁ JSEM V ŽIVOTĚ NEZKOPÍROVAL ANI JEDNU SADU! Dokonce jstem i teď jednu sadu od firmy SATO racing odmítl kopírovat, i když to zákazník přímo chtěl. Je to proti mým zásadám a chci od tebe za to omluvu! Mám svůj vlastní design, svou vlastní cestu a kopírování odmítám. Kdybych kopíroval, nebylo by pro mně jednodušší cesty koupit pro modely, které intenzivně sháním sady od RD Mota, jako své největší konkurence, obkreslit to a vesele prodávat. Náklady by se mi fofrem vrátily, ale takhle prostě já nejednám, je to hnusárna a svou konkurenci respektuju! Abych byl konkrétní, předpokládám, že mluvíš o sliderech na hlavu válců bandita. O téhle sadě jsem přemýšlel už dlouho před tím, než jsem viděl (asi tvou) podobu tady  na stránkách. Motorku jsem si odměřil sám, tvar jsem si nakreslil taky sám, tak o jakém kopírování to tady KURVA mluvíš?bad

SLUGI (Člen)
20.03.2008 21:03:20
Offline

Re: Spešl padáky

...  Rutan surprisedsurprised
...  Kellýýý  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
rutan (Člen)
20.03.2008 21:05:04
Offline

Re: Spešl padáky

a ještě něco...je to tady samá typická česká povaha koukám - jestli máte někdo cokoliv k vyřešení, tak napište přímo mně, nebo mi zavolejte a odpovím vám na cokoliv po pravdě. já nemám co skrývat!
r.u.t.a.n@email.cz
776583331
icq: 222213277

rutan (Člen)
20.03.2008 21:18:58
Offline

Re: Spešl padáky

no... a když už jsem si vybil zlost, tak aspoň něco k těm trubkám - vyhněte se Fehlingům. Mají moc velký odstup od vík, navíc spodní ohyb je moc vystrčený a téměř všichni co je měli , a které znám, tak s nimi škrtli a dva se kvůli tomu vyváleli. Jeden na okruhu pravda. Navíc jsem se dostal i k tomum že u jedněch praskaly sváry, ale to může být jen náhoda. Kvalitní zpracování trubkáčů má třeba Hepco-Becker. Mluvím teď obecně, sadu pro Banditu jsem od nich neviděl, ale defakto vše, co jsem od nich viděl, bylo vychytané do detailu.

jo a kdyby někoho napadlo se mně na něco ptát, tak raději po mailu, aby z toho nebyla reklama.idontknow

John (Člen)
20.03.2008 21:23:09
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:

a ještě něco...je to tady samá typická česká povaha koukám - jestli máte někdo cokoliv k vyřešení, tak napište přímo mně, nebo mi zavolejte a odpovím vám na cokoliv po pravdě. já nemám co skrývat!
r.u.t.a.n@email.cz
776583331
icq: 222213277

Tož já jako typickej Čech nic k vyřešení nemám páč už sem to typicky po česku dořešil sámsmile2 takže ty slidery jsou fajn/jinak bych je ani neobjednal/, ale proč tam do toho balíčku nepřihodíš taky čtyři měděný podložky aby kokoti jako třeba já neměli zechcaný motory vod oilusurprisedidontknowsmile1

rutan (Člen)
20.03.2008 21:30:17
Offline

Re: Spešl padáky

John - dávám k tomu těsnění samozřejmě...možná u několika prvních sad nebylo...že by jsi měl takovou "kliku"?

John (Člen)
20.03.2008 21:33:05
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:

John - dávám k tomu těsnění samozřejmě...možná u několika prvních sad nebylo...že by jsi měl takovou "kliku"?

To sem celej já prostě "klikař",konec dobrý všechno dobrýsmile1

Filous (Člen)
20.03.2008 21:45:17
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:

no... a když už jsem si vybil zlost, tak aspoň něco k těm trubkám - vyhněte se Fehlingům. Mají moc velký odstup od vík, navíc spodní ohyb je moc vystrčený a téměř všichni co je měli , a které znám, tak s nimi škrtli a dva se kvůli tomu vyváleli. Jeden na okruhu pravda. Navíc jsem se dostal i k tomum že u jedněch praskaly sváry, ale to může být jen náhoda. Kvalitní zpracování trubkáčů má třeba Hepco-Becker. Mluvím teď obecně, sadu pro Banditu jsem od nich neviděl, ale defakto vše, co jsem od nich viděl, bylo vychytané do detailu.

jo a kdyby někoho napadlo se mně na něco ptát, tak raději po mailu, aby z toho nebyla reklama.idontknow

...Fehlingy praskaj fšechny, nejni to náhodabad


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
20.03.2008 21:47:12
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:

Motorku jsem si odměřil sám, tvar jsem si nakreslil taky sám, tak o jakém kopírování to tady KURVA mluvíš?bad

osobně proti tobě nic nemám, neni to nápad nijak světobornej (dělat padáky), takže by mě ani nějak extra netrápilo, že něco kopíruješ, ale když tady blafeš vo tom jak si kreslíš sám a sám i odměřuješ, tak proč na prvních sadách hříbků na béčko byly voba stejně dlouhý i když je tam excentricky uloženej motor??? chyba v měření asi néidontknowbigsmilebigsmilebigsmile prostě napiš dělam padáky a když to de, tak to zkopíruju, když to nejde tak experimentuju a je to né...smokin


doba je temná...
rutan (Člen)
20.03.2008 21:52:47
Offline

Re: Spešl padáky

John psal:
rutan psal:

John - dávám k tomu těsnění samozřejmě...možná u několika prvních sad nebylo...že by jsi měl takovou "kliku"?

To sem celej já prostě "klikař",konec dobrý všechno dobrýsmile1

no tak stejně průser...Pokud chceš, můžu poslat, mám jich tu plné šuplík.

rutan (Člen)
20.03.2008 21:58:33
Offline

Re: Spešl padáky

inkvizitorr psal:
rutan psal:

Motorku jsem si odměřil sám, tvar jsem si nakreslil taky sám, tak o jakém kopírování to tady KURVA mluvíš?bad

osobně proti tobě nic nemám, neni to nápad nijak světobornej (dělat padáky), takže by mě ani nějak extra netrápilo, že něco kopíruješ, ale když tady blafeš vo tom jak si kreslíš sám a sám i odměřuješ, tak proč na prvních sadách hříbků na béčko byly voba stejně dlouhý i když je tam excentricky uloženej motor??? chyba v měření asi néidontknowbigsmilebigsmilebigsmile prostě napiš dělam padáky a když to de, tak to zkopíruju, když to nejde tak experimentuju a je to né...smokin

Tak to netuším o čem mluvíš! Za tím, co jsem napsal si stojím. Kreslím a odměřuju si sám (ať už osobně, nebo ne dálku, po mailu se zákazníkem). Konkrétně Bandit je jedna z nejstarších sad vůbec. V dobách, kdy jsem s tím začínal to oproti dnešku bylo kvalitativně dost slabé, tak je možné, že jsem prostě měl blbě rozměry, nebo omylem poslal dva kusy stejné strany, ale mám pocit, že jsem tam s délkou za celou tu dobu nic nedělal. Pochop, tahle sada prošla už možná pěti facelifty, pořád vylepšuju, tak si nemůžu pamatovat, co jsem ve výkresu smazal a doplnil před třemi lety. A když to nejde, tak ani tehdy nebudu kopírovat. Navíc ten případ "když to nejde" většinou pak vede do experimentů typu uchycení za šestky šroubky na kapotách nebo víkách motoru. Tyhle pseudokonstrukce nevedu...

Filous (Člen)
20.03.2008 22:22:52
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:
inkvizitorr psal:
rutan psal:

Motorku jsem si odměřil sám, tvar jsem si nakreslil taky sám, tak o jakém kopírování to tady KURVA mluvíš?bad

osobně proti tobě nic nemám, neni to nápad nijak světobornej (dělat padáky), takže by mě ani nějak extra netrápilo, že něco kopíruješ, ale když tady blafeš vo tom jak si kreslíš sám a sám i odměřuješ, tak proč na prvních sadách hříbků na béčko byly voba stejně dlouhý i když je tam excentricky uloženej motor??? chyba v měření asi néidontknowbigsmilebigsmilebigsmile prostě napiš dělam padáky a když to de, tak to zkopíruju, když to nejde tak experimentuju a je to né...smokin

Tak to netuším o čem mluvíš! Za tím, co jsem napsal si stojím. Kreslím a odměřuju si sám (ať už osobně, nebo ne dálku, po mailu se zákazníkem). Konkrétně Bandit je jedna z nejstarších sad vůbec. V dobách, kdy jsem s tím začínal to oproti dnešku bylo kvalitativně dost slabé, tak je možné, že jsem prostě měl blbě rozměry, nebo omylem poslal dva kusy stejné strany, ale mám pocit, že jsem tam s délkou za celou tu dobu nic nedělal. Pochop, tahle sada prošla už možná pěti facelifty, pořád vylepšuju, tak si nemůžu pamatovat, co jsem ve výkresu smazal a doplnil před třemi lety. A když to nejde, tak ani tehdy nebudu kopírovat. Navíc ten případ "když to nejde" většinou pak vede do experimentů typu uchycení za šestky šroubky na kapotách nebo víkách motoru. Tyhle pseudokonstrukce nevedu...

...to co má na mysli Inkviz je záležitost loňskýho léta a padáků, kerý vot tebe koupil Husky...prostě levej byl kratší neš víkosurprised ...sám sem je viděl, nemám to z druhý ruky...nevim jag ste to ve finále vyřešili, ale vim, že tě kvůli tomu dost dlouho naháněl...ale je mi to fuck, mam svoji šupléru a svýho dvorního soustružníka a frézařebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
rutan (Člen)
20.03.2008 22:30:02
Offline

Re: Spešl padáky

Filous psal:
rutan psal:
inkvizitorr psal:


osobně proti tobě nic nemám, neni to nápad nijak světobornej (dělat padáky), takže by mě ani nějak extra netrápilo, že něco kopíruješ, ale když tady blafeš vo tom jak si kreslíš sám a sám i odměřuješ, tak proč na prvních sadách hříbků na béčko byly voba stejně dlouhý i když je tam excentricky uloženej motor??? chyba v měření asi néidontknowbigsmilebigsmilebigsmile prostě napiš dělam padáky a když to de, tak to zkopíruju, když to nejde tak experimentuju a je to né...smokin

Tak to netuším o čem mluvíš! Za tím, co jsem napsal si stojím. Kreslím a odměřuju si sám (ať už osobně, nebo ne dálku, po mailu se zákazníkem). Konkrétně Bandit je jedna z nejstarších sad vůbec. V dobách, kdy jsem s tím začínal to oproti dnešku bylo kvalitativně dost slabé, tak je možné, že jsem prostě měl blbě rozměry, nebo omylem poslal dva kusy stejné strany, ale mám pocit, že jsem tam s délkou za celou tu dobu nic nedělal. Pochop, tahle sada prošla už možná pěti facelifty, pořád vylepšuju, tak si nemůžu pamatovat, co jsem ve výkresu smazal a doplnil před třemi lety. A když to nejde, tak ani tehdy nebudu kopírovat. Navíc ten případ "když to nejde" většinou pak vede do experimentů typu uchycení za šestky šroubky na kapotách nebo víkách motoru. Tyhle pseudokonstrukce nevedu...

...to co má na mysli Inkviz je záležitost loňskýho léta a padáků, kerý vot tebe koupil Husky...prostě levej byl kratší neš víkosurprised ...sám sem je viděl, nemám to z druhý ruky...nevim jag ste to ve finále vyřešili, ale vim, že tě kvůli tomu dost dlouho naháněl...ale je mi to fuck, mam svoji šupléru a svýho dvorního soustružníka a frézařebigsmile

tak to má jediné vysvětlení - poslal jsem mu dva pravé kusy:( Už si to nepamatuju, ale pokud bych to řešil dnes, tak bych mu samozřejmě poslal nový pravý s "omluvným". to je u mně standartní postup když se nějaký takový průser stane..
Holt human error..

Meloun (Člen)
20.03.2008 22:39:54
Offline

Re: Spešl padáky

Rutan:
Dobré přístupgood-hájit si svoje-jen do nich!!goodbigsmile

Kelly je pořád s něčim nespokojenej a pořád má něco lepšího-toho už neřeším..bigsmile

Jen technická - jelikož mám ty padáky taky,kupovaný loňskýho roku...takže nevim,jak teď..ale ty šroubky k rámu(imbusy) stojej za pussy..nějakej asi měkkej pozinkovanej matroš...takže by to chtělo nějakou pevnostní ocel anebo aspoň nerez..přecijen to v podstatě nahrazuje šroub,co drží motor..
Utahoval jsem to na citovky imbusem a mam z toho hvězdičkubigsmile
Takže až mě to nasere,koupim za pár korun jiný...ale ne každej je tak splachovací jako já,že jo...evilsmile1


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
20.03.2008 22:55:44
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:
Filous psal:
rutan psal:


Tak to netuším o čem mluvíš! Za tím, co jsem napsal si stojím. Kreslím a odměřuju si sám (ať už osobně, nebo ne dálku, po mailu se zákazníkem). Konkrétně Bandit je jedna z nejstarších sad vůbec. V dobách, kdy jsem s tím začínal to oproti dnešku bylo kvalitativně dost slabé, tak je možné, že jsem prostě měl blbě rozměry, nebo omylem poslal dva kusy stejné strany, ale mám pocit, že jsem tam s délkou za celou tu dobu nic nedělal. Pochop, tahle sada prošla už možná pěti facelifty, pořád vylepšuju, tak si nemůžu pamatovat, co jsem ve výkresu smazal a doplnil před třemi lety. A když to nejde, tak ani tehdy nebudu kopírovat. Navíc ten případ "když to nejde" většinou pak vede do experimentů typu uchycení za šestky šroubky na kapotách nebo víkách motoru. Tyhle pseudokonstrukce nevedu...

...to co má na mysli Inkviz je záležitost loňskýho léta a padáků, kerý vot tebe koupil Husky...prostě levej byl kratší neš víkosurprised ...sám sem je viděl, nemám to z druhý ruky...nevim jag ste to ve finále vyřešili, ale vim, že tě kvůli tomu dost dlouho naháněl...ale je mi to fuck, mam svoji šupléru a svýho dvorního soustružníka a frézařebigsmile

tak to má jediné vysvětlení - poslal jsem mu dva pravé kusy:( Už si to nepamatuju, ale pokud bych to řešil dnes, tak bych mu samozřejmě poslal nový pravý s "omluvným". to je u mně standartní postup když se nějaký takový průser stane..
Holt human error..

...jasný, určitě to tag bylo, ten levej byl stejně dlouhej jag pravej...nigdo nejni nevomylnej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fulltank (Člen)
20.03.2008 23:03:41
Offline

Re: Spešl padáky

rutan: no ted kdyz uz ses pussyclen, jakou das slevu na padaky clenum fora bigsmilegood

a nebud troskar..bigsmile

kolibra (Člen)
21.03.2008 06:29:35
Offline

Re: Spešl padáky

Jo padaky su zaklete good uz se poprali?


XXX
Honza-B6 (Člen)
21.03.2008 07:31:37
Offline

Re: Spešl padáky

Meloun psal:

Rutan:
Dobré přístupgood-hájit si svoje-jen do nich!!goodbigsmile

Kelly je pořád s něčim nespokojenej a pořád má něco lepšího-toho už neřeším..bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood ***RUTAN***bigsmile

Takže až mě to nasere,koupim za pár korun jiný...ale ne každej je tak splachovací jako já,že jo...evilsmile1

Kelly01 (Člen)
21.03.2008 12:02:59
Offline

Re: Spešl padáky

Názor můžu mít jakej chci,jsem plnoletej..

Proti Rutanovi jako člověku nic nemám,proti Rutanovi jako podnikateli mám svůj názor..

Padáky nedodávám a nikdy jsem je nedodával..

Nedodávám nic,max. drobnosti známým(kus folie apod.)..

A na obšlehávání věcí v rámci chamtivosti mám pořád svůj názorsick

Stejná sračka je slavný RD Motosick

A je evidentní rozdíl jestli to splácal třeba Datel(kvalitně) pro pár lidí,nebo tihle šméčkoví kopisti kteří v první řadě řeší cenu,a tomu je přizpůsobena kvalita a materiálheadshake

Takový český Fehlingsick


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2008 12:23:19
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly01 psal:

A je evidentní rozdíl jestli to splácal třeba Datel(kvalitně) pro pár lidí,nebo tihle šméčkoví kopisti kteří v první řadě řeší cenu,a tomu je přizpůsobena kvalita a materiálheadshake

Takový český Fehlingsick

nechci se tebe nebo Rutana nějak zastávat nebo hanit vaše názory,ale měl by jsi si Kelly uvědomit ,že jsou i lidi kteří prostě cenu řeší a radši objednají tam kde je to byť i o 20,- levnější a pokud chceš prodat tak prostě musíš nějak z cenou dolu.
....já jsem cenu řešil taky a proto jsem byl velice rád ,že jsem tu našel výkresy od Datla....materiál asi 300,- no a pak jen můj čas co mě stála výroba.
Ale i tuhle možnost nemá každej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
21.03.2008 12:32:23
Offline

Re: Spešl padáky

Mne tohle téma nezajímá a končím s ním..

Jen jsem upozornil že Datel provedl kvalitní práci se vším všudy vč. šroubů pořádné pevnosti..

Ať si tam každej nasere co chcecool

A tady nejde o spor,já nic nevyrábím a vyrábět nebuduidontknowsurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
21.03.2008 12:44:02
Offline

Re: Spešl padáky

...tak drž hubu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
21.03.2008 12:54:51
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:

Kvalitní zpracování trubkáčů má třeba Hepco-Becker. Mluvím teď obecně, sadu pro Banditu jsem od nich neviděl, ale defakto vše, co jsem od nich viděl, bylo vychytané do detailu.

Dělaj (možná dělali) měl sem je a pobraly toho fak hodně. akorát vzhled je trochu čoproidní...tak po splnění funkce vysej na skobě v garáži.
takhle vypadaj:

http://www.suzukibandit.cz/storage/200611242241_TN_DSCN1099.jpg
Filous (Člen)
21.03.2008 12:58:06
Offline

Re: Spešl padáky

Lihy psal:
rutan psal:

Kvalitní zpracování trubkáčů má třeba Hepco-Becker. Mluvím teď obecně, sadu pro Banditu jsem od nich neviděl, ale defakto vše, co jsem od nich viděl, bylo vychytané do detailu.

Dělaj (možná dělali) měl sem je a pobraly toho fak hodně. akorát vzhled je trochu čoproidní...tak po splnění funkce vysej na skobě v garáži.
takhle vypadaj:
http://www.suzukibandit.cz/storage/2006 … CN1099.jpg

...Lihu, to uš je ňáká historická fotka, co? ...koukam Ezechiel, Stimpoff, na tvym bajku Laser, čoprácký padáky..........


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
21.03.2008 13:04:35
Offline

Re: Spešl padáky

kurnik...visej měkkýbigsmile

Lihy (Člen)
21.03.2008 13:06:50
Offline

Re: Spešl padáky

Filous psal:
Lihy psal:
rutan psal:

Kvalitní zpracování trubkáčů má třeba Hepco-Becker. Mluvím teď obecně, sadu pro Banditu jsem od nich neviděl, ale defakto vše, co jsem od nich viděl, bylo vychytané do detailu.

Dělaj (možná dělali) měl sem je a pobraly toho fak hodně. akorát vzhled je trochu čoproidní...tak po splnění funkce vysej na skobě v garáži.
takhle vypadaj:
http://www.suzukibandit.cz/storage/2006 … CN1099.jpg

...Lihu, to uš je ňáká historická fotka, co? ...koukam Ezechiel, Stimpoff, na tvym bajku Laser, čoprácký padáky..........

počkej počkej, jág historická? vogo já sem ještě zajíček mladej.... co já pamatuju za histórii?bigsmile
Sou to Nuzice 2004 to neni zas tak dávno, ni?coolhelp

jardagsf (Člen)
21.03.2008 13:51:51
Offline

Re: Spešl padáky

jj a je to ceska hospoda kousek od stilce - pak byla palba na lipno
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
21.03.2008 14:16:46
Offline

Re: Spešl padáky

jardagsf psal:

jj a je to ceska hospoda kousek od stilce - pak byla palba na lipno
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

...a v neděli nat ránem šláftruňk, ty, já, Inkviz...to byl jeden z nejpovedenějších mejdánkůgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Newada (Člen)
21.03.2008 14:38:51
Offline

Re: Spešl padáky

osiris psal:
Monty Jack psal:

Třeba já mám tohle v černé ... a vážně se nebojím že bych s tím někde škrtnul good
http://www.givi.fr/caschi_borse_bauli_a … CO_ID=3843
(tím neříkám že to nejde ... jen vím jak jezdím smokin)

...zrovna tyhle jsou ale fakt dost škrtací, dávej pozor good

Přesně tak, sem si vzal dřevotřískovou desku a koukal při jakym náklonu škrtaj a řek sem si, tak takhle to nikdy nenaklonim a ejhle jeden padák už je krásně zbroušenej, takže půjdou na letošní sezónu dolů.


jak dlouho ještě?
Lenka (Člen)
21.03.2008 15:47:54
Offline

Re: Spešl padáky

Nuzice 2004...to byl muj první banditsraz...ach bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
maňas (Člen)
21.03.2008 18:36:53
Offline

Re: Spešl padáky

co se týče padáků,volil jsem ty z RD Mota,za  1. cenová dostupnost a za 2. vzdálenostní dostupnost,jinak šrouby - teda imbusy maj standartní pevnost - 8.8 což je si myslím dostatečný a to že mi zachránily spoustu práce po tom co sem se vysekal ,vo tom ani po tomgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
rutan (Člen)
21.03.2008 18:47:20
Offline

Re: Spešl padáky

Meloun psal:

Rutan:
Dobré přístupgood-hájit si svoje-jen do nich!!goodbigsmile

Kelly je pořád s něčim nespokojenej a pořád má něco lepšího-toho už neřeším..bigsmile

Jen technická - jelikož mám ty padáky taky,kupovaný loňskýho roku...takže nevim,jak teď..ale ty šroubky k rámu(imbusy) stojej za pussy..nějakej asi měkkej pozinkovanej matroš...takže by to chtělo nějakou pevnostní ocel anebo aspoň nerez..přecijen to v podstatě nahrazuje šroub,co drží motor..
Utahoval jsem to na citovky imbusem a mam z toho hvězdičkubigsmile
Takže až mě to nasere,koupim za pár korun jiný...ale ne každej je tak splachovací jako já,že jo...evilsmile1

teď tomu nerozumím...ty padáky jsou ode mně? já používám zásadně pevnostní šrouby (každý imbus je pevnostní, nepevnostní se běžně neprodávají) a to, o čem mluvíš není možné, pokud máš neožužlaný šestihran na imbus klíči.
nebo máš prostě moc velkou sílu:)

rutan (Člen)
21.03.2008 18:50:17
Offline

Re: Spešl padáky

Fulltank psal:

rutan: no ted kdyz uz ses pussyclen, jakou das slevu na padaky clenum fora bigsmilegood

a nebud troskar..bigsmile

smile1)) áá pán je obchodník:)) No, pominu-li, že odsud skoro nikoho neznám a že mně tady pomlouváte, tak nabízím 5%, pokud se prokážete v objednávce heslem "suzukibanditpičo"
:) bereš?

Fulltank (Člen)
21.03.2008 18:54:32
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:
Fulltank psal:

rutan: no ted kdyz uz ses pussyclen, jakou das slevu na padaky clenum fora bigsmilegood

a nebud troskar..bigsmile

smile1)) áá pán je obchodník:)) No, pominu-li, že odsud skoro nikoho neznám a že mně tady pomlouváte, tak nabízím 5%, pokud se prokážete v objednávce heslem "suzukibanditpičo"
:) bereš?

5% to ses teda moc nevytahnul idontknow myslel sem tak 30% to by uz jako slo good

rutan (Člen)
21.03.2008 19:07:14
Offline

Re: Spešl padáky

Kelly01 psal:

Názor můžu mít jakej chci,jsem plnoletej..

Proti Rutanovi jako člověku nic nemám,proti Rutanovi jako podnikateli mám svůj názor..

Padáky nedodávám a nikdy jsem je nedodával..

Nedodávám nic,max. drobnosti známým(kus folie apod.)..

A na obšlehávání věcí v rámci chamtivosti mám pořád svůj názorsick

Stejná sračka je slavný RD Motosick

A je evidentní rozdíl jestli to splácal třeba Datel(kvalitně) pro pár lidí,nebo tihle šméčkoví kopisti kteří v první řadě řeší cenu,a tomu je přizpůsobena kvalita a materiálheadshake

Takový český Fehlingsick

neurčitou odpověď jsem čekal. Kdo neví kudy kam, vymlouvá se přesně takhle. Dokaž, že kopíruju, dokaž mou nekvalitu, buď trošku konkrétnější prosímtebe. Šrouby používám kvalitní, a konkrétně u bandita je pevnost šroubů naprosto nepodstatná z titulu konstrukce celé sady. Nicméně stejně tam dávám pevnostní všechny.
Datlovy padáky neznám. Samozřejmě, že moje konstrukce jde udělat podstatně kvalitněji, CNC obráběná přídržná deska, aby nebyl znatelný řez, eloxované, s gravírovaným logem bandit, aby to vypadalo atd atd...ale ...proč? Zaměřuju se spíš na funkčnost.. O kvalitě mých padáků pochybovat můžeš, jak je libo. Ale až budeš mít tolik crashtestů jako já, tak mudruj.

maňas (Člen)
21.03.2008 19:11:08
Offline

Re: Spešl padáky

Fulltank psal:
rutan psal:
Fulltank psal:

rutan: no ted kdyz uz ses pussyclen, jakou das slevu na padaky clenum fora bigsmilegood

a nebud troskar..bigsmile

smile1)) áá pán je obchodník:)) No, pominu-li, že odsud skoro nikoho neznám a že mně tady pomlouváte, tak nabízím 5%, pokud se prokážete v objednávce heslem "suzukibanditpičo"
:) bereš?

5% to ses teda moc nevytahnul idontknow myslel sem tak 30% to by uz jako slo good

no v tomhle se musím Rutana zastat,asi třicet procent,to by to dělal za dara,to je totiž normální taxa,kterou slušnej obchodník má,jinak pokad nabízí pět je to lepší než nula


a co se týče šroubů,teda imbusů,ještě sem neviděl v práci měkčí imbus než 8.8 a to dělám v železářství a dávat na takovou věc vyší pevnostř jako je 10.9 , nebo nedej bože 12.9 mi přijde naprosto zbytečný


jinak to že se ohlodá imbus hlava je způsobeno buď špatným klíčem,nebo rukama¨- nebrat osobně bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
rutan (Člen)
21.03.2008 19:15:37
Offline

Re: Spešl padáky

Fulltank psal:
rutan psal:
Fulltank psal:

rutan: no ted kdyz uz ses pussyclen, jakou das slevu na padaky clenum fora bigsmilegood

a nebud troskar..bigsmile

smile1)) áá pán je obchodník:)) No, pominu-li, že odsud skoro nikoho neznám a že mně tady pomlouváte, tak nabízím 5%, pokud se prokážete v objednávce heslem "suzukibanditpičo"
:) bereš?

5% to ses teda moc nevytahnul idontknow myslel sem tak 30% to by uz jako slo good

...tak zase nohama na zem že:) objednej deset sad a domluvíme se:) Chápu, že platí, že líná huba, holé neštěstí, ale narážím i na lidi, kteří objednají za pět litrů a žádnou slevu nechtěli.

osiris (Člen)
21.03.2008 19:57:17
Offline

Re: Spešl padáky

rutanoj: hele woe a koukej ty kluky bílý trošku probudit, když letos perníci válej v tý play out, tak je play off vaše smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
21.03.2008 20:05:26
Offline

Re: Spešl padáky

osiris psal:

rutanoj: hele woe a koukej ty kluky bílý trošku probudit, když letos perníci válej v tý play out, tak je play off vaše smile1

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckbigsmile


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
21.03.2008 20:13:20
Offline

Re: Spešl padáky

...redface redface redface já to věděl bigsmile bigsmile
...pepy se to netýká woe bigsmile ten je dobrej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
21.03.2008 20:17:04
Offline

Re: Spešl padáky

osiris psal:

...redface redface redface já to věděl bigsmile bigsmile
...pepy se to netýká woe bigsmile ten je dobrej

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
už asi dohrálsmile2


momentalně zavostalej
bery (Člen)
21.03.2008 20:19:01
Offline

Re: Spešl padáky

teda jen plejof


momentalně zavostalej
Fulltank (Člen)
21.03.2008 21:49:36
Offline

Re: Spešl padáky

rutan psal:
Fulltank psal:
rutan psal:


smile1)) áá pán je obchodník:)) No, pominu-li, že odsud skoro nikoho neznám a že mně tady pomlouváte, tak nabízím 5%, pokud se prokážete v objednávce heslem "suzukibanditpičo"
:) bereš?

5% to ses teda moc nevytahnul idontknow myslel sem tak 30% to by uz jako slo good

...tak zase nohama na zem že:) objednej deset sad a domluvíme se:) Chápu, že platí, že líná huba, holé neštěstí, ale narážím i na lidi, kteří objednají za pět litrů a žádnou slevu nechtěli.

ja se nebojim zeptat a rad usetrim good. Byl to jen takovej navrh bigsmile co treba kdyby si byl nameko... evil

rutan (Člen)
22.03.2008 17:38:49
Offline

Re: Spešl padáky

osiris psal:

rutanoj: hele woe a koukej ty kluky bílý trošku probudit, když letos perníci válej v tý play out, tak je play off vaše smile1

kua průser kámo, na slávii 2:0 to je děs:( takové smůly. Ale počkejte sešívačky, až dojedete do Liberce..to bude masakr!!! Nebudu u toho chybět, zítra jdeme na ně:)

rutan (Člen)
22.03.2008 17:41:32
Offline

Re: Spešl padáky

Fulltank psal:
rutan psal:
Fulltank psal:


5% to ses teda moc nevytahnul idontknow myslel sem tak 30% to by uz jako slo good

...tak zase nohama na zem že:) objednej deset sad a domluvíme se:) Chápu, že platí, že líná huba, holé neštěstí, ale narážím i na lidi, kteří objednají za pět litrů a žádnou slevu nechtěli.

ja se nebojim zeptat a rad usetrim good. Byl to jen takovej navrh bigsmile co treba kdyby si byl nameko... evil

no bylo mi to jasnésmile1)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr