Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » co za objektiv na dslr ???

inkvizitorr (Administrator)
25.03.2008 14:05:25
Offline

co za objektiv na dslr ???

takže chci si koupit zrcadlovku canon d40 no a k ní se prodávaj buďto setový objektivy a nebo holý tělo (to bych radši) a k tomu nějakej objektiv. budu to používat víceméně pouze na focení motorek v pohybu (okruh) a nebo zvířat venku (psi) no a tak mě zajímá jestli máte někdo z vás zkušenosti (hlavně pro ten okruh, abik tenkrát měl myslim něco v brně) co tam nasadit. jedná se mi hlavně o ohnisko kolik? a jestli je možný udržet tele s ohniskem cca do 300 ještě v ruce nebo už je na to potřeba stativ??? mam tu dva adepty, jeden s ohniskem 18-200 a jeden s 28-300. chci tyhle univerzály na běžný focení a časem k tomu přikoupim ještě něco širokoúhlýho. tak a teď babo raďhelphelphelp


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2008 14:13:20
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Nedávno jsem zakopnul o tohle http://www.motorkari.cz/detail-clanku/?cid=12133 třeba ti to moc nepomůže,ale třeba jo.myslím,že minimálně autor článku by poradil i víc kdyby jsi mu napsal.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
25.03.2008 14:21:36
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

ja se f tom prd vyznam - defka by ti ale poradil vic - on si ted taky koupil tu d40 a v objektivech se vyzna .... vecer bych ti na nej mohl poslat ICQ a muzete si pokecat.

Jinak on shani nekoho, kdo by mu tak na pul dne k te d40 zapujcil nejaky to rybi voko (nebo jak se to jmenuje). Nasel by se nekdo z prahy nebo okoli, kdo by to byl ochoten zapujcit (za nejakyho tekutyho kaprika samozrejme:))


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenda (Člen)
25.03.2008 14:40:02
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Loser psal:

ja se f tom prd vyznam - defka by ti ale poradil vic - on si ted taky koupil tu d40 a v objektivech se vyzna .... vecer bych ti na nej mohl poslat ICQ a muzete si pokecat.

Jinak on shani nekoho, kdo by mu tak na pul dne k te d40 zapujcil nejaky to rybi voko (nebo jak se to jmenuje). Nasel by se nekdo z prahy nebo okoli, kdo by to byl ochoten zapujcit (za nejakyho tekutyho kaprika samozrejme:))

Mam Canon EOS 400D i se seťákem. Mohu říct, že nelituju ani toho seťáku, odvádí super práci. A chces poradit se znackou nebo rozsahem? Značky máš jasný, buď originál nebo Tamron, Sigma. Pokud chceš nějaej univerzální rozsah, ber třeba 28-200 třeba tady Canon http://www.megafoto.cz/canon-ef-28-200- … -usm.html, záleží na tobě kolik chceš investovat.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2008 14:49:58
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

loser: super, tak děfkoj to vyřiď a večer po skajpu pokud by to bylo možný...

zdenda: na zančku prdim, de mi vo to, jaká ohnisková vzdálenost se používá při focení okolo trati na tom okruhu a jestli má někdo zkušenost s těma ohniskama 28-300 nebo 18-200. voni prodávaj třeba tenhle set:
http://www.fotobalcar.cz/detail.asp?Kod=1901B127AA
jenže pokud to budu mít všechno v jednom objektivu a nebudu muset přehazovat, tak budu radši... ale jestli to nemá nějaký mouchy???help taky mi de vo to jestli to při tom maximu (objektiv 28-300) eště udržim v ruce???help to bych pak koupil spíš ten 18-200 a pak případně nějaký tele už se stativem....help


doba je temná...
Loser (Administrator)
25.03.2008 14:56:12
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Inkviz: tak uz jsem defkojc poslal jak tvoje I(C)Q, tak i skype kontakt. Tak doufam, ze se ti ozve


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2008 15:00:12
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Loser psal:

Inkviz: tak uz jsem defkojc poslal jak tvoje I(C)Q, tak i skype kontakt. Tak doufam, ze se ti ozve

tak to by byl teda pěkná kurva kdyby se nevozvalbigsmile du sepisovat dotazybigsmile


doba je temná...
Zdenda (Člen)
25.03.2008 15:06:24
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Pokud chceš dělat objektivem kvalitní fotky na dálku, chce to stativ, aspoň malinkej. 18-200 je dle mě univerzál tak akorát. Jinak na tom odkazu, co jsem ti dal výše, mají nejlepší ceny, navíc ti odečtou DPH.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Lihy (Člen)
25.03.2008 15:42:40
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

inkvizitorr psal:

loser: super, tak děfkoj to vyřiď a večer po skajpu pokud by to bylo možný...

zdenda: na zančku prdim, de mi vo to, jaká ohnisková vzdálenost se používá při focení okolo trati na tom okruhu a jestli má někdo zkušenost s těma ohniskama 28-300 nebo 18-200. voni prodávaj třeba tenhle set:
http://www.fotobalcar.cz/detail.asp?Kod=1901B127AA
jenže pokud to budu mít všechno v jednom objektivu a nebudu muset přehazovat, tak budu radši... ale jestli to nemá nějaký mouchy???help taky mi de vo to jestli to při tom maximu (objektiv 28-300) eště udržim v ruce???help to bych pak koupil spíš ten 18-200 a pak případně nějaký tele už se stativem....help

Vim vo tom hovno, ale tady o tom něco málo píšou....
http://www.motorkari.cz/detail-clanku/?cid=12133
estli si to už nečet

Lihy (Člen)
25.03.2008 15:44:02
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

bigsmile sem pussy von ti to Kasym už psal hned nahóřehelp

tajnej (Člen)
25.03.2008 18:18:39
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Laco, co s náma byl předlóni s cagivou v taljánsku na makarónskym pussy srazu má krám s foťákama a rád ti poradí (řikal) a třeba i udělá cenu (si myslim). Telefon sem ti dal do mejla.

Americkej (Člen)
25.03.2008 19:12:04
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

wogo Inkviz, nechceš canona, ale spíš nikonbigsmile  ale jinak 28-300 mám sigmu, v ruce s ní fotím jak prd!stativ je potřeba jen při slabším světle, kdy máš delší expoziční časy...na okruhu fotíš zpravidla za dne a většinou ií za slunečného dne.Ten objektiv Ti můžu i půjčit ať si to omakáš.Jinak stativ mám doma leta a většinou jsem línej se s ním tahat...jinak D-40 je fajn amatérská volba, taky na něj mám chuťgood


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
barynek (Člen)
25.03.2008 19:37:30
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Americkej psal:

wogo Inkviz, nechceš canona, ale spíš nikonbigsmile  ale jinak 28-300 mám sigmu, v ruce s ní fotím jak prd!stativ je potřeba jen při slabším světle, kdy máš delší expoziční časy...na okruhu fotíš zpravidla za dne a většinou ií za slunečného dne.Ten objektiv Ti můžu i půjčit ať si to omakáš.Jinak stativ mám doma leta a většinou jsem línej se s ním tahat...jinak D-40 je fajn amatérská volba, taky na něj mám chuťgood

Jenže Americkej tvoje pracky by unesly tele tak se nediv, že jako prdbigsmile čímž se nechci dotknout Inkvize a muskulatury na jeho pažíchbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Bedřich (Člen)
25.03.2008 20:47:01
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Heleď, ohnisková vzálenost ti neřeší jestli to udržíš v ruce a vyfotíš nějkou letící jebku.

Když chceš fotit něco móóóc rychlího musíš mít dvě hlavní věci 1. světlo 2. velkou clonu na objektivu = malé clonové číslo=(Světelnost) buď a nebo.

Když fotíš něco móóóc rychlího musíš tedy fotit na co nejmenší čas. Moto ideálně 2000/s to ale znamená opět hodně světla(mám na mysli pařák jak kráva a nebe bez mráčů). Když je málo světla tak pomůže světelnost objektivu. Ty borcí co mají na fotbale objektivy jak laufy vod kanonu jsou taky třeba jen 200ohnikový, ale s kurva velkou clonou. A to je právě ten parametr co dělá cenu objektivu.bad

Jestli udržíš 200ohniskovej objektiv, záleží na čase(světle)expozice, né na tom ohnisku toho voka. V ruce se dá udržet max 60/s.

Když fotíš něco móóóc rychlího musíš mít foťák, kterej je schopnej vyfotit hodně snímků za sekundu (min 4snímky). A tady pozor, hodně výrobců udává třeba 6 snímků za s, ale pouze jpg, což není max. kvalita co foťák dokáže. Stejnej foťák ti pak udělá třeba jen 3 Rawy/s a pak se kousne, ukládá a nefotísmile2


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
25.03.2008 21:09:12
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Něco jako totok:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/bi.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/bii.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/biii.jpg



Jinak taky bacha na ISO foťáku. D40 má nejmíň 200 a to je podle mě na letní focení pejska a mašiny málo. Bude tam trochu vidě zrnoidontknow

Taky bych si koupil rychlou SD kartu, ať neomezuješ foťáku ukládání na ní.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2008 21:50:56
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

tak už sem celou věc vyřešil velmi elegantně a to tak, že sem celou problematiku hodil na hlavu lacoj a mam klidgoodbigsmile

bedřich: já chci tělo canon eos 40d, ten nikon napsal jemerickej, to nechcisickbad jinak objektiv mi byl doporučenej (z toho co sem chtěl) sigma 18-200. no a až s tim něco odfotim, tak už asi pak sám budu vědět co mi scházígood jináč laco všechno tupci vysvětlil, takže už vim proč a jak a vůbec všechno vůkolgood


doba je temná...
Zdenda (Člen)
25.03.2008 21:51:39
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

No já nevim, já fotim v létě za slunce na ISO 100 málokdy 200 a že bych měl vidět zrno? Při 10MPX mám i fotky na ISO 400 dobrý.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
25.03.2008 22:09:56
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/ISO400.jpg



Fotka při plnym slunci na ISO 400. Osi mě zabije a stejně to zkomprimuje. Bojim bojimsmokin

Co se týká toho stativu, záleží to na prackách. Já to prostě neudržim, hlavně když pálim za motorkama (otáčím se) sérii fotek. Dobrý je mít taky stabilizátor v objektivu.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
25.03.2008 22:11:17
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

tak stejně hovno. Kde je chyba?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bedřich (Člen)
25.03.2008 22:18:48
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Myslel jsem to hlavně obecně. Při formátu fotky 10x15 to laik moc nepozná(u denní fotky), při větším zvětšení u fotky v létě najdeš zrno(šum) třeba na modré obloze. Je to otom, co, jak a proč fotíš/co s tím pak chceš dělat. Já když fotím, tak na max.kvalitu všeho, protože když se povede fotka a je vyfocena na 1600x1200 tak to je na utžení hlavy.
ISO není jen o zrnu, ale i čím menší ISO, tím míň potřebuješ světla na fotku=menší čas=nerozmazaná fotka v rychlosti. Ten rozdíl potřebného světla je třeba dvojnásobný u 200 oproti 100 a takže co vyfotíš 1/500s na 200 ISO můžeš vyfotit na 100 ISO 1/1000s a to je podle mě rozdíl jak pussy

ale při focení na automat to ani řešit nemusíš.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenda (Člen)
25.03.2008 22:21:33
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

No to třeba jo. Ale to by taky musely bejt výřezy jak kráva. Normálně to nemáš dle mě šanci poznat. Správně si ale napsat, že cenu těch drahejch objektivů dělá světlost. Njn napíšu ježíškovi, mám jeden vyhlídlej za asi za 45 ve slevě.evil


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bedřich (Člen)
25.03.2008 22:21:53
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Zdenda psal:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ISO400.jpg

Fotka při plnym slunci na ISO 400. Osi mě zabije a stejně to zkomprimuje. Bojim bojimsmokin

Co se týká toho stativu, záleží to na prackách. Já to prostě neudržim, hlavně když pálim za motorkama (otáčím se) sérii fotek. Dobrý je mít taky stabilizátor v objektivu.

sem si jí stáh... a na té obloze to je vidětsmile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
25.03.2008 22:23:42
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

...ani to vopravovat nebudu headshake ses posral woe surprised skoro čtyři mega do diskuze sick
...zmenši si to pičo jo smile1
(bilboard mu woe pošli mejlem, nebo ho nech jen na ftp)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuba B12 (Člen)
25.03.2008 22:25:47
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

nepletu se když napíšu, že čím větší rozsah toho objektivu  tím menší světelnost?  si myslim že by byly tím pádem lepší objektivy min 2.  a to třeba 18-80   a 70-300. ale taky to už bude o fous dražší.   a taková pevná 50mm taky nejni k zahození.


honda je honda
Zdenda (Člen)
25.03.2008 22:27:43
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Bedřich: njn ale jak je ta fotka velká. Tak zase takovej profík opravdu nejsem ty bejku.

Osi: jéééé jedna výjimka. Mám aspoň rekord ve velikosti fotky?

Nechci tě nasratsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
25.03.2008 22:33:48
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

...máš to vopravený ...a zmenšený smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
25.03.2008 22:45:10
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Kuba B12 psal:

nepletu se když napíšu, že čím větší rozsah toho objektivu  tím menší světelnost?  si myslim že by byly tím pádem lepší objektivy min 2.  a to třeba 18-80   a 70-300. ale taky to už bude o fous dražší.   a taková pevná 50mm taky nejni k zahození.

To takhle nejde definovat. velké ohnisková vzdálenost a veká světelnost je nejdražší kombinace.
Třeba tohle je pěkné
18-200mm F/3.5-6.3 cena cca 11tis
17-70mm F2,8-4,5 cena cca 7tis

Obecně ohnisko je zoom. Kupříkladu ohnisko 105mm se dá přirovnat 3x zoom u klasického kompaktu.

2 Zdenda: Právě fotim vždy na max, a důvod jsou velkoformátový fotky a pak druhý důvod je, že se dá hodně věcí upravit či vyříznout. No když bych chtěl třeba jenom toho tvýho hafíka hlavu s modrou oblohou, vyříz bych to, tak tam ty maličkosti vylezou.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2008 22:47:36
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Kuba B12 psal:

nepletu se když napíšu, že čím větší rozsah toho objektivu  tím menší světelnost?  si myslim že by byly tím pádem lepší objektivy min 2.  a to třeba 18-80   a 70-300. ale taky to už bude o fous dražší.   a taková pevná 50mm taky nejni k zahození.

právě ty dva objektivy moc nechci, rači bych jeden, nicméně se časem určitě stane, že další přikoupim jenom si teď nejsem úplně jistej co a jak přesně chci fotit, takže proto chci začít timhle (univerzálem)... jináč ten foťák nabízej přesně i s těmahle dvěma objektivama v setu za podobnej peníz...


doba je temná...
Zdenda (Člen)
25.03.2008 22:50:26
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Osi, ty woe, takovej chcípák a navíc si mi tu fotku zase zdeformoval!!!!!!!!!surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Jiřina (Člen)
25.03.2008 23:03:50
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Tak já osobně si občas pučím tuto potvoru http://www.megapixel.cz/canon-ef-70-200mm-f-4-0-l-usm a musím říct, že dobré, ale třeba na okruh mi to příjde krátké. I když ti to po přepočtu hod ohnisko max 320, nepletuli se, tak to ještě není nic moc, protože potom stejně od okruhu jsi docela daleko a ten výřez není takový, jaký by jsi chtěl. Jinak je to přesně jak je napsáno výš. Určitě se snažit o co nejvěší světelnost, protože ta potom dokáže zázraky. A ani volba co největšího ozsahu není to pravé ořechové. Většinou mají potom objektyvy velkou viňetaci, soudkové zkreslení a pod. Takže radši dva, jeden třeba 28-90 a druhý ten 70 - 200. Vždy by se měly překrývat. Bohužel díky přepočtu mají digitályx jednu nepříjemnou vlastnost, RYBÍ OKO.smile1 Jinak D 40 si myslím velmi dobrá volba. Hlavně to není plasťák.


Tož tak:-D
Bedřich (Člen)
25.03.2008 23:07:40
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Zdenda psal:

Osi, ty woe, takovej chcípák a navíc si mi tu fotku zase zdeformoval!!!!!!!!!surprised

To tvoje EOS 400D je pěknej. Taky jsme ho zvažovali, ale nakonec vyhrál K10D a spokojenostgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
25.03.2008 23:12:46
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Jiřina psal:

Tak já osobně si občas pučím tuto potvoru http://www.megapixel.cz/canon-ef-70-200mm-f-4-0-l-usm a musím říct, že dobré, ale třeba na okruh mi to příjde krátké. I když ti to po přepočtu hod ohnisko max 320, nepletuli se, tak to ještě není nic moc, protože potom stejně od okruhu jsi docela daleko a ten výřez není takový, jaký by jsi chtěl. Jinak je to přesně jak je napsáno výš. Určitě se snažit o co nejvěší světelnost, protože ta potom dokáže zázraky. A ani volba co největšího ozsahu není to pravé ořechové. Většinou mají potom objektyvy velkou viňetaci, soudkové zkreslení a pod. Takže radši dva, jeden třeba 28-90 a druhý ten 70 - 200. Vždy by se měly překrývat. Bohužel díky přepočtu mají digitályx jednu nepříjemnou vlastnost, RYBÍ OKO.smile1 Jinak D 40 si myslím velmi dobrá volba. Hlavně to není plasťák.

Pravdu mágood

Ten náš je odtud http://www.pixmania.cz/cz/cz/home.html
jsou to nějací frantíci či co, ale spokojenost. good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
25.03.2008 23:13:35
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Zdenda psal:

Osi, ty woe, takovej chcípák a navíc si mi tu fotku zase zdeformoval!!!!!!!!!surprised

...víš co? běž do háje
...máš to vopravený podruhý


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
26.03.2008 06:04:49
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

No hurá! Hele ty si jak stíhačka, že ty máš někde alarm a jamile sem dá někdo nějakou větší fotku, tak huííííí huíííí a letíš sem. Jinak to neni možný.

smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
tajnej (Člen)
26.03.2008 13:19:41
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Inkviz:
přeju dobrý světlo
a kdyby náhodou slunce nesvítilo, tak foť jenom závodníky z pičotýmu, závěrku nastav na třicetinu, foťák pěkně na stativ a budeš mít motorku i pozadí jak břitva bigsmile

alkoholix (Člen)
26.03.2008 13:54:25
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Zajed do Prahy na Mustek do Foto Skoda a tam ti urcite poradi.Z moji zkusenosti jsou lepsi pevny ohniska. Kdyz ale nebudes delat profi fotky,staci obyc set,ale ty jsou dost spatny.Kazdopadne,cim vetsi rozsah, tim to musi byt kvalitnejsi a drazssi.A stativ urcite,bez nej ne.Leda tam mas stabilizator.Ale i tak.


Jsem zpět a rád 😎
jardagsf (Člen)
26.03.2008 13:54:31
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

tajnej psal:

Inkviz:
přeju dobrý světlo
a kdyby náhodou slunce nesvítilo, tak foť jenom závodníky z pičotýmu, závěrku nastav na třicetinu, foťák pěkně na stativ a budeš mít motorku i pozadí jak břitva bigsmile

woe fuck
jardagsf tlemici se bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
inkvizitorr (Administrator)
28.03.2008 08:56:03
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

tak sem ten werk byl včéra vyzvednoutgood teď se s tim eště naučitidontknow myslim, že si se mnou laco eště užijebigsmile jináč pořídil sem jeden se seťákem 17-85 a když to viděl starej inkviz, tak že ho chce taky, takže bude eště jeden s tou sigmou 18-200 (tu si pak nechám já). takže hnedle jak oba objektivy votestuju, tak dam vědít co a jaksmokin

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/fotak1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/fotak2.jpg

doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 08:59:16
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

...hezká hračka...už se s tím jen naučít zacházet :)good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
28.03.2008 09:03:40
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

K.a.s.y.m. psal:

...hezká hračka...už se s tím jen naučít zacházet :)good

jj, koupit to umí každej trotl, to druhý už ale nebude tak easy (muj případ)bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
WenzelB6 (Člen)
28.03.2008 21:40:13
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

good hoť sem pak nějaký vychytaný fotky na ukázku v rozlišení. Než to Osi zdrcnesmile1

osiris (Člen)
28.03.2008 21:42:46
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

...myslím, že ti to hodí na hlavu mejlem, páč admirál ví jak to chce bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
29.03.2008 06:49:09
Offline

Re: co za objektiv na dslr ???

Myslím, že dobrej foťák, soudím podle toho, že se vyfotí sám a to můj neumíidontknow
bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr