Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Continental Conti Force

Lancik (Člen)
26.03.2008 17:16:24
Offline

Continental Conti Force

Zdravim koupil sem v akci tyhle gumy 110/70 a 150/60 mam Bandita 400. Ted ale co sem tak cet po forech sem koukal ze dost lidi na ne nadava...mate s nimi nekdo zkusenosti? Navic na ctyrkilu coz neni zadna velka motorka by treba mohli stacit co myslite? Daval sem za ne 5200kc dik

sonyk (Člen)
26.03.2008 17:26:25
Offline

Re: Continental Conti Force

musis si uvedomit ze to je cestovni guma a za jakou cenu je. ja ted koupil na zadek conti road atack za 3100 a verim ze na moje smudlani to staci, mel ji tam predemnou i jirka a vozil je na masine i kim a ma je tu dost lidi spatna guma to nebude. ale co conti force nevim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zzzmrzlinar (Člen)
26.03.2008 17:33:35
Offline

Re: Continental Conti Force

sonyk psal:

musis si uvedomit ze to je cestovni guma a za jakou cenu je. ja ted koupil na zadek conti road atack za 3100 a verim ze na moje smudlani to staci, mel ji tam predemnou i jirka a vozil je na masine i kim a ma je tu dost lidi spatna guma to nebude. ale co conti force nevim

a gdes koupil togo Rouda za 3100_? jestli to teda nejni tajný bo ňáká podpultofka

sonyk (Člen)
26.03.2008 17:43:58
Offline

Re: Continental Conti Force

extralevnepneu.cz vcera sem objednal


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
26.03.2008 18:21:56
Offline

Re: Continental Conti Force

lancikoj: neboj, v pohodě je vodjezdíš (když je neurveš hned studený, tak bys musel chodit dost do extrému)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Xele (Člen)
26.03.2008 18:28:42
Offline

Re: Continental Conti Force

Lancik psal:

Zdravim koupil sem v akci tyhle gumy 110/70 a 150/60 mam Bandita 400. Ted ale co sem tak cet po forech sem koukal ze dost lidi na ne nadava...mate s nimi nekdo zkusenosti? Navic na ctyrkilu coz neni zadna velka motorka by treba mohli stacit co myslite? Daval sem za ne 5200kc dik

Popravde s touhle gumou nemam moc dobre zkusenosti..Road atack uz je trosku o nicem jinym a da se na nich jezdit..vseobecne znacka Continental ma velkou tradici v obotu na auta ale co se tyka motorek tam je jeste v plenkach..muj nazor..

Xele (Člen)
26.03.2008 18:30:40
Offline

Re: Continental Conti Force

Xele psal:
Lancik psal:

Zdravim koupil sem v akci tyhle gumy 110/70 a 150/60 mam Bandita 400. Ted ale co sem tak cet po forech sem koukal ze dost lidi na ne nadava...mate s nimi nekdo zkusenosti? Navic na ctyrkilu coz neni zadna velka motorka by treba mohli stacit co myslite? Daval sem za ne 5200kc dik

Popravde s touhle gumou nemam moc dobre zkusenosti..Road atack uz je trosku o nicem jinym a da se na nich jezdit..vseobecne znacka Continental ma velkou tradici v obotu na auta ale co se tyka motorek tam je jeste v plenkach..muj nazor..

obotu=obuti...chybicka se vloudila :)

pingvin (Člen)
26.03.2008 18:40:53
Offline

Re: Continental Conti Force

Dneska jsem taky koupil conti force.Tak uvydímegood

frcus (Člen)
26.03.2008 18:42:31
Offline

Re: Continental Conti Force

Jezdil jsem je na B6 a pohoda. Mě teda nic špatnýho nenapadá. Dolomity bez jedinýho uklouznutí i na vodě. ¨Je teda fakt, že nejsem žádnej střelec, ale kolega na BMW R1200 ST mi nestačil. ( nebo to neuměl ).bigsmile

ydom (Člen)
26.03.2008 19:20:59
Offline

Re: Continental Conti Force

už jsem se na ně tady vynadával dost a dost a furt to samý,radši jsem jí shodil v 80%,odjel jsem s ní italii a alpy a drtil jsem ji dost a podržela,jenže musíš jí zahřívat fakt dlouho, vjedeš do mokra,ztratí teplotu a začne bejt jak namydlená, to samý prvních 30km..je bída na to furt myslet a po každej zastávce zkoušet jestli se nedostala pod "svojí" teplotu..na druhou stranu o sobě dává vědět, že není ještě ready na střelbu, takže pak stačí vyčkat a ucítíš sám kdy začne bejt v poho..každopádně sundal jsem jí kvůli jejím vlastnostem na mokru,který jsou hodně bad


Když nejezdím,tak tvořím...
maňas (Člen)
26.03.2008 19:51:19
Offline

Re: Continental Conti Force

pokud nejsi žádný střelec a necháš je chvilku ohřát tak ti bude stačit,dojezdil jsem ji celougood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
26.03.2008 19:57:43
Offline

Re: Continental Conti Force

maňas psal:

pokud nejsi žádný střelec a necháš je chvilku ohřát tak ti bude stačit,dojezdil jsem ji celougood

kolik jsi na ní najel na zadku...možná je to tím, že jsem lehkej, ale když dam na b6 po 15km plnej ze zatáčky,tak mi ustřelí...bo jí mám tak nabroušenou..idontknowbigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
killerrebel (Člen)
26.03.2008 21:57:37
Offline

Re: Continental Conti Force

No taky o těchto pneu uvažuji je docela levna a chtěl bych nějakou solidní s kterou najedu dosti kilometrů ale zase bych nechtěl aby mi to někde ustřelilo, ale zase na jednu stranu nějaky zavodník nejsem...

ydom (Člen)
26.03.2008 22:10:06
Offline

Re: Continental Conti Force

road attack a máš vyhráno.....good se povídásmile1 mám je nazutý, ale ješzě jsem je nekoštnul...conti force nedoporučuju a fertigass


Když nejezdím,tak tvořím...
osiris (Člen)
26.03.2008 22:31:22
Offline

Re: Continental Conti Force

...dyť se ptá esli je má vodnýst do popelnice nebo je zvládne vojet ...na čtyřkilu, přičemž že si na ně má dát pozor už slyšel smile1 (neptá se na radu před koupěj, ale po - příště podle vohlasu určo koupí jiný) tak mu to ydome tolik nekaz a napiš mu že to dá smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2008 07:13:47
Offline

Re: Continental Conti Force

já conti force měl a byl v pohodě i na vodě...jen teplo pod 10 stupnu snášel blbě....musí se mu nechat čas na ohřátí a pak je to dobrý....najel jsem na ní 14 tis a pak vykouklo plátno...pokud nejsi extra střelec tak budou v pohodě.
P.S.Kámoš je má na GSX-R 1100 r.v.1992 a a jezdí na nich na stupačku smile1 tak bych se jich nebálbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
frcus (Člen)
27.03.2008 07:37:37
Offline

Re: Continental Conti Force

Jj - dobrá guma. Žádnej problém.
Mam na B12 origo Mischeliny a než se ohřejou tak kloužou taky.good

Filous (Člen)
27.03.2008 08:00:29
Offline

Re: Continental Conti Force

ydom psal:

už jsem se na ně tady vynadával dost a dost a furt to samý,radši jsem jí shodil v 80%,odjel jsem s ní italii a alpy a drtil jsem ji dost a podržela,jenže musíš jí zahřívat fakt dlouho, vjedeš do mokra,ztratí teplotu a začne bejt jak namydlená, to samý prvních 30km..je bída na to furt myslet a po každej zastávce zkoušet jestli se nedostala pod "svojí" teplotu..na druhou stranu o sobě dává vědět, že není ještě ready na střelbu, takže pak stačí vyčkat a ucítíš sám kdy začne bejt v poho..každopádně sundal jsem jí kvůli jejím vlastnostem na mokru,který jsou hodně bad

...ty zápory, kerý popisuješ se projevjej u každý gumy, tzn. první kilometry, za studena a za mokra klouže prostě každá...sjel sem několik CF a CF Max a sem přesvječenej, že se na ní dá jet hodně zvostra, přestože je to turistická pryž...tagže bych se jich zas aš tag nebál...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
27.03.2008 11:41:58
Offline

Re: Continental Conti Force

Ty voe, to sou libový ceny na tem extralevne-pneu, 160/60 contiforce3065. contiroad3084 a undlop roadsmrt 3117, nejlevnější co jsem zatím našel,asi skočím do tého dunlopa, chtěl jsem původně risknout tu forcku jako tudle dolega,ale pač to není cenově skoro rozdíl tak si teda tu padesítikorunačku připlatím

maňas (Člen)
27.03.2008 14:55:31
Offline

Re: Continental Conti Force

ydom psal:
maňas psal:

pokud nejsi žádný střelec a necháš je chvilku ohřát tak ti bude stačit,dojezdil jsem ji celougood

kolik jsi na ní najel na zadku...možná je to tím, že jsem lehkej, ale když dam na b6 po 15km plnej ze zatáčky,tak mi ustřelí...bo jí mám tak nabroušenou..idontknowbigsmile

asi nějakejch 15000,ale ještě na gsx600f, jinak byla v pohoděgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
27.03.2008 19:56:24
Offline

Re: Continental Conti Force

osiris psal:

...dyť se ptá esli je má vodnýst do popelnice nebo je zvládne vojet ...na čtyřkilu, přičemž že si na ně má dát pozor už slyšel smile1 (neptá se na radu před koupěj, ale po - příště podle vohlasu určo koupí jiný) tak mu to ydome tolik nekaz a napiš mu že to dá smile1

holt jo nosmile1 ale s citem na to čtyřgoodkilo


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
27.03.2008 20:10:08
Offline

Re: Continental Conti Force

Filous psal:
ydom psal:

už jsem se na ně tady vynadával dost a dost a furt to samý,radši jsem jí shodil v 80%,odjel jsem s ní italii a alpy a drtil jsem ji dost a podržela,jenže musíš jí zahřívat fakt dlouho, vjedeš do mokra,ztratí teplotu a začne bejt jak namydlená, to samý prvních 30km..je bída na to furt myslet a po každej zastávce zkoušet jestli se nedostala pod "svojí" teplotu..na druhou stranu o sobě dává vědět, že není ještě ready na střelbu, takže pak stačí vyčkat a ucítíš sám kdy začne bejt v poho..každopádně sundal jsem jí kvůli jejím vlastnostem na mokru,který jsou hodně bad

...ty zápory, kerý popisuješ se projevjej u každý gumy, tzn. první kilometry, za studena a za mokra klouže prostě každá...sjel sem několik CF a CF Max a sem přesvječenej, že se na ní dá jet hodně zvostra, přestože je to turistická pryž...tagže bych se jich zas aš tag nebál...

rozhodně se z vostra dá a píšu to v příspěvku kterej cituješ..jde vo to jakej si hazardér a jestli chceš mít nějakou rezervu bo ne.idontknow.ještě tenhle rok, kdyz jsem se s ní loučil, tak jsem drbnul nohou vo asfalt..ale o dobrej asfalt...a o tom to je....je nepřispůsobivá a nedá se jí věřit...


Když nejezdím,tak tvořím...
Filous (Člen)
28.03.2008 08:17:04
Offline

Re: Continental Conti Force

ydom psal:
Filous psal:
ydom psal:

už jsem se na ně tady vynadával dost a dost a furt to samý,radši jsem jí shodil v 80%,odjel jsem s ní italii a alpy a drtil jsem ji dost a podržela,jenže musíš jí zahřívat fakt dlouho, vjedeš do mokra,ztratí teplotu a začne bejt jak namydlená, to samý prvních 30km..je bída na to furt myslet a po každej zastávce zkoušet jestli se nedostala pod "svojí" teplotu..na druhou stranu o sobě dává vědět, že není ještě ready na střelbu, takže pak stačí vyčkat a ucítíš sám kdy začne bejt v poho..každopádně sundal jsem jí kvůli jejím vlastnostem na mokru,který jsou hodně bad

...ty zápory, kerý popisuješ se projevjej u každý gumy, tzn. první kilometry, za studena a za mokra klouže prostě každá...sjel sem několik CF a CF Max a sem přesvječenej, že se na ní dá jet hodně zvostra, přestože je to turistická pryž...tagže bych se jich zas aš tag nebál...

rozhodně se z vostra dá a píšu to v příspěvku kterej cituješ..jde vo to jakej si hazardér a jestli chceš mít nějakou rezervu bo ne.idontknow.ještě tenhle rok, kdyz jsem se s ní loučil, tak jsem drbnul nohou vo asfalt..ale o dobrej asfalt...a o tom to je....je nepřispůsobivá a nedá se jí věřit...

...no jó, dyš ty dřeš nohama vo zem, to já nedřusurprisedbigsmile ...né vážně, za dobrejch podmínek, tj. suchej čistej asfalt, sem nigdy neměl žádný hoňky a za mokra nebo zimy se chová špatně sebelepší guma s vyjímkou mokrejch slajků...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 08:30:48
Offline

Re: Continental Conti Force

Filous psal:
ydom psal:
Filous psal:


...ty zápory, kerý popisuješ se projevjej u každý gumy, tzn. první kilometry, za studena a za mokra klouže prostě každá...sjel sem několik CF a CF Max a sem přesvječenej, že se na ní dá jet hodně zvostra, přestože je to turistická pryž...tagže bych se jich zas aš tag nebál...

rozhodně se z vostra dá a píšu to v příspěvku kterej cituješ..jde vo to jakej si hazardér a jestli chceš mít nějakou rezervu bo ne.idontknow.ještě tenhle rok, kdyz jsem se s ní loučil, tak jsem drbnul nohou vo asfalt..ale o dobrej asfalt...a o tom to je....je nepřispůsobivá a nedá se jí věřit...

...no jó, dyš ty dřeš nohama vo zem, to já nedřusurprisedbigsmile ...né vážně, za dobrejch podmínek, tj. suchej čistej asfalt, sem nigdy neměl žádný hoňky a za mokra nebo zimy se chová špatně sebelepší guma s vyjímkou mokrejch slajků...

přesně tak...musíš si uvědomit jakou gumu máš a tomu přizpůsobit styl jízdy.....já byl s CF spokojenej hlavně co se týká výdrže a kudla se na tom dala taky,ale musel jsi jí vyhovět.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
28.03.2008 08:46:49
Offline

Re: Continental Conti Force

to je furt dokola, cf sou CESTOVNÍ gumy pro NENÁROČNÝHO řidiče, čemuž odpovídá použitá směs, tvar gumy a její cena. pořídit takovouhle sadu za pár šušňů a najet na tom minimálně deset tisíc je sice výhodný, nicméně pokud si chci občas zajezdit rychlejš, musim si připlatit za gumu která odpovídá mejm požadavkům...idontknowsmokin


doba je temná...
vOjTaB6 (Člen)
28.03.2008 08:48:28
Offline

Re: Continental Conti Force

Tady na tom foru bych chtel videt lidi, ktery dokazou utrhnout Michelinku Macadamu nebo CF tim, ze jedou na hrane a ne tim, ze udelaj nejakou kravinu typu neohrata guma apod.

Tipuju, ze tady na banditstranky chodi tak tri takovy...


Bandit rulezz!!!
gore (Člen)
28.03.2008 08:49:31
Offline

Re: Continental Conti Force

inkvizitorr psal:

to je furt dokola, cf sou CESTOVNÍ gumy pro NENÁROČNÝHO řidiče, čemuž odpovídá použitá směs, tvar gumy a její cena. pořídit takovouhle sadu za pár šušňů a najet na tom minimálně deset tisíc je sice výhodný, nicméně pokud si chci občas zajezdit rychlejš, musim si připlatit za gumu která odpovídá mejm požadavkům...idontknowsmokin

..a hlavne ji musis vyhovětbigsmile na coz ja kasluidontknow a radsi hovim sam sobebigsmilegoodbeersmokinbeersmokinbigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
ross (Člen)
28.03.2008 09:01:39
Offline

Re: Continental Conti Force

Já mám CF na zadku a drží v pohodě. Dokonce jsem to s ní hodil nechtěně na zadníbigsmile. Jediný co vytknout, tak je tvar - je docela plochá. Ale jinak v cajku


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
28.03.2008 09:07:04
Offline

Re: Continental Conti Force

vOjTaB6 psal:

Tady na tom foru bych chtel videt lidi, ktery dokazou utrhnout Michelinku Macadamu nebo CF tim, ze jedou na hrane a ne tim, ze udelaj nejakou kravinu typu neohrata guma apod.

Tipuju, ze tady na banditstranky chodi tak tri takovy...

goodgoodgood ...aaaaa vvvo tom to je...

P.S. ...tedle kluk je sice mladej a drzej na starší, ale vopčas z něj padaj docela rozumný moudragood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
28.03.2008 09:21:52
Offline

Re: Continental Conti Force

Filous psal:
vOjTaB6 psal:

Tady na tom foru bych chtel videt lidi, ktery dokazou utrhnout Michelinku Macadamu nebo CF tim, ze jedou na hrane a ne tim, ze udelaj nejakou kravinu typu neohrata guma apod.

Tipuju, ze tady na banditstranky chodi tak tri takovy...

goodgoodgood ...aaaaa vvvo tom to je...

P.S. ...tedle kluk je sice mladej a drzej na starší, ale vopčas z něj padaj docela rozumný moudragood

S me donutil se zacervenat ty stara bramboro...surprisedbigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Kelly01 (Člen)
28.03.2008 14:03:59
Offline

Re: Continental Conti Force

99% pádů chyba řidiče..
1% gumysmile1


God Save The Queen!
ydom (Člen)
28.03.2008 15:01:16
Offline

Re: Continental Conti Force

Filous psal:
ydom psal:
Filous psal:


...ty zápory, kerý popisuješ se projevjej u každý gumy, tzn. první kilometry, za studena a za mokra klouže prostě každá...sjel sem několik CF a CF Max a sem přesvječenej, že se na ní dá jet hodně zvostra, přestože je to turistická pryž...tagže bych se jich zas aš tag nebál...

rozhodně se z vostra dá a píšu to v příspěvku kterej cituješ..jde vo to jakej si hazardér a jestli chceš mít nějakou rezervu bo ne.idontknow.ještě tenhle rok, kdyz jsem se s ní loučil, tak jsem drbnul nohou vo asfalt..ale o dobrej asfalt...a o tom to je....je nepřispůsobivá a nedá se jí věřit...

...no jó, dyš ty dřeš nohama vo zem, to já nedřusurprisedbigsmile ...né vážně, za dobrejch podmínek, tj. suchej čistej asfalt, sem nigdy neměl žádný hoňky a za mokra nebo zimy se chová špatně sebelepší guma s vyjímkou mokrejch slajků...

nedrhnul,ale drbnul...takovej dříč zas nejsembigsmilebigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
28.03.2008 15:07:45
Offline

Re: Continental Conti Force

a vůbec..seru na to... já jí sundal a už jí tam nedam....


a komu se to nelíbí,
at mi prdel políbíassbigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
ABik (Člen)
28.03.2008 15:17:46
Offline

Re: Continental Conti Force

vOjTaB6 psal:

Tady na tom foru bych chtel videt lidi, ktery dokazou utrhnout Michelinku Macadamu nebo CF tim, ze jedou na hrane a ne tim, ze udelaj nejakou kravinu typu neohrata guma apod.

Tipuju, ze tady na banditstranky chodi tak tri takovy...

jednoho takového experta znám bigsmile Říkal jsem ať přezuje, když jede na Sday. Nepřezul a pak ho ukazovali v ČMN i s tím šrotem bigsmile Ve třetím kole to na Béčku poslal k zemi bad CF na zadku ujela bez upozornění bad

K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 15:22:50
Offline

Re: Continental Conti Force

No jo ale to je trošku extremní přiklad nemyslíš?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lancik (Člen)
28.03.2008 15:27:52
Offline

Re: Continental Conti Force

Tak zas tak hrozny to snad nebude ta guma kdyz sem ji kupoval tak sem prave na ni koukal neni to sice zadna zvejkacka ale ze by byla vylozene tvrda to zas taky. Pri pokojovy teplote se mi zda krasne mekka. Zajimalo by me prave jak hodne ji budu moct klopit. S plynem v zatacce asi opatrne no...podle toho co tak ctu...priste koupim dunlop qualifier skoro za stejny penize ale lidi ji vsude chvalej...tyhle budu muset uz nak odjezdit no kdyz uz je mam doma,snad si nikde nelehnu

K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 15:46:15
Offline

Re: Continental Conti Force

prosim tě bude dobrá na ty řeči tu moc nedej a zkus to sám...je to spíš cestovní guma tak s tím počíteja bude to v pohodě....když je teplo dá se s ní jet i docela střelba,ale slick to není...měj to v paměti a poslouží tí výborně.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
28.03.2008 15:50:10
Offline

Re: Continental Conti Force

jj jak pise kasym cestovni guma ne sportovni od toho ma svoje vlastnosti.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ABik (Člen)
28.03.2008 16:51:18
Offline

Re: Continental Conti Force

K.a.s.y.m. psal:

No jo ale to je trošku extremní přiklad nemyslíš?

Je. Na závodění to guma není, ale na turistickou jízdu v pohodě - to nepopírám.

Kakin (Člen)
28.03.2008 19:21:24
Offline

Re: Continental Conti Force

pár dobrej a smysluplnejch příspěvků ............! :)))) Při palbě na okruhu utrhneš i perfektně vohřátou slicku na prdeli, ale to je způsobeno opět chybou řidiče pač dává velkej gas na výjezdu ....... ale co mám za těch pár let s gumama zkušenosti tak pokud se dobře vohřeje tak sem nikdy neměl s gumou - ŽÁDNOU na silnici trabl!!! I nějaký polojebky na předku držely víc než dobře a jak píše Kelly - 99% pádu je způsobeno chybou řidiče!!! A to 1% je chyba stroje nebo že ho někdo sestřelí! :))) Ne to kecám ... ...

P.S. A jak píše Filous - v tomhle praštěným pičasí sou stejně nejlepčí mokrý slajky protože ty drží jak židovská víra i při mínusovejch teplotách nebo mokru!!! ;)

osiris (Člen)
28.03.2008 19:48:53
Offline

Re: Continental Conti Force

ABik psal:

jednoho takového experta znám bigsmile Říkal jsem ať přezuje, když jede na Sday. Nepřezul a pak ho ukazovali v ČMN i s tím šrotem bigsmile Ve třetím kole to na Béčku poslal k zemi bad CF na zadku ujela bez upozornění bad

...no jo, ale nezapomínej na to že jel v těch podmínkách jako čert smile1 tu rundu před tím jsme se spolu honili, tak vím jak to bylo kurevský bigsmile to už byl totiž docela extrém smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
29.03.2008 12:36:34
Offline

Re: Continental Conti Force

No takže abych si to dal dohromady.. tak když na těch CF nebudu extremě blbnout typu na vyjezdu ze zatačky plny plyn v 7 tis. tak by asi neměla dělat problemy což? A zase bych nechtěl gumy moc měkke co mi za 7 tis. km odejdou. ja pravě hledam fajn gumu za malo peněz a na střízlive blbnutí ne žadne frajeřiny...

Fulltank (Člen)
29.03.2008 13:11:43
Offline

Re: Continental Conti Force

nechci zbytecne zakladat nove tema, ale znate Battlax BT 65r ? Koukal sem tak letmo po netu a nikde ji nenasel. Diky idontknow

killerrebel (Člen)
29.03.2008 13:13:48
Offline

Re: Continental Conti Force

Fulltank psal:

nechci zbytecne zakladat nove tema, ale znate Battlax BT 65r ? Koukal sem tak letmo po netu a nikde ji nenasel. Diky idontknow

neni to už nějaky starší model pneu?? Jestli třeba výrobce nenahradil nějakyma lepšíma těch Battlax BT těch je spousta typůů.

Fulltank (Člen)
29.03.2008 18:26:54
Offline

Re: Continental Conti Force

killerrebel psal:
Fulltank psal:

nechci zbytecne zakladat nove tema, ale znate Battlax BT 65r ? Koukal sem tak letmo po netu a nikde ji nenasel. Diky idontknow

neni to už nějaky starší model pneu?? Jestli třeba výrobce nenahradil nějakyma lepšíma těch Battlax BT těch je spousta typůů.

to nevim ted sem to koupil , mozna 04 rok ?? idontknow

ydom (Člen)
30.03.2008 17:48:55
Offline

Re: Continental Conti Force

Fulltank psal:
killerrebel psal:
Fulltank psal:

nechci zbytecne zakladat nove tema, ale znate Battlax BT 65r ? Koukal sem tak letmo po netu a nikde ji nenasel. Diky idontknow

neni to už nějaky starší model pneu?? Jestli třeba výrobce nenahradil nějakyma lepšíma těch Battlax BT těch je spousta typůů.

to nevim ted sem to koupil , mozna 04 rok ?? idontknow

nemyslíš 56ku tu tam dávali jako origo(na 04)


Když nejezdím,tak tvořím...
Lancik (Člen)
03.04.2008 14:14:56
Offline

Re: Continental Conti Force

Ješte mám jeden dotaz...jak sundáváte kola když chcete přezout a máte jen boční stojánek.help

Meloun (Člen)
03.04.2008 14:19:21
Offline

Re: Continental Conti Force

Lancik psal:

Ješte mám jeden dotaz...jak sundáváte kola když chcete přezout a máte jen boční stojánek.help

Blběsmile1

Si udělej nebo zakup ten kolíbkovej..


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
03.04.2008 14:19:35
Offline

Re: Continental Conti Force

Lancik psal:

Ješte mám jeden dotaz...jak sundáváte kola když chcete přezout a máte jen boční stojánek.help

...koupíme si stojan pot kyfkusurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
03.04.2008 14:21:36
Offline

Re: Continental Conti Force

Lancik psal:

Ješte mám jeden dotaz...jak sundáváte kola když chcete přezout a máte jen boční stojánek.help

blbě smile1..chce to bud na něco celou moto pověsit...když chceš sundat obě a nebo pod motor jestě normální hever a opřít o stojánek,ale pak musíš nejdřív jedno a až ho vrátíš tak druhý.nebo si sehnat nebo udělat(záleží co ti vyhovuje víc) ty závodní stojany na kyvku a přední vidle.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
03.04.2008 14:44:38
Offline

Re: Continental Conti Force

jo, nouzově to sundáš i heverem přes bočák, ale pořídit normální montážní stojan není tak drahý-a máš ho i na všechny další budoucí motyky(pokavaď maj kyvku)good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Lancik (Člen)
03.04.2008 14:55:31
Offline

Re: Continental Conti Force

Jasný no teď sem se domluvil v jednom pneuservisu naky stojany prej maj takze bych si to moh u nich sundat a rovnou by mi to prezuli prej sundani nandani a vyvazeni do 120kc za kolo to jde ne?

ydom (Člen)
03.04.2008 15:13:56
Offline

Re: Continental Conti Force

Lancik psal:

Jasný no teď sem se domluvil v jednom pneuservisu naky stojany prej maj takze bych si to moh u nich sundat a rovnou by mi to prezuli prej sundani nandani a vyvazeni do 120kc za kolo to jde ne?

jel jsem 20km od baráku,abych to měl za 200kč a to jsem si to sundaval sámbad..

mimochodem do Mirošova k Lavičkovi,myslím že tu někdo odtamtud je...tak třeba doporučí lepší(levnější) pro příště


Když nejezdím,tak tvořím...
Meloun (Člen)
03.04.2008 15:40:49
Offline

Re: Continental Conti Force

Odrážečku, v krajní nouzi třeba svěrák,2 montpáky a mejdlo..coolsmokin


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
03.04.2008 17:04:03
Offline

Re: Continental Conti Force

se stojanem to umí každej pičus, nám profíkům stačí jedna stará "gomme"smokinsmokinsmokin

http://www.suzukibandit.cz/storage/200707191412_P271.jpg

doba je temná...
Banditatom (Člen)
03.04.2008 17:34:52
Offline

Re: Continental Conti Force

inkvizitorr psal:

se stojanem to umí každej pičus, nám profíkům stačí jedna stará "gomme"smokinsmokinsmokin
http://www.suzukibandit.cz/storage/2007 … 2_P271.jpg

dobrýgoodgoodgood a jak to delaš s předním???idontknowidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
inkvizitorr (Administrator)
03.04.2008 17:42:15
Offline

Re: Continental Conti Force

Banditatom psal:
inkvizitorr psal:

se stojanem to umí každej pičus, nám profíkům stačí jedna stará "gomme"smokinsmokinsmokin
http://www.suzukibandit.cz/storage/2007 … 2_P271.jpg

dobrýgoodgoodgood a jak to delaš s předním???idontknowidontknow

to eště nevimidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Meloun (Člen)
03.04.2008 17:49:11
Offline

Re: Continental Conti Force

...podložíš si bočák a svody popř motorcool


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
03.04.2008 17:57:09
Offline

Re: Continental Conti Force

njn tak to dělám doma, ale asi blbě pač se mi to furt bulísmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
03.04.2008 19:58:19
Offline

Re: Continental Conti Force

tak sem prezouval zadek, sundavame zadni conti attack  byl v tom nejakej modrej sajrajt co to mohlo bejt? tekuty a slo to snadno umejt??? Jirko nevis?

Nazuto namotnovano na moto a cekacka na pocasi

Jinak guma z extralevnepneu.cz a prisla do 6 dnu bez problemu.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kotlas (Člen)
03.04.2008 20:14:16
Offline

Re: Continental Conti Force

tak dneska sem prvně testoval Conti force na předku a docela v pohodě, ale zatím opatrně, zajíždím ji good jinak svezení parádní až na lehonkej deštík při cestě domů, mám to zas.... jako.... sick


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
osiris (Člen)
03.04.2008 20:19:21
Offline

Re: Continental Conti Force

sonykoj: ultraseal


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
03.04.2008 20:21:38
Offline

Re: Continental Conti Force

osiris psal:

sonykoj: ultraseal

Dik osi a k cemu to je?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
XJelen (Člen)
03.04.2008 20:24:38
Offline

Re: Continental Conti Force

Lancik psal:

Ješte mám jeden dotaz...jak sundáváte kola když chcete přezout a máte jen boční stojánek.help

Dva popruhy s ráčnou z Baumaxu a pověsím ji do průvanugoodbigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
03.04.2008 20:53:48
Offline

Re: Continental Conti Force

sonyk psal:
osiris psal:

sonykoj: ultraseal

Dik osi a k cemu to je?

...to se plní do gumy (cena cca 600 kačen) a zamezí to úniku vzduchu při píchnutí (udávaj tušim až do průměru 6mm)
...ohlasy na to jsou jak kladný, tak záporný
(jestli víš co je tzv. antipich ve spreji, kterej se aplikuje až po píchnutí, tak tohle je pro hrubou představu něco podobnýho, ale s aplikací před, už jako prevence)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
03.04.2008 22:29:50
Offline

Re: Continental Conti Force

sonyk psal:

tak sem prezouval zadek, sundavame zadni conti attack  byl v tom nejakej modrej sajrajt co to mohlo bejt? tekuty a slo to snadno umejt??? Jirko nevis?

Nazuto namotnovano na moto a cekacka na pocasi

Jinak guma z extralevnepneu.cz a prisla do 6 dnu bez problemu.

takže ty jsi gumy objednaval přes extralevnepneu.cz?? a říkaš že neni s nimi problem... A to přivezou až do domu??nebo to nějak dojde poštou je mi to vcelku zahadou a maji tam levne pneu jak jsem tak koukal takže taky uvažuji...

K.a.s.y.m. (Člen)
04.04.2008 07:59:00
Offline

Re: Continental Conti Force

Banditatom psal:
inkvizitorr psal:

se stojanem to umí každej pičus, nám profíkům stačí jedna stará "gomme"smokinsmokinsmokin
http://www.suzukibandit.cz/storage/2007 … 2_P271.jpg

dobrýgoodgoodgood a jak to delaš s předním???idontknowidontknow

pokud máš vepředu padáky tak je podlož třeba kozama co jsu na auto a máš předek ve vduchu taky viz foto v profilu akorát budeš muset dát dvě coolcool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
04.04.2008 10:11:36
Offline

Re: Continental Conti Force

osiris psal:
sonyk psal:
osiris psal:

sonykoj: ultraseal

Dik osi a k cemu to je?

...to se plní do gumy (cena cca 600 kačen) a zamezí to úniku vzduchu při píchnutí (udávaj tušim až do průměru 6mm)
...ohlasy na to jsou jak kladný, tak záporný
(jestli víš co je tzv. antipich ve spreji, kterej se aplikuje až po píchnutí, tak tohle je pro hrubou představu něco podobnýho, ale s aplikací před, už jako prevence)

Diky osi myslel semsi ze to bude neco takoveho , ale antipich bejva bilej tak sme si nebyly jisty smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
04.04.2008 10:12:28
Offline

Re: Continental Conti Force

killerrebel psal:
sonyk psal:

tak sem prezouval zadek, sundavame zadni conti attack  byl v tom nejakej modrej sajrajt co to mohlo bejt? tekuty a slo to snadno umejt??? Jirko nevis?

Nazuto namotnovano na moto a cekacka na pocasi

Jinak guma z extralevnepneu.cz a prisla do 6 dnu bez problemu.

takže ty jsi gumy objednaval přes extralevnepneu.cz?? a říkaš že neni s nimi problem... A to přivezou až do domu??nebo to nějak dojde poštou je mi to vcelku zahadou a maji tam levne pneu jak jsem tak koukal takže taky uvažuji...

jj presne tam a prislo to PPL az domu(do prace)


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Americkej (Člen)
04.04.2008 10:19:51
Offline

Re: Continental Conti Force

jj jsou fajn, PPL kou doprava grátis až pod nos, od objednávky až po doručení tři dny!!!
Platba hotově při přebírání až po kontrole, že je vše v rychtiku:rozměr, šarže, údaje na faktuře...
už nikdy jinak!good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Tomas600N (Člen)
06.04.2008 11:29:17
Offline

Re: Continental Conti Force

nechci zakladat nove vlakno o pneu,tak snad si tu toho někdo všimne, zvažuju jestli koupit Conti Road Atack nebo Dunlop D 220 STidontknow
potřeboval bych vědět co ktera vydrži,jak moc se da klopit a tak...dik za help

tomasNJ (Člen)
06.04.2008 11:35:53
Offline

Re: Continental Conti Force

D220 ani náhodousicksicksicksicksicksicksick


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Tomas600N (Člen)
06.04.2008 20:09:47
Offline

Re: Continental Conti Force

Tomas600N psal:

nechci zakladat nove vlakno o pneu,tak snad si tu toho někdo všimne, zvažuju jestli koupit Conti Road Atack nebo Dunlop D 220 STidontknow
potřeboval bych vědět co ktera vydrži,jak moc se da klopit a tak...dik za help

ještě někdo nějaky nazor?help

Michal Dk (Člen)
06.04.2008 21:02:40
Offline

Re: Continental Conti Force

Budeš měnit obě z toho je potřeba vycházet .

Tomas600N (Člen)
06.04.2008 21:37:09
Offline

Re: Continental Conti Force

Michal Dk psal:

Budeš měnit obě z toho je potřeba vycházet .

měnim jen zadni,předni mam Dunlop

Michal Dk (Člen)
06.04.2008 21:54:10
Offline

Re: Continental Conti Force

Záleží jakou má Dunlopka směs není dobrý dát do zadu měkčí pneu než na předek musí bejt nanejvíš stejná.

Michal Dk (Člen)
06.04.2008 22:03:57
Offline

Re: Continental Conti Force

Jinak ta 220 je spíš tvrdá  a ta roadka je dvousměsová střed tvrdší kraj měkčí.Těžko radit   já bych nemíchal dva výrobce na motu.

Dodo (Člen)
07.04.2008 09:58:35
Offline

Re: Continental Conti Force

A ta D220 na předek není dvousměsová?helpidontknow

Americkej (Člen)
07.04.2008 10:05:32
Offline

Re: Continental Conti Force

Dodo psal:

A ta D220 na předek není dvousměsová?helpidontknow

opravdu není a na předek bych si jí nedal ani za tu pussy
a hele, neříkal jsi, že víš kde je ta kontrola tlaku za 95 EU?Tak povídej, kde?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
07.04.2008 10:08:15
Offline

Re: Continental Conti Force

jo tak to byl DODY ...sorry, není nad to mít originální nick


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Dodo (Člen)
07.04.2008 10:33:03
Offline

Re: Continental Conti Force

Americkej psal:

jo tak to byl DODY ...sorry, není nad to mít originální nick

no nic se neděje...bigsmile jen si na Dodyho budeš muset počkatsmile1

Michal Dk (Člen)
07.04.2008 12:45:01
Offline

Re: Continental Conti Force

Americkej psal:
Dodo psal:

A ta D220 na předek není dvousměsová?helpidontknow

opravdu není a na předek bych si jí nedal ani za tu pussy
a hele, neříkal jsi, že víš kde je ta kontrola tlaku za 95 EU?Tak povídej, kde?

Palous tý 220 říká důvěrně puk!bigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr