Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

Akela SK (Člen)
26.03.2008 22:20:31
Offline

Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

Mám B12 r.v.2002 S-verzia iba rok a neviem, či je u tohto typu normálne poskakovanie, až trasenie celej kapotáže na horšej ceste alebo hlavne pri vyšších rýchlostiach. Kapotáž sa trasie s budíkmi tak, že nejde niekedy rozlúštiť číslice. Už aj kamoši ma na to upozorňovali. Pozeral som, že je to akoby v silentblokoch. Tak neviem, či je to vybité alebo je to u bandasky normálne.help

K.a.s.y.m. (Člen)
27.03.2008 07:15:30
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

Akela SK psal:

Mám B12 r.v.2002 S-verzia iba rok a neviem, či je u tohto typu normálne poskakovanie, až trasenie celej kapotáže na horšej ceste alebo hlavne pri vyšších rýchlostiach. Kapotáž sa trasie s budíkmi tak, že nejde niekedy rozlúštiť číslice. Už aj kamoši ma na to upozorňovali. Pozeral som, že je to akoby v silentblokoch. Tak neviem, či je to vybité alebo je to u bandasky normálne.help

no tak v silentblokách fakt není....měl by jsi utáhnout ten držák co je na krku...dva šrouby myslím,že 8....a pak ty držáky co jsou pod nádrží a bude to v pohodě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jura (Člen)
27.03.2008 07:22:58
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

Muzes tam mit lecos polamane,po nejakem pade,rozebrat,posvarovat,seroubovat.good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
maňas (Člen)
27.03.2008 14:59:43
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

mám ten samý rok výroby a nic to nedělá,takže tě holt nemine než to rozhodit a okouknout držáky,je to pár butonů (imbusů)a práce tak na půl hodky dolů a půl nazpět good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
XJelen (Člen)
27.03.2008 21:26:54
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

utáhnout to lešení u krku a bude klidgood


Strýcfajtr !!!
Akela SK (Člen)
27.03.2008 21:46:09
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

... mašina nebola ani škrabnutá. Kúpil som ju od 1. majiteľa, zo servisnou knižkou.

Tie šruby na krku som skúšal uťiahnuť. Je to na kľúč č. 10 alebo 11. Musím to skontrolovať dole. Asi to cez víkend rozhodím, ako radí Maňas. Chcel som sa len uistiť, že to nie je normálne trasenie. Po zime sa mi to zdalo nejaké divné.smokin

XJelen (Člen)
27.03.2008 22:10:21
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

Tak ten klůč bude nejspíš 14 nebo 13, doporučený utahovací moment je 35Nm(ale bez obav to dotáhni co to pujde), jeden má tuším matici z druhé strany a jeden je do závitu v tom lešení pokud si dobře pamatuju. Plasty ale myslím budeš muset sundat, jinak se na ně asi pořádně nedostaneš.


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
27.03.2008 22:50:23
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

jj, sundat a az je budesy sundavat tak bacha na takovy maly packy v horni casti stitu, velmi snadno se lamoubad


Bandit 4EVER!!!
Akela SK (Člen)
29.03.2008 22:49:30
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

... tie skrutky sú na kľúč č.12. Dnes som dal dolu plasty a dotiahol skrutky lepšie najm tú dolnú. Hore bola matka s klobúčikom a zdalo sa mi, že kvôli tomu sa tá horná skrutka nedá dotiahnuť. tak som tam dal normálnu maticu č.13 s plastom, brániacim uvoľneniu. Teraz to fakt drží pevne. Zajtra ju preženiem, hlásia na nedeľu super teplo.smokinsmokinbeer

Akela SK (Člen)
31.03.2008 22:44:24
Offline

Re: Kapotáž na B12 veľmi poskakuje

Nedeľa bola super, kapotáž sa ani nepohla.Díksmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr