Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ukapává olej s benzínem

Palino (Člen)
28.03.2008 21:00:44
Offline

Ukapává olej s benzínem

Ukapává mně olej s benzínem z jedné z těch dvou hadiček pod motorem na pravé straně. Prd tomu rozumím, může mně někdo říct, jak moc velký problém to je? Za 14 dnů se u motky udělalo kolo v o průměru asi 20 cm.helphelphelp


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
28.03.2008 21:06:31
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

...nenatankoval jsi moc plnou a teď jsi to neměl na bočáku ?
...odpouštěl už jsi někdy tu zašpuntovanou hadičku ?
...jestli říkáš s olejem, tak je to z tý zašpuntovaný a jestli jsi ji měl naplněnou (neodkalenou), tak ti třeba někde teď jen uchcala


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
28.03.2008 21:09:18
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

osiris psal:

...nenatankoval jsi moc plnou a teď jsi to neměl na bočáku ?
...odpouštěl už jsi někdy tu zašpuntovanou hadičku ?
...jestli říkáš s olejem, tak je to z tý zašpuntovaný a jestli jsi ji měl naplněnou (neodkalenou), tak ti třeba někde teď jen uchcala

Přetankováno jsem měl, ale ono to kape, když stojí na centrálu


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
28.03.2008 21:11:25
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

...a není možný že se ti tlačí z nádrže ven ? oteplilo se smile1
...ale říkáš že je to s olejem, samotnej by vyschnul a zbyla by tam jen mapa


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
28.03.2008 21:14:34
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Nedalo mně to a byl jsem na to mrknout. Ukapává to z té otevřené hadičky a teď už je to asi jen benzín. Před zimou jsem do nádrže narval po hrdlo. Jen mě zaráží, že dřív jsem tankoval taky po hrdlo, ale z hadičky neukapávalo. Tak snad to bude ok.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
28.03.2008 21:19:56
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

osiris psal:

...a není možný že se ti tlačí z nádrže ven ? oteplilo se smile1
...ale říkáš že je to s olejem, samotnej by vyschnul a zbyla by tam jen mapa

Osi, napřed jsi mě uklidnil, ale teď do prdele nevím. Na zemi není mapa, ale mokrý flek, když to dám na prst, tak se zdá, že je to s olejem, ale během minuty mám prst suchý. Tak zas vím kulové.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
28.03.2008 21:35:24
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

...dnes bylo tepleji, přibyl ti benzín smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
29.03.2008 20:41:26
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

....nebo máš moc suché ruce bigsmile

.......kašli na to. Mě uchcává taky. Jde mě to buď z olejového filtru nebo z hadic do motoru..........zatím ho mám dostbigsmile

mr.BSE (Člen)
29.03.2008 20:46:17
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Dneska sem dosel, nadlabnul stroj a sel se oblikat...kdyz ani po 5minutach se neozval zvuk vysavace a stale to jelo na dva sel sem se podivat.... 3 a 4 valec nepali...a z prepadu pro 3 a 4 karb tece benal proudem surprised

Zustaly vyset plovaky - poklepani nepomohlo. Karby musely venbad

Dal sem zpet, nic nekape, jede na 4v. ,ale v tockach se mu nechce, ten 4tej valec se uliva...asi sem hnul s hladinou behem cistenihelp


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
29.03.2008 20:53:44
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

...nebo máš po smrti svíci


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pepann (Člen)
29.03.2008 21:32:10
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Zdarec !!
Z ja mam stale tu ruku v sadre tak řikám aspon po měsíci vytlačím nastartuju ohřeju. Chytla na sytič hned nechal jsem chvíly na sytič . vypnul syt. a motka nechtěla do otáček na volnoběch šla ok teprve tak po 3min. vše jak má být .Také se vám tak dlouho dostává do otáček??? Nebo mi s toho absťáku už JEBE helphelpbigsmilegood

mr.BSE (Člen)
29.03.2008 21:58:35
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

osiris psal:

...nebo máš po smrti svíci

jo to je mozny..ale na volnobeh to vytocim bez jedinyho trablu az k vomezovacu...ale pri zatezi to kuckaidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Akela SK (Člen)
29.03.2008 23:23:55
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Palino psal:

Nedalo mně to a byl jsem na to mrknout. Ukapává to z té otevřené hadičky a teď už je to asi jen benzín. Před zimou jsem do nádrže narval po hrdlo. Jen mě zaráží, že dřív jsem tankoval taky po hrdlo, ale z hadičky neukapávalo. Tak snad to bude ok.

Keď zavrieš kohút na nadrži, tak to prestane tiecť? Ak áno, tak máš nejaké svinstvo v triskách.idontknow

Akela SK (Člen)
29.03.2008 23:26:50
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

pepann psal:

Zdarec !!
Z ja mam stale tu ruku v sadre tak řikám aspon po měsíci vytlačím nastartuju ohřeju. Chytla na sytič hned nechal jsem chvíly na sytič . vypnul syt. a motka nechtěla do otáček na volnoběch šla ok teprve tak po 3min. vše jak má být .Také se vám tak dlouho dostává do otáček??? Nebo mi s toho absťáku už JEBE helphelpbigsmilegood

Mal si v karburátoroch starý benzín, vyprchaný. Treba vždy vypustiť starý benzín z plavákových komôr do prepadu, potom to ide raz-dva nakopnúť.idontknow

Michal Dk (Člen)
30.03.2008 08:56:19
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Akela SK psal:
Palino psal:

Nedalo mně to a byl jsem na to mrknout. Ukapává to z té otevřené hadičky a teď už je to asi jen benzín. Před zimou jsem do nádrže narval po hrdlo. Jen mě zaráží, že dřív jsem tankoval taky po hrdlo, ale z hadičky neukapávalo. Tak snad to bude ok.

Keď zavrieš kohút na nadrži, tak to prestane tiecť? Ak áno, tak máš nejaké svinstvo v triskách.idontknow

Kohout na nádrži nemá pozici off.

maňas (Člen)
30.03.2008 10:11:56
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

jak na to koukám,tak mám nějakou divnou motorku,nic z podobných věcí se mi nestává,benzín nechávám jak je pořád zapnutej a nikdy mě nikde nic neteklo,sem z těch všemožnejch závad vedle,doufám,že mě to letos všechno nečekásurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
30.03.2008 21:43:39
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Akela SK psal:
Palino psal:

Nedalo mně to a byl jsem na to mrknout. Ukapává to z té otevřené hadičky a teď už je to asi jen benzín. Před zimou jsem do nádrže narval po hrdlo. Jen mě zaráží, že dřív jsem tankoval taky po hrdlo, ale z hadičky neukapávalo. Tak snad to bude ok.

Keď zavrieš kohút na nadrži, tak to prestane tiecť? Ak áno, tak máš nejaké svinstvo v triskách.idontknow

1/ kohout je podtlakovej, tzn. dyš nebježí motor, tag je furt vypnutej
2/ s tryskama jeho problém nijak nesouvisí


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Akela SK (Člen)
30.03.2008 23:22:45
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Filous psal:
Akela SK psal:
Palino psal:

Nedalo mně to a byl jsem na to mrknout. Ukapává to z té otevřené hadičky a teď už je to asi jen benzín. Před zimou jsem do nádrže narval po hrdlo. Jen mě zaráží, že dřív jsem tankoval taky po hrdlo, ale z hadičky neukapávalo. Tak snad to bude ok.

Keď zavrieš kohút na nadrži, tak to prestane tiecť? Ak áno, tak máš nejaké svinstvo v triskách.idontknow

1/ kohout je podtlakovej, tzn. dyš nebježí motor, tag je furt vypnutej
2/ s tryskama jeho problém nijak nesouvisí

sorry, mňa len napadla situácia u staršej Hondy CB 400 mi tiekol benzín z prepadu. Mal som bordel v karbeci. Stačilo zavrieť kohút a netieklo to. Keď som rozobral a vyčistil karburátory, bolo všetko zase OKidontknow

osiris (Člen)
31.03.2008 00:25:40
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

...choď s tondou do pussy good redface smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
31.03.2008 00:35:51
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

osiris psal:

...nenatankoval jsi moc plnou a teď jsi to neměl na bočáku ?
...odpouštěl už jsi někdy tu zašpuntovanou hadičku ?
.

Pár dní zpátky, tak poránu, když jsem měl pořádnej bolehlav zminulé nociwine beerjsem se rozhod, že to vodšpuntuju. Jenžě ňák jsem měl roztřesený ruce, polil jsem si ruku a málem se z toho poblil. To byl srad jak svině, už jsem se viděl jak jí hážu do toho kbelíku co sem mě v rucesickbad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
luig (Člen)
31.03.2008 10:31:55
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Udělám ze sebe zas debila...odkuď vedou ty dvě hadičky? Jedna bude jak jsem pochopil z přepadu nádrže ale ta druhá? A která je zašpuntovaná? idontknow díkygood


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2008 10:41:34
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

luig psal:

Udělám ze sebe zas debila...odkuď vedou ty dvě hadičky? Jedna bude jak jsem pochopil z přepadu nádrže ale ta druhá? A která je zašpuntovaná? idontknow díkygood

ta zašpuntovaná je z airboxu a ten bordel co z ní teče je odsávání z motorového prostoruevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luig (Člen)
31.03.2008 10:46:29
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

K.a.s.y.m. psal:

ta zašpuntovaná je z airboxu a ten bordel co z ní teče je odsávání z motorového prostoruevil

aha... z airboxu...Tam proudí vzduch ne? Přes filtr jde do motoru takže ten dobrel se tam veme kde? Hadička ústí z prostoru před filtrem ("špinavej vzduch") nebo za ("čistej")?
Nějak si to nedovedu představit, pořád je to "suchej" bordel ne? Tak jak z hadičky může cosi vytejkat?idontknow


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2008 10:53:20
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

chlape čti to celý a pořádně.Do Airboxu ústí odvětrávání z motorového prostoru....přesněji z víka ventilů.....odsává to odtamtud olejové výpary ty se sráží v airboxu,co neprojde znova motorsem se  usazuje dole v takovým malým žlábku a odtamtud vede hadička dolů pod motor a tam je zašpuntovaná aby to nenasávalo nefiltrovanej vzduch ze silnice.je to takhle lepší???evilsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luig (Člen)
31.03.2008 10:57:16
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

K.a.s.y.m. psal:

chlape čti to celý a pořádně.Do Airboxu ústí odvětrávání z motorového prostoru....přesněji z víka ventilů.....odsává to odtamtud olejové výpary ty se sráží v airboxu,co neprojde znova motorsem se  usazuje dole v takovým malým žlábku a odtamtud vede hadička dolů pod motor a tam je zašpuntovaná aby to nenasávalo nefiltrovanej vzduch ze silnice.je to takhle lepší???evilsmile1

Takhle je to uplně supergood
Mě šlo hlavně o to upřesnit ten pojem motorovej prostor, vidíš řekneš víko ventilů, popíšeš to krásně a mám jasno, díkysmile1


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2008 10:58:25
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

luig psal:
K.a.s.y.m. psal:

chlape čti to celý a pořádně.Do Airboxu ústí odvětrávání z motorového prostoru....přesněji z víka ventilů.....odsává to odtamtud olejové výpary ty se sráží v airboxu,co neprojde znova motorsem se  usazuje dole v takovým malým žlábku a odtamtud vede hadička dolů pod motor a tam je zašpuntovaná aby to nenasávalo nefiltrovanej vzduch ze silnice.je to takhle lepší???evilsmile1

Takhle je to uplně supergood
Mě šlo hlavně o to upřesnit ten pojem motorovej prostor, vidíš řekneš víko ventilů, popíšeš to krásně a mám jasno, díkysmile1

Ach jo.....mám to holt někdy těžkýsmile2    bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Akela SK (Člen)
31.03.2008 22:30:09
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Chlapi, nehnevajte sa, v hokeji ste lepší, ale teraz ste objavili Ameriku. To je napísané aj v manuály ku motorke. Stačí len trochu listovať.cool

Koldan (Člen)
01.04.2008 14:09:33
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

mě by zas zajímalo co s tím furt děláte. Kuwa po pěti měsících jsem to vytlačil z garáže,naleštil jag sviňa,že by i filous čučel,hodil tam 4 roky starou baterku,zatáh PRI,chvilku koukal jak je pěkná a pak startnul a chytila na třetí lehké polechtání a jela jak švýcarský hodinky. Ale vono to bude asik těma zlatýma kolamaidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
01.04.2008 14:12:55
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Koldan psal:

mě by zas zajímalo co s tím furt děláte. Kuwa po pěti měsících jsem to vytlačil z garáže,naleštil jag sviňa,že by i filous čučel,hodil tam 4 roky starou baterku,zatáh PRI,chvilku koukal jak je pěkná a pak startnul a chytila na třetí lehké polechtání a jela jak švýcarský hodinky. Ale vono to bude asik těma zlatýma kolamaidontknow

...taky sem startoval po pjeti, ani baterku sem nevyndaval a žádnej trablgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
01.04.2008 14:17:40
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

holt zme dorbý no,vono to leštění má asik vliv i na funkci wogocool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
01.04.2008 20:53:12
Offline

Re: Ukapává olej s benzínem

Myslíš rostlináře?...........tak to jó bigsmilegood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr