Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vibrace při ubrání plynu B 650

blahous (Nový člen)
30.03.2008 15:48:10
Offline

Vibrace při ubrání plynu B 650

Mám tu problém, při ubrání plynu pod 6 tis. otáčkama začne celá motorka vibrovat dost nepříjemným způsobem. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Motorka B 650, r. 2005 po lehkém položení. Jsou seřízené karburátory, ale i tak má při zahřátí na volnoběh nepravidelnej chod, po chvílích se otáčky zvedaj o cca 400 otáček.
Děkuji za radu. smile2

Zdenda (Člen)
30.03.2008 20:19:23
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Mě to trochu vybrovalo, mělo nepravidelný chod když mi v servisu zapoměli dát krytku na podtlek z karbecu. Máš je tam? Takový gumový čepičky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
blahous (Nový člen)
02.04.2008 20:20:24
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

To je v pořádku, takže tím to asi nebude. Jak by se projevovaly neseřízené ventily? A po kolika kilometerech je třeba ventily seřídít u B 650?

Banditatom (Člen)
02.04.2008 20:55:59
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

kolisání otáček mi dělali podtlaky prý na to má vliv i vytahanej rozvod (v tvojem roku asi nehrozí). No pochybuju, že by ventili takhle rozvibrovali motorsurprised, ale možný je všechnoidontknow(seřízení po 12000km). řešil jsem podobnej problém při ubrání plynu se motor rozvibroval jak vsteklej u mě to byla spojka.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fulltank (Člen)
02.04.2008 22:43:59
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Banditatom psal:

kolisání otáček mi dělali podtlaky prý na to má vliv i vytahanej rozvod (v tvojem roku asi nehrozí). No pochybuju, že by ventili takhle rozvibrovali motorsurprised, ale možný je všechnoidontknow(seřízení po 12000km). řešil jsem podobnej problém při ubrání plynu se motor rozvibroval jak vsteklej u mě to byla spojka.

stava se mi ze treba rozjedu jednicku a pustim plyn, chvili mi to spomaluje v pohode ale pak to zacne poskakovat, skubat.. Nevite co stim ?bad

Radek-Ban (Člen)
02.04.2008 23:53:44
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

a nepodtáčíš toidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Marián (Člen)
03.04.2008 07:56:12
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Fulltank psal:
Banditatom psal:

kolisání otáček mi dělali podtlaky prý na to má vliv i vytahanej rozvod (v tvojem roku asi nehrozí). No pochybuju, že by ventili takhle rozvibrovali motorsurprised, ale možný je všechnoidontknow(seřízení po 12000km). řešil jsem podobnej problém při ubrání plynu se motor rozvibroval jak vsteklej u mě to byla spojka.

stava se mi ze treba rozjedu jednicku a pustim plyn, chvili mi to spomaluje v pohode ale pak to zacne poskakovat, skubat.. Nevite co stim ?bad

sakra dejte poradne nazrat konum a nic vam vibrovat ani poskakovat nebudebigsmile


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
03.04.2008 13:19:02
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Fulltank psal:
Banditatom psal:

kolisání otáček mi dělali podtlaky prý na to má vliv i vytahanej rozvod (v tvojem roku asi nehrozí). No pochybuju, že by ventili takhle rozvibrovali motorsurprised, ale možný je všechnoidontknow(seřízení po 12000km). řešil jsem podobnej problém při ubrání plynu se motor rozvibroval jak vsteklej u mě to byla spojka.

stava se mi ze treba rozjedu jednicku a pustim plyn, chvili mi to spomaluje v pohode ale pak to zacne poskakovat, skubat.. Nevite co stim ?bad

Nenechávej motor klesat pod volnoběžné otáčky. Teda ono by bylo dobrý kdyby byly furt o něco výš. Kolik to je diskutabilní a názory se na to různí. Co brambora nebo cucák to názor. smile1
Já to nenechávám padnout po těch 2-2,5 tis.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
03.04.2008 13:21:42
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Nějaká píčovina. Vodvez to do Suzuki a nešpekuluj.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fulltank (Člen)
03.04.2008 17:07:47
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Bandit 650A psal:

a nepodtáčíš toidontknow

nn urcite to nepodtacim good

Fulltank (Člen)
03.04.2008 17:09:02
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Ondráš psal:
Fulltank psal:
Banditatom psal:

kolisání otáček mi dělali podtlaky prý na to má vliv i vytahanej rozvod (v tvojem roku asi nehrozí). No pochybuju, že by ventili takhle rozvibrovali motorsurprised, ale možný je všechnoidontknow(seřízení po 12000km). řešil jsem podobnej problém při ubrání plynu se motor rozvibroval jak vsteklej u mě to byla spojka.

stava se mi ze treba rozjedu jednicku a pustim plyn, chvili mi to spomaluje v pohode ale pak to zacne poskakovat, skubat.. Nevite co stim ?bad

Nenechávej motor klesat pod volnoběžné otáčky. Teda ono by bylo dobrý kdyby byly furt o něco výš. Kolik to je diskutabilní a názory se na to různí. Co brambora nebo cucák to názor. smile1
Já to nenechávám padnout po těch 2-2,5 tis.

jedu jo a podradim na jednicku mam tam tak 3-5tis a mezi temito otacky to cuka. Predchozi bandit mi to nedelal tak proto se ptam, jinak na to seru bigsmile

Fulltank (Člen)
03.04.2008 17:09:26
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Zdenda psal:

Nějaká píčovina. Vodvez to do Suzuki a nešpekuluj.

si upad ne bigsmile

Zdenda (Člen)
03.04.2008 22:14:25
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Neupad. Nebude to nic tragickýho, lepší dát nějakou korunu, než něco posrat a špekulovat.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fulltank (Člen)
03.04.2008 22:40:48
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Zdenda psal:

Neupad. Nebude to nic tragickýho, lepší dát nějakou korunu, než něco posrat a špekulovat.

to ale nebude jedna koruna bigsmile chtej za to hrozny penize ..

Pšán (Člen)
03.04.2008 22:47:48
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

..proč dáváš při jízdě za jedna..idontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Fulltank (Člen)
03.04.2008 22:57:17
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Pšán psal:

..proč dáváš při jízdě za jedna..idontknow

priklad ne, dela mi to i na dvojec good ale neres to kaslu na to

Zdenda (Člen)
04.04.2008 13:04:09
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Fulltank psal:
Zdenda psal:

Neupad. Nebude to nic tragickýho, lepší dát nějakou korunu, než něco posrat a špekulovat.

to ale nebude jedna koruna bigsmile chtej za to hrozny penize ..

Za co chtěj hrozný peníze? Za zjištění závady? Je to otázkou priorit. Já bych to do servisu dal.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
nawrc (Člen)
04.04.2008 16:43:31
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

Když to dáš do dobrýho servisu, tak za zjištění závady zaplatíš pakatel, až pak následná oprava je něco jinýho, ale když ti řeknou přesně co to je, tak si většinu věcí na B uděláš sám. Je to lepší než rozebírat motyku a zkoušet všechny možnosti, který by to mohly dělatgood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Fulltank (Člen)
04.04.2008 19:42:57
Offline

Re: Vibrace při ubrání plynu B 650

nawrc psal:

Když to dáš do dobrýho servisu, tak za zjištění závady zaplatíš pakatel, až pak následná oprava je něco jinýho, ale když ti řeknou přesně co to je, tak si většinu věcí na B uděláš sám. Je to lepší než rozebírat motyku a zkoušet všechny možnosti, který by to mohly dělatgood

stavim se tam az bude casek good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr