Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Tak jak jste si dneska zalitali?

Lancik (Člen)
30.03.2008 19:13:59
Offline

Tak jak jste si dneska zalitali?

Tak sem se dneska byl projet krasnej den. Stredocechum muzu doporucit cestu v okoli mnichova hradiste smer loukov a mohelnice super silnice. Potkal sem hodne motorkaru. Akorat jeden se mi moc nezamlouval kdyz sem ho pozdravil v hradisti vyfakoval mebad Nektery lidi nechapu...je to blby ze jsou mezi nami i taci ale jinak super

nawrc (Člen)
30.03.2008 19:19:50
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

já dneska taky pěkně pojezdil, ale když sem jel dnes plechovkou do ostravy do skoly, tak sem viděl jednu hodně ošklivou bouračku motorkysmile2, kousek od Bílovca a ve škarpě tam byl odstavenej eSkovej Bandit, byl to někdo odsud???


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Ton@l (Člen)
30.03.2008 19:23:39
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

ja jsem se dneska tez dobre povozil jel jsem pres buchlov a tolik motorek co bylo u trampa a na ceste jsem jeste nezazil...a pred tlumacovem smerem od zlina byla motorka v polu a nevypadalo to vubec hezkysmile2 jestli to ten typek vubec rozchodi bude radsmile2...


Vzdy muze byt hur :-)
mi (Člen)
30.03.2008 19:37:04
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

taky taky, ale žádnej nehoda nikde nebyl písek budějce. smile1


svět je cirkusovej stan
Romča (Člen)
30.03.2008 19:37:35
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

Koukám ty to taky hážeš na několik stránek,viz. motorkáři. Jinak dneska dobrý svezení.

REX (Člen)
30.03.2008 19:43:54
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

Super .... Kozákov Turnov Mnich. Hradiště Lomnice...parádes goodsmile1 cukrárničkasmile1


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Lancik (Člen)
30.03.2008 19:55:30
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

No necekal sem tolik ohlasubigsmile tak sem to dal i na motorkare ale zajimavy jak to nekdo zjisti behem pul hodinysmile1

Libor nx (Člen)
30.03.2008 20:05:01
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

Já dneska okolo Mladý Bolky,Kolína a Uhlířských Janovic.good Okolo Janovic jsem potkal skoro samý Bandasky,copak tam byl nějákej Banditpussy vyjížďka?

LukinB6 (Člen)
30.03.2008 21:16:32
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

Trasa Bučovice-Kyjov-Bzenec-Staré Město-Luhačovice-Zlín-Kroměříž-Bučovice. Většina cesty dva Bandity 160 km, kafíčko a oplatek v Luhačovicích, bouračka (né naše)v Tlumačově. Super Banditpussy


GSX1250FA
stoner (Člen)
30.03.2008 21:40:04
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

Dnes to bylo super good . Jel jsem Plzeň - Rožmitál p.T. - Příbram - Zdice - Kralovice - Plzeň (200km). Měl jsem pocit, že jsem potkával dvakrát více motorek než aut smile1 .

Geograf (Člen)
30.03.2008 22:22:32
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

počasí dobrý good Prostějov - Vyškov - Drahanská vrchovina a dom. (cca 160km) Na vrchovině je všude na silnicích hodně štěrku po zimním posypu bad a ve škarpách ještě dost sněhu. Docela tam aj foukalo. Jsou tam takový velký ventilátory bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Geograf/snih.jpg

Kam nevidím, tam nepospíchám
fido (Člen)
30.03.2008 22:30:53
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

Jo dobrýgood Žďár n/S, Velmez, Třebíč, Moravský Budějice, ani netuším kolik sem najel a je mě to srdečně jednogoodhlavně že jsem se svezl.
Po tmě nejezdím moc rád, protože blbne havěť..MíraD dojel asi gut..Ross to měl dálsmokin Koncem tejdne prej zas trusoidní počasí na Vysočině..jak už to bývá.


bla...blabla...!
ross (Člen)
30.03.2008 22:39:50
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

fido psal:

Jo dobrýgood Žďár n/S, Velmez, Třebíč, Moravský Budějice, ani netuším kolik sem najel a je mě to srdečně jednogoodhlavně že jsem se svezl.
Po tmě nejezdím moc rád, protože blbne havěť..MíraD dojel asi gut..Ross to měl dálsmokin Koncem tejdne prej zas trusoidní počasí na Vysočině..jak už to bývá.

Já přijel zmrzlej jak hovno ale kurva vyježděnej - za víkend krásných 450kmbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
30.03.2008 22:42:43
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

jo to sou ty tvoje 3 nádržebigsmile


bla...blabla...!
Mirek D (Člen)
30.03.2008 22:42:51
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

fido psal:

Jo dobrýgood Žďár n/S, Velmez, Třebíč, Moravský Budějice, ani netuším kolik sem najel a je mě to srdečně jednogoodhlavně že jsem se svezl.
Po tmě nejezdím moc rád, protože blbne havěť..MíraD dojel asi gut..Ross to měl dálsmokin Koncem tejdne prej zas trusoidní počasí na Vysočině..jak už to bývá.

To víš že dojel, co jsem Ti zamával tak jsem 2 x řadil a už byl doma. Dnes asi 340 kmgood


Autobus je taky Suzuki... .
Dodo (Člen)
30.03.2008 22:51:09
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

nawrc psal:

já dneska taky pěkně pojezdil, ale když sem jel dnes plechovkou do ostravy do skoly, tak sem viděl jednu hodně ošklivou bouračku motorkysmile2, kousek od Bílovca a ve škarpě tam byl odstavenej eSkovej Bandit, byl to někdo odsud???

Já tam dnes jel a mám Skového bandita ale nebyl jsem ve škarpě...po 160 km jsem se ve zdraví a bez jakéhokoliv zaváhání vrátil domůgood A byla to paradá....Fakt tolik motorek na cestách jsem dlooooooouho nevidel surprised...to se všichni tak těšili a dnes jsme se dočkalibigsmilegood Dnes usnu zcela spokojen neboť jsem prožil den jak jsem si přálbigsmile

ross (Člen)
30.03.2008 22:56:11
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

fido psal:

jo to sou ty tvoje 3 nádržebigsmile

Tu poslední sem nestihl vyjetbigsmile protože se nějak setmělo.
Dnešekgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kuba B12 (Člen)
30.03.2008 23:05:10
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

sem si říkal že bych se jel projet. ale nakonec sem vytáh kolo a jel 20km do hospody. uplně mě totiž sere jak se na motorkách všichni zdraví. každej druhej  v zatáčce nebo na křižovatce zvedá pazouru místo aby držel řidítka.....


honda je honda
osiris (Člen)
31.03.2008 00:22:10
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

...nj, viť; a dyž pozdravíš cyglistu, tag ty kurvy namachrovaný se ani nehnou, verbež ...a za projedoucím kamijónem se mávaj jag steklý :))
...woe saf se něgdy ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
25.06.2008 21:54:32
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

surprised

Dnes moc pěkná vyjíďka do Hradce..haluze lítali vokolo uší, stromy přes cestu potoky vody se valily přes silnic, čekárny plný a nebylo se kde schovat. Mysleli jsme že ujedem, ale přišlo to rychle za Telčí..od Třeště na 3V..potom mi chcíplsick horší než ze srazu..na tédle zálibě je úžasný, že nevím jak to dopadnebigsmileass Krásně to začalo a konec na hown. V jediné velké čekárně byla Haya a majitel,  Hondista taky a véfro venku a my jsme se prali s plnotučným s vichřicí.

joo a Rossíku, nesvítí ti vzadu jedna žárofkasmokin


bla...blabla...!
ross (Člen)
25.06.2008 22:41:15
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

fido psal:

surprised

Dnes moc pěkná vyjíďka do Hradce..haluze lítali vokolo uší, stromy přes cestu potoky vody se valily přes silnic, čekárny plný a nebylo se kde schovat. Mysleli jsme že ujedem, ale přišlo to rychle za Telčí..od Třeště na 3V..potom mi chcíplsick horší než ze srazu..na tédle zálibě je úžasný, že nevím jak to dopadnebigsmileass Krásně to začalo a konec na hown. V jediné velké čekárně byla Haya a majitel,  Hondista taky a véfro venku a my jsme se prali s plnotučným s vichřicí.

joo a Rossíku, nesvítí ti vzadu jedna žárofkasmokin

to, že ta ludra nesvítí jsem zjistil, jak jsem odjížděl ze Zn.

jinak jak jsme se rozloučili na té křižovatce jsem na to musel kurevsky šlápnout
furt se ta bouřka na mě hnala z leva, foukal vítr jak kráva.
za jednou zatáčkou jsem sejmul padlou větev na půlce silnice,
docela mě to katapultovalo, tak půl metru ze sedlasick

ve Zn jsem dojel skoro suchou pneugood
halouzky jsem tahal kolem motoru až doma


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
25.06.2008 22:50:30
Offline

Re: Tak jak jste si dneska zalitali?

no doma už se bálismile1 když lítali stromy vokolo oken Zajímalo by mě, kam se mi tolik dostala voda...todle mě ještě nepotkalo a pár slejváků sem už zažil.


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr