Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Rozvod! Jak zachránit motorku?

Antikrist (Člen)
18.01.2007 23:27:32
Offline

Rozvod! Jak zachránit motorku?

Dneska jsem se dozvěděl že se budu rozvádět.No ať táhne děvka fuckfuckfuck, ale mám strach o motorku? Stačí když jí včas převedu na bráchu?A co auta? Stačí převod? Abych jí nemusel vyplácet?idontknowhelpsurprised Čekají mě krušné časy o samotě tak ať mi alespoň jedna láska zůstane, myslím tu věrnou jednostopou.idontknow


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
.maxim. (Člen)
19.01.2007 01:14:10
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

zavolej - sem plzeňskej


++ světlu vstříc ++
Antikrist (Člen)
19.01.2007 09:43:23
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Čus máš tam nějakej záznamník.bad


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Loser (Administrator)
19.01.2007 09:55:20
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Antikrist, vogo, to te posila k vode ta blondyna? To tu motorku rychle prepis na nekoho jinyho, pac na tej fotce se k ni nejak moc kamaradsky tuli.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Billy (Člen)
19.01.2007 10:13:35
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

A to sem si rikal pred nejakym mesicem kdyz si ju tam tu bloncku a masinou daval, rikam hezka motorka aji slecna. No tedka uz jenom bez slecny, hlavne at to dobre dopadne ve tvuj prospech, drzim palce.good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Datel (Člen)
19.01.2007 10:29:03
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Takže na jaro pude se starým smetím? Tak drž pevně koště good

Mour (Člen)
19.01.2007 10:40:54
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Hmm...ošemetná situaceidontknow ....s tím prodejem na osobu blízkou, nevím, nevímidontknow ....nebožka to může u soudu napadnoutidontknow ....možná se domluvit s nějakým výborným!!!  známým a u dopravních prostředků udělat  zástavní právo, jako, že Ti půjčil prachy a Ty jsi ty peníze prohrál v automatech. A na Tvých dluzích se jako manželé, bez BSM,  podílíte stejnou měrou bigsmile

Pšán (Člen)
19.01.2007 10:55:14
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

..kde se nachází zdejší odborník na tyto nepříjemné situaceidontknow
..jinak samozřejmně držím palce..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Antikrist (Člen)
19.01.2007 10:57:21
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Mno dík všem za podporu, taky nebudu mít kde bydlet. Nevím jestli si vzít hypotéku, nebo jít zatím do nájmu.Musím někam strčit motorku pokud mi zůstane. fuck


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Loser (Administrator)
19.01.2007 11:42:03
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Je teplo, postav stan! good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Eremi (Člen)
19.01.2007 11:59:09
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

antikrist:
pokud nemáte předmanželskou smlouvu nebo bezpodílovku, tak všechny věci které jsi nabyl v době trvání manželství jsou stejně jako Tvé i Tvé manželky. Pokud jsi motorku měl ještě před uzavřením manželství, tak na ni nemá nárok. Tím že motku přepíšeš nic nevyřešíš, protože budeš muset předložit kupní smlouvu a půlka peněz, který takhle získáš patří tvé polovičce a věř, že soudci, kteří dělají rozvody mají s tímto dlouholeté zkušenosti a jen tak s nima nevyjebeš, takže bych se s ní zkusil spiš dohodnout.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Americkej (Člen)
19.01.2007 12:55:25
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

a válku Roseových neviděls?bigsmile dej jí úplně všecko a buď šťastnej,jak lacino jsi z toho vyvázl!bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Loser (Administrator)
19.01.2007 12:56:37
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

A kde je nas rozvodovy soudce Petr? Ten se asi jeste nestihl zaregistrovat, ne? By ti do toho urcite vnesl trochu vic svetla a poradil nejaky finty


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Billy (Člen)
19.01.2007 13:09:39
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Radsi se nikdy nezenit sicksick, zlatokopky a nebo kvalitni predmanzelskou smlouvu, a jestli si te vezme tak to mozna bude z lasky surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Loser (Administrator)
19.01.2007 13:57:02
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Jak rika moje defka: jedine predmanzelskou smlouvu (kdyz bude remcat, ze ji nemilujes a neveris, tak je treba ji vysvetlit, ze to nema s laskou nic spolecnyho a je to jen preventivni opatreni) a az se narodi maly, tak ho vzit na prochazku a na tajnacku si nechat udelat urceni otcovstvi - clovek nikdy nevi. Vsak statistiky mluvi jasne - 43% deti je nevlastnich aniz by o tom otec vedel!
Zensky jsou sfine


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
19.01.2007 14:13:44
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

statistiky jasně řikaj 43,1 tak nás tu moc nematˇ nebo tě zabiju


řikám si hurikán
Billy (Člen)
19.01.2007 14:14:03
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Tal ja myslim ze chlapy taky nejsou zrovna v taky zadni svatousci, ale zensky jsou nektery mrchy a nebo casem se z ni mrcha stane fuck


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Póla (Člen)
19.01.2007 14:36:10
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

No pánové, mám příspěvěk z druhé strany tábora.... od ženské.

Řekla  bych jedno....když miluješ, není co řešit.....
Řeknu druhé.... nejhorší je ublížená a nasraná  ženská.....
Řeknu třetí.... chápu vás....
Řeknu  čtvrté.... dvakrát měř a jednou řež.... chce to příště lepší volbu...
Řeknu páté...některé ženské jsou fakt mrchy...ale někteří chlapy  taky.

Tož tak... omlouvám se za vstup, ale chvílemi jsou vaše názory přehnané. Je to otázka morální vyspělosti, osobnosti  a charakteru daného člověka. idontknow

vorel (Člen)
19.01.2007 14:56:38
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

měla by ses dát na politiku


řikám si hurikán
Jarken (Člen)
19.01.2007 15:00:17
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Když už rozvod, tak nejelegantnější a nejrychlejší (jedno stání-§ 24 zák.o rodině) je pokud se manželé slušně dohodnou, zbytek je více, či méně k sick!

Dohoda znamená dohodu o majetku a hlavně bydlení!Samozřejmě pokud nejsou děti, to pak musí rozvodu předcházet pravomocně ukončené řízení o svěření dítěte do péče jednoho z rodičů...jinak se rozvésti nemožno!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
19.01.2007 15:17:37
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

...nebo ji vodvez do Vostravy,tam ji zamorduj, Jarken zamete stopy a máš vystaráno surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
19.01.2007 15:19:03
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Aj, tak to ti nezávidim. Hlavně držim palce a klidnou hlavu.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pool (Člen)
19.01.2007 15:53:38
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Jarken psal:

Když už rozvod, tak nejelegantnější a nejrychlejší (jedno stání-§ 24 zák.o rodině) je pokud se manželé slušně dohodnou, zbytek je více, či méně k sick!

Dohoda znamená dohodu o majetku a hlavně bydlení!Samozřejmě pokud nejsou děti, to pak musí rozvodu předcházet pravomocně ukončené řízení o svěření dítěte do péče jednoho z rodičů...jinak se rozvésti nemožno!

... no a to je dalsi moznost ... proste trvej na tom,ze se razvadet nechces a kdesi cosi dokud neporesis majetkove zalezitosti no a pak ji posli do pussy ... no a jestli to cely  nevyjde tak ti koupim na vitkovickym nadru pivo smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Antikrist (Člen)
19.01.2007 16:17:15
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Koukám že jsem vám svým zhrouceným životem a bez střechy nad hlavou zvedl náladu, pořádná rada žádná.bad Snad to nebude tak horký, doufám že se dohodneme bez soudů a když né přijde na řadu plán Bééé, a to je ta Vostrava a zametání stop.fuck Kokal jsem new byt 2+kk s garáží pod 1500000,- což na 20 let není tolik.


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 16:31:34
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Jak máš rezervy tak to neřeš..
A hlavně si dej po rozvodu třeba jako já 20 let pauzu na rozkoukání abys zas do něčeho zbrkle nevlezlsmile1


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 16:33:07
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Jo,a tím pádem ta fotka v profilu už není aktuálnísurprised


God Save The Queen!
Antikrist (Člen)
19.01.2007 16:59:39
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Kelli ty hňupe s malou prdelí bigsmilebigsmile, fotka je ještě aktuální, ale už jí zvoní umíráček. Stejně nemá motorky ráda fuck, má ráda jenom sama sebe.Jaký rezervy? Dám do kupy 200000,-badidontknow


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
bobule (Člen)
19.01.2007 17:24:59
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Antikrist psal:

Kelli ty hňupe s malou prdelí bigsmilebigsmile, fotka je ještě aktuální, ale už jí zvoní umíráček. Stejně nemá motorky ráda fuck, má ráda jenom sama sebe.Jaký rezervy? Dám do kupy 200000,-badidontknow

Ukaž jí těch 200000,- v tisícofkách a řekni jí že budou její když ti podepíše zrychlenej rozvod v kterym bude že jste majetkově vyrovnáni a nějaký poviný plky. U mě to zabralo. Podepsala, dostala 100000,-, rozvedený na prvnim stání a vobě strany spokojený. Jo prachy v hotovosti dělaj svý.good


to jebu
Mirek D (Člen)
19.01.2007 19:38:39
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Hele, jak už tu bylo řečeno  - máme mezi sebou rozvodovýho soudce. Prohání B6N. Kdo ho zná by to do něj neřekl...bigsmile, kór na pičosrazechbigsmilebigsmile. Je tuším z Vyškova. Ozvi se mi na 602759924 a já Ti dám číslo na jeho babu. U ní jsem mu párkrát nechával nějaký věci, na něj numero teď nemůžu najít.

A nic si z toho nedělej: Jáak říká 2 x rozvedenej kámoš - Všechny baby jsou čuráci!!!


Autobus je taky Suzuki... .
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 19:43:27
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Mám přímé číslo..
Ale že by měl sám vztahy OKsurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 19:48:20
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Antikrist
Čoveče 200 v hotovosti?
Dnes jsem řešil v Brně Moto Morini Veloce..
V republice je jedna a vyvolávačka 399 kapříků..
Pusť bandasku,nech si vrátit dph A NEVÁHEJgood


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 19:52:32
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Tak jsem to v tom profilu zhlédl..
Žádný horní ret..
Lezou dásně..
Malování jak v Perlovce na závěr šichty..
Rozvod byl jen otázkou času,na tyhle roky je to tragédiesmile2
Nezačínala už zapáchatsurprised


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
19.01.2007 19:56:58
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

to je vůůůlsmile1bigsmilegood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Žirafa (Člen)
19.01.2007 20:10:19
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Nejsem rozvodový soudce ale rodinné právo mám zmáklé ze školy tak ti aspoň můžu poradit co vyplývá z občanského zákoníku.

Předpokládám že motorku sis pořídil až za trvání manželství. Což znamená že je součástí společného jmění manželů. Pokud teda sis ji nepořídil z nějakých peněz nabytých dědictvím nebo darem, pak by se možná dalo uvažovat o tom že by na ni neměla nárok. Ale asi by jsi s tím neuspěl stejně jako se snahou uhrát to na věc tvé osobní potřeby kterou ona neužívala ani nespravovala.
Ale jestliže sis ji pořídil normálně za penízky které byli možná sice z tvojí výplaty tak smůla. Máte nárok každý na půlku.  Jakmile motorku "prodáš" (jenom naoko třeba bráchovi) tak na peníze má manželka na polovinu nárok. Nejde to ani tak jako že by jsi jí jakoby prodal třeba za 20.000 a jí by náležela půlka což je minimum, ale jelikož je to majetek vás obou tak pro takovéto úkony je potřeba souhlas obou manželů a pokud manželka řekne že o tom nevěděla nesouhlasila atd. pak je kupní smlouva nebo jakákoliv jiná neplatná a jsme tam kde jsme byli.
Takže ani převodem majetku na někoho jiného se nic nevyřeší ani kdyby jsi ji chtěl jakoby někomu darovat, bez souhlasu manželky je převod neplatný.
Takže opravdu doporučuju se s ní pokusit domluvit. Jestliže je aspoň trochu rozumná nabídni jí že si necháš moto a jí za to dáš třeba svou čás nějakého jiného společného majetku samozřejmě v odpovídající ceně a nebo se budeš muset uskromnit a nechat jí víc ale zůstane ti to co chceš i když s menší hodnotou.
Každopádně pokud to jen trochu jde tak se dopředu dohodněte, sepište dohodu o vypořádání společného jmění (to je důležité, jakmile si to vyřešíte bez písemného podkladu, řekněme nechal bys jí všechno, akorát by sis vzal třeba motorku, jen ať už jí máš z krku a spokojenost, tak na to zapomeň, do tří let od zániku manželství by si kdykoliv mohla vspomenout a půlku motorky po tobě chtít.) a celkový rozvod se usnadní, mělo by se to zmáknout za jedno stání. Ušetříte si tím oba výdaje za soud, ale co je hlavně důležité ušetříš si spoustu nervování a pobíhání.
Každopádně toho rozvodového soudce skus, protože jestli na to opravdu existuje nějakej chyták tak kdo jinej by ti ho měl poradit... Ale naše právnička by ti poradila toto: raděj dej víc a nechej si méně ale to co chceš a bude to lepší. Sice třeba příjdeš o nějaké ty penízky ale myslím že za ty ušetřené nervy a starosti to stojí.
Každopádně přeju hodně štěstí a držím palečky ať je skoro bejvalka alespoň trochu rozumná a nechce z tebe sedřít kůži...smile2 Pak je totiž každá rada marná...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 20:12:54
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Vem si Sokola..
Bude to pravda o nějaký meloun dražšísmile2
Ale jak s ní zameteš si bude pamatovat dosmrtismile1


God Save The Queen!
bobule (Člen)
19.01.2007 20:20:06
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

vem si motyku, stan, spacák, prachy a udělěj pápá


to jebu
Rebel (Člen)
20.01.2007 06:56:19
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Jak piše Bobule,polož prachy na stul a zkus se dohodnout.Jinak se zblazniš...ta moje bejvala se dohodnout nechtěla a vše se dělilo na pul.!Dyš to trochu přeženu tak by byla nejvic spokojena dyby se každej kousek majetku přeřiz na pul,a auto a barak zustali v celku ji.sickfuck

A v jednom ma Pola pravdu,neni nic horšiho než uraženě nasrana ženska!To radši sam na ferofku proti hordě cikanu a věř tomu že dopadnu lip.

Jo a jestli mužu z vlastni zkušenosti ...udělej to co nejrychlejc,nebo ji začnou radit kamaradky co a jak ma udělat a si vpussy
Chceš se rozvest..fajn,zitra položit prachy na stul podepsat smlouvu o rozděleni majetku ktera ti vyhovuje a co nejdřiv stani u soudu.Ta moje mi stihla vybrat na kartu celej učet a tvrdila že to ja  a protože s tim přišel jeji pravnik tak mi soudce nevěřil a byl jsem v pussy


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
nety (Člen)
20.01.2007 10:00:43
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Antikrist: No když to vidim, tak se asi ženit ani nebudu. Nedáme dneska vyjížďku?


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Antikrist (Člen)
20.01.2007 15:16:31
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Netty dneska ne ale až bude hezky tak hned. goodgoodgood A vezmem ženský?Já bych potřeboval sehrát jednu nehodu s umrtím spolujezdce.surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
maňas (Člen)
20.01.2007 17:02:38
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

no a když ji prodá,samozřejmě nějakýmu známýmu za desítku,tak jí podle kupní smlouvy musí dát půlku což je pěk kapříků,s autama to bude horší bo více takovej věcí by bylo nápadnejch


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Antikrist (Člen)
20.01.2007 21:01:45
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Auta jsou f poho ty jsem měl ještě před svatbou. good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Kelly01 (Člen)
20.01.2007 21:05:00
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Nemůže na ni spadnout auto z heverusurprised


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
20.01.2007 21:25:00
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Hoši ste nějak ale zapomněli,že když se dělí na půlku majetek,tak i dluhy...
Sem totiž chodil s jednou svlečnou co se jí zrovinka rozváděla máti.A ten její tatík,tak ten to pojal tak že všechny 3 auta,vobytnej přívěs a vůbec uplně všechno v mžiku změnilo majitele než se stačila rozkoukat,všechno přepsaný na nejbližší kamarády a to z jednoho prostýho důvodu,najednou se vobjevila fůra zástavních smluv a půjček,případně směnek na to že si v různém časovém horizontu cca rok dozadu jakože rozpůjčoval od kamarádů takovej balík,že byla po rozvodu nakonec ráda že vodešla domu bez toho aby musela ty dluhy ještě splácet. A to vám byl takovej frajer že takhle zvládnul rozpustit i několikamilionovou firmu kterou mněl v době trvání manželství. Takže finále-vodešla s igelitkou a byla ráda že je ráda...

.maxim. (Člen)
20.01.2007 22:02:30
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Satan: nenech se zmást občanským zákoníkem a podobnejma chujovinama je to tak jak sme vo tom mluvili a Koval na to kápnul.Kdyby něco tak volej.


++ světlu vstříc ++
MAZI (Člen)
20.01.2007 22:10:45
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

VYSTRČ JÍ Z OKNA A HOD ZA NÍ IRON A HADR .........  JESTLI TEDA NEBYDLÍŠ V PŘÍZEMÍ........ bigsmilebigsmile A PŘED TÍM AT SI UDĚLÁ ŽIVOTNÍ POJISTKU....... bigsmilebigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
maňas (Člen)
21.01.2007 09:30:24
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

To Mazi: myslíš že to zabere,vokna čistěj před vánocema,tak ji radši trochu zmrazit aby vypadala,že tam leží měsíc,ono rozmrzne než ty nejrychlejší policajti přijedoubigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Antikrist (Člen)
21.01.2007 23:50:39
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Tak za prvé bydlíme v domku se dvěma patry nevím nevím jestli by jí ty tři metry nad zemí dokázali uspat.fuck Za druhý iron v ruce nikdy nedržela, by to bylo podezřelí.A zmrazit? Voe u nás kvetou jahoda.fuckfucksick


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
1.2_Bert (Člen)
22.01.2007 10:13:45
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Antikriste, nechceš-li ji vyplatit, tak tady moc nerozjímej, převeď moto na DI a nezapomeň udělat i kupní smlouvu na běžnou cenu nejlépe s datem někdy, tak půl roku zpět. Koval má pravdu. Doporučuji naopak rozvod zdržovat ("máš ji stále rád, nemůžeš bez ní být"), proti rozsudku se odvolej..., tím jí znemožníš zpochbňovat smlouvu. Ale 100% není nic.  Nazapomeň prachy uložit jinde než tam, kde se dají oficiálně zjistit.  Na motorce jezdi tak, ať Tě nikdo ze známých a sousedů nevidí. Jo a jestli ví, že chodíš sem na tyto stránky, tak už může být po Tobě.
Postřehl jsem, že Petr se zaregistroval pod jinou přezdívkou.


12.Bandit je dobrá minulost
Póla (Člen)
22.01.2007 11:30:28
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

No pánové jestli hledáte námět na nešťastnou náhodu, tak mám aktuální typ dnešních dnů: chce to trošku romantiky....

Vem ji na procházku do lesa kde to fouká .... a nebo na procházku k vodě, značka temně hučí Niagára.....

Pool (Člen)
22.01.2007 19:09:09
Offline

Re: Rozvod! Jak zachránit motorku?

Póla psal:

No pánové jestli hledáte námět na nešťastnou náhodu, tak mám aktuální typ dnešních dnů: chce to trošku romantiky....

Vem ji na procházku do lesa kde to fouká .... a nebo na procházku k vodě, značka temně hučí Niagára.....

smile1smile1 to je zenska bigsmilebigsmile de na to wod lesa good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr