Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » elektro problém

gsf (Člen)
01.04.2008 00:16:32
Offline

elektro problém

ahoj všici mám problem a prosím o rady jestli máte někdo podobnou zkušenost
mám b12ku 1999  začal mi běžet na tři posléze na dva válce zkoušel jsem jinou civku  zkoušel jsem kabely ke svícím vyměnil jsem i snímač škrtící klapky nakonec jsem vyměnil i řídící jednotku  chvilku to jelo v pohodě cca 7000 km a teď najednou na počátku sezony je tu ten samej problém motor běží na dva hrnce a jiskra si jde jak na ruský filmy poradíte někdo předem dík


Na každou svini se najde řezník
Peka (Člen)
01.04.2008 08:24:54
Offline

Re: elektro problém

a co kontakty kabelu? jsou dobre nejsou zoxidoane?? v jakem prostredi to skladujes


B12 neni uz je autobus :)
Riko (Člen)
01.04.2008 20:14:16
Offline

Re: elektro problém

Asi jsi to udělal jako první, ale radši se zeptám, svíčky vyměnils taky?


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
gsf (Člen)
02.04.2008 02:20:24
Offline

Re: elektro problém

Tak pánové včera jsem byl v garáži nedalo mi to a trochu sem se v mazlikovi pošťoural a zjišťoval co a jak,smile2 nebudete tomu věřit ale po  nějaké době sem zjistil že jednotka jiskru dává goodcelkem pravidelně a na všechny svíčky, ale zjistil jsem že jsou úplně suchýbad tak sem řešil proč a vida jsme u jádra pudla celej problém dle mého soudu byl v tom že byla přiškrcená hadička od nádrže a tudíž šlo do karbců málo šťávy celá hadička byla podle mě nesmyslně dlouhá a tvořila od kohoutku do karbců takový S a vtom prvním oblouku byla skříplá nelenil jsem a nadopoval karburátory benzínem z injekční stříkačky a začal startovat a ejhle motor naskočil a vrněl si jak kotěgoodtak sem jí naměřil tak aby se dala phodlně nasadit a přitom se nezalamovala tudíž sem jí přstřihl cca o7 cm zkontroloval kohout nasadil a už to funguje byl sem to hned projed a bez chybkysmile1bigsmile za rady všem děkuju a ty svíčky jsem samo měnil takybigsmile


Na každou svini se najde řezník
Bedřich (Člen)
02.04.2008 20:25:24
Offline

Re: elektro problém

Ty svíce jsi měl vyndat hned...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr