Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » budiky

flo (Člen)
02.04.2008 11:56:03
Offline

budiky

mam 1200s '98, chromove budiky mi nesviteji. Je to normalni, nebo maji mit podsviceni? Jeste mi nefunguje palivomer, tak chci se zeptat jak na to? Kde, co merit (napeti nebo odpor v kablu, kolik) Moc se mi nechce sundat kapotu, da se to i bez sundani?

Motorku mam teprve mesic, a ten kroutak je fakt husty, a ze to jede uplne od spodu tak to je bombasticky....

K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2008 12:08:41
Offline

Re: budiky

flo psal:

mam 1200s '98, chromove budiky mi nesviteji. Je to normalni, nebo maji mit podsviceni? Jeste mi nefunguje palivomer, tak chci se zeptat jak na to? Kde, co merit (napeti nebo odpor v kablu, kolik) Moc se mi nechce sundat kapotu, da se to i bez sundani?

Motorku mam teprve mesic, a ten kroutak je fakt husty, a ze to jede uplne od spodu tak to je bombasticky....

nevím jak tenhle starší model,ale ty novější ho mají podsvícený diodama...takže bych hledal problém v napájení(schéma je v downloadu).jestli nefunguje palivoměr tak buď mu nefunguje napájení a nebo je špatnej plovák(teda jestli to takhle funguje)Napájení změříš a jestli funguje plovák jistíš jedině že sundáš nádrž a zahejbeš s ní a budeš měřit odpor pokud se mění tak je dobrej.Jo a jinak sundání kapotáže bych se nebál zvlášť u starýho modelu...je to asi na 4 nebo 6 šroubech a kabelech ke světlu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
02.04.2008 12:46:06
Offline

Re: budiky

...a blinkrům


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
02.04.2008 12:53:07
Offline

Re: budiky

...esi ti nechodí palivoměr, tag si dovoluju tipnout, že bude f pussy ten potencijometr, co je v nádrži u plováku...přestože je to někomu divný, páč vječinou je potopenej v benzínu, tag bejvaj vyrezlý a tym pádem nefunkční...a f budikách budeš mít popraskaný žárofky...teda aspoň jejich kontrolou bych začal...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
flo (Člen)
02.04.2008 13:13:27
Offline

Re: budiky

dik, o vykendu se timpadem sundam kapotu a se podivam...

flo (Člen)
03.04.2008 08:23:44
Offline

Re: budiky

Tak palivomer vyreseno --spatny kontakt tesne pod nadrzy kde se to rozebira, kdyz se sunda nadrz---

Ale ty budiky porad nedostanou proud. Odkud vede kabel k tem zarovkam? Kde je spinac? Rozebral jsem kontakt (svazek) za svetlem v kapote nameril, ze tam netece nic....Jelikoz ale zbytek je bandazovana, tak nevym kde je druhy konec....

K.a.s.y.m. (Člen)
03.04.2008 08:31:52
Offline

Re: budiky

druhej konec je vzadu pod sedlem u pojisteksmile1Stáhni si servisní manuál a v něm je elektrické schéma.Tam uvidíš jakým kabelem je to napájený a kam ten kabel vedecool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
flo (Člen)
04.04.2008 09:55:04
Offline

Re: budiky

------vyreseno------byl prorezlej kontakt mezi konektorovym svazkem nad svetlem (uz bylo zmineno) a budikama, kde se rozdeli sedivi draty pro vsechny budiky. Tet uz to sviti krasne surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
04.04.2008 09:59:38
Offline

Re: budiky

mám rád štastný koncesmile1cool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr