Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » opět tlak v pneu

killerrebel (Člen)
04.04.2008 10:09:00
Offline

opět tlak v pneu

ty jojo ted se tak koukam na stranky od brigitstonu http://www.bridgestone-moto.cz/pneu/pneu.php  a tam jsem nacvakal model motorky co mam tak tam je napsan aji tlak (2,5 na předek, 2,9na zadek) u toho sameho typu co jsou original montovany a ty co tam momentalně mam... JENŽE na kyvce a v manualu je napsano 2,5 a 2,5 tak ted nevim kdo si ze mě děla prdel jestli vyrobce pneu nebo motorky nebo mam ten zadek foukat něco mezi??poradte help

Beranek (Člen)
04.04.2008 10:12:06
Offline

Re: opět tlak v pneu

Na kyvce je 2,5 tak foukej 2,5. Příště budeš mít jinou značku, ale foukat budeš stejně...smokin

Loupežník650 (Člen)
04.04.2008 11:02:35
Offline

Re: opět tlak v pneu

mám taky Bridgestone a foukám 2,5 vpředu i vzadusmile1smile1smile1

gore (Člen)
04.04.2008 12:05:48
Offline

Re: opět tlak v pneu

..nafoukat 2.5 to uz je pekna vopicka good no a tech 2.9 radsi ani nemysletsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
SLUGI (Člen)
04.04.2008 12:12:28
Offline

Re: opět tlak v pneu

... když už sme u tlaku, nevíte kolik stojí  ta věcička na měření tlaku co nabízí  http://www.halbich.cz/ pod názvem  ZADI RTS  idontknowidontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Americkej (Člen)
04.04.2008 12:20:25
Offline

Re: opět tlak v pneu

to samý nabízí touratech za necelých 6000kč, už mám objednánogood


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
04.04.2008 12:21:38
Offline

Re: opět tlak v pneu

Já teda na B12 foukam 2,7 obě. Nevěřil jsem, ale jezdí se mi na tom líp než na 2,5.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
DODY (Člen)
04.04.2008 12:21:40
Offline

Re: opět tlak v pneu

SLUGI psal:

... když už sme u tlaku, nevíte kolik stojí  ta věcička na měření tlaku co nabízí  http://www.halbich.cz/ pod názvem  ZADI RTS  idontknowidontknow

95 EU


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Americkej (Člen)
04.04.2008 12:28:37
Offline

Re: opět tlak v pneu

Bezdrátový monitoring tlaku v pneumatikách ZTS - novinka v nabídce! (již skladem)
Jedna z novinek v nabídce Touratech pro rok 2007 je již v systému a je možné objednávat - digitální sledování tlaku v pneumatikách za jízdy, zdaleka ne běžná záležitost i v automobilech, je nyní k dispozici i pro motocyklové aplikace. Systém sleduje nejen tlak v obou pneumatikách ale i jejich teplotu a jezdec má přehled o aktuálním stavu pomocí přehledného displeje s bezdrátovým přenosem dat ze senzorů v ráfku. Na displeji se zobrazuje aktuální tlak přední i zadní pneumatiky (existuje verze pouze pro bezdušové pneu) a pomocí LED diod varuje řidiče na nebezpečné stavy (ztráta tlaku nebo přehřátí). Snímače jsou vestavěné ve ventilku a snadno se instalují během výměny pneumatiky. Baterie ve snímačích mají životnost 4 roky ale doporučuje se výměna po roce, stejně jako baterie v příjmači v kokpitu nebo na řídítkách. Systém funguje v rozsahu teplot -20 až +70C, takže prakticky vždy. Displej má průměr přibližně 58mm a výšku asi 40mm, lze ho tedy instalovat téměř všude, součástí dodávky jsou dva univerzální držáky na řídítka nebo na přístrojový panel kokpitu.
ZTS monitorovací systém pro pneumatiky, kód 01-070-0271-0, cena 5.954,- Kč


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.04.2008 12:30:07
Offline

Re: opět tlak v pneu

SLUGI psal:

... když už sme u tlaku, nevíte kolik stojí  ta věcička na měření tlaku co nabízí  http://www.halbich.cz/ pod názvem  ZADI RTS  idontknowidontknow

to mi přijde docela jako zbytečnost,ale podle gusta každýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
04.04.2008 12:31:17
Offline

Re: opět tlak v pneu

DODY psal:
SLUGI psal:

... když už sme u tlaku, nevíte kolik stojí  ta věcička na měření tlaku co nabízí  http://www.halbich.cz/ pod názvem  ZADI RTS  idontknowidontknow

95 EU

ty woe za sto éček? a kde?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
04.04.2008 12:32:53
Offline

Re: opět tlak v pneu

K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... když už sme u tlaku, nevíte kolik stojí  ta věcička na měření tlaku co nabízí  http://www.halbich.cz/ pod názvem  ZADI RTS  idontknowidontknow

to mi přijde docela jako zbytečnost,ale podle gusta každýho.

třeba až si nabiješ hubu ve dvou kilech, protože Ti rupne přední guma, tak Ti pak jako pičovina nepřijdeidontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.04.2008 12:37:32
Offline

Re: opět tlak v pneu

Americkej psal:
K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... když už sme u tlaku, nevíte kolik stojí  ta věcička na měření tlaku co nabízí  http://www.halbich.cz/ pod názvem  ZADI RTS  idontknowidontknow

to mi přijde docela jako zbytečnost,ale podle gusta každýho.

třeba až si nabiješ hubu ve dvou kilech, protože Ti rupne přední guma, tak Ti pak jako pičovina nepřijdeidontknow

tak rychle naštěstí nejezdím,ale jak říkám je to věc každýho....jinak mi to připadá jako docela velká nevyváženost kola i když to dorovnáš závažíma na druhý straně.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
04.04.2008 12:39:33
Offline

Re: opět tlak v pneu

no, kolik vážej senzory nikde neuváděj, ale počítám, že to mají odzkoušený a homologovaný


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.04.2008 12:42:52
Offline

Re: opět tlak v pneu

Americkej psal:

no, kolik vážej senzory nikde neuváděj, ale počítám, že to mají odzkoušený a homologovaný

no to asi jo jinak by to nenabízeli,ale jelikož je to docela velký a vypadá to na AAA baterii minimálně.Asi to nějaký gram mít bude.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
04.04.2008 12:46:48
Offline

Re: opět tlak v pneu

Tak jsem mluvil s Honzou a říkal, že to vyvážení rozhodí o cca 3 gramy, což je úplný prd čili nic.Jeho cena 4500kčsmokinřekl bych, že TT právě přišli o kšeftbigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.04.2008 13:03:16
Offline

Re: opět tlak v pneu

Americkej psal:

Tak jsem mluvil s Honzou a říkal, že to vyvážení rozhodí o cca 3 gramy, což je úplný prd čili nic.Jeho cena 4500kčsmokinřekl bych, že TT právě přišli o kšeftbigsmile

3 gramy jsou prd.asi tak fotka zkresluje.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.04.2008 14:32:18
Offline

Re: opět tlak v pneu

Ondráš psal:

Já teda na B12 foukam 2,7 obě. Nevěřil jsem, ale jezdí se mi na tom líp než na 2,5.good

Taky foukám 2,7 a jezdí se mě na tom lípgood Připadná mě trochu lehčí řízenígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
04.04.2008 19:26:48
Offline

Re: opět tlak v pneu

my prostorově jinak řešený považujeme za základ 2,7bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
04.04.2008 19:51:41
Offline

Re: opět tlak v pneu

maňas psal:

my prostorově jinak řešený považujeme za základ 2,7bigsmile

Má pravdu předsedagoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
04.04.2008 20:44:32
Offline

Re: opět tlak v pneu

2,7 dopředusurprisedsurprisedsurprisedsurprised


jste blázni?????


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Eremi (Člen)
04.04.2008 23:07:24
Offline

Re: opět tlak v pneu

tomasNJ psal:

2,7 dopředusurprisedsurprisedsurprisedsurprised


jste blázni?????

fiate, jsou:o))))


S úsměvem jde všechno líp :o)
SLUGI (Člen)
05.04.2008 11:50:24
Offline

Re: opět tlak v pneu

tomasNJ psal:

2,7 dopředusurprisedsurprisedsurprisedsurprised


jste blázni?????

... u Vikeca je těch 2,7 i  vepředu OK, stejně jezdí většinou po zadním smile1evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
KOVAL (Člen)
05.04.2008 20:05:09
Offline

Re: opět tlak v pneu

na řezanejch slikách sme zkoušeli normálně 1.9 a zadek maximálně 2.1 a bylo to lepší...
jinak jako ta věc co ukazuje tlak se mi taky líbígood

VikecB12 (Člen)
05.04.2008 20:14:22
Offline

Re: opět tlak v pneu

No je fakt že když ju mám nafoukanou míň,tak víc sedí,ale zase se mě nezdá tak přesný řízení a taky se mě zdálo na měkejch,že se mě jakoby zavíraly řídítka do zatáčkysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
06.04.2008 09:56:47
Offline

Re: opět tlak v pneu

Eremi psal:
tomasNJ psal:

2,7 dopředusurprisedsurprisedsurprisedsurprised


jste blázni?????

fiate, jsou:o))))

možná trochu jo ale zhlediska toho,že vážím dvakrát tolik to zase tak nepochopitelné není headshakecool


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
SLUGI (Člen)
06.04.2008 10:28:36
Offline

Re: opět tlak v pneu

gore psal:

..nafoukat 2.5 to uz je pekna vopicka good no a tech 2.9 radsi ani nemysletsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile coolsmokinsmokin

... dle výrobce "foukám" na 2,9   cool  a vopička žádná 
evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr