Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tvrdá spojka

frgo (Nový člen)
04.04.2008 20:36:02
Offline

tvrdá spojka

zdarek všichni, jsem tu novej mám b12 už přes rok a od začátku mě zlobýhelp[img][/img], spojka je strašně tvrdá.dělal jsem s ni snad uplně všechno. Od kamoše jsem si pujčil celou hydrauliku tou to neni jemu chodi dobře,vyměnil jsem pružiny a je to pořád stejny.fakt už nevim, co dál. Neměl jste někdo stejnej problém?

luktomas (Člen)
05.04.2008 06:55:48
Offline

Re: tvrdá spojka

Skuz poměřit ty plechový lamely jestli tam někdo nedal vic těch silnějších potom by jako celek byla odost silnější.Těmi pružiny myslíš ty talířovky?

frgo (Nový člen)
08.04.2008 20:28:50
Offline

Re: tvrdá spojka

Zdar,ty talířovy pružiny jsem kupoval nový origo suzuki a v prodejne mi tvrděj že jsou obe stejny dal jsem je tam a nic se nezměnilo pořád je tvrdá.Na zkoušku jsem tam zkusil dát jen jednu a byla dobrá, ale neprojížděl jsem to, abych jí nespálil. Už nevím, co dál.

VikecB12 (Člen)
08.04.2008 21:36:24
Offline

Re: tvrdá spojka

a ta tyčka co prochází motorem chodí lehce? Jako jestli není nějaká ohlá,nakleplá,nebo nevím co ještě. Měla by chodit bez problémů a zadrhávání.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
frgo (Nový člen)
15.04.2008 15:35:38
Offline

Re: tvrdá spojka

človeče mel jsem to zase rozebraný a vsechno to chodí volne.ja už ten motor znam naspamnet narozdil od toho kramu na kterým pišu tuhle zprávu.Spojka stale tvrdá,nenapada vas co by to mohlo bejt jiného.Ja jsem už nadobro v koncích.

alex (Člen)
15.04.2008 15:41:08
Offline

Re: tvrdá spojka

skus vymenit kvapalinu...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
15.04.2008 15:46:39
Offline

Re: tvrdá spojka

skontroluj ci tam mas vsetko co tam má byt... http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=96425


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
smilflek (Člen)
02.03.2011 21:45:20
Offline

Re: tvrdá spojka

Zdar, zeptam se možná pro někoho blbě, ale zeptám...

Mám dost tuhou spojku. Před týdnem jsem dal motyku do servisu na seřízení před jarem a řekl jsem jim o tom. Servisák mi řekl, že je fakt dost tuhá, ale nic s tím neudělal, akorát prej promazal lanko a trochu ji seřídil.
Jak se toho zbavím? Musím počkat až mi spojka odejde a vyměnit ji celou? Nebo stačí jen nějaký poštelování?help

Dík za rady, pokud budou evil


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
Filous (Člen)
03.03.2011 08:01:04
Offline

Re: tvrdá spojka

smilflek psal:

Zdar, zeptam se možná pro někoho blbě, ale zeptám...

Mám dost tuhou spojku. Před týdnem jsem dal motyku do servisu na seřízení před jarem a řekl jsem jim o tom. Servisák mi řekl, že je fakt dost tuhá, ale nic s tím neudělal, akorát prej promazal lanko a trochu ji seřídil.
Jak se toho zbavím? Musím počkat až mi spojka odejde a vyměnit ji celou? Nebo stačí jen nějaký poštelování?help

Dík za rady, pokud budou evil

...na spojce toho krom vůle moc nepošteluješ a tuhost uš vůbec ne...se voptam...nepodkládal něgdo pružiny???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
smilflek (Člen)
08.03.2011 07:27:18
Offline

Re: tvrdá spojka

Filous psal:
smilflek psal:

Zdar, zeptam se možná pro někoho blbě, ale zeptám...

Mám dost tuhou spojku. Před týdnem jsem dal motyku do servisu na seřízení před jarem a řekl jsem jim o tom. Servisák mi řekl, že je fakt dost tuhá, ale nic s tím neudělal, akorát prej promazal lanko a trochu ji seřídil.
Jak se toho zbavím? Musím počkat až mi spojka odejde a vyměnit ji celou? Nebo stačí jen nějaký poštelování?help

Dík za rady, pokud budou evil

...na spojce toho krom vůle moc nepošteluješ a tuhost uš vůbec ne...se voptam...nepodkládal něgdo pružiny???

To se ptáš blbě, za prvé nevím, jak to zjistit, protože jsem spojku nerozebíral a za druhé jsem to koupil od jednoho maníka před 2 roky a už ta spojka tak tvrdá byla...  smile2


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
K.a.s.y.m. (Člen)
08.03.2011 07:37:48
Offline

Re: tvrdá spojka

smilflek psal:
Filous psal:
smilflek psal:

Zdar, zeptam se možná pro někoho blbě, ale zeptám...

Mám dost tuhou spojku. Před týdnem jsem dal motyku do servisu na seřízení před jarem a řekl jsem jim o tom. Servisák mi řekl, že je fakt dost tuhá, ale nic s tím neudělal, akorát prej promazal lanko a trochu ji seřídil.
Jak se toho zbavím? Musím počkat až mi spojka odejde a vyměnit ji celou? Nebo stačí jen nějaký poštelování?help

Dík za rady, pokud budou evil

...na spojce toho krom vůle moc nepošteluješ a tuhost uš vůbec ne...se voptam...nepodkládal něgdo pružiny???

To se ptáš blbě, za prvé nevím, jak to zjistit, protože jsem spojku nerozebíral a za druhé jsem to koupil od jednoho maníka před 2 roky a už ta spojka tak tvrdá byla...  smile2

no zjištíš to jedině tak,že spojku rozebereš bigsmile,ale občas se to dělá když někdo šetří a vymění jen lamely a pružinky už jsou utahaný...ale teda je pravda,že mě spojka neztvrdlasmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
smilflek (Člen)
08.03.2011 07:51:27
Offline

Re: tvrdá spojka

K.a.s.y.m. psal:
smilflek psal:
Filous psal:


...na spojce toho krom vůle moc nepošteluješ a tuhost uš vůbec ne...se voptam...nepodkládal něgdo pružiny???

To se ptáš blbě, za prvé nevím, jak to zjistit, protože jsem spojku nerozebíral a za druhé jsem to koupil od jednoho maníka před 2 roky a už ta spojka tak tvrdá byla...  smile2

no zjištíš to jedině tak,že spojku rozebereš bigsmile,ale občas se to dělá když někdo šetří a vymění jen lamely a pružinky už jsou utahaný...ale teda je pravda,že mě spojka neztvrdlasmile1

hm, takže kdybych koupil tu tvou motyku, tak bych se spojkou problémy neměl...
na druhou stranu bych se musel zbavit té kapoty a to by vyšlo asi nastejno bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
K.a.s.y.m. (Člen)
08.03.2011 08:01:04
Offline

Re: tvrdá spojka

smilflek psal:
K.a.s.y.m. psal:
smilflek psal:


To se ptáš blbě, za prvé nevím, jak to zjistit, protože jsem spojku nerozebíral a za druhé jsem to koupil od jednoho maníka před 2 roky a už ta spojka tak tvrdá byla...  smile2

no zjištíš to jedině tak,že spojku rozebereš bigsmile,ale občas se to dělá když někdo šetří a vymění jen lamely a pružinky už jsou utahaný...ale teda je pravda,že mě spojka neztvrdlasmile1

hm, takže kdybych koupil tu tvou motyku, tak bych se spojkou problémy neměl...
na druhou stranu bych se musel zbavit té kapoty a to by vyšlo asi nastejno bigsmile

to by bylo na domluvě...jako eNko by byla k mání za 45 misto za 40 jako eSko bigsmile ale máš smůlu už je pryč bigsmile a jo máš pravdu..problém by s ní nebyl evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
smilflek (Člen)
08.03.2011 08:07:20
Offline

Re: tvrdá spojka

takže teď řádíš na té dvanáctistovce?
taky jsem na podzim přemýšlel o změně, ale nakonec zvítězil rozum nad chtíčem bigsmile

ještě rok, dva pojezdim B6 a pak změnim asi na Kawárnu...


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
smilflek (Člen)
08.03.2011 08:08:24
Offline

Re: tvrdá spojka

a co se týká spojky... holt budu posilovat prsty na levé ruce bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
K.a.s.y.m. (Člen)
08.03.2011 08:08:58
Offline

Re: tvrdá spojka

no B12 jsem sehnal.na podzim za takový prachy,že nešlo odolat ani zdravym selskym rozumem takže B6 šla prostě pryč.zaplatila B12 a ještě její rekonstrukci bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomi85 (Nový člen)
19.03.2011 23:29:10
Offline

Re: tvrdá spojka

no chlapy je to teda případ na b6 ale kamoš si sehnal bandita kde byla dělaná spojka a pačka mu jde teda fatk dost fest mazal měnil lavovod ale stejný,ja koupil svou bandasku a šla v pohode krásně lehce ale po čase začla klouzat spojka. Lamely byli už špatný takže jsem koupil nové+pružiny zadál a spojka sla úplně stejně težko jako kámošoj takže jsem tam dal dve pružiny nové a dvě staré a chodí to v pohodě. Pak jsem se dozvěděl že ty sady pružin jsou pro více moto i když byli odjednány přimo na bandasku v balení jich totiž bylo 6ks ale v b6 jsou pouze 4ks je pravde že ty co jsem vyndal měli o kousek menší pruřez,třeba by mohl být podobný problém i na b12...

tomasNJ (Člen)
20.03.2011 00:33:19
Offline

Re: tvrdá spojka

ty co si koupil mají o 10 procent větší přítlak...
já je taky kupoval a ačkoliv mám ve spojce 5 pružin, tak v balení jich bylo taky 6 good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomi85 (Nový člen)
20.03.2011 21:08:20
Offline

Re: tvrdá spojka

To je možný ale prodávajcí nic o věčím přítlatu neřikal. Ale ta páčka jde snima fakt dost stuha ja bych stím jezdit teda nechtěl...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr