Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Míra vytahání sekundáru

luig (Člen)
06.04.2008 20:35:02
Offline

Míra vytahání sekundáru

Čaues, poradíte mi někdo kde najít míru novýho řetězu, případně mez vytahání? tady http://www.didchain.com/suzukipage2.htm z toho to nevyčtu. Potřebuju si ověřit jestli je můj sekundár po smrti nebo je problém jinde (chrastí jako prase - jo je namazanej i předpisově našponovanej). Díkygood


Ne asi
osiris (Člen)
06.04.2008 20:40:42
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

...mezi první a jednadvacátým čepem 319,4mm
...a je to v manuálu
...a jestli je vytahanej nepravidelně, tak ho zahoď a nepřemejšlej vo pičovinách smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
06.04.2008 20:42:07
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

osiris psal:

...mezi první a jednadvacátým čepem 319,4mm
...a je to v manuálu
...a jestli je vytahanej nepravidelně, tak ho zahoď a nepřemejšlej vo pičovinách smile1

Fakt? Já už se z toho manuálu poserubigsmile, tam je fakt všechno. OK, díky a jdu stahovat manuálgood


Ne asi
luig (Člen)
06.04.2008 20:45:42
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

osiris psal:

...a jestli je vytahanej nepravidelně, tak ho zahoď a nepřemejšlej vo pičovinách smile1

No to právě neni, zdá se mi "vytahanej" pravidelně.
Jenže... nikdy jsem neviděl vyloženě vytahanej na vlastní oči, takže nemam s čim porovnat. Ještě dotaz laika, když vemu za řetěz v půlce rozety a chci ho jakoby nadzvednout z ní, novej nebo nevytahanej by neměl jít zvednout ani o hovno nebo trochu jo? Mě to zlehka nadzvednout jde ale žádná vražda to taky neniidontknow


Ne asi
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 20:49:25
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

je zubatej(myslím drhne v čepech)?
Má najeto víc jak 15000km?
A při vyřazení a zdechnutí motoru za jízdy šustí?
Troška rzi?
Napínáš už po ujetí méně než 500km?

Vyhoditsmile1


God Save The Queen!
luig (Člen)
06.04.2008 20:52:57
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

je zubatej(myslím drhne v čepech)?
jak to myslíš? idontknow


Má najeto víc jak 15000km?
těžko říct, řečem prodejců nevěřim, za mě najeto +- 1500


A při vyřazení a zdechnutí motoru za jízdy šustí?
jako prase


Troška rzi?
ani ne


Napínáš už po ujetí méně než 500km?
zatím napínáno jednou

Vyhoditsmile1


Ne asi
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 20:56:02
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

prostě nejsou články v provisu jak podle pravítka...


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 20:57:06
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Běž to vyfotitsmokin


God Save The Queen!
luig (Člen)
06.04.2008 20:58:11
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

prostě nejsou články v provisu jak podle pravítka...

V provisu jak podle pravítka? Asi mám dneska delší vedení ale podle mě v provisu nejsou podle pravítka nikdy ne? bigsmile Vždycky jsou do oblouku


Ne asi
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 21:03:32
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Pročidontknow

A co zpátečkasurprised


God Save The Queen!
luig (Člen)
06.04.2008 21:08:27
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/retez1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/retez2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/retez3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/retez4.jpg



na 4. fotce jde vidět nadzvednutí z rozety (podle toho bordelu na ní)


Ne asi
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 21:26:38
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Vypadá dobře..
Rozeta má ještě vybrání symetrický nebo už ne?
A ještě bych se mrkl na malý kolco jestli už nemá ojetý a ohnutý zuby...
A zatím bych ho-pokud je ještě kam napínat nechal..

pohlídej za jak dlouho budeš znovu napínat a to rozhodne,pokud už třeba po 200-300km tak ho vyměň,jinak to zatím neřeš..


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 21:28:48
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Jo,a jako první si vyměň koberec,ten už je fakt "na hraně"smile1


God Save The Queen!
luig (Člen)
06.04.2008 21:28:57
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

Vypadá dobře..
Rozeta má ještě vybrání symetrický nebo už ne?
A ještě bych se mrkl na malý kolco jestli už nemá ojetý a ohnutý zuby...
A zatím bych ho-pokud je ještě kam napínat nechal..

pohlídej za jak dlouho budeš znovu napínat a to rozhodne,pokud už třeba po 200-300km tak ho vyměň,jinak to zatím neřeš..

Právě že rozeta i kolečko vypadaj dobře, proto mi hlava nebere že by to bylo řetězem ale fakt chrastí jako prase, 30m za mnou jede motorka a slyší to. Pokud jedu podél zdi a zvuk se odráží na mě tak fakt síla, i normálně za jízdy je hodně slyšetidontknow


Ne asi
luig (Člen)
06.04.2008 21:30:42
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

Jo,a jako první si vyměň koberec,ten už je fakt "na hraně"smile1

Že by to bylo tim?bigsmile


Ne asi
ydom (Člen)
06.04.2008 21:34:00
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

to je divný,nepoužíváš suchy mazivo?


Když nejezdím,tak tvořím...
luig (Člen)
06.04.2008 21:35:48
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Ještě dvě drobnosti:
1. podle čeho měřit šuplérou přesnou osu zadního kola (na rysky neni spoleh - viz fota)
2. při výměně sekundáru v případě bezspojkovýho nebo nenýtovanýho řetězu musí dolu komplet zadní kyvka že? Je to hodně problematický, hlavně co se brzdových hadic týče? Nějaká záludnost...?


Ne asi
luig (Člen)
06.04.2008 21:36:54
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

ydom psal:

to je divný,nepoužíváš suchy mazivo?

Nějakej sráč z Louise ve spreji na O a X kroužky...
Ale lepí to, proč? Je v tom nějakej problém?


Ne asi
XJelen (Člen)
06.04.2008 21:38:09
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

luig psal:

...30m za mnou jede motorka a slyší to. Pokud jedu podél zdi a zvuk se odráží na mě tak fakt síla, i normálně za jízdy je hodně slyšetidontknow

Potřebuješ pořádnej laďákidontknow
bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
06.04.2008 21:39:09
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

A neskoušel ses dívat třeba na ložisko v rozetě? Jednou mě na CBRku dělalo taky pěknej kravál.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Georg (Člen)
06.04.2008 21:40:17
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Jsou tady jistě odborníci, já jsem jen příležitostný auto a moto mechnik sám pro sebe, ale koupil jsem si od ČZ řetězů měrku na řetěz (je normovaná, takže pasuje na řetěz od všech výrobců), ta se lehce položí do napnutýho řetězu a podle toho na který zářez spadne tak se zjistí o kolik je řetěz vytahanej a zda je třeba ho vyměnit.good

luig (Člen)
06.04.2008 21:41:07
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

VikecB12 psal:

A neskoušel ses dívat třeba na ložisko v rozetě? Jednou mě na CBRku dělalo taky pěknej kravál.

Tak to jsem nezkoušel ale po sundání krytu řeť. kolečka evidentně chrastí řetěž, nebo max to kolečko, jenže těžko říct. Chtěl jsem si na zkoušku pučit řetěz a hodit ho ke mě jenže s tou kyvkou toho sraní...idontknow


Ne asi
luig (Člen)
06.04.2008 21:43:13
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Georg psal:

Jsou tady jistě odborníci, já jsem jen příležitostný auto a moto mechnik sám pro sebe, ale koupil jsem si od ČZ řetězů měrku na řetěz (je normovaná, takže pasuje na řetěz od všech výrobců), ta se lehce položí do napnutýho řetězu a podle toho na který zářez spadne tak se zjistí o kolik je řetěz vytahanej a zda je třeba ho vyměnit.good

Nechceš mi ji pučit? Ale mám to k tobě krapet z rukysmile1


Ne asi
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 21:44:49
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Ložisko už jsem měl taky vysypaný..
Ale sáhnout na kolo a zjistit jestli se nekýve je snad průběžnej úkonsurprised


God Save The Queen!
luig (Člen)
06.04.2008 21:46:39
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

Ložisko už jsem měl taky vysypaný..
Ale sáhnout na kolo a zjistit jestli se nekýve je snad průběžnej úkonsurprised

Jo tak to jo, to je zkouknutý, jasan, tady problém nebude. Já v tom zas hledal nějakou složitostsmile1


Ne asi
Pajk (Člen)
06.04.2008 22:02:14
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Mazat, mazat a ještě mazat. Ten nevypadá kvalitně namazanej, tam bych to viděl, teda pokud nejni po čištění.

Negr (Člen)
06.04.2008 22:17:02
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

luig psal:
Kelly01 psal:

Vypadá dobře..
Rozeta má ještě vybrání symetrický nebo už ne?
A ještě bych se mrkl na malý kolco jestli už nemá ojetý a ohnutý zuby...
A zatím bych ho-pokud je ještě kam napínat nechal..

pohlídej za jak dlouho budeš znovu napínat a to rozhodne,pokud už třeba po 200-300km tak ho vyměň,jinak to zatím neřeš..

Právě že rozeta i kolečko vypadaj dobře, proto mi hlava nebere že by to bylo řetězem ale fakt chrastí jako prase, 30m za mnou jede motorka a slyší to. Pokud jedu podél zdi a zvuk se odráží na mě tak fakt síla, i normálně za jízdy je hodně slyšetidontknow

To je tím, že jsem bystrosluchej a mám přílbu, která vůbec neodhlučňuje moji hlavu, proto to slyším tak dobře. beer


HM.
osiris (Člen)
06.04.2008 23:06:50
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Pajk psal:

Mazat, mazat a ještě mazat. Ten nevypadá kvalitně namazanej, tam bych to viděl, teda pokud nejni po čištění.

...no počkej, namazanej řetěz neznamená podmíněně to, že musí bej zamatlanej mazivem všude smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
06.04.2008 23:39:06
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

To je fakt, ale mě se zdá že se válečky blejskaj jak psí kulky, tam by to mělo být namazaný.

osiris (Člen)
06.04.2008 23:46:15
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

...nj, ale maj bejt namazaný hlavně zevnitř, kam myslím nevidíš smile1
(to že má válečky čistý zvenčí může bejt i dobrou péčí - dobrým očištěním po namazání)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
06.04.2008 23:57:44
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

To je prauda ale mazu to z venku a ne ze vnitř, tak to tam musí být vidět a já nic nevidíím. Nicméně otěrová plocha která dostává parádně zabrat jsou válečky i z venku. Mě se nezdá přemazanej to bě jo? smile1

osiris (Člen)
07.04.2008 00:06:36
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

...když necháš venku zbytečný mazivo, dělá postupně fajn brusnou pastu; já po zaschnutí - vytěkání rozpouštědla přebytečný mazivo votírám, takže můj řetěz by ti teda moh hned po namazání připadat nenamazanej smile1
...mám ho radši čistej, ale každýmu podle libosti smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
07.04.2008 00:24:06
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Tak záleží samozřejmě kdo kde a v čem jezdí a jak často řetěz čistí. Řekl bych že ten řetez bude tižší s mazivem na válečkách i z venku a ne jenom ze vnitř a o to mu jde, že je hlučnější i když nic nenasvědšuje že je po něm.

osiris (Člen)
07.04.2008 02:41:02
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

...to máš pravdu good
...hned po namazání jsem taky psal, protože jízdou se zas nějaký mazivo vytlačí na válečky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
07.04.2008 10:11:48
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

OK, k tomu mazání, zeptám se jako laik co s mazáním řetězu nemá zkušenosti. Můj postup je následující: Po jízdě vezmu čistidlo ve spreji, z bezprostřední blízkosti to peru na řetěz (na válečky a mezi spojovací články-zezhora i z čela řetězu jen tak lehce setřít) proti hadru, takhle ho celej objedu, hadr prochcanej až až, říkám si jestli to čistidlo zbytečně nepatlám, ale asi to jinak nejde. Pak nechám nejlépe do druhýho dne vyschnout a opakuju to s mazadlem. Zas ho stříkám zezhora na válečky proti hadru, zas je prochcanej - i když ne tak jak u čistidla (takže tim taky moc nešetřim) a hotovo. Zas nechám zaschnout a je to. Ale řetěz po zaschnutí zbělá a je lepkavej. Používám čistič i mazivo Louis, nějakej noname ale je to na O i X kroužky. Nejsou to srágory na nic? Nebo nějaká zásadní chyba v mým postupu? Díky


Ne asi
Filous (Člen)
07.04.2008 11:18:41
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

luig psal:

OK, k tomu mazání, zeptám se jako laik co s mazáním řetězu nemá zkušenosti. Můj postup je následující: Po jízdě vezmu čistidlo ve spreji, z bezprostřední blízkosti to peru na řetěz (na válečky a mezi spojovací články-zezhora i z čela řetězu jen tak lehce setřít) proti hadru, takhle ho celej objedu, hadr prochcanej až až, říkám si jestli to čistidlo zbytečně nepatlám, ale asi to jinak nejde. Pak nechám nejlépe do druhýho dne vyschnout a opakuju to s mazadlem. Zas ho stříkám zezhora na válečky proti hadru, zas je prochcanej - i když ne tak jak u čistidla (takže tim taky moc nešetřim) a hotovo. Zas nechám zaschnout a je to. Ale řetěz po zaschnutí zbělá a je lepkavej. Používám čistič i mazivo Louis, nějakej noname ale je to na O i X kroužky. Nejsou to srágory na nic? Nebo nějaká zásadní chyba v mým postupu? Díky

...děláš to správně, jen je dobrý to přebytečný mazivo po zaschnutí votřít, aby ti nezasíralo zbytečně zadní kolo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luig (Člen)
07.04.2008 12:35:11
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Filous psal:

...děláš to správně, jen je dobrý to přebytečný mazivo po zaschnutí votřít, aby ti nezasíralo zbytečně zadní kolo...

Tak to taky dělám akorát jsem na to v mým popisu zapomnělsmile1

OK, takže tady by taky chyba bejt nemělaidontknow


Ne asi
Lihy (Člen)
07.04.2008 12:37:13
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

luig psal:

Čaues, poradíte mi někdo kde najít míru novýho řetězu, případně mez vytahání? tady http://www.didchain.com/suzukipage2.htm z toho to nevyčtu. Potřebuju si ověřit jestli je můj sekundár po smrti nebo je problém jinde (chrastí jako prase - jo je namazanej i předpisově našponovanej). Díkygood

Hele a nemáš ten řetěz náhodou přepnutej? to dělá taky bordel jak blázen. Postavit na obě kola a vůle je tušim 2.5cm - 3.5cm v prostředku.

luig (Člen)
07.04.2008 12:42:30
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Lihy psal:

Hele a nemáš ten řetěz náhodou přepnutej? to dělá taky bordel jak blázen. Postavit na obě kola a vůle je tušim 2.5cm - 3.5cm v prostředku.

Ne e, má 30 mm, podle manuálu, měřeno na bočním stojanu...


Ne asi
Kelly01 (Člen)
07.04.2008 13:06:48
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Vy jste s tím měřením fakt jak blbí..
Tak znovu pro úplný blbysmile1
sedni na sedlo-zůstal li trochu volnej je to OK..
Ještě se můžeš zahoupat a kámoš ti to může zkontrolovat,ale to už je pro úplný puntičkářeidontknow


God Save The Queen!
luig (Člen)
07.04.2008 13:43:20
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

Vy jste s tím měřením fakt jak blbí..
Tak znovu pro úplný blbysmile1
sedni na sedlo-zůstal li trochu volnej je to OK..
Ještě se můžeš zahoupat a kámoš ti to může zkontrolovat,ale to už je pro úplný puntičkářeidontknow

Jasně tak jsem to dělal, neboj našponovanej je dobře...


Ne asi
VikecB12 (Člen)
07.04.2008 13:57:42
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

Vy jste s tím měřením fakt jak blbí..
Tak znovu pro úplný blbysmile1
sedni na sedlo-zůstal li trochu volnej je to OK..
Ještě se můžeš zahoupat a kámoš ti to může zkontrolovat,ale to už je pro úplný puntičkářeidontknow

No jo,když vono to ani jinak nejde kdyš máš nakoplou prdel kostima coevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ton@l (Člen)
07.04.2008 14:35:20
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

no me pro zmenu pri zmackmuti predni brzdy jakoby zacne neco vrcetidontknow a nevim co to je ale zatim to jezdigood


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2008 14:36:39
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Ton@l psal:

no me pro zmenu pri zmackmuti predni brzdy jakoby zacne neco vrcetidontknow a nevim co to je ale zatim to jezdigood

no to ti vrčí destičky o kotouč toho si nevšímej...některý destičky to dělají.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
07.04.2008 14:38:35
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

K.a.s.y.m. psal:
Ton@l psal:

no me pro zmenu pri zmackmuti predni brzdy jakoby zacne neco vrcetidontknow a nevim co to je ale zatim to jezdigood

no to ti vrčí destičky o kotouč toho si nevšímej...některý destičky to dělají.

no ja si toho nevsimam bigsmile rve mi za zadama ladak tak uz to ani nevnimambigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
luig (Člen)
07.04.2008 15:41:30
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Takže, jal jsem se šupléry že zkusim přeměřit řetěz v domácích podmínkách a:
dle osiho by mělo bejt mezi 1. a 21. čepem 319,4 mm, tzn. že mezi 1. a 13. (nemám delší šupléru) by to mělo dělat 191,6 mm (jestli počítám správně)... Mě šupléra ukázala 191,4 mm. Takže asi v pohodě.
Jinak měřeno takhle:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/kolo2.jpg



a když už jsem měl tu šupléru v ruce, říkám si nějak zkouknu i osu zadního kola, od středu hřídelky kola na konec vidlice to dost dobře nejde tak mě napadlo změřit to od vidlice k ráfku, prostě takhle:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/kolo1.jpg


a hle, vzdálenost vlevo je 64,1 mm ale vpravo jenom 54,1 mmidontknow. Je to tak v pořádku, nebo by měla bejt vzdálenost stejná? Vidlice se mi zdá právě na každý straně jinak tvarovaná ale nejsem si jistej.
Jinak prosím všechny kdo se budete motat kolem motorky zkuste zatáhnout za řetěz v půlce rozety jak je to vidět na 4.fotce nahoře v diskuzi, o kolik vám jde řetěz přizvednout a kdo by mi přeměřil na B6 tu vzdálenost od ráfku k levý vidlici jak vidno na fotce, tomu bych byl moc zavázánhelpgood

Díky díky


Ne asi
luig (Člen)
07.04.2008 15:44:44
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Jinak jsem zkoušel nestejnosměrnost vytahání jak průhybem řetězu při pootáčení kola tak taháním řetězu z rozety a definitivně vylučuju, že je vytahanej nerovnoměrně.


Ne asi
Kelly01 (Člen)
07.04.2008 15:49:45
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

běž si to už hoditsmile1

tohle jsem tu ohledně řetězu ještě nezažilsurprised


God Save The Queen!
luig (Člen)
07.04.2008 15:51:57
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kelly01 psal:

běž si to už hoditsmile1

tohle jsem tu ohledně řetězu ještě nezažilsurprised

To víš, musíš na to trochu vědeckysmile1

A vyhodit za novej min. dvojku a pak zjistit že to tim nebylo, takovej borec zase nejsem


Ne asi
Monty Jack (Člen)
07.04.2008 15:53:15
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

luig psal:

a hle, vzdálenost vlevo je 64,1 mm ale vpravo jenom 54,1 mmidontknow. Je to tak v pořádku, nebo by měla bejt vzdálenost stejná? Vidlice se mi zdá právě na každý straně jinak tvarovaná ale nejsem si jistej.

Fakt by mě nenapadlo to takhle měřit, ale stejný bych to nečekal. Nejde o to jestli je stejně daleko od ramen kyvky ,ale jestli je osa kola na ty ramena kolmá...


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
luig (Člen)
07.04.2008 15:56:55
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Monty Jack psal:

Fakt by mě nenapadlo to takhle měřit, ale stejný bych to nečekal. Nejde o to jestli je stejně daleko od ramen kyvky ,ale jestli je osa kola na ty ramena kolmá...

Jo to mi je jasný, ale pokud by byla kyvka osově stejná tak by to mělo bejt nejpřesnější měření jestli je kolo na osu kolmo. Nebo jak to měříte? Říkám, na značky neni spoleh


Ne asi
Datel (Člen)
07.04.2008 16:02:47
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Kolmo k ramenům být nemusí a ani nebude bo jsou pod úhlem.....

...důležité je, aby bylo zadní kolo v rovině s předním.....

.....určitě bych ale změřil délku osky zadního kola z jedné i z druhé strany s osou kyvky. To je to nejdůležitější evil



tohle mě začíná bavit smokinbigsmile

ydom (Člen)
07.04.2008 16:28:12
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

to jsme pořešili tady,jináč to nemá cenu dělat:) http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3118


Když nejezdím,tak tvořím...
luig (Člen)
07.04.2008 16:35:03
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

ydom psal:

to jsme pořešili tady,jináč to nemá cenu dělat:) http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3118

Aha, takže kolo mám taky v ose. OK, všechno je v nejlepším pořádku, chrastí mi v uších...good


Ne asi
XJelen (Člen)
07.04.2008 21:49:21
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Slyšíš trávu růstbigsmile už jsem ti to psal vejš, pořádnej komín a neslyšíš nicgoodbigsmile
moc to špekuluješheadshakebigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
07.04.2008 21:59:33
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

luig psal:
Monty Jack psal:

Fakt by mě nenapadlo to takhle měřit, ale stejný bych to nečekal. Nejde o to jestli je stejně daleko od ramen kyvky ,ale jestli je osa kola na ty ramena kolmá...

Jo to mi je jasný, ale pokud by byla kyvka osově stejná tak by to mělo bejt nejpřesnější měření jestli je kolo na osu kolmo. Nebo jak to měříte? Říkám, na značky neni spoleh

A na to že na ty origo značky není spoleh došels jak? Kua,srovnej kolo podle značek,dopni řetěz tak akorát,namaž a jezdi. Vyser se na to že chrastí,pokud není nerovnoměrně vytahanej,tak je to ok a ještě na něm něco nahrkáš. Čím víc se z hovnem mažeš,tím víc vod něho smrdíš.smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
luig (Člen)
08.04.2008 10:12:57
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

VikecB12 psal:

A na to že na ty origo značky není spoleh došels jak? Kua,srovnej kolo podle značek,dopni řetěz tak akorát,namaž a jezdi. Vyser se na to že chrastí,pokud není nerovnoměrně vytahanej,tak je to ok a ještě na něm něco nahrkáš. Čím víc se z hovnem mažeš,tím víc vod něho smrdíš.smile1

Na pravý straně by se na ně spolehnout ještě dalo ale vlevo ten plech se zobáčkem hapruje ze strany na strany klidně o 4 čárky, otáčí se kolem hřídelky kola...
Jinak dopnuto, namazáno ale přál bych vám ten rachot slyšetbigsmile


Ne asi
Negr (Člen)
08.04.2008 14:14:47
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Ty vole. smile1 Teď nebude jízda, abych nevykláněl levé koleno a nezkusil to. bigsmilebigsmilebigsmile


HM.
barynek (Člen)
08.04.2008 14:51:55
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

to příště zkusim taky, třeba mi to bude taky dělat nějakej kraválbigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
08.04.2008 16:49:09
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

barynek psal:

to příště zkusim taky, třeba mi to bude taky dělat nějakej kraválbigsmile

Tobě to dělá hovno, ty to máš všechno AHKgood


Ne asi
Meloun (Člen)
08.04.2008 16:58:46
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Měř to od konce kyvky do osy hřídele!surprised
Děsná vědaevil
Kdybys viděl,na čem jsou někteří borci schopní jezdit, tak by tě takový prkotiny jako je nějaký chrastění přestaly zajímatsmokin


PURE NAKED BIKE!
luig (Člen)
08.04.2008 17:33:43
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Meloun psal:

Měř to od konce kyvky do osy hřídele!surprised
Děsná vědaevil
Kdybys viděl,na čem jsou někteří borci schopní jezdit, tak by tě takový prkotiny jako je nějaký chrastění přestaly zajímatsmokin

Jasný je to tak změřený, je to v cajku...
Sere mi že je všechno v pohodě ale prostě je to v pussyidontknow
A já nejsem borecsmile1


Ne asi
Dědek (Člen)
08.04.2008 18:17:24
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Možna blbost,čistim za studena-mažu zastudena.Při teplím vymeješ všechno mazivo.Jestli se pletu tak se omlouvám.Ahoj dědek.

VikecB12 (Člen)
08.04.2008 21:50:18
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

No jinak já už řetěz umejvat nebudu,dělal sem to párkrát a nepřipadne mě to jako nic buhvíjak supr pro ten řetěz. Spíš beru do ruky hadru namočenou třeba v petroleju a řetěz jenom otírám a pak mažu. A nemám s tím žádnej problémsmokincool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vlada1200 (Člen)
26.04.2008 23:42:08
Offline

Re: Míra vytahání sekundáru

Luigy!!!

goodgoodgood ale fandím ti!!!!smile1smile1smile1


Jezdím tak, abych dojel!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr