Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Vodarna

mr.BSE (Člen)
09.04.2008 18:15:41
Offline

Vodarna

Si tedka pochutnavam na jablecnym tabacku, tak sem si rikal, jestli tady taky nekdo ma vodarnu a vobcas bubla, hm?

Vodarnu na tabak - ostatani fetacky zalezitosti sem nepistesmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
09.04.2008 18:22:22
Offline

Re: Vodarna

mr.BSE psal:

Si tedka pochutnavam na jablecnym tabacku, tak sem si rikal, jestli tady taky nekdo ma vodarnu a vobcas bubla, hm?

Vodarnu na tabak - ostatani fetacky zalezitosti sem nepistesmile1

Nejlepší je melounovejcoolsmokin


PURE NAKED BIKE!
KOŽON (Člen)
09.04.2008 18:31:22
Offline

Re: Vodarna

taky raději meloun a mastit na garáži playstationbigsmile

mr.BSE (Člen)
09.04.2008 19:24:23
Offline

Re: Vodarna

jenze melounovej je jen bylinkovej, bez tabaku, ale je fakt super. Asi nejlepsi, co sem kdy mel. Spolecne s mandarinkou a matou goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ydom (Člen)
09.04.2008 19:46:21
Offline

Re: Vodarna

kouřil jsem od 14ti let.před rokem mi máti přivezla vodnici z maroka,ale užíval jsem si jí třičtvrtě roku a mezi tím jsem přestal kouřit cíga uplně..po čtvrt roce nekouření cíg jsem si koupil borůvkovej tabáček značky SINDBAD,do tý doby jsem kouřil i jinný nikotinoví tabáky,ale tenhle mě protáh, že jsem se z toho poblilsick..máte zkušenost z nějakou dobrou značkou nenikotinovejch?mě to příde, že jsou všechny nahovno a akorát po nich škabe v krkubadbad


Když nejezdím,tak tvořím...
Tomas600N (Člen)
09.04.2008 19:56:53
Offline

Re: Vodarna

vodárnu bohužel nemámsmile2 ale taky si rád zabublám když je příležitostgoodgoodgood

SLUGI (Člen)
09.04.2008 20:17:05
Offline

Re: Vodarna

... vodárnu mám kousek vod domu
... ale nevím jestli jim tam něco bublá idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2008 20:58:41
Offline

Re: Vodarna

Vodárnu máme pěknou modrou...tabáky jsem měl jahodu,jablko a mandrinku.nechalo se tak nějak všechno.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
09.04.2008 21:09:49
Offline

Re: Vodarna

Kua,serete do sebe nějaký sračky,kdyby ste si tam nacpali trochu zelenýho uděláte líp,to se clověk aspoň zasmějesmokinbigsmilecool,takhle hovnosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
09.04.2008 21:17:02
Offline

Re: Vodarna

VikecB12 psal:

Kua,serete do sebe nějaký sračky,kdyby ste si tam nacpali trochu zelenýho uděláte líp,to se clověk aspoň zasmějesmokinbigsmilecool,takhle hovnosmile2

Vsichni pochopi, ze o tomhle debata neni,ale ty stim musis prijit voe bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
KOŽON (Člen)
09.04.2008 21:18:16
Offline

Re: Vodarna

vikec:woe je špatná doba,už není co a kupovat nebudubigsmile

mr.BSE (Člen)
09.04.2008 21:22:48
Offline

Re: Vodarna

ydom psal:

kouřil jsem od 14ti let.před rokem mi máti přivezla vodnici z maroka,ale užíval jsem si jí třičtvrtě roku a mezi tím jsem přestal kouřit cíga uplně..po čtvrt roce nekouření cíg jsem si koupil borůvkovej tabáček značky SINDBAD,do tý doby jsem kouřil i jinný nikotinoví tabáky,ale tenhle mě protáh, že jsem se z toho poblilsick..máte zkušenost z nějakou dobrou značkou nenikotinovejch?mě to příde, že jsou všechny nahovno a akorát po nich škabe v krkubadbad

Bez tabaku sem mel jen melounovej "tabak" od znacky SOEX (tusim) a byl vybornej.
Nicmene, jestli te skrabe, tak to neni nikotinem,ale tim, ze ti tam neco hori, coz nesmi cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
09.04.2008 21:26:12
Offline

Re: Vodarna

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

Kua,serete do sebe nějaký sračky,kdyby ste si tam nacpali trochu zelenýho uděláte líp,to se clověk aspoň zasmějesmokinbigsmilecool,takhle hovnosmile2

Vsichni pochopi, ze o tomhle debata neni,ale ty stim musis prijit voe bigsmile

Voe někdo s tím začít muselbigsmile  Jinak bych řekl že co se škodlivosti týče,nebude v tom velkej rozdílidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
09.04.2008 21:38:20
Offline

Re: Vodarna

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

Kua,serete do sebe nějaký sračky,kdyby ste si tam nacpali trochu zelenýho uděláte líp,to se clověk aspoň zasmějesmokinbigsmilecool,takhle hovnosmile2

Vsichni pochopi, ze o tomhle debata neni,ale ty stim musis prijit voe bigsmile

Voe někdo s tím začít muselbigsmile  Jinak bych řekl že co se škodlivosti týče,nebude v tom velkej rozdílidontknow

to je mozny,me de vo principgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Cvrček (Člen)
09.04.2008 21:38:31
Offline

Re: Vodarna

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

Kua,serete do sebe nějaký sračky,kdyby ste si tam nacpali trochu zelenýho uděláte líp,to se clověk aspoň zasmějesmokinbigsmilecool,takhle hovnosmile2

Vsichni pochopi, ze o tomhle debata neni,ale ty stim musis prijit voe bigsmile

Voe někdo s tím začít muselbigsmile  Jinak bych řekl že co se škodlivosti týče,nebude v tom velkej rozdílidontknow

rozdíl v tom moc není,ale je dost kravinek(anti nikotin. naustek,bublatko apod)třeba bilinné směsi,které jsou některé dost vpoho a hlavně voní..oproti cigárám.a je to pohodičkasmile1 a daj se sehnat aj levnější....takže jo..a fandímgood

VikecB12 (Člen)
09.04.2008 21:53:38
Offline

Re: Vodarna

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:


Vsichni pochopi, ze o tomhle debata neni,ale ty stim musis prijit voe bigsmile

Voe někdo s tím začít muselbigsmile  Jinak bych řekl že co se škodlivosti týče,nebude v tom velkej rozdílidontknow

to je mozny,me de vo principgood

Princip je jednoduchej,zapálíš a taháševilbigsmile
Jinak,nebráním se těm voňavejm kuřivům,párkrát sem si taky pokouřil a je to dobrýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
09.04.2008 21:56:17
Offline

Re: Vodarna

Cvrček psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:


Vsichni pochopi, ze o tomhle debata neni,ale ty stim musis prijit voe bigsmile

Voe někdo s tím začít muselbigsmile  Jinak bych řekl že co se škodlivosti týče,nebude v tom velkej rozdílidontknow

rozdíl v tom moc není,ale je dost kravinek(anti nikotin. naustek,bublatko apod)třeba bilinné směsi,které jsou některé dost vpoho a hlavně voní..oproti cigárám.a je to pohodičkasmile1 a daj se sehnat aj levnější....takže jo..a fandímgood

Jo,vo cigárech se nebavím,ty nekouřím. Teda dokud nechlastám,potom tahám jednu za druhousmile2 Ale vyhovuje mě to takhlesmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
09.04.2008 22:42:59
Offline

Re: Vodarna

VikecB12 psal:
Cvrček psal:
VikecB12 psal:


Voe někdo s tím začít muselbigsmile  Jinak bych řekl že co se škodlivosti týče,nebude v tom velkej rozdílidontknow

rozdíl v tom moc není,ale je dost kravinek(anti nikotin. naustek,bublatko apod)třeba bilinné směsi,které jsou některé dost vpoho a hlavně voní..oproti cigárám.a je to pohodičkasmile1 a daj se sehnat aj levnější....takže jo..a fandímgood

Jo,vo cigárech se nebavím,ty nekouřím. Teda dokud nechlastám,potom tahám jednu za druhousmile2 Ale vyhovuje mě to takhlesmile1

Koukám, že máme stejnej přístup.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
09.04.2008 22:51:43
Offline

Re: Vodarna

Akorát druhej den nemůžu popadnout dechsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
09.04.2008 23:12:36
Offline

Re: Vodarna

nargileh je vodní dýmka s hašišem....o tu my si do indie napíšem....

když se to umí udělat, tak je to paráda....bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
10.04.2008 07:23:33
Offline

Re: Vodarna

mr.BSE psal:
ydom psal:

kouřil jsem od 14ti let.před rokem mi máti přivezla vodnici z maroka,ale užíval jsem si jí třičtvrtě roku a mezi tím jsem přestal kouřit cíga uplně..po čtvrt roce nekouření cíg jsem si koupil borůvkovej tabáček značky SINDBAD,do tý doby jsem kouřil i jinný nikotinoví tabáky,ale tenhle mě protáh, že jsem se z toho poblilsick..máte zkušenost z nějakou dobrou značkou nenikotinovejch?mě to příde, že jsou všechny nahovno a akorát po nich škabe v krkubadbad

Bez tabaku sem mel jen melounovej "tabak" od znacky SOEX (tusim) a byl vybornej.
Nicmene, jestli te skrabe, tak to neni nikotinem,ale tim, ze ti tam neco hori, coz nesmi cool

Uhlík se tabáku nesmí vůbec dotknout musí ho zahřívat nepřímo...chce to cvik,ale dá se to naučitsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
misi (Člen)
10.04.2008 07:41:05
Offline

Re: Vodarna

VikecB12 psal:

Kua,serete do sebe nějaký sračky,kdyby ste si tam nacpali trochu zelenýho uděláte líp,to se clověk aspoň zasmějesmokinbigsmilecool,takhle hovnosmile2

taky bublám ale třeba čaj nebo mlíko ... pohoda.. bigsmile


Blu one.... old one
mr.BSE (Člen)
10.04.2008 09:22:25
Offline

Re: Vodarna

K.a.s.y.m. psal:
mr.BSE psal:
ydom psal:

kouřil jsem od 14ti let.před rokem mi máti přivezla vodnici z maroka,ale užíval jsem si jí třičtvrtě roku a mezi tím jsem přestal kouřit cíga uplně..po čtvrt roce nekouření cíg jsem si koupil borůvkovej tabáček značky SINDBAD,do tý doby jsem kouřil i jinný nikotinoví tabáky,ale tenhle mě protáh, že jsem se z toho poblilsick..máte zkušenost z nějakou dobrou značkou nenikotinovejch?mě to příde, že jsou všechny nahovno a akorát po nich škabe v krkubadbad

Bez tabaku sem mel jen melounovej "tabak" od znacky SOEX (tusim) a byl vybornej.
Nicmene, jestli te skrabe, tak to neni nikotinem,ale tim, ze ti tam neco hori, coz nesmi cool

Uhlík se tabáku nesmí vůbec dotknout musí ho zahřívat nepřímo...chce to cvik,ale dá se to naučitsmile1

Ja to vim, me to nerikejsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ton@l (Člen)
10.04.2008 09:28:19
Offline

Re: Vodarna

Tez si sem tam dam a nejradeji jabkovej Alfakir chutna trochu po haslerkachgood


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.04.2008 09:36:36
Offline

Re: Vodarna

mr.BSE psal:
K.a.s.y.m. psal:
mr.BSE psal:


Bez tabaku sem mel jen melounovej "tabak" od znacky SOEX (tusim) a byl vybornej.
Nicmene, jestli te skrabe, tak to neni nikotinem,ale tim, ze ti tam neco hori, coz nesmi cool

Uhlík se tabáku nesmí vůbec dotknout musí ho zahřívat nepřímo...chce to cvik,ale dá se to naučitsmile1

Ja to vim, me to nerikejsmile1

to byla reakce ještě na Ydoma.Jen jsem to dal pod blbej příspěvekredfacebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ydom (Člen)
10.04.2008 18:05:18
Offline

Re: Vodarna

já už to vyhodil,takže značku toho nenikotinovýho nevím......kua je jasný, že mě neškrábe nikotin, když jsem 10let hulil cígabigsmile..nikotýnové tabáky mi právě chutnaj,ale už se mi z nich děla blbě no...bo to bylo jen tim jedním SINDBADem,kterej je brutal silnejsick.....nevím...

joj jasný, že pálím uhlíky přes alobal..

každopádně po tý zkušenosti jsem na vodničku zanevřel a docela mě to sere....byl to vždycky luxus relaxgood


Když nejezdím,tak tvořím...
Loser (Administrator)
10.04.2008 18:15:49
Offline

Re: Vodarna

ja si taky vobcas rad pobublam. Melounovej je asi fakt nej.

Kua to byly na kolejich casy - rozfajrovat na balkone gril, hodit na nej flakotu masa, vodevrit si lahvone, podpalit vodarnu, hezky si pobublavat a hlidat masicko.Pak si naprat pajsl, votevrit flasu neceho tvrdsiho a rano(ve 13:00) se probudit s pocitem krasne stravenyho predchoziho dne.goodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
pedro (Člen)
10.04.2008 21:47:11
Offline

Re: Vodarna

Ja si taky davam nejradeji mam bilej meloun s troskou maty a jinak bahrajske japko a sery  a zapaluju to cocobricamasmokin

mr.BSE (Člen)
10.04.2008 21:49:24
Offline

Re: Vodarna

pedro psal:

Ja si taky davam nejradeji mam bilej meloun s troskou maty a jinak bahrajske japko a sery  a zapaluju to cocobricamasmokin

coco je v cajku,ale nemit malej kapesni svajc,tak me z toho rozpalovani asi hrabnesmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
11.04.2008 11:22:03
Offline

Re: Vodarna

...nebublam, nechutná mi to kandovaný ovoce, balim...a dyš nebalim, tag žvejkam...nejlepčí je s nadrcenym sklem nebo co to f tom je...a nebo cucam takový ty pytličky s tabakem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
11.04.2008 11:54:20
Offline

Re: Vodarna

hele Filous mám tu něco do záhonku vod holandskejch zahrádkářů
tak kdyby pán chtěl tam mi s tim může f USB vosázet ten pozemek evilsmokin
prej je to nějaká fijalofá kytka...asi fijalka .. bigsmile nebo tak něco cool


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
11.04.2008 11:56:38
Offline

Re: Vodarna

Borák psal:

hele Filous mám tu něco do záhonku vod holandskejch zahrádkářů
tak kdyby pán chtěl tam mi s tim může f USB vosázet ten pozemek evilsmokin
prej je to nějaká fijalofá kytka...asi fijalka .. bigsmile nebo tak něco cool

...tag já votpoledne zreju a vytrham plevelsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 11:57:07
Offline

Re: Vodarna

Borák psal:

hele Filous mám tu něco do záhonku vod holandskejch zahrádkářů
tak kdyby pán chtěl tam mi s tim může f USB vosázet ten pozemek evilsmokin
prej je to nějaká fijalofá kytka...asi fijalka .. bigsmile nebo tak něco cool

tulipány????surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Borák (Člen)
11.04.2008 11:59:29
Offline

Re: Vodarna

etě je brzy...
víš jak je to ftej pjěsničce...na prvního máje,zemjě ůrodná je good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ondráš (Člen)
11.04.2008 12:11:02
Offline

Re: Vodarna

Borák psal:

etě je brzy...
víš jak je to ftej pjěsničce...na prvního máje,zemjě ůrodná je good

My na prvního máje vždycky sázeli brambory. Oslavovali jsme, ale prací...headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
11.04.2008 14:45:46
Offline

Re: Vodarna

Filous psal:
Borák psal:

hele Filous mám tu něco do záhonku vod holandskejch zahrádkářů
tak kdyby pán chtěl tam mi s tim může f USB vosázet ten pozemek evilsmokin
prej je to nějaká fijalofá kytka...asi fijalka .. bigsmile nebo tak něco cool

...tag já votpoledne zreju a vytrham plevelsurprised

Ale né že zreješ sebebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
11.04.2008 15:00:51
Offline

Re: Vodarna

Borák psal:

etě je brzy...
víš jak je to ftej pjěsničce...na prvního máje,zemjě ůrodná je good

zpivaj "puda urodna je" smokinsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
maňas (Člen)
11.04.2008 15:35:57
Offline

Re: Vodarna

hlavně bacha při sázení na beznohý odrůdy ,jako v jedasíchbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesurprisedsmile1smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Tomas600N (Člen)
14.10.2008 21:52:56
Offline

Re: Vodarna

nema někdo možnost sehnat vodarnu ze zahraniči za levnějši peníz?helphelp

Ondráš (Člen)
15.10.2008 00:12:25
Offline

Re: Vodarna

Tomas600N psal:

nema někdo možnost sehnat vodarnu ze zahraniči za levnějši peníz?helphelp

Má pro tebe 2 možnosti, ale oboje domácí.bad
http://www.sigmapumpy.com/sph/cz/vyhled … aciVodarny

smile1

A pak ještě www.nargila.cz.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lenka (Člen)
15.10.2008 10:32:09
Offline

Re: Vodarna

Tomas600N psal:

nema někdo možnost sehnat vodarnu ze zahraniči za levnějši peníz?helphelp

co je pro tebe levnejsi peniz? ja sem na http://shanti.cz kupovala cca pred rokem stredni sisu za litr, coz si myslim je dobra cena...
jinak zmocni nekoho, kdo pojede na dovolenou do Egypta, tam se daj sehnat v podstate nejlevnejc...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Tomas600N (Člen)
15.10.2008 11:44:33
Offline

Re: Vodarna

Lenka psal:
Tomas600N psal:

nema někdo možnost sehnat vodarnu ze zahraniči za levnějši peníz?helphelp

co je pro tebe levnejsi peniz? ja sem na http://shanti.cz kupovala cca pred rokem stredni sisu za litr, coz si myslim je dobra cena...
jinak zmocni nekoho, kdo pojede na dovolenou do Egypta, tam se daj sehnat v podstate nejlevnejc...

no myslim pravě z egypta nebo tunisu,nebo kde se to všude prodava, asi před rokem tam byl kamoš a velka tam pry vyšla kolem 6-7 stovek,on tam kupoval myslim 4,a ptal se aj mě jestli nechcu,jenže tenkrat sem tomu nerozumělsmile2smile2
dnerska bych ji bral všemi desetismokin

Filous (Člen)
15.10.2008 11:50:57
Offline

Re: Vodarna

Tomas600N psal:
Lenka psal:
Tomas600N psal:

nema někdo možnost sehnat vodarnu ze zahraniči za levnějši peníz?helphelp

co je pro tebe levnejsi peniz? ja sem na http://shanti.cz kupovala cca pred rokem stredni sisu za litr, coz si myslim je dobra cena...
jinak zmocni nekoho, kdo pojede na dovolenou do Egypta, tam se daj sehnat v podstate nejlevnejc...

no myslim pravě z egypta nebo tunisu,nebo kde se to všude prodava, asi před rokem tam byl kamoš a velka tam pry vyšla kolem 6-7 stovek,on tam kupoval myslim 4,a ptal se aj mě jestli nechcu,jenže tenkrat sem tomu nerozumělsmile2smile2
dnerska bych ji bral všemi desetismokin

...dyť je to hnusný hulit to kandovaný ovocesick ...kup si 3/4 Javaanse, to je hulenígood...i náš mladej řek mamince, dyš mu to našla, že tomu nerozumí, že to je hulení uplně vo něčem jinymsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tomas600N (Člen)
15.10.2008 11:56:17
Offline

Re: Vodarna

Ondráš psal:
Tomas600N psal:

nema někdo možnost sehnat vodarnu ze zahraniči za levnějši peníz?helphelp

Má pro tebe 2 možnosti, ale oboje domácí.bad
http://www.sigmapumpy.com/sph/cz/vyhled … aciVodarny

smile1

A pak ještě www.nargila.cz.

voebigsmilebigsmilebigsmile ja čumim co to je,vykon 3 kW bigsmile
jinak ta druha strankagood ale ty ceny noidontknow
hold asi budu muset těch 13 kil dat,do egypta se nikdo nechystasmile2
a v te sadě nebyva takovy ten plechovy kryt,co se dava na uhlik ať to pomaleji hoři? nevim jak se tomu řika

Tomas600N (Člen)
15.10.2008 11:59:01
Offline

Re: Vodarna

Filous psal:
Tomas600N psal:
Lenka psal:


co je pro tebe levnejsi peniz? ja sem na http://shanti.cz kupovala cca pred rokem stredni sisu za litr, coz si myslim je dobra cena...
jinak zmocni nekoho, kdo pojede na dovolenou do Egypta, tam se daj sehnat v podstate nejlevnejc...

no myslim pravě z egypta nebo tunisu,nebo kde se to všude prodava, asi před rokem tam byl kamoš a velka tam pry vyšla kolem 6-7 stovek,on tam kupoval myslim 4,a ptal se aj mě jestli nechcu,jenže tenkrat sem tomu nerozumělsmile2smile2
dnerska bych ji bral všemi desetismokin

...dyť je to hnusný hulit to kandovaný ovocesick ...kup si 3/4 Javaanse, to je hulenígood...i náš mladej řek mamince, dyš mu to našla, že tomu nerozumí, že to je hulení uplně vo něčem jinymsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
15.10.2008 12:09:04
Offline

Re: Vodarna

Tomas600N psal:

voebigsmilebigsmilebigsmile ja čumim co to je,vykon 3 kW bigsmile
jinak ta druha strankagood ale ty ceny noidontknow
hold asi budu muset těch 13 kil dat,do egypta se nikdo nechystasmile2
a v te sadě nebyva takovy ten plechovy kryt,co se dava na uhlik ať to pomaleji hoři? nevim jak se tomu řika

http://www.nargila.cz/tarbuse
Tarbuše?surprised

Taky záleží co od toho čekáš... Budeš to přenášet, nebo to bude na místě, chceš to pro frajeřinu nebo pro chuť. Doporučil bych

http://www.nargila.cz/grafika/dymky/nargila_22_2.jpg


Střední velikost. Dobře se přenáší (dá se rozložit), je otočná (pokud je vás víc a posíláte si jí tak je to super, není problém se stabilitou) a kouř se neochladí a neztratí chuť jako u těch velkejch. good
Je to na tobě. Pokud nechceš koupit, tak si ty stránky alespoň pročti.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomas600N (Člen)
15.10.2008 12:22:09
Offline

Re: Vodarna

Ondráš psal:
Tomas600N psal:

voebigsmilebigsmilebigsmile ja čumim co to je,vykon 3 kW bigsmile
jinak ta druha strankagood ale ty ceny noidontknow
hold asi budu muset těch 13 kil dat,do egypta se nikdo nechystasmile2
a v te sadě nebyva takovy ten plechovy kryt,co se dava na uhlik ať to pomaleji hoři? nevim jak se tomu řika

http://www.nargila.cz/tarbuse
Tarbuše?surprised

Taky záleží co od toho čekáš... Budeš to přenášet, nebo to bude na místě, chceš to pro frajeřinu nebo pro chuť. Doporučil bych http://www.nargila.cz/grafika/dymky/nargila_22_2.jpg
Střední velikost. Dobře se přenáší (dá se rozložit), je otočná (pokud je vás víc a posíláte si jí tak je to super, není problém se stabilitou) a kouř se neochladí a neztratí chuť jako u těch velkejch. good
Je to na tobě. Pokud nechceš koupit, tak si ty stránky alespoň pročti.smokin

jo tarbušegood
no jasně že to chcu kvuli chuti,na takove to domácí bublánísmokin občas na nějakou akci
měl sem parkrat pučenou malou,a s tou stabilitou to byl děs,sem to musel napasovat do džbanu,zajistit to hadramabigsmilebigsmile
takže u te středni s tim problem teda nebude řikaš

Lenka (Člen)
15.10.2008 14:38:58
Offline

Re: Vodarna

Tomas: k dymce vetsinou je takovy jako sejtko (nevim, jak se to menuje), na ktery se dava uhlik...to je hodne na hovno a vetsina lidi misto toho pouziva alobal propichanej paratkem...to zavetri si musis koupit zvlast, ale da se to dost dobre taky vyresit alobalem...

jinak jestli to chces na doma a obcas to nekam potahnes, je urcite lepsi stredni, kouopit se da s jednim ci dvema slauskama, a nekery maj i otocnej ten stred, jak psal Ondras, to je ouplne nejlepsi, pokud huli najednou vic jak dva lidi...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Tomas600N (Člen)
15.10.2008 14:49:02
Offline

Re: Vodarna

Lenka psal:

Tomas: k dymce vetsinou je takovy jako sejtko (nevim, jak se to menuje), na ktery se dava uhlik...to je hodne na hovno a vetsina lidi misto toho pouziva alobal propichanej paratkem...to zavetri si musis koupit zvlast, ale da se to dost dobre taky vyresit alobalem...

jinak jestli to chces na doma a obcas to nekam potahnes, je urcite lepsi stredni, kouopit se da s jednim ci dvema slauskama, a nekery maj i otocnej ten stred, jak psal Ondras, to je ouplne nejlepsi, pokud huli najednou vic jak dva lidi...

jo, to s tim alobalem znamgood
jinak asi pujdu do te středni,co radil Ondrašgoodgood

Lenka (Člen)
15.10.2008 15:11:21
Offline

Re: Vodarna

jako vono je asi jedno, do ktery konkretne pujdes, nebude mezi nima zadnej markatni rozdil, rekla bych...a ceny - proti tomu, co stavaly driv, je nakejch dvanact stovek suprovka...
a aji kvuli skladovani a prenaseni doporucuju na to futral, delaj se takovy jako co vypadaj jak velky pouzdro na petankovy koule a nebo ja mam takovej jako batuzek, co vypada prozmenu jako obal na golfovy hole, kazdopadne sisu rozeberes, zabalis, do kapsicky do futralku skovas tabacky, uhliky, alobal a takovy ty chujoviny...
no az ji koupis a pokrtis, tak dej vedet, jaks poridil good


...Do you know that bad girls go to hell?...
Ondráš (Člen)
15.10.2008 22:13:16
Offline

Re: Vodarna

Tomas600N psal:

jo, to s tim alobalem znamgood
jinak asi pujdu do te středni,co radil Ondrašgoodgood

Jsem naplavenina z Prahéééééééé, tak jsem Ondráš a ne Ondraš.fuck

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomas600N (Člen)
15.10.2008 22:44:50
Offline

Re: Vodarna

Ondráš psal:
Tomas600N psal:

jo, to s tim alobalem znamgood
jinak asi pujdu do te středni,co radil Ondrašgoodgood

Jsem naplavenina z Prahéééééééé, tak jsem Ondráš a ne Ondraš.fuck

bigsmile

mi jako skoro ostravakovi nejdou dlouhe samohlasky přes zobakbigsmilebigsmilebigsmile takže pro mě Ondrašbigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr