Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Můj letošní crash

harris (Člen)
14.04.2008 17:08:09
Offline

Můj letošní crash

Hoj lidi. 5.6.2008 zhruba v 16.20 jsem projížděl vesnicí Výšovice směrem na Němčice (okr.Prostějov), jelikož tamní silnice připomíná tankodrom udržoval jsem rychlost svého mazlíka (B650K7) něco málo za hranicí čtyřicítky, a zůstal v závěsu za dvěma auty. Starý favorit, který jel jako první, udával už zmíněnou čtyřicítku, za ním stříbrný Seat Toledo s tmavým zadním sklem, a nakonec já. Na konci vesnice je ještě propustek, kterej vás v rychlosti nad 50km/h katapultuje ke hvězdám, pač asfalt je před a za ním celkem slušně propadlej. Vyčkal jsem tedy až ho přejedu, a protože je z motorky za tímhle propustkem už solidní výhled pro předjetí, rozhodl jsem se pro tento, vcelku banální jízdní manévr. Celou dobu jsem ale netušil, že řidič zmíněného Seatu, nemá ani ponětí o tom, že za ním, přes půl dědiny, jede nějakej motorkář!!! Mrknu do zrcátka, vyhodím levej, vemu za heft, a říkám si, že asi tak za deset minut budu doma. Ale ouha!!! Zničeho nic rána z pravé strany, jen okem jsem v pravo mrknul, a vidím že mě ten zmiňovaný stříbrný Seat hrne vlevo do příkopu, stačil jsem jen vyřknout slova kurva piča!! pak byla chvíli tma. Po nárazu do, zaplať pánbůh, mrzáckého stromu u silnice(rostlej křivo do pole) a prej třech kotoulech, jsem vstal, zahodil přilbu, a začal nadávat sprostě šoférovi Seatu, když jsem tam viděl toho svýho broučka dokřivenýho jak je zapíchlej do stromu smile2  Vina byla a je připsána šoférovi ty zkurvený stříbrný popelnice. Vypověděl, že se už nechtěl táhnout za tím favoritem, a aniž by mrkl do zrcátek, jal se předjíždět, v té chvíli jsem já už jel vedle něj, takže by mu stačilo jen letmo mrknout vlevo, a viděl by mě idontknow Já jsem dnes přijel z nemocnice, kde mi zdrátovali rameno, a mazlík je někde v prdeli na testech rámu a jinejch píčovin. Jediná kladná věc je ta, že opravu mi zaplatí jeho pojišťovna! Proč to tu píšu, chci jen upozornit na to, že jsou na silnicích takový řidiči, kteří vůbec nesledují provoz za sebou, někteří i před sebou! Proto si dávejte bacha jako prase na VŠECHNY plechovkáře!!! Až se dáme s mazlíkem do kupy, tak zas vyrazíme good jo, a až mi ho vrátí ze zkoušek, tak vám sem dám fotky. S pozdravem Banditpussy


změna je život... měním čtyři za dva
ydom (Člen)
14.04.2008 17:20:50
Offline

Re: Můj letošní crash

hlavně že živgood..včera jsem předjížděl nějakýho maníka na choperu..ten samej scenář,přes půl vesnice za ním a když už ho začnu brát začne předjíždět a neví vo mě...jak jsem se lek tak jsem ubral plyn, ale vidím, že se na mě hrne furt...no už jsem měl nastavenou nohu, že ho vodkopnu...všim si mě 10cm vod šajtle...


Když nejezdím,tak tvořím...
Banditatom (Člen)
14.04.2008 17:23:08
Offline

Re: Můj letošní crash

jojo mě se stalo to samí jenže já to dobrzdil. ta pussy se do toho zrdcátka ani nemrkfuck. Ale buď rád, že seš celej živej a zdravej i když bez mazlíkasmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
14.04.2008 17:50:21
Offline

Re: Můj letošní crash

...seš hodnej žes mezi nás nakouk z budoucnosti (i když né tak vzdálený ...jen 2 měsíce - mimochodem jaký je tam v červnu počasí? smile1) bigsmile - to je ale nepodstatný, hlavně že žiješ good
...buď rád že to nebyl kamion (jako u mě), jinak jsme dopadli relativně stejně (včetně sešroubovanýho ramene) smile1 až na to, že můj kokot ujel, je obžalovanej z trestnýho činu, ale neznámej bigsmile, takže z jeho povinnýho ani ránu smile2, čili z mojeho havarijního se spoluúčastí 15 tisíc kačen a ostatních věcí za cca dalších 25, který pojišťovna neplatí z havárky smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Geograf (Člen)
14.04.2008 18:33:24
Offline

Re: Můj letošní crash

Jo na tu silnicu by měli dát značku SILNICE V HAVARIJNÍM STAVU!! fuck Dycky to nějak polátají a z děr se stávají kopce, které válcují náklaďáky.
Hlavně že se ti nic vážnýho nestalo a žiješ. good
Něco podobnýho se mě stalo cca před 2 týdny. Jela ventra jeřáb asi 60, za ní favorit, začal sem tedy předjíždět, když sem byl vedle teho fáva tak  bez blinkru začal i on, sem to vyřešil přidáním plynu, ale moc taky nechybělo bad


Kam nevidím, tam nepospíchám
mr.BSE (Člen)
14.04.2008 19:21:07
Offline

Re: Můj letošní crash

taky se mi to stalo, ale borec me to udelal naschval, nic nejelo, nicemu nevyhybal, ale v momente kdy sem byl vedle neho proste strhnul volant.
Zrovna jak na kokot sem predjizdel normalnim tempem, dycky za to jinak vemu a letim...

zacal sem troubit a borec se zaradil zpatky a vyfakoval me z vokna...

za dalsima par zatackama sem ho (ted uz rychleji) predjel a urazil poceste zrcatko (nikdy to nedelejte, je to na spadnuti a kurevsky  pak boli malikova hrana na pravy ruce). Popojel asi kilak a  zastavil sem. Cekal sem co bude, jestli se bude hadat nebo tak neco...

jen projel bigsmile

nemam rad, kdyz me ostatni umyslne skodej...bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
harris (Člen)
14.04.2008 20:16:59
Offline

Re: Můj letošní crash

osiris psal:

...seš hodnej žes mezi nás nakouk z budoucnosti (i když né tak vzdálený ...jen 2 měsíce - mimochodem jaký je tam v červnu počasí? smile1) bigsmile - to je ale nepodstatný, hlavně že žiješ good
...buď rád že to nebyl kamion (jako u mě), jinak jsme dopadli relativně stejně (včetně sešroubovanýho ramene) smile1 až na to, že můj kokot ujel, je obžalovanej z trestnýho činu, ale neznámej bigsmile, takže z jeho povinnýho ani ránu smile2, čili z mojeho havarijního se spoluúčastí 15 tisíc kačen a ostatních věcí za cca dalších 25, který pojišťovna neplatí z havárky smile1

bigsmile samozřejmě to bylo minulou sobotu bigsmile tedy 5.4.2008 good jsem nějakej blbej, asi nasledkem těch kotrmelců idontknowbigsmile


změna je život... měním čtyři za dva
Pšán (Člen)
14.04.2008 20:47:44
Offline

Re: Můj letošní crash

..hlavně zdraví..good
..tady máš záznam..
  http://www.youtube.com/watch?v=99lO1sQp … ;Itemid=35


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
harris (Člen)
14.04.2008 20:50:22
Offline

Re: Můj letošní crash

Pšán psal:

..hlavně zdraví..good
..tady máš záznam..
  http://www.youtube.com/watch?v=99lO1sQp … ;Itemid=35

goodjj, to je ono, jen ja jsem se dostal trochu dal bigsmile


změna je život... měním čtyři za dva
mi (Člen)
15.04.2008 13:43:18
Offline

Re: Můj letošní crash

no ty woe todle taky znam, ale naštěstí jako divak a pak první pomoc atd. a ten ocas s pkw fabie se strašně divil. kdyš sme mu říkali co kdybi ho předjížděl jinej ocas tak povídá že bi ho viděl. byl nepochopen a kdyš odjeli čerti tak i po zásluze odměňen několika úderi do pkw a následně odstrčen do nedaleké stoky. byl to dobrej pocit. evil


svět je cirkusovej stan
Michal Dk (Člen)
15.04.2008 14:06:58
Offline

Re: Můj letošní crash

Člověk musí přemejšlet i za druhýidontknow

ross (Člen)
15.04.2008 15:06:27
Offline

Re: Můj letošní crash

harris:
zkus tam dát laďák, aspoň tě uslyší. Pak může mít výmluvu, že se zase lekl a strhnul volantsmokin

Jinak hlavně, že seš celejpussygood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Póla (Člen)
15.04.2008 15:26:54
Offline

Re: Můj letošní crash

JSi celý chlape  a to je hlavní...takových magorů v životě ještě potkáš hodně...
Hlavně že žiješ...good
Z povinného ručení viníka vytřískáš všechno...opravu motorky...bolestné...nové oblečení pokud ti ho poškodil....a doporučuju vypsat formulář ztíženého společenského uplatnění, neboli trvalých následků...ušlý zisk...Schovávej teď každý doklad o nákupy třeba hloupých vitamínů, cestovné, zdravotní pomůcky, poplatky lékaře  apod.  Vše potom vyúčtuj pojišťovně...Dá to trošku práce, ale za ty prachy to stojí...

Jináč nejen zdraví fyzické ale i psychické při jednání s úřady...
A brzy zase v sedle...good

ydom (Člen)
15.04.2008 15:39:08
Offline

Re: Můj letošní crash

mr.BSE psal:

za dalsima par zatackama sem ho (ted uz rychleji) predjel a urazil poceste zrcatko (nikdy to nedelejte, je to na spadnuti a kurevsky  pak boli malikova hrana na pravy ruce). Popojel asi kilak a  zastavil sem. Cekal sem co bude, jestli se bude hadat nebo tak neco...

jen projel bigsmile

nemam rad, kdyz me ostatni umyslne skodej...bad

ty voe co je to za techniku??bigsmilebigsmilebigsmile chtělo by to vidětsmile1stačí si to představit a uchcávámsmile1


Když nejezdím,tak tvořím...
Bandit (Člen)
15.04.2008 18:24:47
Offline

Re: Můj letošní crash

Jo tak to se mi stalo už několikrát .... někteří řidiči jsou fakt prasata. ... dneska jsem jel sice autem ale ten samej případ !!!! nečuměl do zrcátka a já byl málem v příkopě !!! idontknow idontknow

ale důležité je že jsi v poho,ikdyž to odnesla motorka smile2


Traktor patří na pole !!!
JIRKASILVER (Člen)
15.04.2008 21:03:04
Offline

Re: Můj letošní crash

Docela častý jev.
1.Jezdím jedině s dálkovýma
2.Když dojedu auto podřadím a zjišťuju zda mě zaregistroval
3.Předjíždění více než jednoho auta bacha!!!!
4.řidič jedoucí za avii,škodovkou,traktorem je většinou vystresovanej a taky se tak chová
5.auto s tmavejma sklama případně osádka s kšiltovkama,dědek s kloboučkem,bavorák
15 let starej to jsou vrazi,serte na ně bolet to bude jedině Vásgood

mi (Člen)
16.04.2008 12:54:55
Offline

Re: Můj letošní crash

JIRKASILVER psal:

Docela častý jev.
1.Jezdím jedině s dálkovýma
2.Když dojedu auto podřadím a zjišťuju zda mě zaregistroval
3.Předjíždění více než jednoho auta bacha!!!!
4.řidič jedoucí za avii,škodovkou,traktorem je většinou vystresovanej a taky se tak chová
5.auto s tmavejma sklama případně osádka s kšiltovkama,dědek s kloboučkem,bavorák
15 let starej to jsou vrazi,serte na ně bolet to bude jedině Vásgood

jo jo souhlasím a eště stará audi A6 s foliema je taky hundert procen osazena ňákím pakem 18let koupil mu to taťka tak si toho neváží a klidně tě sejme.


svět je cirkusovej stan
alkoholix (Člen)
16.04.2008 18:34:48
Offline

Re: Můj letošní crash

Hlavne ze jsi ok a cely!!!! A taky je dobry potkat auto, kterymu nesviti brzdovy svetla...good


Jsem zpět a rád 😎
maňas (Člen)
16.04.2008 19:18:40
Offline

Re: Můj letošní crash

hlavně ,žes to přežil,ale na podobný borce bacha takovejch ještě potkáš,sice sem profi jezdil asi jen 4 roky,ale tech exotů denně to je mazec


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Billy (Člen)
16.04.2008 21:50:47
Offline

Re: Můj letošní crash

Kua mr.BSE me by zajimalo jak urazis ty zrcaka kdyz mas na prave strane plyn tak to urazis jako pravou rukou kdyz ho predjizdis ? pustis plyn a urazis zrcatko nebo jak ? pac kurna ti musi zakonite ujet kdyz to delas na pravou ruku, ja sem videl borca jak chlapovy okopava bocni dvere za jizdy kdyz ho malem srazil a malem pak ho sejmulo naproti jemu projizdejici auto, pac jak do toho kopal tak se odrazil dost nejak a malem to pak nestrhl nazpatek do svyho pruhu smile1 ale borec mel ekny dvere to jo smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mi (Člen)
17.04.2008 13:59:50
Offline

Re: Můj letošní crash

bigsmile nebo vozit na zádech bejzbolku jako meč a fláknout mu do předního skla a fertik.....týjo du ušít popruch na pálku. headshake


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
17.04.2008 14:36:40
Offline

Re: Můj letošní crash

Billy psal:

Kua mr.BSE me by zajimalo jak urazis ty zrcaka kdyz mas na prave strane plyn tak to urazis jako pravou rukou kdyz ho predjizdis ? pustis plyn a urazis zrcatko nebo jak ? pac kurna ti musi zakonite ujet kdyz to delas na pravou ruku, ja sem videl borca jak chlapovy okopava bocni dvere za jizdy kdyz ho malem srazil a malem pak ho sejmulo naproti jemu projizdejici auto, pac jak do toho kopal tak se odrazil dost nejak a malem to pak nestrhl nazpatek do svyho pruhu smile1 ale borec mel ekny dvere to jo smile1

S těma zrcátkama to jde.Musíš trochu při předjíždění nabrat rychlost a jak ho míjíš,tak pustíš plyn a ťukneš.Ale chce to rukavice s tvrdejma chráničama,třeba karbon,je to jednodužšígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
17.04.2008 14:43:21
Offline

Re: Můj letošní crash

VikecB12 psal:
Billy psal:

Kua mr.BSE me by zajimalo jak urazis ty zrcaka kdyz mas na prave strane plyn tak to urazis jako pravou rukou kdyz ho predjizdis ? pustis plyn a urazis zrcatko nebo jak ? pac kurna ti musi zakonite ujet kdyz to delas na pravou ruku, ja sem videl borca jak chlapovy okopava bocni dvere za jizdy kdyz ho malem srazil a malem pak ho sejmulo naproti jemu projizdejici auto, pac jak do toho kopal tak se odrazil dost nejak a malem to pak nestrhl nazpatek do svyho pruhu smile1 ale borec mel ekny dvere to jo smile1

S těma zrcátkama to jde.Musíš trochu při předjíždění nabrat rychlost a jak ho míjíš,tak pustíš plyn a ťukneš.Ale chce to rukavice s tvrdejma chráničama,třeba karbon,je to jednodužšígood

věř, že když seš nasranej, tak to jde i holou rukouevil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mi (Člen)
17.04.2008 14:51:03
Offline

Re: Můj letošní crash

ross psal:
VikecB12 psal:
Billy psal:

Kua mr.BSE me by zajimalo jak urazis ty zrcaka kdyz mas na prave strane plyn tak to urazis jako pravou rukou kdyz ho predjizdis ? pustis plyn a urazis zrcatko nebo jak ? pac kurna ti musi zakonite ujet kdyz to delas na pravou ruku, ja sem videl borca jak chlapovy okopava bocni dvere za jizdy kdyz ho malem srazil a malem pak ho sejmulo naproti jemu projizdejici auto, pac jak do toho kopal tak se odrazil dost nejak a malem to pak nestrhl nazpatek do svyho pruhu smile1 ale borec mel ekny dvere to jo smile1

S těma zrcátkama to jde.Musíš trochu při předjíždění nabrat rychlost a jak ho míjíš,tak pustíš plyn a ťukneš.Ale chce to rukavice s tvrdejma chráničama,třeba karbon,je to jednodužšígood

věř, že když seš nasranej, tak to jde i holou rukouevil

kdyš si nasranej tak mu dáš tečku i přes zavřený boční okno, ale holou rukou idontknow jedině ji namočit do smúli a pak do štěrku jako americkej akční hrdina. bigsmile


svět je cirkusovej stan
Kožak (Člen)
18.04.2008 07:18:03
Offline

Re: Můj letošní crash

Hoši ....tomu se mě moc věřit teda nechce headshake na dnešních auťákách sou už většinou zrdcátka sklopný a poměrně bitelný ,takže přichází v ůvahu jedině pořádná rána ze zhora a to si myslim že je za jízdy neproveditelný idontknow jedině že by měl spolujezdec v ruce pořádnýho hamra a trefil se na komoru bigsmile ale třeba to máte dobře nacvičený ... nevím bigsmile


MRDAT!!!
ydom (Člen)
18.04.2008 15:11:41
Offline

Re: Můj letošní crash

bigsmilebigsmileheadshakebigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
vlada1200 (Člen)
19.04.2008 00:34:44
Offline

Re: Můj letošní crash

Tohle přesně znám. Ale měl jsem širší silnici vyšší rychlost, v periferním vidění jsem viděl že jde do mě, prudce jsem přidal a předjel jsem ho. Kámoš co jel za mnou a viděl to, zastavil ho, vytáhnul ho z auta, chtěl mu dát do tlamy, ale když viděl, jak byl mlaďák vyplašenej, tak ho nechal.....naštěstí!!!! Myslím že to tady někdo z vás už psal, ale motorkář opravdu nemá nikdy přednost.


Jezdím tak, abych dojel!
mi (Člen)
19.04.2008 08:08:11
Offline

Re: Můj letošní crash

jo jo toho sem si taky všim že kdyš sem na hlavňí (podle značek) tak lidi s osobákama místo toho aby počkali dvě vteřiny tak to pošlou před tebe tak jako kdyby si tam nebyl surprised jeto hnus ale bohužel u nás v kocourkově častá realita smile2


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr