Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 06:44:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tak jedno vim jistě - tady už nebudu ...radši budu vstávat ve tři ráno a rozvážet rohlíky , než dělat u takovýho ... proč tu vlastně neni smajlík čuráka ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 06:57:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

to opět narážíme na správu stránek smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
17.03.2015 07:03:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

čurák chybí, sráči se asi bojí Bruseluidontknowbigsmile

Hele, jen ze zvědavosti ať si udělám obraz o stavu společnosti..

1) Když to člověka takhle sere že chce odejít a začít jinde, tak je pod nebo nad medializovaným průměrným platemsurprised

2) A má na forotě psychology a ekonomy doporučovanou rezervu ve výši šesti měsíčních platůsurprised


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 07:47:06
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kelly01 psal:

čurák chybí, sráči se asi bojí Bruseluidontknowbigsmile

Hele, jen ze zvědavosti ať si udělám obraz o stavu společnosti..

1) Když to člověka takhle sere že chce odejít a začít jinde, tak je pod nebo nad medializovaným průměrným platemsurprised

2) A má na forotě psychology a ekonomy doporučovanou rezervu ve výši šesti měsíčních platůsurprised

za 1)  nevim kolik je medializovany prumerny plat, ale za minulej mesic mam 19300 hrubyho vcetne sobot a  nedeli, na smeny R,O,N ( je pravda , ze v unoru bylo min hodin )..
rozdil proti platu treba z ledna nebo prosince a dal v roce 2014 -  10 ale i 12 hrubyho
kdyz si vemu, ze ses tam prakticky porad soboty nedele, odpoledne, v noci, svatek - nesvatek, tak me nejaky prepocitavani hodin v aute/kc vubec nesere
abych se dostal na plat 30 hrubyho, tak jsem mel ten minulej mesic ( leden ) odpracovanejch 30 smen (prevazne O,N )

za 2)  to uz ted doporucujou sest platu jo ? bigsmile

kdyz budu rozvazet ty rohliky , tak bud mit vic , nez co mam za unor urcite


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 07:58:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ale jinak me to uz tak nejak nesere, dneska rano jsem podal vypoved , byl jsem se vcera zeptat na jednu praci  a seru na to.
uz ani nejsem nejak nasranej, nebo tak neco, poznam zas novy lidi, chtel bych jezdit treba i dodavkou a nehadat se s lidma o prachy, kdyz nikoho nemuzes sehnat do prace, nebudu poslouchat vyrobaka, ze ten a ten neco zkurvil, kdyz ty se s nim ani nedomluvis cesky  a  kdyz mu das neco delat a domluvis se , protoze je to nahodou cech, tak to zas  s jeho 5 tridama zakladni skoly  nepochopí .
proste bude to jine. smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
17.03.2015 07:59:57
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Nebudešsmile2 Když budeš jezdit nějakej rozvoz po čr,tak budeš lítat jak hadr na holi a budeš si vodnášet to co teďka,víc ani ranu. A když budeš jezdit MKD,tak budeš mít to cos měl loni,ale dom se dostaneš na 4dny v měsíci,jinak budeš hnit v autě a ještě věčinou s cizím chlapem a ještě každou chvilu s někým jiným,protože tam nikdo dlouho na jednom místě nevydrží...sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
17.03.2015 08:09:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Doba,kdy si nosili kamijoňáci dom pade je dávno pryč. Dneska to dělají lidi v podstatě za diety(a věčinou ani to né) a plat jako takovej je desetidontknow
Já asi od příštího měsíce taky nebudu mít do čeho píchnoutsmile2 Naši manažéři to tak vyjednali,až to zkurvilibigsmile No uvidím jak to nakonec fšechno dopadne. Momentálně jediná práca,kerá by byla pro mě "volná" je na dvanáctitunu,jednou týdně kousek přet štutgart a zpět,což taky není žádná výhra na to,abych si kvuli tomu dodělával C,kupoval auto a rozšiřoval koncesismile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 08:19:28
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Nebudešsmile2 Když budeš jezdit nějakej rozvoz po čr,tak budeš lítat jak hadr na holi a budeš si vodnášet to co teďka,víc ani ranu. A když budeš jezdit MKD,tak budeš mít to cos měl loni,ale dom se dostaneš na 4dny v měsíci,jinak budeš hnit v autě a ještě věčinou s cizím chlapem a ještě každou chvilu s někým jiným,protože tam nikdo dlouho na jednom místě nevydrží...sick

nejak bude .... a dvojku tam jezdej jen kontejnery nekam do holandska ...jezdi tam tady vodsad kamos - jezdi u nej s dodavkou na votocku nemecko a rakousko, kazdej den doma, jezdi tam uz par let a je spokojenej.
tam se lidi nejak ani  nestridaj covece .. znam dva kluky, co u nej delaj ( ten druhej jezdi prave ty kontejnery ale jen linku  z ČB  do Jihlavy a zpět ( ve tři ráno nakládá )
a ma ted 25k
prave sem se tam sel zeptat , pac ty kluky znam, taham z nich rozumy, jak to chodi   bigsmile a jsou od nas a z vedlejsi vesnice, tak vim, jak tak bejvaj doma.
jak rikam - pekari maj to samy, co ja ted a to nechodej na smeny ani so,ne.
kazdy ma neco


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 08:20:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

ale jinak me to uz tak nejak nesere, dneska rano jsem podal vypoved , byl jsem se vcera zeptat na jednu praci  a seru na to.
uz ani nejsem nejak nasranej, nebo tak neco, poznam zas novy lidi, chtel bych jezdit treba i dodavkou a nehadat se s lidma o prachy, kdyz nikoho nemuzes sehnat do prace, nebudu poslouchat vyrobaka, ze ten a ten neco zkurvil, kdyz ty se s nim ani nedomluvis cesky  a  kdyz mu das neco delat a domluvis se , protoze je to nahodou cech, tak to zas  s jeho 5 tridama zakladni skoly  nepochopí .
proste bude to jine. smokin

nikdy jsem nepochopil proč někdo mluví o hrubý nebo nedej satan o super hrubý mzdě....ta mě jako zaměstnance absolutně nezajímá bo tou složenky nezaplatim..zajímá mě pouze co dostanu na ruku po všech zdaněních a odpočtech.
Jestli tim jako chtěj jako vyvolat v lidech soucit kolik za ně musej zaplatit nebo co? To je jejich problém ne můj.idontknowidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 08:23:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Doba,kdy si nosili kamijoňáci dom pade je dávno pryč. Dneska to dělají lidi v podstatě za diety(a věčinou ani to né) a plat jako takovej je desetidontknow
Já asi od příštího měsíce taky nebudu mít do čeho píchnoutsmile2 Naši manažéři to tak vyjednali,až to zkurvilibigsmile No uvidím jak to nakonec fšechno dopadne. Momentálně jediná práca,kerá by byla pro mě "volná" je na dvanáctitunu,jednou týdně kousek přet štutgart a zpět,což taky není žádná výhra na to,abych si kvuli tomu dodělával C,kupoval auto a rozšiřoval koncesismile2

to ja vsechno vim..ale nemuze po mne chtit, abych chodil domu za tyhle smeny se 16 tisicema idontknow
teda muze to po mne chtit , ale na to mu sere bilej tesak bigsmile
koukam, ze me oblibene slovicko zacina bejt „ sere “ (... nevyseru, vyseru,)bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
17.03.2015 08:33:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

rozvoz po čr jsem dělal přesně tejden... bigsmile z toho první den den byl verbovací... udělal jsem si papíry na škole, že jako se to někdy může hodit... no a po škole to byla vidina lehkýho výdělku...

podle toho co slibovali (Commet tábor), to nevypadalo špatně... prej budeš jezdit táborsko a okolí... cool max 200km denně... vyjíždět v půl šestý ráno a ve tři odpoledne končit... prostě pohádka.smokin

Ale hned po podpisu smlouvy jsem zjistil, že ještě ten den o půlnoci nakládáme... (o tom že budu něco nakládat nikdo nemluvil... surprised, pak se dozvídám, že jedem směr Harachov... (cože? táborsko?) dobrý... celou cestu jsem spal, a když jsem byl zrovna vzhůru, tak mi řidič říkal, ať uteču, dokud to jde...

Zpátky jsme přijeli někdy o půl šestý večer... to mi ten řidič řek, ať se na to druhej den vyseru, že pojede sám a napíše mi docházku (díky) *jo a ještě mě nechal řídit z prahy good

další den, čtvrtek, nakládání ve 4:00 ráno... směr šumava... (opět táborskofuck)...
rozváželi jsme maso, takže naložit plný přepraevk salámů, pověsit pár půlek prasat a jede se...
v každym prdelákově zastávka v jednotě, vyhodit pár přepravek a dál...
tentokrát jinej řidič, taky říkal ať zdrhnu dokud to jde... že on když se zmínil o výpovědi, tak mu řekli: "dobrý, máš výpovědní lhůtu dva měsíce, tak to asi budeš přeřazenej do pneuservisu, ještě chceš odejít?" idontknowbigsmile

další den ráno jsem tam přines výpověď, odnes si dva a půl litru a tím moje kariéra řidiče definitivně skončila.. goodbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 08:33:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

nikdy jsem nepochopil proč někdo mluví o hrubý nebo nedej satan o super hrubý mzdě....ta mě jako zaměstnance absolutně nezajímá bo tou složenky nezaplatim..zajímá mě pouze co dostanu na ruku po všech zdaněních a odpočtech.
Jestli tim jako chtěj jako vyvolat v lidech soucit kolik za ně musej zaplatit nebo co? To je jejich problém ne můj.idontknowidontknow

a naopak -  kdyz budes chti treba jezdit a da ti 9300 (tj min. mzda a to davaj dneska vsichni dopravci ) zaklad a zbytek dostanes na ruku treba 10- 15  tisic, tak te to bude kurva zajimat, az nedejboze nejak vomarodis, ze nebudes schopnej fakt delat, nebo si jen proste budes chtit vybrat dovolenou...to se prave vsechno pocita z hrubyho...a jinak s tebou souhlasim , ze je to jeho problem bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 08:36:41
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

yebat psal:

rozvoz po čr jsem dělal přesně tejden... bigsmile z toho první den den byl verbovací... udělal jsem si papíry na škole, že jako se to někdy může hodit... no a po škole to byla vidina lehkýho výdělku...

podle toho co slibovali (Commet tábor), to nevypadalo špatně... prej budeš jezdit táborsko a okolí... cool max 200km denně... vyjíždět v půl šestý ráno a ve tři odpoledne končit... prostě pohádka.smokin

Ale hned po podpisu smlouvy jsem zjistil, že ještě ten den o půlnoci nakládáme... (o tom že budu něco nakládat nikdo nemluvil... surprised, pak se dozvídám, že jedem směr Harachov... (cože? táborsko?) dobrý... celou cestu jsem spal, a když jsem byl zrovna vzhůru, tak mi řidič říkal, ať uteču, dokud to jde...

Zpátky jsme přijeli někdy o půl šestý večer... to mi ten řidič řek, ať se na to druhej den vyseru, že pojede sám a napíše mi docházku (díky) *jo a ještě mě nechal řídit z prahy good

další den, čtvrtek, nakládání ve 4:00 ráno... směr šumava... (opět táborskofuck)...
rozváželi jsme maso, takže naložit plný přepraevk salámů, pověsit pár půlek prasat a jede se...
v každym prdelákově zastávka v jednotě, vyhodit pár přepravek a dál...
tentokrát jinej řidič, taky říkal ať zdrhnu dokud to jde... že on když se zmínil o výpovědi, tak mu řekli: "dobrý, máš výpovědní lhůtu dva měsíce, tak to asi budeš přeřazenej do pneuservisu, ještě chceš odejít?" idontknowbigsmile

další den ráno jsem tam přines výpověď, odnes si dva a půl litru a tím moje kariéra řidiče definitivně skončila.. goodbigsmile

prostě tě chtěli vyštípat, dokud si byl mladej a nevěděl, jak kšeftujou s masem, no bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
17.03.2015 08:49:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

no hned první den jsem si odnes domu dvě šišky salámu... bigsmile a na první pumpě se odlevalo 40 litrů nafty známýmu... bigsmile

Ondráš (Člen)
17.03.2015 08:53:46
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Taky jsem měl známýho co mi přinesl přepravku kuřecích prsou... Když jsem se ho ptal, jestli to nebude podle dodáku chybět, tak povídal, že mu to přinesl jeho zaměstnanec a že za to co mu ukradnou nafty je to furt ještě málo.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
17.03.2015 10:10:31
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Žádnej hlemejžď v létě nepracujesmokin

A pokud to utáhneš tak si to do podzimu užij, je to k nezaplacení good

Pokud máš teda nějaký letní koníčkysurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 10:24:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

nikdy jsem nepochopil proč někdo mluví o hrubý nebo nedej satan o super hrubý mzdě....ta mě jako zaměstnance absolutně nezajímá bo tou složenky nezaplatim..zajímá mě pouze co dostanu na ruku po všech zdaněních a odpočtech.
Jestli tim jako chtěj jako vyvolat v lidech soucit kolik za ně musej zaplatit nebo co? To je jejich problém ne můj.idontknowidontknow

a naopak -  kdyz budes chti treba jezdit a da ti 9300 (tj min. mzda a to davaj dneska vsichni dopravci ) zaklad a zbytek dostanes na ruku treba 10- 15  tisic, tak te to bude kurva zajimat, az nedejboze nejak vomarodis, ze nebudes schopnej fakt delat, nebo si jen proste budes chtit vybrat dovolenou...to se prave vsechno pocita z hrubyho...a jinak s tebou souhlasim , ze je to jeho problem bigsmile

mícháš tu jabka a hrušky.varianta kdy máš něco ofiko na pásku a zbytek bokem na ruku je něco úplně jinýho a věř že vim o čem mluvim bo jsem takhle taky chvili dělal..ta částka bokem stejně neni ani ve smlouvě to je prostě dohoda mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem..já mluvim o položkách na vejplatní pásce a tam mě zajímá jen položka která přijde na účet a ne nějaký fiktivní částky hrubý a superhrubý mzdy.
Jestli je někdo ochotnej přistoupi na to že mu zaměstnavatel dává bokem černý prachy to je jeho věc..já už bych do toho znova nikdy nešel...protože když si zaměstnavatel vzpomene deš domu s holou prdelí a ne vejplatou a nemáš nikde odvolání. O marození a dovolený a případně důchodu ani nemluvim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
17.03.2015 10:59:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

...O marození a dovolený a případně důchodu ani nemluvim.

Na tom je nejlepší jak se tyhle lidi se před důchodem chlubí jak ojebávají stát, ale pak řvou, že se z minimálního důchodu nedá vyjít.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
17.03.2015 11:50:30
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

................já mluvim o položkách na vejplatní pásce a tam mě zajímá jen položka která přijde na účet a ne nějaký fiktivní částky hrubý a superhrubý mzdy................

...to by tě zajímat mělo, páč to je tvoje vejplata tak, jak ti ji dává zaměstnavatel (skutečně to zaplatí), než tě oškube stát


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 12:42:46
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

................já mluvim o položkách na vejplatní pásce a tam mě zajímá jen položka která přijde na účet a ne nějaký fiktivní částky hrubý a superhrubý mzdy................

...to by tě zajímat mělo, páč to je tvoje vejplata tak, jak ti ji dává zaměstnavatel (skutečně to zaplatí), než tě oškube stát

tyhle řeči už jsem slyšel taky nesčetněkrát musíš vydělat za 30 000 abych ti mohl 20000 dát když se ti to nelíbí jdi si stěžovat státu to je ten kdo tě oškube na velplatě..je to sice pravda a já se svým chlebodárcem souhlasím..bohužel s tím nic neudělám...takže proč mě to má zajímat? To je problém zaměstnavatele..zajímat mě to možná někdy začne pokud začnu podnikat..tam s tim možná něco udělám ale jako zaměstnanec určitě ne .krom pár odpočtu ze základu daně


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 13:13:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hele poslouchej ...hrubej plat mi zveda prumer na dovolenou, prumer na nemocenskou, prumer na priplatky za smeny, prumer za priplatky za soboty nedele...cim vetsi hrubej plat, tim vic celkove na hodinu ...tak me to prece musi zajimat ne ? ...me nezajima kvuli zamestnavateli, me zajima kvuli sobe, abych vedel., ze budu mit za noc v sobotu tolik a tolik a v pondeli na ranní hovno/2 ,  ...kazdy ctvrtleti se pocita nova prumerna hodina ( na dovolenou, prescas je treba 25% z prumeru (( teda byl )) atd... samozrejme si z toho spocitam, kolik budu mit cistyho.
takze jasne - me superhruba muze vylizat prdel, ale hruba urcite ne.
bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
17.03.2015 13:56:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

................já mluvim o položkách na vejplatní pásce a tam mě zajímá jen položka která přijde na účet a ne nějaký fiktivní částky hrubý a superhrubý mzdy................

...to by tě zajímat mělo, páč to je tvoje vejplata tak, jak ti ji dává zaměstnavatel (skutečně to zaplatí), než tě oškube stát

tyhle řeči už jsem slyšel taky nesčetněkrát musíš vydělat za 30 000 abych ti mohl 20000 dát když se ti to nelíbí jdi si stěžovat státu to je ten kdo tě oškube na velplatě..je to sice pravda a já se svým chlebodárcem souhlasím..bohužel s tím nic neudělám...takže proč mě to má zajímat? To je problém zaměstnavatele..zajímat mě to možná někdy začne pokud začnu podnikat..tam s tim možná něco udělám ale jako zaměstnanec určitě ne .krom pár odpočtu ze základu daně

...tak si to nech vyplácet včetně odvodů a ty si pak následně plať státu sám ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 13:58:08
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:


...to by tě zajímat mělo, páč to je tvoje vejplata tak, jak ti ji dává zaměstnavatel (skutečně to zaplatí), než tě oškube stát

tyhle řeči už jsem slyšel taky nesčetněkrát musíš vydělat za 30 000 abych ti mohl 20000 dát když se ti to nelíbí jdi si stěžovat státu to je ten kdo tě oškube na velplatě..je to sice pravda a já se svým chlebodárcem souhlasím..bohužel s tím nic neudělám...takže proč mě to má zajímat? To je problém zaměstnavatele..zajímat mě to možná někdy začne pokud začnu podnikat..tam s tim možná něco udělám ale jako zaměstnanec určitě ne .krom pár odpočtu ze základu daně

...tak si to nech vyplácet včetně odvodů a ty si pak následně plať státu sám ;)

s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 13:59:56
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

hele poslouchej ...hrubej plat mi zveda prumer na dovolenou, prumer na nemocenskou, prumer na priplatky za smeny, prumer za priplatky za soboty nedele...cim vetsi hrubej plat, tim vic celkove na hodinu ...tak me to prece musi zajimat ne ? ...me nezajima kvuli zamestnavateli, me zajima kvuli sobe, abych vedel., ze budu mit za noc v sobotu tolik a tolik a v pondeli na ranní hovno/2 ,  ...kazdy ctvrtleti se pocita nova prumerna hodina ( na dovolenou, prescas je treba 25% z prumeru (( teda byl )) atd... samozrejme si z toho spocitam, kolik budu mit cistyho.
takze jasne - me superhruba muze vylizat prdel, ale hruba urcite ne.
bigsmile

já mám fixní plat takže mě se tyhle tvoje propočty netýkají.jinak samozřejmě vim k čemu to složí a co se z toho počítá


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
17.03.2015 14:31:27
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


tyhle řeči už jsem slyšel taky nesčetněkrát musíš vydělat za 30 000 abych ti mohl 20000 dát když se ti to nelíbí jdi si stěžovat státu to je ten kdo tě oškube na velplatě..je to sice pravda a já se svým chlebodárcem souhlasím..bohužel s tím nic neudělám...takže proč mě to má zajímat? To je problém zaměstnavatele..zajímat mě to možná někdy začne pokud začnu podnikat..tam s tim možná něco udělám ale jako zaměstnanec určitě ne .krom pár odpočtu ze základu daně

...tak si to nech vyplácet včetně odvodů a ty si pak následně plať státu sám ;)

s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil

...ale, ale? bigsmile spíš bys tomu musel něco obětovat aby ti to moh fakturovat ...to už ale není zas tak růžová idyla co? lepší je nadávat na poměry že bigsmile

ps: jo a doufám že to píšeš v pracovní době z pracovního pc bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 14:41:08
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil

jak pise Osi
ma pravdu ten chlapec bigsmile
mel jsem to tak 4 roky, ale jeste vic mi vyhovovalo spolecne zdaneni manzelu good , to byla fakt pecka bigsmile ....kde jsou ty doby
delal jsem si danove priznani sam a dostaval od uradu 15 tisic zpatky good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
ABik (Člen)
17.03.2015 14:55:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...tak si to nech vyplácet včetně odvodů a ty si pak následně plať státu sám ;)

s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil

...ale, ale? bigsmile spíš bys tomu musel něco obětovat aby ti to moh fakturovat ...to už ale není zas tak růžová idyla co? lepší je nadávat na poměry že bigsmile

ps: jo a doufám že to píšeš v pracovní době z pracovního pc bigsmile

Jsi zlý kapitalista a jenom sdíráš ze svých zaměstnanců kůži za účelem většího zisku fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

Co myslíš, že ti každý zaměstnanec řekne...hlavně nečti vedlejší diskuzi o tom jak těžký je život řidiče...ten protože má nízký plat, tak na revanš přece MŮŽE (nebo možná MUSÍ) ukrást zaměstnavateli salám a naftu. idontknow Krev ve mě vře a mám rudo před očima, když to čtu.

hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 14:56:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

a uz sem kurva nepiste - je to  oboji na hovno bejt zamestnanej i bejt zamestnavatel bigsmile
nejlepsi je  být rentier nekde v Monaku bigsmile
PS: kdyz si predstavim , kolik stranek je popsanejch o takovym kokotovi a kokotinach, danich , odvodech , bordelu v tomdle state, komunistech, ods, registracnich pokladnach ,  čssd atd - to je skoda internetu 
toho času, co clovek ztrati nadavanim bigsmile
vysrat se na to
vcera jsem se sel do prace hezky v klidu vyspat, natah sem si budika na pátou, abych si dal jeste kafe, nez pujdu domu, nehrab sem na nic -  vsechno co sme doted  delali mimo jen tak v ramci dohody  odtedka nedelam  ... kdyz to panu majiteli stoji za to, tak at mi jeste dva mesice da tech 16k bigsmile
čuráček..delame tam devky pro vsechno  a ma porad maloidontknow
ma jen jedny nervy a ty sou dost v prdeli bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 15:16:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ABik psal:

Jsi zlý kapitalista a jenom sdíráš ze svých zaměstnanců kůži za účelem většího zisku fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

no, tak to je snad jasny ne ? bigsmile o tom se nebudem prit bigsmile
ne vazne : rozdil je v tom , ze opravdovy kapitalista vi, ze potrebuje lidi, ktery na nej budou delat a lidi vi, ze potrebujou kapitalistu, u kteryho budou delat. Ale kdyz je kapitalista curak, tak lidi musi jit do prdele.  Kdyz jsou curaci lidi, tak je kapitalista vyhodi - takhle to funguje a vsichni to respektujeme. 
ale kdyz narazis na cloveka typu pana Skácela, tak je to na facku.
PS: mam pristup k nafte , mohu prodavat nacerno kradenej papir( tuny hajzl papiru)
ale proc bych to delal ?  doted  jsem mel peknej plat, co sem mohl udelat navic a na cem jsme se dohodli v ramci setreni podniku jsem delal, nemam potrebu nejak skodit zamestnavateli.
a proto du do prdele, protoze se s nim uz neshodnu  a krast naftu a tak - k tomu se nebudu snizovat . 
ale je to kokutek , co si hraje na kapitalistu fuck
delal jsem v Praze s manzelkou u soukromnika, co prodaval nabytek na Francouzskej ulici  -pani majitelka zlata zenska, nobl pani na hlave nosila  takovej ten bonbonek , pan majitel mel jeste benzinku na proseku..moc penez tam nebylo , ale rad na ne vzpominam good
vim, jak vypada dobrej a zlej kapitalistasmokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
17.03.2015 16:44:23
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Nejlepší je bejt v nějakým voboru fakt kapacita..to si pak svoje sazby diktuješ jak chceš..good
Já bych např. chtěl bejt fakt dobrej tatér..ty maj imrvere plno a za příjemný peníze..good..a každej je vysolí ani nemrkne..nebo zvěrodoktor..to samý..good


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2015 17:30:16
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Meloun psal:

Nejlepší je bejt v nějakým voboru fakt kapacita..to si pak svoje sazby diktuješ jak chceš..good
Já bych např. chtěl bejt fakt dobrej tatér..ty maj imrvere plno a za příjemný peníze..good..a každej je vysolí ani nemrkne..nebo zvěrodoktor..to samý..good

tak ja bych se mohl specializovat jenom na předělávky , nebo možná ještě tak na par tech osvedčenejch motivů bigsmilegood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_funny-tattoo-best-cover-up-ever.jpeg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_tattoo-fail4.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
17.03.2015 17:58:33
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ABik psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil

...ale, ale? bigsmile spíš bys tomu musel něco obětovat aby ti to moh fakturovat ...to už ale není zas tak růžová idyla co? lepší je nadávat na poměry že bigsmile

ps: jo a doufám že to píšeš v pracovní době z pracovního pc bigsmile

Jsi zlý kapitalista a jenom sdíráš ze svých zaměstnanců kůži za účelem většího zisku fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

Co myslíš, že ti každý zaměstnanec řekne...hlavně nečti vedlejší diskuzi o tom jak těžký je život řidiče...ten protože má nízký plat, tak na revanš přece MŮŽE (nebo možná MUSÍ) ukrást zaměstnavateli salám a naftu. idontknow Krev ve mě vře a mám rudo před očima, když to čtu.

abych to upřesnil, naftu krad ten řidič, a salámy jsem dostal od něj... já než jsem se rozkoukal, jsem včas skončil...bad

K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 18:14:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:


...tak si to nech vyplácet včetně odvodů a ty si pak následně plať státu sám ;)

s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil

...ale, ale? bigsmile spíš bys tomu musel něco obětovat aby ti to moh fakturovat ...to už ale není zas tak růžová idyla co? lepší je nadávat na poměry že bigsmile

ps: jo a doufám že to píšeš v pracovní době z pracovního pc bigsmile

nemám v práci internet tak co myslíš. Bojí se že by jim ukradli data tak máme nezavislou  interní síť bez internetubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
17.03.2015 18:18:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...Kasyme, ty děláš ve vojenckym průmyslu nebo na ňákym supertajnym projektu, né???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 18:23:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ABik psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


s velkou radostí,ale to ti žádnej zaměstnavatel neudělá..už jsem se ptalevil

...ale, ale? bigsmile spíš bys tomu musel něco obětovat aby ti to moh fakturovat ...to už ale není zas tak růžová idyla co? lepší je nadávat na poměry že bigsmile

ps: jo a doufám že to píšeš v pracovní době z pracovního pc bigsmile

Jsi zlý kapitalista a jenom sdíráš ze svých zaměstnanců kůži za účelem většího zisku fuck


Co myslíš, že ti každý zaměstnanec řekne...hlavně nečti vedlejší diskuzi o tom jak těžký je život řidiče...ten protože má nízký plat, tak na revanš přece MŮŽE (nebo možná MUSÍ) ukrást zaměstnavateli salám a naftu. idontknow Krev ve mě vře a mám rudo před očima, když to čtu.

Já ale nepsal o tom že mám palej plat a že okrádám zaměstnavatele.Já mám plat pěknej na město kde dělám a na to že to mám 5 minut od baráku.Já psal o hrubé mzdě že mě nezajímá protože jí nikdy neuvidim pokud budu klasický zaměstnanec a ne zaměstnaný živnostník(pro Osiho) kdybych chtěl dělat na živnosťák tak určitě ne tuhle práci smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 18:26:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:

...Kasyme, ty děláš ve vojenckym průmyslu nebo na ňákym supertajnym projektu, né???bigsmile

ne ale šéf je ze starý školy a bojí se..byť děláme jen baličky na potraviny a jiné věci které dělá ve vlašimi dalších asi tak 10 firem..ale už mu nějak nedochází že by to moh odnést někdo z nás kdyby chtěl smile1 kdyby to ovšem zato stálo....což nestojí smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
17.03.2015 19:05:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

yebat psal:
ABik psal:
osiris psal:


...ale, ale? bigsmile spíš bys tomu musel něco obětovat aby ti to moh fakturovat ...to už ale není zas tak růžová idyla co? lepší je nadávat na poměry že bigsmile

ps: jo a doufám že to píšeš v pracovní době z pracovního pc bigsmile

Jsi zlý kapitalista a jenom sdíráš ze svých zaměstnanců kůži za účelem většího zisku fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

Co myslíš, že ti každý zaměstnanec řekne...hlavně nečti vedlejší diskuzi o tom jak těžký je život řidiče...ten protože má nízký plat, tak na revanš přece MŮŽE (nebo možná MUSÍ) ukrást zaměstnavateli salám a naftu. idontknow Krev ve mě vře a mám rudo před očima, když to čtu.

abych to upřesnil, naftu krad ten řidič, a salámy jsem dostal od něj... já než jsem se rozkoukal, jsem včas skončil...bad

Je mi jasné, že druhý den v práci neukradneš nádrž nafty. Sere mě to u těch, kteří v hospodě buší pěstí do stolu, ale místo snahy v práci kradou.

Kasyme, tebe jsem nemyslel už vůbec good

K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2015 20:37:28
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ABik psal:
yebat psal:
ABik psal:


Jsi zlý kapitalista a jenom sdíráš ze svých zaměstnanců kůži za účelem většího zisku fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

Co myslíš, že ti každý zaměstnanec řekne...hlavně nečti vedlejší diskuzi o tom jak těžký je život řidiče...ten protože má nízký plat, tak na revanš přece MŮŽE (nebo možná MUSÍ) ukrást zaměstnavateli salám a naftu. idontknow Krev ve mě vře a mám rudo před očima, když to čtu.

abych to upřesnil, naftu krad ten řidič, a salámy jsem dostal od něj... já než jsem se rozkoukal, jsem včas skončil...bad

Je mi jasné, že druhý den v práci neukradneš nádrž nafty. Sere mě to u těch, kteří v hospodě buší pěstí do stolu, ale místo snahy v práci kradou.

Kasyme, tebe jsem nemyslel už vůbec good

ale to by jsi třeba měl bigsmile protože já si v práci občas pomůžu k odstřižkům plechu a zbytkum nerezu z odpadu nebo zneužiju soustružníka a frézaře pro svojí potřebu bigsmile pravda vždy po dohodě s mistrem na dílně abych nebrzdil práci firmy evilbigsmile což vedení nevadí,ale chtějí o tom vědětidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Borák (Člen)
17.03.2015 21:36:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

já byl dlouho spokojenej zaměstnanec..pak se fšechno posralo a já zjistil ,že je to vlastně příležitost přestat kecat vo tom jak by mě bylo líp na svým .bouch do toho a udělal se pro sebe .dělám to tak jak chci já a né že nějakej debil co neumí rozklepnout vejce mě bude učit vařit ..
de to pomalu ,ale na nikom nejsem závislej smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Loser (Administrator)
18.03.2015 09:15:34
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Borák psal:

já byl dlouho spokojenej zaměstnanec..pak se fšechno posralo a já zjistil ,že je to vlastně příležitost přestat kecat vo tom jak by mě bylo líp na svým .bouch do toho a udělal se pro sebe .dělám to tak jak chci já a né že nějakej debil co neumí rozklepnout vejce mě bude učit vařit ..
de to pomalu ,ale na nikom nejsem závislej smokin

ses zavislej na hostech, ne? Nebo sis u EU zazadal vo nejakou dotaci? bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
18.03.2015 09:53:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Loser psal:

ses zavislej na hostech, ne? Nebo sis u EU zazadal vo nejakou dotaci? bigsmilebigsmilebigsmile

Staci kdyz mu tam prijede 2x za rok Kojak a ma vydelano i na spatnou lyzarskou sezonu.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
18.03.2015 11:15:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
Loser psal:

ses zavislej na hostech, ne? Nebo sis u EU zazadal vo nejakou dotaci? bigsmilebigsmilebigsmile

Staci kdyz mu tam prijede 2x za rok Kojak a ma vydelano i na spatnou lyzarskou sezonu.cool

...myslíš něco jako...telefonát z Bruselu: "...dobrý den pane Borák, bohužel na obdržení finanční dotace nesplňujete naše eurokvóty, ale pošleme vám tam našeho externistu, pana Kojaka, ten vám vykompenzuje vaše ztráty ze zimní sezóny.Pokud by nedošlo ke kompletnímu vyrovnání vašeho deficitu, podejte si žádost a my tam našeho specialistu vyšleme ještě jednou nebo dvakrát, aby byla vaše životní úroveň vyrovnána s naší euronormou" ...tag ňák si to myslel???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.03.2015 11:33:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...jasný, putuje po EU, kam toho pána pošlou, kudy projde, tam to potom vzkvétá bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
18.03.2015 13:34:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Nakonec se z Kojaka stane zachrance nasich restauracnich sluzeb. Kde nepomuzou cizinci, tam pomuze Kojak.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 21:54:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

to si delaj prdel bigsmile
asi pujdu psat horoskopy bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dela_si_prdel.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
18.03.2015 23:45:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

to si delaj prdel bigsmile
asi pujdu psat horoskopy bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _prdel.jpg

Nevidíš ten obrázek? To je horoskop pro ženský.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 23:47:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

to si delaj prdel bigsmile
asi pujdu psat horoskopy bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _prdel.jpg

Nevidíš ten obrázek? To je horoskop pro ženský.smokin

no to mi vyliž poštěváka ..semsi toho nevšim bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rum-cajs (Člen)
26.03.2015 10:32:27
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

a vitez v soutezi o vola tydne je...? Jsem si vcera dovez olej od Kozaka (dekuju jeste jednou za hledani kdy jsem kupoval naposledy, ted uz jsem to napsal na dvere v garazi, ty snad neztratim).
Doma vsecho pripravim vcetne vypousteci nadoby, no a kdyz jsem mel vypoustak na poslednim zavitu, tak mi to prislo zkontrolovat mladyho kote..., jak jsem po nem houknul, tak mi vypoustak samozrejme vypad a presne ucpal otvor ve vypousteci nadobe...
takze cca 2 litry horkyho oleje pod motorkou na podlaze v garazi.
Po trech panakach a 3 hodinach podlaha jak nova wine

K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2015 10:35:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Rum-cajs psal:

a vitez v soutezi o vola tydne je...? Jsem si vcera dovez olej od Kozaka (dekuju jeste jednou za hledani kdy jsem kupoval naposledy, ted uz jsem to napsal na dvere v garazi, ty snad neztratim).
Doma vsecho pripravim vcetne vypousteci nadoby, no a kdyz jsem mel vypoustak na poslednim zavitu, tak mi to prislo zkontrolovat mladyho kote..., jak jsem po nem houknul, tak mi vypoustak samozrejme vypad a presne ucpal otvor ve vypousteci nadobe...
takze cca 2 litry horkyho oleje pod motorkou na podlaze v garazi.
Po trech panakach a 3 hodinach podlaha jak nova wine

máš to vypouštět rovnou do kanálu a nemusíš nic čistitbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Rum-cajs (Člen)
26.03.2015 11:00:00
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

V nasi casti obce satanuzel destovou kanalizaci nemame. Ale kamos mi poradil bezva vec na zazrany mastny fleky - Metaflux 75-14. Prej i ze zamkovky to dostane

yebat (Člen)
26.03.2015 11:29:25
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

máš to vypouštět rovnou do kanálu a nemusíš nic čistitbigsmile

akorát by sháněl novej vypoušťák... bigsmile

Mour (Člen)
26.03.2015 11:48:52
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

yebat psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš to vypouštět rovnou do kanálu a nemusíš nic čistitbigsmile

akorát by sháněl novej vypoušťák... bigsmile

goodbigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
26.03.2015 12:12:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

yebat psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš to vypouštět rovnou do kanálu a nemusíš nic čistitbigsmile

akorát by sháněl novej vypoušťák... bigsmile

Muj se myslim jeste dneska vali nekde na dalnici u letiste v Ruyzni. Muzete si ho tam kdyztak najit. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
26.03.2015 12:25:49
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
yebat psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš to vypouštět rovnou do kanálu a nemusíš nic čistitbigsmile

akorát by sháněl novej vypoušťák... bigsmile

Muj se myslim jeste dneska vali nekde na dalnici u letiste v Ruyzni. Muzete si ho tam kdyztak najit. bigsmile

bigsmile...a kdyby jste nekdo touzil po spacaku a svacine(myslim ze to byla kureci bageta a kofolej) tak se to nachazi na d1 nekde mezi jihlavou a brnembigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
26.03.2015 12:32:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...a kdyby nekdo sháněl pravej padák (hříbek) na Horneta, tak vim, že je těsně před Čechticema směr Vlašim bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2015 12:33:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
Ondráš psal:
yebat psal:


akorát by sháněl novej vypoušťák... bigsmile

Muj se myslim jeste dneska vali nekde na dalnici u letiste v Ruyzni. Muzete si ho tam kdyztak najit. bigsmile

bigsmile...a kdyby jste nekdo touzil po spacaku a svacine(myslim ze to byla kureci bageta a kofolej) tak se to nachazi na d1 nekde mezi jihlavou a brnembigsmile

ty jsi jel na motorce tak daleko Evropy? Nebo jdi to vyhodil za jízdy z auta? smile1 smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
26.03.2015 13:19:26
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Muj se myslim jeste dneska vali nekde na dalnici u letiste v Ruyzni. Muzete si ho tam kdyztak najit. bigsmile

bigsmile...a kdyby jste nekdo touzil po spacaku a svacine(myslim ze to byla kureci bageta a kofolej) tak se to nachazi na d1 nekde mezi jihlavou a brnembigsmile

ty jsi jel na motorce tak daleko Evropy? Nebo jdi to vyhodil za jízdy z auta? smile1 smile1

Cece do brna cajk to jsem jeste visel svoji rodnou hroudu ale od bruna jsem se desne balsurprised prostacek s malomesta kluk velkeho sveta neznalejbigsmile o novej nepouzitej spacacek a svacinku od panmamy jsem prisel pri presunu zirovnice koprivnicebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
26.03.2015 14:36:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


bigsmile...a kdyby jste nekdo touzil po spacaku a svacine(myslim ze to byla kureci bageta a kofolej) tak se to nachazi na d1 nekde mezi jihlavou a brnembigsmile

ty jsi jel na motorce tak daleko Evropy? Nebo jdi to vyhodil za jízdy z auta? smile1 smile1

Cece do brna cajk to jsem jeste visel svoji rodnou hroudu ale od bruna jsem se desne balsurprised prostacek s malomesta kluk velkeho sveta neznalejbigsmile o novej nepouzitej spacacek a svacinku od panmamy jsem prisel pri presunu zirovnice koprivnicebigsmile

...jakého světa? ...nepořádek tam je!  .....okradli Tě ! bigsmile

Loser (Administrator)
26.03.2015 15:10:36
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tak se aspon usmivejme. Treba to pak vyjde levnejc bigsmile
Na druhou stranu to neni automaticke merici zarizeni a v kombosce a blembaku asi nepujde poznat, kdo vlastne ridil. Takze klidne bez usmevu a k podani vysvetleni s naucenou vetou ...
http://hradec.idnes.cz/policiste-predst … zpravy_the


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Libor nx (Člen)
31.03.2015 07:14:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kurwa co to padaj za sračkyfuck,o víkendu jsem vobě plechovky přezul na letní.idontknowTakhle to nepadalo celou zimu.fuck

Mour (Člen)
31.03.2015 07:51:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Libor nx psal:

Kurwa co to padaj za sračkyfuck,o víkendu jsem vobě plechovky přezul na letní.idontknowTakhle to nepadalo celou zimu.fuck

....před velikonocami přezouvat je nesmysl, často to vypadá takhle ( rok 2013)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_velikonoce_2013.jpg



bigsmile

Banditatom (Člen)
31.03.2015 09:51:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jj známbigsmilestejnej rok, dokonce i stejnej denbigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_20130331_224508.jpg




Den druhý...už nebylo kam házet sníhgood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_01042013190.jpg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Borák (Člen)
31.03.2015 09:59:27
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Hmmm...
Dopiju kafe a du si zablbnout s frézou bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
31.03.2015 10:27:47
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Přezuto mám 3 týdny, ráno vyrážím do Vídněbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
31.03.2015 10:36:00
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:
Libor nx psal:

Kurwa co to padaj za sračkyfuck,o víkendu jsem vobě plechovky přezul na letní.idontknowTakhle to nepadalo celou zimu.fuck

....před velikonocami přezouvat je nesmysl, často to vypadá takhle ( rok 2013)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … e_2013.jpg

bigsmile

...tak přesně tak to teď vypadá u nás bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
31.03.2015 11:07:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Zatraceny pocasi!!! Prijeli mi chlapi dodelavat tereni upravy, tak rozvezli trochu kacera a ze zbytek po zime. Do toho UNCckar ve spitale, kurva... A do toho vitr, ze se ptaci drzej kamenu na zemi...

Borák (Člen)
31.03.2015 11:59:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

kuwa dyt je to supr ..
sem hod´ku házel snich a hned mi šmakuje víc slífka bigsmile
tady zatim tak 15čísel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_fr3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_freza2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_freza_1.jpg



a f pátek ráno mažu vodpanit sjezdofku bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2015 12:53:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

co blbnete? Tady svítí sluníčko a je trošku mokro a hlavně fouká teplej vítr takže odpoledne až to vyfouká tak to bude na motorku smile1evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2015 07:41:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

je to možný  ? idontknow... ve středu jsem si objednal pnojmatiku na předek ( samosebou, že píšou , že ji maj skladem ) , obratem mi přišel potvrzovací ímejl, že jako jó a že to odešlou 16 a nejpozdějc 17. 4. ( na éšopu píšou, že pokud objednáte do 15 hodin , že zboží bude doručeno následující pracovní den ( byla středa )
Dvacátýho mi přišla zpráva , že to odesílají  s přáním hezkého dne idontknow
Dvacátýho večer mi přišla zpráva od DPD, že jako balík je na cestě a ať si připravim chechtáky na dobírkuv hotovosti  surprisedsurprisedsurprised...to uš sem trošičku tek ... dneska ráno volám tej pani operátorce v éšopu, že co to jako je a ona mi sdělila, že to u nich asi kolegyně ? ( dyt je tam sama proboha ? ) pussy zkazila a na ten štítek DPD dala cenu, i když je to zapalcený platební bránou PayU , což ostatně vidí i na objednávce ...to už jsem tek trošku víc fuck...
povídá mi , at to teda kurýrovi zaplatim v hotovosti , že mi vrátí peníze hned na účet ...
řek jsem ji, že nic už znova platit nebudu, tak mi řekla, že teda musí odvolat tu DPD a že přijedou další den a už s dobírkou 0,- kč. ( zavolat a říct na DPD , že už to je zaplacený prej nejde ..odvolat kurýra, jo help idontknow.
asi po 2 minutách mi volá, že teda nepřijede a že se jim to vrátí na eshop ve středu, čimž mě přijde pneumatika ve čtvrtek, nejpozději v pátek .... no a a to už jsem jí řek, ať se vemou za ruce i s  celou DPD  a jdou do prdele.
teď naprosto chápu, že je naše republika v prdeli oproti jinejm státům, páč když si objednávám něco z třeba z Číny , tak je to tu za 10 !!! dnů, , nebo z Anglie za dva ......ale kurva tohle je z Jihlavy, kde komunikujou v češtině a objednávky přijímaj taky v češtině  !!! nebo to si s nima mám kurva psát přes gůgl překladač ???
fakt to mrdám pussy

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_curaci_z_jihlavy.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
21.04.2015 08:13:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Vítej v banánové republicegoodbigsmile
Né,fakt,tady něco chtít,to je fakt nářez... Sem nedávno řešil výfuk na baworáka a rozhodl sem se pro leovince,ve třech éšopech ho měli samozřejmě skladem,nebo skladem na centráleevil No tak sem ho vobjednal u prvního a obratem mejl,že jako ten výfuk se už nedělá,ale že mě místo vincka za 6500kč můžou nabídnout remus za 13táckůbigsmile... Tak zkouším další šop a odpověď totožná,jen mě nutili Mivv...bigsmile
Tak sem je poslal do řitě fšechny a koupil sebringbigsmile
Tady je každej vobchodník,ale nikdo nic reálně nemá,fšechno mají někde u dovozců,ale dušujou se,že to mají skladem. Pak ale najednou zjistí,že to vlastně dovozce nemá a sou v prdeliidontknow Takže ta marže je za co? Za přeposlání objednávky? U nás asi jo,protože jiný "knowhow" k tomu zdejší businesmani nepřidávajíidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
21.04.2015 08:32:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Hele já si objednal 25.3.2015 něco u LKBaits na ryby. Všechno bylo skladem.
7.4. psali, že to už expedovali a od tý doby to má PPL.
Pomalu měsíc od objednání a pořád nicbigsmile
Až mi to přijde, tak je s tím pošlu do prdele, protože si radši udělám vejlet na motorce a koupím si to osobně.

Takže jak prodejci tak přepravci jsou letos ve výborný kondicigoodbigsmile
Mám F píči.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2015 08:57:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nicola.foxx psal:

Hele já si objednal 25.3.2015 něco u LKBaits na ryby. Všechno bylo skladem.
7.4. psali, že to už expedovali a od tý doby to má PPL.
Pomalu měsíc od objednání a pořád nicbigsmile
Až mi to přijde, tak je s tím pošlu do prdele, protože si radši udělám vejlet na motorce a koupím si to osobně.

Takže jak prodejci tak přepravci jsou letos ve výborný kondicigoodbigsmile
Mám F píči.

no já jsem tu pani poslal v tom asertivním rozhovoru trošku  do prdele , tak jestli mi vůbec něco přijde help


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
21.04.2015 10:35:12
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

to nevíte, že když někde píšou skladem, tak to znamená skladem u dodavatele? surprisedbigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
21.04.2015 11:33:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
nicola.foxx psal:

Hele já si objednal 25.3.2015 něco u LKBaits na ryby. Všechno bylo skladem.
7.4. psali, že to už expedovali a od tý doby to má PPL.
Pomalu měsíc od objednání a pořád nicbigsmile
Až mi to přijde, tak je s tím pošlu do prdele, protože si radši udělám vejlet na motorce a koupím si to osobně.

Takže jak prodejci tak přepravci jsou letos ve výborný kondicigoodbigsmile
Mám F píči.

no já jsem tu pani poslal v tom asertivním rozhovoru trošku  do prdele , tak jestli mi vůbec něco přijde help

nevím jak ten prodejce, ale zrovna PPL nemá nejlepší období, psali, že mají velké interní problémy a nejsou schopni garantovat přepravu včas, ale měsíc je přecejen docela dost bigsmile
bad

Bacil12 (Člen)
21.04.2015 17:05:47
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Teď sem cosik prodal přes aukro a objednal dopravu u PPL. Vyskočilo mi, že přijali zakázku a svoz bude na druhý den. Na druhý den jsem zahlíd PPLku, jak profičela kolem, tak volám na depo a paní mi řekla, že jim nefunguje systém a svoz za hotové je off line. Maj f tom bordelbad


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
osiris (Člen)
21.04.2015 18:00:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...buďte rádi že "nevozej", mně opět rozmydlili železnou nádrž co jsem posílal opravenou sickbigsmile
...jinak ale procházej přechodem na novej webovej systém a postupně opravujou co nefunguje


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
faitík (Člen)
25.04.2015 21:34:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Někdo mi zkurvil sklíčko na budíkáchsmile2smile2smile2 Nejhorší je, že doma v garáži a nikdo se k tomu nehlásísickbadfuck se to asi rozbilo samo ne?surprisedidontknow

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1451_20150425_165749.jpg

Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kožak (Člen)
26.04.2015 10:25:20
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...to já přídu do garáže mašina vodplachtovaná tak nato čumim jak pussyča jakože jakto a von sem švára tahá kamarády vochmelky a předvádí jim můj bajk ...tyvole to bych to střílelfuck...jednou tam zbude jen ta plachtaheadshake


MRDAT!!!
osiris (Člen)
26.04.2015 13:53:55
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...voni mu asi vole v hospodě nevěřej, že nějakej vocas může mít v kůlně hondu bigsmileredfacesmile1

ps: jsem vůl, vím to smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
26.04.2015 16:51:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:

...voni mu asi vole v hospodě nevěřej, že nějakej vocas může mít v kůlně hondu bigsmileredfacesmile1

ps: jsem vůl, vím to smile1

evil...kurva už aby to ukradli bigsmile


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2015 19:08:59
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:

...voni mu asi vole v hospodě nevěřej, že nějakej vocas může mít v kůlně hondu bigsmileredfacesmile1

ps: jsem vůl, vím to smile1

to bylo hodně trefný bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.04.2015 19:10:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...voni mu asi vole v hospodě nevěřej, že nějakej vocas může mít v kůlně hondu bigsmileredfacesmile1

ps: jsem vůl, vím to smile1

to bylo hodně trefný bigsmile

...de vo to esli mysles ten první řádek, nebo ten druhej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
26.04.2015 20:51:25
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...voni mu asi vole v hospodě nevěřej, že nějakej vocas může mít v kůlně hondu bigsmileredfacesmile1

ps: jsem vůl, vím to smile1

to bylo hodně trefný bigsmile

...de vo to esli mysles ten první řádek, nebo ten druhej bigsmile

.... esi myslel první nebo druhej je fuk ...každopádně je to parchant ...vlastně vobábigsmile


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2015 07:51:00
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

jasný že to s tou Hondou smile1 ;-)


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
11.05.2015 16:56:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

jako kurva to v tejdle domácnosti neni votvírák  do píči ? ... idontknow
ty vole TIRák se vrátí z dálek , chce si dát pivo  a muší to votvírat nožem ... idontknowsmokin
bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
11.05.2015 17:10:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

jako kurva to v tejdle domácnosti neni votvírák  do píči ? ... idontknow
ty vole TIRák se vrátí z dálek , chce si dát pivo  a muší to votvírat nožem ... idontknowsmokin
bigsmilebigsmilebigsmile

BUd rad ze ti ty lahvace nechlompe nahradnik....dis tedajc jezdis ty dalkyevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
11.05.2015 17:22:17
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

jako kurva to v tejdle domácnosti neni votvírák  do píči ? ... idontknow
ty vole TIRák se vrátí z dálek , chce si dát pivo  a muší to votvírat nožem ... idontknowsmokin
bigsmilebigsmilebigsmile

Kupuj si petky nebo f plechofce a je to.goodbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
11.05.2015 17:33:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

jako kurva to v tejdle domácnosti neni votvírák  do píči ? ... idontknow
ty vole TIRák se vrátí z dálek , chce si dát pivo  a muší to votvírat nožem ... idontknowsmokin
bigsmilebigsmilebigsmile

BUd rad ze ti ty lahvace nechlompe nahradnik....dis tedajc jezdis ty dalkyevilbigsmile

ledaže by nepil, nebo si nosí svoje bigsmile idontknowsurprisedsurprisedbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
11.05.2015 17:37:56
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

jako kurva to v tejdle domácnosti neni votvírák  do píči ? ... idontknow
ty vole TIRák se vrátí z dálek , chce si dát pivo  a muší to votvírat nožem ... idontknowsmokin
bigsmilebigsmilebigsmile

BUd rad ze ti ty lahvace nechlompe nahradnik....dis tedajc jezdis ty dalkyevilbigsmile

ledaže by nepil, nebo si nosí svoje bigsmile idontknowsurprisedsurprisedbigsmile

...třeba u vás jenom mrdá bigsmileredfacesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
11.05.2015 17:39:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:


BUd rad ze ti ty lahvace nechlompe nahradnik....dis tedajc jezdis ty dalkyevilbigsmile

ledaže by nepil, nebo si nosí svoje bigsmile idontknowsurprisedsurprisedbigsmile

...třeba u vás jenom mrdá bigsmileredfacesmile1

bigsmilebigsmilebigsmile
myslíš, že nemá žížeň ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
11.05.2015 17:41:52
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ve čtvertek jedu do Hradce Královýho ..to je rychta to městečko bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tachec (Člen)
12.05.2015 06:23:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

ve čtvertek jedu do Hradce Královýho ..to je rychta to městečko bigsmile

Dopředu se to jezdí, ale dozadu to už holt chce fištróna. bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
hlemejzd999 (Člen)
12.05.2015 14:59:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tachec psal:
hlemejzd999 psal:

ve čtvertek jedu do Hradce Královýho ..to je rychta to městečko bigsmile

Dopředu se to jezdí, ale dozadu to už holt chce fištróna. bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_02.jpeg


tak vono kam přijedeš , tak musíš většinou couvat


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Radek-Ban (Člen)
27.07.2015 18:05:06
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

kurvafuck dneska mě na autě problikla kontrolka mazání ..řikam co je před měsícem jsem kontroloval olej..mrknu na něj  a nebylo tam ani měřitelný minimum smile2 doufam že jsem to nepřidřel..idontknow dolil jsem a si 1,75l


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
mr.BSE (Člen)
28.07.2015 08:18:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Radek-Ban psal:

kurvafuck dneska mě na autě problikla kontrolka mazání ..řikam co je před měsícem jsem kontroloval olej..mrknu na něj  a nebylo tam ani měřitelný minimum smile2 doufam že jsem to nepřidřel..idontknow dolil jsem a si 1,75l

je to benzinovej ital?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Radek-Ban (Člen)
28.07.2015 09:27:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Je to benzín šikmoočkobigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
mr.BSE (Člen)
28.07.2015 09:38:53
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Tak ten to zvládne bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
28.07.2015 17:22:23
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nový auta horší jak starý škodovky bigsmile  jestli byla kontrolka je oranžová tak se neděs.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
27.08.2015 08:30:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ci fix, sem to fčera chtěl protáhnůt, obleču sa do mundůru, shodím to ze stojanu a vono si to ňák moc sedí, ruplá zadní guma. Tož to nahodím zpět, vyzleču sa a du hledat. Našel sem kus kameňa, ostrého jak šipka, zarvaného pěkný kus dovnitř. Tož su nasrané, bo eště bych na tem tu moju nenáročnů sezonu dojel. I dyž na druhů stranu si říkám, že by to mohla být příležitost pro vyzkůšání knotů, páč já s tím nigdá nedělal a raději si to zkusit v garáži, než pak něgde tápat na cestě. Nebo sa na to vyseru  apudu do nový sady. Hele co je teď IN? Scu něco lepivýho, nájezd do 6 000 km mi stačíhelp ne že bych byl taký sportovec, ale při mém nájezdu je to šumák a raději ať mě to podrží, dyž udělám pičovinu


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
27.08.2015 08:41:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Bro, ser na knoty, ty nech děckám a socijálům. Minulý týden jsem koupil sadu Pilot Power 3, jakože vylepšená dvousměsovka. Vybíral jsem asi podle stejnejch kriterií, co preferuješ ty. Už s PP2-2ct jsem byl spokojenej jak na šnicru, kde byly v základu, tak pak aj na HP2. Tuto je prý ještě výrazně lepší.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr