Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » M R D A C Í m í s t n o s t

Kožak (Člen)
15.03.2016 18:17:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

vočem to vůbec mluvíte? mně teče červená spoustu let v pohodě a ani nevim co v tom sklepě mámebigsmile


MRDAT!!!
nicola.foxx (Člen)
15.03.2016 18:24:49
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tomB12 psal:
nicola.foxx psal:

Držický jsou super. Funguje, neteče a má to 250l smile1

Kolik je životnost smaltu dražice bez výměn anody? Uvažuju o 100l bojleru, a než měnit co 5 let smaltovaný, tak to už se zaplatí i ten nerez.
Vím o jednom nerezovém a po 40 letech provozu je jako nový. Měnilo se jenom topné těleso a asi 3x termostat.

Hele mám to od podzimu 2007 a žádnej trabl. Anoda je ještě původní.A je to ve smaltu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Billy (Člen)
16.03.2016 07:42:57
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tomB12 psal:
nicola.foxx psal:

Držický jsou super. Funguje, neteče a má to 250l smile1

Kolik je životnost smaltu dražice bez výměn anody? Uvažuju o 100l bojleru, a než měnit co 5 let smaltovaný, tak to už se zaplatí i ten nerez.
Vím o jednom nerezovém a po 40 letech provozu je jako nový. Měnilo se jenom topné těleso a asi 3x termostat.

Měn zavčas hořčíkovku a nebude to napadat smalt good, když ti tam zbyde vajgl hořčíkovky tak se neni čemu divit.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
16.03.2016 10:20:26
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Do pussy tak koncern dostane nové světla a nárazník fuck ....bigsmile

ABik (Člen)
16.03.2016 10:57:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:

Do pussy tak koncern dostane nové světla a nárazník fuck ....bigsmile

To je odměna za to, že soutěžíš stejné zakázky jako já bigsmile
bigsmilebigsmileevilsmokin
.
.
.
Kdo nedobrzdil? Ty?

Mour (Člen)
16.03.2016 11:18:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ABik psal:
Mour psal:

Do pussy tak koncern dostane nové světla a nárazník fuck ....bigsmile

To je odměna za to, že soutěžíš stejné zakázky jako já bigsmile
bigsmilebigsmileevilsmokin
.
.
.
Kdo nedobrzdil? Ty?

fuck .....já jen zaměstanec, se soutěžema nemám nic společného bigsmile

Banditatom (Člen)
16.03.2016 11:46:30
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:

Do pussy tak koncern dostane nové světla a nárazník fuck ....bigsmile

Koncern dal pusinku jinemu auticku?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
22.04.2016 10:07:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...výsledek přezutí gum v pneuservisu, levej kotouč ohnutej třičtvrtě milimetru, pravej dva a čtvrt mm sick ...takže nový (zánovní) kotouče (odježděnech na nich pouhejch cca 3 tisíce kiláků) a koupený proto, že jsem starý původní kotouče právě nechtěl rovnaný, se jdou rovnat headshake ...očekávám, že až to gumaři řeknu, tak celej rozhovor bude jen o tom, že bude čumět jak vrána
...ale zas mám díky tomu vypulírovaný pístky v brzdičích bigsmile
...a to mi nezbývá než věřit, že si po srovnání sami zas nezačnou hledat ten ohnutej tvar sick bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
22.04.2016 10:12:36
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...to je nemilésmile2 ...by mě zajímalo, co na to gumař...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
22.04.2016 10:46:44
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...to mě taky, ale co si na něm vezmu, známej ke kterýmu jezdím už roky a vždycky v pohodě


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
22.04.2016 11:44:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jak to gumař ohnul?


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
22.04.2016 12:27:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jak se mu to povedlo ohnout?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
22.04.2016 12:40:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jednou sem nechal rovnat kotouče na yzf a po sezoně byly opět na vyhazofsmile2 Postupně si sedali do své vlnofky a k prvním projevům stačilo jen párkrát ostřeji zabrzdit z vyžší rychlosti a pak už se to jen postupně zhoršovalofuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
22.04.2016 13:12:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...jednu stranu (tu horší) předpokládám, podle vrypů a otlačenin, že špatně upnul disk do patek (možná že jedna patka se zachytila přímo za kotouč, pod kotouč, nad? (dával si ještě "schodový" nástavce), co já vím? a druhej, ten "lepší" tipuju na odrážečku, že si to nechtěně asi postavil tak blbě, že to měl částečně opřený o kotouč ...kecali jsme u toho, prdelky (asi nepozornost) a práce stála za hovno smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
22.04.2016 13:12:39
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hmm to nasereevil...já sem alergickej i na vodřenou barvu


MRDAT!!!
osiris (Člen)
22.04.2016 13:14:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Jednou sem nechal rovnat kotouče na yzf a po sezoně byly opět na vyhazofsmile2 Postupně si sedali do své vlnofky a k prvním projevům stačilo jen párkrát ostřeji zabrzdit z vyžší rychlosti a pak už se to jen postupně zhoršovalofuck

...dávám si malou naději, že tím, že nebyly zkroucený teplem, ale ohnutý za studena, tak že to snad vydrží a nebude se přihejbat zpátky tepelnou pamětí ...kdo ví


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
22.04.2016 13:15:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kožak psal:

hmm to nasereevil...já sem alergickej i na vodřenou barvu

...tak tu už jsem přestal řešit ...házení hrachu na zeď


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
22.04.2016 14:56:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Rovnání je ztráta času, to už mám taky za sebousick

A ceny nových by "podnikatele" rozhodit neměly, navíc při dnešních cenáchsurprised


God Save The Queen!
Filous (Člen)
22.04.2016 14:59:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...zlatá vobyč zouvačka a rukaniko práce...sice se trochu nadřu, ale nic nevodřu a nevohnu...teda zatím se mi nic takovýho nepovedlo...ty stroje sou dobrý na auta a nebo dyš jich děláš X denně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
22.04.2016 19:28:30
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Možná mu slíbili "nanozávaží", na to dnes V.I.P slyšíbigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
22.04.2016 20:30:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jak pise soudruh filouševilnikdac se me nestalo ze by me odreli kolo....osi kdybys chtel tak origo kotouce mam doma sou sjete na min. Ale jestli ti to pomuze stredy jsou oka bez hazivosti....ale ohnout me v servise nekdo kotouce je hnedle muj zakazniksmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
22.04.2016 20:50:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kelly01 psal:

Rovnání je ztráta času, to už mám taky za sebousick

A ceny nových by "podnikatele" rozhodit neměly, navíc při dnešních cenáchsurprised

...ty vole čets vo kolik jsem to měl hnutý? surprisedbigsmile, s tím bys teda jezdit rozhodně nemoh headshakebigsmile div že to neškrtalo vo holej brzdič


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
22.04.2016 20:56:26
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

Jak pise soudruh filouševilnikdac se me nestalo ze by me odreli kolo....osi kdybys chtel tak origo kotouce mam doma sou sjete na min. Ale jestli ti to pomuze stredy jsou oka bez hazivosti....ale ohnout me v servise nekdo kotouce je hnedle muj zakazniksmile1

...dík za nabídku tome good, ale já mám doma originály taky ...a ještě dost nad limitem, ale sundal jsem je proto, že jsem nechtěl mít rovnaný, z vysokejch rychlostí při dobržďování kopaly do předku; hned po sundání jsem je nechal srovnat (po domácku, pěkně upnout do soustruhu a na potřebnech místech tlačit), takže jsou srovnaný a připravený ke startu v regálu taky ...takže teď mám rovnaný už dvoje idontknow smile2bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
22.04.2016 21:07:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...no a teď ty druhý, zánovní a už dokurvený jsou dnes srovnaný taky (opět soustruh a přihejbání kde je potřeba), ten horší na dvě desetiny a ten co byl lepší, tak na jednu desítku házivosti
...projel jsem to cca 5 kiláků, zatím co se týče brzdění (z vyšších rychlostí) se to jeví dobře, ale začala mi klepat (skákat jedna deska - na tom horším)bigsmileheadshakesickbigsmile
...tam kde to přidrhne ji to nabere a přizvedne a pak v druhým místě zase sklouzne zpět dolů, v další otáčce znova a tak furt dokola, takže ťuk, ťuk, ťuk, jak se kolo točí ...dřív deska dokázala ťuknout jenom po zastavení a couvnutí, jak se vrátila dolů, takže jsem praštil vratama od garáže a šel nasranej na beerbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
23.04.2016 15:04:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...kdyby se to někomu taky přihodilo, tak zádrhel je v tom, že desky AP racing maj ošulený rozměry proti originálům, tudíž jsem musel o to víc našponovat krycí plechy aby to přestalo cvakat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
23.04.2016 18:47:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:

...kdyby se to někomu taky přihodilo, tak zádrhel je v tom, že desky AP racing maj ošulený rozměry proti originálům, tudíž jsem musel o to víc našponovat krycí plechy aby to přestalo cvakat

Mam od kozaka apecka na predku i zadku a nemam trabl brachusurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
23.04.2016 22:08:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
osiris psal:

...kdyby se to někomu taky přihodilo, tak zádrhel je v tom, že desky AP racing maj ošulený rozměry proti originálům, tudíž jsem musel o to víc našponovat krycí plechy aby to přestalo cvakat

Mam od kozaka apecka na predku i zadku a nemam trabl brachusurprised

...tak bud rad ze jsem si ten zmetek koupil já a ne ty smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
24.04.2016 05:50:49
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
Banditatom psal:
osiris psal:

...kdyby se to někomu taky přihodilo, tak zádrhel je v tom, že desky AP racing maj ošulený rozměry proti originálům, tudíž jsem musel o to víc našponovat krycí plechy aby to přestalo cvakat

Mam od kozaka apecka na predku i zadku a nemam trabl brachusurprised

...tak bud rad ze jsem si ten zmetek koupil já a ne ty smile1

Nety taky ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
24.04.2016 10:41:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejžďovi: vole goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
čočkin (Člen)
24.04.2016 10:48:28
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
04.05.2016 21:26:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Piča,dneska ráno dojdu k pežotovi a zrcátko na mé straně (do silnice,stávám v těch parkovacích zálivech u hlavní cesty přez Rajhrad) nakašu,zustalo mě tam jen to maličkaty,tak se s tym dobře dnes jezdilofuck Tak se penízky z hromádky "na chlast a potěšení" přesunuli na stejně pojmenovanou hromádku mého dodavatele náhradních dílůsmile2 Asi vo to v noci brnknul nějakej ten kamijóňák,co tadyma vobjíždí D2jkuass
A to ho pokaždé sklápímsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
04.05.2016 21:31:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Piča,dneska ráno dojdu k pežotovi a zrcátko na mé straně (do silnice,stávám v těch parkovacích zálivech u hlavní cesty přez Rajhrad) nakašu,zustalo mě tam jen to maličkaty,tak se s tym dobře dnes jezdilofuck Tak se penízky z hromádky "na chlast a potěšení" přesunuli na stejně pojmenovanou hromádku mého dodavatele náhradních dílůsmile2 Asi vo to v noci brnknul nějakej ten kamijóňák,co tadyma vobjíždí D2jkuass
A to ho pokaždé sklápímsmile2

pičo vole tak nebreč, to stojí do litru ne ? tak nepudeš vo víkendu do hospody no bigsmile..takys moh mít vorvanej celej bok, ne jen zrcátko  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
04.05.2016 21:34:06
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

pičo vole tak nebreč, to stojí do litru ne ? tak nepudeš vo víkendu do hospody no bigsmile..takys moh mít vorvanej celej bok, ne jen zrcátko  bigsmile

...místo aby byl rád, že tam pežout vůbec stál....bigsmile

Banditatom (Člen)
04.05.2016 21:41:25
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
VikecB12 psal:

Piča,dneska ráno dojdu k pežotovi a zrcátko na mé straně (do silnice,stávám v těch parkovacích zálivech u hlavní cesty přez Rajhrad) nakašu,zustalo mě tam jen to maličkaty,tak se s tym dobře dnes jezdilofuck Tak se penízky z hromádky "na chlast a potěšení" přesunuli na stejně pojmenovanou hromádku mého dodavatele náhradních dílůsmile2 Asi vo to v noci brnknul nějakej ten kamijóňák,co tadyma vobjíždí D2jkuass
A to ho pokaždé sklápímsmile2

pičo vole tak nebreč, to stojí do litru ne ? tak nepudeš vo víkendu do hospody no bigsmile..takys moh mít vorvanej celej bok, ne jen zrcátko  bigsmile

Vole to jsem si myslel takybigsmiletreba na tu moji se dela jen original (vyhrivane elektricke) tak pri odchodu s citroenu jsem taky brecelbigsmile

Petr J: prosim te kdo by kradl peugeotabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
04.05.2016 21:51:28
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

Petr J: prosim te kdo by kradl peugeota

...peugeot není premiová značka? Vždyť Víkec by v jiném než premii (stoleté) nejezdil...

VikecB12 (Člen)
04.05.2016 22:44:07
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Bohužel v dodávkách už žádná prémiovka není,ta skončila v roce 2000 s příchodem mercedesáckýho CDI,vod té doby je už fšecko špatněbigsmile
Nicméně,mám zálusk na Iveco daily,to je aspoň zadohrabgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
04.05.2016 22:47:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

....mám zálusk na Iveco daily...

...v karavaningu to vyhrálo test dodávek vhodných jako základ obytňáku...bohužel většina se aktuálně staví na Ducatu a přitom v testech nejhorší...

osiris (Člen)
04.05.2016 23:02:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

....mám zálusk na Iveco daily...

...v karavaningu to vyhrálo test dodávek vhodných jako základ obytňáku...bohužel většina se aktuálně staví na Ducatu a přitom v testech nejhorší...

...protože nikdy nečetli "vikece" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
04.05.2016 23:03:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Problém je v té výšce podlahy u nástavby na ivecu. Je to proti těm předokolkám vysoký a o schůdek navíc. Navíc se ten rám kroutí daleko víc,než klasickej plecháč u ducata. Třeba na valníky je to jedno,ale na ten aušus obytňákovej to asi ideální nebude(kuli propojení kabiny se zbytkem) Jinak je tam halda věcí naprosto stejná,nejen motory. A ty sou dnes asi nejlepší,co v dodávkách jezdí. A iveco zvládá největší zatížení zefšech dodávek. Ofšem papírově naprostý prt,tam má navrch ducato.bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2016 06:58:21
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Problém je v té výšce podlahy u nástavby na ivecu. Je to proti těm předokolkám vysoký a o schůdek navíc. Navíc se ten rám kroutí daleko víc,než klasickej plecháč u ducata. Třeba na valníky je to jedno,ale na ten aušus obytňákovej to asi ideální nebude(kuli propojení kabiny se zbytkem) Jinak je tam halda věcí naprosto stejná,nejen motory. A ty sou dnes asi nejlepší,co v dodávkách jezdí. A iveco zvládá největší zatížení zefšech dodávek. Ofšem papírově naprostý prt,tam má navrch ducato.bigsmile

No protoze 3,5 tuna je jen papirove ponizena 5 tuna z toho vypliva tezsi sasi proto nizsi dolozitelnost do psane vahy.ale to mozna plati jen valniku.krabice to maj treba jinak smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.05.2016 07:16:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Když je to 3,5tuna s dvojmontáží,tak je to kompletně pětituna,jen ponížená v papírech-nosnost cca 900kg,realita 3tunybigsmile a když je to jednomontáž,tak je to klasická 3,5tuna,kerá má v papírech nosnost 1200kg a realně uveze 2tuny jako každá jiná dodávka. Samozřejmě záleží na konkrétní konfiguraci. Já bych chtěl normální jednomontáž a v nejdelší variantě na 6 europalet,ve třílitrugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
05.05.2016 07:38:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

....mám zálusk na Iveco daily...

...v karavaningu to vyhrálo test dodávek vhodných jako základ obytňáku...bohužel většina se aktuálně staví na Ducatu a přitom v testech nejhorší...

Pokud se jedná o vestavby do plechových skříní, tak Ducato používají proto, že je uvnitř nejširší, cca 190cm, tak aby tam vešla dvojpostel na šířku good ...no a miliony km s tím obytňákem nikdy nenajedeš, tak ty testy dodávek jsou možná v tom zavádějící idontknow

Banditatom (Člen)
05.05.2016 11:51:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Jestli se bavis o novem ducatu tak to je uplne stejne jak boxer jumper a ty fakt nemaj 190surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
05.05.2016 12:19:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

Jestli se bavis o novem ducatu tak to je uplne stejne jak boxer jumper a ty fakt nemaj 190surprised

surprised

Plná/prosklená/poloprosklená dodávka


Celková povolená hmotnost: 2800 až 3500 kg

Kapacita: 995 až 1515 kg

Objem: 8 až 15 m3

Rozvor: 3000, 3450, 4035 mm

Vnější rozměry:

- Délka: 4963 až 5998 mm

- Výška: 2254 až 2764 mm

- Šířka: 2050 mm

Rozměry nákladového prostoru:

- Výška: 1,662 m až 2,172 m

- Šířka: 1,870 m

- Šířka mezi podběhy kol: 1,422 m

- Délka: 2,670 m až 3,705 m

Počet sedadel v kabině: 2/3

K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2016 12:38:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:
Banditatom psal:

Jestli se bavis o novem ducatu tak to je uplne stejne jak boxer jumper a ty fakt nemaj 190surprised

surprised

Plná/prosklená/poloprosklená dodávka


Celková povolená hmotnost: 2800 až 3500 kg

Kapacita: 995 až 1515 kg

Objem: 8 až 15 m3

Rozvor: 3000, 3450, 4035 mm

Vnější rozměry:

- Délka: 4963 až 5998 mm

- Výška: 2254 až 2764 mm

- Šířka: 2050 mm

Rozměry nákladového prostoru:

- Výška: 1,662 m až 2,172 m

- Šířka: 1,870 m

- Šířka mezi podběhy kol: 1,422 m

- Délka: 2,670 m až 3,705 m

Počet sedadel v kabině: 2/3

Obytnaky pokud se nepletu se montujou na valnikovej zaklad pokud teda nemaj vlastni zaklad stavenej na miru vyrobcem dodavek tak nevim proc resite sirku vnitrku dodavky.idontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
05.05.2016 12:44:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

Obytnaky pokud se nepletu se montujou na valnikovej zaklad pokud teda nemaj vlastni zaklad stavenej na miru vyrobcem dodavek tak nevim proc resite sirku vnitrku dodavky.idontknow

... http://www.krs.cz/obytne-vozy/  (psal jsem to  výše - vestavby do plechových skříní )

Petr J. (Člen)
05.05.2016 12:52:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

...vestavby jsou na piču...kdo navrhne lůžko napříč, nechápu....pokud je krabice 185cm, něco ubere izolace stěn a opláštění, potom lůžko sotva 180cm je tak pro děti...

...je tam málo místa a cena je přitom srovnatelná s klasickým obytňákem...bad

Mour (Člen)
05.05.2016 13:00:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:

...vestavby jsou na piču...kdo navrhne lůžko napříč, nechápu....pokud je krabice 185cm, něco ubere izolace stěn a opláštění, potom lůžko sotva 180cm je tak pro děti...

...je tam málo místa a cena je přitom srovnatelná s klasickým obytňákem...bad

Však já se nehádám co je a co není na pussy, jen jsem napsal proč používají to Ducato idontknow

Lihy (Člen)
05.05.2016 13:01:06
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petr J. psal:

...vestavby jsou na piču...kdo navrhne lůžko napříč, nechápu....

Asi nějakej obytňákovej architektevil
bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
05.05.2016 13:20:49
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Partaku jenze hen ten rozmer je bez oblozeni(s antihlukovym oblozenim je to o dost mensi) vim ne...chtel jsem sikoupit na podzim novy vuz teto znacky byl v akci....ale s napicu motorembad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
05.05.2016 13:27:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

Partaku jenze hen ten rozmer je bez oblozeni(s antihlukovym oblozenim je to o dost mensi) vim ne...chtel jsem sikoupit na podzim novy vuz teto znacky byl v akci....ale s napicu motorembad

....kolega to auto fyzicky má a loni na vodě jsme to měřili = 180 cm good

Banditatom (Člen)
05.05.2016 13:30:00
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:
Banditatom psal:

Partaku jenze hen ten rozmer je bez oblozeni(s antihlukovym oblozenim je to o dost mensi) vim ne...chtel jsem sikoupit na podzim novy vuz teto znacky byl v akci....ale s napicu motorembad

....kolega to auto fyzicky má a loni na vodě jsme to měřili = 180 cm good

180 jogood to jumper magoodmuj novej povoz ale neebad ale vis jak lyze dam na strechugoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
05.05.2016 15:48:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Míval sem v boxeru postel na šířku,cca 110cm nad podlahou a bylo zhruba 185cm dlouhý. A to mám origo překližkovou výplň fšeho. V obytňáku ta výplň není,izolace je nalepená přímo na plech a očalouněná,takže ta délka postele bude stejná. A mě to bohatě dostačovalo. Ale když vyrážím s dodávkou "kempovat",tak do bedny dávám velkou postel 185x200cm a to už spáváme podél,fšici tři i s mlaďochemgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
05.05.2016 15:53:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20150710_130054.jpg


Takhle to mám na vejlety.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2016 21:09:23
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

Obytnaky pokud se nepletu se montujou na valnikovej zaklad pokud teda nemaj vlastni zaklad stavenej na miru vyrobcem dodavek tak nevim proc resite sirku vnitrku dodavky.idontknow

... http://www.krs.cz/obytne-vozy/  (psal jsem to  výše - vestavby do plechových skříní )

já tááák ty jsi myslel tenhle hybrid..tak to joo o tomhle typu obytňáku bych vůbec neuvažoval bigsmile Nic méně to co má Vikec bych na občasný kemp skous,ale jen proto že bych to auto měl jinak bych se na to taky vysral bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
05.05.2016 22:40:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

Obytnaky pokud se nepletu se montujou na valnikovej zaklad pokud teda nemaj vlastni zaklad stavenej na miru vyrobcem dodavek tak nevim proc resite sirku vnitrku dodavky.idontknow

... http://www.krs.cz/obytne-vozy/  (psal jsem to  výše - vestavby do plechových skříní )

já tááák ty jsi myslel tenhle hybrid..tak to joo o tomhle typu obytňáku bych vůbec neuvažoval bigsmile Nic méně to co má Vikec bych na občasný kemp skous,ale jen proto že bych to auto měl jinak bych se na to taky vysral bigsmile

bigsmile ...ja bych zkous uplne klidne i toto bigsmile

Lihy (Člen)
05.05.2016 23:08:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

Obytnaky pokud se nepletu se montujou na valnikovej zaklad pokud teda nemaj vlastni zaklad stavenej na miru vyrobcem dodavek tak nevim proc resite sirku vnitrku dodavky.idontknow

... http://www.krs.cz/obytne-vozy/  (psal jsem to  výše - vestavby do plechových skříní )

já tááák ty jsi myslel tenhle hybrid..tak to joo o tomhle typu obytňáku bych vůbec neuvažoval bigsmile Nic méně to co má Vikec bych na občasný kemp skous,ale jen proto že bych to auto měl jinak bych se na to taky vysral bigsmile

No tak do kempu snad jedině pod stan...ty masňáky v obytňákách fakt nechápu, kam se poděla romantika....
stan je stan

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_dsc_0566_2.jpg


bigsmilebigsmilebigsmile

Žirafa (Člen)
05.05.2016 23:19:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:

No tak do kempu snad jedině pod stan...ty masňáky v obytňákách fakt nechápu, kam se poděla romantika....
stan je stan
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0566_2.jpg
bigsmilebigsmilebigsmile

surprised To je hustý, kde to je? goodgoodgood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
tachec (Člen)
06.05.2016 05:24:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Žirafa psal:
Lihy psal:

No tak do kempu snad jedině pod stan...ty masňáky v obytňákách fakt nechápu, kam se poděla romantika....
stan je stan
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0566_2.jpg
bigsmilebigsmilebigsmile

surprised To je hustý, kde to je? goodgoodgood

Uprchlický tábor v Idomeni bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Lihy (Člen)
06.05.2016 08:06:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Žirafa psal:
Lihy psal:

No tak do kempu snad jedině pod stan...ty masňáky v obytňákách fakt nechápu, kam se poděla romantika....
stan je stan
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0566_2.jpg
bigsmilebigsmilebigsmile

surprised To je hustý, kde to je? goodgoodgood

Tam kam by 80% místních uživatelů nejelo bo je to tam samej negr necivilizovanejbigsmile A uplně přesně je to tam kam vezli nosorožce ze Dvora Králové (bohužel v době kdy jsme tam byli jim jeden pošel...)
tady je jedna pro tebe focená z terasy toho stanu...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_dsc_0656_2.jpg
hlemejzd999 (Člen)
06.05.2016 20:01:32
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_20160506_191701.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
06.05.2016 20:36:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 191701.jpg

Jsem to s tim odhadem pul kolecka jeste prehnal koukam smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
06.05.2016 20:42:44
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 191701.jpg

Jsem to s tim odhadem pul kolecka jeste prehnal koukam smile1

no tak tohle bylo naprazdno idontknowbad


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
06.05.2016 20:57:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 191701.jpg

Jsem to s tim odhadem pul kolecka jeste prehnal koukam smile1

no tak tohle bylo naprazdno idontknowbad

Asi dobrej kaufbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
07.05.2016 06:44:20
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 191701.jpg

...tag do drsky nebo do pici, rozmysli se, at f tom tady nejni bordelbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
07.05.2016 07:02:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 191701.jpg

...tag do drsky nebo do pici, rozmysli se, at f tom tady nejni bordelbigsmile

jo ,máme tady tři chlívky ...ten třetí je doprdele žebigsmile


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2016 07:45:33
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

kurva do píči s dnešníma výrobkama fuck ... zajebaná doba - všechno z plastu .
nová věc , poprvé to pustim a rozjebe se to kurva fuck
tvl sem nasranej, jak nikdy
...a to prej německá kvalita , kovový součástky ...hovno !!!
nejradši bych někomu dal do držky do píči fuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 191701.jpg

...tag do drsky nebo do pici, rozmysli se, at f tom tady nejni bordelbigsmile

Kurva do prdele,do píči , sráč jeden vyjebanej, zamrdanej , ...nemeckej  ... teď to může klidne admin roztřídit . já sem tak nasranej,ze ani nevím, v který je to sekci jestli diskuze,nebo cestování ...asi spis teda to cestování


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
07.05.2016 08:34:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Co to je vlastne? surprised

hlemejzd999 (Člen)
07.05.2016 09:07:23
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mour psal:

Co to je vlastne? surprised

Držák motoru ( motorku ) uvnitř toho cernyho sráče ...takovej distanční vehement .
Ze já sem si radši nekoupil tu Go  pro kameru idontknow

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_tmp_29920-4501072444839.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
07.05.2016 09:41:44
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Proč si nepučíš míchačku od souseda?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2016 09:53:20
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:

Proč si nepučíš míchačku od souseda?surprised

Protože ho málokdy zastihnu strizlivyho , s nim je pak těžká domluva bigsmile a taky  proto, ze jsem chtěl mít svou ...občas Potrebuju par koleček a po 16 letech už mám tak zmozenej loket od toho vecnyho míchání v ruce ,ze jsem si chtěl koupit vlastni malou no.
Proto si ji třeba kupoval i soused a všichni ostatní ne ?bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
07.05.2016 09:57:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Já myslím, že půlku naší vesnice postavilo tak 5 míchaček. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2016 11:18:34
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:

Já myslím, že půlku naší vesnice postavilo tak 5 míchaček. bigsmile

Naší asi ne,pač  ty baráky nejsou z pravých cihel a malty ...to tenkrát ještě nebylo ...jen. mazanina a kameny ...my sme  stara vesnice .
Ale zas tak tři vesnice okolo jezdí s moji karou za auto bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
07.05.2016 11:38:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

.................Ale zas tak tři vesnice okolo jezdí s moji karou za auto bigsmile

goodbigsmile
...tyvole komorous, dyž toho potřebuješ vobčas jen trošku, tak na to nekupuj míchačku, naházej to starý do pračky goodsmile1 pak ji eště vymrdáš, co to v ní má za bordel ať si to vyndá ven bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
čočkin (Člen)
07.05.2016 17:55:16
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

takovej sráč zajebanej, cos to kupovalidontknow za pulku bys sehnal strší poctivou železnouidontknow


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2016 18:25:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

čočkin psal:

takovej sráč zajebanej, cos to kupoval

vo tom tady už dobrou čtvrhodinu hovoříme Mlho, že sem kokot - to je jasné už od data objednávky, ale zanadávat si můžu, ne ? bigsmile
hele ...já to vyreklamuju, jestli mi daj novou, nebo novej ten motorek, tak ji necham v krabici nerozbalenou, dám ji na půdu, nebo na eSbazar , nekde si na leto pučim starou poctivou a na tuhle epizodu  se budu snažit zapomenout bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
andre.marek (Člen)
07.05.2016 18:40:46
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Já mám od stejné značky demoliční kladivo - odedřelo bourání podlah při rekonstrukci, spoustu kamení apod. a úplně super goodgood klepu na dřevo...
Pokud bych si půjčoval z půjčovny tak bych se nedoplatil a na hilti nebo aspoň makitu jaksi nemám, bo nekradu...

VikecB12 (Člen)
07.05.2016 19:41:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Když sme koupili barák v Rajhradě,tak sem koupil nějakou michačku v baukrámu za 5tisíc s tym,že nám vydrží na vybetonování podlah v přízemí. Nakonec vybetonovala.ještě sklep,nástavbu podkroví a jeden celej třípatrovej barák k tomu a furt fungujesurprisedbigsmile A to má ten sráč normálně plastovej věnec na tom bubnu. A už sem přemejšlel,že ten motor použiju na pohon grilu na kýtu/selebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2016 20:44:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

no dyk jo...ja mam bourací kladivo z lídlu a to je super dříč, až vyreklamuju tu míchačku , tak taky pojede doufám...musela to bejt vada matriálu, páč to prdlo při prvnim spuštění naprázdno idontknow a esli ne, tak to reklamovat podruhý už nebudu a  ten vehement  nechám udělat kovovej  a seru na to ..jen mě to nasralo, když sem ji ještě ani nepoužil, páč sem z ní mněl radost  a ted jsem z ní tak trochu  rozjařen bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Billy (Člen)
08.05.2016 12:12:49
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ja kdyz sem stavel sehnat tovarni klsixkou hrusku mychacku byl problem. Kopil sem snad za 4 tis. Nechal udelat na tom komplet elektriku novou. Vymenil olej v prevodovce promazl kolo. Poslouzila skcele na 2 a pul kolecka kdyz byl prase tak skorem 3 kolca. Sla z domu jednoho jara kdyje po tom hlad za 6 a borec jeste nadsenej. S tema malejma na vetsi staveni to bude utrpeni. Kdyz se to nevysype tak to jde asi nejak.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
08.05.2016 14:05:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

čočkin psal:

takovej sráč zajebanej, cos to kupovalidontknow za pulku bys sehnal strší poctivou železnouidontknow

Ty pulkobigsmile mam michacku na jednoapulkolca 800w(betonujem s ni na hrbitovech) a ver ze ta za pulku nebylabigsmilety profi male michacky jsou dardabad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
faitík (Člen)
08.05.2016 20:08:34
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
hlemejzd999 psal:

.................Ale zas tak tři vesnice okolo jezdí s moji karou za auto bigsmile

goodbigsmile
...tyvole komorous, dyž toho potřebuješ vobčas jen trošku, tak na to nekupuj míchačku, naházej to starý do pračky goodsmile1 pak ji eště vymrdáš, co to v ní má za bordel ať si to vyndá ven bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
tachec (Člen)
09.05.2016 05:51:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

no dyk jo...ja mam bourací kladivo z lídlu a to je super dříč, až vyreklamuju tu míchačku , tak taky pojede doufám...musela to bejt vada matriálu, páč to prdlo při prvnim spuštění naprázdno idontknow a esli ne, tak to reklamovat podruhý už nebudu a  ten vehement  nechám udělat kovovej  a seru na to ..jen mě to nasralo, když sem ji ještě ani nepoužil, páč sem z ní mněl radost  a ted jsem z ní tak trochu  rozjařen bigsmile

To je jak u nové pračky - nejdřív musíš vyndat ten zajišťovací vehement co to jistí při převozu a pak až to pustit bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
hlemejzd999 (Člen)
09.05.2016 14:52:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tachec psal:
hlemejzd999 psal:

no dyk jo...ja mam bourací kladivo z lídlu a to je super dříč, až vyreklamuju tu míchačku , tak taky pojede doufám...musela to bejt vada matriálu, páč to prdlo při prvnim spuštění naprázdno idontknow a esli ne, tak to reklamovat podruhý už nebudu a  ten vehement  nechám udělat kovovej  a seru na to ..jen mě to nasralo, když sem ji ještě ani nepoužil, páč sem z ní mněl radost  a ted jsem z ní tak trochu  rozjařen bigsmile

To je jak u nové pračky - nejdřív musíš vyndat ten zajišťovací vehement co to jistí při převozu a pak až to pustit bigsmile

Tam žádném vehement  nebyl , to jsem zjišťoval jako první bigsmile,protože soused si takhle zkurvil novou vybalenou pracku  ,rozstipla  se mu prej  vana a buben byl taky vzatejbigsmile ,zajišťovací šrouby zvohejbany do pravyho uhle ,ze to ani neslo  vyndat bigsmile...ale poslal to na reklamaci a dostal novou surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
18.05.2016 07:52:49
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

fuckfuckfuckMrkvosoft zasranej pojebanej.....já kokot si vypnu automatický aktualizace aby se mi tam nenainstalovaly ty pojebaný 10ky a tak jsem dal včera stáhnout aktualizace (který si pečlivě vybírám aby tam ty 10ky nebyly a při tom dělám něco jinýho....vylítne na mě obrazovka provést ugrade (tak si kokot myslim, že jde o nějakou součást co jsem vybral bo tam není ani A o tom o co jde), dám OK a mrd ho ....probíhá ugrade na Win 10... zmrdi zasranýfuckfuckfuck

YvesEr (Člen)
18.05.2016 07:59:21
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:

fuckfuckfuckMrkvosoft zasranej pojebanej.....já kokot si vypnu automatický aktualizace aby se mi tam nenainstalovaly ty pojebaný 10ky a tak jsem dal včera stáhnout aktualizace (který si pečlivě vybírám aby tam ty 10ky nebyly a při tom dělám něco jinýho....vylítne na mě obrazovka provést ugrade (tak si kokot myslim, že jde o nějakou součást co jsem vybral bo tam není ani A o tom o co jde), dám OK a mrd ho ....probíhá ugrade na Win 10... zmrdi zasranýfuckfuckfuck

Buď v klidu. Pokrok nezastavíš a do budoucna se jim stejně nevyhneš... Voni zas nejsou tak špatný..

Kelly01 (Člen)
18.05.2016 08:37:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Mně se na 7 aktualizace vysraly a už 2 roky jedu v klidu a bez protřeby něco aktualizovatsmile1

Tady asi obnovení fungovat nebude bo 10 všechny body obnovení zrušilosurprised???

Ale buď rád , čistej je čistej, já to mám chválabohu u 3 noťasů zálohovaný jako "image" na externím disku(ve 3 oddílech)smokin


God Save The Queen!
Drakoxxl (Člen)
18.05.2016 09:30:23
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:

fuckfuckfuckMrkvosoft zasranej pojebanej.....já kokot si vypnu automatický aktualizace aby se mi tam nenainstalovaly ty pojebaný 10ky a tak jsem dal včera stáhnout aktualizace (který si pečlivě vybírám aby tam ty 10ky nebyly a při tom dělám něco jinýho....vylítne na mě obrazovka provést ugrade (tak si kokot myslim, že jde o nějakou součást co jsem vybral bo tam není ani A o tom o co jde), dám OK a mrd ho ....probíhá ugrade na Win 10... zmrdi zasranýfuckfuckfuck

Klíííd zatím W10, jak na služebním, tak i soukr. po aktualizacích frčej bez karambolů, jinak se dá vše vrátit z 10 zpět na 7 good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_obnova_w7.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Lihy (Člen)
18.05.2016 09:36:08
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ale tak jasně že si zvyknu a oproti 8.1 co jsem měl to je asi krok kupředu, jen mě sere že to maskujou jak můžou...
Osmy sice nebyli ideální ale už jsem to měl přizpůsobený tak aby mi to vyhoovalo, všechno fungovalo atd., teť se zase hrozim co všechno mi nepůjde a co budu zase shánět za ovladače na starý zařízení....jestli jaště vůbec existujou (ještě že notes běhá furt na xpčkách bo jinak by byl v píči s připojením motorky ke kompu bo od sedmiček výše už to nefunguje (ovladače pro kabel a program...)

Drakoxxl (Člen)
18.05.2016 09:55:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Taky jsme u 8 a 10 řešili ovladače k 11let staré tiskárně (bo máme hodně náplní) a jelikož nefungovaly od výrobce nové ovladače na netu, tak jsme zkusili staré CD s XP drivery a ehjle ono to šlape, jinak pak už jenom Filousův upgrade hammer number six bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Kelly01 (Člen)
18.05.2016 14:06:21
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy, co ty hrubky, s takovou si nový systém zasloužíš za trestgoodbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
18.05.2016 22:59:33
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Piča co to má znamenat,dojdu k počitaču a vyskočí na mě že semě za 15minutek bude instalovat win10idontknowfuck Nic nechcu,nic sem si nevobjednal,ať dou doprdelefuck
Co s tym? Zatím sem jen vypnul aktualizace,ale co dálhelp Mám sto chutí ten sráč rošlapat namaděru,vytrhnout modem ze zásufky a hodit ho do popelnice a vrátit se nazpět nohama nazem,jako před deseti letyfuckfuck
To jako že na ně pul roku s instalací seru,tak mě ji jako naordinujou povinně? Tak tohle né,to sme si nedomluvili,takhle nehrajusmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
18.05.2016 23:21:59
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

pro všechny , co nechtěj přecházet na desítky :
stáhněte si GWX Control panel, ten zakáže a odstraní ikonu v oznamovací oblasti a dá se vypnout upgrade v ovládacím panelu windows update. ...ale stejně vás to časem nemine bigsmileevil


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
18.05.2016 23:31:08
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ale já nechcu,aby mě někdo měnil starou oktávku za novou oktávku a kvulivá tomu,aby mě tu starou někdo nevodvez,tak se mě nechce ju přeparkovávat,nebo nedejbože instalovat garáž na vochranusmile2
To jako fakt nás nekompromisně bez mého svolení "přehlasujou" a naserou mě něco,co nechci? Jakto,že se to nedělo na XP při příchodu sedmiček?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
18.05.2016 23:33:46
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Je nějaká alternativa,pro blbce,prostýho uživatele,kerej chce mít třeba vosum let stejnej systém v počitaču? Myslím něco mimo win?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
19.05.2016 01:23:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Ale já nechcu,aby mě někdo měnil starou oktávku za novou oktávku a kvulivá tomu,aby mě tu starou někdo nevodvez,tak se mě nechce ju přeparkovávat,nebo nedejbože instalovat garáž na vochranusmile2
To jako fakt nás nekompromisně bez mého svolení "přehlasujou" a naserou mě něco,co nechci? Jakto,že se to nedělo na XP při příchodu sedmiček?

kazdej den ti to delaj, kamarade. Kazdej den bad
Proto kazdej uz pocita s tim, ze sis zvyknul a nechas se vojebat i od nich


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
19.05.2016 07:11:20
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Ale já nechcu,aby mě někdo měnil starou oktávku za novou oktávku a kvulivá tomu,aby mě tu starou někdo nevodvez,tak se mě nechce ju přeparkovávat,nebo nedejbože instalovat garáž na vochranusmile2
To jako fakt nás nekompromisně bez mého svolení "přehlasujou" a naserou mě něco,co nechci? Jakto,že se to nedělo na XP při příchodu sedmiček?

Zakázat veškerý aktualizace, taky to tak dělám a stejně jsou na hovnosmile1

A antivirus se aktualizuje dál(mám ten mrkvovej co je zdarma) - to jen pokud ho musíš mít, jde to i bez antivirusmokin


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
19.05.2016 07:27:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Ale já nechcu,aby mě někdo měnil starou oktávku za novou oktávku a kvulivá tomu,aby mě tu starou někdo nevodvez,tak se mě nechce ju přeparkovávat,nebo nedejbože instalovat garáž na vochranusmile2
To jako fakt nás nekompromisně bez mého svolení "přehlasujou" a naserou mě něco,co nechci? Jakto,že se to nedělo na XP při příchodu sedmiček?

nevim, jestli to nemaj v licenčních podmínkách , že si můžou obrazně řečeno dělat , co se jim zachce ...nikdo je totiž nikdy nečet bigsmile
takže buď vrať zakoupenou licenci, pak  si smaž disk a dej si tam třeba nějaký Ubuntu .
Je to dneska už skoro stejný..vokýnka , složky, na přehrávání filmů a internet ti to bude stačit, jen s kompatibilitou některejch programů budeš chvilku bojovat. místo  Office ve windousech  je  Apache Open  Office,na filmy je stejnej VLC media player .
..no a víc nepotřebuješ a nebudešbigsmile nadávat. A navíc se budeš cítit víc underground bigsmile, jak bojkotuješ Microsoft 
...a nebo se na to vyser , nainstaluj desítky a zjistíš , že je to nemlich stejný , jen jiná grafika idontknowbigsmile
pak je taky alternativa koupit pc s Mac OS X ...tam nadavát nebudeš, protože když si to za ty prachy už koupíš , tak to budeš všude chválit, protože to je uplně nejlepší os v celym kosmíru bigsmile   
pak je taky alternativa kladivo No°6.
to tě tak nějak na chvilku uklidní a budeš mít čas přemejšlet , co dál good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
19.05.2016 08:14:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Takže to nechám běhat bez aktualizací,poslední počitač to vydržel další štyry roky a nedělo se nic. A pak s chutí zvolím to kladivo,nebo to vemu na střelnicu a pučim si brokovnicugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
19.05.2016 08:30:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
VikecB12 psal:

Ale já nechcu,aby mě někdo měnil starou oktávku za novou oktávku a kvulivá tomu,aby mě tu starou někdo nevodvez,tak se mě nechce ju přeparkovávat,nebo nedejbože instalovat garáž na vochranusmile2
To jako fakt nás nekompromisně bez mého svolení "přehlasujou" a naserou mě něco,co nechci? Jakto,že se to nedělo na XP při příchodu sedmiček?

nevim, jestli to nemaj v licenčních podmínkách , že si můžou obrazně řečeno dělat , co se jim zachce ...nikdo je totiž nikdy nečet bigsmile
takže buď vrať zakoupenou licenci, pak  si smaž disk a dej si tam třeba nějaký Ubuntu .
Je to dneska už skoro stejný..vokýnka , složky, na přehrávání filmů a internet ti to bude stačit, jen s kompatibilitou některejch programů budeš chvilku bojovat. místo  Office ve windousech  je  Apache Open  Office,na filmy je stejnej VLC media player .
..no a víc nepotřebuješ a nebudešbigsmile nadávat. A navíc se budeš cítit víc underground bigsmile, jak bojkotuješ Microsoft 
...a nebo se na to vyser , nainstaluj desítky a zjistíš , že je to nemlich stejný , jen jiná grafika idontknowbigsmile
pak je taky alternativa koupit pc s Mac OS X ...tam nadavát nebudeš, protože když si to za ty prachy už koupíš , tak to budeš všude chválit, protože to je uplně nejlepší os v celym kosmíru bigsmile   
pak je taky alternativa kladivo No°6.
to tě tak nějak na chvilku uklidní a budeš mít čas přemejšlet , co dál good

idontknowjestli to vidis takhle tak prosim....koupil jsem novej komp s nejvymrdanejsim systemem jaky kdy koloval kosmirem okna 8fuck nejde me na tom zadny program ktery pouzivam a potrebuju k praci (ani nevim jestli se daj koupit novejsi) takze stejne pouzivam starej kompijutr ktery po planete behal jeste s dinosurama s xp na kterym fici vsecko a jsem spokojenej parchant.....a nez riskovat ze to nasaje nejakou kundovinu od mikropice tak ho nemam pripichlej ani k netusick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr