Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zákoník práce

Kukii (Člen)
14.04.2008 21:30:03
Offline

zákoník práce

čaues...potřebuju radu, dostala sem paragraf 52 písm.g) zákoníku práce....neštastnou náhodou sem se k něčemu připletla bad
chci se zeptat, jestli mi ten paragraf napíšou někam do zápočtáku, když dám výpověd z mojí strany dřív než uplyne ta lhůta 6 měsíců....
helphelphelp


Život je boj-mašina je nej!!!
Radek-Ban (Člen)
14.04.2008 21:58:55
Offline

Re: zákoník práce

...!52 odstavec g .... jsou-li u zaměstnance dány důvody, pro které by s ním zaměstnavatel mohl okamžitě zrušit pracovní poměr, nebo pro závažné porušení povinnosti vyplývající z právních předpisů vztahujících se k zaměstnancem vykonávané práci; pro soustavné méně závažné porušování povinnosti vyplývající z právních předpisů vztahujících se k vykonávané práci je možné dát zaměstnanci výpověď, jestliže byl v době posledních 6 měsíců v souvislosti s porušením povinnosti vyplývající z právních předpisů vztahujících se k vykonávané práci písemně upozorněn na možnost výpovědi.smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Antihero (Člen)
14.04.2008 23:10:12
Offline

Re: zákoník práce

Tak jestli dáš výpověď sama, bude tam nejspíš napsaný "dohodou".
Ale dneska na zápočťáky stejně nikdo moc nehledí.
...vyjma velkejch otrokářů.

...Cos provedla?Přetáhlas pauzu na oběd?surprised


There's a pie in the sky when you die.
Radek-Ban (Člen)
14.04.2008 23:15:46
Offline

Re: zákoník práce

s 52 je to v pohodě neměla by se zapisovat do zápočťáku smile1 samozdřejmě dohodou by to bylo nejlepší jestly na to přistoupěj surprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
JIRKASILVER (Člen)
14.04.2008 23:30:30
Offline

Re: zákoník práce

Pohled z druhý strany.Když chce někdo nastoupit volám na férovku předchozímu zaměstnavateli nezajímá mě papír, chci vědět vo koho jde a proč odešel.
Většinou se to dozvím.Jooooo každej strůjcem svýho štěstí.Oficielně pracovní knížky
neexistujou idontknow

Kukii (Člen)
15.04.2008 09:03:36
Offline

Re: zákoník práce

nemůžu povědět víc....bankovní tajemství.... ale prostě jde nám tady o krk všem... tak přemýšlim, že to zabalim dřív... idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Mirek D (Člen)
15.04.2008 09:19:36
Offline

Re: zákoník práce

Pěkná paní a už trestaná... . idontknow Ukončit pracovní poměr dohodou co nejrychleji je nejelegantnější řešení situace a pokud nejsi v nějakém totálním průseru tak ti na to jistě kejvnou.

Jako zaměstnavatel ve vývinu bych k tomu řekl asi tolik co stříbrnej Jirka:
Na nový xichty ve firmě se vždy ptám na jejich posledním a pokud možno předposledním místě. Jednou jsem to neudělal a teď co měsíc jezdím do Slanýho na kriminálku vypovídat.


Autobus je taky Suzuki... .
qwerty (Člen)
15.04.2008 09:57:12
Offline

Re: zákoník práce

ja ho mnel tez a radsi sem odesel z prace na dohodu bo sef se po mne jen vozil a uz sem to malen nedal a neco mu rekl a nez se nechat vyhodit na 52 tak sem radsi sel sam na dohodu a sme rdad pac ted mam lepsi praci za vetsi love goodgoodgood


WD club member.
DODY (Člen)
15.04.2008 10:17:07
Offline

Re: zákoník práce

Do zapoctaku ti uz nemuzou napsat vubec nic,jen pracoval od-do


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Kukii (Člen)
15.04.2008 10:26:07
Offline

Re: zákoník práce

pánové mockrát děkuji...začínám hledat novou práci... nepotřebujete někdo pokladní? ale mám jenom 8 měsíční praxi... redface


Život je boj-mašina je nej!!!
spidys (Člen)
15.04.2008 10:28:52
Offline

Re: zákoník práce

Kukii psal:

nemůžu povědět víc....bankovní tajemství.... ale prostě jde nám tady o krk všem... tak přemýšlim, že to zabalim dřív... idontknow

To bude zase nějakej tunel bigsmilebigsmile
V poslední době je to nějak v móóóódě bigsmile

sry redface


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kukii (Člen)
15.04.2008 10:33:07
Offline

Re: zákoník práce

spidys psal:
Kukii psal:

nemůžu povědět víc....bankovní tajemství.... ale prostě jde nám tady o krk všem... tak přemýšlim, že to zabalim dřív... idontknow

To bude zase nějakej tunel bigsmilebigsmile
V poslední době je to nějak v móóóódě bigsmile

sry redface

bohužel z toho ale nic nemám... idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
spidys (Člen)
15.04.2008 10:36:46
Offline

Re: zákoník práce

Kukii psal:

bohužel z toho ale nic nemám... idontknow

Tak to nasere bad
smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kukii (Člen)
15.04.2008 10:53:29
Offline

Re: zákoník práce

mi povídej... mám z toho akorát paragraf a průser na krku...bad


Život je boj-mašina je nej!!!
sonyk (Člen)
15.04.2008 14:16:18
Offline

Re: zákoník práce

pokladni netreba , potreba prodej a uklid obcas neco smontovat. obcas sprava www stranek mailu objednavek. pac ja presednu do sklapecky smile1 a tunelovat se tu neda vse se plati pri predani zbozi good

nejsi ty ten urednik co poslal 50 mega na jinej ucet?bigsmilebigsmilebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kukii (Člen)
15.04.2008 14:46:09
Offline

Re: zákoník práce

tak to fakt nejsem, pracuju pouze s hotovostí a i kdyby jo, tak by to byl můj účet bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
ross (Člen)
15.04.2008 14:48:02
Offline

Re: zákoník práce

Kukii psal:

pánové mockrát děkuji...začínám hledat novou práci... nepotřebujete někdo pokladní? ale mám jenom 8 měsíční praxi... redface

chceš pracovat jako pokladní a máš na krku tunel? to není dobrá reklama pro potenciální zaměstnavateleheadshake

Pokud teda nejde o něco závažnýho, tak tohle dávají lidem, s kterýma už nepočítají a potřebují to mít na papíře. Každej totiž má porušení pracovního řádu min. jednou za týdensmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2008 14:53:13
Offline

Re: zákoník práce

ross psal:
Kukii psal:

pánové mockrát děkuji...začínám hledat novou práci... nepotřebujete někdo pokladní? ale mám jenom 8 měsíční praxi... redface

chceš pracovat jako pokladní a máš na krku tunel? to není dobrá reklama pro potenciální zaměstnavateleheadshake

Pokud teda nejde o něco závažnýho, tak tohle dávají lidem, s kterýma už nepočítají a potřebují to mít na papíře. Každej totiž má porušení pracovního řádu min. jednou za týdensmile1

Je škoda ,že tu nemůže napsat jak to doopravdy bylo....asi by jste taky uznali,že k tomu přišla jak slepej k houslím...bohužel tohle už dalšího zaměstnavatele zajímat nebude a Kukii mu to říct nesmí protože by porušila podepsanej slib mlčenlivosti.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2008 14:55:07
Offline

Re: zákoník práce

Mě osobně by spíš zajímalo jak se budoucí zaměstnavatel dozví(pokud se sám nezeptá),že byl dotyčný vyhozený na ten paragraf když se to podle mě nikam nepíše a pracovní knížky už neexistují.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
15.04.2008 15:23:15
Offline

Re: zákoník práce

tunel na krku nemám a ani zcizený prachy...prostě sem tu dělala věci který mě naučili při zaučení a to byl problém.. pak se jedna kráva upsala pod něco, no a nakonec si nebyla jistá. tak nás ztáhla sebou 5 jenom kvůli tomu, že se jí v tom nechtělo být samotný.. už má odedneška novou práci v komerečce...takže jakej tunel?surprised sere mě to ale nemůžu s tim vůbec nic udělat...headshake


Život je boj-mašina je nej!!!
spidys (Člen)
15.04.2008 17:25:11
Offline

Re: zákoník práce

Kukii psal:

tunel na krku nemám a ani zcizený prachy...prostě sem tu dělala věci který mě naučili při zaučení a to byl problém.. pak se jedna kráva upsala pod něco, no a nakonec si nebyla jistá. tak nás ztáhla sebou 5 jenom kvůli tomu, že se jí v tom nechtělo být samotný.. už má odedneška novou práci v komerečce...takže jakej tunel?surprised sere mě to ale nemůžu s tim vůbec nic udělat...headshake

By vám ta pipka mělazařídit taky flek v KB, když už se vám postarala o padáka idontknow


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kukii (Člen)
15.04.2008 18:15:18
Offline

Re: zákoník práce

spidys psal:
Kukii psal:

tunel na krku nemám a ani zcizený prachy...prostě sem tu dělala věci který mě naučili při zaučení a to byl problém.. pak se jedna kráva upsala pod něco, no a nakonec si nebyla jistá. tak nás ztáhla sebou 5 jenom kvůli tomu, že se jí v tom nechtělo být samotný.. už má odedneška novou práci v komerečce...takže jakej tunel?surprised sere mě to ale nemůžu s tim vůbec nic udělat...headshake

By vám ta pipka mělazařídit taky flek v KB, když už se vám postarala o padáka idontknow

ta si hrabe jenom svůj písečeksick


Život je boj-mašina je nej!!!
ross (Člen)
15.04.2008 21:59:46
Offline

Re: zákoník práce

Kukii psal:
spidys psal:
Kukii psal:

tunel na krku nemám a ani zcizený prachy...prostě sem tu dělala věci který mě naučili při zaučení a to byl problém.. pak se jedna kráva upsala pod něco, no a nakonec si nebyla jistá. tak nás ztáhla sebou 5 jenom kvůli tomu, že se jí v tom nechtělo být samotný.. už má odedneška novou práci v komerečce...takže jakej tunel?surprised sere mě to ale nemůžu s tim vůbec nic udělat...headshake

By vám ta pipka mělazařídit taky flek v KB, když už se vám postarala o padáka idontknow

ta si hrabe jenom svůj písečeksick

na každou svini se vaří vodasmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
16.04.2008 07:59:57
Offline

Re: zákoník práce

ross psal:
Kukii psal:
spidys psal:


By vám ta pipka mělazařídit taky flek v KB, když už se vám postarala o padáka idontknow

ta si hrabe jenom svůj písečeksick

na každou svini se vaří vodasmokin

...jenom to něgdy dlouho trvásurprisedsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kukii (Člen)
16.04.2008 09:59:48
Offline

Re: zákoník práce

Filous psal:
ross psal:
Kukii psal:


ta si hrabe jenom svůj písečeksick

na každou svini se vaří vodasmokin

...jenom to něgdy dlouho trvásurprisedsmile2

většinou vždycky smile2smile2smile2


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
16.04.2008 10:21:52
Offline

Re: zákoník práce

Kukii psal:
Filous psal:
ross psal:

na každou svini se vaří vodasmokin

...jenom to něgdy dlouho trvásurprisedsmile2

většinou vždycky smile2smile2smile2

Každá voda, ale nakonec steče dolů a Stázina si vezme Kubu za manžela.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr