Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D (Člen)
16.04.2008 07:53:40
Offline

Nabídka práce - obchodní zástupce

Nabízím pracovní pozici obchodně – technického zástupce pro kraj Karlovarský, Ústecký a Liberecký + část Středočeského v oboru autochemie a autokosmetiky. Jedná se o hlavní pracovní poměr.

Požadavky:     min. SŠ vzdělání
        ŘP sk. B, vztah k vozidlům a dopravě
        základní znalosti práce na PC
        komunikativnost
        znalost regionu
        bydliště v regionu
trestní bezúhonnost


K dispozici služební auto, mobil a notebook.

Nástup dle dohody

kontakt: dvoracek@agrimex.cz, 777680536

Na stupidní dotazy zde nereaguji. smokin


Autobus je taky Suzuki... .
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2008 08:30:51
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

škoda ,že je to tak dalekosmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
16.04.2008 09:25:14
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

A co můj regionsurprisedhelp


God Save The Queen!
Kukii (Člen)
16.04.2008 09:49:48
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K.a.s.y.m. psal:

škoda ,že je to tak dalekosmile2

Třeba ne... ale jak myslíš...idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Lihy (Člen)
16.04.2008 10:06:59
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K čemu je nabídka práce bez alespoň rámcovýho nástřelu fin. ohodnocení...

A nebo hledáte jakýhokoli zoufalce co je momentálně bez práce a tak něco potřebuje?

Mně třeba moje práce moc nebaví a tak bych klidně šel jinam, ale musel bych za to mít víc (což by vykompenzovalo to, že tady mám už určitou jistotu a nějakej výhled) a nejsem typ co smlouvá kolik kdo dá - nevzbuzuje to ve mně důvěru v jednání takový firmy.

inkvizitorr (Administrator)
16.04.2008 10:16:43
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

kdyby ty peníze byly zajímavý, tak by to tam asi napsal, to dá rozum, néidontknow jinak mě se taky nelíbí inzeráty čehokoliv bez ceny nebo takový to kellyovský nabídněte uvidímebad jestli něco nabízim, tak musim napsat co za tosmokin


doba je temná...
Ondráš (Člen)
16.04.2008 10:25:11
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Kdyby někdo sháněl PL/SQL programátora, tak se hlašte. Prachy a práce budou určitě lepší než teď, ale ta časová flexibilita je tu teda bezkonkurenční.help

Ci fix, za.raná škola. Už mě to nebaví.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenák (Člen)
16.04.2008 10:28:28
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Tak když je tu teď nabídka práce vím o jednom fleku na prodejce vozidel Peugeot v Praze. smile1good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
jennys (Člen)
16.04.2008 10:55:16
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Nabízím pracovní pozici kopáče

Požadavky: min. SŠ - musí to být chytrý kopáč, aby věděl, že musí kopat rovně
           vlastní nářadí- přece nebudu ničit svojesurprised
           svačinu z domu- nedám ani suchý chlebaidontknow

Myslíte, že bude velký zájem???idontknow

misi (Člen)
16.04.2008 11:17:11
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

jennys psal:

Nabízím pracovní pozici kopáče

Požadavky: min. SŠ - musí to být chytrý kopáč, aby věděl, že musí kopat rovně
           vlastní nářadí- přece nebudu ničit svojesurprised
           svačinu z domu- nedám ani suchý chlebaidontknow

Myslíte, že bude velký zájem???idontknow

To je narážka na co ...? trochu suché woebadbigsmilebigsmile


Blu one.... old one
jennys (Člen)
16.04.2008 11:21:38
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

misi, neřeš to.helpbigsmile

Jirka Žito (Člen)
16.04.2008 14:52:46
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

finanční ohodnocení patří mezi stupidní dotazy...?,esi ne tak nástupní plat...?


Prej mám kundolap ... parchanti jedni ...
Mour (Člen)
16.04.2008 14:57:47
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Ježííš co tu řešíte za pussy-viny bigsmile ...estli někdo chce tak Mirkovi zavolá a domluví se ne e? idontknow ...jinak noťas a služební mobil nepovažují za extra výhodu sickbigsmile

vOjTaB6 (Člen)
16.04.2008 15:13:01
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mour psal:

Ježííš co tu řešíte za pussy-viny bigsmile ...estli někdo chce tak Mirkovi zavolá a domluví se ne e? idontknow ...jinak noťas a služební mobil nepovažují za extra výhodu sickbigsmile

To je jasny...
Notebook = budes panacku pekne makat i doma...
Mobil = beda ti, jak te nezastihnu i o pulnoci...

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Kelly01 (Člen)
16.04.2008 15:19:23
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Inkviz
Jak kellyovskýsurprised
U mne je to jasné,práci pouze na plnej,30 hrubýho nástup + po čase adekvátní zvýšení,auto mobil k dispozici..
Ve finále je z toho něco přes 20 a to je tak pro solo žijícího na základní potřeby bez motorky..idontknow

To jsou pomínky za který bych byl ochotnej praštit s živnosťákem..

A škoda že nevím kde je ten Huskyho příspěvěk jak vysvětloval pojmy flexibilita,dynamický kolektiv apod. smile1evil


God Save The Queen!
RadkaB6 (Člen)
16.04.2008 15:34:05
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

No nevím jak u vás panáčci, ale výše platu je závislá na shopnostech člověka a umění vytvořit si podmínky. Takže Mirdu chápu bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Kelly01 (Člen)
16.04.2008 15:35:52
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Von hledá dýlera a ne pracovníka,takže votrokabigsmilesmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
16.04.2008 15:46:15
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

...a do auta dej zmetkoj GPSku :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
16.04.2008 15:49:54
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Taky bych tam nepsal prychy. Přece nedám všem stejný vstupní podmínky - kurva, za to bych zabil, když mi zavolá maník, ještě neví co přesně bude dělat a už chce vědět, kolik dostaneidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
16.04.2008 15:50:38
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

...to samé se slevama :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
16.04.2008 15:54:16
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

osiris psal:

...to samé se slevama :))

a jaký dáváš slevy?bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
16.04.2008 16:00:30
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

...velký cool ...nasrat fuck mrdání s tím je po kokot a pak z toho vyleze decka barvy, kšeft jak prase bigsmile ...motorky zkurvený bigsmile ...je fajn se s něčím 2 hodiny srát a doplatit to ze svýho bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
16.04.2008 16:10:46
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

osiris psal:

...velký cool ...nasrat fuck mrdání s tím je po kokot a pak z toho vyleze decka barvy, kšeft jak prase bigsmile ...motorky zkurvený bigsmile ...je fajn se s něčím 2 hodiny srát a doplatit to ze svýho bigsmile

pro dobrej pocit přecebigsmileredface


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Dado (Člen)
16.04.2008 16:13:24
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

znám znám vizitky , nasratbigsmilebadbadbad


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Lihy (Člen)
16.04.2008 16:29:00
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

ross psal:

Taky bych tam nepsal prychy. Přece nedám všem stejný vstupní podmínky - kurva, za to bych zabil, když mi zavolá maník, ještě neví co přesně bude dělat a už chce vědět, kolik dostaneidontknow

proč nedáš všem stejný vstupní podmínky? snad nastavim nějakou laťku podle toho co potřebuju a pokud se mi ozve někdo kdo přesahuje moje vstupní požadavky tak není problém se dohodnout na úpravě pokud se to vyplatí...
jak to že maník co ti volá neví co bude dělat? se divim že vůbec volá....

Asi sem najivní, ale jestli něco nabízim tak to popíšu ne? Nabízim boty, tak napíšu jak sou super, z čeho sou atd. atd. a kolik stojej. S nabídkou práce je to to samý ne? Snad chceš sehnat kvalitniho člověka tak napíšeš co možná nejvíc aby se někdo takovej začal zajímat. Rozdíl od prodeje bot je akorát to že místo peněz dostaneš od toho dotyčnýho služby a už si musíš spočítat sám jestli se ti vyplatí kvalitní a dražší nebo levný ale nic moc.

Kelly01 (Člen)
16.04.2008 16:34:39
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

goodgoodgood


God Save The Queen!
osiris (Člen)
16.04.2008 16:41:06
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

...nabídka včetně CENY se tam píše furate bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
16.04.2008 16:43:10
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

osiris psal:

...nabídka včetně CENY se tam píše furate bigsmile

Hele zase mu nekřivdi, jakmile tam má, že dohoda možná, tak je to v OuKejibigsmile

osiris (Člen)
16.04.2008 16:54:51
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

...no pěkně jsme to tady zase zmrvili redface bigsmile

ps: woe myslel jsem ty jeho nabídky na prodej čehokoliv ...s trdičním dovětkem "a cenu mi nabídněte" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
16.04.2008 19:31:49
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

jako lopata(živnostník) mam skušenost: nejdřív cena a pak práce

pokud si někoho najímám, zajímá mě jeho cena a nebo nabídnu dopředu adekvátní sumu s možností přidání za dobře provedenou práci

jako bejvalýho zaměstnance mě vždycky zajímalo jako první co budu dělat a za co


to jebu
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:36:58
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

ross psal:

Taky bych tam nepsal prychy. Přece nedám všem stejný vstupní podmínky - kurva, za to bych zabil, když mi zavolá maník, ještě neví co přesně bude dělat a už chce vědět, kolik dostaneidontknow

Mluvíš mi z duše!!! A že takovejch je!!! Hlavně na netu.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:39:30
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

osiris psal:

...a do auta dej zmetkoj GPSku :))

Daj, když nedělá jak má. A už vím proč, furt jsem se tomu bránil.


Autobus je taky Suzuki... .
osiris (Člen)
16.04.2008 22:43:33
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D psal:
osiris psal:

...a do auta dej zmetkoj GPSku :))

Daj, když nedělá jak má. A už vím proč, furt jsem se tomu bránil.

...myslel jsem furatoj abys ji tam flák :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:44:21
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

bobule psal:

jako lopata(živnostník) mam skušenost: nejdřív cena a pak práce

pokud si někoho najímám, zajímá mě jeho cena a nebo nabídnu dopředu adekvátní sumu s možností přidání za dobře provedenou práci

jako bejvalýho zaměstnance mě vždycky zajímalo jako první co budu dělat a za co

Čééče, já nehledám lopatu. Kdo chce tak se hodnocení dozví. Ale nee na fóru, jsou věci který se na nástěnku nelepí.
Kdo se ptá na peníze a ani neřekne čí je a co může nabídnout tak je předem s velkou pravděpodobností vyfaulovanej.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:45:38
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Kelly01 psal:

A co můj regionsurprisedhelp

Tebe nechcu, tvoju oblast mám kvalitně obsazenou.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:47:30
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Lihy psal:

K čemu je nabídka práce bez alespoň rámcovýho nástřelu fin. ohodnocení...

A nebo hledáte jakýhokoli zoufalce co je momentálně bez práce a tak něco potřebuje?

Mně třeba moje práce moc nebaví a tak bych klidně šel jinam, ale musel bych za to mít víc (což by vykompenzovalo to, že tady mám už určitou jistotu a nějakej výhled) a nejsem typ co smlouvá kolik kdo dá - nevzbuzuje to ve mně důvěru v jednání takový firmy.

Rámcově: Základ + osobní hodnocení + provize z prodeje při splnění měs. plánu. Stačí? Vlk se nažral a koza je celá a eště jí bradavka naběhla.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:49:17
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K.a.s.y.m. psal:

škoda ,že je to tak dalekosmile2

Vlašim není zase tak daleko, se ozvi, klidně. Zase to budeš mít blíž na základnugood


Autobus je taky Suzuki... .
inkvizitorr (Administrator)
16.04.2008 22:51:17
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D psal:

Čééče, já nehledám lopatu. Kdo chce tak se hodnocení dozví. Ale nee na fóru, jsou věci který se na nástěnku nelepí.
Kdo se ptá na peníze a ani neřekne čí je a co může nabídnout tak je předem s velkou pravděpodobností vyfaulovanej.

tak tomuhle nerozumimidontknow co je na tom tajnýho a proč to budeš každýmu řikat osobněidontknow pokud někdo přečte inzerát a bude vyhovovat všem kritériům tj. může nabídnout co vy požadujete tak proč nedat do inzerátu i co za to nabízíte vyidontknow já teda osobně inzeráty s dodatkem "cena dohodou" okamžitě selektuju mimo můj zájemheadshake


doba je temná...
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:51:58
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Kelly01 psal:

Inkviz
Jak kellyovskýsurprised
U mne je to jasné,práci pouze na plnej,30 hrubýho nástup + po čase adekvátní zvýšení,auto mobil k dispozici..
Ve finále je z toho něco přes 20 a to je tak pro solo žijícího na základní potřeby bez motorky..idontknow

To jsou pomínky za který bych byl ochotnej praštit s živnosťákem..

A škoda že nevím kde je ten Huskyho příspěvěk jak vysvětloval pojmy flexibilita,dynamický kolektiv apod. smile1evil

rozmazlenej taxikář, nicméně ty částky vůbec nejsou nereálnéevil


Autobus je taky Suzuki... .
Datel (Člen)
17.04.2008 07:01:48
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D psal:
Kelly01 psal:

Inkviz
Jak kellyovskýsurprised
U mne je to jasné,práci pouze na plnej,30 hrubýho nástup + po čase adekvátní zvýšení,auto mobil k dispozici..
Ve finále je z toho něco přes 20 a to je tak pro solo žijícího na základní potřeby bez motorky..idontknow

To jsou pomínky za který bych byl ochotnej praštit s živnosťákem..

A škoda že nevím kde je ten Huskyho příspěvěk jak vysvětloval pojmy flexibilita,dynamický kolektiv apod. smile1evil

rozmazlenej taxikář, nicméně ty částky vůbec nejsou nereálnéevil

Běžný plat nic mimořádného idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
17.04.2008 07:19:12
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

inkvizitorr psal:
Mirek D psal:

Čééče, já nehledám lopatu. Kdo chce tak se hodnocení dozví. Ale nee na fóru, jsou věci který se na nástěnku nelepí.
Kdo se ptá na peníze a ani neřekne čí je a co může nabídnout tak je předem s velkou pravděpodobností vyfaulovanej.

tak tomuhle nerozumimidontknow co je na tom tajnýho a proč to budeš každýmu řikat osobněidontknow pokud někdo přečte inzerát a bude vyhovovat všem kritériům tj. může nabídnout co vy požadujete tak proč nedat do inzerátu i co za to nabízíte vyidontknow já teda osobně inzeráty s dodatkem "cena dohodou" okamžitě selektuju mimo můj zájemheadshake

myslím,že to píše proto,že plat může bejt dost různej....příklad...dostaneš 18tis. hrubýho jako základ k tomu tak 1,5% z obratu prodeje(nebo zisku)a ted záleží kolik si firma přestavuje obrat(zisk)třeba min 500 000 měsíčně.To jsou vcelku jednoduchý počty ne?odečtí od toho co ti strhnou za používání auta pro osobní účely(což se platí státu a to je myslím 1% ted nevím jestli to je z ceny auta nebo z platu + případný kilometry co soukromě najezdíš. a jsi na platu....proto se může plat dost lišit....tak to bych řek ,že je důvod proč to neuvádí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mirek D (Člen)
17.04.2008 08:06:41
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K.a.s.y.m. psal:
inkvizitorr psal:
Mirek D psal:

Čééče, já nehledám lopatu. Kdo chce tak se hodnocení dozví. Ale nee na fóru, jsou věci který se na nástěnku nelepí.
Kdo se ptá na peníze a ani neřekne čí je a co může nabídnout tak je předem s velkou pravděpodobností vyfaulovanej.

tak tomuhle nerozumimidontknow co je na tom tajnýho a proč to budeš každýmu řikat osobněidontknow pokud někdo přečte inzerát a bude vyhovovat všem kritériům tj. může nabídnout co vy požadujete tak proč nedat do inzerátu i co za to nabízíte vyidontknow já teda osobně inzeráty s dodatkem "cena dohodou" okamžitě selektuju mimo můj zájemheadshake

myslím,že to píše proto,že plat může bejt dost různej....příklad...dostaneš 18tis. hrubýho jako základ k tomu tak 1,5% z obratu prodeje(nebo zisku)a ted záleží kolik si firma přestavuje obrat(zisk)třeba min 500 000 měsíčně.To jsou vcelku jednoduchý počty ne?odečtí od toho co ti strhnou za používání auta pro osobní účely(což se platí státu a to je myslím 1% ted nevím jestli to je z ceny auta nebo z platu + případný kilometry co soukromě najezdíš. a jsi na platu....proto se může plat dost lišit....tak to bych řek ,že je důvod proč to neuvádí.

good


Autobus je taky Suzuki... .
Lihy (Člen)
17.04.2008 08:16:36
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K.a.s.y.m. psal:
inkvizitorr psal:
Mirek D psal:

Čééče, já nehledám lopatu. Kdo chce tak se hodnocení dozví. Ale nee na fóru, jsou věci který se na nástěnku nelepí.
Kdo se ptá na peníze a ani neřekne čí je a co může nabídnout tak je předem s velkou pravděpodobností vyfaulovanej.

tak tomuhle nerozumimidontknow co je na tom tajnýho a proč to budeš každýmu řikat osobněidontknow pokud někdo přečte inzerát a bude vyhovovat všem kritériům tj. může nabídnout co vy požadujete tak proč nedat do inzerátu i co za to nabízíte vyidontknow já teda osobně inzeráty s dodatkem "cena dohodou" okamžitě selektuju mimo můj zájemheadshake

myslím,že to píše proto,že plat může bejt dost různej....příklad...dostaneš 18tis. hrubýho jako základ k tomu tak 1,5% z obratu prodeje(nebo zisku)a ted záleží kolik si firma přestavuje obrat(zisk)třeba min 500 000 měsíčně.To jsou vcelku jednoduchý počty ne?odečtí od toho co ti strhnou za používání auta pro osobní účely(což se platí státu a to je myslím 1% ted nevím jestli to je z ceny auta nebo z platu + případný kilometry co soukromě najezdíš. a jsi na platu....proto se může plat dost lišit....tak to bych řek ,že je důvod proč to neuvádí.

No a to je to rámcově....např 18000 základ plus procenta z prodeje.... neni problém to napsat. Taky neni problém napsat co budeš přesně dělat... Teď mně napadlo, že na tu práci budou asi dobrý jehovisti bo maji praxi v tom zvonění na zvonky a rozdávání letáčkůevil

inkvizitorr (Administrator)
17.04.2008 08:26:06
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K.a.s.y.m. psal:

myslím,že to píše proto,že plat může bejt dost různej....příklad...dostaneš 18tis. hrubýho jako základ k tomu tak 1,5% z obratu prodeje(nebo zisku)a ted záleží kolik si firma přestavuje obrat(zisk)třeba min 500 000 měsíčně.To jsou vcelku jednoduchý počty ne?odečtí od toho co ti strhnou za používání auta pro osobní účely(což se platí státu a to je myslím 1% ted nevím jestli to je z ceny auta nebo z platu + případný kilometry co soukromě najezdíš. a jsi na platu....proto se může plat dost lišit....tak to bych řek ,že je důvod proč to neuvádí.

no ale dyk takovýhle popsaní platovejch podmínek by mi naprosto stačilo, vim rámcově co můžu čekat a že když prodám hodně letáků, tak dostanu víc peněz a rovnou si spočtu že dejme tomu ani při sebevětší snaze se mi to nebude páčit a už tam zbytečně nevolámidontknowhelp (tohle je tak tajná informace že se musí sdělovat osobně po telefonu???help)


doba je temná...
Lihy (Člen)
17.04.2008 08:39:34
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

inkvizitorr psal:

....vim rámcově co můžu čekat a že když prodám hodně letáků, tak dostanu víc peněz a rovnou si spočtu že dejme tomu ani při sebevětší snaze se mi to nebude páčit a už tam zbytečně nevolámidontknowhelp

A to je právě tobigsmile
tady se spoléha na to že "verbíř" ti po telefonu bude schopnej namluvit jak se budeš mít dobře atd. Klasickej podomní prodej, ale na druhou stranu je fakt, že sháníš podobný typy tak proč ne....

inkvizitorr (Administrator)
17.04.2008 08:42:00
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Lihy psal:

A to je právě tobigsmile
tady se spoléha na to že "verbíř" ti po telefonu bude schopnej namluvit jak se budeš mít dobře atd. Klasickej podomní prodej, ale na druhou stranu je fakt, že sháníš podobný typy tak proč ne....

mě je to jasný, proto právě píšu vejš, že tohle nemam rádsmokin


doba je temná...
RadkaB6 (Člen)
17.04.2008 10:48:35
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

na druhou stranu, vy byste chtěli aby tu visel vypíchlej Váš plat? bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Mirek D (Člen)
17.04.2008 11:07:13
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

koho zajímaj hned konkrétní peníze ten nezajímá mě. Ten ať jde lopatit, tam je to zvykem.
1 m vykopaný škarpy do hloubky 50 cm = 35,- Kč. Esli je tam skala, tož to máč černej smůlu... .

Nevšiml jsem si, že u inzerce podobné pozice bývá uváděn konkr. plat.  Leda tak u sběračů objednávek (což určo není tento případ) a i tam je to o úspěšnosti.

U nás je pevnej jenom základ, vše ostatní směrem nahoru můžeš za přesně stanovených podmínek zásadním způsobem ovlivnit sám. A pohyblivá složka je u některého 0,- a u jiného klíďo 40 i víc tisíc.

Jináč už se našli jedinci co postupovali dle návodu, na plat se zatím neptali a info o sobě zaslali. good


Autobus je taky Suzuki... .
K.a.s.y.m. (Člen)
17.04.2008 11:30:48
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

inkvizitorr psal:
K.a.s.y.m. psal:

myslím,že to píše proto,že plat může bejt dost různej....příklad...dostaneš 18tis. hrubýho jako základ k tomu tak 1,5% z obratu prodeje(nebo zisku)a ted záleží kolik si firma přestavuje obrat(zisk)třeba min 500 000 měsíčně.To jsou vcelku jednoduchý počty ne?odečtí od toho co ti strhnou za používání auta pro osobní účely(což se platí státu a to je myslím 1% ted nevím jestli to je z ceny auta nebo z platu + případný kilometry co soukromě najezdíš. a jsi na platu....proto se může plat dost lišit....tak to bych řek ,že je důvod proč to neuvádí.

no ale dyk takovýhle popsaní platovejch podmínek by mi naprosto stačilo, vim rámcově co můžu čekat a že když prodám hodně letáků, tak dostanu víc peněz a rovnou si spočtu že dejme tomu ani při sebevětší snaze se mi to nebude páčit a už tam zbytečně nevolámidontknowhelp (tohle je tak tajná informace že se musí sdělovat osobně po telefonu???help)

mě to připadá taky docela logický to neuvádět.jestli máš zájem o práci tak se ozvy osobně a pak se domluvíme....takhle to beru já.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
17.04.2008 11:35:13
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D psal:

koho zajímaj hned konkrétní peníze ten nezajímá mě.

surprisedsurprisedsurprisedidontknowhelpheadshakeheadshakeheadshake


doba je temná...
vOjTaB6 (Člen)
17.04.2008 11:51:20
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

tu Mirek D: malinko mi to pripada jako "prachy ti reknu, az mi podepises smlouvu" Asi bych k tobe nesel pracovat, beru jako samozrejme, ze ty neco chces a ja neco nabizim, ja ti dam info o sobe a na oplatku bych chtel info o pracovnim miste a jestli mi na dotaz o prachach odpovis, ze uz dal nechces jednat, tak mi to pripada fakt divny...headshakesurprised


Bandit rulezz!!!
Lihy (Člen)
17.04.2008 11:59:13
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

K.a.s.y.m. psal:

mě to připadá taky docela logický to neuvádět.jestli máš zájem o práci tak se ozvy osobně a pak se domluvíme....takhle to beru já.

Ano i tak se na to jde dívat a i si to celkem vystihnul: "jestli máš zájem o práci" prostě nemáš škváru tak zkoušíš kde co - jsi v pozici toho kdo hledá.
Ale když to vemeš z pohledu že ten kdo hledá je firma, tak by nabídka práce měla prostě vypadat jinak.

Ale asi tady jde o to že v tomhle případě se nejedná o žádnou kvalifikovanou práci a proto to může dělat kdokoli, tudíž firma na nějaký hledání člověka "na míru" může dlabat.

Zdenda (Člen)
17.04.2008 13:06:04
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

osiris psal:

...velký cool ...nasrat fuck mrdání s tím je po kokot a pak z toho vyleze decka barvy, kšeft jak prase bigsmile ...motorky zkurvený bigsmile ...je fajn se s něčím 2 hodiny srát a doplatit to ze svýho bigsmile

Tak to mě musíš milovatbigsmile

PS: došla mi brusná pasta, mohu tě požádat?evil


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mirek D (Člen)
17.04.2008 13:07:24
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

vOjTaB6 psal:

tu Mirek D: malinko mi to pripada jako "prachy ti reknu, az mi podepises smlouvu" Asi bych k tobe nesel pracovat, beru jako samozrejme, ze ty neco chces a ja neco nabizim, ja ti dam info o sobe a na oplatku bych chtel info o pracovnim miste a jestli mi na dotaz o prachach odpovis, ze uz dal nechces jednat, tak mi to pripada fakt divny...headshakesurprised

Eště jsi mi vo sobě nic neřekl, čekám..........přesně v pořadí jak jsi psal, panáčku... .


Autobus je taky Suzuki... .
vOjTaB6 (Člen)
17.04.2008 13:12:24
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

to Mirek D:
smile1Ja ale o zadnou praci zajem nemam, mam praci, ktera me bavi a menit ji nechci. Ja jsem to uvadel pro priklad.


Bandit rulezz!!!
Mirek D (Člen)
17.04.2008 13:15:44
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

mě to připadá taky docela logický to neuvádět.jestli máš zájem o práci tak se ozvy osobně a pak se domluvíme....takhle to beru já.

Ano i tak se na to jde dívat a i si to celkem vystihnul: "jestli máš zájem o práci" prostě nemáš škváru tak zkoušíš kde co - jsi v pozici toho kdo hledá.
Ale když to vemeš z pohledu že ten kdo hledá je firma, tak by nabídka práce měla prostě vypadat jinak.

Ale asi tady jde o to že v tomhle případě se nejedná o žádnou kvalifikovanou práci a proto to může dělat kdokoli, tudíž firma na nějaký hledání člověka "na míru" může dlabat.

Tadle práce není vo tom jakou máš školu ani kolik titulů před a za jménem. Inženýři se někdy nechytaj a obyč. středoškolák a nebo i vyvučenej funguje jak blázen (osobně vyzkoušeno).
Je to hlavně o osobnosti toho člověka. Taky nepodepíšeš např. životní pojistku komukoliv kdo u tebe zazvoní, ale budeš koukat co je to za člověka.
Umění obchodního zástupce je i o tom jak se dostat k (pro něho) důležitým informacím.
Někdy stačí postupovat dle stupidního návodu a nee blejt na netu nesmysly.


Autobus je taky Suzuki... .
Lihy (Člen)
17.04.2008 14:15:20
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Takhle já si představuju nabídku práce:
XXXX, a.s. stavebně-montážní společnost zabývající se od roku 1990 výstavbou plynovodů, produktovodů, topných a rozvodných soustav, inženýrských sítí, výstavbou a rekonstrukcí objektů v celé České republice přijme pracovníka na pozici:

Vedoucí obchodně technického oddělení
Zacílení pozice: Vedoucí OTO bude vést tým rozpočtářů a přípravářů, odpovídat za zpracování cenových nabídek do výběrových řízení, zpracovávat a projednávat smluvní vztahy (smlouvy o dílo a subdodavatelské smlouvy ) a účastnit se obchodních jednání za účelem realizace nových obchodních případů.


Kvalifikační předpoklady: VŠ – stavební (popř. SŠ s adekvátní praxí), autorizace ČKAIT – výhodou (pozemní stavby, vodohospodářské stavby) praxe ve výstavbě, rozpočtování a přípravě staveb.


Předcházející praxe: v oboru min 5 let na pozicích rozpočtář, přípravář staveb, stavbyvedoucí, vedoucí technického oddělení.

Charakteristika úspěšného kandidáta:
- velmi dobré manažerské, řídící a odborné znalosti a dovednosti
- schopnost zpracování cenových nabídek do výběrových řízení, odpovědnost za jejich úplnou, věcnou i obsahovou část
- zajištění technických a cenových podkladů pro výrobu, spolupráce s výrobním
úsekem
- zaměření na dosažení výsledku a získání zakázek
- schopnost týmové práce
- přehled v oboru stavebnictví a vývoje cen stavebních prací
- ochota nadstandardního pracovního nasazení
- komunikativní typ
- znalost práce s PC na velmi dobré úrovni

Nabízíme:
- práci v dynamicky fungující společnosti v oboru, který dává jistotu budoucnosti
- přímý vliv na vedení společnosti
- základní plat 35.000 Kč
- prémie v přímé úměře dosaženým výsledkům
- služební automobil, mobilní telefon
- příspěvek na ubytování pro mimopražské pracovníky
- odborné vzdělávání
- nástup ihned


-----------------------------------
Ale každý si asi představuje vztahy firma zaměstnanec.
Jinak s těma penězma, např. u nás se ty platy normálně vědi a nevidim na tom nic špatnýho, že vim kdo kolik bere a ostatní vědi kolik beru já. Přece si na nějaký pozici a za to dostáváš adekvátní odměnu podle míry zodpovědnosti, náročnosti atd. a je normální, že vedoucí bere víc než asistentka tak vo co jde, proč to nějak skrývat? Pokud tedy firma jedná fér a lidé na stejných pozicích berou přibližně stejně (nepočítám do toho nějaké odměny, ty sou samo u každýho jinak nebo nárůst platu za praxi...atp.)

a už mě to nebaví řešit....je mi blbě po včerejškubigsmile

inkvizitorr (Administrator)
17.04.2008 14:43:14
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

mam na to némlich stejnej názor jak lihoměr, prostě voba vyložej karty a je to. totéž ve firmě, podle toho co dělám, tak sem ohodnocenej a nevim co je špatný na tom, když všichni ve firmě vědi, kolik kdo beresmokin osobně bych tenhle systém tipnul na postbolševický manýry celýho vedeníbad zdravá a perspetkivní firma se takhle nemůže chovatidontknowheadshake


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
17.04.2008 16:02:04
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

No a já du ze hrysmile1

Nikdo mne nedonutí někam pořád lozit a říkat "chci vám nabídnout"sickevil


God Save The Queen!
Dado (Člen)
17.04.2008 17:08:30
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Hoši klid, vdyť jen poptával. A komu to nebylo košer, tak ten šel dál,né. Koho to oslovilo ten už je v dalším kole,jugoodgoodgoodgood. Osobně bych taky neodkrejval všechny karty hned, už to je první selekce. Ale samo,že statistická chyba je možná. Jako že se v prvním sejtu , zachytěj i kvalitní lidiidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
bobule (Člen)
17.04.2008 18:39:59
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Tadle práce není vo tom jakou máš školu ani kolik titulů před a za jménem. Inženýři se někdy nechytaj a obyč. středoškolák a nebo i vyvučenej funguje jak blázen (osobně vyzkoušeno).
Je to hlavně o osobnosti toho člověka.

požadavky min: středoškolské vzdělání

tak trošku si protiřečíšidontknow


to jebu
Kelly01 (Člen)
17.04.2008 22:26:44
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

ideál je cikánevil


God Save The Queen!
barynek (Člen)
17.04.2008 22:48:10
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Kelly01 psal:

ideál je cikánevil

bigsmilebigsmilebigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
Mirek D (Člen)
18.04.2008 21:26:32
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Závěr: To co "poptával" Špiritus je dobrý tak na nějakýho projektanta kterej k tomu co dělá potřebuje např. oprávnění, zkoušky apod. Pak taky pro špekulanty.

Já potřebuju normální lidi, ne vědátory co musej vědět do puntíku vše co musí udělat a taky co nemusí.

Záměrně jsem to napsal tak jak jsem to napsal, aby se právě takový oddělili. Proti nikomu nic nemám, každej se hodí na něco jinýho. A adepti už jsou, ale nee z tohoto fóra.

Kelly: "Chtěl bych vám nabídnout ..." říkají jen začátečníci a ti co chcou být vyhozeni hned mezi dveřma, Nehledám podomní prodejce a sběrače objednávek.


Tímto bych to uzavřel. :smokin:


Autobus je taky Suzuki... .
JIRKASILVER (Člen)
18.04.2008 21:48:13
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirku až pojedeš do Příbrami cinkni nějakou chemii koupím do firmy.
Zástupce nechcu jen tebe.good
Nevím co se hoši diví je to klasický prodej vysavačů ala Smrt krásných srnců.
Na to jsou školy k ničemu.
Aby to bylo super rentabilní tak šikovnej k tomu bude dělat zástupce třeba přes cigára.
Ušetří na cestovným,ale musí se otáčet jinak bude mít nízký obrat a letísmile1

Kelly01 (Člen)
18.04.2008 21:55:11
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

No,možná to říkaj jinak,ale pracovní náplň jsem vystihl předpokládám na 100%smokin


God Save The Queen!
Mirek D (Člen)
18.04.2008 23:04:40
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Kelly01 psal:

No,možná to říkaj jinak,ale pracovní náplň jsem vystihl předpokládám na 100%smokin

Sotva na 15%, to mi věřidontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
18.04.2008 23:06:42
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

To JirkaSilver - to už je let co jsem todle domlouvali....že by se ledy prolomily?
Ozvu se, brzy!!smile1


Autobus je taky Suzuki... .
perňa (Člen)
19.04.2008 08:54:45
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Kelly01 psal:

No,možná to říkaj jinak,ale pracovní náplň jsem vystihl předpokládám na 100%smokin

JAK ŘÍKÁŠbigsmile


nezáleží na váze, ale na hmotnosti :o)
Zdenák (Člen)
20.04.2008 09:18:25
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D psal:
Kelly01 psal:

No,možná to říkaj jinak,ale pracovní náplň jsem vystihl předpokládám na 100%smokin

Sotva na 15%, to mi věřidontknow

a 85 % je leštění klik... bigsmile
Bohužel to znám.. surprisedsmile2redface
Jednou se člověk rozhodne dělat ve službách a tak slouží....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Buni (Člen)
20.04.2008 10:17:56
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Prostě inzerát na obyčejnýho dealera. Nejlépe na nějakýho tlučhubu, co dokáže zblbnout lidi. Na vzdělání nezáleží, ale aby to vypadalo dobře, tak aspoň SŠ vzdělání. Tak nějak bych to viděl. Nic ve zlým. bigsmile

Kelly01 (Člen)
20.04.2008 10:19:54
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

No,von by tohle docent s balíkem atestací a 6ti doktoráty asi nečetsmile1


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
20.04.2008 10:28:23
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Jak by přeložil Husky:

SŠ vzdělání - dobře to vypadá,ve firmě jsme chytří
ŘP sk. B, vztah k vozidlům a dopravě - všechno si spravíš sám nebo to poznáš na penězích
základní znalosti práce na PC - musíš tam napsat objednávku a poslat kopii mejlem vedení na kontrolu že se neflákáš
komunikativnost - poraď si sám,na nic se nás nepej(obtěžuje to)
znalost regionu - komu tu chemii kurva vnutím?
bydliště v regionu - když se budou rozmýšlet tak ať tam můžu denně opruzovat
trestní bezúhonnost - ať ti někdo nesebere noťas a telefon,bylo by to škoda
                             - kérky na krku nežádoucí!
Nástup dle dohody - bože,pár lidí nám s tím seklo..


God Save The Queen!
fido (Člen)
20.04.2008 23:15:33
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

Mirek D psal:
Kelly01 psal:

A co můj regionsurprisedhelp

Tebe nechcu, tvoju oblast mám kvalitně obsazenou.

...a zástupce pro Iglau a přilehlý žďárskobrodský kopce ani prdsmile2smile1


bla...blabla...!
Mirek D (Člen)
21.04.2008 09:28:43
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

fido: Dyť máš co dělatcool


Autobus je taky Suzuki... .
fido (Člen)
21.04.2008 11:10:09
Offline

Re: Nabídka práce - obchodní zástupce

...zatím..bigsmile


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr