Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » sračky do oleje

Banditatom (Člen)
16.04.2008 19:57:19
Offline

sračky do oleje

tak z jinnýho soudkubigsmile. Dneska mi olej v autě řekl papa. No tak vyměnit co s tím, že joevil. koupil jsem novej a borec mi doporučil nějakou sračku do oleje pro starší vozítka. Jelikož jsem k takovým hovadinám hodně skeptický nechal jsem se dlouho mě přemlouvat. Borec do mě hustil, že to zvedné výkon sníží spotřebu oleje, benzínu, mechanickou hlučnost a sníží opotřebeníidontknow. Teda jsem ho koupil ať má radost borecbigsmile vyměním olej po záhřátí naliju sračku a hurá na 150 km služební výletek. No nestačil jsem se divit po ujetí asi 50km se motor stišil a začal být nějaký ochotnější ( 1.2)
tak asi nekecal auto fakt jede líp a je tišígoodgood.Spotřeba se ještě ukážebigsmile Máte někdo taky skušenost s takovýma sračičkama?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
16.04.2008 20:05:42
Offline

Re: sračky do oleje

...jo spousta lídí ...s placebem :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
16.04.2008 20:08:05
Offline

Re: sračky do oleje

A řekl: "Budiž světo"....


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
16.04.2008 20:12:01
Offline

Re: sračky do oleje

osiris psal:

...jo spousta lídí ...s placebem :))

placebo ti cpou u doktorabigsmile snad slyším vidím ne? nebo ne?surprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Radek-Ban (Člen)
16.04.2008 20:18:15
Offline

Re: sračky do oleje

....GO za běhu motorusurprised no neber toevilbigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Michal Dk (Člen)
16.04.2008 20:20:15
Offline

Re: sračky do oleje

Tyhle přísady jsou vyvíjený speciálně pro letecký a vojenský účely jsou většinou na bázi teflonu když mají vytvořit film a snížit tření na styčných plochách motoru popř.převodovky.Při destrukci a úniku oleje mají prodloužit dolet či dojezd strojů.V os.autech při testech co jsem našel na netu opravdu dochází k nepatrnému snížení hlučnosti snad to usnadnuje studený start ale nikde se neprokázalo snížení spotřeby.

Banditatom (Člen)
16.04.2008 20:25:35
Offline

Re: sračky do oleje

ty spotřebě taky moc nefandimbigsmile, ale hlučnost (tenhle typ motoru je celkem uklepanýbigsmile) se fakt snížila a ten hajzlík malejbigsmile jede o něco líp je točivej hajzlíkbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
maňas (Člen)
16.04.2008 20:39:35
Offline

Re: sračky do oleje

jo něco jako trigment jsem lil do gsx-sa a pomohlo to snad,nebo jsem si to jen přál,ale malinko ztichlo a přestal se tak ukrutně strácet olejgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
luig (Člen)
16.04.2008 20:54:16
Offline

Re: sračky do oleje

Jasný, do nádrže V-Power Racing a je to tutovýbigsmile


Ne asi
bubák (Člen)
16.04.2008 20:58:52
Offline

Re: sračky do oleje

eště si zapomněl napsat kolik Tě ta sračka do oleje stálaidontknow, Jinak souhlas s Osim o placebo efektu, páč tomuhle nevěřím ani šumák, natož po 50kmevil


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Banditatom (Člen)
16.04.2008 21:06:45
Offline

Re: sračky do oleje

bubák psal:

eště si zapomněl napsat kolik Tě ta sračka do oleje stálaidontknow, Jinak souhlas s Osim o placebo efektu, páč tomuhle nevěřím ani šumák, natož po 50kmevil

sračka stála 250kč 4dcl jeto TEXACO výrobek, a do dneška jsem měl úplně stejnej názor jako ty. Uvidíme co to udělá maximálně koupím novej motorevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Radek-Ban (Člen)
16.04.2008 21:16:25
Offline

Re: sračky do oleje


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
bubák (Člen)
16.04.2008 21:28:12
Offline

Re: sračky do oleje

Banditatom psal:
bubák psal:

eště si zapomněl napsat kolik Tě ta sračka do oleje stálaidontknow, Jinak souhlas s Osim o placebo efektu, páč tomuhle nevěřím ani šumák, natož po 50kmevil

sračka stála 250kč 4dcl jeto TEXACO výrobek, a do dneška jsem měl úplně stejnej názor jako ty. Uvidíme co to udělá maximálně koupím novej motorevil

Ale jóó chlape v pohoděsmile1, jen sem v tomhle ohledu a podobnejch HorstFuchsovskejch píčovinách trochu skeptik. Nedávno mi známej co vopravuje pračky ukazoval buben po kalgonitu, jo byl vopravdu super lesklej,málem bez známek použití až na to že mu skoro úplně zmizely hliníkový unašeče který ho v tý pračce držej. Totálně nasračku hliník v prdeli, ale po šutru ani náznakbigsmilegood Tož tak, volej určo maže, co dělá ta přísada?? maže víc?? No nevim, dvěpade není žádná katastrofa ale prostě tomu nevěřímsurprisedsmile1


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Mirek D (Člen)
16.04.2008 22:34:03
Offline

Re: sračky do oleje

Mě na podobný dotaz bylo odpovězeno:"Proč  do aditivovaných olejů lít další (rádoby)aditiva?"idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Mára (Člen)
16.04.2008 23:48:29
Offline

Re: sračky do oleje

Taky jsem nevěřil a byl jsem zastáncem nelejt nic navíc,ale pak mě do toho ukecal kolega a přesvědčil mě o kvalitě zn.Metaltec-1.Zjišťoval jsem o téhle věcičce hoodně věcí a používám ho už 2 rokem a jsem max spokojenej good .Tak trochu dělám do motorů a věcí takovejch a čemu jsem nevěřil,tak teď věřím.Tuhle přísadu používala v americe armáda ve svejch motorech.Byla vyvinuta kvůli obávanému prostřelení např.olejové vany,nebo něčemu,kde hrozila ztráta oleje.Není na žádné olejové bázi,nebo dokonce s olovo molekulama...Mrkněte na tyhle stránky a možná ho zkusíte.Mají tam nezávislý testy a takový.Dyštak se ptejte.Jinak takový běžný přísady z benzínek nekupuju..,to nikdy.. sick

http://www.metaltec-1.cz/home.php


Mám rád lidi na svém místě...
VikecB12 (Člen)
17.04.2008 07:53:15
Offline

Re: sračky do oleje

Tak to už musí teda být něco,ve vaně 9mm díra a vono to utěsníbigsmile  Volové,přiznejte se kdo to dýlujeteevilsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
17.04.2008 07:53:29
Offline

Re: sračky do oleje

Mára psal:

Taky jsem nevěřil a byl jsem zastáncem nelejt nic navíc,ale pak mě do toho ukecal kolega a přesvědčil mě o kvalitě zn.Metaltec-1.Zjišťoval jsem o téhle věcičce hoodně věcí a používám ho už 2 rokem a jsem max spokojenej good .Tak trochu dělám do motorů a věcí takovejch a čemu jsem nevěřil,tak teď věřím.Tuhle přísadu používala v americe armáda ve svejch motorech.Byla vyvinuta kvůli obávanému prostřelení např.olejové vany,nebo něčemu,kde hrozila ztráta oleje.Není na žádné olejové bázi,nebo dokonce s olovo molekulama...Mrkněte na tyhle stránky a možná ho zkusíte.Mají tam nezávislý testy a takový.Dyštak se ptejte.Jinak takový běžný přísady z benzínek nekupuju..,to nikdy.. sick

http://www.metaltec-1.cz/home.php

...já s tym mažu vrtáky a panty u dveří...a funguje to, dveře nevržou a vrtáky nemodraj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
17.04.2008 08:23:10
Offline

Re: sračky do oleje

VikecB12 psal:

Tak to už musí teda být něco,ve vaně 9mm díra a vono to utěsníbigsmile  Volové,přiznejte se kdo to dýlujeteevilsick

no nejde spíš o to že to utěsní, ale že na plochách je nějaký film který prodlouží dobu funkčnosti motoru bez oleje.evilbigsmile


Blu one.... old one
Antihero (Člen)
17.04.2008 08:33:46
Offline

Re: sračky do oleje

...a co dyž to bude prostřelený 45ACP?help


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
17.04.2008 08:35:24
Offline

Re: sračky do oleje

Antihero psal:

...a co dyž to bude prostřelený 45ACP?help

pak je to vpussybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
17.04.2008 13:14:07
Offline

Re: sračky do oleje

Jediný co mi kdysi jednou pomohlo u staršího auta je Castrol TDA (aditivum do nafty) Auto tenkrát cukalo a hulilo, po vyjetí těhle dvou flašek (1 láhev na 500L nafty) můžu fakt říct, že to přestalo hulit i cukat. Jednou ročně to preventivně proleju nádrží u každýho auta pro lepší pocit páč to má čistit a udržovat čistej palivovej systém. Jestli mi to zvýší o pár oktanů číslo, mě naprosto nezajímá. Osobně si myslím, že firma jako Castrol by neudělala mrdku, která by motor poškodila. Ovšem těm různejm teflonům a píčovinám, kdy auto může jet bez oleje nevěřim.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
17.04.2008 18:52:00
Offline

Re: sračky do oleje

a co s toho vyplívá? na každým šprochu pravdy trochucool. Taky si myslím že to bůh ví jakej zázrak nebude, ale funguje to aspoň trochubigsmile. Rozhodně nesouhlasím s teleshopingovím horstem bigsmilekterej dělá neprůstřelný lak a přísadu do oleje co zvedné výkon o 1000% a zároveň sníží spotřebu o 99.9%bigsmilebigsmilebigsmile

By mě zajímalo kolik lidí to žereevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mikin (Člen)
17.04.2008 19:27:44
Offline

Re: sračky do oleje

jsou to všechno pičoviny akorat to taha z lidi penize.
A motor bez oleje asi taky moc dlouho nepojede.headshake

Mára (Člen)
17.04.2008 19:40:46
Offline

Re: sračky do oleje

Jsou přísady,který jsou dobrý a fungujou,ale bohužel jsou i ty,co kurvěj motor a ještě to tahá z lidí prachy.To je fakt a je hafo lidí co předem odsuzujou něco,co vlastně ani nevyzkoušeli sick Já bych věřil testům a nezávislým institucím...co vy? bigsmile
Ale je fakt že Bandit funguje dobře i bez toho good


Mám rád lidi na svém místě...
Zdenda (Člen)
17.04.2008 20:53:17
Offline

Re: sračky do oleje

Kdyby třeba to co má ztišit motor a zvýšit jeho výdrž bylo tak úžasný, proč by to už dávno světový automobilky nepoužívali? Podle mě by to ani nebylo na trhu, páč by to hned ten patent zkoupili.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Michal Dk (Člen)
17.04.2008 21:38:04
Offline

Re: sračky do oleje

Změnit název příspěvku na zbytečný sračky do oleje.

Filous (Člen)
18.04.2008 08:00:53
Offline

Re: sračky do oleje

Zdenda psal:

Jediný co mi kdysi jednou pomohlo u staršího auta je Castrol TDA (aditivum do nafty) Auto tenkrát cukalo a hulilo, po vyjetí těhle dvou flašek (1 láhev na 500L nafty) můžu fakt říct, že to přestalo hulit i cukat. Jednou ročně to preventivně proleju nádrží u každýho auta pro lepší pocit páč to má čistit a udržovat čistej palivovej systém. Jestli mi to zvýší o pár oktanů číslo, mě naprosto nezajímá. Osobně si myslím, že firma jako Castrol by neudělala mrdku, která by motor poškodila. Ovšem těm různejm teflonům a píčovinám, kdy auto může jet bez oleje nevěřim.smokin

...jenomže to uš zase mícháš japka s hruškama, aditiva do paliva a aditiva do voleje sou každý něco ouplně jinýho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
18.04.2008 13:08:49
Offline

Re: sračky do oleje

Týýýýý vole já sem pussy Nojo máš recht, voni tady diskutujou vo voleji........ Njn mám toho moc, už mi jebe. To víš třicítka na krku.smile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr