Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kakin měl nehodu

MAZI (Člen)
20.04.2008 22:15:20
Offline

Re: Kakin měl nehodu

přeju brzké uzdravení ....


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
svatej (Člen)
20.04.2008 22:32:06
Offline

Re: Kakin měl nehodu

vy ste ale wolove.bigsmile KUa fix,jezdete vopatrne,ted to mam za Vama daleko.tak nejsem tak mrstnej.
Báro,pevny nervy preju,az se zacne vztekat,ze ho treba nekde neco svedi a von si pres sadru,nebo tak,nemuze podrbat.Uz to normalne vidim.bigsmile Drtim palce,vsechny a pozdravuj ho vode me.Ze az se vratim,tak uvidi.
Kelly: neriskuj,nestvi me.surprised


Amen. . .
fido (Člen)
20.04.2008 23:00:40
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Brzké uzdravení...:good


bla...blabla...!
Peka (Člen)
21.04.2008 07:14:09
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Tak at vse sroste bleskovou rychlosti, z to ho se rychle oklepe. goodgood


B12 neni uz je autobus :)
RadkaB6 (Člen)
21.04.2008 09:01:26
Offline

Re: Kakin měl nehodu

no nazdar... pěkně ve mě hrknlo. Ale jak tak koukám, dostane se z toho , má tvrdej kořínek. Moc držím palečky ať je to co nejmíň bolestivé a co nejdřív! Báro hlavu vzhůru, aspoň Ti před svatbou neuteče bigsmile Moc ho pozdravuj...


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Vlastoš (Člen)
21.04.2008 09:12:17
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Bude se mu blbě tancovat Kozáček smile1, jinak samo přeju co nejrychlejší uzdravení bez komplikací.goodgood


Život není peříčko
Honza B12 (Člen)
21.04.2008 09:13:34
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Taky držím palce ať se rychle zdraví good, ale svatbě se dá uniknout i snáz headshake
Jsem rád, že to takhle dopadlo, číst to v pátek, tak ty "vtipný" poznámky vynechám

Bára (Člen)
21.04.2008 09:17:15
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Vy fakt dokážete člověka pobavit smile1
Já ho nebila, to teprve příjde evil Ty modřiny má nejspíš od toho, jak se mu helma smýkla z hlavy. Nevím, jak se to mohlo stát, asi pravděpodobně, jak ryl hlavou o zem, tak se mu nějakým způsobem sundala - nechápu idontknow A ty odřeniny na bradě má od prokouslýho rtu sick Ale to se mu do svatby všechno zahojí, přinejhorším zapudruje bigsmile
Pro Míry: Nedrží hajzlpapír, ale zrcátko. Fešák se chtěl vidět, jak vypadá. Koukal na sebe dost nevěřícně surprised

Kožuch (Člen)
21.04.2008 09:58:53
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kakine držím palce ať jsi co nejdříve v cajku a na CEC jim to tam ukážeš good

Lihy (Člen)
21.04.2008 10:33:59
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Bára psal:

Pro Míry: Nedrží hajzlpapír, ale zrcátko. Fešák se chtěl vidět, jak vypadá. Koukal na sebe dost nevěřícně surprised

Ať je v klidu, jizvy muže nehyzdísmokin
bigsmile

Datel (Člen)
21.04.2008 14:59:08
Offline

Re: Kakin měl nehodu

.....a fósy mu taky nechali. Sestřičky, jak nastartujó ty svoje žiletky před operacó, tak tě přejedó všade...........tož eště že tak.....jináč by byl fakt k nepoznáníbigsmile

Škop (Nový člen)
21.04.2008 18:29:32
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Čau Báro,dneska mě to volali kuci od Holuba kde jsme spolu makali ,že se Kakin roštípal..Jestli se v tom špitále zdrží tak tak ho samo zajedem navštívit.Pozdravuj toho cvoka a ať se z toho co nejdřív vylížegoodDržte se !

Tomy (Člen)
21.04.2008 19:27:41
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Přeju brzké uzdravení a zdravím jak Báru tak i Kakina, alespoň takhle na dálku prostřednictvím fóra. Vše bude v pořádku.Tomy

Bára (Člen)
22.04.2008 09:03:36
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Zdravím všechny, tak poslední zprávy jsou víc než příznivé. Noha se hojí, včera dokonce udělal první kroky o berlích good a pokud vše půjde dobře, tak ho mám v pondělí doma goodbigsmile Už se těším, až se o něj budu starat.....

vOjTaB6 (Člen)
22.04.2008 09:07:38
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Paráááááádáááá, potlesk.goodgoodgoodbigsmile

jen tak dál...


Bandit rulezz!!!
Filous (Člen)
22.04.2008 09:08:22
Offline

Re: Kakin měl nehodu

...no táááág, bude dobřegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
22.04.2008 09:09:44
Offline

Re: Kakin měl nehodu

No vida...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
22.04.2008 09:09:46
Offline

Re: Kakin měl nehodu

good ...gut zpráva bigsmile

Filous (Člen)
22.04.2008 09:11:13
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Mour psal:

good ...gut zpráva bigsmile

...dneska asi první, co??? ...teda aspoň u měsmile2 ...parťáku, dneska bych se rači f prdeli vidělsmile2smile2smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
22.04.2008 09:43:00
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Filous psal:
Mour psal:

good ...gut zpráva bigsmile

...dneska asi první, co??? ...teda aspoň u měsmile2 ...parťáku, dneska bych se rači f prdeli vidělsmile2smile2smile2

...v klidu  bigsmile ....Ty za to nemůžeš ...holt lidský faktor je nevyzpytatelný ...a k tomu ještě ty jednotky nejsou naloženy po zařízeních, ale na přeskáčku bigsmile ...další faktor v expedici Janky.

Koldan (Člen)
22.04.2008 11:48:14
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kuwa dyž už i piloti padaj co pak bude s náma. sem pro to na týden zabanovat Svatého,že si klidně odjel a nenechal tu aspoň zástupfuck
Kakine srůstej a Báro neboj,svajba bude a aspoň bude jasný,že si bereš motorkáře a až budete mít děcka a budů sa ptat proč že má tata na svajbové fotce berle,tag řekneš:páč byl motorkářskej grázl. a už vidím Kakina jag sa přitom bude hrdosťů naparovatgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
22.04.2008 12:02:39
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Mour psal:
Filous psal:
Mour psal:

good ...gut zpráva bigsmile

...dneska asi první, co??? ...teda aspoň u měsmile2 ...parťáku, dneska bych se rači f prdeli vidělsmile2smile2smile2

...v klidu  bigsmile ....Ty za to nemůžeš ...holt lidský faktor je nevyzpytatelný ...a k tomu ještě ty jednotky nejsou naloženy po zařízeních, ale na přeskáčku bigsmile ...další faktor v expedici Janky.

Mour mi fušuje do řemesla? surprisedbigsmile

Kde ten marod leží a jaké jsou tam návštěvní hodinky? Dneska po šichtě mu půjdem oblídnout zranění good

Bára (Člen)
22.04.2008 13:23:43
Offline

Re: Kakin měl nehodu

To Abik: Leží v Úrazové nemocnici na lůžkovém oddělení, 4. patro - traumatologie. Návštěvní hodiny sou od 3 dö 5. Tak to se tam asi potkáme good

To Koldan: Úplně si to představuju, jak se před těma dětma naparuje bigsmile

Pšán (Člen)
22.04.2008 14:17:32
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Bára psal:

Zdravím všechny, tak poslední zprávy jsou víc než příznivé. Noha se hojí, včera dokonce udělal první kroky o berlích good a pokud vše půjde dobře, tak ho mám v pondělí doma goodbigsmile Už se těším, až se o něj budu starat.....

..no prosím,tak to je good..pěkně to odsejpá..
..Báro,i Kakin už se těší..evil


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
22.04.2008 14:19:12
Offline

Re: Kakin měl nehodu

tenhle úraz má výhodu že pár měsíců může být "jen dole"evil


God Save The Queen!
Mirek D (Člen)
22.04.2008 22:16:45
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kelly01 psal:

tenhle úraz má výhodu že pár měsíců může být "jen dole"evil

Aby si na to nezvykl, a pak ze "skokana" nebylo jenom "leháro"smokin


Autobus je taky Suzuki... .
JIRKASILVER (Člen)
23.04.2008 21:08:07
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kelly good málokdo přizná svojí chybu.
V ČMN dobrá rubrika jak jsem boural poučné.good

Tomy (Člen)
24.04.2008 21:48:28
Offline

Re: Kakin měl nehodu

JIRKASILVER psal:

Kelly good málokdo přizná svojí chybu.
V ČMN dobrá rubrika jak jsem boural poučné.good

Jj,tato rubrika je velmi zajímavá a dosti poučná.Čtu ji pravidelně jako i téměř celé ČMN...good

Bára (Člen)
25.04.2008 11:56:17
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Dneska budu slavit a veselit se ..... mám ho doma!!!goodgoodgood
Je bezva, jak se zdravotní stav může během týdne změnit. A teď už bude jen dobře .... THE END .... bigsmile

Loser (Administrator)
25.04.2008 12:37:31
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Bára psal:

Dneska budu slavit a veselit se ..... mám ho doma!!!goodgoodgood
Je bezva, jak se zdravotní stav může během týdne změnit. A teď už bude jen dobře .... THE END .... bigsmile

tak nezapomen nalejt jednu i mu, at se to uzdravovani jeste urychli a o svatebnim veceru te uz bude prenaset pres prahgoodsmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
25.04.2008 12:47:06
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Tý wogo, to de rychle good ...holt zdravě živený synek goodbigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
25.04.2008 13:47:12
Offline

Re: Kakin měl nehodu

to Bára: tak ať Kuba zase brzo skáče přes kaluže....good

Spidermila (Člen)
25.04.2008 13:56:15
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kakin drz se! At se ti to brzo vsechno zahoji good a pak to nekdy uz konecne zajdem zapit v Blansku beerbeerbeerbeerbeerbeer

Datel (Člen)
26.04.2008 22:05:16
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Simulant je to! Ani sádru, ba ani ortézu nemá....smile1

...zato protekční odrazky na fofrhůlkách goodbigsmile


... tak brzké douzdravení a hybaj do práce!good

Kakin (Člen)
29.04.2008 14:19:40
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Nazdárek bando, tímto Vám všem děkuju i jménem rodičů za podporu!!! Je pravda že prvních pár dnů sem teda náladu neměl vůbec dobrou ani na ty Vaše telefonáty................ ale teď už je to mnohem lepčííííí

Co se týče nehody, tak i když je Svatej za kusem vody, tak tady steně asi byl protože si z toho teda asi vlastně nic nepamatuju až na ten moment nárazu, ale rychlost ta v tu chvílu asi byla dost velká (tip TOmana je tak 150 možná) a štěstí jako smůla taky protože když sem vijel mimo silnicu tak v tom místě kde sem trefil tu "odbočku" na pole sem mohl 20cm doleva nebo doprava daný místo který mě vyhodilo minout, ale trefil sem zrovna ten vystouplej kousek asfaltu kterej mě ktapultoval ..................... podle nějkajech naměřenejch hodnot sem snad letěl nějaký lato cca 35 metrů .............. motorka zhruba to stejný a pak sem naštěstí dopadl do hodně rozmoklé trávy ( v tom místě už mám zkušenost s rozlámáním plastů na Milošovým YZ 250 ... ;)  ) což bylo teda to štěstí!! Myslí msi že helma mě uletěla po prvním trefení země asi přesně zátilkem .............. takže zranění byly ta dojebaná hlava a z ní plnynoucí otřes mozku a ta otevřená zlomenina na levé noze kterou spravila nějaká kovová výztuž z Feromatu nebo vodkud! :)) Akorát mám ještě furt "problém" s tím, že jaksi debilně vidím i když podle vyšetření sou oči v pořádku ... každý oko zvlášt v pohodě, ale dohromady občas nějak zlobí a dií dvakrát atd ....! :((((((
Jinak ještě štěstí teda fakt bylo, že to bylo kousek od Tomanovýho baráku a obá s otcem byli asi v garáži a hned tam dorazili a zavolali záchranku atd........ je pravda že říkal že sem se za chvílu probral a údajně sem i normálně komunikoval, dejchal policajtů atd. ale já si z toho nic nepamatuju včetně letu trtulníkem .......

No a technická stránka věci zatím ani nevím jak vypadá, protože motyka leží zatím někde v BK na cajtech asi a muším si ju vyzvednout spolu se sepsáním papírů a vyměření nnějakýho přestupku přesna jak popsal Kelly, naěštěstí ten zákon už je asi pryč o tom sebemrskačství a pokutě až 50 litrů za ublížení sama sobě.
O motorce nevím nic, ale nečekám vůbec nic dobrýho, čekám spíš jen motor vomotanej hromadou železnýho, hliníkovýho a karbonovýho šrotu, ale co už, hlavně že sem píšu ne!!! Sice su po letech palcení a hýčkání bez cekem dycky vysněné motorky, ale lepčí nemít doma motorku a vůbec sem psat než mít tam motorku ale aby zde psal poslední věty někdo jinej. Hold maximálně budem letos jezdit jenom autem a v budoucnu v rámci krize a prodeje hromady šrotu skočíme třeba do staré B-12ky což by zde někteří lidi opět jenom ocenily! :))))) SAmozřejmě letošní plány s CECtýmem sou bohužel v prdeli a to to vypadalo konečně po letech tak dobře! :((( Tak aspoň Vám přeju hodně štěstí a když to dobře půde třeba tak na posledním závdě Vás požádám o krátký sezení na nejlepčím racing bajku v kosmu! goodgood

A jinak kvůli svtabě to teda rejpali rozhodně nebylo, to bych udělal max týden před svatbou a ne takovou dobu!!!!! bigsmile A vůbec to bych musel byt uplně blbej abyc hto řešil takhle brutáolně s bolestí a s hmotnejma škodama, když to de podle mě vysvětlit jenom slovně max s fackama, cože teda naštěstí není náš případ.......... good

zatím čus

SLUGI (Člen)
29.04.2008 14:26:10
Offline

Re: Kakin měl nehodu

... jak říkáš good
... drž se chlape goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
29.04.2008 14:27:29
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kakin:
...no hlavně že si celej, vostatní se dá dohromadygood ...dyš seš teť ten lazar, tag esi něgde najdu tvoji adres, pošlu ti ňáký ty placky, aby ses měl na co koukat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
29.04.2008 14:27:39
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Přesně hlavně že sem píšeš, brzo se uzdrav a motyka se do pomalu do kupy


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
29.04.2008 14:28:05
Offline

Re: Kakin měl nehodu

good ... super parťáku bigsmilebigsmilebigsmile

Spidermila (Člen)
29.04.2008 14:33:48
Offline

Re: Kakin měl nehodu

No mazec. Doufam, ze se ti ty oci spravi, a ze nebudes na nevestu silhat smile1
Tak to leceni vydrz a pak zas do jedne stopy goodgood

Kakin (Člen)
29.04.2008 14:44:17
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Filous psal:

Kakin:
...no hlavně že si celej, vostatní se dá dohromadygood ...dyš seš teť ten lazar, tag esi něgde najdu tvoji adres, pošlu ti ňáký ty placky, aby ses měl na co koukat...

JO jo to by byo zrovna teď asi uplně super!!! goodgoodgood

Progear 650 (Člen)
29.04.2008 15:18:38
Offline

Re: Kakin měl nehodu

přeju brzké uzdravení....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Fresh Man (Člen)
29.04.2008 16:17:57
Offline

Re: Kakin měl nehodu

fuj.... sem se lek!
jak sem to rychle posunoval nakonec tak mi ta fotka ulevilagood

tak srůstej!!!good


Bandit pičo
Pšán (Člen)
29.04.2008 16:59:13
Offline

Re: Kakin měl nehodu

..tak se drž..bude líp..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
29.04.2008 18:05:07
Offline

Re: Kakin měl nehodu

coolMotorce bude na druhý pohled prdevil

Ale pořád přesně nevíme jak se to stalosurprised

To info o kochání se nosičem a vyjetí z trati je pravdivésurprised

A info k havárii: neb jsi měl zranění bude to řešit policie,soudní znalec tam odhadne rychlost v době havárie,a na základě jeho teoretické úvahy a 5% tolerance ti fláknou flastr 
za překročení rychlosti,třeba u mne se znalec rozhodl že jsem jel 118km a na základě toho 2500 a 3 body..
Pokud se rozhodne dle jeho tabulek že jsi měl víc jak 140 na devadesátce jsi bez papírů..

Ovšem třeba u mne to bylo včera rok,dodnes to nerozhodli(odvolal jsem se),dali to vyšší instanci a tvrdí mi že tím pádem ta roční promlčecí lhůta neplatífucksmile2sick

Ale jestli to je pravda nedokážu zjisit,bo mi to nikdo nedokáže se zárukou říct..cool


God Save The Queen!
Borák (Člen)
29.04.2008 18:40:29
Offline

Re: Kakin měl nehodu

hele Kakine a nezapoměň se vobčas vobrátit i s chlebíčkama na druhej bok,ať nejsi přeleženej a nemáš pod sebou moc nadrobíno bigsmilegood
hlavně že si celej ...
přeju brzký uzdravení goodgoodgood


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
29.04.2008 18:52:24
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kelly01 psal:

Ale pořád přesně nevíme jak se to stalosurprised

To info o kochání se nosičem a vyjetí z trati je pravdivésurprised

...takhle to viděj v čmn bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/kakin.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honza (Člen)
29.04.2008 19:18:31
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Koukam, ze medialnich hvezd pribyva tady v Áziji nejak periodicky, kazdej rok touhle dobou se nekdo odsud dostava do tisku... smile2
http://www.pcr.cz/rs_atlantic/project/a … p?id=13908
http://www.pcr.cz/rs_atlantic/project/a … p?id=47871

Kakine, at je rekonvalescence co nejrychlejsi a at se brzo zase nekde na silnicich potkame! Drzim palce goodgoodgood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
yello (Člen)
29.04.2008 19:26:20
Offline

Re: Kakin měl nehodu

A udelali tam z nej staryho petadvacetiletyho bramboru...bigsmile


...che palle !!!
Baltazar (Člen)
29.04.2008 20:09:51
Offline

Re: Kakin měl nehodu

goodgoodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
SLUGI (Člen)
29.04.2008 22:04:23
Offline

Re: Kakin měl nehodu

osiris psal:
Kelly01 psal:

Ale pořád přesně nevíme jak se to stalosurprised

To info o kochání se nosičem a vyjetí z trati je pravdivésurprised

...takhle to viděj v čmn bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /kakin.jpg

... bych řekl že řidič nepřecenil síly, ale že vozovka stála za pussy evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
29.04.2008 22:07:22
Offline

Re: Kakin měl nehodu

...no bodejť, vono při stopadesáti todle kritérium splňuje snad jen vokruh bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kakin (Člen)
01.05.2008 11:43:36
Offline

Re: Kakin měl nehodu

osiris psal:

...no bodejť, vono při stopadesáti todle kritérium splňuje snad jen vokruh bigsmile

Já myslím že i okruh má v papírech který podepisuješ psanou 90 km/h !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;))))))))))))))))))))))))

A jiank nevím co to je za ten článek v ČMN ale je možný že je to uplně někdo jinej - tohle fakt nebyla zatáčka, bylo to skoro na rovině, je mě 24 a hlavně ani ty obce nesedí .... je to o 2  obce dál poo stejné cestě! :)) Tak daleko sem bohužel nedojel! :((((((

SLUGI (Člen)
01.05.2008 11:49:47
Offline

Re: Kakin měl nehodu

... to víš "bulvár", tam se na detaily nehledí smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
01.05.2008 12:17:35
Offline

Re: Kakin měl nehodu

kakinoj: ale těch podepsanejch 90 na něm taky nejezdíš viď ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
01.05.2008 14:32:03
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Pokud se nepletu,tak stačí po nehodě nedat souhlas s nahlížením do zdravotní dokumentace a policajti nejsou schopní oficiálně zjistit jestli došlo ke zranění a pak se to řeší jenom jako nehoda bez zranění. Nějak takhle sem to kdesi četl,je to něco jako s tou osobou blízkou...
Přeju brzké uzdravanígoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
01.05.2008 14:41:18
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Nehoda bez zranění ale s překročením rychlostismile1

Moje zranění taky nukoho nezajímalosmile2

Ale jednou to řeší policie a fertyg,příčinu musí udat a rychlost je nejjednodušší..


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
01.05.2008 14:56:49
Offline

Re: Kakin měl nehodu

VikecB12 psal:

Pokud se nepletu,tak stačí po nehodě nedat souhlas s nahlížením do zdravotní dokumentace a policajti nejsou schopní oficiálně zjistit jestli došlo ke zranění a pak se to řeší jenom jako nehoda bez zranění. Nějak takhle sem to kdesi četl,je to něco jako s tou osobou blízkou...
Přeju brzké uzdravanígoodsmile1

..nepleteš se..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
01.05.2008 15:53:27
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kelly01 psal:

Nehoda bez zranění ale s překročením rychlostismile1

Moje zranění taky nukoho nezajímalosmile2

Ale jednou to řeší policie a fertyg,příčinu musí udat a rychlost je nejjednodušší..

No však o to de,aby se to řešilo jako nehoda bez zraněnígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
01.05.2008 16:30:19
Offline

Re: Kakin měl nehodu

A na co by mělo zranění vlividontknow

Za to se už netrestáidontknow

Potrestaj ho za rychlostidontknow

Je složitý to pochopitsurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
01.05.2008 17:15:32
Offline

Re: Kakin měl nehodu

...moje zranění je zajímalo surprised a to tak, že moc (podpis a souhlas s výpisem ze zdravotní dokumentace samozřejmě potřebujou)
...kvůli žalobě ze spáchání trestnýho činu na mé osobě jiným účastníkem evil


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
02.05.2008 08:18:16
Offline

Re: Kakin měl nehodu

jj, do karty u mě taky nesměli, ale měli argumet: " jel ste z místa sanitkou ? tak ste byl zraněnej a fertig ! " a poněvadž v zákoně nikdo neřeší jak zraněnej, ale esli jo bo ne, tak mě měli ...


ale di, Ty brepto ...
jennys (Člen)
02.05.2008 11:58:45
Offline

Re: Kakin měl nehodu

No jo, ale ty můžeš do protokolu uvést, že doktoři tě jen odvezli k vyšetření, což musí, aby tě náhodou pak neměli na triku, a že ti nic nezjistili.

Kakin (Člen)
02.05.2008 18:56:29
Offline

Re: Kakin měl nehodu

to je jedno zranění asi byl oevidentní i policajtům když sem měl otevřenou zloemeninu nohy a že seš zraněnej je jim asi jasný když mě pak odvezli vrtulníkem atd. každopádně po mě nikdo žádnou dokumentaci nechtěl, na VB sem sepsal protokol s tím že vina nehody byla asi opravdu fakt nevěnování se řízení nebo něco, protože sem se ohlížel atd. a stejně si z toho nic nepamatuju................... a rychlost v protokolu je 90 km/h a mysím že tam rychlost ani nikdo nezkoumal protože tam byly dva svědkové kteří to vlastně viděli a polici uvedli v podstatě to stejný .............. takže to stejně ale jde dál na město kde se rozhodne jakábude pokuta atd. .... každopádně motyka protože motorkou se opravdu naznat nedá je už doma a nevím co na to mám říct jetli je to špatný nebo ne každopádně sem asi čekal že to bude ještě hoší ale každopádně je to hodně překvapivý protože tak "blbě" nabouranou motorku sem snad ještě neviděl ................................... co se týče boku tak tomu v podstatě nic není ani škráblý jedno víko motoru atd. véfuk asi v pohodě, tlumič řízení ok asi, hliníkový TAG řídítka asi dobrý i blinkry sou všechy v pohodě, ale každopádně je zrušenej zadek (podsedlák, blatník pohlý trubky trochu), ruplá taková hliniková kost v přepákování zadního tlumiče, a pak v podstatě přední maska na sračky, budíky taky mrdlý asi na výměnu, přední ráfek v prdeli a dál se uvidí až se to rozebere pač sou po té raně povyjetý trubky v brýlích kousek atd ..................... hladič ani ťuklej ani moje nerezová mříška není ani špinavá, ale je na jenom držáku odpadlej z rámu, ................. prostě celkem záhada ale asi je to jasný z toho že to pravděpodobně dělo jenom pana orel, pana orel a pak to rovnou spadlo........................... bad

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2008 19:51:53
Offline

Re: Kakin měl nehodu

na motku v celku prď..hlavně,že jsi v pohodě ty.
Jinak to co jsi popsal je opravitelný pokud budeš chtít a nebude pro tebe jednodušší koupit jinou a tuhle rozprodat na díly.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tachac (Nový člen)
11.04.2011 11:16:42
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Zdravim, jakožto novej ,,panic" bandita ,jsem četl každej koment s husinou a knedlikem v krku smile2 ale koment od komentu se husina ztrácela, knedlík byl polknut a zalit svíčkovou bigsmile jsem rád že to tak vše dopadlo, držim palce ať vše je tak jako před ohlédnutím a následným rodeem ;-) a já si pujdu zajizdit radši trocha později smile1 peace

Mour (Člen)
11.04.2011 11:23:57
Offline

Re: Kakin měl nehodu

pussy sem se zlek. Kuwa otvírat téma z 2008 idontknow

Zdenda (Člen)
11.04.2011 11:51:41
Offline

Re: Kakin měl nehodu

idontknowidontknowidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
XJelen (Člen)
11.04.2011 11:57:45
Offline

Re: Kakin měl nehodu

fujtajkslsickheadshake


Strýcfajtr !!!
Honza (Člen)
11.04.2011 12:31:22
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Kurva, tohle sou blbý nápady... idontknowheadshake


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Mirek D (Člen)
11.04.2011 14:20:24
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Některý témata by mělo být možno uzavřít.... . headshake


Autobus je taky Suzuki... .
vOjTaB6 (Člen)
11.04.2011 14:23:53
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Co je todle za vola...

...fuj sem se vopotil...


...Osi, za domaci ukol bys mel tyhle temata pozavirat...


Bandit rulezz!!!
Filous (Člen)
11.04.2011 14:34:11
Offline

Re: Kakin měl nehodu

...no co, za tejden to budou dva roky, tag si to připomenem surprised ...Kakin chodí, je zdravej, dobře to dopadlo, tagže žádná křečbigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fulltank (Člen)
11.04.2011 14:52:44
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Taky preju brzke uzdraveni good hlavne ze to dopadlo dobre evil

osiris (Člen)
11.04.2011 15:10:59
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Filous psal:

...no co, za tejden to budou dva roky, tag si to připomenem surprised ...Kakin chodí, je zdravej, dobře to dopadlo, tagže žádná křečbigsmilegood

...taky v tom nevidím nic pro takový hysterický výlevy headshakesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cipísek (Člen)
11.04.2011 16:06:04
Offline

Re: Kakin měl nehodu

pussy sem se lek, tak jak vostatni, nectu datum, ale koukam co se stalo...dyt sme vcera spolu byli na vyjizdce s Barou a Kakinem za rossem...ufff, fakt nektery temata uzavrit...jeste ted mam oroseny celo help

Lihy (Člen)
11.04.2011 16:51:43
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Jasný a každej kdo se vorosil, posral a podobně z leknutí, tak nezapomeňte něco napsat, ať je to furt na vrchu a poserou se i ostatníbigsmile
ps. neposral sem se ba ani neorosil bo voko vidí 2008 voko neni pussy bigsmile

Koldan (Člen)
11.04.2011 21:18:39
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Lihy psal:

Jasný a každej kdo se vorosil, posral a podobně z leknutí, tak nezapomeňte něco napsat, ať je to furt na vrchu a poserou se i ostatníbigsmile
ps. neposral sem se ba ani neorosil bo voko vidí 2008 voko neni pussy bigsmile

já,já,já... já sa neposrál, já to datům viděl, voko vidísmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
0cool (Člen)
11.04.2011 22:40:39
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Ahoj Neznam ho ale take preju brzke uzdraveni, hlavne ze to dopadlo dobre


Libertad se dice Bandit
faitík (Člen)
11.04.2011 22:46:19
Offline

Re: Kakin měl nehodu

0cool psal:

Ahoj Neznam ho ale take preju brzke uzdraveni, hlavne ze to dopadlo dobre

helpidontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
PALOUS (Člen)
11.04.2011 22:57:35
Offline

Re: Kakin měl nehodu

eště marodí?surprised


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
11.04.2011 23:23:04
Offline

Re: Kakin měl nehodu

...jak u blbejch na dvorečku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
snowflake600 (Člen)
11.04.2011 23:32:24
Offline

Re: Kakin měl nehodu

osiris psal:

...jak u blbejch na dvorečku smile1

smokinsmokin
ten by si zasloužil BANána bigsmile

Lihy (Člen)
12.04.2011 16:07:36
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Koldan psal:

...... voko vidísmokin

zrovna u tebe bych to nečekal...bo jak jinak si vysvětlit tu "zlatou" headshakebigsmile

Koldan (Člen)
12.04.2011 19:14:24
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Lihy psal:
Koldan psal:

...... voko vidísmokin

zrovna u tebe bych to nečekal...bo jak jinak si vysvětlit tu "zlatou" headshakebigsmile

týjo, týjo vyste tu na mňa ňácí zlí a já mám zrovinka sfé citlivé melancholické nálady.. Místo piva piju vaječný koňak, koukám na Šehregarden a tlačím slzy. a to mi Kelly řek, že su leštič a Houska, že si mám dat na bajka hajzlprkýnko. Fakt  to vot vás heský není a těšte sa až budu zase v pivní náladěfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
svatej (Člen)
12.04.2011 19:29:26
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Koldan psal:
Lihy psal:
Koldan psal:

...... voko vidísmokin

zrovna u tebe bych to nečekal...bo jak jinak si vysvětlit tu "zlatou" headshakebigsmile

týjo, týjo vyste tu na mňa ňácí zlí a já mám zrovinka sfé citlivé melancholické nálady.. Místo piva piju vaječný koňak, koukám na Šehregarden a tlačím slzy. a to mi Kelly řek, že su leštič a Houska, že si mám dat na bajka hajzlprkýnko. Fakt  to vot vás heský není a těšte sa až budu zase v pivní náladěfuck

surprised co to chlastáš,ti jeblo,či có?! bigsmilebigsmile


Amen. . .
Banditatom (Člen)
12.04.2011 19:38:37
Offline

Re: Kakin měl nehodu

Koldan psal:
Lihy psal:
Koldan psal:

...... voko vidísmokin

zrovna u tebe bych to nečekal...bo jak jinak si vysvětlit tu "zlatou" headshakebigsmile

týjo, týjo vyste tu na mňa ňácí zlí a já mám zrovinka sfé citlivé melancholické nálady.. Místo piva piju vaječný koňak, koukám na Šehregarden a tlačím slzy. a to mi Kelly řek, že su leštič a Houska, že si mám dat na bajka hajzlprkýnko. Fakt  to vot vás heský není a těšte sa až budu zase v pivní náladěfuck

klííííd pusť si večer další díl šeherezády, uvař si kakao, sedni si na kožešinu a ser na tu místní pakáževil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr