Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zadní blikny a redukce

barynek (Člen)
20.04.2008 10:16:28
Offline

Zadní blikny a redukce

Zdravim všechny. Kdo z vás si dával na zadek na bandasku jiný blinkry než seriovky a neletoval tam ty konektory, ale použil redukci? Je tu někdo takovej?
Jde o to, že jsem zakoupil redukce na Suzuki, ale pasujou jenom na předekbad, na zadek je ta pojistka, nebo co to je, hranatá (může to být Honda nebo Kawa podle Polo webu). Nemáte někdo foto toho konektoru zadního blinkru?help Abych věděl co koupit. Dík mocgood

PS: za rady ať to naletuju, zadelam izolepou a podobně předem děkujibigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
bubák (Člen)
20.04.2008 10:46:08
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

naletuj to, a zadělej izolepou - nemáš začbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
barynek (Člen)
20.04.2008 10:51:10
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

bubák psal:

naletuj to, a zadělej izolepou - nemáš začbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

assbigsmilebigsmile

tak a teď už ta seriózně míněná pomocgood díkes


Bandit 4EVER!!!
mr.BSE (Člen)
20.04.2008 11:25:41
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

proc kupujes redukci?
kdyz uz teda jó nechces pajet, tak koupim maly fast-on, nacvaknu na jednu stranu, na druhou stranu a neresim pussyviny ohledová pojistek u redukce u blinkrůsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
lan (Člen)
20.04.2008 11:36:14
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Rěším stejný problém ze zadníma blinkrama....kvůli bočním nosičům je musím přemístit na nové místo a kábly nejsou dost dlouhé, musel by je protáhnout pod zadním světlem a to vypadá  bad a jelikož redukce u suzi nejsou a nebyly, tak jsem koupil v Hornbachu dvojlinku s černou bužírkou a prohodím stávající káble za delší nové....t těch zastrček se dají plíšky vyndat a není to naletované, jen namáčklé do svorek.....je to nejjednodušší postup good

luig (Člen)
20.04.2008 17:07:02
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

lan psal:

Rěším stejný problém ze zadníma blinkrama....kvůli bočním nosičům je musím přemístit na nové místo a kábly nejsou dost dlouhé, musel by je protáhnout pod zadním světlem a to vypadá  bad a jelikož redukce u suzi nejsou a nebyly, tak jsem koupil v Hornbachu dvojlinku s černou bužírkou a prohodím stávající káble za delší nové....t těch zastrček se dají plíšky vyndat a není to naletované, jen namáčklé do svorek.....je to nejjednodušší postup good

To možná jo ale pokud dáváš nový blikny tak maj takovoý kulatý konektory, tzn. že mezi stávající vyustění elektriky pod sedlem a novej blinkr s kulatýma konektorama tak jako tak musí přijít redukce - na jedný straně "alá honda nebo co" a na druhý straně ten kulatej konektor. Barynkovi jde o to co to je prostě za spojku ta kterou rozpojíš když odpojuješ origoš blikač.


Ne asi
maňas (Člen)
20.04.2008 17:21:39
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

když sem montoval nosič na boční kufry tak blinkry,měly tak dlouhý kablíky,že sem je motnul,až pod spzsmokin


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Bedřich (Člen)
20.04.2008 17:55:41
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Normálně ustříhnout a cokoliv na to napájej a je to. Dělal jsem to stejně.good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
barynek (Člen)
20.04.2008 18:37:52
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

luig psal:
lan psal:

Rěším stejný problém ze zadníma blinkrama....kvůli bočním nosičům je musím přemístit na nové místo a kábly nejsou dost dlouhé, musel by je protáhnout pod zadním světlem a to vypadá  bad a jelikož redukce u suzi nejsou a nebyly, tak jsem koupil v Hornbachu dvojlinku s černou bužírkou a prohodím stávající káble za delší nové....t těch zastrček se dají plíšky vyndat a není to naletované, jen namáčklé do svorek.....je to nejjednodušší postup good

To možná jo ale pokud dáváš nový blikny tak maj takovoý kulatý konektory, tzn. že mezi stávající vyustění elektriky pod sedlem a novej blinkr s kulatýma konektorama tak jako tak musí přijít redukce - na jedný straně "alá honda nebo co" a na druhý straně ten kulatej konektor. Barynkovi jde o to co to je prostě za spojku ta kterou rozpojíš když odpojuješ origoš blikač.

je takgood


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
20.04.2008 18:38:51
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Bedřich psal:

Normálně ustříhnout a cokoliv na to napájej a je to. Dělal jsem to stejně.good

jenže to já nechci, nechci se s něčím pájet když jsem na takový vecipussy takže koupim redukci za 150vočí a jedu, ale jakou? Nikdo je nemá?help


Bandit 4EVER!!!
Bedřich (Člen)
20.04.2008 18:56:38
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Zatim jsem se stim nesetkal...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
barynek (Člen)
20.04.2008 19:08:50
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Bedřich psal:

Zatim jsem se stim nesetkal...

tak mrkni treba semka:
www.polo-motorrad.de a do policka suche dej "adapterkabel" a uvidis, je to jednodušší než pájení.


Bandit 4EVER!!!
Bedřich (Člen)
20.04.2008 19:24:58
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Nevim. Jednošší je to, kdydž to máš v šuplíku, ale někde to nahánět, pak čekat něž to dorazí, tak to raději šáhnu do druhýho šuplíku a je to.

Když jsem dával já led blinkry, tak jsem ty origo taky nechtěl stříhat. Nakonec jsem zavřel voči, šmik šmik a bylobigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
20.04.2008 19:31:08
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Má u tebe pivo na strazu

http://www.topmoto.cz/inshop/scripts/se … nd=3625150

Jinak bych tam zavolal, na webu nemaj všechno. Lepší je se bavit s tim chlapem, ženská (manželka) je sice vochotná, ale je to ženskábigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
barynek (Člen)
20.04.2008 19:38:59
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

to jako jo, já to nenahanim, Proste jsem koupil Suzuki ale nepasujou, vzadu jsou proste jiny. Zajedu si kdykoliv do Pola do Chemmnitzu, z CV co by kamenem dohodil, to neni problem, ale smikat? Ustrihnu neco jinýho a už to nerozjedubigsmile

JInak za tip diky, ale na pussy je že se ten obrazek nedá zvětšit a kouknout z blizka, páč na kawu a na hondu jsou sice hranaty, ale každej adapter jinak. Tož tak. Na srazu dáme beerko určitě;-)goodbeer

Jinak dával jsi odpory k těm LED bliiknám? Nebo jsi je tam šoupnul jen tak?


Bandit 4EVER!!!
Bedřich (Člen)
20.04.2008 19:43:10
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

V těch mejch tam malej byl, ale blikaji stejně rychlejc. Na to ale ass


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
barynek (Člen)
20.04.2008 20:35:19
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Bedřich psal:

V těch mejch tam malej byl, ale blikaji stejně rychlejc. Na to ale ass

jasný, je to tak. Jeste uvidim, jak to spacham..


Bandit 4EVER!!!
Wencl (Člen)
20.04.2008 22:37:54
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Z vlastní zkušenosti vím, že trocha cínu a smršťovací bužírka je nad všecky konektory-neoxiduje to, neglajdá to, nerozpojuje sa to, prostě šolich...good

barynek (Člen)
21.04.2008 17:58:22
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Wencl psal:

Z vlastní zkušenosti vím, že trocha cínu a smršťovací bužírka je nad všecky konektory-neoxiduje to, neglajdá to, nerozpojuje sa to, prostě šolich...good

no právě, na tuto já nejsuidontknow


Bandit 4EVER!!!
Bedřich (Člen)
21.04.2008 20:38:51
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

barynek psal:
Wencl psal:

Z vlastní zkušenosti vím, že trocha cínu a smršťovací bužírka je nad všecky konektory-neoxiduje to, neglajdá to, nerozpojuje sa to, prostě šolich...good

no právě, na tuto já nejsuidontknow

Se naučíš, máš na to 8 kabelů bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
barynek (Člen)
21.04.2008 21:16:58
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Bedřich psal:
barynek psal:
Wencl psal:

Z vlastní zkušenosti vím, že trocha cínu a smršťovací bužírka je nad všecky konektory-neoxiduje to, neglajdá to, nerozpojuje sa to, prostě šolich...good

no právě, na tuto já nejsuidontknow

Se naučíš, máš na to 8 kabelů bigsmile

ty woe tolik jo?bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
03.05.2008 19:54:33
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

Vzhledem k tomu, že samochvála smrdí tu musim pochválit Barynka já. Nainstaloval totiž sobě LEDkový blinkry, a na to jakej je to hromdopolice to zvládnul poměrně luxusněgood. Sice se toho původně bál, dal jenom dva odpory takže to bliká rychlejc než by bylo zdrávo ale dá se... Jseš dobrej pussygood

PS: Asi se fakt vyplatí koupim LED blikny homologovaný, ty co má tady pussy sice nejsou buhví co (noname Polo) ale maj homologaci a blikaj fakt hezky, z úhlu vidět pěkně, za sluníčka no problém, je to fakt výrazná změna oproti origošům.

Takže gratulujupussy když to zvládnul Barynek pussy tak už musí každejsmile1


Ne asi
barynek (Člen)
03.05.2008 23:41:43
Offline

Re: Zadní blikny a redukce

luig psal:

Vzhledem k tomu, že samochvála smrdí tu musim pochválit Barynka já. Nainstaloval totiž sobě LEDkový blinkry, a na to jakej je to hromdopolice to zvládnul poměrně luxusněgood. Sice se toho původně bál, dal jenom dva odpory takže to bliká rychlejc než by bylo zdrávo ale dá se... Jseš dobrej pussygood

PS: Asi se fakt vyplatí koupim LED blikny homologovaný, ty co má tady pussy sice nejsou buhví co (noname Polo) ale maj homologaci a blikaj fakt hezky, z úhlu vidět pěkně, za sluníčka no problém, je to fakt výrazná změna oproti origošům.

Takže gratulujupussy když to zvládnul Barynek pussy tak už musí každejsmile1

redface dík pussyredface


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr