Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » moto kufr

Pipén (Člen)
23.04.2008 07:23:56
Offline

moto kufr

ahoj kluci, sehnal jsem si plotnu kappa a chci se zeptat, jde na ni přikovat jakejkoliv kufr, nebo jen kapáckej? má někdo nějakej tip na dobrej kufr? díkhelp

osiris (Člen)
23.04.2008 07:52:54
Offline

Re: moto kufr

...givi, kappa a budou ti tam ke všemu pasovat smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
23.04.2008 13:57:13
Offline

Re: moto kufr

A pak je ještě rozdíl jestli Monokey/Monolock nebo jak to jeidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mek (Člen)
23.04.2008 14:17:43
Offline

Re: moto kufr

ploten je taky vic druhu. Zrovna predevcirem jsem si objednaval kufr a ten co sem chtel na mou plotnu nesedel. Mam plotnu od Kappy a chtel sem kappacky kufr.

Riko (Člen)
23.04.2008 19:38:38
Offline

Re: moto kufr

Základní rozdělení kufrů značky Givi, Kappa a Nayka je jenom v systému uchycení kufru na samotné plotně, jak už napsal Vikec, Monolock a Monokey.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Riko/Monolock.JPG


Na Monolock plotnu se dělají spíše menší kufry, byla určena hlavně na skůtry.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Riko/Monokey.JPG


Tato plotna je nejpoužívanější, dělají se na ni kufry větších objemů, např. Maxia 52l.
Je teda úplně jedno od jaké firmy máš plotnu, jsou plně záměnné, důležitý je jen ten systém uchycení. Pak ještě existují systémy od jiných firem, ale na to ses neptal. bigsmile


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
Bedřich (Člen)
23.04.2008 22:43:33
Offline

Re: moto kufr

Jednodušeji:

Kufr co má v sobě 3 díry na uchycení je MONOLOK

Kufr co má v sobě 1díru  a 2 packy(vzadu) MONOKEY

jasnábigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
24.04.2008 12:33:14
Offline

Re: moto kufr

Bedřich psal:

Jednodušeji:

Kufr co má v sobě 3 díry na uchycení je MONOLOK

Kufr co má v sobě 1díru  a 2 packy(vzadu) MONOKEY

jasnábigsmile

Přesně navopakgoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
27.04.2008 21:57:05
Offline

Re: moto kufr

Jo, sem pussysick

bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mazo (Člen)
04.05.2008 12:14:00
Offline

Re: moto kufr

chce sa spytat este ne tie zavesne systemy. Mam zaujem o 52L Givi maxia, viem ze sedi na monokey, ale neviem ake drziaky na tu platnu potrebujem, alebo ake pouzivate vy?
idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
barynek (Člen)
04.05.2008 14:53:14
Offline

Re: moto kufr

mazo psal:

chce sa spytat este ne tie zavesne systemy. Mam zaujem o 52L Givi maxia, viem ze sedi na monokey, ale neviem ake drziaky na tu platnu potrebujem, alebo ake pouzivate vy?
idontknow

měli by ti je (ty drzaky) prodat i s tou plotnou. Teda aspon u mne to tak bylo..idontknow


Bandit 4EVER!!!
mazo (Člen)
04.05.2008 17:16:06
Offline

Re: moto kufr

no chcem kupit kufor cez ebay a je schopny mi ktomu pribalit aj monokey platnu. musim sa spytat teda ako je to  s tymi drziakmi... pussy
Alebo mi viete poradit nejake ine kufre okrem givi? teda vzhladom na cenu ine, lebo je to cena k sick


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
barynek (Člen)
04.05.2008 17:37:30
Offline

Re: moto kufr

mazo psal:

no chcem kupit kufor cez ebay a je schopny mi ktomu pribalit aj monokey platnu. musim sa spytat teda ako je to  s tymi drziakmi... pussy
Alebo mi viete poradit nejake ine kufre okrem givi? teda vzhladom na cenu ine, lebo je to cena k sick

GIVI, Kappa, Nayka - vsechno jeden vyrobce akorat jinej název - tzn. ze Kappa ti pujde na GIVI a obracene. Zkus se zeptat nejakyho prodejce (třeba http://www.paolo.cz ) a řekni že máš tu a tu plotnu a ten a ten kufr a že nevíš jakej držák a oni ti poradí nebo aspon někam nasměrujougood
ja osobně mam Kappa držák, plotna Monokey a kufr 44l a celý mi to vyšlo asi na 5 a půl tisíc, což neni na B12 špatný, myslimidontknow


Bandit 4EVER!!!
Hobler (Člen)
06.05.2008 15:28:09
Offline

Re: moto kufr

mazo psal:

no chcem kupit kufor cez ebay a je schopny mi ktomu pribalit aj monokey platnu. musim sa spytat teda ako je to  s tymi drziakmi... pussy
Alebo mi viete poradit nejake ine kufre okrem givi? teda vzhladom na cenu ine, lebo je to cena k sick

Jestli chces vozit jenom topcase, tak si kup treba GIVI MONORACK (nebo Kappa MONORACK...je to stejny)+ specifickou montazni sadu na Bandita. Na toto primo nasadis kufr typu Monokey bez jakekoliv dalsi plotny.
Pokud chces nosic na 3 kufry, tak si budto kup vyse zmineny MONORACK, ktery doplnis o bocni trubkove nosice nebo porid WINGRACK + specifickou montazni sadu. Na to opet libovolne kufry Monokey.
Ja mam jinou variantu, trubkovy nosic na tri kufry FIVESTARS + kufry Nayka a jsem maximalne spokojenej good.


Lepší vyměknout než vytuhnout...
nevo7 (Člen)
02.03.2009 15:30:59
Offline

Re: moto kufr

Viete mi poradit. Na B6 mam mat Monorack 522F + platna M2 /hlinikova/ + kufor.
Ale je potrebny aj nejaky adapter medzi ram a platnu? Alebo uz nie? Ako to je help, kto to ma na Banditovi. Planujem komplet Givi. Dik. surprised


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr