Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nootebok

JIRKASILVER (Člen)
23.04.2008 20:59:54
Offline

Nootebok

Ahoj kluci k diagnostice motorů potřebuju koupit nootebok.Vzhledem k prašnosti a
"čistým rukám" potřebuju poradit jaký druh by byl nejlepší.Myslel jsem nějaký noťas
s klávesnicí upravenou na špínu.Nejde ani o kapacitu a rychlost na to nejsou zvláštní
požadavky.
Někdo se tady zabývá opravama dík za info.
Přenos dat z autobusu do  diagnostiky bude přes bluetooth.

Ritchy (Člen)
23.04.2008 21:03:26
Offline

Re: Nootebok

myslím, že IBM dělá vodě odolný. Já mám pracovní klasický IBM T41 a kámoš říkal, že to jsou držáky, něco jako Bandit smile1 Viděl jich několik na stavbě a ne zrovna v ideálním prostředí a držej furt good Ten můj má 4 roky a konstrukce drží o mrtě víc než rok starý Acer, který mám.


Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.
Fulltank (Člen)
23.04.2008 21:15:20
Offline

Re: Nootebok

videl sem plno vychytavek na klavasnici jako takovy kondomy kryty atd bigsmile

Ondráš (Člen)
23.04.2008 21:45:45
Offline

Re: Nootebok

Tak otázka je, jestli chceš vrazit pár desítek tisíc do opravdu odolnýho NB (počítej min. 40 tis. za základ) a nebo jestli by nebylo lepší si koupit nějakej obyč (za 10 tis.) a občas ho vyměnit za nový (a starý za zbytkovou cenu prodat). Ale zase trochu horší komfort.

Estli je to na firmu, tak bych bral ten za 40. Záleží jaké máš priority. Když si budeš kupovat každý 2 roky nový, tak za stejné peníze budeš mít vyšší výkon. A nebo by ti možná stačila nějaká šprcka na klávesnici.

Chtělo by to určit si priority.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2008 21:53:17
Offline

Re: Nootebok

JIRKASILVER psal:

Ahoj kluci k diagnostice motorů potřebuju koupit nootebok.Vzhledem k prašnosti a
"čistým rukám" potřebuju poradit jaký druh by byl nejlepší.Myslel jsem nějaký noťas
s klávesnicí upravenou na špínu.Nejde ani o kapacitu a rychlost na to nejsou zvláštní
požadavky.
Někdo se tady zabývá opravama dík za info.
Přenos dat z autobusu do  diagnostiky bude přes bluetooth.

na to je odborník Filousgoodbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
23.04.2008 21:58:37
Offline

Re: Nootebok

...už nepřenáší, má bolavej hrb


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
23.04.2008 22:30:02
Offline

Re: Nootebok

osiris psal:

...už nepřenáší, má bolavej hrb

Takže už je hází, jo?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
23.04.2008 22:48:32
Offline

Re: Nootebok

JIRKASILVER psal:

Ahoj kluci k diagnostice motorů potřebuju koupit nootebok.Vzhledem k prašnosti a
"čistým rukám" potřebuju poradit jaký druh by byl nejlepší.Myslel jsem nějaký noťas
s klávesnicí upravenou na špínu.Nejde ani o kapacitu a rychlost na to nejsou zvláštní
požadavky.
Někdo se tady zabývá opravama dík za info.
Přenos dat z autobusu do  diagnostiky bude přes bluetooth.

co externí klávesnice k NB? můžeš měnit každej měsíc klávesnici za cca 200,-idontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
spidys (Člen)
23.04.2008 23:10:58
Offline

Re: Nootebok

No svym způsobem, když se to tak veme, vzhledem k tomu, že píšeš komunikace s jednotkou přes modrej zub, že bys moh mít obyč PC, na zdi LCD monitor a externí klávesnici s myší a nemusíš řešit bezprašnej noťas...

Nenáročnej PC seženeš za 6tis. bez DPH, LCD na zeď za 4 a klávesnici s myší - pokud nebudeš chtít shitku, která akorát žere baterky za litr. no a seš na 11k bez daně. Když si připlatíš za 30m kabel mezi PC a LCD tak + cca 700,- good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
23.04.2008 23:37:41
Offline

Re: Nootebok

Otázka by byla, kde ten autobus bude stát. Dosah BT není zas tak závratný (pracuje na stejné frekvenci jako WiFi), takže jakýkoliv plech se tomu moc nelíbí (viz. třeba Faradayova klec), ale podrobnosti neznáme.
BOSCH taky na dignostiku používá BT přenos mezi modulem v autě a takovým tím vozejkem kde je PC, což je asi to co myslíš ty.
Jakmile, ale vyjede z garáže tak je po signálu.

Ale vím prd jak to používají a kde všude s tím chce lítat. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jirka silver (Člen)
24.04.2008 08:15:29
Offline

Re: Nootebok

Kluci dík bude to nootebook se šprckou.Bude v dílně,občas bude výjezd s Boxerem.
Dosah do 5m stačí.Hlavně se nebudou muset kupovat kabely pro každej novej tip busu.
Nevěděl jsem,že šprcky dělajígood


Najdete nás na každém kilometru
huskyb12 (Administrator)
24.04.2008 08:44:33
Offline

Re: Nootebok

nepřemejšlel si nad tabletem ?
každej den s nim stojim tak u 8. aut, v létě, zimě, dešti - téměř bez problémů ...
předpoklad je ovšem čisté ruce ...
my jedem Fujitsu - Siemens a sou poměrně "bez problémů ( máme jich cca 20. )
vydrží tak 4. roky ...
ovšem nic pro socky ...
http://www.fujitsu-siemens.cz/products/ … tic_st.jsp


ale di, Ty brepto ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr