Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » sytič nefachá

syky (Administrator)
26.04.2008 21:23:48
Offline

sytič nefachá

Zdar, tak už mám 12-ku ... nicméně nejak blbne sytič. Studenej motor chytne na sytič jen když to startuju pod plynem, pak to chvíli běží a místo toho aby šel motor do otáček, za chvíli zhasne. To samé u zahřátýho motoru ... jak přidám sytič zdechne. U 6-ky šel motor hned do otáček.

Nějaký nápad? help

Dík


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
JIRKASILVER (Člen)
26.04.2008 21:32:42
Offline

Re: sytič nefachá

Když zatáhneš za páčku sytiče posune se u karbecu ta tyčinka?
Jestli není chyba v lanku.

syky (Administrator)
26.04.2008 21:37:46
Offline

Re: sytič nefachá

Mechanicky se zda vse ok. Kdyby bylo neco s lankem, nemelo by nastaveni sytice zadnej vliv, takhle to zhasne motor, takze problem bude jinde ...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
JIRKASILVER (Člen)
26.04.2008 21:42:38
Offline

Re: sytič nefachá

Pod karbecema jsou malý vypouštěcí šroubky zkusil bych je odšroubovat a vypustit bordel z karbeců.Benzín sviňák trochu rosolovatí.

Datel (Člen)
26.04.2008 22:21:26
Offline

Re: sytič nefachá

U zahřátého motoru nemůžeš dávat sytič. To ti každý dobře vychovaný motor udělá dycinky.

Klasicky to celé prolez a profoukni......přívod benzínu, membrány s jehlama, táhla a lanka

...pak to ale nezapomeň zase dobře poskládat ať nejsi za vola, jak já když jsem zapomněl přidělat podtlakovku na kohout benzínu evil

KOVAL (Člen)
26.04.2008 23:13:45
Offline

Re: sytič nefachá

čoveče a co dát klasicky někomu seřídit? teda já to tak aspoň dělám,normálně slušnej mechán ti přec seřídí podtlaky a bohatosti-kdoví kdy to kdo dělal,případně vyčístí karbce-už jsem v nich ačkoliv je to nepochopitelný viděl i fuck velkej sajrajt a musí to fachat a nebude problém přece..
páč jinak řečeno,co chceš doma ladit sám na karbcích že jo,bez potřebných inštrumentů,tak maximálně rozebrat a zase složit a to nic neřešísmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr