Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Benga fuck

Kotlas (Člen)
27.04.2008 18:53:00
Offline

Benga fuck

před chvílí sem dorazil z Dubý, byla obšancovaná bengama jak nějakej uprchlickej táborfuck tak sem si dával ve vesnicích bacha a fakt jel 50, stejně si mě asi vesnici před Dubou zastavili a takovej mladej chcípák si tam na mě začal vyskakovat že už ho všichni motorkáři ser.. a jestli u mě najde jedinej nedostatek tak to mám za dva litry, nejdřív mě začal masírovat za 25 kw, že je to kravina atd. prostě sem se mu nelíbil, pak mi začal měřit i vzorek gum a stroskotal sem na prošlý lékárně. Ten zmrd to chtěl po mě zaplatit a když sem mu řekl že mám u sebe jenom 300, tak s výsměchem mi řekl ať si za ně koupím jinou a napsal mi blok na litr.
Můžu si za to sám, ale tohle bylo trošku moc nemyslíte??idontknow


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Bandit (Člen)
27.04.2008 18:54:57
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas psal:

před chvílí sem dorazil z Dubý, byla obšancovaná bengama jak nějakej uprchlickej táborfuck tak sem si dával ve vesnicích bacha a fakt jel 50, stejně si mě asi vesnici před Dubou zastavili a takovej mladej chcípák si tam na mě začal vyskakovat že už ho všichni motorkáři ser.. a jestli u mě najde jedinej nedostatek tak to mám za dva litry, nejdřív mě začal masírovat za 25 kw, že je to kravina atd. prostě sem se mu nelíbil, pak mi začal měřit i vzorek gum a stroskotal sem na prošlý lékárně. Ten zmrd to chtěl po mě zaplatit a když sem mu řekl že mám u sebe jenom 300, tak s výsměchem mi řekl ať si za ně koupím jinou a napsal mi blok na litr.
Můžu si za to sám, ale tohle bylo trošku moc nemyslíte??idontknow

Jsou to zmrdi pussy ... když budou chtít tak tě zjebou za cokoliv !!! byl nasranej a potřeboval to vypustit a odsral jsi to ty !!!! idontknow


Traktor patří na pole !!!
LosBanditos (Člen)
27.04.2008 18:59:32
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas psal:

před chvílí sem dorazil z Dubý, byla obšancovaná bengama jak nějakej uprchlickej táborfuck tak sem si dával ve vesnicích bacha a fakt jel 50, stejně si mě asi vesnici před Dubou zastavili a takovej mladej chcípák si tam na mě začal vyskakovat že už ho všichni motorkáři ser.. a jestli u mě najde jedinej nedostatek tak to mám za dva litry, nejdřív mě začal masírovat za 25 kw, že je to kravina atd. prostě sem se mu nelíbil, pak mi začal měřit i vzorek gum a stroskotal sem na prošlý lékárně. Ten zmrd to chtěl po mě zaplatit a když sem mu řekl že mám u sebe jenom 300, tak s výsměchem mi řekl ať si za ně koupím jinou a napsal mi blok na litr.
Můžu si za to sám, ale tohle bylo trošku moc nemyslíte??idontknow

na jednu stranu máš pravdu, ael pokud tady nemaj lítat kokoti co zabíjej lidi tak nemáš dostaneš bloček. Je to na piču že kvůli některým trpýme my slušny. (většina) je to daň za civilizaci


LosBanditos adios !
Kotlas (Člen)
27.04.2008 19:14:22
Offline

Re: Benga fuck

nevíte jestli je za to taky nějakej bodík??? aby toho nebylo máloidontknow


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
sonyk (Člen)
27.04.2008 19:21:34
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas psal:

nevíte jestli je za to taky nějakej bodík??? aby toho nebylo máloidontknow

bodik urco ne.

A u nas 14 dni particka lidi vykradlaobchody a hospody a co voni delali? jeli za nama mei vesnicema 4 km. Jel sem s bratrankem vytunena CRX targa. mak nas stopli a zkoseli vsecko a ztroskotali sme na lekarne taky za 500. resili i bravu ze je spatna a tak hovadka. Misto toho aby honili zlodeje. si holt nevyberes


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
WenzelB6 (Člen)
27.04.2008 19:28:52
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas psal:

nevíte jestli je za to taky nějakej bodík??? aby toho nebylo máloidontknow

za lékárnu body nejsou. To už by nejezdil nikgdo.
Jinak byl sem tam taky...stály tak haranti na přechodu a mávali fšem vokolo...nezastavil sem...kontrola papírů a...OK. Záleží jak se kerej vyspí, tenhle mě tam zaručeně viděl.
Příště narazim zas já na nějakej papiňák a bad

osiris (Člen)
27.04.2008 19:32:24
Offline

Re: Benga fuck

...je to stručný, proč tolik údivů ?
kotlasoj: proč tam teda jezdíš ? smile1
sonykoj: ostatní občané to tak chtěj, aby policie honila neukázněný motorkáře (a že neukázněný jsme nepopřeš), takže vlastně dělaj svou práci naplno smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
27.04.2008 19:45:30
Offline

Re: Benga fuck

to sem mel koukam kliku, jel jsem tam kolem mezi 4ou a 5ou, a zrovna se v Zelizech nejakej strachal z fabky.

no me rict do voci ze ho vsichni motorkari serou..., to by dopadlo blbe pri my zlucovity povaze...

abych predesel pripadnejm poznamkam - jel jsem ze Cvikova do Prahy, a to je fakt neprakticky pres Decin nebo Brno, jinak Dubou moc nevyhledavam, bo sem rozvaznej a vofafrnej, zvlast se zakonitou na zadech...

Kotlas (Člen)
27.04.2008 19:48:22
Offline

Re: Benga fuck

osiris psal:

...je to stručný, proč tolik údivů ?
kotlasoj: proč tam teda jezdíš ? smile1
sonykoj: ostatní občané to tak chtěj, aby policie honila neukázněný motorkáře (a že neukázněný jsme nepopřeš), takže vlastně dělaj svou práci naplno smile1

mě se to stalo prvně, chápu že tam měřej, taky bych nebyl nadšenej kdyby mi kolem baráku lítaly střelci jako blázen, to jim neberu, ale já jel ukázněněbigsmile jen mě vytočilo že se mnou jednal jak se svým synáčkem a to nebyl o moc starší než já a litr za dva měsíce prošlou lékárnu se mi zdá taky docela dostidontknow Je to prostě moje chyba, to si neodpářu, ale on byl fakt debil bad


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Kotlas (Člen)
27.04.2008 19:51:08
Offline

Re: Benga fuck

Rumcajs psal:

to sem mel koukam kliku, jel jsem tam kolem mezi 4ou a 5ou, a zrovna se v Zelizech nejakej strachal z fabky.

no me rict do voci ze ho vsichni motorkari serou..., to by dopadlo blbe pri my zlucovity povaze...

abych predesel pripadnejm poznamkam - jel jsem ze Cvikova do Prahy, a to je fakt neprakticky pres Decin nebo Brno, jinak Dubou moc nevyhledavam, bo sem rozvaznej a vofafrnej, zvlast se zakonitou na zadech...

jo to doopravdy řekl, prej nám teď půjdou po krkusick prostě pussy


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
PALOUS (Člen)
27.04.2008 20:44:02
Offline

Re: Benga fuck

Kolikrát vám mám říkat že Dubá je hnussickbydlet tam f těch končinách co bydlíte tak rozhodně nemám motorku ale koloběžku páč větčí policejní hnus co se děje kol čurákova a ve stř.kraji není snad nikde f evropjebigsmileboha jak sem rát kde semgoodbyl sem na dubej jednou a když sem viděl ty maséři jak do sebe perou kafe z výherního automatu a voblejzaj si mašiny jak ouchyláci tak sem se málem pochcalbigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
Baltazar (Člen)
27.04.2008 21:07:06
Offline

Re: Benga fuck

Jo dneska jsem tam tankoval, ale jel jsem jinudy a borci si tam vystavujou motyky a zvedaj si egoidontknow


The father of the little princess of the dawn
Rum-cajs (Člen)
27.04.2008 21:17:45
Offline

Re: Benga fuck

Baltazar psal:

Jo dneska jsem tam tankoval, ale jel jsem jinudy a borci si tam vystavujou motyky a zvedaj si egoidontknow

jojo, proc a nac kdo jezdi Dubou je jedna vec, a bejt mistnak, tak me to taky sere jak mam motorky rad...

Ale hnus maximalni je, kdyz bengo prohlasi dopredu, ze ho motorkari serou..., pausalne, to bych teyce kousal, a mit sebou nekoho na svedceni tak bych asi tu stiznost podal, jojo, ja vim, je to boj s mlejnama...

mi (Člen)
27.04.2008 21:22:56
Offline

Re: Benga fuck

mladý policajti sou kokoti všude nejen u ná v kocourkově. měl si jim voblest filcku jestli maj stk platnou jaky gumi. a pak mu říct že aš přídeš v pondělí do práce že jistě knim pošleš inspekci, přeptat se kde maj služebnu a to vše velmi klidným a uhlazeným hlasem jako inteligent, prostě divadlo. na mladyho kretena to někdy zabere a kdyš ne aspon má brouka v hlavě. jinak cz poliš sou líný budiškničemu a proto mrtvej policajt dobrej policajt evil a fertig


svět je cirkusovej stan
barynek (Člen)
27.04.2008 21:29:12
Offline

Re: Benga fuck

osiris psal:

...je to stručný, proč tolik údivů ?
kotlasoj: proč tam teda jezdíš ? smile1
sonykoj: ostatní občané to tak chtěj, aby policie honila neukázněný motorkáře (a že neukázněný jsme nepopřeš), takže vlastně dělaj svou práci naplno smile1

neukázněný i s batůžkembigsmile  pro prach jsem tě skoro nevidělbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
27.04.2008 21:35:08
Offline

Re: Benga fuck

...woe bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
JIRKASILVER (Člen)
27.04.2008 22:25:41
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas normální to není.Chtěj Vás dostat pryč,znechutit Vám to.Představ si,že by jsi to měl dělat tak se musíš ze sebe pozvracet.
Klukovi dal měšťák za rychlou jízdu na skůtru 50cm3 pokutu 1000Kč.Jel prý 54km/h
v 15 letech opravdu pirát silnic.
Lékárničku nevozím vůbec vyjde to nastejno.

Fik-B6S (Člen)
28.04.2008 07:51:00
Offline

Re: Benga fuck

JIRKASILVER psal:

Kotlas normální to není.Chtěj Vás dostat pryč,znechutit Vám to.Představ si,že by jsi to měl dělat tak se musíš ze sebe pozvracet.
Klukovi dal měšťák za rychlou jízdu na skůtru 50cm3 pokutu 1000Kč.Jel prý 54km/h
v 15 letech opravdu pirát silnic.
Lékárničku nevozím vůbec vyjde to nastejno.

to se nedivím že dostal litr ten skůtr mu měl jet max 40km/h ne?bigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Rum-cajs (Člen)
28.04.2008 08:25:43
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

mladý policajti sou kokoti všude nejen u ná v kocourkově. měl si jim voblest filcku jestli maj stk platnou jaky gumi. a pak mu říct že aš přídeš v pondělí do práce že jistě knim pošleš inspekci, přeptat se kde maj služebnu a to vše velmi klidným a uhlazeným hlasem jako inteligent, prostě divadlo. na mladyho kretena to někdy zabere a kdyš ne aspon má brouka v hlavě. jinak cz poliš sou líný budiškničemu a proto mrtvej policajt dobrej policajt evil a fertig

cece ja bych snad ani nerek pausalne ze vsichni mlady benga jsou kokoti. Vono v tomhle pripade ten cajt tam asi nebyl proto, ze by nemel doma co lepsiho na praci..., takze zakonite votravenej, buhvi jakej pojeb dostali vod mistni vrchnosti... Chranbuh, ze bych se ho zastaval, takovy kecy nesmi z huby pustit ani kdyby ho bolely vsechny zuby a prave vyhorel barak.

pokud nekdo ma moral se timhle zabejvat, tak jedinou sanci vidim v tom, mit vcechno v cajku a vracet jim podobny kecy formou stiznosti a podobne... Ale jak rikam, je to boj s vetrnejme mlejnama a je lepsi jezdit, no nee??

PS cela Dubabad, o 50 km dal jsou nadherny silnice okolo Sloupu v Cechach, nikde skoro nikdo a klid. A zatacky jsou tam vesmes prehlednejsi nez na Duby

Rum-cajs (Člen)
28.04.2008 09:19:25
Offline

Re: Benga fuck

jooo, a jeste k tomuhle tematu - ve svedsku se muze v aute telefonovat a lekarnicka neni povinna, a presto tam je za rok min nez 500 mrtvejch na silnici, v porovnani s x u nas...takze asi ve dva mesice expirovanym obvaze to fakt nebude.

Kurvadoprdelepycablesk me takovahle tupa, arogantni buzerace tak strasne, ale velice sere!!!

Kelly01 (Člen)
28.04.2008 09:25:39
Offline

Re: Benga fuck

K tématu..
Ve švédsku jsem měl nervy v kýblu na 600km dlouhé ovině od trajektu do Stockholmu kde je mám dojem 90km/hsick

A ti obrovští losi stojící ve vozovce taky nic mocsmile1


God Save The Queen!
osiris (Člen)
28.04.2008 09:35:39
Offline

Re: Benga fuck

...tam potkávám jen soby woe surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomB12 (Člen)
28.04.2008 09:47:51
Offline

Re: Benga fuck

Jen tak mimochodem k tomu švédsku. Je fakt, že zatáčku na cestě abys pohledal, ale cajti tam jsou precizní, když kontrola tak pro všechny. Alespoň jeden den v týdnu. Stáli na hlavním tahu a stavěli všechno. Žádné namátkové kontroly. Bylo jich tam 8 každý svůj chlast metr a odsýpalo to, zádné pičoviny, jako jak se máte a co bych vám ještě zkontroloval. Foknul jsis a fičel dál.

Rum-cajs (Člen)
28.04.2008 09:49:16
Offline

Re: Benga fuck

Kelly01 psal:

K tématu..
Ve švédsku jsem měl nervy v kýblu na 600km dlouhé ovině od trajektu do Stockholmu kde je mám dojem 90km/hsick

A ti obrovští losi stojící ve vozovce taky nic mocsmile1

ted uz je tam mistama 110 bigsmile, ale jinak souhlas, i kdyz cece, ono to neco do sebe ma...

ty losi (fakt sou to losi, sob je to maly v Laponsku) jsou docela pruser, rocne cca 30000 cresi, a videl jsem Fabku po kolizi... fuuuj. Neveril jsem tomu, dokud jsem z blizka nevidek hnedy chlupy

Baltazar (Člen)
28.04.2008 09:54:44
Offline

Re: Benga fuck

No a když losa trefíš a z místa ujedeš bez první pomoci tomu nebohému zvířeti, tak tě veřejně ukřižujou a to zcela bez diskuze.idontknow


The father of the little princess of the dawn
Lihy (Člen)
28.04.2008 10:04:17
Offline

Re: Benga fuck

Baltazar psal:

No a když losa trefíš a z místa ujedeš bez první pomoci tomu nebohému zvířeti, tak tě veřejně ukřižujou a to zcela bez diskuze.idontknow

To jako masáž srdce a dýchání z huby do huby ? surprised ty voe bych byl f pasti, bych to za á neufoukal a za bé bych ho asi ani nedal do stabilizovaný polohyhelp

Rum-cajs (Člen)
28.04.2008 10:10:15
Offline

Re: Benga fuck

Baltazar psal:

No a když losa trefíš a z místa ujedeš bez první pomoci tomu nebohému zvířeti, tak tě veřejně ukřižujou a to zcela bez diskuze.idontknow

ovsem takovy losi bifteky..., vubec nic spatnyho...

Filous (Člen)
28.04.2008 10:28:15
Offline

Re: Benga fuck

Rumcajs psal:
Baltazar psal:

No a když losa trefíš a z místa ujedeš bez první pomoci tomu nebohému zvířeti, tak tě veřejně ukřižujou a to zcela bez diskuze.idontknow

ovsem takovy losi bifteky..., vubec nic spatnyho...

...mě to moc nechutnalo, maj takový sladký maso...ani salám s toho nejni dobrej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rum-cajs (Člen)
28.04.2008 10:43:51
Offline

Re: Benga fuck

Filous psal:
Rumcajs psal:
Baltazar psal:

No a když losa trefíš a z místa ujedeš bez první pomoci tomu nebohému zvířeti, tak tě veřejně ukřižujou a to zcela bez diskuze.idontknow

ovsem takovy losi bifteky..., vubec nic spatnyho...

...mě to moc nechutnalo, maj takový sladký maso...ani salám s toho nejni dobrej...

tak zalezi na uprave, ono svedaci si "na sladko" libujou, maso, chleba a podobne... treba marmelada k smazenejm herinkum atd.

sonyk (Člen)
28.04.2008 10:46:12
Offline

Re: Benga fuck

osiris psal:

...je to stručný, proč tolik údivů ?
kotlasoj: proč tam teda jezdíš ? smile1
sonykoj: ostatní občané to tak chtěj, aby policie honila neukázněný motorkáře (a že neukázněný jsme nepopřeš), takže vlastně dělaj svou práci naplno smile1

jeli sme v aute. pohodicka slunce sviti rychlost mezi obcema 60km/h. videly vytunenou karu a sli po nas jenze vse homologovany a vtp. ale samozrejme je to nase blbost(bratrankaú ze mel proslou lekarnu. stoji kurna 120 korun tak to za tri roky neni takovej problem


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Progear 650 (Člen)
28.04.2008 14:07:06
Offline

Re: Benga fuck

dneska ve 12 tam nebyli, kdo byl to by řekl, že o výkendu tam budou prudit...idontknow


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Fulltank (Člen)
28.04.2008 20:40:23
Offline

Re: Benga fuck

Progear 650 psal:

dneska ve 12 tam nebyli, kdo byl to by řekl, že o výkendu tam budou prudit...idontknow

ptz ve 12 je vobed bigsmile

Progear 650 (Člen)
28.04.2008 21:00:21
Offline

Re: Benga fuck

Fulltank psal:
Progear 650 psal:

dneska ve 12 tam nebyli, kdo byl to by řekl, že o výkendu tam budou prudit...idontknow

ptz ve 12 je vobed bigsmile

no právě....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
richie (Člen)
29.04.2008 19:20:28
Offline

Re: Benga fuck

A.C.A.B. fuckpussy


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
maňas (Člen)
01.05.2008 20:54:56
Offline

Re: Benga fuck

Lihy psal:
Baltazar psal:

No a když losa trefíš a z místa ujedeš bez první pomoci tomu nebohému zvířeti, tak tě veřejně ukřižujou a to zcela bez diskuze.idontknow

To jako masáž srdce a dýchání z huby do huby ? surprised ty voe bych byl f pasti, bych to za á neufoukal a za bé bych ho asi ani nedal do stabilizovaný polohyhelp

no podle mého když trefíš takový zvíře,tak jedinej kdo bude potřebovat to dejchání z pusy do pusy ,budeš ty,ale od soba či losa nebo co tam maj za potvory bych si dovolením nedal bigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vlada1200 (Člen)
02.05.2008 22:25:12
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

mladý policajti sou kokoti všude nejen u ná v kocourkově. měl si jim voblest filcku jestli maj stk platnou jaky gumi. a pak mu říct že aš přídeš v pondělí do práce že jistě knim pošleš inspekci, přeptat se kde maj služebnu a to vše velmi klidným a uhlazeným hlasem jako inteligent, prostě divadlo. na mladyho kretena to někdy zabere a kdyš ne aspon má brouka v hlavě. jinak cz poliš sou líný budiškničemu a proto mrtvej policajt dobrej policajt evil a fertig

DEBILE!!!fuckfuckfuck


Jezdím tak, abych dojel!
vlada1200 (Člen)
02.05.2008 22:30:22
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas psal:

před chvílí sem dorazil z Dubý, byla obšancovaná bengama jak nějakej uprchlickej táborfuck tak sem si dával ve vesnicích bacha a fakt jel 50, stejně si mě asi vesnici před Dubou zastavili a takovej mladej chcípák si tam na mě začal vyskakovat že už ho všichni motorkáři ser.. a jestli u mě najde jedinej nedostatek tak to mám za dva litry, nejdřív mě začal masírovat za 25 kw, že je to kravina atd. prostě sem se mu nelíbil, pak mi začal měřit i vzorek gum a stroskotal sem na prošlý lékárně. Ten zmrd to chtěl po mě zaplatit a když sem mu řekl že mám u sebe jenom 300, tak s výsměchem mi řekl ať si za ně koupím jinou a napsal mi blok na litr.
Můžu si za to sám, ale tohle bylo trošku moc nemyslíte??idontknow

Všude narazíš na magora a právě takoví to kazí ostatním. Pak se nemůžou divit, že kvůli takovým magorům nikdo nechce zastavovat a dávají si různý debility na spzetky.

S poctivostí nejdál dojdeš, ale nepoctivej tam bude dřív. smile2smile2


Jezdím tak, abych dojel!
Ice (Člen)
02.05.2008 22:38:11
Offline

Re: Benga fuck

Čest pánové.... a dámy :o)

asi to nebude oblíbený příspěvek, ale když už jsem si tady přečetl vaši diskusi, tak mi t nedá, abych nereagoval.

to mi:

   nepočítám se mezi nejstarší kusy, ale kokot taky nejsem, i když dle tvého vyjádření ano... co se tvých názorů týče, tak buďto měj na mašině všechno v pořádku a pak se chovej jako pako, nebo neměj a pak počítej s následky, protože pokud máš chování, tak nemyslím, že by se po tobě kdokoliv vozil... samo, že jsou takové případy, ale házet kvůli tomu všechny do jednoho pytle, to dělá jen někdo, kdo si potřebuje léčit své komplexy...

to JIRKASILVER:

smutný příběh... u nás v Ostravě máme nastavenu toleranci 10km/h nad rychlostní limit... a motorkáře nestavíme... jak to chodí jinde, bohužel.... :o(

to all:

chápu, že je vůči policajtům určitá averze, ale uvědomte si, že jich je hafo, co jezdí s váma a možná to ani nevíte...  jsou to lidi jako každý jiný, a jsou mezi nima pitomci, co buzerujou za lékárníčku, stejně jako ti, co si pokecají o mašinách a pustí vás bez zbytečných keců... A v dnešní době, kdy je motorkář každý, i ten, co mu prostě papínek koupí k 21narozeninám GSX-Ro, aby nejezdil na nějaké rádoby plečce, je třeba, aby je někdo držel pod kontrolou, protože takoví rádoby motorkáři ohrožujou i nás...

   Je to necelý měsíc, co v dlouhé táhlé zatáčce mě v mém pruhu jeden takový poděs sestřelil z protisměru, jen proto, že mu to nevyšlo a při předjíždění ho to vyneslo až do protisměru... Měl jsem za zády přítelkyni a dvakrát do zpěvu mi teda nebylo...

   A jestli je u někoho měřítko toho, že někdo dělá svou práci "kokotismus", tak nerad přiznávám... jsem asi jeden z nich... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
vlada1200 (Člen)
02.05.2008 22:43:34
Offline

Re: Benga fuck

To ICE

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood pod to se i podepíšu já!!

Není co dodat! Jen to, že takhle dlouhý komentář jsem neměl sílu psát, proto jsem
to co nejvíce zkrátil aby to pochopil i    pussy "mi"


Jezdím tak, abych dojel!
Ice (Člen)
02.05.2008 22:51:13
Offline

Re: Benga fuck

aby ne, stříbrná 12tka bandaska.... to je snad daný bigsmilegoodbeer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
02.05.2008 23:00:50
Offline

Re: Benga fuck

Ice psal:

Čest pánové.... a dámy :o)

asi to nebude oblíbený příspěvek, ale když už jsem si tady přečetl vaši diskusi, tak mi t nedá, abych nereagoval.

to mi:

   nepočítám se mezi nejstarší kusy, ale kokot taky nejsem, i když dle tvého vyjádření ano... co se tvých názorů týče, tak buďto měj na mašině všechno v pořádku a pak se chovej jako pako, nebo neměj a pak počítej s následky, protože pokud máš chování, tak nemyslím, že by se po tobě kdokoliv vozil... samo, že jsou takové případy, ale házet kvůli tomu všechny do jednoho pytle, to dělá jen někdo, kdo si potřebuje léčit své komplexy...

to JIRKASILVER:

smutný příběh... u nás v Ostravě máme nastavenu toleranci 10km/h nad rychlostní limit... a motorkáře nestavíme... jak to chodí jinde, bohužel.... :o(

to all:

chápu, že je vůči policajtům určitá averze, ale uvědomte si, že jich je hafo, co jezdí s váma a možná to ani nevíte...  jsou to lidi jako každý jiný, a jsou mezi nima pitomci, co buzerujou za lékárníčku, stejně jako ti, co si pokecají o mašinách a pustí vás bez zbytečných keců... A v dnešní době, kdy je motorkář každý, i ten, co mu prostě papínek koupí k 21narozeninám GSX-Ro, aby nejezdil na nějaké rádoby plečce, je třeba, aby je někdo držel pod kontrolou, protože takoví rádoby motorkáři ohrožujou i nás...

   Je to necelý měsíc, co v dlouhé táhlé zatáčce mě v mém pruhu jeden takový poděs sestřelil z protisměru, jen proto, že mu to nevyšlo a při předjíždění ho to vyneslo až do protisměru... Měl jsem za zády přítelkyni a dvakrát do zpěvu mi teda nebylo...

   A jestli je u někoho měřítko toho, že někdo dělá svou práci "kokotismus", tak nerad přiznávám... jsem asi jeden z nich... smokin

kua... oprava... málem "sestřelil" !!! ---- jinak bych tu teď asi nebyl cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
qwerty (Člen)
03.05.2008 00:17:15
Offline

Re: Benga fuck

Ice :: ty ses bega ci co ??? idontknowidontknow

no vzhledem k tomu ze jezdim bez ridicaku by se mi znami u polisu hodili bigsmilebigsmilebigsmile ale ja proti bengum nic nemam a nikdy sem nemel ... kazdy ma svou praci a musi ji delat  protoze v kazdy praci maj vedeni ktere se po nich ovzi kdyz neco flakaj .... takze gl goodgoodgood

P.S. neboj dodelavam za ri tydny pokud dam zkousky tak bude coolcoolcool


WD club member.
Ice (Člen)
03.05.2008 00:18:42
Offline

Re: Benga fuck

tak hlavně, že to máš v hlavě srovnaný a děláš na tom.... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
qwerty (Člen)
03.05.2008 00:34:24
Offline

Re: Benga fuck

nekecali ...... zvysi vykon ale spotrebu taky .... to mas to same jako kdyz si das sportovni filtr proste to nasaje vice vzduchu .........


WD club member.
qwerty (Člen)
03.05.2008 00:39:02
Offline

Re: Benga fuck

prehlidnete predchzoi koment ... sme v blbem vlakne ... njn piva sou svinstvo bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebadbadbad


WD club member.
mi (Člen)
04.05.2008 09:59:18
Offline

Re: Benga fuck

surprised sem nečekal že je tady tolik policajtú. by mě zajímalo jak s vašim příjmem utáhnete motyku rodinu atd. žeby náký vedlejší příjem??????                                                                                                           jinak páni policajti jasně že všichni nejsou stejný jednoho osobně znám chodim s nim na pivo dobrej starší chlápek. s mladejma arogantníma policajtama mam skušenost v obci třebíč mi naměřili 54km/h chovali se jak kdybych jel 200km/h a následně 1bod weg a 3000kč protože tolerance je 53km/h. další příklad jedu s hospody pod vlimem s pkw červená lampička mává zastavuji přiznávám alkohol pak bla bla bla dostávaj 5000kč a já jedu domu jako by nic. takže asi tak předtim sem to přehnal omlouvám se! ale normálního policajta dnes u nás v kocourkově těško najdeš, a je to jen o lidech no nedivim se za ty peníze co si vyděláte chápu to že to vašich řad nejdou NORMÁLNÍ vzdělaný rozumný lidi,ale to mi tady neviřešíme.........


svět je cirkusovej stan
osiris (Člen)
04.05.2008 10:41:00
Offline

Re: Benga fuck

...já bych řek že platy maj slušný


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
04.05.2008 10:46:22
Offline

Re: Benga fuck

osi co ja vim tak klasickej chodec 18000Kč hrubýho to neni špatný,ale cou místa kde s maturytou vyděláš výc... třeba..?


svět je cirkusovej stan
osiris (Člen)
04.05.2008 10:51:10
Offline

Re: Benga fuck

...a někde zase mnohem míň, třeba ;)
ps: počítej si k tomu jejich platu ještě to "služný" nebo jak tomu říkaj


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
04.05.2008 10:57:15
Offline

Re: Benga fuck

no to je taky fakt večer to u pivince zjistim......pravě to je to že ten kdo něni schopnej najít si místo coš o něčem vypovýdá tak u policajtú ho vemou.


svět je cirkusovej stan
osiris (Člen)
04.05.2008 11:07:33
Offline

Re: Benga fuck

...ale kdeže, lopaťáka, výpitku, člověka bez střední školy, nebo někoho bez "jakžtakž" fyzičky ne (to jen naše společnost ze všech víceméně uměle dělá nesvéprávný idioty a vytváří mýtus)
...když něco provedu a druhej mě za to zjebe tak se cejtím ukřivděnej a ten druhej je kretén za to že mě líznul že jo ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
04.05.2008 11:17:58
Offline

Re: Benga fuck

no máš recht, ale člověk s maturytou kterej de k policajtum musí mýt dúvod rodinná tradice atd. jinak nechápu proč, ale jasně každýho vjec co dělá.


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
04.05.2008 11:31:54
Offline

Re: Benga fuck

jo osi kdyš něco provedu chytí mě tak jasný zaplatim a táhnu, ale 54km/h v obci za tři litry a poslouchat jakej sem píčus od policajta to je úroveň lopatáka.


svět je cirkusovej stan
alkoholix (Člen)
04.05.2008 11:35:41
Offline

Re: Benga fuck

Jsem pro prisny benga,ale ne šikanisty.Porad mame zakoreneny,ze jsou kokoti,ale uz je jina doba.Uz je to stary.Kdyby vam nekdo sejmul fotra,jelikoz se bengáč nechal podplatit a pustil vozralyho zpatky na silnici,mluvite jinak.A jen proto ,ze to byl starej kokot,co se nechal ukecat a uplatit.Mladej zasadovej by se nenechal.Jen at delaj svou praci.Kdo riskuje musi myslet i na nasledky a vedet,ze se mu to nemusi vyplatit.Howg.good


Jsem zpět a rád 😎
osiris (Člen)
04.05.2008 11:36:28
Offline

Re: Benga fuck

...mě by se to za 54 nelíbilo taky, ale když jsi načtenej v radaru, tak s tím ten policajt už nic neudělá, mazat z toho nesměj, nemaj přístup :)
...prostě musíš bej tak šikovnej, nebo mít takový štěstí aby jsi v radaru nebyl ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
alkoholix (Člen)
04.05.2008 11:47:16
Offline

Re: Benga fuck

Presne,nekdy to vyjde nekdy ne.To je zivot.bigsmile


Jsem zpět a rád 😎
Jerry (Člen)
04.05.2008 12:09:16
Offline

Re: Benga fuck

Já si myslím že by benga neměli bejt.
Stačily by jen nějaký občanský hlídky. Tam by jsme se třeba střídali všichni.
Tím by se tam konečně dostali ty kvalitní kusy. A pak ty protokoly a dopisy...
"to neni špatný,ale cou místa kde s maturytou vyděláš výc... třeba..?"
Taky jsem pro spravedlivou ale přísnou dozorčí radu ČEZu. Ale ty jejich platy...
A že klidně odpojí elektřinu když člověk neplatí! To sou svině!
A taky Osi by ty barvy měl dávát v krámu zadarmo.
A taky poslanci by neměli bejt! Zákony stejně nepotřebujeme, tak na co tam jsou?
Jo a taky doktoři by neměli píchat injekce protože to bolí!
No, napadá mě toho spousta ale nechce se mi psát.headshakeheadshakeheadshakeheadshake


A kurva...
Ice (Člen)
04.05.2008 12:20:59
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

surprised sem nečekal že je tady tolik policajtú. by mě zajímalo jak s vašim příjmem utáhnete motyku rodinu atd. žeby náký vedlejší příjem??????                                                                                                           jinak páni policajti jasně že všichni nejsou stejný jednoho osobně znám chodim s nim na pivo dobrej starší chlápek. s mladejma arogantníma policajtama mam skušenost v obci třebíč mi naměřili 54km/h chovali se jak kdybych jel 200km/h a následně 1bod weg a 3000kč protože tolerance je 53km/h. další příklad jedu s hospody pod vlimem s pkw červená lampička mává zastavuji přiznávám alkohol pak bla bla bla dostávaj 5000kč a já jedu domu jako by nic. takže asi tak předtim sem to přehnal omlouvám se! ale normálního policajta dnes u nás v kocourkově těško najdeš, a je to jen o lidech no nedivim se za ty peníze co si vyděláte chápu to že to vašich řad nejdou NORMÁLNÍ vzdělaný rozumný lidi,ale to mi tady neviřešíme.........

No, nezlob se na mě, ale pokud něco tvrdíš a chceš, aby tě tu litovali, tak si ověř informace o postizích za rychlost. Při překročení rychlosti v obci do 20km/hod to není bod jeden, ale dva... a zákonem stanovená sazba 1.000,-.  Takže nevím, za to ten bod a pokuta 3.000,- byla, ale za rychlost určitě ne...

K té tvé starosti uživení mé rodiny. Beru průměrný plat tohoto státu a myslím, že je to dost na to,abych vyžil. Mám přítelkyni a psa... Ani jeden z nich si nestěžuje na nouzi, i když vždycky by to mohlo být lepší... A ujišťuju tě, že vedlejší příjem, jaký naznačuješ nemám, pokud nejdu na nějakou fušku...

Přeju ti hezký den, a prvně si to srovnej v hlavě, než se tu budeš ztrapňovat v očích těch, kteří ty tvé bláboly prokouknou... Stačí k tomu průměrná znalost zákonů... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
04.05.2008 12:25:37
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

no to je taky fakt večer to u pivince zjistim......pravě to je to že ten kdo něni schopnej najít si místo coš o něčem vypovýdá tak u policajtú ho vemou.

Mohu tě ujistit,že ty by jsi měl v příjmacím řízení problém... Minimálně co se českého jazyka týče... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
04.05.2008 12:31:27
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

jo osi kdyš něco provedu chytí mě tak jasný zaplatim a táhnu, ale 54km/h v obci za tři litry a poslouchat jakej sem píčus od policajta to je úroveň lopatáka.

Jak už jsem říkal, jestli jsi zaplatil za 54km/h v obci  3litry, tak lopata jsi bigsmile Budu se opakovat, ale zákonná a neměnná sazba za tvé překoročení rychlosti v obci, kde je 50km/h, a to ať už obecní, dána DZ B20a nebo DZ IP26a, je 1.000,-Kč


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kelly01 (Člen)
04.05.2008 12:34:55
Offline

Re: Benga fuck

a nad 20 je to za 2500,-,takže 3 je blbost..


God Save The Queen!
Ice (Člen)
04.05.2008 12:42:09
Offline

Re: Benga fuck

Kelly01 psal:

a nad 20 je to za 2500,-,takže 3 je blbost..

v tomhle případě by byla reálná trojka jen ve správním řízení... Tak je rozsah 2500-5000.


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Zdenda (Člen)
04.05.2008 14:03:18
Offline

Re: Benga fuck

Když vidím, alespoň tady u nás, kdo všechno si koupil motyku a jak se na ní chová, tak upřímě, normálně bych tomu bral papíry na místě. A nedivím se Policajtům, že jsou na motorkáře nasraný. Přijde mi, že když jsem si kupoval motorku, tak to bylo ještě tak trochu jiný. Ted´ má motorku každej píčus, převážně z řad debílků s rovnym kšiltem na palici, jako masírku, ve městě samosebou na rovince zkoušej rychlostní rekordy. Minule týpek, litrový GSXR K8, jestli mu bylo 20 tak je to moc, frajersky předjíždí kolonu zprava, pak myška (stál sem na semaforu jako první), postaví se mi k vokýnku a začne to vytáčet jak pussy do omezovače, v ksichtě výraz největšíhó Kinga na severu Čech. Jse vyloženě zhnusenej, co teď jezdí za lidi a abych pravdu řekl, láká mě to na ulici čím dál míň. Ještě že mám loď. Čus.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mi (Člen)
04.05.2008 14:36:51
Offline

Re: Benga fuck

Ice psal:
mi psal:

jo osi kdyš něco provedu chytí mě tak jasný zaplatim a táhnu, ale 54km/h v obci za tři litry a poslouchat jakej sem píčus od policajta to je úroveň lopatáka.

Jak už jsem říkal, jestli jsi zaplatil za 54km/h v obci  3litry, tak lopata jsi bigsmile Budu se opakovat, ale zákonná a neměnná sazba za tvé překoročení rychlosti v obci, kde je 50km/h, a to ať už obecní, dána DZ B20a nebo DZ IP26a, je 1.000,-Kč

no a sme tam kde sme byli. tak asi ten olicajt co mě tam za 54km/h buzeroval byl vlastně jen přísnej aha! tři litry byli ve správnim řízení a bylo to tak nevymejšlim si píčoviny a nechci aby mě někdo litoval. pouze realita a fakta chápeš!!!!!! jo moje psaná čeština je v píči ja vym a co jako sme tady ve škole????                                                                                                                                                                                                                                            jo a že někoho vifakuješ za jeho názor hm hm to si pašák jako většina mladejch přísnejch policajtú.


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
04.05.2008 14:43:01
Offline

Re: Benga fuck

Kotlas psal:

před chvílí sem dorazil z Dubý, byla obšancovaná bengama jak nějakej uprchlickej táborfuck tak sem si dával ve vesnicích bacha a fakt jel 50, stejně si mě asi vesnici před Dubou zastavili a takovej mladej chcípák si tam na mě začal vyskakovat že už ho všichni motorkáři ser.. a jestli u mě najde jedinej nedostatek tak to mám za dva litry, nejdřív mě začal masírovat za 25 kw, že je to kravina atd. prostě sem se mu nelíbil, pak mi začal měřit i vzorek gum a stroskotal sem na prošlý lékárně. Ten zmrd to chtěl po mě zaplatit a když sem mu řekl že mám u sebe jenom 300, tak s výsměchem mi řekl ať si za ně koupím jinou a napsal mi blok na litr.
Můžu si za to sám, ale tohle bylo trošku moc nemyslíte??idontknow


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
04.05.2008 14:47:55
Offline

Re: Benga fuck

ice kdyš tak velmi hájíš to že ste všichni v pohodě, jasně chápu tě jen chci znát tvuj názor na todle. jo a taky ti přeju heský den....bigsmile   u nás chčije kruci fix


svět je cirkusovej stan
Ice (Člen)
04.05.2008 15:37:31
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:
Ice psal:
mi psal:

jo osi kdyš něco provedu chytí mě tak jasný zaplatim a táhnu, ale 54km/h v obci za tři litry a poslouchat jakej sem píčus od policajta to je úroveň lopatáka.

Jak už jsem říkal, jestli jsi zaplatil za 54km/h v obci  3litry, tak lopata jsi bigsmile Budu se opakovat, ale zákonná a neměnná sazba za tvé překoročení rychlosti v obci, kde je 50km/h, a to ať už obecní, dána DZ B20a nebo DZ IP26a, je 1.000,-Kč

no a sme tam kde sme byli. tak asi ten olicajt co mě tam za 54km/h buzeroval byl vlastně jen přísnej aha! tři litry byli ve správnim řízení a bylo to tak nevymejšlim si píčoviny a nechci aby mě někdo litoval. pouze realita a fakta chápeš!!!!!! jo moje psaná čeština je v píči ja vym a co jako sme tady ve škole????                                                                                                                                                                                                                                            jo a že někoho vifakuješ za jeho názor hm hm to si pašák jako většina mladejch přísnejch policajtú.

No, ve správku budiž... Pro příště ti poradím... Zapamatuj si frázi, která je platná na 120% v případě, že se opravdu něčeho dopustíš a není možnost, že u správka se z toho vysekáš.... "Jakákoliv pokuta zaplacená na místě není tak velká, jakou dostaneš posléze ve spráním..."

Dále jsi psal,že jsi přišel o bod... Tak tě zklamu, přišel jsi o body dva... cool

Tvá čeština má k dokonalosti opravdu daleko, a těmi vulgarismy ji akorát podtrháváš a upozorňuješ na ni. Pokud jsi si toho vědom, tak trochu uber na úrážkách a napadání, a trochu to tím umírníš...

A k těm mladým přísným policajtům... To už musí posoudit lidi se kterýma jednám v terénu... Ale nemyslím si, že to je až tak hrozné... Obávám se však, že z toho projevu, kterým se tady prezentuješ, by jsi po jednání se mnou měl na policajty ještě horší názor, než máš teď... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mi (Člen)
04.05.2008 16:05:21
Offline

Re: Benga fuck

hm hm urášky napadání uved příklad.......no při setkání stebou v roli já řidič co něco porušil a ty přísný cajt bych měl názor furt stejnej páč sem vyučenejch od rakušákú a němcú kteří na nás na čechy sou doslova vysazený a vjedomě buzerujou a šikanujou i kdyš je pravda že za poslední dva roky hodně ubrali.....jeden osobní dotas proč děláš cajta?? ptám se čistě ze zvědavosti.


svět je cirkusovej stan
Ice (Člen)
04.05.2008 16:13:37
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

hm hm urášky napadání uved příklad.......no při setkání stebou v roli já řidič co něco porušil a ty přísný cajt bych měl názor furt stejnej páč sem vyučenejch od rakušákú a němcú kteří na nás na čechy sou doslova vysazený a vjedomě buzerujou a šikanujou i kdyš je pravda že za poslední dva roky hodně ubrali.....jeden osobní dotas proč děláš cajta?? ptám se čistě ze zvědavosti.

urážky a napadání? třeba tenhle tvůj příspěvek:

mladý policajti sou kokoti všude nejen u ná v kocourkově. měl si jim voblest filcku jestli maj stk platnou jaky gumi. a pak mu říct že aš přídeš v pondělí do práce že jistě knim pošleš inspekci, přeptat se kde maj služebnu a to vše velmi klidným a uhlazeným hlasem jako inteligent, prostě divadlo. na mladyho kretena to někdy zabere a kdyš ne aspon má brouka v hlavě. jinak cz poliš sou líný budiškničemu a proto mrtvej policajt dobrej policajt  a fertig

stačí jako vzorek? cool

a dělám to proto, že mě to baví... je to práce jako každá jiná.... buzerace a dření lidí z kůže je jen názor těch, co většinou platí za svou hloupost a nejsou to ochotni zkousnout a nést za své přestupky odpovědnost... Chlap je u mě ten, co místo toho, aby tady nadával, tak přizná, že prostě zaplatil za to, co provedl... A to, jestli to bylo moc nebo málo, za to už prostě může byrokracie, kterou tady nestolil právní řád a naši zákonodárci...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mi (Člen)
04.05.2008 16:33:28
Offline

Re: Benga fuck

jo urášky cajtú to jo to máš recht, ale to sem psal někde nahoře že sem to přehnal atd. jinak mohu porovnat práci české policije a policie jinde v evrovpské uniji a stoho pramení múj názor. mislim třeba to že neš dojedu s vídně do londína tak uvidim vkaždim státě několik policistú, v čechách od budějc po ostravu žádnýho a kdyš vydim jak se u nás jezdí a nikde žádnej bič tak to muj názor je umocňuje. jinak sem velmi slušný řidič krom pokuti za 54km/h v třebíči za poslední 10let nic ani jinde v evropě. a to najedu měsíčně zhruba 14000KM.


svět je cirkusovej stan
Ice (Člen)
04.05.2008 16:38:00
Offline

Re: Benga fuck

Je zbytečný to dál rozvádět...  Reagoval jsem na tvé úrážky policajtů, protože jsem jeden z nich... O tom, jaký jsi řidič, musíš vědět ty sám... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mi (Člen)
04.05.2008 16:42:53
Offline

Re: Benga fuck

no jestli dorazíš na masofku tak to rozvedem u beer


svět je cirkusovej stan
Ice (Člen)
04.05.2008 16:46:28
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

no jestli dorazíš na masofku tak to rozvedem u beer

bohužel asi ne, časově to nedávám... ale během sezóny se určo potkáme, mám v plánu letos toho nalítat víc... a u toho beer raději probereme mašiny a ženské, práci bych tam netahal... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kožak (Člen)
04.05.2008 20:32:19
Offline

Re: Benga fuck

Hm pěkná debatka bigsmile good Ice řeknu jen jedno ... stím heslem POMÁHAT A CHRÁNIT ..... ste si nasrali do bot .... vrchol výsměchusick


MRDAT!!!
Pajk (Člen)
04.05.2008 20:39:46
Offline

Re: Benga fuck

Neblbni, předpokládám že Ice za to nemůže ale přez držku by měl dostat ten co to na ty plechovky maloval.bigsmile

Kožak (Člen)
04.05.2008 20:44:00
Offline

Re: Benga fuck

Jasně že von ne smile1 to pan ministr Langer .... bože jak já ho obdivuju bigsmile


MRDAT!!!
Pajk (Člen)
04.05.2008 20:47:41
Offline

Re: Benga fuck

Jo táák, pán minister má vedlejšák bigsmile

Ice (Člen)
05.05.2008 07:27:46
Offline

Re: Benga fuck

Kožak psal:

Hm pěkná debatka bigsmile good Ice řeknu jen jedno ... stím heslem POMÁHAT A CHRÁNIT ..... ste si nasrali do bot .... vrchol výsměchusick

v klidu... já mám na autě modrej pruh... jsem zvědavej, co tam vymyslí nám bigsmile

a jo, máte pravdu, že to lidi akorát tak krká.... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
demlis (Člen)
05.05.2008 09:07:32
Offline

Re: Benga fuck

Ice psal:
Kožak psal:

Hm pěkná debatka bigsmile good Ice řeknu jen jedno ... stím heslem POMÁHAT A CHRÁNIT ..... ste si nasrali do bot .... vrchol výsměchusick

v klidu... já mám na autě modrej pruh... jsem zvědavej, co tam vymyslí nám bigsmile

a jo, máte pravdu, že to lidi akorát tak krká.... smokin

Ty si u měťaku v porubě? Z tama mam až na 1 případ celkem dobré zkušenosti zatím sem vzdycky i dobře při kontrole pokecalbigsmile ......teda až na strážníky tuším č.603 a 124 jestli se nepletubigsmile s nima sem se hadal snad 20 minut než po nás hodili naše občanky a ani se neomluvili jak sme je zvedali ze zemefuck


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Ice (Člen)
05.05.2008 09:25:55
Offline

Re: Benga fuck

Ne přímo Poruba... mám celoměstskou působnost... Pár kluků od tama znám, i bajkeři tam jsou... teda jeden, co byl už dělá zkušebního komisaře na dopravce... šel na lepší.... :)

na hňupa  narazíš všude... bohužel...smokin

ps: ty čísla už neplatí.... podle nich je nepoznám... teď jsou čtyřmístné...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
misi (Člen)
05.05.2008 10:16:11
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:

osi co ja vim tak klasickej chodec 18000Kč hrubýho to neni špatný,ale cou místa kde s maturytou vyděláš výc... třeba..?

Ty kua co to meleš? ja v 18 nácti mašinu utáh s 8 000 ,- čistého a to jsem platil byt z toho (4000)  a splátku (2000) a dalo se kua.... brigády po práci.... vše de když se chce... a 18 nebo 16 hrubého je pohodička.... s tím vyžiješ spoko.... jen třeba se vzpamatovat a přestat nosit bíle adydasky pyčooopussy bigsmilebigsmile


Blu one.... old one
mi (Člen)
06.05.2008 14:50:59
Offline

Re: Benga fuck

misi psal:
mi psal:

osi co ja vim tak klasickej chodec 18000Kč hrubýho to neni špatný,ale cou místa kde s maturytou vyděláš výc... třeba..?

Ty kua co to meleš? ja v 18 nácti mašinu utáh s 8 000 ,- čistého a to jsem platil byt z toho (4000)  a splátku (2000) a dalo se kua.... brigády po práci.... vše de když se chce... a 18 nebo 16 hrubého je pohodička.... s tím vyžiješ spoko.... jen třeba se vzpamatovat a přestat nosit bíle adydasky pyčooopussy bigsmilebigsmile

surprisedjasně v 18cti bes drahé manželki a rodiny ´je to jinak pussy tak co to plácáš surprised......bigsmile


svět je cirkusovej stan
misi (Člen)
06.05.2008 15:51:56
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:
misi psal:
mi psal:

osi co ja vim tak klasickej chodec 18000Kč hrubýho to neni špatný,ale cou místa kde s maturytou vyděláš výc... třeba..?

Ty kua co to meleš? ja v 18 nácti mašinu utáh s 8 000 ,- čistého a to jsem platil byt z toho (4000)  a splátku (2000) a dalo se kua.... brigády po práci.... vše de když se chce... a 18 nebo 16 hrubého je pohodička.... s tím vyžiješ spoko.... jen třeba se vzpamatovat a přestat nosit bíle adydasky pyčooopussy bigsmilebigsmile

surprisedjasně v 18cti bes drahé manželki a rodiny ´je to jinak pussy tak co to plácáš surprised......bigsmile

to jsi nepsal... psal jsi chodec s 18nacti..... tak ti pišu kua... fuck

bigsmile


Blu one.... old one
mi (Člen)
06.05.2008 16:00:46
Offline

Re: Benga fuck

misi psal:
mi psal:
misi psal:


Ty kua co to meleš? ja v 18 nácti mašinu utáh s 8 000 ,- čistého a to jsem platil byt z toho (4000)  a splátku (2000) a dalo se kua.... brigády po práci.... vše de když se chce... a 18 nebo 16 hrubého je pohodička.... s tím vyžiješ spoko.... jen třeba se vzpamatovat a přestat nosit bíle adydasky pyčooopussy bigsmilebigsmile

surprisedjasně v 18cti bes drahé manželki a rodiny ´je to jinak pussy tak co to plácáš surprised......bigsmile

to jsi nepsal... psal jsi chodec s 18nacti..... tak ti pišu kua... fuck

bigsmile

surprisedidontknowsurprised.....bigsmile


svět je cirkusovej stan
misi (Člen)
06.05.2008 16:30:21
Offline

Re: Benga fuck

mi psal:
misi psal:
mi psal:


surprisedjasně v 18cti bes drahé manželki a rodiny ´je to jinak pussy tak co to plácáš surprised......bigsmile

to jsi nepsal... psal jsi chodec s 18nacti..... tak ti pišu kua... fuck

bigsmile

surprisedidontknowsurprised.....bigsmile

Nedělej že nerozumíš bigsmile


Blu one.... old one
mi (Člen)
06.05.2008 16:38:34
Offline

Re: Benga fuck

misi psal:
mi psal:
misi psal:


to jsi nepsal... psal jsi chodec s 18nacti..... tak ti pišu kua... fuck

bigsmile

surprisedidontknowsurprised.....bigsmile

Nedělej že nerozumíš bigsmile

bigsmile


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr