Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » nepromoky na boty

zdenek 1 (Člen)
04.05.2008 21:11:15
Offline

nepromoky na boty

nazdar bazar,hoši nemáte nějakej tip na nepromoky na boty,nějaké jsem našel ,ale 700,- vč. podrážkou???smile2potřebuji dvoje!!!


když to jede,je to OK
Loser (Administrator)
04.05.2008 21:57:04
Offline

Re: nepromoky na boty

co takhle treba rovnou koupit nepromokavy botky?idontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
04.05.2008 22:15:31
Offline

Re: nepromoky na boty

Nepromok z Lídlu.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
04.05.2008 22:18:34
Offline

Re: nepromoky na boty

Nasaď dvě igelitky z márketu a tradágoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jarken (Člen)
05.05.2008 08:28:18
Offline

Re: nepromoky na boty

Zdenku surprised surprised a ještě jednou surprised - NIKDY jsem neměl boty promočené (ani pomočené - doufám, že to nečte Killer bigsmile ) a to jsem v pár deštících jel to mi věř bad !Nepromoky na boty jsou úplně na pussy , dobré boty Ti nepromoknou a když navíc vidíš že pojedeš v dešti a kalhoty dáš přes boty, tak je to úplně v pohodě a nenateče ani vrchem smokin no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
zdenek 1 (Člen)
06.05.2008 21:39:05
Offline

Re: nepromoky na boty

Jarken psal:

Zdenku surprised surprised a ještě jednou surprised - NIKDY jsem neměl boty promočené (ani pomočené - doufám, že to nečte Killer bigsmile ) a to jsem v pár deštících jel to mi věř bad !Nepromoky na boty jsou úplně na pussy , dobré boty Ti nepromoknou a když navíc vidíš že pojedeš v dešti a kalhoty dáš přes boty, tak je to úplně v pohodě a nenateče ani vrchem smokin no né?No ano!

mám  boty asi nic moc,FORMY, ale zase nemůžu kupovat nějaké další kvalitní,neboť bych musel koupit i roběsmile2 a to je celkem palba (moje totíš jezdí taky) všechno musím kupovat dvakrát!!!  ty formy mají ve předu takové membrány, a přez ne tam do nich chčije!! skusím je něčím namazat a pak uvidímidontknow


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
06.05.2008 21:54:40
Offline

Re: nepromoky na boty

...většinou každá značka prodává od modelu tzv. "suchý" a "mokrý", čili to není ani tak značkou nebo modelem, jako tím, že jsi ušetřil nějakou stovku a koupil si levnější variantu do sucha smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
06.05.2008 22:06:48
Offline

Re: nepromoky na boty

Ostatně si dost dobře nedovedu na motorce představit jízdu v návlecích na boty headshake , vždyť to musí zavazet, plandat, klouzat a cojávímcoještě surprised no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
ross (Člen)
07.05.2008 11:34:35
Offline

Re: nepromoky na boty

My jsme na základce chodili při branným dnu v igelitových sáčcích s gumičkou u kotníků. Prej když vybuchnou Dukovany. Tak si myslím, že proti dešti to bude stačit taky.
R.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:36:47
Offline

Re: nepromoky na boty

Jarken psal:

Ostatně si dost dobře nedovedu na motorce představit jízdu v návlecích na boty headshake , vždyť to musí zavazet, plandat, klouzat a cojávímcoještě surprised no né?No ano!

delaj se spesl s podrazkou a tak. ja za deste odstavuju motorku do prvni zastavky ci tak neco a cekam az to prejde


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
B 12 (Člen)
07.05.2008 12:29:52
Offline

Re: nepromoky na boty

Já to vyřešil inpregnací asi za 200,--. Nastříkal jsem boty a je to v suchu. Kalhoty na boty a vrchem nanateče. V návlecích bez podrážky jsem jednou jel asi 500 km v hrozným lijáku. Celkem dobrý voda v botech nebyla, jen jsem musel při každým zastavení dávat pozor abych se nezahák za stupačku a neskácel se k zemi.

jardagsf (Člen)
07.05.2008 12:52:16
Offline

Re: nepromoky na boty

jsem je mel ( a jeste mam) , velka spokojenost akorat je mam trochu osoupane , bo kdyz naklopis a skrtnes a nemas nohy ve spickach...hovno to vydr bigsmile , vyhoda je ze s nepromok kombi jsi suchy , nevyhoda je ten opruz to navlikat
jinak jsem dal na jarkena - bo on ma s destem nejvetsi zkusenosti bigsmilebigsmile a koupil boty nepromoky - pak jsi antiregen furt good
jardagsf s nepromok botama ale perforovanou kombi badidontknowbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
maňas (Člen)
07.05.2008 18:59:25
Offline

Re: nepromoky na boty

sonyk psal:
Jarken psal:

Ostatně si dost dobře nedovedu na motorce představit jízdu v návlecích na boty headshake , vždyť to musí zavazet, plandat, klouzat a cojávímcoještě surprised no né?No ano!

delaj se spesl s podrazkou a tak. ja za deste odstavuju motorku do prvni zastavky ci tak neco a cekam az to prejde

no oni to asi nebudou ty co se nosí ve špitále bigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
zdenek 1 (Člen)
07.05.2008 21:17:16
Offline

Re: nepromoky na boty

asi je kurňa namočim do vyjetého oleje a není možné,aby promokly!!bigsmile


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr