Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Cesta z Anglie?

ignac666 (Člen)
06.05.2008 14:36:02
Offline

Cesta z Anglie?

Zdar vsichni, koupil jsem si zde v anglii bandita a rad bych si ho dovez domu a premyslim, ze po vlastni ose. Jedna se konkretne o Torquay- Ostrava zhruba 2500 km. Rad bych slysel vas nazor. Jel jsem to sice autem, ale to je trosku rozdil, kdyz se clovek muze napit kdy chce popripade se natahnout. Pocital bych samozrejme i s motelem zhruba v polovine, ale i tak.

osiris (Člen)
06.05.2008 14:45:45
Offline

Re: Cesta z Anglie?

...pedro to dával každejch 14 dnů ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
06.05.2008 14:50:18
Offline

Re: Cesta z Anglie?

ve francii se da celkem dobre chrnet jen ve spacaku na ruznych odpocivadlech (2 noci by ti na to mohli stacit) no a pres nemecko jsi zde za 1 den s tim, ze bys to bud voddrel az do tej ostravy nebo si jeste nekde cestou dachnul. Denne se da ujet celkem v klidu takovejch 800 - 900 km, takze pocitej cestu tak max 4 dny (pokud zde chces teda jako byt co nejrychlejc)
Myslim, ze vejlet to bude slusnej. Jen bude mozna trochu na prd, jestli pojedes sam - druha motorka s kterou muzes po ceste trochu souperit, stridat se v tahani a na benzine u ciga pokecat je vopravdu fajn vecgood

Tak preji stastnou cestu vogu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drak (Člen)
06.05.2008 14:51:54
Offline

Re: Cesta z Anglie?

Dá se to, ale musíš vychytat počasí


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
mi (Člen)
06.05.2008 15:06:11
Offline

Re: Cesta z Anglie?

to dáš na zátach po němcích zato lehneš a tradá. skus loď s ramsgate do oostende(B) ušetříš 100KM. pluje to vprúměru 5hod. s oostende na rozvadov to dáš tak za osmu no a pak uš to máš kousek, no do ostravy idontknow to kousek neni sakra.


svět je cirkusovej stan
Kelly01 (Člen)
06.05.2008 16:06:05
Offline

Re: Cesta z Anglie?

jo,jo..
zavolej Pedrovi...


God Save The Queen!
ignac666 (Člen)
06.05.2008 20:10:56
Offline

Re: Cesta z Anglie?

Loser psal:

ve francii se da celkem dobre chrnet jen ve spacaku na ruznych odpocivadlech (2 noci by ti na to mohli stacit) no a pres nemecko jsi zde za 1 den s tim, ze bys to bud voddrel az do tej ostravy nebo si jeste nekde cestou dachnul. Denne se da ujet celkem v klidu takovejch 800 - 900 km, takze pocitej cestu tak max 4 dny (pokud zde chces teda jako byt co nejrychlejc)
Myslim, ze vejlet to bude slusnej. Jen bude mozna trochu na prd, jestli pojedes sam - druha motorka s kterou muzes po ceste trochu souperit, stridat se v tahani a na benzine u ciga pokecat je vopravdu fajn vecgood

Tak preji stastnou cestu vogu

No autem jsem to zajel za 30 hodin v podstate nonstop jizdy- asi 2 hodky prestavka na spani. Ty jo 4 dny to je dost...

ignac666 (Člen)
06.05.2008 20:11:50
Offline

Re: Cesta z Anglie?

Kelly01 psal:

jo,jo..
zavolej Pedrovi...

a mas na neho cislo? on to jako jezdil?

ross (Člen)
06.05.2008 20:31:59
Offline

Re: Cesta z Anglie?

ignac666 psal:

Zdar vsichni, koupil jsem si zde v anglii bandita a rad bych si ho dovez domu a premyslim, ze po vlastni ose. Jedna se konkretne o Torquay- Ostrava zhruba 2500 km. Rad bych slysel vas nazor. Jel jsem to sice autem, ale to je trosku rozdil, kdyz se clovek muze napit kdy chce popripade se natahnout. Pocital bych samozrejme i s motelem zhruba v polovine, ale i tak.

předpokládám, že jsi teď v anglii a tu motorku máš už projetou /tzn. že tě nemůže překvapit třeba vysypaná spojka po cestě.../? Pokud je motka v pohodě, tak přeji pěkný výlet a dej sem cestopis. Že, Tomy?evil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ignac666 (Člen)
06.05.2008 20:38:37
Offline

Re: Cesta z Anglie?

ross psal:
ignac666 psal:

Zdar vsichni, koupil jsem si zde v anglii bandita a rad bych si ho dovez domu a premyslim, ze po vlastni ose. Jedna se konkretne o Torquay- Ostrava zhruba 2500 km. Rad bych slysel vas nazor. Jel jsem to sice autem, ale to je trosku rozdil, kdyz se clovek muze napit kdy chce popripade se natahnout. Pocital bych samozrejme i s motelem zhruba v polovine, ale i tak.

předpokládám, že jsi teď v anglii a tu motorku máš už projetou /tzn. že tě nemůže překvapit třeba vysypaná spojka po cestě.../? Pokud je motka v pohodě, tak přeji pěkný výlet a dej sem cestopis. Že, Tomy?evil

No projizdim ji ted, jak jen to je mozne, jinak retezovka by chtela vymenu.. S tou spojkou je doufam vse ok, jakoze treba jestli neprokluzuje?

Lihy (Člen)
06.05.2008 20:49:17
Offline

Re: Cesta z Anglie?

ignac666 psal:
Kelly01 psal:

jo,jo..
zavolej Pedrovi...

a mas na neho cislo? on to jako jezdil?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/profile.php?id=224
tady je na něj aspoň ICQ

BRDMEN (Člen)
06.05.2008 22:28:27
Offline

Re: Cesta z Anglie?

ignac666 psal:

Zdar vsichni, koupil jsem si zde v anglii bandita a rad bych si ho dovez domu a premyslim, ze po vlastni ose. Jedna se konkretne o Torquay- Ostrava zhruba 2500 km. Rad bych slysel vas nazor. Jel jsem to sice autem, ale to je trosku rozdil, kdyz se clovek muze napit kdy chce popripade se natahnout. Pocital bych samozrejme i s motelem zhruba v polovine, ale i tak.

záleží odkaď z anglie cca 4 dni do východních čech moto
auto 3 dni

ignac666 (Člen)
06.05.2008 22:42:10
Offline

Re: Cesta z Anglie?

BRDMEN psal:
ignac666 psal:

Zdar vsichni, koupil jsem si zde v anglii bandita a rad bych si ho dovez domu a premyslim, ze po vlastni ose. Jedna se konkretne o Torquay- Ostrava zhruba 2500 km. Rad bych slysel vas nazor. Jel jsem to sice autem, ale to je trosku rozdil, kdyz se clovek muze napit kdy chce popripade se natahnout. Pocital bych samozrejme i s motelem zhruba v polovine, ale i tak.

záleží odkaď z anglie cca 4 dni do východních čech moto
auto 3 dni

Autem jsem to zajel za 30 hodin, konkretne Ostrava-Torquay (jihozapad anglie)

mi (Člen)
07.05.2008 08:24:49
Offline

Re: Cesta z Anglie?

idontknow s london do Č.BUD. to jezdim autem přes rozvadov 13hod, s nákladákem 15hod. takže do ostravy zhruba 20hod. jasně na motce každejch 250km natankovat je zdlouhavý, to bych jistě v německu zapad na motel kerej je od frankfurtu do norimberka na každej pumpě na dálnici, v prúměru 50eur za noc se snídaní, ale luxusní vyhajtání....


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
07.05.2008 08:31:20
Offline

Re: Cesta z Anglie?

jo a esi mohu doporučit vyjeď tak aby si byl v nemecku aš po 19hod vyhneš se zácpám od achenu po kolín, ale s anglie si jistě zviklej co? .....smile1


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
07.05.2008 08:59:09
Offline

Re: Cesta z Anglie?

sem se nato díval. od turquay do ostravy 1972km, s turquay na M5 pak na A303 jeto čtyř pruch jako dálnice pak na M3 do london na orbitáluM25 no a pak brussel liege achen kolin frankfurt norimberk rozvadov pha brno olomoc ostrava. při prúměrné rychlosti 90km/h jeto 20hodin jízdy. no na motce slušná vyjížďka. at tito klapne a dobře doleť.


svět je cirkusovej stan
Lenka (Člen)
07.05.2008 09:12:05
Offline

Re: Cesta z Anglie?

Jestli chceš jet po dálnicích, tak budeš doma pravděpodobně za dva dny, ale budeš z toho vyřízenej...to si rači naplánuj vejlet na víc dní a dyš už pojedeš takovou dálku, tak ať z toho něco máš, né?


...Do you know that bad girls go to hell?...
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:47:45
Offline

Re: Cesta z Anglie?

ja chtel jet do oxfordu smile1 ale zatim nevim . nechce se mi moc ve dvou takze spis poletime


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pšán (Člen)
07.05.2008 12:13:22
Offline

Re: Cesta z Anglie?

..před 14 dny dojel kolega z Anglie..až pod dveře 1900km.+cicek..
..dal to za jeden den a přežil..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ignac666 (Člen)
07.05.2008 21:19:51
Offline

Re: Cesta z Anglie?

Pšán psal:

..před 14 dny dojel kolega z Anglie..až pod dveře 1900km.+cicek..
..dal to za jeden den a přežil..

pekny vykon

ignac666 (Člen)
07.05.2008 21:21:41
Offline

Re: Cesta z Anglie?

mi psal:

jo a esi mohu doporučit vyjeď tak aby si byl v nemecku aš po 19hod vyhneš se zácpám od achenu po kolín, ale s anglie si jistě zviklej co? .....smile1

ani nemluv, je to tu jedna velka zacpasick

ignac666 (Člen)
07.05.2008 21:27:04
Offline

Re: Cesta z Anglie?

asi budu potrebovat nejaky batoh, jak se s tim jezdi, nejake zkusenosti? Ten motel si 100pro zaplatim. Jo a asi bude dobre si koupit stitek na svetlo, mam nekapotovanou verzi, asi se to vyplati na tu streku, cosi to urcite pomuze co?

pitrman (Člen)
08.05.2008 03:10:57
Offline

Re: Cesta z Anglie?

toje v pohodepussy  ja to jel na kole...smokin


in God we trust
vlada1200 (Člen)
16.05.2008 23:33:27
Offline

Re: Cesta z Anglie?

K tomuto tématu něco malého přídávám redface

http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=12836

redface


Jezdím tak, abych dojel!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr