Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Barva na B6

status_quol (Člen)
09.05.2008 00:11:31
Offline

Barva na B6

Mam dilema moje B6 má dost jetej lak specielně na plastovejch dílech, rám a nádrž je ok ale předchozí majitel byl trošku čuně a motka stála venku pod plachtou špinavá a na plastovejch dílech se to dost podepslo takže jsou jemňounce poškrábaný a celej lak je díky tomu matnej s tím že ty škrábance jsou zblízka vidět. Rozleštit tempem to podle mě nepůjde prootže si myslim že není co leštit ta barva je sedřená právě už tim jak se na tom mrdlala ta plachta no a co mě teda te´d vrtá hlavou je kolik by mě cca mělo vyjít nechat nalakovat podsedlák přední blatník a masku na starý S v červený barvě + origo polepy tak jak tam mají být. Taky přemejšlim  jestli se do toho vůbec pouštět z hlediska případnýho budoucího prodeje, zatim to neplánuju ale nejspíš časem něco jinýho vymyslim a motka neni ani bouraná ani padlá tak špekuluju jestli si tim spíš neuškodim v tom, že mi to pak nikdo nebude chtít věřit.

osiris (Člen)
09.05.2008 12:53:54
Offline

Re: Barva na B6

...tempem na hračky fakt ne, ale brusnou pastou a leštící pastou (na laky) si troufnu říct že jo - otázka je, jestli na to budeš mít ručně výdrž
...ceny za lakování se lišej v závislosti na kvalitě materiálu, kvalitě práce, potažmo kde je lakování prováděný (garáž vs. stříkací box)
...s polepama se můžeš pohybovat mezi 5ti a 10ti tisícema v závislosti na uvedenejch okolnostech


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2008 12:59:26
Offline

Re: Barva na B6

Proč by to tempem nešlo?jen to trvá dýl.Ale jsou na to lepší věci to je fakt.
přítulky SV stálo 2200 Kč (barva + krycí lak + to co je k tomu potřeba) a 3600Kč práce.samolepky u motolepa 400 Kč.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
09.05.2008 13:06:41
Offline

Re: Barva na B6

...protože tempo je sráčka na hovno ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2008 14:43:30
Offline

Re: Barva na B6

cool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
status_quol (Člen)
09.05.2008 20:10:41
Offline

Re: Barva na B6

No vono to totiž vypadá že už neni moc co leštit že ten lak je prostě sedřenej jao kdyby ho člověk vzal jemným smirkem a bojim se že když na to vezmu brusnou pastu tak to bude ještě horší

osiris (Člen)
09.05.2008 21:01:49
Offline

Re: Barva na B6

...no tak mi nevěř no ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
status_quol (Člen)
09.05.2008 21:13:14
Offline

Re: Barva na B6

hele já to tekhle nemyslel se nečerti vono ten dotaz byl mířenej tak jako mírně na tebe bigsmile nejsem úplně tupej a jde si všimnout kdo konkrétně lakům rozumí good spíš sem tim chtěl říct že ten muj je domrdanej fakt fest

osiris (Člen)
09.05.2008 21:20:27
Offline

Re: Barva na B6

...ale kdepák, máš tam smajla ;)
...no a na to je právě brus. pasta a leštící :)) proč myslíš že to píšu ?
ps: než bys brusnou pastou (a nebo tou plachtou která to měla počubit) vodbrousil lak, to by sis dal


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
09.05.2008 21:20:45
Offline

Re: Barva na B6

Nech ho za 5-10 tis podle okolností i s polepama přemrdatgood

status_quol (Člen)
09.05.2008 21:26:22
Offline

Re: Barva na B6

smile1 no ani nevíš jak rád bych ti to věřil ale vono to stálo pod tou plachtou dva roky v kuse idontknow hele tak mi ještě poraď ten ideální postup a správný přípravky když je tempo pro dětičky já nic jinýho neznám..  trpělivost by byla tý je hafo prachy na novej lak nejsou...

osiris (Člen)
09.05.2008 21:29:56
Offline

Re: Barva na B6

...hele víš co, zavolej a já ti vo tom můžu povídat smile1 takhle se tady s něčím budu smolit a pak se stejně zeptáš na něco jinýho smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fulltank (Člen)
09.05.2008 22:32:56
Offline

Re: Barva na B6

osiris psal:

...hele víš co, zavolej a já ti vo tom můžu povídat smile1 takhle se tady s něčím budu smolit a pak se stejně zeptáš na něco jinýho smile1

hej preste o tomhle sem ti psal na maila bigsmile tak ja taky brnku ...snad evil

status_quol (Člen)
12.05.2008 00:15:08
Offline

Re: Barva na B6

Osi tak se omlouvám ale bude změna plánu o víkendu mi to nějakej chlapec s ještě mokrým řidičákem nabral při couvání na předek takže leštění se odkládá a bude se muset opravovat hnutá vidlice a lakovat smile2

Radek-Ban (Člen)
12.05.2008 00:18:55
Offline

Re: Barva na B6

status_quol psal:

Osi tak se omlouvám ale bude změna plánu o víkendu mi to nějakej chlapec s ještě mokrým řidičákem nabral při couvání na předek takže leštění se odkládá a bude se muset opravovat hnutá vidlice a lakovat smile2

takhle blbě ji zburatsurpriseddoufam že toho klučka jsi tam nezlinčovalbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
status_quol (Člen)
12.05.2008 00:27:56
Offline

Re: Barva na B6

nezlinčoval a měl sem kliku že ne jeho tatínek je nějak velmi ambiciozní a vypadá to že z toho ještě budu mít problémy já bylo by to na delší povídání smile2 teď jenom doufám že mi to pojišťovna opraví

Radek-Ban (Člen)
12.05.2008 00:31:05
Offline

Re: Barva na B6

tak ať ti to dobře dopadne a dáš jí brzy dohromadygood


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
status_quol (Člen)
12.05.2008 00:41:02
Offline

Re: Barva na B6

díky snad jo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr