Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » pekelné doly

Vostrý Ondřej (Člen)
09.05.2008 19:12:35
Offline

pekelné doly

Jaký máte zkušenosti s tímto cílem nedělního výletu???
Je tam něco k vidění???Máme chuť se tam jet podívat.Tak jen abych věděl.
Díky moc

REX (Člen)
09.05.2008 20:39:32
Offline

Re: pekelné doly

Máme tam v plánu jet na vejjezd...mají ho v plánu na 14:00.

jinak máme sraz v Mělníku http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5769
tag se přidej když taksmokin


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Pavel Bandita (Člen)
09.05.2008 20:50:58
Offline

Re: pekelné doly

a kde na mělníku? já bych se přidal


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
REX (Člen)
09.05.2008 20:57:20
Offline

Re: pekelné doly

Pavel Bandita psal:

a kde na mělníku? já bych se přidal

proboha chlapesmile2 čti....idontknow (nic ve zlémgood)

PS:máš tu odkaz


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Pavel Bandita (Člen)
09.05.2008 21:18:47
Offline

Re: pekelné doly

No jo no ted jsem mluvil S Heidy a ta se taky přidá a možná i romča každopádně se zítra u toho forda sejdempussy


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
REX (Člen)
09.05.2008 21:27:51
Offline

Re: pekelné doly

goodPARÁDES SEBRANKOgood


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Kožak (Člen)
09.05.2008 21:41:28
Offline

Re: pekelné doly

Taky bych se přidal idontknow ,ale bohužel jedu s těma o řádek vejš bigsmile tak jindy evil


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
09.05.2008 21:43:34
Offline

Re: pekelné doly

Vostrý Ondřej psal:

Jaký máte zkušenosti s tímto cílem nedělního výletu???
Je tam něco k vidění???Máme chuť se tam jet podívat.Tak jen abych věděl.
Díky moc

Bacha na plíseň mezi prstamabada vem si sebou hadr na stoly ať nejseš moc volepenej vot kofolybigsmile


Jebat motorky :-)
Helis (Člen)
09.05.2008 22:53:34
Offline

Re: pekelné doly

PALOUS psal:
Vostrý Ondřej psal:

Jaký máte zkušenosti s tímto cílem nedělního výletu???
Je tam něco k vidění???Máme chuť se tam jet podívat.Tak jen abych věděl.
Díky moc

Bacha na plíseň mezi prstamabada vem si sebou hadr na stoly ať nejseš moc volepenej vot kofolybigsmile

Miluju fajnofky....bad

Lihy (Člen)
09.05.2008 23:08:26
Offline

Re: pekelné doly

nechci plašit, ale na motorkářích někdo psal že letos tam nic neni.... Tak to zkoukněte ať je ověřené infosmokin

REX (Člen)
10.05.2008 07:58:42
Offline

Re: pekelné doly

no má tam být dnes Probuzení netopírů 2008


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Michal Dk (Člen)
10.05.2008 10:11:13
Offline

Re: pekelné doly

Nebude se přes netopýra kde vyplít ať se Vám tam líbígood

Zdenda (Člen)
10.05.2008 13:32:11
Offline

Re: pekelné doly

Pekelný Doly? Prý světovej unikát. Co se týká jeskyně to je fakt, ovšem takový špíny, bordelu a humusu se jen tak nikde nevidí. O tom jejich slavném baru a obsluze radši ani nemluvím. Z mýho pohledu, jedině jako zastávka na limču a cigáro, pro toho kdo tam ještě nebyl. Nic víc.sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
10.05.2008 13:50:33
Offline

Re: pekelné doly

Jo,na zastáfku na kofolu je to dobrý,na nějaký delší pochlastání je asi lepší posedět venkugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
10.05.2008 17:38:18
Offline

Re: pekelné doly

však se venku taky vožereš,aorád pak už ti je jedno jestli spíš na zemi,nebo na jedné ze sedaček,ve finále si stejně na sebe natáhneš svůj spacákbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
10.05.2008 19:30:49
Offline

Re: pekelné doly

Jo jo ty jejich sedačky... Kamarád se tam vožral a spal na nich do rána. 3 měsíce si pak na ksichtě léčil na kožním ekzem a plíseň. Vřele doporučuju!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
kallmpav (Člen)
10.05.2008 21:11:17
Offline

Re: pekelné doly

Vostrý Ondřej psal:

Jaký máte zkušenosti s tímto cílem nedělního výletu???
Je tam něco k vidění???Máme chuť se tam jet podívat.Tak jen abych věděl.
Díky moc

Proste bar v jeskyni a hafec masin, nic vic nic min, jo a hledal jsem to asi pul hodiny, GPS foreverhelp


hm :-)
DODY (Člen)
13.05.2008 14:23:04
Offline

Re: pekelné doly

Vo vejkendu sem tam byl,humus fšude jako prase :sick: a vobsluha ještě horší:sick: Jo a dostal sem studenou klobásu,tak příště....:ass::ass:


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Filous (Člen)
13.05.2008 14:28:21
Offline

Re: pekelné doly

DODY psal:

Vo vejkendu sem tam byl,humus fšude jako prase sick a vobsluha ještě horšísick Jo a dostal sem studenou klobásu,tak příště....assass

...jo...tagže fšechno při starym???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
GSF josef (Člen)
13.05.2008 15:39:04
Offline

Re: pekelné doly

ale DODY !!!  tobe se nic nelibi bigsmile
vzdyt ta slecna za barem byla super nee ? bigsmile
a ten bordel ???  luxus sickbad

maňas (Člen)
16.05.2008 00:35:23
Offline

Re: pekelné doly

GSF josef psal:

ale DODY !!!  tobe se nic nelibi bigsmile
vzdyt ta slecna za barem byla super nee ? bigsmile
a ten bordel ???  luxus sickbad

asi sem byl jinde,nebo jindy a nebo sem houno citlivka surprisedbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
xrohy (Člen)
16.05.2008 09:22:33
Offline

Re: pekelné doly

Co jako čekáte když tam celou zimu šlapou tekno akce= humus and kekelsick


Čaroděj Dobroděj 8-)
Lenka (Člen)
16.05.2008 09:48:55
Offline

Re: pekelné doly

Když to před lety majitelé otevřeli, bylo to bomba...scházela se tam dobrá společnost, celkem čisto (na jeskyni), byla dobrá kofola, dobrý svijanský pivo, dobrá česnečka, dobrej smažák, dobrý prostě tak v globále, dalo se tam zůstat klidně přes noc a bez problému...nevim, jestli to má pořád stejnej majitel a jestli jsou tam stejný obsluhové, dva roky jsem tam nebyla, ale už před těma dvěma rokama to byla tragédie, a navíc tam každej víkend byla banda debilních německejch čopráků...no a na ty jejich gauče...si může sednou nebo lehnout jen někdo hodně otrlej....myslim, že Dorota Máchalová (stránka 1027, 8.řádek vlevo dole) by zaplakala headshake


...Do you know that bad girls go to hell?...
maňas (Člen)
16.05.2008 09:57:29
Offline

Re: pekelné doly

je fakt,že když sem tam spal tak to už je taky asi 3 roky zpět a žádnej luxus,ale z nejhoršího se to dalo


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
škardík (Člen)
16.05.2008 11:03:10
Offline

Re: pekelné doly

Dvakrát sem tam spal, špína mi nevadíbigsmile


viz avatar:)
Lenka (Člen)
16.05.2008 12:47:45
Offline

Re: pekelné doly

škardík psal:

Dvakrát sem tam spal, špína mi nevadíbigsmile

a kdes tam spal? pokud vim, tak kachliky mají jen na hajzlíkách bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Zdenda (Člen)
16.05.2008 12:47:55
Offline

Re: pekelné doly

Lenka psal:

Když to před lety majitelé otevřeli, bylo to bomba...scházela se tam dobrá společnost, celkem čisto (na jeskyni), byla dobrá kofola, dobrý svijanský pivo, dobrá česnečka, dobrej smažák, dobrý prostě tak v globále, dalo se tam zůstat klidně přes noc a bez problému...nevim, jestli to má pořád stejnej majitel a jestli jsou tam stejný obsluhové, dva roky jsem tam nebyla, ale už před těma dvěma rokama to byla tragédie, a navíc tam každej víkend byla banda debilních německejch čopráků...no a na ty jejich gauče...si může sednou nebo lehnout jen někdo hodně otrlej....myslim, že Dorota Máchalová (stránka 1027, 8.řádek vlevo dole) by zaplakala headshake

Pravdu díšgood Já tam byl naposledy minulej rok, zasraný stoly jak jetel, vysypaný vajgly, plno sklenic a talířků od jídla, za zádama jak je ten krpál dolu několik injekčních stříkaček, obsluha která neobsluhuje a pak hodinu počítá kolik je 3x25 a pak mi na kilo vrátí 10korun... atd... Kdysi tam bývalo krásně, teď by člověk blilsick

Dnes jsem se ale v ČMN dozvěděl, že je to jedno z nejlepších míst pro motorkáře na severu, tak nevím, asi stárnu a jsem náročnejidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Lenka (Člen)
16.05.2008 12:52:08
Offline

Re: pekelné doly

Zdenda psal:
Lenka psal:

Když to před lety majitelé otevřeli, bylo to bomba...scházela se tam dobrá společnost, celkem čisto (na jeskyni), byla dobrá kofola, dobrý svijanský pivo, dobrá česnečka, dobrej smažák, dobrý prostě tak v globále, dalo se tam zůstat klidně přes noc a bez problému...nevim, jestli to má pořád stejnej majitel a jestli jsou tam stejný obsluhové, dva roky jsem tam nebyla, ale už před těma dvěma rokama to byla tragédie, a navíc tam každej víkend byla banda debilních německejch čopráků...no a na ty jejich gauče...si může sednou nebo lehnout jen někdo hodně otrlej....myslim, že Dorota Máchalová (stránka 1027, 8.řádek vlevo dole) by zaplakala headshake

Pravdu díšgood Já tam byl naposledy minulej rok, zasraný stoly jak jetel, vysypaný vajgly, plno sklenic a talířků od jídla, za zádama jak je ten krpál dolu několik injekčních stříkaček, obsluha která neobsluhuje a pak hodinu počítá kolik je 3x25 a pak mi na kilo vrátí 10korun... atd... Kdysi tam bývalo krásně, teď by člověk blilsick

Dnes jsem se ale v ČMN dozvěděl, že je to jedno z nejlepších míst pro motorkáře na severu, tak nevím, asi stárnu a jsem náročnejidontknow

...ČMN bych nebrala až tak vážně, je to bulvární plátek cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
Petr J. (Člen)
16.05.2008 12:55:11
Offline

Re: pekelné doly

ČMN je tak dobré na utření špinavého wercajku.....nebo pro zelené barety do sbírky...bigsmile...ale ne na čtení....bad

Zdenda (Člen)
16.05.2008 12:59:06
Offline

Re: pekelné doly

Njn z dlouhé chvíle je kupuju. A je v nich opravdu čím dál větší hovno.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Lenka (Člen)
16.05.2008 14:25:14
Offline

Re: pekelné doly

Zdenda psal:

Njn z dlouhé chvíle je kupuju. A je v nich opravdu čím dál větší hovno.smokin

Já mám tendle bulvár doma zadarmo a eště vo dva dny dříf, než je k dostání v trafice...ale dáváme to jenom papouškovi do klece bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr