Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom (Člen)
12.05.2008 19:12:27
Offline

kde sehnat ložiska do převodovky

mám kuevský problém. přišli mi ložiska do převodovky no a ukázalo se, že jsou jinnésmile2. No tak parts depo a když jsem viděl tu cenu 9000 za dvě ložiska šel jsem do sraček. nevíte kde je sehnat levnější nebo kde je sehnat vůbechelphelphelphelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Dodo (Člen)
12.05.2008 19:24:22
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

...včechny ložiska co jsem kdy dosud potřeboval jsem sehnal zde: http://www.bearingshop.cz/ Tak si tam zkus brnknout a řekni jim co potřebuješ a snad ti pomůžou...Mají velký sklad a co nemají, to objednají.....

Michal Dk (Člen)
12.05.2008 21:56:03
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Ložiska dělá Exvalos Lanškroun na stránkách najdeš jejich e-shop.Mají slušnej výběr.

Kelly01 (Člen)
12.05.2008 22:01:04
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

číslo a hurá do katalogů v prodejnách ložisek,díky převodům tabulek mi zatím vždy dodali nějaký SKF apod. bez potíží za pakatel...


God Save The Queen!
bluemanik (Člen)
13.05.2008 09:18:31
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Já ložiska kupuju zde: http://www.arkov.cz/loziska-skf-ina-zkl-timken.html Je to sklad, mají tam všechno. Myslim ze originál v japoncích jsou nějaký TNT, ty tam neseženeš no. Český, Švédský, Německý. Záleží jakou značku zvolíš, někdo řiká že český nevydržej, někdo zas jo. Myslim že pokud není problém někde jinde tak vydržej.

Rum-cajs (Člen)
13.05.2008 15:08:50
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

mám kuevský problém. přišli mi ložiska do převodovky no a ukázalo se, že jsou jinnésmile2. No tak parts depo a když jsem viděl tu cenu 9000 za dvě ložiska šel jsem do sraček. nevíte kde je sehnat levnější nebo kde je sehnat vůbechelphelphelphelp

`

mas jejich oznaceni? Jestli chces, muzu ti zkusit najit SKF equivalent, na www.skf.cz pak najdes nejblizsiho distribitora

nevim, moto-prevodovku jsem rozebranou nevidel, ale tipnul bych tam valeckovy loziska??? Mozna NJ?

Banditatom (Člen)
13.05.2008 15:09:33
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

tak prdlajs je tam totální atip takbad. Nakonec originál suzuki za necelou pětkusmile2. Hold osud co se da dělat


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.05.2008 15:29:57
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

tak prdlajs je tam totální atip takbad. Nakonec originál suzuki za necelou pětkusmile2. Hold osud co se da dělat

Nesmysl...headshake
To už bych raději pár kaček přihodil a sehnal celej motor...vykuchat,co potřebuješ-zbytek prodat..sice to bude trvat dýl,než se ti prachy vrátěj,ale vydělat na tom teoreticky taky můžeš..


PURE NAKED BIKE!
Rum-cajs (Člen)
13.05.2008 15:39:47
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

tak prdlajs je tam totální atip takbad. Nakonec originál suzuki za necelou pětkusmile2. Hold osud co se da dělat

jen ze jsem zvedavej, v cem spociva atypicnost?

Kelly01 (Člen)
13.05.2008 15:45:18
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

U VW maj třeba na převodovce(diferáku) o 2 desetiny menší průměr,než je běžně sehnatelnépussysmile1


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
13.05.2008 15:54:51
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

tojo, u volkswagen vim ze maj podobny vyfipussyace, jen me prekvapuje,ze by se soudruzi u suzuki uchylovali k podobnejm obchodnim trikum.

Banditatom (Člen)
13.05.2008 18:01:28
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

názorný popis ložiska: kuličkové ložisko, které má po obvodu drážku pro péro a dírku pro čep zřéjměidontknow!!! proti pootočení!!! Asi 20 telefonátu a x návštěv různejch ložiskáren a všude na mě hleděli jak na pussy co to vlastně chci!!! No tak co je to běžné ložisko? jo a průměryheadshake taky perla.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.05.2008 18:36:02
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Fréza/soustruh...všechno jde..smile1
Hoď fotku!


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
13.05.2008 18:41:50
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

jo to souhlasím drážka vyfrézovat jde ale jak chceš frajerebigsmile udělat díru do kaleného ložiskasurprisedidontknow to by mohlo zajimavě dopadnout.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.05.2008 18:43:00
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

jo to souhlasím drážka vyfrézovat jde ale jak chceš frajerebigsmile udělat díru do kaleného ložiskasurprisedidontknow to by mohlo zajimavě dopadnout.

Říkám,že všechno jdesmokin


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
13.05.2008 18:44:53
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

za cenu totální likvidace x vrtáku a ložiska to fakt pudegoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.05.2008 18:57:24
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

za cenu totální likvidace x vrtáku a ložiska to fakt pudegoodbigsmile

Proč vrtáku??surprised


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
13.05.2008 18:59:11
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

a čím to chceš vrtat? dírku 2mm?surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.05.2008 19:04:38
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Co máš pořád s tim vrtáním??surprisedidontknowbigsmile
Jsou přece i jiný způsoby...smile1


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
13.05.2008 19:11:19
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

dobře no vyhůlodat tu dírkuevilbigsmile nebo koupit vorigo za 3850kč? jasná volbagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.05.2008 19:15:18
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

dobře no vyhůlodat tu dírkuevilbigsmile nebo koupit vorigo za 3850kč? jasná volbagood

Psals za necelou pětku...evil
Už zlevnili??bigsmile
Taky bych to neřešil a koupil...to ty jsi brečel,že je to drahý...chtěl jsem ti jen poradit alternativu..smile1


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
13.05.2008 19:21:35
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

jojo 3850 jedno ložisko!!! 1250 Kč no a druhý ložisko oproti 10tis je to luxusgood

ale dostali mě v pražský suzuki tam chtěli za jedno 5200 a za druhý 4300kčsurprised

no a v ostravský suzuki H3moto ceny výše uvedený


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
qwerty (Člen)
13.05.2008 21:40:23
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

jojo 3850 jedno ložisko!!! 1250 Kč no a druhý ložisko oproti 10tis je to luxusgood

ale dostali mě v pražský suzuki tam chtěli za jedno 5200 a za druhý 4300kčsurprised

no a v ostravský suzuki H3moto ceny výše uvedený

jo jenze ta kurwa v H3 moto neprodava origo dily tak bacha na vec !!!! kdyz se ho ptas tak mu musis rict ze to chces origo jinak ti rekne cenu jineho vyrobce co ma ...


WD club member.
Maroš (Člen)
14.05.2008 14:04:21
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

a čím to chceš vrtat? dírku 2mm?surprised

................ snad to napíšu správně, ale jiný způsob je tzv. vyjiskřit (snad to není slang). Já jsem zalomil v karteru šroub a šikovní pánové mi na "jiskřičce" vyjiskřili do toho zalomenýho šroubu tvar asi 4-kovýho imbusu. Neptejte se mě jak se to dělá, neviděl jsem to, ale ten šroub s vyjiskřeným imbusem mám, klidně hodím foto pokud bude někdo chtít

Maroš (Člen)
14.05.2008 14:05:54
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

takže jde ouplně všechno (i rozměr 2 mm a klidně i menší), jen chce hledat ty správný firmy

Meloun (Člen)
14.05.2008 14:34:32
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Správně...good
Jde všechno-dyk to poudám...
Kdybych sehnal to samý ložisko,ale bez drážek..dejme tomu za pětikilo,tak si dám tu práci a nechám tam ty nesmysly udělat...to by se ještě vyplatilo...kdyby ale i tak bylo dražší,tak na to srat a koupit originál..bez starostí apod...smokin


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
14.05.2008 14:43:34
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

...jo jde, akorát žes nevěděl jak evil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
14.05.2008 14:52:29
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

osiris psal:

...jo jde, akorát žes nevěděl jak evil bigsmile

Podceňovat mě můžeš například ohledně laků...(tam jsem v pussyto jo..)nikoli však,co se týče obrábění..evilsmokin


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
14.05.2008 15:11:34
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

vyjiskřit by to šlo ouplně v pohodě, ale otázka jestli to stojí za to? kolik člověk ušetří co? jo možná nějakou tu 1000, ale na to se můžu ... než se s tím srát (jo to jde a kua nevyšlo sorry kup další) tak to si raděj připlatím a koupím origo nový a je klid. bez stresu a v pohoděgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
14.05.2008 15:16:29
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Banditatom psal:

vyjiskřit by to šlo ouplně v pohodě, ale otázka jestli to stojí za to? kolik člověk ušetří co? jo možná nějakou tu 1000, ale na to se můžu ... než se s tím srát (jo to jde a kua nevyšlo sorry kup další) tak to si raděj připlatím a koupím origo nový a je klid. bez stresu a v pohoděgood

Jestli je u vyjiskřovačky maník,kterej řekne "sorry-nevyšlo to"..tak to už mají nástrojárny kurevskou krizi...evilsmile1
Jedině,že bby se posralo něco přímo na mašině....
Všechno si to nejprv prohlídne na simulaci...v podstatě by to pokurvit ani nemělo jít,,ale stane se..lidskej faktor přecijen..smile1
Jestli nemáš známý,tak bys asi neušetřil..to je pravda..


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
14.05.2008 15:24:35
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

ve fabrice máme asi deset vyjiskřovaček jenže většina s nich je staršího data výroby tak pochybuju že jim něco řekně nějaká animaceevil a kdyby jsi viděl ty maníky u toho tak by to byla poslední věc co by tě napadla nechat si tam udělat jaj dírkuevil pač by to skončilo tragediibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
14.05.2008 15:27:24
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Ale jóó..V Plotištích v ČKD (nebo ZVU??help-plete se mi to),jedou ještě dnes na děrnejch páskách..surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
14.05.2008 15:51:04
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Meloun psal:
osiris psal:

...jo jde, akorát žes nevěděl jak evil bigsmile

Podceňovat mě můžeš například ohledně laků...(tam jsem v pussyto jo..)nikoli však,co se týče obrábění..evilsmokin

...kecáš woe evil vidím do tebe jak do hubený kozy cool bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
14.05.2008 15:58:42
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

Kdybych nedělal,to co dělám,tak bych na 95% byl právě u tý vyjiskřovačky nebo u jiný mašiny někde v nástrojárně...vševěde..evilsmile1


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
14.05.2008 16:19:20
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

...ale prd evil
ps: dyť tě jen trápím redface bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
14.05.2008 16:24:45
Offline

Re: kde sehnat ložiska do převodovky

osiris psal:

...ale prd evil
ps: dyť tě jen trápím redface bigsmile

Nechtěj,abych tě začal trápit já...evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr