Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rezonace

bobin (Člen)
14.05.2008 21:31:35
Offline

rezonace

zdravim,chci se zeptat na takovou malickost.kdyz se pri jizde dostanu k 4500 otackam tak se zacne ozivat dost silne nejake rezonovani nekde ze predu a jakoby ze zdola.skousel jsem jestly neni neco volne ale na nic sem neprisel.tak nevim jestly to neni normalni.jo je to u B12.Diky

Monty Jack (Člen)
14.05.2008 21:41:39
Offline

Re: rezonace

U mě to znělo taky zezdola a byl to uvolněný vnitřek zrcátka surprised


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Fulltank (Člen)
14.05.2008 22:15:50
Offline

Re: rezonace

mam podobny problem kolem 7-8tisic otacek mi zacnou hrozne rezonovat budiky ale fakt brutalne idontknow hlavne kdyz pak brzdim motorem.. Mam eSko, brouka evil

Zdenda (Člen)
14.05.2008 23:04:41
Offline

Re: rezonace

Rozebrat, mezi spoj vrazit kousínek molitanu a vyřešeno.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
15.05.2008 00:09:39
Offline

Re: rezonace

No kolem těch 5 tis. je u B12 rezonanční frekvence. To cejtíš i ve stupačkách. Normál, ale záleží na intenzitě.... Pak už by to třeba mohl bejt problém, ale dokud to neuvidí někdo, kdo se v tom vyzná,tak asi budeš vědět prd.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
15.05.2008 09:04:56
Offline

Re: rezonace

bobin psal:

zdravim,chci se zeptat na takovou malickost.kdyz se pri jizde dostanu k 4500 otackam tak se zacne ozivat dost silne nejake rezonovani nekde ze predu a jakoby ze zdola.skousel jsem jestly neni neco volne ale na nic sem neprisel.tak nevim jestly to neni normalni.jo je to u B12.Diky

...co třeba volná mříška chladiče?surprised...jinag jag psal Ondráš, vokolo 5000 sou u každý bandasky nejvječí vibrace...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fulltank (Člen)
15.05.2008 17:14:25
Offline

Re: rezonace

Zdenda psal:

Rozebrat, mezi spoj vrazit kousínek molitanu a vyřešeno.

no zkousel sem sundat ty predni plasty, ale vubec mi to neslo. idontknow nejaka rada?

Ondráš (Člen)
15.05.2008 17:33:33
Offline

Re: rezonace

Fulltank psal:
Zdenda psal:

Rozebrat, mezi spoj vrazit kousínek molitanu a vyřešeno.

no zkousel sem sundat ty predni plasty, ale vubec mi to neslo. idontknow nejaka rada?

Narvi to tam když je máš nasazený. Pokud to pomůže alespoň trochu, tak to řeš dál.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
15.05.2008 21:16:43
Offline

Re: rezonace

Ondráš psal:
Fulltank psal:
Zdenda psal:

Rozebrat, mezi spoj vrazit kousínek molitanu a vyřešeno.

no zkousel sem sundat ty predni plasty, ale vubec mi to neslo. idontknow nejaka rada?

Narvi to tam když je máš nasazený. Pokud to pomůže alespoň trochu, tak to řeš dál.

no uz sem tam rval skoro vsechno a furt mi strasne vybrujou headshake nechapu. Dalsi napady

Meloun (Člen)
15.05.2008 21:17:32
Offline

Re: rezonace

Fulltank psal:
Ondráš psal:
Fulltank psal:


no zkousel sem sundat ty predni plasty, ale vubec mi to neslo. idontknow nejaka rada?

Narvi to tam když je máš nasazený. Pokud to pomůže alespoň trochu, tak to řeš dál.

no uz sem tam rval skoro vsechno a furt mi strasne vybrujou headshake nechapu. Dalsi napady

Shodit-předělat na N!goodbigsmileevil


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
15.05.2008 21:25:47
Offline

Re: rezonace

Fulltank psal:
Ondráš psal:
Fulltank psal:


no zkousel sem sundat ty predni plasty, ale vubec mi to neslo. idontknow nejaka rada?

Narvi to tam když je máš nasazený. Pokud to pomůže alespoň trochu, tak to řeš dál.

no uz sem tam rval skoro vsechno a furt mi strasne vybrujou headshake nechapu. Dalsi napady

Pustit si do uší nahlas muziku.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
15.05.2008 21:38:34
Offline

Re: rezonace

Meloun psal:
Fulltank psal:
Ondráš psal:


Narvi to tam když je máš nasazený. Pokud to pomůže alespoň trochu, tak to řeš dál.

no uz sem tam rval skoro vsechno a furt mi strasne vybrujou headshake nechapu. Dalsi napady

Shodit-předělat na N!goodbigsmileevil

to nee fuck bigsmile

Fulltank (Člen)
15.05.2008 21:39:09
Offline

Re: rezonace

Ondráš psal:
Fulltank psal:
Ondráš psal:


Narvi to tam když je máš nasazený. Pokud to pomůže alespoň trochu, tak to řeš dál.

no uz sem tam rval skoro vsechno a furt mi strasne vybrujou headshake nechapu. Dalsi napady

Pustit si do uší nahlas muziku.good

no nic zkusim to nejak poresit good

winchester (Člen)
26.05.2008 15:18:10
Offline

Re: rezonace

Tohle jsem měl taky. Nejdřív jsem podezříval budíky, ale ty to nebyly. Na to co to je jsem přišel tak, že jsem za jízdy rukou chytal různý části kapotáže atd. a když jsem zatlačil na plexištít, tak se to utlumilo. Nakonec jsem musel rozdělat předek, vyndat plexi, oblepit jeho hrany izolačkou po celém obvodu, pořádně dotáhnout a je svatej pokoj....


Bandit je super, ale já ho stejně jednou zradim. Páč má navíc dva válce... Pak si přijdu na SVé...
Fulltank (Člen)
26.05.2008 15:51:06
Offline

Re: rezonace

winchester psal:

Tohle jsem měl taky. Nejdřív jsem podezříval budíky, ale ty to nebyly. Na to co to je jsem přišel tak, že jsem za jízdy rukou chytal různý části kapotáže atd. a když jsem zatlačil na plexištít, tak se to utlumilo. Nakonec jsem musel rozdělat předek, vyndat plexi, oblepit jeho hrany izolačkou po celém obvodu, pořádně dotáhnout a je svatej pokoj....

Diky dneska se na to mrknu, stejne uz mam v planu to konecne odstranit

qwerty (Člen)
26.05.2008 17:21:46
Offline

Re: rezonace

to neres , mne vibruje uplne v secko , nad 100 a 7 000ot se mi zda ze se mi snad cela rozleti a budiky ze vyleti bigsmilebigsmile

mam krivou kapotaz ale fest ... levej dil nedrzi skoro vubec ... plexi ani neluvim ... ale ty budiky mne mrdaj .... neda se pomalu ani poznat kolik mam otacek a kolik jedu bigsmilebigsmilecoolcool


WD club member.
Fulltank (Člen)
26.05.2008 20:26:42
Offline

Re: rezonace

No tak sem to teda zkousel a nic vybrace jsou sice cejtit, ale furt to dela ramus.

Tak sem se pustil do sundavani ty predni kapotaze a nemuzu za boha prijit na to jak  ji mam sundat! Odsrouboval sem vsechny srouby nahore, dole zestrany. Ale furt to nejak zahadne drzi u toho plexi... idontknow ? Nevite kde se ma co poladit aby to slo dolu? diky good

a cim rychlejs tim lip jinak to sundam kladivem bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2008 20:28:54
Offline

Re: rezonace

sundáš zrcátka pak ty dva stříbrný šrouby vepředu.potom ještě dva černý vruty na křížový šroubovák a pak už musíš jen trhnout a ten černej plast vepředu sundášpod ním už je jen plexi.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2008 20:30:30
Offline

Re: rezonace

jo ty dva šrouby na křížák jsou na straně budíku nakraji plastu zhruba v úrovní osy ručiček


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
26.05.2008 20:36:23
Offline

Re: rezonace

K.a.s.y.m. psal:

sundáš zrcátka pak ty dva stříbrný šrouby vepředu.potom ještě dva černý vruty na křížový šroubovák a pak už musíš jen trhnout a ten černej plast vepředu sundášpod ním už je jen plexi.

jo zrcatka bigsmile no jo to bude vono.. diky good

Fulltank (Člen)
26.05.2008 20:52:02
Offline

Re: rezonace

no tak sem to sundal, sice jedna pacicka upadla ale neva bigsmile . Ted tu mam jeste jeden problem nebo spis dotaz, jak jsou chyceny ty spodni brejle na trubkach vod tlumicu ( na jedny strane 2 srouby) jak maj bejt utazeny?! Ptz sem je jen tak pro kontolu zkousel a sli povolit rukou? idontknow surprised Dik

Ondráš (Člen)
26.05.2008 20:56:05
Offline

Re: rezonace

Fulltank psal:

no tak sem to sundal, sice jedna pacicka upadla ale neva bigsmile . Ted tu mam jeste jeden problem nebo spis dotaz, jak jsou chyceny ty spodni brejle na trubkach vod tlumicu ( na jedny strane 2 srouby) jak maj bejt utazeny?! Ptz sem je jen tak pro kontolu zkousel a sli povolit rukou? idontknow surprised Dik

Pičo to muší bejt utažený na kref.coolsmokin

bigsmile

Hlavně citofka a neservat závit.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
26.05.2008 20:57:57
Offline

Re: rezonace

Ondráš psal:
Fulltank psal:

no tak sem to sundal, sice jedna pacicka upadla ale neva bigsmile . Ted tu mam jeste jeden problem nebo spis dotaz, jak jsou chyceny ty spodni brejle na trubkach vod tlumicu ( na jedny strane 2 srouby) jak maj bejt utazeny?! Ptz sem je jen tak pro kontolu zkousel a sli povolit rukou? idontknow surprised Dik

Pičo to muší bejt utažený na kref.coolsmokin

bigsmile

Hlavně citofka a neservat závit.good

Radsi si tam dam nerozovy domaci bigsmile tyhle se mi moc nezdaj ..

qwerty (Člen)
26.05.2008 20:58:31
Offline

Re: rezonace

Fulltank psal:

no tak sem to sundal, sice jedna pacicka upadla ale neva bigsmile . Ted tu mam jeste jeden problem nebo spis dotaz, jak jsou chyceny ty spodni brejle na trubkach vod tlumicu ( na jedny strane 2 srouby) jak maj bejt utazeny?! Ptz sem je jen tak pro kontolu zkousel a sli povolit rukou? idontknow surprised Dik

dobrej masakr , bud rad ze zijes a neupadly ti ty srouby za jizdy coolcoolgoodgood


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2008 21:02:07
Offline

Re: rezonace

utažený na 23 Nm jak píše manuál....jinak to řeknu česky...je to  MÁLO UTAŽENÝ


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
26.05.2008 21:18:42
Offline

Re: rezonace

K.a.s.y.m. psal:

utažený na 23 Nm jak píše manuál....jinak to řeknu česky...je to  MÁLO UTAŽENÝ

uz je to na krev good

Fulltank (Člen)
26.05.2008 21:19:21
Offline

Re: rezonace

qwerty psal:
Fulltank psal:

no tak sem to sundal, sice jedna pacicka upadla ale neva bigsmile . Ted tu mam jeste jeden problem nebo spis dotaz, jak jsou chyceny ty spodni brejle na trubkach vod tlumicu ( na jedny strane 2 srouby) jak maj bejt utazeny?! Ptz sem je jen tak pro kontolu zkousel a sli povolit rukou? idontknow surprised Dik

dobrej masakr , bud rad ze zijes a neupadly ti ty srouby za jizdy coolcoolgoodgood

to snad ne bigsmile ale uz je to ok

Fulltank (Člen)
26.05.2008 21:22:02
Offline

Re: rezonace

Tak ted uz mam sundany plasty, ale jeste porad nejsem u tech budiku. POtrebuju sundat ten cernej plast co vede nahore od nadrze a dela predni stit tech budiku.. postrani krizaky uz mam povoleni ovsem porad to drzi nekde uprostred tech budiku smile1. Jak dal? good

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2008 21:29:34
Offline

Re: rezonace

vyhoď světlo...rozpoj hromadu těch kabelů...povol ty dva šrouby na krku a sundej to celý dolů pak už si poradš jak to sundat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
26.05.2008 21:43:10
Offline

Re: rezonace

a kdyz vodpojim budiky? Stane se neco? idontknow

winchester (Člen)
27.05.2008 08:34:29
Offline

Re: rezonace

Když odpojíš budíky nestane se nic víc, než když odpojíš baterku. Je to v pohodě...


Bandit je super, ale já ho stejně jednou zradim. Páč má navíc dva válce... Pak si přijdu na SVé...
winchester (Člen)
27.05.2008 08:35:05
Offline

Re: rezonace

... jo, ale tu baterku nejdřív odpoj....


Bandit je super, ale já ho stejně jednou zradim. Páč má navíc dva válce... Pak si přijdu na SVé...
misi (Člen)
27.05.2008 08:55:54
Offline

Re: rezonace

mě to rezovnvalo a pak jsem zjistil že je to jen když mám pod kalhotama kratasy.... kua a tlačím nohama nádrž..... no kua nekecám bylo to tak... nechápal jsem nic, sralo mě to, všecko jsem kontroloval a bylo to tohle.... no kua i tady může být problém ..... nekecám !!

bigsmile


Blu one.... old one
ross (Člen)
27.05.2008 10:25:08
Offline

Re: rezonace

mě to dělalo zadní světlo, nebylo dost utažený a po nastartování to začalo drncat. Pak jsem ještě odhalil zadní stupačku a už je ticho po pěšiněsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Fulltank (Člen)
27.05.2008 14:09:36
Offline

Re: rezonace

tak sem vsude narval tesneni a dneska to slozim. Snad to bude Ok good DIky vsem za radyy bigsmile

Loser (Administrator)
27.05.2008 14:54:09
Offline

Re: rezonace

tak ted, kdyz uz z toho mas to krasny strytovy eNko, tak je snad skoda davat tam zpet tu kapotu, ne?idontknowidontknowidontknowgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fulltank (Člen)
27.05.2008 17:55:45
Offline

Re: rezonace

Loser psal:

tak ted, kdyz uz z toho mas to krasny strytovy eNko, tak je snad skoda davat tam zpet tu kapotu, ne?idontknowidontknowidontknowgood

bigsmilefuck

skoda by byla ji tam nedat

Ondráš (Člen)
27.05.2008 18:48:00
Offline

Re: rezonace

Fulltank psal:
Loser psal:

tak ted, kdyz uz z toho mas to krasny strytovy eNko, tak je snad skoda davat tam zpet tu kapotu, ne?idontknowidontknowidontknowgood

bigsmilefuck

skoda by byla ji tam nedat

Jí prodej nějaký padavce a máš za co jezdit.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
27.05.2008 21:04:45
Offline

Re: rezonace

Ondráš psal:
Fulltank psal:
Loser psal:

tak ted, kdyz uz z toho mas to krasny strytovy eNko, tak je snad skoda davat tam zpet tu kapotu, ne?idontknowidontknowidontknowgood

bigsmilefuck

skoda by byla ji tam nedat

Jí prodej nějaký padavce a máš za co jezdit.goodsmile1

neni treba prodavat cool

Fulltank (Člen)
27.05.2008 21:10:43
Offline

Re: rezonace

No tak sem to byl dneska zkusit a muzu rict goodgoodgood az takovy zlepseni sem vazne necekal. Sehanl sem si samolepici tvrdej molitat a gumu. Vsechny ty pojebany mista sem utesnil a na budiky jeste zvlast nalepil ten molitan, pak to jen smontoval a svete div se po vibracich ani pamatky.

Diky za rady evil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr