Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Závažíčka na B12

barynek (Člen)
14.05.2008 23:07:07
Offline

Závažíčka na B12

zdarec,
sháním na B12S levý závažíčko (viz bazar). Mám nabídku na špunt z B6 a tak se ptám. Průměr by měl bejt předpokládam stejnej, ne? Případně je tam něco, na co dát pozor? Např. dýlka šroubu, průměr atd..
Díkgood


Bandit 4EVER!!!
sigibiker (Člen)
15.05.2008 05:33:04
Offline

Re: Závažíčka na B12

Zaleži na typu řiditek ale vnitřni pruměr si změř podle toho zavažička co maš doma a nebo posuvkou přimo na řiditkach a maš to vychytany !bigsmilebigsmilebigsmile

mi (Člen)
15.05.2008 07:58:45
Offline

Re: Závažíčka na B12

mam od kuřana obě dvě závažíčka s B12 na B6 a normálně to tam šlo...good


svět je cirkusovej stan
Filous (Člen)
15.05.2008 08:10:38
Offline

Re: Závažíčka na B12

barynek psal:

zdarec,
sháním na B12S levý závažíčko (viz bazar). Mám nabídku na špunt z B6 a tak se ptám. Průměr by měl bejt předpokládam stejnej, ne? Případně je tam něco, na co dát pozor? Např. dýlka šroubu, průměr atd..
Díkgood

...průměry sou stejný, ale tvarovje je tam lechká votchylka a B12 má tu vnitřní rosporku vječí a tym pádem těžší...z B6 na B12 to f pohodě dáš, ale nebude to stejný...pokut neseženeš z B12, vyměň vobje za jakýkolif jiný, ale f páru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
15.05.2008 09:55:54
Offline

Re: Závažíčka na B12

ok. ddíky moc!good


Bandit 4EVER!!!
Honza B12 (Člen)
15.05.2008 14:26:01
Offline

Re: Závažíčka na B12

Na origo řidítka mám takřka nová leštěná ocelová závžíčka.  Po koupi duralových řidítek jsem musel měnit i závažíčka. Pokud bys měl o ně zájem, dej vědět cena je lidová good

barynek (Člen)
15.05.2008 17:02:03
Offline

Re: Závažíčka na B12

Honza B12 psal:

Na origo řidítka mám takřka nová leštěná ocelová závžíčka.  Po koupi duralových řidítek jsem musel měnit i závažíčka. Pokud bys měl o ně zájem, dej vědět cena je lidová good

Honzi, vem mi je na Masofku a tam se domluvíme, ju? Díkgood
PS: Jsem zvědavej na tu cenu, jestli tam nebude přirážka jakože "akční zboží na Masofce" nebo "vysokohorská" atdbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Honza B12 (Člen)
15.05.2008 17:22:46
Offline

Re: Závažíčka na B12

barynek psal:
Honza B12 psal:

Na origo řidítka mám takřka nová leštěná ocelová závžíčka.  Po koupi duralových řidítek jsem musel měnit i závažíčka. Pokud bys měl o ně zájem, dej vědět cena je lidová good

Honzi, vem mi je na Masofku a tam se domluvíme, ju? Díkgood
PS: Jsem zvědavej na tu cenu, jestli tam nebude přirážka jakože "akční zboží na Masofce" nebo "vysokohorská" atdbigsmile

Vezmu je s sebou s těma přirážkama samo počitejbigsmile. Litřík RUMu to zpravígood

barynek (Člen)
15.05.2008 18:19:28
Offline

Re: Závažíčka na B12

Honza B12 psal:
barynek psal:
Honza B12 psal:

Na origo řidítka mám takřka nová leštěná ocelová závžíčka.  Po koupi duralových řidítek jsem musel měnit i závažíčka. Pokud bys měl o ně zájem, dej vědět cena je lidová good

Honzi, vem mi je na Masofku a tam se domluvíme, ju? Díkgood
PS: Jsem zvědavej na tu cenu, jestli tam nebude přirážka jakože "akční zboží na Masofce" nebo "vysokohorská" atdbigsmile

Vezmu je s sebou s těma přirážkama samo počitejbigsmile. Litřík RUMu to zpravígood

RUM je sick, promin Zrzulebigsmile Zelená ted vládne;-) Nebo by nestačilo abych ti pochválil ty tvý tři hrnky a eventuelné polešil zrcátka?bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
15.05.2008 19:50:39
Offline

Re: Závažíčka na B12

...kde žiješ surprised prej ne rum smile1 to teprv uvidíš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
15.05.2008 19:53:06
Offline

Re: Závažíčka na B12

Měknu jak mám..smile2..už nějakej čas ujíždím na griotce+vodka ne griotka+rum..good
Rum jen když poustevíme na dílně..a to je poměrně často..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
15.05.2008 20:16:25
Offline

Re: Závažíčka na B12

osiris psal:

...kde žiješ surprised prej ne rum smile1 to teprv uvidíš

se před tebou radši schovám bo to co už mám sod tebe slíbený...headshake nevim nevim jestli to budu schopnej rozdejchatbigsmile


Bandit 4EVER!!!
maňas (Člen)
15.05.2008 23:52:42
Offline

Re: Závažíčka na B12

vono se toho naslibuje,se nesmí najít aktivní blbec s větší dávkou rumu bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
15.05.2008 23:57:13
Offline

Re: Závažíčka na B12

barynek psal:
osiris psal:

...kde žiješ surprised prej ne rum smile1 to teprv uvidíš

se před tebou radši schovám bo to co už mám sod tebe slíbený...headshake nevim nevim jestli to budu schopnej rozdejchatbigsmile

Před rumem se na pičosrazu neschováš...cool

A jen doufej, že tam nemaj STOHa...bigsmilegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
16.05.2008 07:02:50
Offline

Re: Závažíčka na B12

barynek psal:
osiris psal:

...kde žiješ surprised prej ne rum smile1 to teprv uvidíš

se před tebou radši schovám bo to co už mám sod tebe slíbený...headshake nevim nevim jestli to budu schopnej rozdejchatbigsmile

Takze ty zavazicka uz nechces, jo? cool

barynek (Člen)
16.05.2008 08:23:14
Offline

Re: Závažíčka na B12

To Fulltank - ale tak jako ne ze nechci, ale zkoušim různý nabídky;-) Zatim si je nech, uvidime, jak to bude s těma od Honzy


Bandit 4EVER!!!
Fulltank (Člen)
16.05.2008 13:52:01
Offline

Re: Závažíčka na B12

barynek psal:

To Fulltank - ale tak jako ne ze nechci, ale zkoušim různý nabídky;-) Zatim si je nech, uvidime, jak to bude s těma od Honzy

ok kdyztak tu sou

barynek (Člen)
18.05.2008 12:45:23
Offline

Re: Závažíčka na B12

Fulltank psal:
barynek psal:

To Fulltank - ale tak jako ne ze nechci, ale zkoušim různý nabídky;-) Zatim si je nech, uvidime, jak to bude s těma od Honzy

ok kdyztak tu sou

good


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr