Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zdravíme Masofkáře

luig (Člen)
16.05.2008 22:18:37
Offline

Zdravíme Masofkáře

Zbytek bandit pičo národa zdraví Masofkáře, pěkně si to tam užijte good

A hoďte sem kdyžtak nějaký info, foto, kolikrát se Barynek poblil a tak bigsmile

PS.: Dejte na něj bacha, jak se rozjede tak bleje na všechny strany bigsmile


Ne asi
mazo (Člen)
17.05.2008 11:36:30
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Tak ja tiez zdravim a zavidim redfacegoodgood


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Ondráš (Člen)
17.05.2008 16:51:10
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Tož dobré to bylo, ale pani správcová byla nějaká nervní...surprised Jsme tam urvali nějakou poličku či co... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luig (Člen)
17.05.2008 17:07:43
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ondráš psal:

Tož dobré to bylo, ale pani správcová byla nějaká nervní...surprised Jsme tam urvali nějakou poličku či co... bigsmile

To už se to rozchází jo? Já myslel zejtra


Ne asi
Ondráš (Člen)
17.05.2008 17:20:50
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

luig psal:
Ondráš psal:

Tož dobré to bylo, ale pani správcová byla nějaká nervní...surprised Jsme tam urvali nějakou poličku či co... bigsmile

To už se to rozchází jo? Já myslel zejtra

Já musel dneska...smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
17.05.2008 17:30:44
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Vybornej zazitek, potkat ty xichty (hlavne nachcanyho Melouna bigsmile )
Taktez sem musel dneska zpatkybad
Ale jinak A1goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
17.05.2008 18:17:36
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Taky už su doma,práca volásmile2 Je to tam supr,po půlnoci tam nebyl nikdo normální,fšichni parádně zmordovanígoodbeerwinesmokinsickbigsmile Su rát že sem poznal zase další xichty,ale stejně si piču pamatuju kdo je kdohelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
17.05.2008 21:47:27
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Jízdy parádní. Taktéž jsem musel dneska. Kurva to sele se tam tak krásně kroutilo a já si tam místo plně cucal podelanou kolu. Už aby byl další srazík.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kelly01 (Člen)
18.05.2008 00:02:47
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Pod stolním fotbalem u záchodů mi byla zima a furt tam někdo řvalsurprised

Tak jsem po třech hodinách spánku sedl do auta že si zajedu pro motorku a vrátím seevil

Až doma na dvoře na trávníku jsem si v poledne dýchl,něco málo nadýchal a vzbudil se s partou mravenců v 6smile1

Tak jsem se byl zpravit pár pivky a ráno du do prácesick


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
18.05.2008 09:50:03
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Kelly01 psal:

Pod stolním fotbalem u záchodů mi byla zima a furt tam někdo řvalsurprised

Tak jsem po třech hodinách spánku sedl do auta že si zajedu pro motorku a vrátím seevil

Až doma na dvoře na trávníku jsem si v poledne dýchl,něco málo nadýchal a vzbudil se s partou mravenců v 6smile1

Tak jsem se byl zpravit pár pivky a ráno du do prácesick

Já si říkal, kdo to tam chrněl u toho fotbálku. Nejprve mě napadlo Škarďa, ale ten spí bez spacáku. Taky mě mátl ten TESCO obal. Jsem myslel, že nejsi socka a TESCO spacák bys nekoupoval...bigsmile A nebo byl již předem obětován tomu, že bude na jedno použití?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
18.05.2008 10:09:28
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ondráš psal:

Tož dobré to bylo, ale pani správcová byla nějaká nervní...surprised Jsme tam urvali nějakou poličku či co... bigsmile

Jenom jednu? takže komorní atmosféraidontknowbigsmile
Jsem zvjedavej alespoň na fotkyevil


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
18.05.2008 10:16:43
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

XJelen psal:
Ondráš psal:

Tož dobré to bylo, ale pani správcová byla nějaká nervní...surprised Jsme tam urvali nějakou poličku či co... bigsmile

Jenom jednu? takže komorní atmosféraidontknowbigsmile
Jsem zvjedavej alespoň na fotkyevil

Pani říkala, že dělá v hospodě 15 let, že ji nic nemůže překvapit. Jsem se tomu s Myšákem jen pousmál.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
18.05.2008 10:58:25
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

To byl ale hnusevil


Jebat motorky :-)
Baltazar (Člen)
18.05.2008 12:08:43
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Jo dobrý to bylogoodgoodgoodgood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/p2.jpg



A v sobotu výlet do Polska

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/p1.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/p3.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/p4.jpg

The father of the little princess of the dawn
Bodlinka (Člen)
18.05.2008 12:39:34
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

tak uz sem taky doma...
byl to vazne masakr a rum nechci videt hodbe dlouho bigsmile  (a fotky radci taky ne help)


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
barynek (Člen)
18.05.2008 12:44:36
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

luig psal:

Zbytek bandit pičo národa zdraví Masofkáře, pěkně si to tam užijte good

A hoďte sem kdyžtak nějaký info, foto, kolikrát se Barynek poblil a tak bigsmile

PS.: Dejte na něj bacha, jak se rozjede tak bleje na všechny strany bigsmile

fuckfuckfuckpussy, se na tebe příště ass víš s čím, viď, když me tady takhle pomlouvášfuckassbigsmile
ale zelená bylo, to jooobigsmilebigsmilebigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
18.05.2008 13:26:30
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

barynek psal:
luig psal:

Zbytek bandit pičo národa zdraví Masofkáře, pěkně si to tam užijte good

A hoďte sem kdyžtak nějaký info, foto, kolikrát se Barynek poblil a tak bigsmile

PS.: Dejte na něj bacha, jak se rozjede tak bleje na všechny strany bigsmile

fuckfuckfuckpussy, se na tebe příště ass víš s čím, viď, když me tady takhle pomlouvášfuckassbigsmile
ale zelená bylo, to jooobigsmilebigsmilebigsmilegood

Copak je tohle za pomluvu pussybigsmile ?

To bylo jen varování bigsmile


Ne asi
bečka (Člen)
18.05.2008 14:14:11
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

počasí vyšlo pěkný, ale když sem se v sobotu vracel přes prahu, viděl sem jak tam sejmuly toho koně....surprisedsurprisedsmile2
jak se to vubec muže stát???headshake
jinak děkuju za pěknou akcigood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Kelly01 (Člen)
18.05.2008 14:37:13
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ondráš

Spacák a fernet jsem zakoupil v tušení nejhoršího když jsem cestou na masofku poprvé zabloudil a bál se že umřu zimou v lesesmile2
Pod fotbálkem na "Škarďu" jsem zvolil bo mi to už bylo všechno jednoevil
A pamatuji si pouze že na budoucí akci mám někde 2 panáky z vítězného hřebíkového klání,jeden se válí u sehraného manželského tandemu z USB,v druhém nemám úplně jasnosmile2 snad u Zrzule nebo Radky B6,nyní ortodoxní to dukatistkysmokin

Du čistit moto,bo jsem teď vysral 30km v dešti a kroupách,nechápu ty co v tomhle dokázali ujet víc kmheadshake

Samo až na Jarkena který mi teď úplně nadšený psal že ujeli posledních 200km "v brutálním dešti"surprised


God Save The Queen!
barynek (Člen)
18.05.2008 14:47:12
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

luig psal:
barynek psal:
luig psal:

Zbytek bandit pičo národa zdraví Masofkáře, pěkně si to tam užijte good

A hoďte sem kdyžtak nějaký info, foto, kolikrát se Barynek poblil a tak bigsmile

PS.: Dejte na něj bacha, jak se rozjede tak bleje na všechny strany bigsmile

fuckfuckfuckpussy, se na tebe příště ass víš s čím, viď, když me tady takhle pomlouvášfuckassbigsmile
ale zelená bylo, to jooobigsmilebigsmilebigsmilegood

Copak je tohle za pomluvu pussybigsmile ?

To bylo jen varování bigsmile

pussyevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Jarken (Člen)
18.05.2008 15:06:02
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Jo dobrý, fajn to bylo - pršelo smokin  no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
spidys (Člen)
18.05.2008 15:18:05
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Akcička vydařená good

Tů Ondráš: O utržený poličce nic nevim, ale zaslech sem, že tam někdo spálil botník bigsmile

Jinak cesta domů (cca 160km) v brutálnim dešti, pussy sem viděl, a ještě sem poznal, jakej to je pocit, když teče do bot sick

Ale všem díky a těšim se na příště good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
zrzule (Člen)
18.05.2008 15:20:22
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

hodina ve sprše me trochu napravila......... ale jinak fajn akcička.


A je to!!
Lenka (Člen)
18.05.2008 15:20:57
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Masofkáři pozor:

kdo je 3H1972?

a upozornění - modrá šestka, 2B9728 - nesvítí ti pravá půlka zadního světla ;)


...Do you know that bad girls go to hell?...
Ondráš (Člen)
18.05.2008 15:25:22
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Lenka psal:

Masofkáři pozor:

kdo je 3H1972?

a upozornění - modrá šestka, 2B9728 - nesvítí ti pravá půlka zadního světla ;)

Upozornění k té 6ce... Nemá náhodou svítit jen jedna? A při brzdách obě?surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fik-B6S (Člen)
18.05.2008 15:25:39
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Tak jsem taky kolem dvou hodin dorazil dom vyjížděl jsme asi o hodinku pozdějc než Jarken a to už u hotelu slušně pršelo nakonec se z toho vyklubalo 160KM ve vydatném deští střídajácím se s přívalovýma lijákamasick ale od mohelnice už na posledních 140km bylo sucho...good

Jinak bylo super...evilevilevil


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Lenka (Člen)
18.05.2008 15:29:21
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ondráš psal:
Lenka psal:

Masofkáři pozor:

kdo je 3H1972?

a upozornění - modrá šestka, 2B9728 - nesvítí ti pravá půlka zadního světla ;)

Upozornění k té 6ce... Nemá náhodou svítit jen jedna? A při brzdách obě?surprisedhelp

to je ňáká kravina, né? že by jako vostatní pořád brzdili? bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Zdenák (Člen)
18.05.2008 15:33:18
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

JJ taky jsem z5.... bigsmile

Polička je jasná, ale botníku si asi nevšimli....

Z toho vyplývá, že se měla spálit i ta polička celá a byl by klid... good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
spidys (Člen)
18.05.2008 15:34:08
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ne ne sou tam dvě - dvě dvouvláknový - jenže na bandasce furt praskaj žárofky, tak já osobně sem měnil za diody... good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Lenka (Člen)
18.05.2008 15:43:47
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

spidys psal:

Ne ne sou tam dvě - dvě dvouvláknový - jenže na bandasce furt praskaj žárofky, tak já osobně sem měnil za diody... good

Vim, né :) akorát né každej to kontroluje, tak sem toho dotyčnýho chtěla upozornit ;)


...Do you know that bad girls go to hell?...
Ondráš (Člen)
18.05.2008 15:57:01
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Lenka psal:
spidys psal:

Ne ne sou tam dvě - dvě dvouvláknový - jenže na bandasce furt praskaj žárofky, tak já osobně sem měnil za diody... good

Vim, né :) akorát né každej to kontroluje, tak sem toho dotyčnýho chtěla upozornit ;)

Tak v tom případě jeli Loser i Kasym celou naší cestu na Moravu s prasklou žárovkou.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
xrohy (Člen)
18.05.2008 16:43:25
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Tak jsem taky dorazil. Nám chcalo celou cestu až 20km před Sokolovem bylo jenom "mokro" good

Oba dny naprosto parádní, příjemná usměvavá obsluhafuck, propečený prasátko(radsi jsme opekli buřty), rum tekl proudem a na páteční schodovou seanci určitě nezapomene hodne lidi vid zrzulosmokin

Shrnuto a podtrženo:  Banditpussy


Čaroděj Dobroděj 8-)
mehari (Člen)
18.05.2008 16:56:48
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

xrohy psal:

Tak jsem taky dorazil. Nám chcalo celou cestu až 20km před Sokolovem bylo jenom "mokro" good

Oba dny naprosto parádní, příjemná usměvavá obsluhafuck, propečený prasátko(radsi jsme opekli buřty), rum tekl proudem a na páteční schodovou seanci určitě nezapomene hodne lidi vid zrzulosmokin

Shrnuto a podtrženo:  Banditpussy

myslim že schodová seance byla bombabigsmilebigsmilebigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
jiri50 (Člen)
18.05.2008 16:57:17
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

dobrý to bylo, dvě propečené prasátkafuckfuck buřtygood 270 km v dešti - luxusní mokro v botách a černý ruce (padana1), personál apod viz výše


jsem pomalejší - ale ne vždy
zrzule (Člen)
18.05.2008 17:14:13
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

velké dík organizátorůmgoodgood

mehari: kolem tebe obloukembigsmile


A je to!!
maňas (Člen)
18.05.2008 17:19:07
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

tak sem taky dorazil,ani já se dešti nevyhnul,ale jinak srazík v celku dobrej,paní správcová to nějak špatně nesla už od začátku,se tvářila jak grep,už se těším na fotečky,jak bude zejtra čas tak je zhlídnugood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
REX (Člen)
18.05.2008 17:20:35
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Taky fše OK Super Díkesgoodsmile1


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2008 17:28:35
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

tak jsme taky doma.....přijeli jsem jak vodníci....bez nepromoku 180 km v takhle hnusným děšti fakt nic moc.
to Ondráš:Jo bandit má vzadu dvě dvouvlákna...v pátek mi přestala svítit i ta druhábigsmile v sobotu jsem koupil dvě nový a odpoledne už svítila zase jen jedna....asi to maj japončíci blbě udělaný,ale furt praskaj.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lenka (Člen)
18.05.2008 17:42:12
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ondráš psal:
Lenka psal:
spidys psal:

Ne ne sou tam dvě - dvě dvouvláknový - jenže na bandasce furt praskaj žárofky, tak já osobně sem měnil za diody... good

Vim, né :) akorát né každej to kontroluje, tak sem toho dotyčnýho chtěla upozornit ;)

Tak v tom případě jeli Loser i Kasym celou naší cestu na Moravu s prasklou žárovkou.surprised

nedělej ze mě větší blbku, než jsem bigsmile má to svítit celý a basta!


...Do you know that bad girls go to hell?...
Loser (Administrator)
18.05.2008 17:56:21
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Lenka: ta modra b6 je moje ... uz jsem to menil dvakrat a uz me to fakt prestalo bavit. Tak jsem si vymyslel teorii pro policajty a zvedavy chytraky, ze ma svitit jen jedna a pri brzdeni obe. Cajti tomu stejne rozumi jako ja, tak na to prdim ... dokud sviti aspon ta jedna, je to v poho


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
KOŽON (Člen)
18.05.2008 17:58:40
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

srázek super a pamatuju si všechno co jsem dělalidontknowvětšinou mám oknobigsmile
snad mě jen trochu zaskočila cesta domů v dešti a později v kurevské průtržibada taky "kontrola bobrů"bigsmile čuměl jsem jak prokoplý hrnec,když se borci hrabali v peřině mojí slečny a než jsem to pobral byli v trapu.Škoda,mohl jsem s němaidontknow

bubák (Člen)
18.05.2008 18:03:30
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Lenka: ta první spz sem já, proč se ptáš?? Jinak cesta super, iridiový plexi na škopku je nádhera, v dešti není vidět anipussy, takže celejch 100km jako připosranej s otevřeným škopkembadsick


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
fifa b 12 (Člen)
18.05.2008 18:07:19
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

akcička to byla mocinky dobrá   a dnes ta cesta domu   z 270 km sem jel asi 2km po suchu zbytek jenom chcanec a chcanec no hruza smile2  moje hadry na hadry boty se proměnili v džbanek plnej vodysick zkratka sem přijel mokrej jako hastroš ale přes to všechno utrpeni  stalo to zato dikgoodgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Žirafa (Člen)
18.05.2008 18:11:07
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

KOŽON psal:

srázek super a pamatuju si všechno co jsem dělalidontknowvětšinou mám oknobigsmile
snad mě jen trochu zaskočila cesta domů v dešti a později v kurevské průtržibada taky "kontrola bobrů"bigsmile čuměl jsem jak prokoplý hrnec,když se borci hrabali v peřině mojí slečny a než jsem to pobral byli v trapu.Škoda,mohl jsem s němaidontknow

Hele to máš dobrý mě při týhle akci přímo vysypali ze spacáku... A prej kolem půl čtvrtý probíhala kontrola hadů... ale ta k nám už naštěstí nedošla bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
faitík (Člen)
18.05.2008 18:11:25
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Kelly01 psal:

Ondráš

Spacák a fernet jsem zakoupil v tušení nejhoršího když jsem cestou na masofku poprvé zabloudil a bál se že umřu zimou v lesesmile2
Pod fotbálkem na "Škarďu" jsem zvolil bo mi to už bylo všechno jednoevil
A pamatuji si pouze že na budoucí akci mám někde 2 panáky z vítězného hřebíkového klání,jeden se válí u sehraného manželského tandemu z USB,v druhém nemám úplně jasnosmile2 snad u Zrzule nebo Radky B6,nyní ortodoxní to dukatistkysmokin

Du čistit moto,bo jsem teď vysral 30km v dešti a kroupách,nechápu ty co v tomhle dokázali ujet víc kmheadshake

Samo až na Jarkena který mi teď úplně nadšený psal že ujeli posledních 200km "v brutálním dešti"surprised

já luk a nety jsme jeli do Plzně 250 km sick


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
fifa b 12 (Člen)
18.05.2008 18:12:14
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

maňas psal:

tak sem taky dorazil,ani já se dešti nevyhnul,ale jinak srazík v celku dobrej,paní správcová to nějak špatně nesla už od začátku,se tvářila jak grep,už se těším na fotečky,jak bude zejtra čas tak je zhlídnugood

tvařila se  špatně do sobotniho večera pak ji někdo správně naladil assa byla usměvava až až teda beru to tak v pulnocia dal bigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Šárka (Člen)
18.05.2008 18:16:50
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Tak já se taky hlásim ty pussy včera to byl mazec co?
fak se to vydařilo velký dík organizátérum.....


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Zdenák (Člen)
18.05.2008 18:19:35
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Peťa psal:
KOŽON psal:

srázek super a pamatuju si všechno co jsem dělalidontknowvětšinou mám oknobigsmile
snad mě jen trochu zaskočila cesta domů v dešti a později v kurevské průtržibada taky "kontrola bobrů"bigsmile čuměl jsem jak prokoplý hrnec,když se borci hrabali v peřině mojí slečny a než jsem to pobral byli v trapu.Škoda,mohl jsem s němaidontknow

Hele to máš dobrý mě při týhle akci přímo vysypali ze spacáku... A prej kolem půl čtvrtý probíhala kontrola hadů... ale ta k nám už naštěstí nedošla bigsmile

Jj u tebe to bylo prej těžký....
to víš kontrola pod peřinou je snazší než spacák ten chvíli trvá.
K nám přiběhli stahovali peřinu z Komára a řvali na něj něco o bobrech, pak to přehodili rovnou na hady a zase šli.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Luk (Člen)
18.05.2008 18:23:40
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

maňas psal:

tak sem taky dorazil,ani já se dešti nevyhnul,ale jinak srazík v celku dobrej,paní správcová to nějak špatně nesla už od začátku,se tvářila jak grep,už se těším na fotečky,jak bude zejtra čas tak je zhlídnugood

je fakt ze pani spravcova uz to pak nak nevydejchavala...ani se ji moc nedivimevilbigsmile ty vostatni zencky byly celkem vpohode, chtelo to s nima zacit kecat jeste za relativnestrizlivasmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
fifa b 12 (Člen)
18.05.2008 18:29:47
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

helphodte sem prosim nekdo ten odkaz abych se dostal na ftp ja to nemužu nikde najit a když to napišu ta se mi zobrazujou  pussy


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Fik-B6S (Člen)
18.05.2008 18:36:16
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

fifa b 12 psal:

helphodte sem prosim nekdo ten odkaz abych se dostal na ftp ja to nemužu nikde najit a když to napišu ta se mi zobrazujou  pussy

V sekci diskuze je návod jak se tam dostat...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Lenka (Člen)
18.05.2008 18:44:24
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Loser psal:

Lenka: ta modra b6 je moje ... uz jsem to menil dvakrat a uz me to fakt prestalo bavit. Tak jsem si vymyslel teorii pro policajty a zvedavy chytraky, ze ma svitit jen jedna a pri brzdeni obe. Cajti tomu stejne rozumi jako ja, tak na to prdim ... dokud sviti aspon ta jedna, je to v poho

chápu, já jen pro pořádek, abych byla kolegiální :)


...Do you know that bad girls go to hell?...
Lenka (Člen)
18.05.2008 18:48:13
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

bubák psal:

Lenka: ta první spz sem já, proč se ptáš?? Jinak cesta super, iridiový plexi na škopku je nádhera, v dešti není vidět anipussy, takže celejch 100km jako připosranej s otevřeným škopkembadsick

předjížděli sme tě kousek před tim kruháčem, co se na něm doleva jede na hradec, jak tam pán prodává sádrový trpaslíky...bylo mi tě mooooc líto, jak byls uplně mokrej...a pak dyš sem viděla, že máš odklopený iridiový plexi, tak eště víc :) chvíli sme jeli za tebou, protože se nedalo předjet...a řikám řidičovi Hlavně ho nepolekej, nebo spadne bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
bubák (Člen)
18.05.2008 18:53:31
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Lenka psal:
bubák psal:

Lenka: ta první spz sem já, proč se ptáš?? Jinak cesta super, iridiový plexi na škopku je nádhera, v dešti není vidět anipussy, takže celejch 100km jako připosranej s otevřeným škopkembadsick

předjížděli sme tě kousek před tim kruháčem, co se na něm doleva jede na hradec, jak tam pán prodává sádrový trpaslíky...bylo mi tě mooooc líto, jak byls uplně mokrej...a pak dyš sem viděla, že máš odklopený iridiový plexi, tak eště víc :) chvíli sme jeli za tebou, protože se nedalo předjet...a řikám řidičovi Hlavně ho nepolekej, nebo spadne bigsmile

Jóó díky za soucitbigsmile, ještě kdybys viděla na jakých gumách sem to odjelbadbad, fakt krásná cestabigsmilebigsmile, ale dojel sem celej a to se počítágood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Lenka (Člen)
18.05.2008 18:56:16
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

bubák: no jak jsme jeli za tebou (hezky v suchu v autíčku s vyhřejvanejma sedačkama bigsmile ), tak jsme detailně rozebrali tvůj momentální styl jízdy...aji zezadu bylo poznat, že se asik cejtíš krapítek nejistě bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Bailo (Člen)
18.05.2008 20:10:02
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Taky díky za krásnej srázek evil a na Tebe, čaroději, si dám pozor !!! bigsmile

Ondráš (Člen)
18.05.2008 20:14:50
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

mehari psal:
xrohy psal:

Tak jsem taky dorazil. Nám chcalo celou cestu až 20km před Sokolovem bylo jenom "mokro" good

Oba dny naprosto parádní, příjemná usměvavá obsluhafuck, propečený prasátko(radsi jsme opekli buřty), rum tekl proudem a na páteční schodovou seanci určitě nezapomene hodne lidi vid zrzulosmokin

Shrnuto a podtrženo:  Banditpussy

myslim že schodová seance byla bombabigsmilebigsmilebigsmile

Tak to byla věc.good Jediné co si pamatuji bylo Missiho zoufalé volání s filtrem a papírkem v ruce:

Já bych balil až bych brečel, ale já nemam co...help

bigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bailo (Člen)
18.05.2008 20:22:55
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Ondráš psal:
mehari psal:
xrohy psal:

Tak jsem taky dorazil. Nám chcalo celou cestu až 20km před Sokolovem bylo jenom "mokro" good

Oba dny naprosto parádní, příjemná usměvavá obsluhafuck, propečený prasátko(radsi jsme opekli buřty), rum tekl proudem a na páteční schodovou seanci určitě nezapomene hodne lidi vid zrzulosmokin

Shrnuto a podtrženo:  Banditpussy

myslim že schodová seance byla bombabigsmilebigsmilebigsmile

Tak to byla věc.good Jediné co si pamatuji bylo Missiho zoufalé volání s filtrem a papírkem v ruce:

Já bych balil až bych brečel, ale já nemam co...help

bigsmilebigsmile

no ona hláška, že labrador mrzne při -300 a misi na to, že to nasere, když si venku a máš jen mikinu bigsmilesmokin .... prostě karcoolka hadr pičo! good

Progear 650 (Člen)
18.05.2008 20:27:09
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

no to byla fakt rychta...bigsmile neubalíme jedno?bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Bailo (Člen)
18.05.2008 20:37:37
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Progear 650 psal:

no to byla fakt rychta...bigsmile neubalíme jedno?bigsmile

zase za rok, to bude akorát bigsmile

misi (Člen)
18.05.2008 21:02:32
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Bailo psal:
Ondráš psal:
mehari psal:


myslim že schodová seance byla bombabigsmilebigsmilebigsmile

Tak to byla věc.good Jediné co si pamatuji bylo Missiho zoufalé volání s filtrem a papírkem v ruce:

Já bych balil až bych brečel, ale já nemam co...help

bigsmilebigsmile

no ona hláška, že labrador mrzne při -300 a misi na to, že to nasere, když si venku a máš jen mikinu bigsmilesmokin .... prostě karcoolka hadr pičo! good

schodovou seanci opakovat !!!!
všechny vás miluju bigsmile
jdeme s babou ubalit a spát.... bigsmilebigsmile smile1


Blu one.... old one
mazo (Člen)
18.05.2008 21:32:31
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

tak som si prave dovolil pozriet vase fotky a vidiet Vas v akcii beerbigsmilewinegood

hezkyyyy ste to rozjeli a zavidim Vam. goodgood
Teda az na ten dazd, toho som si dnes uzil tiez...fuck


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
ross (Člen)
18.05.2008 21:43:04
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

sraz na 1good, sobotní jízdy good, správcová surprised asi chtěla pořádně ass, cesta zpět fuck, až 30 km před Znojmem jsem sundal nepromok, ruce černý z rukavic jak horník.

Skvělá partapussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Tomas600N (Člen)
18.05.2008 22:00:56
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

kua kde ten sraz byl že ste to měli všichni 250km domůidontknowbigsmile

Kelly01 (Člen)
18.05.2008 22:38:37
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

V Brně..


God Save The Queen!
osiris (Člen)
18.05.2008 22:48:47
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Kelly01 psal:

V Brně..

...tobě se to dá s přehledem věřit bigsmile viz. hlášení: "navigace mi píše příjezd v 17.03" cool bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
18.05.2008 23:16:28
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

osiris psal:
Kelly01 psal:

V Brně..

...tobě se to dá s přehledem věřit bigsmile viz. hlášení: "navigace mi píše příjezd v 17.03" cool bigsmile

viz. zoufaly telefon a Vikecovi (ano Kelly, vikecal to bigsmile ) - "navigace me naviguje rovne,ale ja uz sem v lese mezi parezama "

bigsmile
Vikecu sorry, za pouziti,ale me to dostalo bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
čočkin (Člen)
18.05.2008 23:23:56
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Zdravim, tak nakonec jsem odjizdel uplne posledni ale bylo to stejne pussy platny, stejne furt lilosick. Po chvili jsem potkal prase, nejel mu bandithelp ale pomoc nechtel.  V tom desti se jed(b)e blbe ale clovek si po 100 kilakach zvykne a pak to de. (mel jsem to 220) V botach sem mel tichej ocean ale vyresili to novy ponozky a igelitovy pytliky do bot.bigsmile.   Vsechny zdravim,  bandit pico!


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
18.05.2008 23:29:16
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

mr.BSE psal:
osiris psal:
Kelly01 psal:

V Brně..

...tobě se to dá s přehledem věřit bigsmile viz. hlášení: "navigace mi píše příjezd v 17.03" cool bigsmile

viz. zoufaly telefon a Vikecovi (ano Kelly, vikecal to bigsmile ) - "navigace me naviguje rovne,ale ja uz sem v lese mezi parezama "

bigsmile
Vikecu sorry, za pouziti,ale me to dostalo bigsmile

No chvílama sem měl strach aby vůbec dorazil,v telefónu zněl hodně zoufalebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
18.05.2008 23:43:01
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

...kdepak, já v jeho hlasu cejtil naopak odhodlání ......zemřít  :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
19.05.2008 07:11:51
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Pěkná masofka není-liž pravda, v sobotu závodní dráha kolem Jizery a Kořenova,Želeňák na sick kvůli místním masérům ale jinak poježděníčko luxusní good

Cesta domů bez problémů, v dešti jako obvykle smokin a několik úseků v mňamózním,nádherném lijáku evil, spokojenost cool no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Luk (Člen)
19.05.2008 07:41:42
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

cockin psal:

Zdravim, tak nakonec jsem odjizdel uplne posledni ale bylo to stejne pussy platny, stejne furt lilosick. Po chvili jsem potkal prase, nejel mu bandithelp ale pomoc nechtel.  V tom desti se jed(b)e blbe ale clovek si po 100 kilakach zvykne a pak to de. (mel jsem to 220) V botach sem mel tichej ocean ale vyresili to novy ponozky a igelitovy pytliky do bot.bigsmile.   Vsechny zdravim,  bandit pico!

...sme na tebe na parkovisti chvilku cekali a kdyz ses nehrnul tak sme se na toass ...hlavne zes dojelgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
19.05.2008 07:44:42
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

...to zas byl mejdan!!! ...eště teť se klepusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fik-B6S (Člen)
19.05.2008 09:10:18
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

cockin psal:

Zdravim, tak nakonec jsem odjizdel uplne posledni ale bylo to stejne pussy platny, stejne furt lilosick. Po chvili jsem potkal prase, nejel mu bandithelp ale pomoc nechtel.  V tom desti se jed(b)e blbe ale clovek si po 100 kilakach zvykne a pak to de. (mel jsem to 220) V botach sem mel tichej ocean ale vyresili to novy ponozky a igelitovy pytliky do bot.bigsmile.   Vsechny zdravim,  bandit pico!

JAk tady čtu tak jsme nebyl originální když jsme na pumpě taky vyžebral dvě igelitky nacpal je do bot a přehodil ponožky...bigsmile
ale kurevsky mě nasraly rukavice který trošku pustily, tak že mám černý pracky ještě teď...sick


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
misi (Člen)
19.05.2008 09:38:25
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Fik-B6S psal:
cockin psal:

Zdravim, tak nakonec jsem odjizdel uplne posledni ale bylo to stejne pussy platny, stejne furt lilosick. Po chvili jsem potkal prase, nejel mu bandithelp ale pomoc nechtel.  V tom desti se jed(b)e blbe ale clovek si po 100 kilakach zvykne a pak to de. (mel jsem to 220) V botach sem mel tichej ocean ale vyresili to novy ponozky a igelitovy pytliky do bot.bigsmile.   Vsechny zdravim,  bandit pico!

JAk tady čtu tak jsme nebyl originální když jsme na pumpě taky vyžebral dvě igelitky nacpal je do bot a přehodil ponožky...bigsmile
ale kurevsky mě nasraly rukavice který trošku pustily, tak že mám černý pracky ještě teď...sick

my meli všichni ruce jak mrtvoly v márnici.... chcalo celych +/-350 km....


Blu one.... old one
sonyk (Člen)
19.05.2008 10:18:02
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

ja se omlouvam ze sem nedorazil v patek sem se kous v praci do 18. a celej vikend sem prolezel v posteli s astmatickym zachvatem a naordinovanym klidem. Huz aby byla nejaka aspon lokalka srazek.smile2smile2smile2


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenák (Člen)
19.05.2008 10:20:09
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

Fik-B6S psal:
cockin psal:

Zdravim, tak nakonec jsem odjizdel uplne posledni ale bylo to stejne pussy platny, stejne furt lilosick. Po chvili jsem potkal prase, nejel mu bandithelp ale pomoc nechtel.  V tom desti se jed(b)e blbe ale clovek si po 100 kilakach zvykne a pak to de. (mel jsem to 220) V botach sem mel tichej ocean ale vyresili to novy ponozky a igelitovy pytliky do bot.bigsmile.   Vsechny zdravim,  bandit pico!

JAk tady čtu tak jsme nebyl originální když jsme na pumpě taky vyžebral dvě igelitky nacpal je do bot a přehodil ponožky...bigsmile
ale kurevsky mě nasraly rukavice který trošku pustily, tak že mám černý pracky ještě teď...sick

Zkus navlhčený ubrousky....
Včera jsem měl stejnej problém.... Loser bude mít fotku...
Zkusil jsem mýdlo na záchodě u Mc. Donalda nic.. zkusil jsme doma prášek na praní a nic a pak jsem si jen tak sáhnul po ubrousku a bylo hotovo... goodco do toho dávají to nevím.... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Loser (Administrator)
19.05.2008 10:44:18
Offline

Re: Zdravíme Masofkáře

vogo a nemas ted diry v ruce?idontknowidontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr